Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ne haragudjatok, de nincs időm visszaolvasni.
Minden név- és szülinaposnak utólag is nagyon sok boldogságot kívánok!

Tegnap voltunk megint szívuh-on, a ductus botalli vezetéke Matyinak nyitva van, ha februárig nem záródik magától, meg kell műteni, volt, ill. van valakinek ilyen tapasztalata a családban vagy az ismeretségi körében?
Tegnap a mellkasát is megröntgenezték, jól megijesztettek, mert azt mondták, hogy túl nagy a szíve.
Nagyon félek mi lesz.

Szerencsére külsőleg semmi nem látszik rajta. már 5400 g-ok vagyunk, egyre figyelmesebb. Még mindig 3 óránként eszünk, éjszaka is, és sajnos még mindig nagyon hasfájós, már mindenféle csodaszert kipróbáltunk, semmi nem használt. Nappal már alig alszik valamit, minden energiámat leköti, semmire sem marad időm.

remélem mindenki jól van, sziasztok

Kép
tirza
 
 


Tirza: http://patikamagazin.hu/index.php?cikk=2959
És nagyon szorítok!
Vendég
 


Tirza, szorítunk!!!!
szuperboszi
 
 

 
 

Tirza! Nagyon sajnálom és szorítunk nagyon!

Kép

Kép
töltike
 
 


Siminéni, boldog szülinapot kívánok.
Kép

Kép
Kép
atan
 
 


Sziasztok!

Keli, köszi az oldalt, érdemes volt elolvasni.

Szerencsére Gréta eddig nem fulladt be, csak nagyon nehezen veszi néha a levegőt, és köhög. Nem szabad sírni hagyni sem, mert attól is befulladhat. A tegnapi éjszakánk nagyon jó volt. Csak egyszer kelt fel, egyébként egy-két köhögéstől eltekintve végigaludta az éjszakát. Vettünk neki hidegpárásítót, nagyon sokat segít. Mindenkinek köszönjük a jókívánságokat, reméljük hamar túlleszünk rajta. (Csak aztán majd aggódhatok, hogy mikor jön a következő...)

Tirza! Sokat gondolok rátok, kívánom, hogy minden rendben legyen. Szörnyű érzés, ha az ember gyermeke beteg. Azt kívánom, bárcsak én lehetnék helyette beteg, olyan rossz nézni, ahogy szenved. Az a jó, hogy van, aki odafentről vigyáz ránk.

Mindenkinek sok puszi és további szép napot.

obea
obea
 
 


Hoztam néhány képet a csöppségről. Nagynénéméknél készült karácsonykor. Az első képen az unokatestvéremmel van lefényképezve. Gréta idősebb, mint ő. :lol:
Sajnos az előbb volt egy kisebb roham, ki kellett vele mennem a friss levegőre. Nagyon rossz volt... Próbálok nem nagyon megijedni.

Kép

Kép

Kép

Kép Kép
obea
 
 


Sziasztok!

Siminéni! Boldog szülinapot kívánok!
Kép

Lányok! Olyan sok szép babás képet raktatok fel, úgy várom, hogy mi is jogerősek legyünk, utána jövök a képekkel. A papírjaink naaagyon lassan készülnek, még kihelyező határozatunk sincs, pedig már lassan 1 hónapja itthon van Szabolcska. :(
Megvolt az első 20 órás poci problámánk, túl vagyunk rajta. Lekopogom a törpe nem olyan hasfájós.

Tirza! Naaagyon szorítok Nektek!

Tölti! A bugyis témát nem olvastam, most gyorsan meglesem mi volt az. A jó nevetésből nem akarok kimaradni! :lol:

Rkata! Hova lett Vincus szép hosszú haja? :lol: :lol:

Kép
vivi1
 
 


Siminéni!

Boldog szülinapot kívánunk!

Tirza!
Mi is nagyon szorítunk Matyikának. Remélem mihamarabb rendbejön és nem kell műteni. Küldjük a pozitív energiákat.

Obea!

Nagyon szép a leányzó. Ez a kis ruci, meg a kalap nagyon édes. Mielőbbi jobbulást!

Gilice!
Nagyon aranyosak a lányok, és milyen gyorsan nőnek.

Jiny!
Akkor összehozzuk a közös talit. Jó lesz majd Hildusékat is megismerni, és Dórit is újra látni. Megnézzük ezt a szép felállást. Nagyon ügyi.

Zsu
nagyzsu
 
 


Tirza: Nagyon szorítunk nektek! Nem tudom unokahugimnak mi volt, koraszülött volt, és valami lyukat mondtak akkor a szívén, de beforrt, vagy benőtt neki. Nem kellett műteni, nagyon remélem hogy nállatok is ez lesz!

Obea: Gyönyörűk a csajok, mindketten, olyan édi kis rutyikban vannak! :lol: Remélem kis drágaságunk meggyógyul gyorsan!

Vivi: Még a kihelyezőt sem küldték meg??? Pedig azt rögtön kéne, nem??? :roll: :roll:

KépKép
ancsúr
 
 


Kedves Tirza!
A kisfiamnál ugyanez a diagnozis volt,de azt mondták nekünk,hogy az esetek nagy részében kinövi a gyerek,tehát magátol záródik.Fél évenként kellett kontrollra menni,és gyakorlatilag14 hósan már tökéletesen záródott a botallo-vezeték :D :D .Esetleg más orvos véleményét is kikérhetitek... :shock:
mikimano
 
 


Obea, Tirza,
mélyen együtt érzek veletek. A 3 évesemmel épp decemberben jártuk meg a Gyerekklinikát, és annyira megtetszettünk nekik, hogy akkor egy hétig marasztaltak, jövő hétfőre pedig visszatapsolnak kontrollra, plusz egy kiegészitő vizsgálatra (vesemedence gyulladása van Dorkának). Amikor a branült beültették a karjába, én fogtam le. Sosem fogom elfelejteni azt a tekintetet, amivel akkor nézett rám.
Bizom benne, nálatok kórház nélkül megoldódik minden.
Obea, még egy kérdés: hol lehet ilyen dögös kalapot kapni? Dorka kalap mániás. Légyszi tedd közkinccsé, hol vettétek :lol:

Kép
Kép
koko
 
 


Nem ma van Steiffék nagy napja? Alig várom a hireket :lol:

Kép
Kép
koko
 
 


Tirza nagyon szoritunk es sok sok gyogy sugit kuldunk!!!!!!!!
Simineni utolag de nagy Szeretettel kivanunk sok sok Boldogsagot Szulinapod alkalmabol!
Na es mindenkinek minden jot erre az evre!
Ugy megy az ido!!!!!Mar apaval nosztalgiaztunk es neztuk a video felveteleket hogy Csabokank milyen kicsi volt.
Puszi mindenkinek !(olyan nagy vihar volt hajnalban nalunk)

Kép
móncsi+3
 
 


Tirza:
Nagyon sajnálom és szorítok nagyon!!! Veletek vagyunk! Remélem, úgy lesz, ahogy Mikimano írta és hamar kinövitek!!!!!!!!

Obea:
Jobbulást nektek is, remélem, jó volt a mai éjszaka! Tündéri a lányod abban a kalapban! :-) Hol vetted? Engem is érdekel! :-)

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Megnézegettem olyan 3 oldalra visszamenőleg a képeket! :) Olyan édesek a gyerkőcök! :)És mekkorát nőttek, szinte hihetetlen. Amikor valaki azt írja, éppen megtette a gyermeke az első lépést, mindig nézem a vonalzót és rádöbbenek, hogy már mekkora, hisz éppen csak most született. :)

Obea és Tirza: Remélem, minden rendben lesz, rövidesen azt írjátok, hogy a problémák megoldódtak.

Tirza: Felhívtad Gabikát? Ő biztosan tud segíteni a témában.

Koko: Azért írd meg lécci, hogy mi lett Dorka vizsgálatának eredménye. :)

Obea: Sikerült valamit intézned az TB-nél? Vagy már megírtad? És én lemaradtam...

Nálunk megint nincs minden rendben. Gergi ismét lázas, 39.5 a hőmérséklete, két kúppal megy csak le. A Doktornő azt javasolta, hogy kaphatna valamilyen oltást, ami erősíti az immunrendszerét. Garancia nincs, hogy működni fog, ám az ára 19 ezer Ft, amit nekünk kell fizetni.
Hát, én nem szívesen szúratom meg Gergit, ha nem muszáj, de valami megoldást kell találnunk, mert november közepétől ez kb a 8-dik lázas álapot, ami 1-2 napig tart. Ugye, mondhatnám azt is, hogy a foga, de mindig?
Ismertek vmi varázsszert, ami segítene az immunrendszer erősítésében? Aloé Verát ajánlottak....

Felmerült az is, hogy az immunrendszere a lázzal "edzi" magát. De ilyen gyakran?
Puszi Mindenkinek! :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Keli! Milyen vércsoportú Gergő? O-ás ra semmilyen hatással nincs az aloé vera, sőt kerülendő. Én is O-ás vagyok, én szörnyen zsibbadtam tőle. Nekem a vércsoport diéta vált be legjobban. Ha a véredben olyan dolgok vannak amiket kedvel, az immunrendszer is erősödik.

Minden beteg babának naaagy gyógypuszi!!!

Kép
vivi1
 
 


Ancsúr! Hát a mi történetünk vége is elég zavaros! :?
Amikor hazajött Szabolcska, beteg volt a gyámügyi jegyző, így nem kaptuk meg a kihelyezőt. Helyette nem csinálja meg senki. A héten fogott hozzá, hogy mikor küldi az naaagy kérdés. Az anyakönyvi kivonat, taj-kártya, postázva lett nekünk, természetesen elkeveredett. Minden ilyen frankón rendeződik papír ügyben. A hajam is hullik tőle! :lol: :lol: :lol:

Kép
vivi1
 
 


Sziasztok!

Nem egyszerű éjszakán vagyunk túl. Csöppségünk majdnem egész éjszaka apa mellkasán aludt. Kezd gyógyulni és ezért most átváltott hurutos köhögésre, szegénykém rengeteg váladékot köhög fel és majd megfullad tőle. Éjszaka hányt is miatta. Mindemellett a kedélyállapota kitűnő. Állandóan mosolyog, mindig menni akar... Nem tudom honnan van ennyi energiája, hiszen nem eszik semmit. Fél üveg bébiételt sikerül beletömnöm egy nap alatt. Tápszert 3 napig nem evett abszolút. Már mindent próbáltam, édesítés, kakaó... Nem kellett neki. És képzeljétek, a cumi miatt nem kellett neki. A teás cumiból megissza nagy nehezen. Ki gondolta volna :roll: Ma már 130 gr-ot megevett, ennek most annyira örülök, hogy madarat lehetne velem fogatni. Nagyon nem akartam vele kórházba mennni, úgy tűnik, most nem is lesz szükség rá. A doktor néni ma megvizsgálta és azt mondta, sokat javult. Reméljük, egyre jobban leszünk. Mindenkinek köszönjük az együtt izgulást.

Tirza: Mi van veletek?

Kalaptéma: Sajnos az a kis kapal az unokatestvéremé, azon a képen épp ruhát cseréltek, de mindenképpen megkérdezem nagynénémtől, hogy honnan való. :) Nekem is nagyon megtetszett. :) Egyébként együtt van a ruhával.

Keli: A TB-ről ne is beszéljünk........... Tegnap beszéltem velük, talán hétfőre kiszámolják mennyi a TGYES-em. Jelentem, lassan 2 hónapja már GYED-et kéne kapnom, de azt még el sem kezdték..... Már egyszerűen nem tudok mit hozzátenni......... Ez van....... Az ember felőlük éhen is halhat... Elnézést, de sokszor már tényleg így érzem.

Ildikó: Mi van veletek? Rég hallottam felőletek.

Kavicska: Ti hogy vagytok?

Mindenkinek sok puszikát küldünk!

obea
obea
 
 


Obea, ha hurutos a köhögés, akkor a nehezén már túl vagytok! Tegnap Zsófi is ugatósan köhögött éjszaka...Balázzsal is aludtam már fülig betakarózva nyitott ablaknál egész éjszaka. A csuda vigye ezt a szörnyű kruppot!!!!!! :twisted: Én is mindig rettegek...

Tirza, nagyon szorítok, hogy a probléma magától megoldódjon!

Csöpke, írtam!

Gergőnek jobbulást. Csak biztatásként: Balázsnak is volt egy ilyen sűrűn beteges korszaka. Immunerősítőt nekünk is javasoltak, mi nem választottuk ezt a megoldást. Az időszakot átvészeltük, és Balázs az ovi utolsó két évében egyszer volt csak beteg mindösszesen. Semmit nem kapott el, már a dadus nénik is csodálkoztak, hogy soha nem beteg. Lehet, hogy ti is erre haladtok!

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Keli!
Nem próbáljátok meg a Bronho-Waxom-ot? Immunerősítő!
Sajna, nincs több időm sem olvasni, sem írni!
Puszi

Kép
kajla
 
 


Sziasztok!

Hát kérem megjöttünk,minden rendben ment !!!
Szóval a mai napon érkezett egy csöpp pici 14 hónapos kislány a családunkba, akit Zoénak hívnak!! :D :D :D :D :D
A nagyok teljesen oda vannak érte (meg persze mi is), egész délután vele játszottak. Képeket majd privátban tudok küldeni.
Jó éjt mindenkinek!!
steiff
 
 


Szia Steiff! :D :D :D

Jaj de jó, akkor ezek szerint minden rendben ment....

Sok boldogságot a picurka lányhoz :):):):)

Várjuk a képeket és a beszámolót!

És kedves anyuka, örömmel jelentem, hogy felvételt nyert a 4 gyermekes családok csapatába :):):)
szuperboszi
 
 


Steiff, nagy gratula, irigylésre méltóan szép nagy családod van. :lol: :lol: :lol:
Keli: a Brocho Waxom-ot mi most második évben szedjük, valóban immunerősitő abban az esetben, ha idejében elékezditek szedni, majd ismétlő kúrákat kell tartani. S ha szerencsétek van, épp azokkal a felső légúti megbetegedésekkel találkoztok, amik ellen ez éppen véd. Mi ugyebár vesemedencegyulladást kaptunk..., tehát nem tudom lemérni a hatását, hacsak azt nem hogy ősz óta nem folyt Dorka orra. Legalább az nem :lol:
Egy ismerős anyuka folyamatosan vmi méregdrága Sunrise immunerősitő termékre próbál rábeszélni. Sajnos a kislánya, aki szedi ezt a terméket, nem tudott eljönni Dorka szülinapi zsúrjára - mert beteg lett... Ezek után nem tudok biztos tippet.
Illetve hallottam arról, hogy a László kórházban havi 1 db injekciókúrával erősitik a csöppek immunrendszerét - indokolt esetben. Ha gondolod, utána kérdezek.

Kép
Kép
koko
 
 


Steiff:
Hatalmas gratula!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Várjuk a képeket!!

Tegnap Marcim úgy kelt reggel, hogy kinyitotta a szemét és azt mondta: Szeretlek Anya!
Ugye milyen jól indult a napom?! :D

És, ami mostanában foglalkoztat, de nagyon: Marci április végén lesz három éves. (leírni is hihetetlen) Májusban vannak a beiratkozások az oviban, de azt hallom, nálunk nagyon nehezen veszik fel azokat a gyerekeket, ahol otthon kistesó van. REngeteg új ház épült a környéken, de ovi nem lett új. Magamról azt gondolom, még nem vagyok oviérett, elképzelni sem tudom, hogy fogom otthagyni idegenekre egy egész napra (majd egy újabb egész napra és újabb és újabb...) a kisfiam. :-( De talán Marci szeptemberre - közel három és fél évesen - igényli majd, és biztos nem véletlenül van ez így kitalálva, tehát mennie kellene... Van akitől azt hallottam, hogy fizetni kell, van akitől azt, hogy cirkuszolni. Egyiket sem nagyon szeretem...
Ja, és azt hallom, 28 fős csoportok vannak. Akarom én, hogy huszonnyolc gyerek egyike legyen a fiam?! Ki fog akkor rá figyelni? Megoldható az, hogy 2 ovónénitől megkapják azt, amit én szeretnék, ha megkapna?? A magánovik annyira drágák, hogy azt úgy néz ki, nem tudjuk kifizetni és abban sem vagyok biztos, hogy csak attól, hogy magánovi az szuperovi is. :-(
Nagyon érdekel a véleményetek!!! Ja, és a másik nagyon fontos kérdés, amiről talán már beszéltünk, de nem bánnám, ha átrágnánk újra: mondjuk el az oviban, hogy örökbefogadott gyerek vagy ne? Segítsetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


steiff!! Hatalmas gratula!!!!!!!

Kép

Kép
töltike
 
 


Sziasztok!

Steiff Gratulálunk a kis Zoé érkezéséhez! Várjuk a képeket!

Siminéni utolag is Boldog Szülinapot!

Keli Gergőnek jobbulást kívánunk!

Obea remélej javult már a helyzet!

Tirza ha ilyen szépen fejlődik Szabolcska, remélhetőleg kinővi a rendellenességet.

Csöpke írtam!

Sajnos a közeljövőben nem tudlak bennetek sűrűn olvasni, mert Dávid baba folyamatosan feláll és még sok a hoppá :oops: így mindig mellette kell lenni. De már mondja, hogy baba oppáá! A nem-nem is már alakul!

Szép napot mindenkinek!

Kép
madri
 
 


Ildikó Veronikájának nagyon boldog névnapot kívánunk! :)
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Steiff!

Gratulálok!Szép neve van a kislánykátoknak.Biztos nagy zsivány lesz,hiszen ő már alakít nagyokat...Sok-sok boldogságot hozzá!

Obea!
Mi jól vagyunk,minket még elkerültek a bajok.Ma voltunk fodrásznál(nővérem)és levágattuk a kilógó hosszú tincseket.Tiszta nagyfiús sérója lett a törpénknek!
Neked sikerült a Gyessel kapcsolatban intézned valamit?
Hány foga van Grétinek?Vagy múltkor nem bújt ki a fogacskája maikor írtad hogy lázas volt?Nagyon édesek a kis fidri-fodri ruhácskákban.

Majd ha a manó hagy,kicsinyítek képeket,és teszek fel.

Vivi1!
Minket haza sem vihettük kihelyező határozat nélkül,de nekünk az kb.3 nap alatt megvolt.Igaz a jogerős határozathoz rájuk kellett telefonálnom,mert kicsit elfelejtettek minket.
kavicska
 
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1168692823.23.jpg[/img] [/img]
kavicska
 
 


Kép

És mégegy hátulról,de csak a icimacis harinaci miattű:)
kavicska
 
 


Ildikó Veronikája! Boldog névnapot kívánunk neked :):):)
szuperboszi
 
 


Drága Pici Veronika!

Névnapod alkalmából nagyon sok boldogságot kívánunk!! :-)

Puszi, Lili, Marci, Andi és Péter



Szólj anyukádnak, hogy tegyen fel névnapozós képeket és írjon gyakrabban!! :lol:

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Sziasztok!

Köszönök minden jótanácsot, kedden megyünk tanácsadásra, meglátjuk, hogy a doktornő mit nyilatkozik. :) Most ráálltunk a Béresre, hátha....



Lányok!
Zoéról én továbbítottam a képeket, remélem, elment! :) Aki nem kapta meg, szóljon! :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Ildikó Veronikájának és Tverának boldog névnapot kívánunk!

Marcianyu!
Mi van a Marcimondtákkal, nagyon hiányoznak, meg az a ki gézengúz is!

Madri!
Örülök, hogy végre jelentkeztél! Dávidot csókoltatja a lányom!

Steiff!
Zóra nagyon szép kislány, bár ezt már megbeszéltük!

Gabszi, Amneris, Mera és a többiek akik kicsit elmaradtatok merre vagytok?
simineni
 
 


Az a Zóra Zoé, bár mindegyik igazi szépség, igaz ? ::):):)
szuperboszi
 
 


Sziasztok Lányok!

Steiff!
Óriási gratula Zoé Baba érkezéséhez!!!


És még egy fontos hír: ISTENI MUFFINOK ILLATA TERJENG A LAKÁSBAN! :D :D :D

KépKép
amneris
 
 


Steiff, nagyon örülök, hogy teljesült a vágytok, sok boldogságot kívánok az új családtaggal!

Kép

Kicsi veronika és Tvera boldog névnapot!
Kép

Marcianyu, Melinda júniusban volt 3 éves, és szeptembertől ovis. Úgy látom jobb neki , mintha egész nap itthon lenne velem és a hugival. Szereti az ovónéniket, vannak már kis barátnői, sokat önállósodott. Sajnos egy verekedős kisfiú is van a csoportban, emiatt néha nem olyan szívesen indul reggel, de még így sem sírt soha. Én elmondtam az ovónőknek a családlátogatáson, hogy Melindát örökbefogadtuk, teljesen normálisan reagáltak rá, és jobbnak láttam, ha tőlem tudják meg, mintha pl. a szomszédék unokájától, aki szintén abba az oviba jár.

Kelimoni, jobbulást Gergőnek!!! Milyen bérest adsz neki, valami direkt gyerekeknek valót? Lehet, hogy Melindára is ráférne.

Kép
Kép
emike
 
 


Sziasztok!

Kavicska: Édes pici fiad van, na és az a micimackós fenék!! :lol: :lol:

Marci anyu: Mi már telefonon jól kitárgyaltuk az ovi témát. :) Az álmom nekem is egy magánovi, amit pusztán az anyagiak miatt nem tudunk megvalósítani ( egyenlőre). Tudom, hogy ott jobb kezekben lenne a gyermekem, többet törődnének vele és nem csak fizikailag.
Persze ez még messze van, de jobb előre tájékozódni, mit nyújt az óvoda. :)
Marci is biztosan jól érezné magát a gyerekközösségbe, ha csak abból indulok ki, hogy Gergi a baba-mama klubban, a zenebölcsiben és a játszócsoportban mennyire aktív. :) És már ha megyünk, nem sok idő kell, hogy önállóan játszon. :) Nélkülem! :( ( De azért néha körbenéz, ott vagyok e. :) )


Emike: Béres pluszt kezdtünk el szedni, 10 és 20 kg között napi 2x5 cseppet ajánlanak. Emellé kapja a Cebion cseppeket, hogy a C vitamin is meglegyen. :) A probléma nálunk az, hogy a cseppeket fél deci folyadékkal kellene bevenni, ám Gergő nem akar inni, napközben is nagyon keveset, a tápi pedig erre a célra nem megfelelő. :( De küzdünk! :)

Amneris: A mailboxra küldtem a képeket, remélem, jó helyre. :) Muffinillatot tessék továbbítani!! :) Zitus kap az Apa finomságából? :)
Gergi a Marci anyu muffinját úgy ette a tányérról, hogy azt sem bírta megvárni, még picit szétszedem és a darabok a szájába kerülnek. :lol: :lol: :lol:

Kajla: Írj már lécci egy címet, tudod, a teletubbiesek miatt :)
Idusa: Neked, hová küldjem? :)
Madri: Neked is megy! :) (remélem, címed a tábliban! )

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Steiff: Nagyon-nagyon sok örömet kívánunk Zoé baba érkezéséhez, gyönyörű gyermek :D

Mi ismét egy nehéz éjszakán vagyunk túl. :( Gréta 4-szer hányt egymás után, már majdnem mentünk vele a kórházba, de jobban lett. Utána még egész reggelig köhögött. Szörnyű érzés, hogy nem tudok neki segíteni. :cry: Csak nézem ahogy fuldoklik a sok váladéktól... Nem tudom mikor lesz már jobb, de már előre félek az éjszakától, mindig akkor a legrosszabb. Szegénykém már olyan vékony, tiszta csont és bőr, mintha semmi nem lenne a kezemben. De mindemellett valami csodagyerek. Hányás után rögtön fülig ér a szája, mintha mi se történt volna... Nem ijed meg, nem sír, szóval szerencsére nagyon jól viseli a dolgot. Mindenesetre jobban, mint én.

Keli, köszönökm a képeket!

Megyek, mert főzni kellene valamit.

Szép napot mindenkinek! :)

obea
obea
 
 


Steiff! Óriási gratula, nagyon szép kislányotok van. Azok a naaagy szemek csodaszépek! :P
Kép

Koko! Én autoimmun beteg vagyok, már mindent kiprobáltam az immunrendszeremre. A sunride egy nagy hülyeség, ne vedd meg, mert semmivel sem jobb az olcsóbb immunerősitőknél. :D

Kavicska! Helyes a kis maci popós! :lol:
Mi azért hozhattuk haza kihelyező nélkül, mert Gabikának volt ismerőse a kórházban, meg a dokinéni sem akarta, hogy Szabolcska kórházban töltse a karácsonyt a gyámügy miatt. Szegény kicsink még mindig a kórházban lenne. :? Fura ez a gyámhivatal! :roll:

Obea! Grétának jobbulást!!!

Veronikának és Tverának boldog névnapot kívánok!
Kép
Mindenkit puszilok! :P

Kép
vivi1
 
 


Mai képeink! :)

Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Drága kis Veronikának nagyon boldog névnapot kívánok!

Steiff: Itt is nagy-nagy gratula! :lol:

Vivi: Azért ez nem semmi. :roll:

Marci-anyu: Tényleg elég gáz most az ovi ügy, de a suli se jobb. Itt indultak 43 fős első osztályok. :shock: :? Gondolod jut figyelem a gyerekekre igazán? Én tanítottam 18 fővel és 34 fővel, akkora volt a különbbség, amíg a 18-ra egyenként oda tudtam koncentrálin a 34 főnél gebedésig erőlködtem, de fele annyira se ment. :roll: A másik kérdésre fogalmam sincs mi a válasz, de érdekel mit írnak a csajok hasonló cipőben. Igazán most még hogy nincs akkora bababám, azt gondolnám nem emelném ezt ki, minthogy azt sem ha például lombik lenne. A másik oldalon meg, esetleg lehetnek fura szülők, akik magyaráznak valamit az ovis gyermeküknek, amit ők még meg sem értenek, és lehet hogy akaratlanul is megbántják a gyereket, így meg ha partner az óvónő el lehet kerülni ilyen szitukat. Nem tudom. :roll:

Keli: Gergő haláli kis fickó! :lol:

Kavicska: Na ez a Micimacis harisnya! :lol:

Obea: Küldök angyalkákat is, hogy vigyázzanak Grétire!
Kép

KépKép
ancsúr
 
 


Sziasztok!

Minden Veronikának nagyon sok boldog névnapot kívánunk!

Kelimoni!

Nagyon szép fiú a Gergő. Aranyos a képeken.
Olvastam, hogy neked kell szólni a képek miatt. El tudod nekünk küldeni Zoé képeit. Kiváncsiak vagyunk már mi is nagyon rá.
(nagyzsu2@citromail.hu) Köszi szépen!

Kavicska!

Aranyos ez a micimacis naci!De legaranyosabb az aki benne van.

Obea!

Jobbulást Grétikének! Reméljük hamarosan rendbejön.

Zsu
nagyzsu
 
 


Steiff!

Megkaptam Kelimonitól a képeket. Nagyon aranyos Zoé. Ezek a szemek csodálatosak.
Minden jót!

Zsu
nagyzsu
 
 


Kelimoni: lécci nekem is Zoé képeket, ha lehet (kkatalin@t-online.hu). Bocsi, Steiff, hogy személyesen nem ismerhük egymást, s mégis képeket kérek, de mi is nagyon imádkoztunk értetek.... :lol: Keli, kedden irjál majd Gergiről is, meggyógyult-e. Apának mutattam előbb a fiatalúr mai képeit, azt kérdezte: Jó lenne egy kisfiú is? Hát jó, de erről ugyebár már lekéstünk, nálunk teljes lett a létszám.
Obea: Grétinek jobbulást, neked sok erőt. Mi holnap futunk neki újra a Gyerekklinikának, már előre reszketek. Szerintem Dorka az injekciós tű látványától megint bezsong :cry:
Kavicska[/b]: még nem láttam a kisfiadat, csak most, tündér. Nekünk van egy ugyanilyen harisnyanacink, csak kislányban, ha lesz róla kép, felteszem.
Marcianyu: Mi nem fértünk be az oviba szeptembertől(helyhiány), ezért irattam Dorkát bölcsibe tavaly novemberben, mielőtt még betöltötte a 3. évét, mert utána már protekcióval sem ment volna. sajnos a betegsége miatt nem tudtuk elkezdeni (ill. párszor voltunk, lehet hogy ott szedtük össze a vesemedencegyulladást a WC-n). Ha a holnapi vizsgálat neg. lesz, feltett szándékom beszoktatni őt, de csak fél napra, ebéd után elhozom. Úgy gondoltam, ahhoz már elég nagy, hogy megkezdjük a "szocializálódást", plusz az elmaradt beszédfejlődéshez receptre is a gyerekközösséget irják fel. Ami az őszinteséget illeti, nem beszéltem a bölcsivezetőnek az ö.f.-ról, kitöltöttem a papirt, hogy nincs kistesó, aztán Gabika telefonja mindent megváltoztatott. Plusz végiggondoltam, hogy Dorka majd elkezd beszélni a kistesójáról. Enyhén szólva kinos lett volna, úgyhogy borult az eltervezett forgatókönyv. S mi volt a bölcsi vezetőnő válasza őszinteségemre: Én is Ö.fogadott gyerek vagyok. Na ezzel idáig megvolnánk... Hogfy mit nyerünk, s mit áldozunk be a közösségért, arról majd később

Kép
Kép
koko
 
 


Kelimoni Gergo imadni valo a kepeken es mar hogy elment az ido!!!!
Picur VEROKÁNAK na + TVERÁNAK Boldog Névnapot!!!!!
Obea Gretikenek sok sok simit kuldok!
ZOE jaj istenem megzabálak!!!!!!!!44
Ancsur aranyos boszika voltal álmomban!
Vivi Steiff olyan fura hogy nosztalgiaval gondolok az en pici fiamra mikor az elso napokat eltuk meg itthon.Nagyon rohan az ido!
Más Aposom haza ment a korhazbol de heti kontrol es kiderult hogy nem szivinfartusa volt hanem ritmus zavar ,vér higito es meg sok gyogyszer na meg valami olyan hogy ha nem javul ujra utik a szivet na bele se akarok gondolni.
Tegnap volt a pici fiunk eloszor misén na szegény atya nem igazan jutot szohoz Csabika produkalta magat!(turelmes atyank van mert 3 kis gyermek volt 1 mise allatt)A végen a legnagyobb éneklés kozben meg bealudtunk.
Minden kis és nagybetegnek jobbulást!
Puszi Móncsi+3.

Kép
móncsi+3
 
 


Sziasztok! :-)

Minket családilag leterített a takonykór.. :-( Remélem hamar túl leszünk a nehezén, a gyerekek egész jól vannak, úgyhogy mára elkezdtem én haldokolni. Nem lehetek túl nagy társaság nekik... :-(

Pár kép a gyerkőcökről: :-)

Kép Marci eteti Lilit :-)

Kép Lehet, hogy a szeme az a gomb Lilinek, amit, ha megnyomunk jobban eszik?? :lol:

Kép Délutáni alvás mindig az aktuális játékkal.. :-)

Kép A tesók! :-)

Kép Lili

Kép Pókember alszik a kanapén... egy fárasztó nap után :lol:

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Úgy látszik nekünk szerencsénk van az ovival, hogy simán felvették Melindát, pedig még én is itthon vagyok. És ráadásul eddig nagyon meg vagyok vele elégedve, és ami a fontosabb Melinda is.

Tegnap előtt fürödtek először együtt a lányok a nagykádban, nagyon élvezték:
Kép
A kád eleje nagyon ronda, most tűnik csak fel, hogy sürgősen le kell festeni, ne azt nézzétek :oops:

Melinda mostanában a vakondos meséken kívül a gólyahíres babákat szereti nézegetni a gépen. A kedvence mostanában Gergő. Tegnap aggódva kérdezt a szülinapos képet nézve, hogy miért van kicsit megijedve Gergő. Montam neki, hogy ott még csak egy éves, és a tüzijáték egy picit ilyesztő, egy ekkora babának. Erre elkezdte simogatni a monitort, és kedvesen duruzsolt Gergőnek ilyeneket: Ne félj Gergő, ittvan veled az apukád, meg én is itt vagyok és az anyukád is. Tündéri volt. :D

Egyébként olyan átok rossz volt tegnap ő is meg a huga is, hogy egy nap alatt egy évet öregedtem :twisted:

Marcianyu, jobbulást az egész családnak :!:

Kép
Kép
emike
 
 


Sziasztok Lányok!

Nemrég vendégségben jártunk egy kedves barátunknál, aki szépséges képeket készített Zituskáról! :P
Gondoltam, megosztok Veletek néhányat:

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
amneris
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: