Új privát üzeneted érkezett!

Szia Galuska!

Szerettem volna írni neked egy e-mailt, de sajna visszajött. Lehet, hogy nem jó az e.mail címed, amit a profilban megadtál???
(a barátommal kapcsolatban, tudod az örökbefogadás, ex-feleség stb témában írtam.)
c
cirbi
 
 


Sziasztok!

Galuska! Nagyon szép a kutyusotok, és nagyon ügyes vagy, hogy ilyen hamar talpra tudsz állni, pedig tudom, hogy nem könnyű!

Diti és Ildikó! Nem venném a szivemre, ha a kiváncsiságotokra nem reagálnék. Kép Nem, nem jön a harmadik, de nagyon a szivünk vágya, és még nem tettünk le teljesen róla, hogy belevágjunk. Tudod Diti, a szemem miatt.

Ildikó! Remélem még ma el tudom küldeni neked az adatokat. Igyekezni fogok.

Lányok áruljátok már el nekem (analfabéta vagyok ebben) mire szolgál a Skype? Az MNS-t azt tudom. Kép Köszönöm!
Vendég
 


Sziasztok!

Közben az origo szoftverbázisán rákerestem a Skype-ra. Mostmár legalább tudom, mi az, csak azt nem tudom, hogy ha van az embernek msn-je, miért jó, ha ez is van? Mitől más, miért tud többet?

Tudtok segiteni ebben? Köszönöm!

Sziasztok!
Vendég
 

 
 

Szisztok mindenki!

Matiba: bár én nem vagyok nagy tudora a számítástechnikának, de megérdeztem a kedves uramtól a dolgot. Az állítja, hogy a skype-al lehet telefonálni, két számítógép között ingyen és számítógép és telefon között olcsón. Az ehhez szükséges programot bárki letöltheti a www.skype.com -ról.
Az MNS-vel nem csak csettelni lehet? Legalábbis Gabesz nem tud róla, hogy volna telefonja is.

A Rudi-kutya egyébként a miénk, édes nem?

Hildus! Nagyon szívesen meghallgatnám újra történetedet, nem találtam az arcívban.
cirbi
 
 


Cirbi! Köszönöm!

Most elgondolkodtam, mert van akivel úgy szoktam használni az msn-t, hogy csak csetelünk, van, akivel beszélgetni is szoktam rajta élőszóban.
Vendég
 


Cirbi! Elnézést a keveredésért! Tényleg tündéri Rudi kutyus!
Vendég
 


Sziasztok,

Cirbi,
legyszi probald meg megegyszer elkuldeni, par emailcim le volt blokkolva, hatha azert nem jott at (mar feloldottam), vagy probald meg ide kuldeni : varnyusy@yahoo.com
Es nagyon-nagyon koszonom!!!

Ancsur,
pozitiv teszt Kép

Hildus,
ha nem gond, en is szivesen elolvasnam a tortenetedet Kép

Ildiko,
ezt Neked kuldom:

Kép
Helsinki egyik fo nevezetessege, a Szekesegyhaz

Kép
Porvoo, kisvaros Hki-tol 70 km-re

Galuska

KépKép
galuska
 
 


Galuska! Juj, de nagyon szép! Kép Kép Kép

Bocsi, hogy ma velem van tele a topic, de mindig eszembe jut valami menet közben...

Nem szavazás, de nektek melyik tetszik a legjobban?

Még nem döntöttünk, melyiket kapja Mati a 4. szülinapjára. Persze van, amelyik kicsit nagy, szerintem.

Ime:

Kép

Kép

Kép

Kép

Különféle cukrászdák honlapján fedeztem fel ezeket a tortákat, és nagyon tetszenek.
Vendég
 


Galuska!

Én voltam a hülye, zsuzska helyett zsuszkát írtam a címedbe. Most már meg kell, hogy érkezzen. cirbi

Ja, és képzeljétek!

Tegnap beszéltem Nikinozsóval és küldi a jelentkezési lapot a héten. Ugyhogy , mi is Gólyahíresek leszünk!!!
cirbi
cirbi
 
 


Matiba Kép
koszi Kép
szerintem a micimackos, aztan az egerentyus, de a susus is nagyon edes... szo szerint Kép a mozdony nalam a 4. helyezett, talan tul vajkremes, vagy az nem is vajkrem?

Galuska

KépKép
galuska
 
 


Gratula! Cirbi!

Matiba!

Nekem a 2. torta tetszeik legjobban. Kép
Este meg hívjál MSN módon, rendben? Már nekem is van ám!!
Gyorsan bele is írom a profilomba, hogyan érhettek el rajta - bár nem nagy kunszt, mert ugyan az a cím, mint az emailcímem Kép Kép

Galuska!

Szépek a képek!!! Köszi!

Pusszancs! - Amneris -

KépKép
amneris
 
 


Hogy csináltok smiley-kat?
cirbi
 
 


Kettőspont-zárójel szorosan egymás mellett!
PL : és ) = Kép ; : és ( = Kép

KépKép
amneris
 
 


Cirbi,
Gratula a Golyahiresse valashoz!!!
megkaptam! koszke Kép leviszem a lanyokat setalni, osszeszedem a gondolataimat, aztan megirom azt a levelet Kép ha kapok valaszt, jelentek Kép

KépKép
galuska
 
 


es vigyorgo szmajli: kettospont es nagy O betu = Kép

KépKép
galuska
 
 


Én egyértelműen Süsüre szavazok!!! cirbi

Galuska! Megkaptad a levelet?
cirbi
 
 


Sziasztok!

Kiderült, hogy nekünk is van mind a kétféle beszélgetős (MSN és skype). Férjem lassan hazaér és aztán segít beállítani az én részemre. Ne izguljatok, nemsokára Nikinozsonak is lesz!
Addig is itt egy fénykép a lánykámról, ahogy számítógépezik. (ilyen fülhallgatónk van hozzá)

Kép

kizsó
 
 


ezt a ket lanyt viszem setalni:

Kép

Galuska

KépKép
galuska
 
 


Ildi ko!
Az én adataimra is számítasz, vagy csak az öribabásokéra? Kép

kizsó
 
 


Sziasztok!

Ancsúr
Hát Te nem semmi nőszemély vagyKép Nekem eszembe nem jutott, hogy ilyen könnyen lehet pozitív tesztet produkálni.Kép

Matiba
Nekem ilyen sorrendben jó lenne, nyami-nyamiKép
Nekem a Micimackós és az egérkés tetszik a legjobban. Egyszer én is készítettem autó formájút a keresztfiamnak, ha megtalálom a képet megmutatomKép

Olyan jó, hogy teszte fel képeket.Kép
Kizso, Galuska köszönjük.

Üdv Renóca
süni_renóca
 
 


Megtaláltam, íme:
süni_renóca
 
 


Kép
süni_renóca
 
 


Megvannak a szmájlik. Köszi Kép Kép Kép

Galuska!

Nagyon édik a kutyuitok! Rudi biztosan mindkettőbe beleszeretne, az biztos. Imádja a rokonait, még akkor is, ha kicsit távoliak. c
cirbi
 
 


Matiba: Én Mici macira szavazok. Vagyis nem szavazok, de én neki hódolok.Kép Msn ugyanaz mint a Skype, itt is lehet telefonálni, mikrofonon beszélgetni. A Skype abban jobb, hogy ha telefonálnak neked akkor jó hangosan csörög, tényleg mint egy telcsi. No meg lehet más számot is hívni csak valamire elő kell fizetni, nos ezt akarom éppen megérdeklődni az unokatesómtól, hogy megéri-e, vagy nagyon magasak a percdíjak, mert elvileg vezetékes és mobilt is lehet hívni rajta, azt olvastam.

Renóca: Na ugye? Mit tesz egy kis kreatív hozzáállás.Kép

Nos akkor én is kérdezek egy szmájlisat. Azt a vigyorgós fogsoros fejet hogy rakjátok be?

És még egyet, itt nem tudok olyat művelni, hogy más netes oldalon látok egy képet és ide begyömöszkélem, csak akkor sikerál, ha a gépemen van a kép, no de nem szoktam a gépemre másolgatni. Lehet olyat, hogy az elérési útvonalat másolom akárhova vagyis(Hova?) és itt lesz a kép anélkül,hogy a gépemre vinném?

KépKép
ancsúr
 
 


Én is szavazok, bár nem oszt, nem szoroz, csak megerősíti a többiek véleményét. Kép Egyértelmű nyerő nálam is a Micimackós, aztán az egérkés! A Micimackós a téma miatt, az egeres meg nagyon részletgazdag, szép kivitelezésű! Matiba! Van a babaszobán egy csajszi, aki nagyon kreatív és gyönyörű tortákat készít (hogy finom-e, azt nem tudom Kép ), őt nézted már esetleg?
rkata
 
 


Matiba! Pedig már kezdtem titokban örülni! Na de majd meglátjátok! Torta ügyben: nálam is a Micimackós vezet, utána az egérkés, a Süsüs és csak a végén a vonatos, de mivel én lány vagyok, ez nem biztos hogy mérvadó. Kép

Galuska! Szépek a képek! Sárival kapcsolatban küldtem neked egy privi mailt! Nem tudom, hogy olvastad-e, de egy korábbi üzenetemben írtam, hogy minden kutyás gazditól szívesen várok megtörtént "hihetetlen történetet" egy 2 hét múlva induló kutyás weblaphoz! Neked volna kedved hozzá?!

Cirbi! De jó, hogy már sinen vagytok! Ha van kutyusos töténeted, a tieteknek is örülnék!

Kizsó! Ez a csajszi, ezzel a pajkos mosollyal nagyon bűbájos! Kép

Renóca! Ugye majd még írsz a fejleményekről?! Kép

Rólunk csak annyit: már kimostam 2 adag babarucit és nagy nehez sikerült lehámoznom a hordozó huzatját is most az megy a mosásba, szóval nagyon be vagyok már zsongva! Olyan jó lenne csak egy kicsivel többet tudni, hogy mikor is fog megérkezni a mi kis babánk? Talán a Mikulás vagy a Jézuska hozza? Vagy a januári 6. házassági évfordulónkra fog meglepni minket?! Olyan vagyok, mint a leszerelő kiskatonák anno, már szívesen kezdeném vágni a centimet! Kép Persze a lakás is készülget, bár előre nem látható nehézségek mindíg felmerülnek, amik eléggé hátráltatják a tempót, de azért bízom benne, hogy időben készen leszünk!

Mindenkinek sok puszit küldök,
Di_ti
di_ti
 
 


Kizsó!

Szerintem azért jó, ha Te is megküldöd az adataidat, mert ha majd együtt van a lista, akkor mindenki, aki rajta van kaphat is belőle!
Az hogy mi örülnénk Neked, határozottan tény - az meg, hogy Te örülnél-e nekünk... - téged ismerve az is biztos! Kép

Galuska!

Szépek a vizslalányok!! És a fotó is nagyon szép!
(Ugye ez a sok hó még tavaji?!)
Egyébként lakásban laktok, azért mentek sétálni?
Biztos szeretnek lennt lenni - a vizslák úgy tudom olyan igazi "nagyonszaladgálósfajta"... Kép

Pusza! - Amneris -

KépKép
amneris
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a véleményét a tortákról!

Ildikó! Küldtem e-mailt az adatokkal, és ezzel kapcsolatban eszembe jutott valami. Az itt lévők közül nem mindenki ért révbe, hiszen sokan várakoznak még az Õ BABÁJUKRA. A táblázatot talán ki lehetne egésziteni egy olyan adattal az ő esetükben: "mennyi ideje várakoztok babára?"
Szerintem ez igy lenne teljes, de ez csak az én véleményem.

Diti! Örülök, hogy már igy készülődsz! Kép

Galuska! Szépek a képek és a kutyák is! Kép

Kizsó! Gyönyörű a lánykád! Kép

Cirbi! Üdv a Gólyahires táborban! Kép

Én most lettem egy időre facérka, mert a kicsiket elvitték anyuék, mivel a 7en nincs ovi, holnap ugye meg már munka van, a párom meg elment iskolába.
Ne értsetek félre, imádom a pasijaimat, viszont most olyan jó hallgatnom egy kicsit a csendet. Ritkán van benne részem. De nem panaszkodni akartam!

Sziasztok!
Vendég
 


Szia Matiba!

Jó volt dumcsizni!!! Kép Nagyon tetszik ez az MSN-dolog!
(Holnap azért első dolgom lesz egy tisztességes mikrofon beszerzése...Kép)

Pusszancs! - Amneris -

KépKép
amneris
 
 


Szia Amneris!

Én is nagyon élveztem! Kép Nekem a régi mikrofon is megfelel. Kép

Szia!
Vendég
 


Ma ilyen elfelejtős napom van. Kép Ezt még az előzőhöz szerettem volna csatolni.

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Szegény kolleganőm lebetegedett így 6-tól 5-ig leszek az óviban a maradék három nap. Este mindenképp bekukkantok, de az írás majd attól függ, hogy a 26 mazsolaKép mennyi energiát hagy bennem estére.

Di-ti
Milyen fejleményre gondolsz? Írok én szívesen, de miről isKép?

Matiba, Amneris
Irígykedem ám egy picit.Kép Nekünk nincs telefonvonal, kábeltv-s a netKép.

Kép = : és nagy o betű
Jó éjt mindenkinek.
Sziasztok
RenócaKép
süni_renóca
 
 


Renócám!

Szerintem Te is tudnál így csevegni velünk Kép!

Csak az kell hozzá, hogy letöltsd a netről (teljesen ingyen) ezeket a beszélgetős programokat. Tudod, amikről eddig írogattunk itt: a Skype vagy az MSN valamelyikét.
Aztán onnantól nem a telefonvonallal kapcsolódik egymáshoz a két hang, hanem az internet, és az email címünk segítségével. Vagy valami ilyesmi...

(Matibával több mint egy órát beszélgettünk és nem került pénzbe, mert az internet használat keretein belül történik a dolog. Csuda klassz!!)

A nővérem meg úgy hívott föl ma, hogy bekapcsolta a webkameráját is: végig láttam őket, míg beszéltünk! Mintha hazalátogattam volna!! Kép
Csak ők nem láttak még engem, mert nekem még nincsen kamerám.
Majd veszek holnap azt is, aztán akit felhívok az MSN-en, az majd gyönyörködhet a képemben. (Bár utólag átgondolva talán jobban tenném, ha nem riogatnám szegény beszélgetőtársakat...Kép)

Pusza! - Amneris -

KépKép
amneris
 
 


És még az is hozzátartozik a dologhoz, hogy ezek a tartozékok egész olcsón beszerezhetőek!
A nővérem mikrofonja 800-, a kamerája 1600 Ft volt...

KépKép
amneris
 
 


Sziasztok!

Matiba: Én abszolút Micimackó-rajongó vagyok, úgyhogy nekem legjobban az a torta tetszik, utána az egérkés.
Kicsit sajnálom, hogy nem az a válasz érkezett tőled, hogy már útban van a harmadik Kép Az e-mailed viszont még nem érkezett meg. Meg tudnád nézni, hogy mi lehet a gond?

Galuska: Gyönyörűek a képek, köszönjük őket! Szépek a kutyus-lányok.

Cirbi: Gratulálok a gólyahíressé válásotokhoz! ;-)

Kizsó: Hát persze, hogy a Te adataidat is várom! :-))) Kingusnak hihetetlenül szép szemei vannak! Olyan tiszta és nyílt a tekintete!!!

Süni-renóca: De ügyes vagy!!! Nagyon jól néz ki ez a torta. Lehet, hogy kéne az én gyerekeimnek is egy keresztanya? Kép))

Di_ti: De jó, hogy már így készülsz a babóci érkezésére!!!! Veled örülök!
ildi_ko
 
 


Ildikó! Megnéztem, szerepel az elküldött levelek között. Az a javaslatom, hogy várjunk holnapig, és ha holnap sem kapod meg elküldöm újra. Bár holnap a munkában tárgyalásos napom lesz, ami ezt jelenti, hogy reggeltől késő du-ig tárgyalnom kell, de megpróbálok rá időt szakitani, hogy elküldjem nap közben, ha nem sikerül, akkor csak este tudom újra küldeni.
Azért ez a javaslatom a holnapi újraküldéssel, mert jártam már úgy a freemail-lel, hogy az este nekem küldött levelkét csak reggel kaptam meg.

Puszilok mindenkit, jó éjt, mára búcsúzom, mert holnap nehéz napom lesz benn.
Vendég
 


Sziasztok!
Nagy volt a forgalom az elmúlt napokban, sajnos én nem voltam gép közelben.
Ahogy ígértem, röviden leírom történetünket.
Jelentkezéskor 0-1 évig jelöltük meg a korhatárt, 2004 tavaszán jött a telefon,hogy lenne egy kisfiú aki 16 hónapos és örökbefogadható. Először meglepődtünk, mert kissebbre számítottunk, de nem mondtunk nemet.
Az első találkozáskor nem szabad kapcsolatot teremteni vele, csak meg kellett nézni, és eldönteni, szeretnénk e barátkozni vele. Õ rögtön, ahogy meglátott minket, ránk mutatott, megerősítette amit mi az első pillanatban éreztünk, és ezek után nem volt kétséges Õ a mi kisfiunk.:-) Kb hat hét barátkozás után, szóltak, hogy intézhetjük a kihelyezést. Ez a pár hét akkor nagyon hosszúnak tűnt, mi már az első napon hazavittük volna. Most már lassan másfél éve velünk van.:-) Rengeteget fejlődött. Egy év és két hónap után ma már nagy bölcsisek vagyunk. Azt gondolom nem is kell megemlítenem, hogy a nagymamák szemefénye. Nagyon imádják őt, és nem csak ők hanem az egész család. Szerencsések vagyunk, mert mindenki hatalmas szeretettel fogadta és senki nem tekint rá másképp, mint az unokatesóira.:-)

Kép
Kép
atan
 
 


Sziasztok!
Negyedszer is próbálkozom, hogy beléphessek közétek, edig eredménytelenül, valamit rosszul csinálok :-/

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Szóval összejött. Sziasztok!

Még csak ismerkedem az örökbefogadásra várók fórumaival és máris jó hírrel szolgálhatok.
3 hónapja jelentkeztünk a Tegyesznél, alig egy hónapja a Gólyahírnél és tegnap volt egy hete annak, hogy jött a telefon: születőben van egy baba...

Az október 22-i Gólyahíres talin még 171-ek voltunk, kb. másfél év várakozást jósoltak. S, hogy mégis, miért kerültünk olyan gyorsan a sor elejére?
Ennek a magyarázata az, hogy a férjemmel együtt, mi roma babát is elfogadunk. És kiderült, hogy a nyilvántartásban szinte rajtunk kívül nincs is olyan pár, akik szívesen nevelnének roma babát.Hát, ez meglepő volt számomra.

Most izgulunk, hogy a baba egészségesen szülessen és a mama ne lépjen vissza.
Babafelszerelések várakoznak a lakásban mindenhol, a mi kis Tökmagunkra ( ahogy a férjem hívja őt Kép )
Engedjétek meg, hogy jelentkezzem, ha már a dolog konkrétabb. Köszi

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


És, hogy jobban megismerjetek, ajánlom ezt a linket. Egy másik oldalon és másik felhasználó névvel, de a saját irományom.Kép

http://www.manoliget.hu/index.php?fomenu=magzat&rovat=Gyermeket%20szeretn%E9nk&c ikk=115

Képet pedig itt a babaneten az albumban "moon" alatt találtok.

Csak, ha valakit érdekel persze Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Ildi ko!
Emilke ment. Remélem megkapod! Szép napot mindenkinek! Kép

kizsó
 
 


Jó reggelt!

Matiba: Még máig nem jött át a leveled. Elküldenéd még egyszer? Köszi!

Kizsó: Megérkezett a mail-ed!

Eddig Ancsúr, Di_ti, Süni_renóca, GyeZsu és Kizsó adatait kaptam meg. Matibáét még várom. Várjuk még valakiét? Atan? Szeretnél te is összefoglaló táblázatot?

Kelimoni: Üdvözöllek közöttünk! Nagyon örülök, hogy úgy tűnik, hamarosan CSALÁD lehettek! Drukkolok, hogy minden rendben legyen! Azt tudjátok már, hogy milyen nemű baba születik? Elolvastam a történeteteket, nagyon szép és "happy and"-es Kép A fényképeiteket még csak most fogom megnézni.
ildi_ko
 
 


Szia Ildiló!

Engem véletlenül hagytál le, vagy, nem kaptad meg az emailt, amit küldtem? Kép

Szerintem még sokakét várjuk ám! Kép Rvan is biztosan jönne, csak úgy tűnik, nincs internet közelben mostanság, aztán ott van Rayo, gondolom RKata, meg még ki tudja...
Gyülögetünk még, az az érzésem. Kép
(Persze lehet másképp is, csak én így érzem.Kép)

Pusza! - Amneris -

KépKép
amneris
 
 


Kelimoni: Elolvastam a szép történeteteket.Kép Üdv itt közöttünk!Kép

Atan: Szuper lehet az egymásratalálás.Kép Már nagyon várom.Kép

Renóca: Köszi: =Kép

KépKép
ancsúr
 
 


Sziasztok!
Kelimoni, Atan elolvastam a történeteteket és elérzékenyültem. Arra gondoltam, hogy van egy láthatatlan szál, ami ismeretlenül is összeköt bennünket örökbefogadókat. Ugyanazt érezzük, ugyanazt gondoljuk. Amit írtatok, akár én is írhattam volna és ettől olyan, mintha ezer éve ismernélek benneteket.
Kelimoni: Nagyon szurkolok Nektek és feltétlenül tájékoztass Bennünket, hogy hogy álltok. Mikorra várható a babó érkezése?
Nem felejtettem el, küldöm én is a történetünket, annak aki kérte, valamikor délután, mert a lánykám éppen ébredezik.
Puszi mindenkinek: Hildus
Vendég
 


Képzeljétek, a férjem horoszkópja szerint ebben az elkövetkező évben tuti gyereke lesz.KépÁltalában nem hiszek a horoszkópban, de olyat kuncogtam, hogy éppen most lépet a bolygója a család házába és ha gyereket akar ez most teljesülni fog.Kép Minden passzol az öribabához.Kép

Hildus: Én is írni akartam, hogy majd alkalom adtán küld már el nekem is a történeted.Kép

Diti: Ez szuper, mi még csak gyűjtögetünk. Nem akarok felesleges dolgokat venni. Milyen méretű ruhákat vásárolsz?Kép Ezen gondolkoztam, hogy hol kell majd elkezdeni.Kép Nálunk a picik születése előtt a családban nem volt vásárlás. Babona, ugyanis voltak sajnos csecsemőhalálok, én még meg sem voltam, de aztán nagyon babonásak voltak ezen a téren, semmit nem vettek, csak kiságyat, babakocsit, ha már anya a kórházban volt és megszületett a bébi, akkor apa és a mamák gyorsan bevásárolták a szükségeset. Nem tudom az öribabánál él ez a babona? Szerintem én leszek az első, aki ezt megszegi.Kép

KépKép
ancsúr
 
 


SziasztokKép))

Ilyen jó hírtKép)
Kelimoni gratulálok!!! Gondolok rátok így ismeretlenül is sokatKép))
Az írásod alapján nagyon "egyek" vagyunk lelkiekben, de hamarosan ti is olyan boldogok lesztek, hogy a sok éves várakozás a múltté lesz. Nem mondom, hogy elfelejtitek, de mindenesetre a múltté leszKép
Jó, hogy írtál, örülünk ha drukkolhatunkKép
A vásárlás nagyon jó dolog, egy várandós kismaminak kijárKép)) És a szívnek hatalmas öröm, ugye?? Kép
És mekkora öröm lesz, ha a család és az ismerősök úgy gratulálnak majd, hogy ha te szűlted volna a babucit, fele ennyi mosolygást és drukkolást se kapnátok..Kép Én csak tudomKép
Nagyon sok aranyos és kedves ember van a világon, akik átérzik a sok év várakozást...

Jajj lányok, nagyon beindultatok írásilagKép)
Csak győzzem olvasniKép
Ildikó, vagyunk még!!!!!
Idusa, Rayo, RKata, Mera, Nikianyú, Naninga??? és még vagyunk sokan! Javaslom, hogy ha jelentkeznek a többiek, akkor folyamatosan írjuk nekik, hogy várjuk a táblázatba őket isKép
Mindjárt átküldöm az adatokatKép
Meg próbálok reagálni az írásaitokra, mert sok a téma nagyonKép)

Matiba!
A tortákat megszemléltem, nagyon nagyon szépekKép
Hogy finomak-e azon nem agyaltam, mert marcipánimádó vagyokKép Tehát nem kérdés...
Viszont kíványcsi lennék az árukra, lehet valamit tudni róla? Cska már Noriszra is gondolok, hogy nemsokára szülinap lesz, 10 hónap múlvaKép
Jó munkát mára, látom leszKép

Jajj lányok, fontos bejelentenivalóm vanKép
Norisz tegnap 8 hetesen a kezébe vette a csörgöt, és pár percig csörgőzöttKép /Mellékesen jegyzem meg, hogy valószínűleg a rengeteg foglalkozás hozta meg az eredményét... Tényleg nagyon sokat játszom vele, tanítgatom új dologkra, és mindent!!! elmesélek neki, hogy hogyan mükődik, vagy mi az és mire való... Higyjétek el, nagyon értik!/
Nagyon kummonikatív, sokat mosolyog már vagy 3 hete... Gügyög, lelkesen sikongatna, helyette hüüű hangot hallatt, és a hangszintje az egekbe van... Szóval olyan mintha valamit kapna, és annyira örülne neki... Pedig csak játszikKép) Anyukája meg visongat az örömtől, hogy a kisfia ilyen boldog!
Gügyögése meg azért is örömteli dolog számomra, mert azt jelzi, hogy nagyon kommunikatív, szeretne szóba elegyedni... (Állítólag ez nagyon ritka, hogy ilyen korán kezdje... Van egy baráti pár, akinek mesélte egy beszédterapeuta, hogy mindenképpen jó dolog a gügyögése, annál hamarabb kezd el majd beszélniKép Nme tudom, majd úgyis kiderülKép
Egyenlőre annak örülök nagyon, hogy BOLDOG!!! Ez határozottan látszikKép Reggel mikor sír, hogy éhes odamegyek a kiságya fölé, nem veszem ki egyből... És bezsélgetek hozzá, hogy jól aludt-e és hogy mekkorát nőtt éjszaka stb, és miylen gyönyörű... Õ erre olyan mosolygásba csap át, hogy el sem hiszitek... Rúgkapál és "dumál" hozzám egyfolytában, minta elakarná mondani, hogy ő mit gondol... És mikor azt ecsetelgetem, hogy mennyire szeretem/szeretjük, ő szinte teljesen bizonyosan érzi ezt a hangsúlyomból, na hát akkor úgy mosolyog, de úgy, mintha azt mondaná, hogy én is.... Na ekkor én rendszerint elbőgöm magam, persze előtte csak könnyezem, mert azért nem akarom megijeszteniKép
Szóval lányok, türelem, és nektek is hamarosan minden napotok boldogsággal, és néha könnyes szemmel telikKép))

Puszi! Jövök még!
MosolygósKép

KépKép
napsugaracska
 
 


Napsugaracska: Olyan, de olyan szép amit írsz. Mindig megkönnyeztetsz, te anyuci!Kép

KépKép
ancsúr
 
 


Sziasztok!

Van pár percem a köv. tárgyalásig.

Ildi! Elküldtem újra, remélem már megkapod. Mint kiderült én voltam a hibás, mert lehagytam az egyest a címedből tegnap. Kép

Mosolygós! Jó olvasni Téged! Kép Ha bővebbet tudok az árakról, felhívlak majd, jó?

Kellimoni! Én is gratulálok!

Este majd még igyekszem jönni, csak munka után megyek fogászatra. Brrr.........., de nem szeretem.Kép

Sziasztok! Mindenkinek szép napot!
Vendég
 


Sziasztok!

Teljesen megdöbbentem, hogy így ismeretlenül és elsőre ennyi biztatást kapok. Nagyon aranyosak vagytok, megható számomra a dolog. És mindjárt sírok...

Külön a kérdésekre nem tudok reagálni név szerint, mert még csak ismerkedem veletek, így megpróbálom egyben.

Szóval:
Tegnap volt egy hete, hogy Móruczné Gabika telefonált, lenne egy baba, aki a napokban fog megszületni és ránk gondolt, mivel roma babát is elfogadunk. Sokat nem tudok a mamáról, annyit, hogy roma származású és ez a picur a 11-dik gyermeke. Sem a baba nemét, sem az érkezése pontos idejét nem tudjuk. Az biztos, hogyha fiú lesz Gergely, ha lány Edina lesz a neve.

Természetesen, az ismerőseim közül azok, akik probléma nélkül váltak várandóssá, azonnal mindenféle negatív jelzővel illették a mamát. Mi pedig nagyon hálásak vagyunk neki, hisz általa válhatunk családdá.
Bevallom, már némi kis ivólevet, rágcsálnivalót és vitamint is összekészítettünk, ha esetleg még a kórházban találkozunk a mamával, hogy a szülés után legalább ennyivel járuljunk hozzá a "szenvedéseihez".

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: