Új privát üzeneted érkezett!

Nekem is 12 múlt a lányom :D :D a fiam 6,5 :D :D
Vendég
 


Hát,hogy örültem volna az túlzás...Úgy bőgtem már az uh-n,mint akivel a halálhírét közölték! :cry: Nekem is meg a páromnak is a 2. házassága és a páromnak is van már 2 fia.Tehát sokáig gondolkodtunk,hogy kell-e még egy gyerek.Erre lett kettő! :lol: Kisebbfajta sokkot kapott az egész család,de 1-2 hét alatt magunkra találtunk és most már várjuk őket nagyon! :lol:
Na,ha a Te lányod is 12,akkor már Te is tudod,hogy milyen jó ez a tinikor...én nagyon küzdök az enyémmel:fél éve menstruál,azóta meg van bolondulva,egyfolytában szerelmes(8.-os fiúkba),próbálkozik a sumákolással,nem hajlandó tanulni,mert ciki meg hasonlók... :(
Mindig azt gondoltam,hogy majd én megmutatom,hogy kell jóban lenni egy tinivel,meg hogy a barátnője leszek,de hát képtelenség...néha agyon tudnám ütni!
A hasam nem kicsi és már 6-7 kg-nál tartok! Kép

binyek
 
 


Sziasztok!
Binyek!
Már látalak az augusztusi topikban... :lol: :lol:
A barátnőm 19 hetes terhes és szoktuk nézegetni a képeket,hogy kinek milyen a hasa,mert ő a sajátját kicsinek találta
Tök csini vagy!Tényleg nagy a hasad de hát kettőnek kell a hely

A lányom tiszta hülye mióta kamaszodik,de ő még nem menstruál,olyan kis csenevész sovány fajta..
De ő is sumákol szerelmes nem tanul stb..
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Binyek! Gratula az ikrekhez! Én is nehezen találtam meg ezt a topicot! Úgy el van dugva! Na mindegy! Pihenj, de azért még nem kell túlzásba vinni! Nekem lehet soha nem szerepelt 3-as a számaim között! Már Rolival (kisfiam 21 hónapos) sem írtak soha 3-ast a kiskönyvembe. Azért az ikrek miatt nem árt az óvatosság!

Voltam ma védőnőnél. +12 kgnál járok! Kicsit sok, mert Rolival összesen híztam 14-et, de nem izgat különösebben. Volt a védőnőnél egy csak, aki 16 hetes Afpre jött és annyira félt a tűtől. hogy elsírta magát. Nem csak elpityeredett, hanem zokogott. Főleg amikor meglátta a sok kémcsövet! Na akkor már nem tudtam, hogy sajnáljam, vagy nevessek rajta. Nagyon durva! Mi lesz vele mire megszületik a gyerek. Egy idegroncs lesz. Na meg a szülését sem vezetném le az biztos.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Szia Binyek!
Megértelek az ikrekkel kapcsolatban...
Amikor én először mentem uh-ra, nekem is azt mondta a doki, menjek vissza egy hét múlva, mert nem biztos benne, hogy egy baba van...
Nekem a mostani a harmadik kisbabám, a férjem szegény csak kapkodta a fejét az alatt az egy hét alatt...

De végül nekünk most csak egy kisbabánk lapul a pocakomban.

Ha jól emlékszem, akkor a te méhszájad 3100-as.
Én azzal is indítottam ezt a terhességet.
Persze mivel neked ikreid lesznek, nem árt az óvatosság, de ne aggódj nem lesz semmi baj!

A kamaszkorról tudnék nektek mesélni, bár az én lányom nagyon tudatosan sokat tanul és nem sumákol, de már 14 éves...

A mensivel sokat kínlódtunk, az első alkalommal másfél hónapig tartott.
Meglehetősem intenzíven.
Volt, hogy suliba sem tudott szegénykém menni...
Felállt, és toccs.
az egész vasháztartása kiürült, végül gyógyszerekkel mulasztották el!
Szegénykém megkínlódott vele...
Vendég
 


Sziasztok!

Üdv Binyek! Gratula az ikrekhez! :D

Remélem mindenkinek jól telt a húsvét! :wink: Mi szinte itthon se voltunk, nagymamázott Bence! Apa vasárnap autókiállításon volt, hétfon meg dolgozott! :(
Ma megyek dokihoz, remélem nincs semmi gond! Egyébként nekem is 3100 a méhszájam, a dokim írja a kiskönyvbe, de múltkor hogy szúrt alul egy másik azt mondta rá hogy zárt :shock: Szóval szerint ki hogy érzi!? Ez olyan furi !!!
Olvastam, h irtátok Muffint! Annyira sajnálom és szorítok nekik!

Vigyázzatok magatokra!
bencuri
 
 


Köszi csajok!Most már én is örülök nekik! :lol: :lol: :lol: Poénos lesz két kis törpe egyszerre(leszámítva a nehézségeket :roll: )
Valamelyik nap arról beszélgettem egyik barátnőmmel,hogy milyen mellszívót vegyek,aztán rájöttem,hogy nekem itt van a mellszívóm(sőt kettő)a hasamban...Nem hinném,hogy még fejnem is kellene! :lol: :lol: :lol:

Maria!
Ez nem lehetett egyszerű szegény lányodnak... :( Mindjárt az elején kiélvezhette a menses örömeit! :wink:
Neked meddig maradt 3100?Lassan nyílt vagy megtartotta ezt az értéket?

Szly!
Neked mennyi most a méhszájad?Feküdnöd kell?Kaptál valami bogyót?Göcsölgetsz?

binyek
 
 


Binyek,én 6 hete vagyok 3100...és nagyon drukkolok,hogy így maradjon.
És már említettem,hogy a hétvégén az ügyeletes doki a 3100-amat ZÁRT-nak nevezte...
Vendég
 


Binyek! Nekem 22 hetes vizsgálaton derült ki, hogy 2100. Nem mondott rá semmit a doki, beírták és kész. Csak itthon néztem meg a kiskönyvben. Most voltam 26 hetesen, változatlan 2100. Rákérdeztem a dokinál, hogy akkor most mi van. Azt mondta nincs vele semmi baj, mert masszívan tart vagy ilyesmi. Gondolom tapintásra meg tudják állapítani, hogy két hasonló között is milyen a különbség. Nem görcsölök, még egyszer sem keményedett. Azért én azóta naponta legalább két órát fekszem, amikor Roli alszik és szedem a MagneB6-ot. Most voltam a védőnőnél, ő is csak legyintett, hogy kicsit változott a méhszáj a normálishoz képest, de nem jelent semmit.

Szóval mivel engem nem riogatnak, így én nem is vagyok megijedve annyira, mint mondjuk Bari (bocsi).

Rolival is már ilyenkor nem volt teljesen zárt. Igaz vele később és kisebb mértékben kezdett nyílni. De ha minden jól megy (és jól fog) a szülésnél előnyt fog jelenteni!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

megjöttünk a dokitól, változatlan a méhszáj! :) Szerencsére semmi komoly gondolom én mivel nem mondott semmi tiltást! Szonja megint farosan fekszik, visszafordult! :?
bencuri
 
 


Ahoz képest ,hogy ez a "problémások" topikja csupa jó híreitek vannak!!
Örülök :D :D :D :D :D :D
Drukkoljatok...holnap ultrahang illetve vizsgálat!!!
Vendég
 


Bencuri! Örülök, hogy minden rendben! Majd megfordul még, ne félj!

Bárány! Szorítok holnapra!

Kép
szly27
 
 


Bárány! Én is gondolok rád holnap... :P

Bencuri!Pörög-forog még az a gyerek egy darabig,ne aggódj!Tudja ő a dolgát!!! :wink: :wink:

De jó,hogy megtaláltalak Benneteket,most már nem is látom olyan borusnak a dolgot,mint eddig.... :)

binyek
 
 


Nekem is tök jó,hogy ennyien vagyunk...én nagyon borulátó tudok lenni..kell egy kis biztatás
Vendég
 


Sziasztok!
Binyek!
Nekem a 16/17. héttől 2100-as a méhszájam.
Azóta kétpofára eszem a Magnesi-citricit, és eddíg nem változott.
Engem ugyan mindíg riogat a doki, és kórházba akar küldeni, de még mindíg itt vagyok... :wink:


Bari!
Óriási drukk holnapra, hogy minden rendben legyen!
Én is megyek holnap, mert eltolták a tápp. papíromat, és lehet, hogy benézek hozzá, majd meglátom, hogy ébredek... :roll:
Kicsit úgy érzem, felfáztam...
És ugye az ilyen méhszájnál nem jó... :roll:
(Zabszem a seggemben.... Apa szerint meg hülye vagyok...)

Bencuri!
Örülök a jó híreknek!!!!
Szonja pedig majd megfordul! Még van ideje...
Vendég
 


Maria:szerintem te is úgy vagy mint én félsz mindentől...ha megnyugtat inkább ugorj be a dokihoz mint napokig emészd magad..
Vendég
 


Ühüm, igen!
Én tényleg félek mindentől...

Hiába kedvelem a dokimat, mindíg annyira rámijeszt, hogy csak na!

Már előre parázok attól, hogy holnap, ha bemegyek, mit mond.

Tudom, hogy a temetőben fáztam meg, tegnap.
Sajnos nekem gyakran van hólyaghurutom, elég, ha egy kicsit megfúj a szél.
Borzasztóan utálom!
Ilyenkor mindíg nyakalom a kamillateát, de van, amikor ez sem segít.
Reggelre kiderül ez is...
Félek, hogy beutal, bár néha úgy érzem, megkönnyebbülnék, mert ott biztonságban érezném magam.
Hülye vagyok?!
Vendég
 


Szerintem is Marcsi, nézz be a dokihoz ha úgy érzed! Nem jó a bizonytalanság. Meg ha tényleg van valami, akkor kezelni kell és nem lesz semmi gond.

Ma nyílt egy angol turi itt a városban. A babakocsin kívül még semmit nem vettem a picinek. Most elcsábultam. Vettem egy farmerszoknyát és egy pulcsit. Olyan édesek és olyan olcsóak voltak, hogy nem volt szívem otthagyni. De amúgy még nem akarok nagyon vásárolni neki. Majd holnap lefotózom a rucikat!

Kép
szly27
 
 


Szia Szly!
Azt hiszem, igazad van! Benézek hozzá, úgyis ki kell várnom a soromat. Bár bízom benne, nem lesznek sokan.

Kíváncsi vagyok a képekre!
Vendég
 


Sziasztok kismamik!

Nosztalgiából olvastam bele a fórumban, nagyon felpörgött. MINDENKINEK kitartást kívánok!!! Megéri!!! Én tudom...
Biztatásképpen a történetem dióhéjban: első terhesség, nagy öröm, stb. olyan 16-17 hetes lehettem, amikor c3100 lett a méhszáj, majd a 19. héten ismét c:3100, de a 22. héten C:2110-2111. Azonnal kórház, majd 1 hét bentlét után a 23. héten cerclage (méhszájvarrás) altatásban. 1 hét megfigy, és hazajöhettem, de itthon is feküdtem. Azt hittem belehalok!!!! Meg ott lebegett előttem egy koraszülés...stb. Egész nyarat itthon 4 fal között, v. a kertben töltöttem vízszintesen. A betöltött 37. héten kivették a varratot és 5 nap megfigy után hazaengedtek, mert semmi nem történt, méhszáj változatlan. Gyakorlatilag napra pontosan szültem és nem is tágultam gyorsan, kellett oxitocin és kézzel is rásegített a doki. De kislányom 10/10-es Apgar-ral jött a világra! A legnagyobb CSODA azóta is az életemben! :-)
A szülés után azt mondtam, h egyke lesz, nem a szülés miatt, hanem a terhesség réme miatt. De akár mikor ránézek, megérte... mi az a 18 hét fekvés egy ÉLETÉRT?!?!
Most ennyit, mert már nagyon fürdetnem kell, tiszta álmi (18 hós).
Kitartást, minden (háztartás, főzés, csavargás, stb.) várhat, első az a kis poronty, akira most csak Ti vigyázhattok!
Üdv,
Kriszta
lottie
 
 


Szia Kriszta!

Jó volt olvasni a soraidat!

Jó hallani a sikertörténeteket! Sok-sok örömet kívánok nektek!!

Szerintem kellene még oda nektek baba nem?
Nekem a harmadik kisbabám, mindegyikkel sokat kínlódtam, hasonlóképpen megnyílt méhszáj miatt, de a mai napig úgy érzem, megérte!
Már van két csodaszép lányom, és most várom a harmadikat!
Így lesz kerek a világ! :lol: :lol:
Vendég
 


Kriszta!
Ez szép történet,de remélem,hogy nem kell megtapasztalnunk..... :roll: :lol:
Amikor a 16. héten megtudtad,hogy 3100,akkor utána feküdtél vagy nem?Tehát magától nyílt a méhszájad vagy "rásegítettél"? :?

binyek
 
 


Sziasztok!

Kriszta! Nagyon jó, hogy sikerült kihordanod a babát!

Marcsi! Majd számolj be mi volt az orvosnál!

Bárány! Hányra mész dokihoz?

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

T.Maria: :-))) Igen, kellene. Nagyon. :-) Már csak a bátorság hiányzik... a bökkenő a kislányom. Azaz a Róla való gondoskodás. Mi lesz, ha kórházba kell lennem hosszú heteket, hogy lássam el, stb. Illetve nagyik biztosan segítenének, ill. az apuka, de Ő hogyan viselné lelkileg, hogy egy olyan állandó dolog, mint "anya" eltűnik hirtelen. Összeszorul a szívem. De mások is megoldották, nekem is menni fog.


Binyek!
Nos, NEM mondott semmit a doki a C3100-ra. Otthon olvastam a kiskönyvben, h jav.: pihenés. Ennyi. Védőnő jobban figyelmeztetett! Ekkor megkérd. a dokit, h dolgozhatok? Azt mondta: ha akar. És én akartam, mert tudni kell rólam, h nagyon pörgős vagyok, utálok pihenni!!! Akkor élek, ha mozoghatok. A férjem szokta is mondani: "ülj már le egy kicsit!". Szóval el lehet képz., h milyen sokként ért az ágyhoz kötöttség... Nnna, szóval SEMMIT nem pihentem! Napi több, mint 10 km-ert gyalogoltam, gyalog mentem piacra, boltba, stb. Sokat vállaltam, ill. éltem a "korábbi" életem. Ja, napi kb. 50km-ert buszoztam a munkahelyem miatt...olyan kátyús utakon, h nem egyszer leért a busz alja. Ülőhely sosem volt! Szóval utólag visszagondolva egy ilyen életvitel sok nem terhesnek is megterhelő lett volna. Sosem voltam fáradt, többletsúlyom sem volt. A 20. hétig max. 1 kg jött fel rám, jóindulattal. A férjem szerint ha nem kellett volna buszozni, akkor másképpen alakulnak a dolgok méhszáj ügyileg. Persz ezt már sosem tudjuk meg. Állítólag meg, akinek alkatilag gyengék a kötőszövetei, az akkor is nyílik, ha végig fekszik. Nos, így utólag biztosan sokkal többet pihentem volna a c3100-as érték észrevételénél.

Vigyázzatok magatokra és a kis pocilakókra!
K
lottie
 
 


Na én is így vagyok...Nekem se mondott semmit a doki,csak hogy szedjem a MagneB6-ot,de méhszájról,pihenésről egy szó se esett!
Mondjuk ez,amit Te "műveltél" tényleg extrém!!! :lol: :lol: :lol:
Jó kis büntetést szedtél össze érte,Te szegény....Nekem is ez a rémálmom minden éjjel,hogy be kell feküdjek a kórházba és csak pisilni kelhetek fel.... :roll: :roll:
Ezért inkább próbálom itthon a fekvést.Csak az a baj,hogy érzem,hogy napról-napra gyengülök...már egy-két óránál többet nem is tudok egyfolytában fent lenni! :cry: :cry:
Mi a fene lesz szülés után,ha olyan leszek,mint egy f...s?
Mielött terhes lettem volna aktívan sportoltam(heti 5 edzés),most meg kezdek egy öregmamira hajazni.... :P

binyek
 
 


Kriszta! Én is attól félek a legjobban, hogy mi lesz Rolival, ha nekem esetleg be kell feküdnöma kórházba. Jó tudom, hogy jó helyen lenne a nagymamákkal meg apával, de neki is, meg nekem is nagyon rossz lenne. Ismerek egy csajt, akinek volt egy kislánya és utána ikerkislányokat várt. A gyerekek között kb 1,5-2 év a korkülönbség. Az ikrek miatt, meg mert nyílt, kb a 24. héttől bent feküdt a csaj a kórházban. A "nagy" lánya úgy elhidegült tőle, hogy még most is szívesebben van az apjával, mint az anyjával. Pedig már az ikrek is óvodásak.
Nekem is nagyon rossz lenne, ha nem látnám Roli apró dolgait, hogy hogy játszik, hogy okosodik, a kis gesztusait. Na de ne negatívkodjunk, biztos nem fog erre sor kerülni.
Ha Roli nem lenne, tuti nehéz lenne a kórházban, de azért mégis teljesen más.

Kép
szly27
 
 


Binyek! Mit sportoltál? hozzám is elég közel áll a sport. Általánosban én is sportoltam, a fősulin is tesiszakos voltam. De mióta dolgozok, nem mozogtam, kivéve az aerobikot és a tesi órán a bemutatást, de az semmi.

Kép
szly27
 
 


Kriszta!
Köszi, h megosztottad velünk történeteteket!
Szly én is félek ettől, sőt nem tudom azt se hogy bírja majd azt a pár napot szülésnél! Mostanában nem lehet otthagyni egyedül a nagymamánál se, mert keres minket! Ha én ott maradok akkor apát! Most ebbe a korszakba van! Remélem június változik ez! :cry:
Bárány Drukkolunk ám neked++++++++
Írj ha megjöttél!
Ez olyan furi én például 7,5 hónapot végigdolgoztam Bencével és semmi ilyen próblémám nem volt!
Maria Te is jelentkezz! Kiváncsi vagyok mit mond a doki, ha bemész!?
bencuri
 
 


Sziasztok!
Megjöttem...
Pontosabban már egy kicsit korábban, de ettem... :oops:
+5kg-nál tartok... :oops:

Bementem a dokihoz, mert éjszaka is olyan fura érzésem volt, na nem keményedtem, vagy ilyesmi, de sikerült már megint benyalnom egy jó kis fertőzést. :twisted:

Azt mondta, kezdődő gomba.
Úgyhogy kaptam rá gyógyszert, remélem nem lesz gond.
Kapott apa is...
Mondtam a dokinak, hogy tuti nem fertőztem meg, de hajthatatlan volt.
És ami a legeslegmeglepőbb, nem vagyok eltiltva a szextől!!! :shock:
Ettől padlót fogtam, és nekibátorodtam, kérdezősködtem.
Szegény, de legalább mostmár mindent tudok!
Végre jó fej volt, és nem parázat halálra, csak beszélgettünk.
Kérdeztem tőle, van e reális esélyem arra, hogy a 40. hétig kihordjam ezt a kisbabát, és azt mondta, miért is ne! :lol:

Kérte, hogy továbbra is pihenjek mint eddíg, nuku fizikai megterhelés, de normálisan. Főzzek, takaríthatok (porszívózás-felmosás kizárva) de lightosan bármit megcsinálhatok.
Azt mondta, jó hír, hogy ennyi ideje változatlan, arra kell ügyelnem, hogy a 6-7. hónapban se nyíljon tovább, mert akkor tényleg nem tudom elkerülni a kórházat.

Röviden ennyi.
De most olyan feldobott vagyok!!! :lol: :lol: :lol:

Elmegyek gyógyszertárba, kiváltom a cuki kis bogyóimat... :?
Fél 1-re pedig fodrászhoz!!!! :lol:
Utána pihi.

Bari!
Veled mi van?
Remélem hasonló jókat mondott a dokid. :lol:
Vendég
 


maria nagyon örülök , h jó híreket kaptál!!!! :D :D
megyek piheni, mert kitettem a reggelit bocsi, nem is tudom mikor jártam már igy :oops: :(
bencuri
 
 


Marcsi! Tök jó! Akkor most a doki is rendes volt. Azt már én is éreztem, hogy a felmosás nem esik jól! De porszívózni szoktam, az nem fáraszt. Na mindegy!

Kép
szly27
 
 


Ezeket vettem tegnap az új turiban!

Kép

Kép
szly27
 
 


Szly!
Nagyon jók ezek a ruhák!!!
Nagyon tetszenek!
Nekem is meg kellene látogatnom a turit... :roll:
Majd holnap. Én ma már nem megyek sehova.
Elfáradtam...

BARI!!!
Hol vagy?
Ugye minden rendben?! :roll:
Vendég
 


Marcsi!
Hála Istennek,hogy minden okés Veletek! :lol: Látod kár volt annyira parázni... :wink:
Én is turkáltam ma 3 kislányra való body-t.Nem vagyok hajlandó fiúra való ruhát venni...Nem és kész!!! :shock:
Na meg nem fogjátok elhinni,hogy mit vettem!!!!4db gobelin gyerekképet,amit én akarok kivarrni....Még életemben nem csináltam ilyet,de most a fekvés kedvéért megpróbálom.... :lol: :lol: :lol: Lehet,hogy agyvérzést fogok kapni tőle,akkor elviszem a nagymamámhoz,aki megcsinálja. :wink:

Látom ti sem vagytok túl jó formában,ki erre,ki arra fekszik,hány,stb.Szépek vagyunk itt rakásra... :P :P :P

Szerintem ne stresszeljük magunkat ezen a kórházbafekvésesdin,mert addig lesz a fejünkben,amig tényleg be kell menni!gondoljuk azt,hogy ügyesek vagyunk és úgy,ahogy más is,mi is megcsináljuk ezt szépen otthon. :wink:

Szly!
Én lovasoktató és edző vagyok,tehát nekem a lovaglás az életem...Valamint heti 2-3 alkalommal eljártam spinningre,mert nagyon jó az állóképesség fejlesztésére. :)

binyek
 
 


Megjöttem de mennünk kell egy helyre a férjemmel!
Gyorsan és röviden!
mINDEN OK!
1,5 KILÓ 30+2-NEK FELEL MEG
Méhszáj zárt és nem kell feküdnöm...fogalmam sincs,hogy lehet zárt!
Vendég
 


Hú Bari!

:shock: :shock: :shock: :lol: :lol:
ez nem semmi!
De én sem értem, hogy lehet zárt... :roll:
Vissza nem csukódik... :roll:

De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy ez a legszupibb hír, amit mondhatott neked a doki!
Ugye azért nem leszel hűtlen...?!

Még jössz a kényszerpihenősökhöz...

Hurrá!
Nagyon örülök ennek!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

És már 1,5kg!!!??? :shock:
Jó nagy! :wink: :P
Vendég
 


Bari ez tök jó!!!
Remélem megnyugodtál egy kicsit :D :D
bencuri
 
 


Sziasztok!
Én nem vagyok az az optimista fajta aki most húúú de elbízza magát...(sajnos)
És természetesen jövök ide minden nap akkor is ha nem kell feküdnöm és akkor is ha kell...
Mária:nem kérdezted a dokidat a borax kúppal kapcsolatban?
Vendég
 


Sly szuper a ruha!Imádok túrni...
Vendég
 


Látod Bari! Lehet pont neked mondtam, de nem biztos. A méhszájat csak tapintással tudják vizsgálni. Ami ugye nem egy vonalzó, vagy ilyesmi! Egyszer ezt érzi, egyszer azt. Az egyik ugyanarra ezt mondja, a másik azt. Tök jó, akkor mostmár remélem nem aggódsz annyira!

És milyen nagy a baba! Kisfiú lesz ugye?

Kép
szly27
 
 


Sziasztok Jó reggelt!
Sly:nem csak tapintott most a doki hanem kacsát rakott be(vagy valami hasonlót),és egy ilyen nagyító szerű cuccal kukkolt :lol:
Vendég
 


Bárány!
Ez nagyon jó hír! :lol: Húúú,de irígy vagyok!!! :wink: Ezek szerint lehet,hogy a dokiknak nézni is kéne a méhszájat,nem csak tapogatni :?: Vagy így azért jobb,mert van mivel riogatni?
Tényleg jó nagyok vagytok már... :P
Most akkor átírták két héttel korábbanra a szülésed időpontját?

binyek
 
 


Szia,Binyek!
Most néztem a papírjaimat...a szülés időpontját nem írták át,de a méhszáj 3000!!Ezt nem értem mert 2 doki mis ezt mondta,a sajátom meg ugye vasárnap az ügyeletes...
Ezek szerint bezáródhat???? :shock:
Mindenki azt mondta,hogy ilyen nincs!
Vendég
 


Sziasztok!
Jó reggelt mindenkinek!


Bari!
Ilyen tényleg nincs, de mint tudjuk, a kivétel erősíti a szabályt...!!! :lol: :lol:

A lényeg a 3000, a többi nem számít! :lol:

Nagyon örülök a jó hírnek!
Ugye akkor mostmár rendben vagy?
Vendég
 


Mári őszinte legyek?
Hol az a bajom,hogy keveset mozog,hol a hasam fáj...asszem az agyevő bogár már beköltözött...
Vendég
 


Bárány! Akkor most nagoyn alapos volt a doki! És a 3000 a lényeg! Mostmár legalább ezen nem kell aggódnond! Már csak 10 hét! Az már igazán nem sok!

Binyek! Ilyenkor már nem írogatják át a szülés várható idejét, mert már öröklött adottságok miatt is lehetnek különbségek a babák méretei között. Az egészséges újszülöttek súlya is 2500-4500 gr. között mozog. Tehát ilyenkor már lehetnek különbségek. Na meg az Uh csak egy becsült súlyt ad, mindig van +/- érték. Nem kell 100%-nak venni amit írnak.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Láttom sehol senki! Biztos mindenki a konyhába szorgoskodik ilyenkor! Mi ma maradékot eszünk! Legalább elfogy és még főzni se kell :D 8)
Itt szépen süt a nap! Azt hiszem, ha korán jön apa kicsaljuk a játszóra magunkkal! :)
bencuri
 
 


Én vagyok csak látom masehol nem nagy a pörgés...az a helyzet én inkább maradok inaktív...bizti ami bizti......
Vendég
 


Szia Bari!

Ma velem sem menne senki sem sokra...

Egész nap olyan nehéznek érzem a hasam...
Inkább pihengetek!

Olyan gyönyörű idő van nálunk is! :lol:
Remélem, mostmár így is marad!

Bari!
Te beléptél a 29. hétbe!
De jó neked...! :oops:

Már tényleg csak egy kicsit kell kibírni...
Vendég
 


Lassan de megyeget az idő...
Ma nekem meg az a bajom,hogy olyan lusta a baba
Vendég
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: