Új privát üzeneted érkezett!

Szia!
Bencuri köszi a biztatást!!
Nem semmi,hogy neked egy másfél évest is emelgetned kell!!!
Van aki ezt megtegye helyetted?Hogy oldod meg?
Nekem 12,5 és 6,5 évesem van...tehát soha nem emelgettem terhesség alatt!!
Majd benézek a nyáriba csak nehéz felvenni a ritmust :D
Vendég
 


Sziasztok!

Jöttem én is vidítgatni benneteket! Alig találtam meg ezt a topicot.
Én is szoktam Rolit emelgetni, mert nem tudom elkerülni. Tisztába tevéskor fel a pelenkázóra. Déli alvásnál be a kiságyba, aztán ki. fel az etetőszékre, be az autóba, ki az autóból stb. Ha apa itthon van, nem kell emelgetnem, és mióta az elején rosszul voltam ő fürdeti. sokat segít, de ha nincs itthon muszáj vagyok megcsinálni.

Ja egyébként gondolom ismertek, a nyáriba szoktam írni. 2100 as a méhszáj a 22. héttől és nem intett fekvésre a doki.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Bárány- hát mikor lehet nem emelgettem, hasonlóan mint Szly. Mondjuk én azóta fogom jobban vissza magam mióta két hete szúrt alul és el kellett mennem vele dokihoz. És sajna a saját dokim szabin van! Az a legrosszabb h ha le akarunk menni akkor nem tudunk csak ha apa is itthon van, mert a harmadikon lakunk és nincs lift :cry: És egy kicsit betojtam mióta fájt! De sajna, ezt -azt akkor is meg kell csinálni! Remélem kibírjuk egybe sokáig! :wink:
Érdekes mert Bencével semmi bajom nem volt, csak h a 9hónapot végighánytam! :roll: Mondjuk akkor másik dokihoz jártam és az csak a végefelé csinált belső vizsgálatot, lehet h akkor is ilyen volt a méhszájam csak nem is tudtam róla?
Most megyek alszik a gyerköc, én is lepihizek!
Addig is vigyázzatok magatokra!
bencuri
 
 

 
 

Sziasztok!
De örülök!!!Na NEM a bajotoknak,hanem annak,hogy nem vagyok egyedül!!
Sly:tényleg ismerlek a nyáriból szoktam olvasgatni,de nem is vettem észre ezt a méhszáj problémát nálad!! :( Mármint azt hogy írtad volna!!De többen is vannak ezzel a problémával,csak nem mindenki kerül annyira padlóra mint én!

Bencuri:már én is gondolkodtam,hogy talán jobb lenne ha nem is tudnék az egészről,ha nem lett volna vizsgálat...de akkor sem lehetnék 100%-ig nyugott,mert keményedéseim vannak,és rettentően utálom :twisted:
Vendég
 


nyugodt és nem nyugott :oops:
Vendég
 


Sziasztok!
Bencuri, Szly!
Örülök, hogy idetaláltatok!!! :lol:

Bari!
Elnézést, hogy nem jöttem eddíg, de nekem két számítógépezős kölök jut két gépre... :?
Most is csak elzavartam a nagyot, hogy csináljon 10 pecig mást...

Látod, Bari!
Nem kell letargiába esnünk!
Másoknak is van ilyen gondjuk mint nekünk, csakhogy őket nem paráztatja a doki...
Ennyivel könnyebb helyzetben vannak!

Ma apa elvisz vacsizni........... :lol: :lol: :lol: :lol:
Már alig várom...!
Meg kaptam tőle egy tök jó kismamafelsőt, meg egy orchideát! :lol:

Annyira örülök neki.

Ti mit csináltok az ünnepek alatt?
Én hétfőn biztosan magamra húzom a takarót.., és alszom délig!

Olvasgatom a márciusi kismamikat!
Olyan jókat szoktam röhögni rajtuk, veszedelmes egy társaság!
Mindíg oda járok vidulni. Na, meg nem utolsósorban gyönyörűek a babáik.

Olvastam náluk egy jót:
Azt írta az egyik anyuka, hogy az ő férje kivételes helyzetben van, mert egyszerre két nővel is szexelhet!!!
(Ugyanis kislányt várnak! :lol: )
Nem kispályások... :roll: :lol: 8)
De mi is az a szex! :shock: :shock:
Vendég
 


Maria: apa dolgozik , mi megyünk nagymamázni Bencivel! Egyébként én nem vagyok igazán oda a húsvétért :oops:
Egyébként mégegyszer Boldog szülinapot Neked!

Bárány: nekem csak akkor keményedik a hasam ha sokmindent csinálok. Inkább részletekben takaritgatok és nem érdekel ha nincs minden a helyén! Nem győzöm a játékokat összeszedni!
bencuri
 
 


Sziasztok!
Maria,nem tudtam,hogy szülinapod van!!
Happy bithday :D

Szex:mi is az???Ja már beugrott...nehezen emlékszem vissza hónapokkal ezelöttre :oops:

Húsvét:ágyban...anyám meg főz!!

Vacsi,jaj de írígy vagyok...mi is nagyon szeretünk étteremben kajálni,de most nem merem bevállalni....

A forászt sem mertem ezért magamnak beszineztem a hajam,hogy ne legyen ápolatlan....nagyon sz@r lett :twisted:

Sly,Bencuri írjatok sokat!!!
Vendég
 


Hát igen a szex! Az nálunk sem gyakori. Valahogy nem kívánom és apa is belenyugszik.

Marcsi! Boldog szülinapot! Változtassak a tábliban a nyári topicban?

Húsvét hétfőre mi azt tervezzük, hogy elmegyünk Debrecenbe az állatkertbe. De ahogy az időjárás előrejelzést nézem! Hát, ha esik az eső, tuti nem megyünk.

Kép
szly27
 
 


A debreceni állatkerte én is elmennék egyszer csak tőlünk nagyon messze van...
Vendég
 


Ja és ha jól emlékszem a lányodnak is most ünneepel Marcsi ? Remélem jól sikerül a vacsi, de jó Neked!

"Szex:mi is az???Ja már beugrott...nehezen emlékszem vissza hónapokkal ezelöttre " Én el vagyok tiltva!! :oops: :oops:

Mi is készülünk már állatkertbe, csak itt pesten! 8) Kíváncsi vagyok mikor jutunk el oda?
bencuri
 
 


Sziasztok!


Köszönöm a jókívánságokat!!!
Nagyon aranyosak vagytok!!! :lol:

Igen, a nagylányomnak is ugyanazon a napon van... :lol:
Jó kis nap volt 14 éve...!!!

Úgy bekajáltam, nem tudok ülni... :shock:

Szly!
Mi nem passzol a táblázatban?
Ne haragudj, nem értem.. :roll:

Mi is minden húsvét hétfőn állatkertbe szoktunk menni, de az idén kimarad..
Sajna nem tudok sokat sétálni, pedig szívesen mennék.
Nekünk Veszprém, vagy Győr a nyerő..

Az idén viszont szundi lesz!
Az is jó móka.. :lol: 8)

Vasárnap jön az anyukám ebédre, délután meg a tesómék. Ennyi a program.
De nem csinálok nagy ügyet belőle. Szerencsére Attila sokat segít ilyenkor. Egyre ügyesebben mos fel... :roll:

A haskeményedés szerencsére nem túl gyakori, de elkiabálni sem szeretném..
Inkább csak akkor érzem, ha sokat vagyok talpon. De olyankor azonnal pihi, lábakat felpakolás...
Nemélem Zsófival minél tovább 2in1 maradunk!


A szex nálunk is tiltólistán szerepel...
Hát, őszintén nekem speciel hiányzik, de most ez van... :roll: :oops:

Fodrász, kozmetikus jövő hét szerda... :lol:
Már ráfér az én fejemre is a renova...
Szerencsére egyik sincs messze, és mindegyik szigorúan tartja az időpontokat, tehát a 2 az kettőkor van, attól kezdve pedig hamar kész vagyok...!
Nos, mára ennyi tellett tőlem, megyek alszom egy jót!
Tegyétek Ti is ezt!
Jó éjt mindenkinek, vigyázzatok magatokra!!!
(De jó, hogy többen lettünk... :lol:
Ugye, Bari!)
Vendég
 


Hahó Szly!

Rájöttem, minn kellene javítani a táblázatunkban... :oops: :lol: :oops:
Igen, mostmár vasárnaptól hivatalosan is 34(!!!) éves leszek...

BRRRRrrrrrrrrrrr!
Még kimondani is sokkkk! :shock:
Vendég
 


Sziasztok!
Nekem megint iszonyat sokat keményedik a hasam...jaj annyira nem szertnék bekerülni...úgy félek!
Valahogy az utóbbi hetek túltesznek mindenen!!!
Nem rég még örvendeztem,hogy hurrá ezzel a terhességgel elmaradnak a görcsök...és nesze itt van négyzetre emelve!!! :twisted:
Mara én is szeretnék 2in1 maradni(hogy a szavaiddal éljek),de nem tudom milesz...
Vendég
 


Szia Bari!

írtam egy hosszút és elszállt!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Szerintem azért keményedsz megint többet, mert front van!
Meg 28(!) hetes vagy!
Ne aggódj! Semmi baj nem lesz!+++++++++++++


Én pedig éjjel rosszat álmodtam! :cry:
Szültem, korán!
A kórházban, ahol szülök, nincs koraszülöttellátás, ezért a korababákat elviszik Győrbe, a Kaáliba...
Én pedig azt álmodtam, hogy megszültem Zsófit, és ott várt a mentős az inkubátorral, és vitték el tőlem, amint megszületett. Nem is láttam!
Naná, hogy felébredtem!
Nagy sokára visszaaludtam, akkor meg visszatartáson voltam a kórházban, és azon aggódtam, hogy semmivel sem vagyok kész!
Nem mostam ki a ruhákat, nincs kész az ágy, stb...

Reggel felhívtam Attilát, (Ő nagyon korán megy dolgozni, én olyankor még alszom)
elmeséltem neki, mit álmodtam, ő meg férfiasan kiröhögött!!! :? :shock:

Ugyanis ő meg azt álmodta, hogy börtönben volt!!! :lol:

Soha többet nem eszek vacsorát este 6 után!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Na jó akkor én is elmondom,hogy mit álmodtam..

Átültették a férjem hasába a babát és én meg kiabáltam vele,hogy milyen szemét,hogy cigizik!!!
Ő meg mondta,hogy akkor is a nő a terhes hiába van az ő hasában a baba...ő bizony cigizik és kész!!4

Keményedés remélem tényleg ez a rohadt időjárás okozza...jöhetne már a tartós meleg!!
28 hét jaj de kevés!!!
Vendég
 


Dehogy kevés!
Neked már csak 10-et kell kibírnod, nekem, hogy én is addíg vigyem, még 14-et!!! :shock:

Emlékszel még az első 12-re?
Egy rémálom volt, olyan lassan telt.
De nem gondoltam, hogy lehet rosszabb is?!

Bari!
Mondd, hogy nem lesz baj?!
Annyira félek!
Vendég
 


Maria,én is annyira félek...és nekem az első 12 nagyon jól telt ...suliba jártam,éltem,mászkáltam.
Iszonyatosan érzam magam.
Fekszek és rettegek!!!Ilyen rossz passzban nem sokszor voltam életemben!!
Vendég
 


Szia Mária!
Nem aludtam az éjjel és nem tudom mi a franc van velem de már nem is tudom meghatározni,hogy fáj a hasam vagy nem fáj ...folyton nyomkodom,nem tudom eldönteni,hogy kemény vagy nem kemény....jaj összeroppanok idegileg!!!

Olvastam a nyáriaknál Maffint....hát nerm kommentálom milyen hatással volt rám :(

Szerdán megyek ultrahangra úgy félek drukkolj majd!!!
Vendég
 


Bari!

Semmi baj sem lesz, a hasad pedig puha!
Ne löködd már azt a szegény gyereket!
Meglásd, majd visszakapod!!

Muffinékat őszintén sajnálom!
Tudom, minn mennek keresztül.
Nem irígylem őket..
Nagyon nehéz lehet most nekik!

Nekem anno a kicsivel volt gondom...
A 16. hétem megg akarták szakítani a terhességemet, mondván, agyhalott lesz, vagy szellemi fogyatékos.
két helyen voltam....
A harmadikon, jó pár nap rémálom után azt mondta a genetikus, hogy nyugodjak meg, ez a baja biztosan nincs!!!

Egészséges, mint a makk, és egy igazi kis okostojás ő is...

Én még bizakodom, hogy Muffinéknál is ha van is, de kezelhető a probléma...



Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok nektek!
Nekem ma vendégeim lesznek, ma nemigen tudok jönni...
Vendég
 


Szia!
Nektek si kellemes húsvétot!!

Maffin nem úgy írt mintha lenne remény...olyan szomorú vagyok tőle!!Azt mondja laikus is látja a bajt orvosnak sem kell lenni...
Fúj de kegyetlen a z élet
Vendég
 


sziasztok!

Látjátok másoknak sokkal komolyabb bajai vannak. Én is nagyon sajnálom Muffinékat és sokat gondolok rá. Biztos egy rémálom, amit átél.

Bárány! Fel a fejjel! Próbáld elterelni a gondolataidat!

Olvastad amit Sz.Andi írt a barátnője babájáról, aki a 24. héten született? 3 hónap kórház után, lehet nemsoká hazavihetik!
Te is mindjárt 30 hetes leszel. Ha az anya egészségét veszélyezteti a bab, ilyenkor (30 hetesen) simán kiveszik. És már nem lesz a babának semmi baja! Ezután pedig minden eltelt hét csak nagyobb biztosíték!

Kép
szly27
 
 


Ja, Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok!

Én utálom a Húsvétot!!

Kép
szly27
 
 


Sly Maria:képzeljétek nem bírtam magammal,és bementem a korházba...
Ők nem találták soknak a keményedéseimet!!Sőt amikor feküdtem a vizsgálóaztalon kétszer éreztem tapintásra keménynek a hasam,ők meg kontráztak,hogy vaj puha!!
Tényleg nem értem!!!100% biztos voltam benne,hogy bentartanak,és egy infúlzión fogok lógni...
Szívhangot is néztek 15-160 közötti!
3 dolog viszont aggaszt
1.ki voltak akadva,hogy miért ilyen nagy a hasam :shock:
2.mi van ha a magzatvíz lett sok(nem csinált ultrahangot)
3.nem egyből találta meg a szívhangot,tehát többször elmászott alóla!És akkor így szólt az aszisztens nagy has kicsi terhesség!!
Akkor lehet,hogy valamiért felszaporodott a viz????
Ja méhszáj változatlan 3100 amit ő ZÁRT-nak nevez!!!
Vendég
 


150-160 közötti...nem 15
Vendég
 


Látod Bárány!
Szerintem túlaggódod a helyzetedet!!!!! Ne agyalj mindig ilyeneken! A szívhang 160-ig tökéletes! Nincs miért aggódnod! Nekem a 9. hónapban is volt, hogy alig találta meg a nő a szívhangot. Nem mondom, akkor betojtam, de ebből semmmi gond nincs. Csak a nő volt béna.
Nst-vel nézték a szívhangot?
Biztos arra mondta hogy kis terhesség, hogy ők ugye a 36.hetet betöltött babáknál szoktak gyakran szívhangot nézni és ott könnyebb megtalálni, mert a baba már nem tud elúszni, nincs helye. Egyszerűen ahoz van szokva és a hasméreted miatt el is felejtette, hogy még te csak 28 hetes vagy. Szóval ne keress magadnak új aggódnivalót!!!

Kép
szly27
 
 


A magzatvizet meg majd kérdezt meg a szerdai UH-on! De ha kicsit több lenne, még az sem jelent bajt.

Kép
szly27
 
 


Sly:igen azzal a kütyüvel nézte a szívhangot amivel a 36.hét után szokta!Legalábbis én úgy emlékszem,nem olyan kis egyszerű mint amilyen a védőnőnek van...
Remélem arra értette,hogy kis terhesség...tényleg szörnyű,hogy mindíg találok valami új félelmet magamnak... :twisted:
Vendég
 


sziasztok

olvaslak azért ám benneteket :wink:

Bárány.nincs okod aggodalomra :) .Ha annyival több lenne a magzatvíz,hogy az okozza a hatalmas pocit,akkor hidd el már az előző ,sőt az azt megelőző UH-on látszott volna,hogy nem megfelelő a mennyisége!!!mert gondolom nem egyik napról a másikra lett feltűnően nagy a hasad :) -hanem szép folyamatosan nől.
A has méretére nem hehet adni.nekem a 2terhességnél mindenki azt mondta,hogy sokkal kisebb a hasam mint a fiamnál-és lám majd egyforma súllyal születtek (azonos időre)
Szóval a szívhang oké.az meg különösen jó,hogy elmászkált alóla-hisz látszik,hogy aktív.nekem a gyerkőcök minden Nst alkalmával "mászkáltak" és én vittem tovább az érzékelőt :lol:
Szerintem csupa jót mondtak...

A méhszáj meg persze hogy oké.nekem mikor a külső kinyílt utána folyamatosan romlott...nálad meg gyönyörűen tartja magát.!!!
Hidd el Bárány 10dokiból 3 ítél csak pihire ilyen méhszájjal.

puszám csajok

Kellemes Húsvéti Ünnepeket.

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Sziasztok!

Egy gyors bekukk...!

ELMENT AZ ANYUKÁM!!!! :lol: :lol: :lol:

Bocsi, hogy ilyen --------------vagyok vele kapcsolatban, de megvan rá az okom...

Nehezen viseltem, de túl vagyok rajta!

Bari!
Szétbill. a segged!
Milyen új rémtörténeteket kreálsz itt magadnak, amíg nem vagyok itt???!!! :shock:

Az én pocakom is nagy-korához képest...
És én az okát is tudom...
Neked a 4., nekem a 3. terhességem...
A hasizmom ezáltal vajmi kevés, kötőszalagok bejáródva...
Ennyi.
Ilyen egyszerű a magyarázat!
A baba pedig tök jól elven odabenn, és esze ágában nincs még a világra jönni!
Punk-tum!

Téged megnyugtatni sem lehet?

Akkor a te párod is alig várja, (mint az enyém) hogy a világra jöjjön a kiskölök...! :wink:
Mert az enyém nehezen visel engem... :roll:
Vendég
 


Sziasztok!
Cleo:de jó,hogy itt vagy :D
Maria:őszinte leszek...remélem sokan nem olvasnak.
Visszamentem mert benthagytam a kis mappámat amiben a papírjaim vannak,és halottam,hogy azt beszélték az orvosok és egy két nővér,hogy látszik rajtam,hogy pszihológusra van szükségem :oops: Amikor észrevették,hogy hallom a beszélgetést akkor már szemtől szembe ajánlották,hogy keddenként ott van a klinika szakpszihológusa...
Hülye vagyok???
Vendég
 


Cleo:most azt mondták ne vigyem túlzásba a fekvést!!!
De én mint valami megszálott csak fekszem!!!
Vendég
 


Bari! Tessék betartani amit az orvos mond! Ha azt mondja pihenj, akkor pihizz, de ha azt mondja, hogy nem kell, akkor nyugodtan felkelhetsz. Meglátod, jobban fogod érezni magad, ha nem csak fekszel és figyeled magad! Tessék felkelni és sétálni meg miegymás. Ha le kell pihenned, azt úgyis megérzed!

Kép
szly27
 
 


Sly:annyira jót akartam...azt hittem az a legjobb ha egész nap csak fekszek mint a bot,már semmit nem csináltam hetek óta...annyira tulzásba vittem,hogy a szekrényajtót nem nyitottam ki,hogy egy tiszta törölközőt elővegyek..MINDENT anyukám csinál!!!
Az ételt kiszedi és elémrakja,a fürdőbe,odakészíti a tiszta pizsmát,tusfürdőt kézmagasságba...stb stb.
Szerintem ez tette be nekem a kiskaput,hogy SEMMI más dolgom nem volt hetek óta(szinte félidőtől),csak és kizárólag magamat vizsgálgatni...
Vendég
 


Szerintem is! Úgyhogy mivel már engedélyed, szerintem óvatosan felkelhetsz és elfoglalhatod magad!

Íme egy mostani pocakfotó:

Kép

Kép
szly27
 
 


Hurrá Bari!
Ez már fél siker, ha magad is észreveszed a hibákat!!!

Én sem fekszem non-stop, mert bediliznék...

Nekem azt mondta a doki, kímélő életmód, de ez nem azt jeleti, hogy folyamatosan feküdnöm kellene...(pedig az én méhszájam rosszabb állapotban van...)
Főzök is, egyszerűbb kajákat, ami gyorsan megvan...
Mondjuk ma ebédre vendégem is volt, aki nem is egyszerű eset...

Én az anyukám felől fel is fordulhatnék...


Tessék kicsit sétálgatni, egy kis ligh-os házimunka...stb.
Az idő is gyorsabban telik, és kevesebb idő marad az önvizsgálatra.


Szia Szly!
Olyan jó, hogy ittvagy köztünk te is...!!! :lol: :lol: :lol:
(Persze nem arra gondoltam, hogy neked is gondjaid vannak!) :oops:

Látod, Bari!
Szly nem is tudná megtenni, hogy mindíg feküdjön! egy másfél éves sajtkukacra is figyelnie kell...
Vendég
 


Szly!
Hogy neked mekkora :shock: pocakod van...! :lol: :shock:
Vendég
 


El vagyok kenődve!
A kismama farmeromat, amit baromi drágán vettem, leöntöttem olajjal!
És most mosom másodszor, de nem jön ki belőle...

Szerintetek?
Vendég
 


Sly:azért szerintem te is el vagy eresztve hasilag :lol: :lol:
Neked nem mondták?

Maria:Nekem eddig mindenemből kijött az olaj...nem értem miért nem jön ki!!Amúgy meg ne is törödj vele 3-4 hét múlva úgy sem férsz majd bele :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

És kivánom,hogy egész terhességed alatt(utána is),nagyobb gondod ne legyen :D :D :D :D
Vendég
 


Már mostam 60 fokon, mosogatószerrel átitatva, most egy kis HP-t öntöttem, rá, hátha az alkohol oldja az olajat... :roll:

Bosszant, mert már csak az volt jó... :evil:
Vendég
 


Nekem 3 kismama farmerem van..kettő már nem jó egy meg olyan,hogy ha sokat ülök kényelmetlen.Úgyhogy vettem még egy igénytelen kínai melegítő alsót és az lesz az orvoshoz járós!!!
Annyira nem gáz..szürke plüss és a zsebén van egy kis halálfej szegecsekből kirakva,a szára meg olyan hosszú,hogy ma végig söpörtem vele az utcát :D
Vendég
 


Bárány! Nekem mindig kérdezgetik, hogy tuti egy baba van-e. De tuti egy, mert már voltunk 4D-n is, szóval! Amúgy most a méhem 3/K, Rolival ilyenkor még csak 2,5/K volt. Tehát valamivel nagyobb.

Olajra ötletem nincs. Én apa munkásruháját sem tudom sehogy sem kimosni. (autószerelő és piros a ruha). Eleinte mindenfélét próbáltam, de ma már nem izgat. Amikor kiveszem a gépből. olyan mint amikor betettem. A zöld ruhából kijönnek a dolgok, de ez a piros!

Köszi Marcsi! Értem én mire gondolsz! Én egyébként nem fogom fel olyan tragikusan ezt a méhszáj dolgot. Már csak 13 hét van hátra! Az nem is sok. És ha a dokim nem izgul, akkor nekem sincs miért aggódnom. Meg aztán ha rosszabb lesz, úgyis befektet, vagy valami! Szóval még vannak fokozatok!

Kép
szly27
 
 


De jó nektek...csak én vagyok "paramami"???

Sly3.gyerekem lesz de nem tudom mit jelent 3/K :oops: :oops:
Vendég
 


Bárány! 3 ujjnyival a köldök felett van a méh fundusa (addig ér a méh).

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!
Sly:így már értem...nekem ezt az infót nem szokta közölni a dokim...de azt mondom hál istennek...mert itthon azonnal kezdeném megnézném mi a normális és ha csak egy újnyival is eltérne...újabb para :twisted: :twisted:
Vendég
 


Jaja! Nekem mindig beírják a kiskönyvembe. Meg beírják még hogy milyen a szívhang, hol van a lepény, milyen a méhszáj, milyen fekvésű a baba. Kb. ennyit.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok csajok!
Csak hogy megtaláltalak benneteket! :lol: Már végigböngésztem a terhes és várandós topikokat,de sehol nem volt ilyen téma....Hát,mondom nem létezik,hogy senkinek nincs méhszájbaja rajtam kívül.... :roll:
Bár most,ahogy visszaolvastam,lehet,hogy nekem igazán nincs is?!3100-as a méhszájam,de nem görcsöl és eddig talán 2-3-szor keményedett be a hasam alja.De mivel ikreim lesznek,nagyon beparáztam a kinyílt külső méhszájtól,ezért próbálok feküdni,de elég nehezen megy(sajtkukac tipus vagyok)! :wink:
A dokim igazán nem mondott semmit a méhszájra vagy a fekvésre,csak a kiskönyvbe írta be a 3100-at.Én meg ugye már kiképeztem magam a neten és tudom,hogy ez mit takar.És természetesen frászt kaptam! :roll:
Most akkor szerintetek ez gázos vagy nem? :?: :?: :?:

binyek
 
 


Szia!
Binyek én a 22 héttől vagyok 3100!És azóta is(kop-kop).
Nekem van már két gyerekem tehát,többedik terhességnél állitólag ez nem ritka!
Nekem kimondottan inaktív életmódot javasolt a doki(akkor még nem keményedtem eggyáltalán),és én be is tartom...
Mivel még csak 19 hetes vagy én bizti,hogy pihennék.És hetek múlva majd kiderül,hogy nyílsz e tvább vagysem!
Azért azt is hozzá kell tenni,hogy a hétvégén egy másik doki vizsgált a sajátom nem volt bent és ő a 3100-at zárt-nak nevezte!!
Írjál máskor is..
Első babák?Nemüket tudod?
Vendég
 


Szia!
Nem elsők,van már egy 12 éves lányom.Meg a lányom elött volt két vetélésem meg tavaly egy rossz citológiai eredmény miatt egy méhszájműtétem(conisatio).Tehát igazság szerint már megkapta a méhszájam a "magáét"! :wink:
A babók valószínű lányok,az egyik biztos,a másik meg hol fiú,hol lány...még biztos nem döntötte el,hogy mi szeretne lenni.... :lol: :lol: :lol:
Nekem a 16. héten lett 3100 és legközelebb a terheléses cukoreredménnyel kell mennem dokihoz,ami ugye kb. 10 hét anélkül,hogy tudnám,hogy mi a helyzet!Kicsit parázós..... :roll:

binyek
 
 


Nekem is volt egy sikertelen terhességem...a legelső 14 éve!
33 hétre született a baba és csak 8 napot élt.
Szóval nekem is ez már a 4.(kihordott) terhességem.
Érthető,hogy kicsit gyenge a méhszáj :?
De már 6 hete 3100,ezért reménykedek,hogy így is marad!
Szerintem a dokid biztos a dolgába ezért nem vizsgálgat..tudja,hogy nem lesz semmi baj!
Ha csak a legkisebb gyanúja lenne valszeg gyakrabban ellenőrizne!
Azért ne eröltesd magad.pihizzél
Engem is szinte kiszolgálnak a gyerekeim :D :D
Örültél,hogy ikrek?Nagy a hasad?
Vendég
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: