Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Hú, újra van babanetem! Nem is akármilyen, ha jól látom az új lehetőségeket :) Bár mostanság nincs sok időm netezni :(
Bálint most már mindenhol mindenbe kapaszkodva feláll, én meg állandóan a nyomában vagyok, szerencsére nagyon ügyes fiú, szépen popsira tottyan, ha úgy alakul és nem sír, csak akkor ha olyan helyzetbe kerül, amit nem tud megoldani, és ekkor is inkább "segítséget kérően" szól.
A héten folyt egy kicsit az orra, én meg azt hittem megfázott és jól beöltöztettem, mire tele lett melegkiütéssel... hát hiába, van még mit tanulnom... azóta persze elmúltak a pöttyök (hála a rövidujjú pólóknak) és az orrfolyás is szépen javul. És közben kiderült, hogy bizti elkapott vmit, mert férjem is hasonló tünetektől szenvedett, úgyhogy szegény Bálintnak kijutott az orrszívásból :(
Jaj és még azt akartam elmesélni, hogy B. végre hajlandó inni néha a cumisüvegéből, és ha odaadom neki, akkor "rendeltetésszerűen" használja (persze sokszor játszik is vele), szóval tökre örülök. :)
Még egy jó hír: végre elkészült és fel is szereltük a nappaliba az ajtórácsot, így megszűnt a barikád-állapot nálunk :) és Bálint tök jól tud belekapaszkodva felállni, sőt le is tudja engedni magát és leülni. Teszek fel egy képet róla Nektek.

\popjpeg{434842,}

Kinga :) Ez a visegrádi bobozás nagyon szupi lehetett! Voltam már Visegrádon a férjemmel, de bevallom, nem tudom, hol van ott bobpálya. A kullancsról jut eszembe: hallottam egy tök jó riasztó sprayről (Vape Derm a neve), amit gyerkőcre is lehet fújni, és úgy emlékszem van külön kullancsra és szúnyogra is.
A fogmosó egér nagyon tetszik :) És köszi a mélt :)

Móni :) Meg tudlak érteni, hogy izgulsz Daniért, amikor fára mászik, meg hasonló mutatványokat csinál! Bálintom az apjára ütött: ő is mindenre fel akar mászni, mint az apja, anyósom nem győzi mesélni a régi hajmeresztő sztorikat, hogy évente hányszor varrták össze a fejét, úgyhogy már megkezdtem lélekben a felkészülést...
Eszméletlen ez a sok tanulás! Nem semmi, hogy még erre is van ennyi energiád! Nekem már nem lenne... Mondjuk tényleg tök jó, hogy itt a jó idő és legalább ki tudsz ülni a kertbe, de gondolom szívesen töltenéd már mással is az időd! Csatlakozom Adri kérdéséhez: meddig tart még ez a hajtás?
Fogadnak bulást!!!

Ditta :) Képeket én is megnéztem, nagyon jóóóók!! :) Szuper helyen voltatok! Az uszoda a szállodához tartozott? Tök nagy volt a medence. És a kert is szép, meg amit írtál, hogy még tó és vár is van! A gyerkőcök (és persze az egész család) nagyon édesek :)
Bilizéshez gratulálok! Ez nagyon szép eredmény ilyen rövid iső alatt!! :)

Adri :) Örülök, hogy megúsztátok a barihimlőt! Tanulással mi újság?

Dorka :) Épp ma jutott eszembe, hogy nincs már egy hónap és hazajöttök! Remélem sikerül összehoznunk a talit! :) Mi csak egy rövid nyaralást tervezünk, de valszeg csak júl. második felében megyünk, úgyhogy bizti itthon leszünk, amikor itthon lesztek.
A szomszéd cicus még a sláger, vagy a játszótér tetszik jobban Szoncsinak?

Gotti :) Zitus tényleg igazi hölgy a cipődben :) Amit Ditta írt Veronikáról és a ruhákról, eszembe jutott, hogy én is ilyen voltam, a nagyimnak volt egy hosszú köntöse, amit imádtam felvenni és magam után húzni, mint vmi palástot, mára már szerencsére kinőttem dolgaim :O
Nincs vmi finom süti a láthatáron? Esetleg recepttel?

Timi :) Remélem a héten tényleg több időd lesz (ahogy írtad) és tudsz jönni! :)

Puszi: Zsuzsa
denizsa
 
 


Sziasztok lányok!

Hú, újra van babanetem! Nem is akármilyen, ha jól látom az új lehetőségeket :) Bár mostanság nincs sok időm netezni :(
Bálint most már mindenhol mindenbe kapaszkodva feláll, én meg állandóan a nyomában vagyok, szerencsére nagyon ügyes fiú, szépen popsira tottyan, ha úgy alakul és nem sír, csak akkor ha olyan helyzetbe kerül, amit nem tud megoldani, és ekkor is inkább "segítséget kérően" szól.
A héten folyt egy kicsit az orra, én meg azt hittem megfázott és jól beöltöztettem, mire tele lett melegkiütéssel... hát hiába, van még mit tanulnom... azóta persze elmúltak a pöttyök (hála a rövidujjú pólóknak) és az orrfolyás is szépen javul. És közben kiderült, hogy bizti elkapott vmit, mert férjem is hasonló tünetektől szenvedett, úgyhogy szegény Bálintnak kijutott az orrszívásból :(
Jaj és még azt akartam elmesélni, hogy B. végre hajlandó inni néha a cumisüvegéből, és ha odaadom neki, akkor "rendeltetésszerűen" használja (persze sokszor játszik is vele), szóval tökre örülök. :)
Még egy jó hír: végre elkészült és fel is szereltük a nappaliba az ajtórácsot, így megszűnt a barikád-állapot nálunk :) és Bálint tök jól tud belekapaszkodva felállni, sőt le is tudja engedni magát és leülni. Teszek fel egy képet róla Nektek.

\popjpeg{434842,}

Kinga :) Ez a visegrádi bobozás nagyon szupi lehetett! Voltam már Visegrádon a férjemmel, de bevallom, nem tudom, hol van ott bobpálya. A kullancsról jut eszembe: hallottam egy tök jó riasztó sprayről (Vape Derm a neve), amit gyerkőcre is lehet fújni, és úgy emlékszem van külön kullancsra és szúnyogra is.
A fogmosó egér nagyon tetszik :) És köszi a mélt :)

Móni :) Meg tudlak érteni, hogy izgulsz Daniért, amikor fára mászik, meg hasonló mutatványokat csinál! Bálintom az apjára ütött: ő is mindenre fel akar mászni, mint az apja, anyósom nem győzi mesélni a régi hajmeresztő sztorikat, hogy évente hányszor varrták össze a fejét, úgyhogy már megkezdtem lélekben a felkészülést...
Eszméletlen ez a sok tanulás! Nem semmi, hogy még erre is van ennyi energiád! Nekem már nem lenne... Mondjuk tényleg tök jó, hogy itt a jó idő és legalább ki tudsz ülni a kertbe, de gondolom szívesen töltenéd már mással is az időd! Csatlakozom Adri kérdéséhez: meddig tart még ez a hajtás?
Fogadnak bulást!!!

Ditta :) Képeket én is megnéztem, nagyon jóóóók!! :) Szuper helyen voltatok! Az uszoda a szállodához tartozott? Tök nagy volt a medence. És a kert is szép, meg amit írtál, hogy még tó és vár is van! A gyerkőcök (és persze az egész család) nagyon édesek :)
Bilizéshez gratulálok! Ez nagyon szép eredmény ilyen rövid iső alatt!! :)

Adri :) Örülök, hogy megúsztátok a barihimlőt! Tanulással mi újság?

Dorka :) Épp ma jutott eszembe, hogy nincs már egy hónap és hazajöttök! Remélem sikerül összehoznunk a talit! :) Mi csak egy rövid nyaralást tervezünk, de valszeg csak júl. második felében megyünk, úgyhogy bizti itthon leszünk, amikor itthon lesztek.
A szomszéd cicus még a sláger, vagy a játszótér tetszik jobban Szoncsinak?

Gotti :) Zitus tényleg igazi hölgy a cipődben :) Amit Ditta írt Veronikáról és a ruhákról, eszembe jutott, hogy én is ilyen voltam, a nagyimnak volt egy hosszú köntöse, amit imádtam felvenni és magam után húzni, mint vmi palástot, mára már szerencsére kinőttem dolgaim :O
Nincs vmi finom süti a láthatáron? Esetleg recepttel?

Timi :) Remélem a héten tényleg több időd lesz (ahogy írtad) és tudsz jönni! :)

Puszi: Zsuzsa
denizsa
 
 


Sziasztok lányok!

Hú, újra van babanetem! És nem is akármilyen, ha jól látom a lehetőségeket :) Bár mostanság nincs sok időm netezni :(
Bálint most már mindenhol mindenbe kapaszkodva feláll, én meg állandóan a nyomában vagyok, szerencsére nagyon ügyes fiú, szépen popsira tottyan, ha úgy alakul és nem sír, csak akkor ha olyan helyzetbe kerül, amit nem tud megoldani, és ekkor is inkább "segítséget kérően" szól.
A héten folyt egy kicsit az orra, én meg azt hittem megfázott és jól beöltöztettem, mire tele lett melegkiütéssel... hát hiába, van még mit tanulnom... azóta persze elmúltak a pöttyök (hála a rövidujjú pólóknak) és az orrfolyás is szépen javul. És közben kiderült, hogy bizti elkapott vmit, mert férjem is hasonló tünetektől szenvedett, úgyhogy szegény Bálintnak kijutott az orrszívásból :(
Jaj és még azt akartam elmesélni, hogy B. végre hajlandó inni néha a cumisüvegéből, és ha odaadom neki, akkor "rendeltetésszerűen" használja (persze sokszor játszik is vele), szóval tökre örülök. :)
Még egy jó hír: végre elkészült és fel is szereltük a nappaliba az ajtórácsot, így megszűnt a barikád-állapot nálunk :) és Bálint tök jól tud belekapaszkodva felállni, sőt le is tudja engedni magát és leülni. Teszek fel egy képet róla Nektek.

\popjpeg{434842,}

Kinga :) Ez a visegrádi bobozás nagyon szupi lehetett! Voltam már Visegrádon a férjemmel, de bevallom, nem tudom, hol van ott bobpálya. A kullancsról jut eszembe: hallottam egy tök jó riasztó sprayről (Vape Derm a neve), amit gyerkőcre is lehet fújni, és úgy emlékszem van külön kullancsra és szúnyogra is.
A fogmosó egér nagyon tetszik :) És köszi a mélt :)

Móni :) Meg tudlak érteni, hogy izgulsz Daniért, amikor fára mászik, meg hasonló mutatványokat csinál! Bálintom az apjára ütött: ő is mindenre fel akar mászni, mint az apja, anyósom nem győzi mesélni a régi hajmeresztő sztorikat, hogy évente hányszor varrták össze a fejét, úgyhogy már megkezdtem lélekben a felkészülést...
Eszméletlen ez a sok tanulás! Nem semmi, hogy még erre is van ennyi energiád! Nekem már nem lenne... Mondjuk tényleg tök jó, hogy itt a jó idő és legalább ki tudsz ülni a kertbe, de gondolom szívesen töltenéd már mással is az időd! Csatlakozom Adri kérdéséhez: meddig tart még ez a hajtás?
Fogadnak bulást!!!

Ditta :) Képeket én is megnéztem, nagyon jóóóók!! :) Szuper helyen voltatok! Az uszoda a szállodához tartozott? Tök nagy volt a medence. És a kert is szép, meg amit írtál, hogy még tó és vár is van! A gyerkőcök (és persze az egész család) nagyon édesek :)
Bilizéshez gratulálok! Ez nagyon szép eredmény ilyen rövid iső alatt!! :)

Adri :) Örülök, hogy megúsztátok a barihimlőt! Tanulással mi újság?

Dorka :) Épp ma jutott eszembe, hogy nincs már egy hónap és hazajöttök! Remélem sikerül összehoznunk a talit! :) Mi csak egy rövid nyaralást tervezünk, de valszeg csak júl. második felében megyünk, úgyhogy bizti itthon leszünk, amikor itthon lesztek.
A szomszéd cicus még a sláger, vagy a játszótér tetszik jobban Szoncsinak?

Gotti :) Zitus tényleg igazi hölgy a cipődben :) Amit Ditta írt Veronikáról és a ruhákról, eszembe jutott, hogy én is ilyen voltam, a nagyimnak volt egy hosszú köntöse, amit imádtam felvenni és magam után húzni, mint vmi palástot, mára már szerencsére kinőttem dolgaim :O
Nincs vmi finom süti a láthatáron? Esetleg recepttel?

Timi :) Remélem a héten tényleg több időd lesz (ahogy írtad) és tudsz jönni! :)

Puszi: Zsuzsa
denizsa
 
 

 
 

Sziasztok lányok!

Hú, újra van babanetem! És nem is akármilyen, ha jól látom a lehetőségeket :) Bár mostanság nincs sok időm netezni :(
Bálint most már mindenhol mindenbe kapaszkodva feláll, én meg állandóan a nyomában vagyok, szerencsére nagyon ügyes fiú, szépen popsira tottyan, ha úgy alakul és nem sír, csak akkor ha olyan helyzetbe kerül, amit nem tud megoldani, és ekkor is inkább "segítséget kérően" szól.
A héten folyt egy kicsit az orra, én meg azt hittem megfázott és jól beöltöztettem, mire tele lett melegkiütéssel... hát hiába, van még mit tanulnom... azóta persze elmúltak a pöttyök (hála a rövidujjú pólóknak) és az orrfolyás is szépen javul. És közben kiderült, hogy bizti elkapott vmit, mert férjem is hasonló tünetektől szenvedett, úgyhogy szegény Bálintnak kijutott az orrszívásból :(
Jaj és még azt akartam elmesélni, hogy B. végre hajlandó inni néha a cumisüvegéből, és ha odaadom neki, akkor "rendeltetésszerűen" használja (persze sokszor játszik is vele), szóval tökre örülök. :)
Még egy jó hír: végre elkészült és fel is szereltük a nappaliba az ajtórácsot, így megszűnt a barikád-állapot nálunk :) és Bálint tök jól tud belekapaszkodva felállni, sőt le is tudja engedni magát és leülni. Teszek fel egy képet róla Nektek.

\popjpeg{434842,}

Kinga :) Ez a visegrádi bobozás nagyon szupi lehetett! Voltam már Visegrádon a férjemmel, de bevallom, nem tudom, hol van ott bobpálya. A kullancsról jut eszembe: hallottam egy tök jó riasztó sprayről (Vape Derm a neve), amit gyerkőcre is lehet fújni, és úgy emlékszem van külön kullancsra és szúnyogra is.
A fogmosó egér nagyon tetszik :) És köszi a mélt :)

Móni :) Meg tudlak érteni, hogy izgulsz Daniért, amikor fára mászik, meg hasonló mutatványokat csinál! Bálintom az apjára ütött: ő is mindenre fel akar mászni, mint az apja, anyósom nem győzi mesélni a régi hajmeresztő sztorikat, hogy évente hányszor varrták össze a fejét, úgyhogy már megkezdtem lélekben a felkészülést...
Eszméletlen ez a sok tanulás! Nem semmi, hogy még erre is van ennyi energiád! Nekem már nem lenne... Mondjuk tényleg tök jó, hogy itt a jó idő és legalább ki tudsz ülni a kertbe, de gondolom szívesen töltenéd már mással is az időd! Csatlakozom Adri kérdéséhez: meddig tart még ez a hajtás?
Fogadnak bulást!!!

Ditta :) Képeket én is megnéztem, nagyon jóóóók!! :) Szuper helyen voltatok! Az uszoda a szállodához tartozott? Tök nagy volt a medence. És a kert is szép, meg amit írtál, hogy még tó és vár is van! A gyerkőcök (és persze az egész család) nagyon édesek :)
Bilizéshez gratulálok! Ez nagyon szép eredmény ilyen rövid iső alatt!! :)

Adri :) Örülök, hogy megúsztátok a barihimlőt! Tanulással mi újság?

Dorka :) Épp ma jutott eszembe, hogy nincs már egy hónap és hazajöttök! Remélem sikerül összehoznunk a talit! :) Mi csak egy rövid nyaralást tervezünk, de valszeg csak júl. második felében megyünk, úgyhogy bizti itthon leszünk, amikor itthon lesztek.
A szomszéd cicus még a sláger, vagy a játszótér tetszik jobban Szoncsinak?

Gotti :) Zitus tényleg igazi hölgy a cipődben :) Amit Ditta írt Veronikáról és a ruhákról, eszembe jutott, hogy én is ilyen voltam, a nagyimnak volt egy hosszú köntöse, amit imádtam felvenni és magam után húzni, mint vmi palástot, mára már szerencsére kinőttem dolgaim :O
Nincs vmi finom süti a láthatáron? Esetleg recepttel?

Timi :) Remélem a héten tényleg több időd lesz (ahogy írtad) és tudsz jönni! :)

Puszi: Zsuzsa
denizsa
 
 


Sziasztok!!

Látom megújult a Babanet!Eddig tetszik bár kicsit lassúnak bizonyult.De lehet, hogy csak az én gépemmel van a baj?!?!
Jó, hogy a képünk van a nevünk mellett,nem?
Zsuzsi, kicsi fiad nagyon ügyes!! A taknyosság nálunk is megvan,sajnos.Sőt az egész család az.Arra is gondoltam, hogy lehet hogy ez allergia.Nem? Itt hemzsegnek a nyárfa pihéi.
Ajtórács nekünk is jól jött volna annó,na de majd a következő babánál!!!
Az utolsó vizsgám június 8-án lesz.Utána henye,egész szeptemberig!
Ma volt az anyák napi ünnepség az oviban,majd elolvadtam a kisfiamtól!Még a könnyem is kicsordult.Szerintetek csak én vagyok ilyen "sírós"?
Minden anyuka kapott egy szál virágot és a gyerekek csináltak tenyérlenyomatot gipszbe.(de ez nem biztos,mármint a gipsz)
Kisfiam most alszik úgy elfáradt.
Megyek mert megjött a párom.
Sok puszi Mindenkinek!!
Móni
moni3
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, egy próba, mert tegnap egyszerűen nem fogadta el a jelszómat, pedig 3 éve uaz! :roll:
Na, mostmár úgy látszik, rendben!

Móni:)
Hát nekem nem igazán tetszik ez az új dizájn, és az sem tetszik, hogy itt van a profil-kép, nekem olyan, mintha kiraktak volna a kirakatba.... És ha belépünk a profilba, ott is csak ez a mini kép van? Mert a korábbi jóval nagyobb volt, így nem igazán lehet látni.
Ja, és én is sírós vagyok, nyugi!:):) :)

Denizsa:)
Azt viszont látom, hogy neked tetszik az új dizájn, mert rögtön 3 üzit is írtál...:O:O
Igen, a szálloda össze van épülve a Várfürdővel, szóval nagyon kényelmes, mert csak köntösben, fürdőruhában át lehet sétálni a medencékhez. Ez télen különösen jó, mert fűtött folyosón keresztül lehet menni, ki sem kell mozdulni a szállodából. Csak ajánlani tudom mindenkinek, mi már hétszer voltunk itt.
ditta76
 
 


Jaj, annyira bambultam ezt az új rendszert, hogy köszönni meg elfelejtettem!

Ja, és Móni, nekem iszonyú lassan küldte el az üzenetet, nem hiszem, hogy a gépünkkel van a baj.

Jó éjt mindenkinek!

Ditta :)
ditta76
 
 


Helloka!

Nna végre vagyunk,majd holnap jövök,csak most beugrottam megnézni,hogy van-e már valami.
Én meg ugye nagy pánikomban nyitottam egy uj topikot,nna nem baj,jo lesz még az is valamire. :lol:


Akkor holnap,addig jo éjt,puszi:Kinga
skinga
 
 


Sziasztok!!

Ditta,nekem is nagyon lassan küldi el az üziket!!!Azt gondoltam,ha már megújítják jobb is lesz,de nem!!:(
Ma még tanulok aztán a következő 3 napon vizsgázok.Már nagyon unom,hogy ennyire el van húzva.Jobb lenne, ha lement volna egy hét alatt az egész.De hát ez van.

Van már ötletetek,hogy ki hova megy nyaralni?Mi tavaly Miskolc-Tapolcán (ha rosszul írtam javítsatok ki) voltunk és nagyon jó volt.Idén is valahova belföldre szeretnénk menni.
Megyek tanulni...

Szép Kép Nektek!

Puszi:Móni
moni3
 
 


Sziasztok!!

Ditta,nekem is nagyon lassan küldi el az üziket!!!Azt gondoltam,ha már megújítják jobb is lesz,de nem!!:(
Ma még tanulok aztán a következő 3 napon vizsgázok.Már nagyon unom,hogy ennyire el van húzva.Jobb lenne, ha lement volna egy hét alatt az egész.De hát ez van.

Van már ötletetek,hogy ki hova megy nyaralni?Mi tavaly Miskolc-Tapolcán (ha rosszul írtam javítsatok ki) voltunk és nagyon jó volt.Idén is valahova belföldre szeretnénk menni.
Megyek tanulni...

Szép Kép Nektek!

Puszi:Móni
moni3
 
 


Sziasztok!!

Ditta,nekem is nagyon lassan küldi el az üziket!!!Azt gondoltam,ha már megújítják jobb is lesz,de nem!!:(
Ma még tanulok aztán a következő 3 napon vizsgázok.Már nagyon unom,hogy ennyire el van húzva.Jobb lenne, ha lement volna egy hét alatt az egész.De hát ez van.

Van már ötletetek,hogy ki hova megy nyaralni?Mi tavaly Miskolc-Tapolcán (ha rosszul írtam javítsatok ki) voltunk és nagyon jó volt.Idén is valahova belföldre szeretnénk menni.
Megyek tanulni...

Szép Kép Nektek!

Puszi:Móni
moni3
 
 


Sziasztok!

Na most totál össze vagyok zavarodva, újra megjelent a régi topikunk, meg van új is, azt hiszem én maradok ennél, ha nem gond, ill. mindegy, de sztem egyszerűbb, ha egy helyre írunk, nem?
És azt sem értem, hogy hogyan jelent meg itt a h.sz.-em, ráadásul háromszor? Amikor én ezt a másikba (újba) írtam?? Na de nem rágódom már ilyeneken, fő, hogy működik!

Móni :) Hogy sikerült a vizsgád? Taknyosság múlik már Nálatok?
Kinga :) Szörnyű, hogy így megviselnek a frontok! :( És még lesz időjárásváltozás bőven a közeljövőben... A hétre is tök változékony időt mond. Mindenesetre mi kihasználtuk az alkalmat (pontosabban a jó időt) és sokat voltunk kint.
Gotti :) Zitus nagyon édes a képen! Olyan igazi nagylányos, ahogy ül. :)
Ditta :) Tényleg nagyon jól hangzik ez a hely :) Nem csoda, hogy visszajártok! És gyerekbarát a hely (van kiságy, etetőszék, stb. ha kell)?
Adri :) Azért ne menjen el teljesen a kedved a babanettől! Nálunk pl. vírusírtó van a gépen. Persze a vizsga más tészta... Drukkolok!!
Dorka :) Tök jó, hogy ott is van babaklub meg játszóház! Lényeg, hogy el tudod vinni vhova Szoncsit lefárasztani :) Akkor majd várom a méled!
Timi :) Remélem nem tűntél el!

Bocs, hogy ilyen rövid voltam, de mindjárt megyünk fürdetni.
Puszi mindenkinek: Zsuzsa
denizsa
 
 


Halihó Mindenkinek !

Írok már ide is :) :) A bőség zavara... Sztem írjunk most már ide, remélhetőleg nem tűnik el talán.

Szegény újak meg épphogy jöttek és nem találnak biztos minket :(

Ma olyan szerencsénk volt, mert lovasfogat ment el előttünk és a "bácsi" megengedte Zitinek, hogy felüljön, ez a kis Csiripiszli meg minden félelem nélkül trónolt a lovon :O Persze Apája fogta ! Amikor elmentek, akkor meg jött a tehéncsorda / bezony ám Lányok nálunk még ilyen is van ! :) Igaz három árva bocika halad el minden nap reggel és este 6 körül a város második főutcáján :) A csordásnak, a kutyájának és a bociknak hihetetlen sikere van Zitinél, este 6 körül már tűkön állunk a kapunál lesve a "csordát" :O Nna ezen az estén meg még a szomszéd fán egy méhcsalád rajzott ki és senki sem akarja befogni őket( mit mondjak elég félelmetes látvány ! Remélem holnapra továbbállnak )
Úgyhogy ma ingyen állatkert volt :)
Ditta , még nem is írtam, hogy szuperek a gyulai képeitek , látszik, hogy jól érezte magát az egész család :)
Azt hoiszem Móni kérdezte, hogy kinél alakul már valami nyári terv, hát nálunk a terv még csak-csak alakul, de a pénzmag nehezen gyűlik hozzá, de reménykedünk... :O :O Erdélybe szeretnénk menni Gyimesközéplokra.

Akkor egy lovas kép még és pusszantok Mindenkit és ne haragudjon az, Akit most személy szerint nem írtam, azért mindenkire gondolok :)

Gotti Kép
gottianyu
 
 


Figyeljétek csak a dátumot !?!? :shock: Tök jó ez az új Babanet :roll:
gottianyu
 
 


Most meg már visszadátumozta... :) Komolyan az előbb ápr 15.-e volt rajta :roll:
gottianyu
 
 


Helloka!
Amondo vagyok,hogy irjunk ide csajok,de ha esetleg eltünne megint,amit remélek,hogy nem következik be,akkor irjunk az "uj"topikba.OK?
Adri léccike ne maradj le tölünk,tegyetek fel egy fasza virusirto progit a gépre(pl.:NOD 32),és nem lesz gond.Egyébként nekünk fent van a gépen,és nem jelez egyszer sem virust a babanetröl,pedig ez áll.az egyik legjobb progi.
Gotti édi Zitus a pacikán.Ingyen állatkert :lol: ....ez jo nagyon.Nálunk ez kimerül a lakotelepi macsekokban és kutyusokban.Azért imitt-amott megjelenik egy porázon sétáltatott vadászgörény is... :P
Zsuzsi tényleg elég rossz,hogy ilyen frontérzékeny vagyok,ezért kell elmennem dokihoz is,hátha valami segitö modszert kitalál nekem. :(
Ditta a képeket az üdülésetekröl én is megnéztem,és nagyon teszenek.Szép hely.Drága volt nagyon???Röhej,hogy az emberek nagy része (mint mi is)külföldre,pl.:Horvátországba,akar elmenni nyaralni,holott itt Mo-on is annyira gyönyörü helyek vannak.Felnött létemre én sem láttam még tök sok mindent,hát még a gyerekeim.
Moni sajna 1-2 napig megszünik a joidö,igy beszorulsz Te is a lakásba a tanulással,gondolom ez szabad levegön jobban ment... :)
Timi merre vagy???Hahooooooo!!!!!!
Dorka nálatok is elromlott az idö?Már nem sok nap van hátra az utazásotokig,biztosan nagyon várod,fel fogtok egy picit töltödni itthon....


Pusszantás mindenkinek,szép napot(már amennyire szép lehet ilyen vacak idöben) Kép

Kinga
skinga
 
 


MONI IRJ,HOGY HOGYAN SIKERÜLT A KÉT VIZSGA!!!!!!!

SZORITOK EZERREL!!!! Kép

Kinga
skinga
 
 



Sziasztok!

Kiakaszt a Babanet!!!!! :evil:
Szerintem maradjunk a régi topicnál,hátha nem tűnik el...
Zsuzsi,azt hiszem a fizika és a német vizsgám is sikerült,olyan hármas körül.De majd pontosítok ha már biztosat tudok.
Dani még mindig taknyos,nagyon gyanakszom az allergiára.Ugyanis este már nem folyik az orra és nem is dugul be éjszakára mint amikor meg van fázva.Velem ugyanez a helyzet.
Rengeteg nyárfapihe repked itt.
Kinga,nálunk inkább a gyerek érzékeny a frontra.Már rosszul ébred az ilyen napokon,pl.ma is.
Gotti,igazi vidéki élet,nincs is annál jobb.Emlékszem gyerekkoromban Borsodban nyaraltam minden nyáron,ott jöttek a bocik minden reggel és este.Nagyon imádtam!! :lol:
Ziti nagyon bátor!!!!És nagyon édi!!
A Dani is ült pacin,igaz még csak 2,5 éves volt,talán nem is emlékszik.De akkor nem félt.Most voltunk a nagymamámnál és hívta a Danit,hogy szedjék ki a tyúkok alól a tojást.Hát a gyereknek olyan félelem ült ki az arcára mintha krokodilok közé küldtük volna.De aztán legyőzte a félelmét és bement.Még jó hogy vidéken élünk,mi????És minden nap lát tyúkokat.

Megyek egy kicsit takarítani.
Szép napot mindenkinek,bár az idő nem kedvez! :(

Puszi:Móni
Kép
moni3
 
 


Kinga,becsúsztál elém,neked is köszi a drukkot,segített!!!!!!!

Puszi:Móni
moni3
 
 


Gotti! Klassz a lovacska meg a lovas is.:) Annak idején mikor én nyaraltam kislányként falun, én is imádtam a bocikat, amikor mentek a legelőre, reggel és este. Ez tényleg nagy élmény egy gyereknek.
Kinga!Igen, nálunk rémesen rossz idő van, viharos szél, szóval nem tudunk ma kimenni.Megyünk a párom munkahelyére, környezetváltozásra, kicsit rendetlenkedni.:) Van a közelben egy kiállítás, lehet, hogy megnézzük, Szonja bírja az ilyesmit.
Móni! Gratulálok a vizsgáidhoz. A falusi környezet szerintem is jót tesz a gyerkőcnek.
Dorka
chopin
 
 


Sziasztok!

Na, most akkor ide írok....! Kezdem már unni a babanet vacakolását!

Zsuzsi:)
Abszolút bababarát, mi is kértünk Atinak kiságyat, és az étteremben etetőszék is van! Sőt esténként a páromnak mindig megmikrózták Ati tejcsijét is! Pár éve meg Veronika lett ott beteg, de a lázmérőt is otthon hagytuk, rögtön kerítettek nekünk!

Kinga:)
Ára 32000 Ft volt, ez 2 éjszaka, félpanzióval. És a 2 gyereknek nem kellett fizetni, mert még 6 éven aluliak. Tehát ha kettesben mentünk volna, akkor is ennyi lett volna.

Gotti:)
Amikor olvastam Gy.középlokot, nagyot dobbant a szívem! Tavaly nyáron 10 napot voltunk Székelyföldön, abból egy napot töltöttünk a Gyimesekben (Gyimesfelsőlok, Gyimesközéplok, Gyimesbükk) de azóta is emlegetjük azt a napot! A világ egyik legszebb helye! Már most is alig várjuk a július végét, hogy visszatérhessünk oda!
Ti már jártatok itt, vagy most tervezitek először?? És mikor? Kedvcsinálónak egy kép:

Gyimesi táj Kép

Móni:)
Gratulálok a vizsgákhoz! Tudod, ahogy mondani szokták, mindegy, csak görbüljön! :D :D



Na, megyünk pancsizni! Kép

Ditta
ditta76
 
 


Sziasztok!

Hát ma tök ramaty idő volt, de nem bánom, mert amúgy is sok melóm volt, anyám jött segíteni bébiszitterkedni.
Móni :) Ügyes vagy! Lényeg, hogy sikerültek a vizsgáid :) Dani édes lehetett, hogy így aggódott a tyúkok miatt. Nektek is vannak vagy csak a nagyinak?
Kinga :) A dokihoz mikor mész? :shock: Szerintem is sok szép hely van M.o.-n is, persze a tengerpartnak is megvan a maga varázsa. Mi is belföldre megyünk idén nyaralni, mert Bálinttal még nem merek külföldre menni, meg amire szükségünk van, azt itthon is megtaláljuk. És ha külf.-re megyünk, mi nem vagyunk lazsálós típusok, hanem megnézzük, amit csak lehet, ezt meg még nem valószínű, hogy Bálint tolerálná. Ezért inkább egy kényelmes-nyugis, jól felszerelt gyerekbarát helyet keresünk, ahonnan kisebb kirándulásokat tehetünk a környékre, és igazodhatunk B. napirendjéhez. Már van egy kiszemelt szálloda, oda mennek a barátnőmék hétvégén pár napra, az ő beszámolója lesz a döntő.
Gotti :) Zitus tök édes a lovon! Nagyon vagyány kiscsaj! :) Először és utoljára és kb. 20 éve láttam tehéncsordát hazabaktatni falun, nagy élmény volt, a tehenek meg érdeklődőek voltak, lehet, hogy felismerték, hogy idegenek vagyunk, mert néhányuk megszaglászott minket, anyám majd frászt kapott :lol:
Ditta :) Hú, tényleg szép ez a hely! Nem csodálom, hogy visszavágysz. Már én is hallottam, hogy Erdély gyönyörű. Egyszer majd oda is szeretnék eljutni.
Dorka :) Na, átalakítottátok a párod munkahelyét? :D Tényleg, párod mit dolgozik? Kiállítás milyen volt? Egyáltalán, mit állítottak ki? Kár, hogy Nálatok is vacak az idő, már épp kérni akartalak, hogy küldjél napsütést! Gondolom, viharos időben a tengerpart se nagyon vonzó hely :(
Reméljük holnap már jó idő lesz!
Puszi mindenkinek: Zsuzsa
denizsa
 
 


Sziasztok!

Újra itt...
Kiderült, hogy nem innen jönnek a vírusok! :lol:
Én szinte biztos voltam benne, mivel csak 2 hete "anyázik" Nándi. Ide meg már sokkal régebben járok. Ma a MyVIP-re nem megyek fel, hátha az a ludas! (Azt használom kb. 2 hete.)

Most megyek, felkeltem a nagyfiút és elmegyünk oviba, aztán tanulok egy kicsit, de még benézek ma Hozzátok! (Vissza is kellene olvasnom amiket írtatok.)

Puszi mindenkinek!

Adri
radra
 
 


Halihó lányok!

Hová lett mindenki? :(

Remélem jól vagytok! Én sajna már nagyon-nagyon-borzasztóan unom a tanulást, de ez van!
Két hét múlva ilyenkor már túl leszek rajta... (így vagy úgy)

Puszi, Adri
radra
 
 


Adri én vagyok,csak olvaso üzemmodban,mert idöm nulla.

Késöbb jövök,puszi

Kinga
skinga
 
 


Zsuzsi!Kiállítás sajnos elmaradt, páromnak fontos dolga akadt, így nem tudott minket elvinni. De nem baj megtapasztalhattuk helyette a tengeri szél erejét, Szonja baba is egyre jobban bírja a szelet.:) Az otthoni rossz idők már meg se fognak kottyani. Ismét anorákban járunk.:)
Ditta!A gyimesi táj nagyon nagyon szép.

Lányok!Nálunk a nyaralás Magyarországon lesz, nagyszerűen érezzük majd magunkat, gondolom...

Adri!Ne veszítsd el a kedves, hamar véget ér a tanulós időszak.
chopin
 
 


Sziasztok!

Ma azt terveztük, elmegyünk vmilyen gyereknapi programra, de ebben a vacak időben kicsit elbizonytalanodtam. De majd csak lesz vmi, mert ennyi nekünk is jár :D

Kinga :) Köszi a méleket! :) Nekem igazán rabolhatod az időmet :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Adri :) Kitartást a tanuláshoz!! Csak vége lesz már egyszer!

Dorka :) Újra anorákban? Te jó ég, tényleg nagy szél lehet ott!! :o Akkor Ti nemsokára jöttök nyaralni :)

Na megyek, Bálint már itt csüng rajtam a ruhámba kapaszkodva...
Puszi: Zsuzsa
denizsa
 
 


Sziasztok!

Hát ez az idő.... Förtelmes! Itt ma még nem állt el az eső! Még jó, hogy nem biztattam fel a gyerekeket semmilyen programmal!

Kinga :D
Hát ezek a mailek...! Köszi! Nagyon alaposan megfigyeltem minden részletet! :mrgreen: :mrgreen: De egyébként én is ráérek, ahogy Zsuzsi is írta! :mrgreen:


Na, azt hiszem vigasztalódom egy habos kávéval! Kép

Ditta
ditta76
 
 


Halihó ! :)


Háát ilyen időt :evil: :evil:

Szerintem, ha így haladunk, akkor Dorkáék őszölni jönnek haza... azért remélem 3-4 nap múlva melegszik majd.

Gyermeknap alkalmából mi is itthon voltunk, több okból is : 1. Apája szegény dolgozott, 2. meg sem állt az eső 3. nálunk nem volt ma semmilyen program :( Igaz pénteken volt és akkor jó volt az idő is még. Most már vagy 6-7 éve az óvodánk rendezi a városi szintű gyermeknapot az óvodaudvaron ( ami tágas, fás-bokros, tele nagyon szép udvari játékokkal / egy "kis" részem nekem is van benne :oops: / Most elmentünk mi is Zitivel és Danikámmal. Nagyon jól éreztük magunkat, különösen annak tükrében, hogy most még utoljára priviben voltam és nem munkából :)

Kinga :) :) Szupik a mailok, én is figyeltem naggyon 2*is :D :D

Többieknek is pussz, remélem egyik gyerek sem beteg és a tanulók is utolsó tanulási napjaikat morzsolgatják :)

A képen két másik óvónéni kisfia Ziti társaságában. Az álló "nagyfiú" Levike a jelenlegi vőjelöltünk :) :)
Gotti Kép
gottianyu
 
 


Sziasztok!

Ditta, a gyimesi táj tényleg gyönyörű!!! Magyarországon is rengeteg ilyen szép hely van,szerencsére már láttam egynéhányat.
Ezért is szeretnénk belföldön nyaralni idén is.
Dorka,sajnálom hogy olyan rossz idő van nálatok,de vígasztaljon a tudat, hogy itt sincs jó idő.
Gotti, Ziti és Levi szép pár!!!! :lol:
Mi tegnap gyermeknapozni akartunk tegnap a Városligetben,de félúton már szakadt az eső.Úgyhogy elmentünk moziba és megnéztük a Jégkorszak 2-őt.Nagyon jó volt.Dani nagyon örült és élevezte,most volt másodjára moziban.
Ma megyek informatika vizsgára,talán ez az egyetlen amitől nem félek.

Mindenkinek szép napot!!
Puszi:Móni
moni3
 
 


Halihó !

Gyors felugrottam, mert tegnap annyira el voltam szontyolodva az idő miatt, hogy a gyimesi tájképet meg se köszöntem ! :oops:

Ditta , nekünk is megdobogtatta a szívünket a kép, mert ugyan már jártunk mi is korábban itt / utoljára 3 éve/, de ezzel a tájjal nem lehet betelni :o :o olyan gyönyörű. Plussz, ahogy az itteniek ízes tájszólással beszélnek... Most júl. elején mennénk bő hétre egy másik családdal ( velük voltunk Székelyföldön korábban is )

Most lépek, mert Ziti ébredőben, Móni akkor már nem is drukkolok: 1. úgyis túl vagy már rajta, 2. úgyis tudsz mindent informatikából :)

Többiek, hol vagytok ?
Pussz Mindenkinek:

Gotti
gottianyu
 
 


Szia mindenkinek!

Móni!
Vizsga hogy sikerült? Bár gondolom, ez neked a kisujjadban van! :)

Gotti:)
Mi júl. 21-én indulunk! De azért majd fotót tegyél ide is! Szállásotok hol lesz? Ismerős? Mi a neten kerestünk tavaly, és mostmár ismerősként megyünk vissza!

Időjárás.... :( :( :(
Nem semmi! Tegnap hallottam a híradóban, hogy egész nyárra ilyen "szép, hűvös" időt jósol... Na, mondom, kössszzz..... Kép

Jó éjt nektek!
Ditta
ditta76
 
 


Sziasztok!

Beugrottam egy percre, csak hogy jelezzem: még élek!

Kaptam egy 'kissé' morbid e-mailt, amit megosztok Veletek:

Egyszer, valamikor régen egy tökéletes férfi és egy tökéletes nő
találkozott. Tökéletes udvarlás után tökéletes esküvőjük volt. Az életük együtt természetesen tökéletes volt. Egy havas, viharos karácsonyeste ez a tökéletes pár az autójával ment egy kanyargós úton, amikor észrevettek egy szomorú alakot az út szélén. Mivel tökéletes pár voltak, megálltak segíteni. A Télapó volt egy nagy halom ajándékkal. Mivel nem akarták, hogy bármely gyermek csalódjon karácsonyeste, a tökéletes pár felvette a Télapót és a játékait az autójukba. Hamarosan összevissza autókáztak, hogy kézbesítsék az ajándékokat. Sajnos a rossz vezetési körülmények miatt a tökéletes pár és a Télapó balesetet szenvedett. Csak egyikük élte túl a balesetet.
Ki volt a túlélő?

Most megyek tanulni kicsit.

Puszi Nektek!

Adri

Ja, a megfejtés: A tökéletes nő élte túl.
Ő az egyetlen, aki létezett eredetileg is.
Mindenki tudja, hogy nincs Télapó, és nincs olyan, hogy tökéletes férfi.
radra
 
 


Hát ez elég morbid, de azért tökéletes nő sincs.(szerencsére)Nagyon unalmas lenne.:)
Tegnap még a kesztyűt is fel kellett vennünk, olyan hideg volt. De most már hamarosan megyünk "nyaralni".Szóval sürgősen javuljon meg otthon az idő.
Szonjának megint nagyon jön a foga, így mostanában éjfélig fenn vagyunk, ezért nem jövök, már nagyon fáradt vagyok.
Most megyek ebédelni, aztán délután kimerészkedünk sétálni.Végül is egy szavam sem lehet, mert a nap süt.
Dorka
chopin
 
 


Kárpótlásul a reggeli hülye szöveg miatt küldök egy "normálisabbat":


Elektronikus adóbevallás:
Kép

Asszem elteszem magam holnapra és nem fárasztalak ma már többet Titeket! (Amúgy sem ártana még tanulnom... :lol: )

Puszi, Adri
radra
 
 



Sziasztok!

Ditta,köszi a vizsgám sikerült,igaz hogy csak közepes,de jó az.Holnap kémia szóbeli,már szeretnék túllenni rajta.
Ne ijesztgess az idővel én szerencsére nem hallottam de nem is akarom!!!! 8)
Adri, a tökéletes mese aranyos.A párom mindig azt mondja azt szereti bennem hogy olyan tökéletlen vagyok!!
Tényleg unalmas lenne a tökéletesség.Ráadásul fárasztó is.
Annyira szörnyű ez a rossz idő,tiszta álmos és lusta vagyok.És fázom is.
Na,mindegy.

Mindenkinek puszi!
Móni
moni3
 
 


Sziasztok!

Adri :) Ne fogd vissza magad! Én minden humorra vevő vagyok!!! Na jó, az előbbi tényleg kicsit morbid volt, de jó volt :D Az elektronikus bevallás meg fenomenális, nálam tarolt, már a páromnak is átküldtem mélben. :D

Kinga :) Köszi a mélt! Hogy Te miket találsz :D :D Még jó, hogy legalább ezeket küldöd, mert így tudom, hogy megvagy! Mikor tudsz jönni és mesélni mi van Veletek? :?:

Móni :) Nagy-nagy gratula a vizsgádhoz! Kép
Drukkolok Neked holnapra a kémia szóbelihez!!
Mi is a Városligetbe akartunk menni gyereknapozni, de az eső miatt nem lett belőle semmi :( Végül "fedett program" volt: elmentünk és vettünk egy játéktároló dobozt Bálintnak. Na arra nem gondoltam, hogy ekkora sikere lesz, ezzel játszik azóta is, a játékok mellékesek :D

Gotti :) Zitus és az udvarlója nagyon édesek! Tényleg szép pár :D

Ditta :) Ne ijesztgess! Egész nyárra ilyen időt mondtak :?: :? Akkor ideje megtanulnunk vmilyen naptáncot, hogy előcsalogassuk a napocskát! :D És holnapra meg "szabadtéri" babatalit tervezünk, úgyhogy ránkférne a jóidő, vagy legalább esőmentes...

Dorka :) Kesztyűűűt?? No szép! Itt legalább az nem kell (legalábbis eddig...). Szegény Szoncsi! És persze szegény Te is, bizti nagyon fáradt lehetsz :( Bálint is fogzik, szinte már folyamatosan, de vannak jobb és rosszabb napok. Ma szerencsére "jobb" van, de a tegnapelőtti éjszaka rémálom volt, alig aludtunk, mert semmi nem volt jó neki, csak rajtam fekve volt hajlandó aludni, én meg kicsit zokni lettem reggelre... És ő persze nappal behozza a kimaradást, nagyokat durmol, ilyenkor legalább tudok kicsit lazítani.

Puszi mindenkinek: Zsuzsa
denizsa
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa :)
Ha lehet fokozni az "élvezeteket", ez a nap még rosszabb, mint tegnap.... :roll: Kép
Képzeljétek, tegnap este megint bekapcsoltuk a fűtést.... Azért ez már durva... Holnapután június!!

Móni :)
Vizsgához gratula! Na, akkor segíts nekem! (vagy bárki, aki tud!)
Ki akartam cserélni a profilban a képet, de azt írja ki, hogy a kép mérete nem lehet nagyobb mint 6 KByte! De ez iszonyú kicsi!! Ilyen picire nem is tudom kicsinyíteni! :x És még a régi képem is eltűnt.....
Unom már ezeket a variálásokat!!! Kép

Dorka :)
Ne aggódj, még pár nap, és mi is elővesszük a nagykabátokat!! :D :D

Adri :)
Ez jóóóóóóó!! Tetszett! Kép

Ditta
ditta76
 
 


Most hány órát mutat??? A zsuzsa hsz-a 17.12-kor volt, az enyém fél órával később, és most 6.04-et mutat....


Kép

D.
ditta76
 
 


Mostmár jól jár.... Teljesen hülyére vesz ez a babanet!
ditta76
 
 


Sziasztok csajok!

Meg vagyok ám,csak hétvégén a tesomék költözködtek,mi segitettünk nekik,és gyereknapoztunk(már amennyire ilyen sz...r idöben lehetett).Most pedig mivel sajna még mindig rossz idö van,bepotolom az itthon elmaradott házimunkákat,és probálom lefoglalni a Bazsit.
Szóval kevés idöm van,csak annyi,hogy elolvasgatom,amiket irtok.
Még szerencse,hogy Ti legalább becsülettel jöttök,és irtok.
Dorka sajnállak Benneteket a rossz idö és a fogzás miatt is.Egyébként nálunk is fogzás van porondon.
Zsuzsi látom Ti is szenvedtek a fogacskákkal,de biztosan a frontok is közre játszanak abban,hogy Bálint mano is rosszul alszik.A méleket a kollegáimtol kapom a melobol,küldök még sokat.Ja erröl jut eszembe,hogy Dorka és Moni lécci üritsétek a postafiokot,mert nem tudok Nektek küldeni!!!
Ditta én sem vagyok kibékülve az uj formával,majd csak megszokjuk.
Adri :lol: jok a poénok!!
Gotti klassz a kép,és ahogy látom Ditta képéröl,gyönyörü helyre mentek nyaralni!!!!Biztosan nagyon jo lesz!!! :)

Jo éjt mindenkinek,remélem nem hagytam ki senkit,mindenkinek puszi!!!
Timi merre vagy????? Kép

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok!
Kedd óta nem járt erre senki??? Irgum-burgum...
A tegnapi babatalinkat elfújta a szél, olyan erős volt, hogy senki sem mert babakocsizni :( De ma este és holnap is jön barátnőm, és lesz egy kis kárpótlás :)
Bálint megint (pontosabban még mindig) fogzik, és elsősorban belém akar harapni, a rágókák se nagyon érdeklik, viszont rájöttem, hogy a puffasztott kölesgolyó jó ilyenkor, mert azt rágcsálja és szereti is, és jól elvan vele.

Kinga :) Adri :) Köszi a méleket!!! Tökre feldobják a napom :)

Puszi mindenkinek: Zsuzsa
denizsa
 
 


Sziasztok!

Most sikerült végre megtalálni a topikot.Mikor megújult, akkor nem találtam, nem tudom miért.Röhej.
Vissza kéne olvasnom, de talán hétvégén, akkor úgyis egyedül leszek.Nagyszülök elutaznak, férjem dolgozik:(

Időközben ezek történtek:

Fanni megtanult magától felülni, elkezdtünk baba-mama tornára és úszásra járni, ma pedig felállt magától!!!
Nagyjából ezt gyakorolja egész nap és hisztizik ha nem teheti.
Most sem alszik, ha letesszük áll fel és mondja a magáét.
Amíg írok a férjem szórakoztatja.
Fél tíznél elöbb kizárt, h elalszik, mert 1/2 6-1/2 7-ig aludt a babakocsiban, amíg mi vásároltunk.


Időjárástól kész vagyok, estére mi is bekapcsolunk egy melegítőt, ha kijön Fanni a fürdőből, a szobájában csak 22 fok van-és ez így nedves testtel nem olyan jó neki.
Ma a fejem is szétrobbant, annyira fájt, pedig ritkán szokott ilyen lenni.

Nyaralás:
Mi megpróbálkozunk Horvátországgal, este akarunk elindulni alvásidőben, nem tudom mennyire fog bejönni.

Szombaton megpróbálok jönni. ismét.
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

Fantasztikus az időjárás!!!
Kép
Ditta,akkor ezek szerint nem csak én vagyok ilyen fázós.Mi is begyújtottunk a kazánba,sőt most is fűtök.Hihetetlen hogy júniusban ilyen sz.r idő legyen!!!!
Kinga a régi címem a ti e-mailjeitekkel telt meg és nincs szívem kitörölni őket.Az új címem monic@altavizsla.hu.Léccccci nekem is küld el a többiek által annyira dicsért vicces maileket!!! :lol:
Tibicsoki,Fannikának gratula!!!!!
Képzeljétek a kisfiamnak rohamosan romlik a hallása.Először csak azt hittük,hogy nem figyel ránk és azért nem hallja amit mondunk.Aztán elkezdett képtelenségeket válaszolni.Pl. mondtam neki,hogy törölje meg a száját(kb.3 méterre állt tőlem) és azt válaszolta,hogy már felvettem a pulóverem.És most már napi szintűek az ilyen párbeszédek.Meg látom rajta ha mondok neki valamit csak néz rám,mert nem érti.
Úgyhogy irány a fülészet.Nagyon félek nehogy megsüketüljön.
Biztos vagyok benne,hogy a sok fülfájástól van ez.

Na megyek tanulni.
Puszka Mindenkinek!!
Kép
Móni
moni3
 
 


Sziasztok !

Most csak gyors:

Móni ! Nem lehet, hogy a kicsinek nagy az orrmandulája ? Nem alszik "horkolva" ? Mert bizony az is okozhat részleges halláskárosodást, mindenképp menjetek hallásvizsgálatra is. Ilyen korban vették ki az én Danim orrmanduláját ( elsőnek :( )

Adri ! GRATULA !!!! Az a baj, ha én nekifognék a kérdéseknek, akkor nagyon politikaízű lenne és nem államvizsgára való :O :O Ahogy a mostani intézkedések terveit hallgatom, majd felrobbanok, plussz még ez az időjárás is :( :( FOKOZHATATLAN ! Június van és még gázozunk...:(

Tibicsoki ! :) Jó, hogy idetaláltál, pussz Nektek is !

Meg Mindenkinek itt a topikban, lépek, mert Ziti felébredt.

Gotti
gottianyu
 
 


Sziasztok!
Már javul az időnk, hétvégére 20 fok is lesz. A nap is süt,ma szabadtéri rendezvényen voltunk délelőtt.Óvárosi napok voltak a főtéren és nagyszerűen szórakoztunk, kovácsmesterek püfölték a vasat, Szonjának is nagyon tetszett.Most hogy hazajöttünk, már alszik is.:)
Csináltunk nyári tallinni képeket ( napsütéseset), majd teszek fel.

Újdonság:Szonja mond egész szavakat: CICA, VISSZA, RÉPA, és NEM BAJ,MAMI nagyon büszke vagyok rá.:) Mondom neki, hogy vizes lett a parketta, erre ő: Nem baj.Ugyanis ezt tőlem hallotta, mert utálja, ha valami vizes lesz, ezért szoktam neki mondogatni, hogy nem baj drágám.
Dorka
chopin
 
 


Móni!Feltétlenül vidd kivizsgálásra a kis manót. Biztos meg fogják állapítani, hogy mi az oka a képtelen válaszoknak.Remélem nem valami komoly.Szurkolok.
Most mennem kell, majd még írok.Dorka
chopin
 
 


Moni,most csak Neked irok!

Ne ijedj meg,nem kell azonnal a legrosszabbra gondolni!!
Fül-orr-gégészetre vidd el Danikát,és majd meglátod,hogy ahogy Gotti irta,"csak"az orrmandulával lesz nálatok is gond!!!!
Nálunk a középsö fiunak,Márknak kb.3 éves korában ki kellett venni az orrmanduláját,mert az miatt hallott rosszul.
Persze én is nagyon meg voltam ijedve az elején,ugy ahogy Te most,mert Márk nálunk is egyre rosszabbul hallott.Elmentünk a dokihoz,felszurták a fülét,elküldtek hallásvizsgálatra,és nem lett jo az eredmény.Ezután derült ki,hogy a dobhártya mögött folyamatosan gyülik a genny,mert a begyulladt és megnagyobbodott orrmandula miatt nem tud az orrán át kifolyni.Mivel más utja nem volt a váladéknak,igy a fül,ill.a dobhártya felé folyott,és ott mindig felgyülelmlett--->>>ettöl volt a rossz hallás.
Ráadásul elég sokszor irtad,hogy Danika beteg volt,ezért én merem mondani,hogy tuti ez lesz a gond.
Az orrmandulamütét sem kellemes,de a két rossz közül,ha lehet mondani,ez a jobbik.2-3 nap alatt "lezavarják".

Ugyhogy semmi pánik,és remélem,hogy igazam lesz,és nincs semmi komoly!!Majd irj,ha tudsz valamit!!

A többiektöl elnézést kérek,de most csak erre volt idöm,ezt is rohanva irtam,lehet,hogy lesz is benne 1-2 hiba!!Bocsika!
Sok puszi,és kellemes hétvégét mindenkinek!!
Kép

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok!

Lányok mindenkinek köszönöm a biztatást,nagyon remélem,hogy igazatok lesz!!!!
A fülét semmiképp nem szeretném ha felszúrnák.
Az is igaz hogy elég sokszor taknyos a gyerek és azt hallottam,hogy ez lehet az orrmandula megnagyobbodása miatt.Ez így van?
Jövő héten mindenképp elmegyünk,sajnos már ismerősként fogadnak minket.
De az is lehet,hogy csak ki kell mosni a fülét.Remélem.

Puszi Nektek!!!!!!!!!!!!!!!!

Móni
Kép
moni3
 
 


Sziasztok!

Csak bekuksiztam 1 percre.

Móni! Nem irígyellek Titeket! Minél hamarabb vidd el kivizsgálásra Danit!

A körülményekhez képest KELLEMES HÉTVÉGÉT KÍVÁNOK MINDENKINEK!

Puszi, Adri
radra
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: