Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

El sem hiszem, hogy bejutottam ide! Ezerszer probaltam mar, de hiaba irtam be a logint, nem engedett be.
Na de vegre itt vagyok! ( Es legalabb en orulok neki.. 8) )

Moni, az AFP nagyon megbizhatatlan vizsgalat. Hollandiaban csak keresre csinaltak, es kozos dokink szerint itthon is be kellene szuntetni. En nagyon remelem, hogy nincs semmi, es nagyon drukkolok, hogy a genetikai uh-n szepeket mondjanak!

Alziza, mi is most voltunk 18-hos oltason, mi combba kaptuk (mondjuk az talan mindegy), de a doktorno direkt kiemelte, hogy semmi mellekhatasa az oltasnak nincsen. Se laz, se semmi. Es tenyleg nem is volt. Zalan most hogy van? Ha nem javult, szerintem hivd csak fel a dokit. Arra van vegulis.

Vesevacsi: hat egyhamar nem lesz! Olyan budos, elkepeszto! Mire kiszedtem a hugyvezetekeket, kipucolgattam, azt hittem elajulok. Oklendeztem. Olyan szaga volt a kezemnek, mintha orakig aztattam volna egy Moszkva teri nyilvanos wc kagylojaban..
Pozitiv oldala: a ferjem imadta a kajat, steak and kidney pie-t csinaltam belole, a kedvenc kajaja volt annak idejen Angliaban. En legyurtem egy adagot, dehat nem igazan tudtam elvonatkoztatni a szag-iz osszefuggestol.

Na mindegy, most fincsi sonkavacsik kovetkeznek!! :D
Sutes-fozes kesz, holnap meg pici takaritas aztan jon az elvezet!
Ma a gyerkocokkel tojast festettunk hagymahejjal meg tablettaval, aztan osszematricaztuk oket, rettenetesen elveztek. Kepzeljetek, a Lacko kedvenc szine mostanaban a rozsaszin.. :shock: Kitalalta, hogy o rozsaszin Maserati autot ker a nyuszitol, rozsaszin tojast kellett festeni neki, a lampa ha autozosat jatszunk nem pirosra valt, hanem "Mami, valtson inkabb rozsaszinre!" :) Eleg vicces.. Egyelore... 8)

MINDENKINEK ALDOTT HUSVETOT KIVANUNK! ES SOK LOCSOLOT!!!

Anita

Kép
Kép
panzej
 
 


HALIHÓÓÓÓÓÓÓ


Kelelmes ünnepet mindenkinek!

Oltás: a mi dokink mindent a combba adott! Szerinte a mai oltásokkal mindegy!
Elvileg a 18 hós az emlékeztető, s nem igen kell bajnak lennie.

Én beadattama kulancs ellenit is, 3 hét múlva jön még egy, majd egy év múlva a3.

Hála az égnek a kiscsajnak semmi baja nem lett.
Azt mondják, ha az első simán lemegy és nincs baj,akkor a többitől sem kell lennie!

Sára
vince étvágya majd megjön, nyugi. Nálunk is eltartott egy hétig mire helyreállt a rend!

Én most KAtának egy bio lekvárt adok esténként egy-egy kanállal, hátha megnő az étvágya! Illetve ne legyen olyan egysíkú , a amit megeszik!

Régen én is aggódtam asúlya miatt, méricskéltem meg minden.
De mivel aug. óta nem hízott fél kilónál többet feladom!
Megnéztem a kiskönyvét, volt hogy eleinte kb. 300-400g-ot hízott, pedig tápos volt.
Mondjuk nekem a doki nem paráztatott,mivel szépen fejlődött,azt mondta okés!
Állandóan lecseszett,mikor siránkoztam neki,hogy nem hízik, hogy mért akarok kövér gyerekt!

Most a kórházban mondták,hogy megvan aszívzöreje,ami születése óta el kellett volna múlnia, de adoki szerint, ha baj lenen nem kukacoskodna ennyit!

Anita
Hős vagy! Nekem a káposztáskocka jelenti ugyanezt a kihívást!
Mostanság főztem a férjemnek (nem nevetni) kétszer is, de mivel fogalmam sincs milyennek kell lennie, nem sikerültek!
De legalább az igyekezetet díjjazta!

Tévézés
Sajna nálunk van, győzött Thomas!!!
Igaz csak DVD-n de reggelnte van mese!
Illetve néha este én megnézem aHíradót, mostanság meg nézzük az úszást!

A gyarek dumája:
-Bácsik, pulcsit levesz! Beug vízbe! Úszik! Baba is - és rohanunk fürödni és csápol ő is!
A műugrásnál: -pörög-forog vízbe! Beug! Bácsik!


Rólunk
Apa még albérletben, de jár ide! Bár szerintem a gyerek miatt!
Valahogy ezt kéne még átbillentenem!

Most húsvétkor úgy volt,hogy mi Pécsett, ő meg Horvátországban pihizik a hegyekben. De a mi kirándulásunk kútba esett, és ő is lemondta az övét.
Ez most mit jelent? Ez jó hír nekem?
Tegnap is jött munka után meg állítólag ma is, meg hétfőn is!
Szóval nem tudom merre tartunk!
Mit csináljak?
Szeritne legyek laza és örüljek a mostani változásnak!

Mindenkinek jó pihizést!!

Pusszantás
Dina és Kata

Kép
anid
 
 


Sziasztok!

Köszi az oltásról írtakat!
Már nem lázas,de körben piros az oltás!De azt mondja a doki,h ez normális!

KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET MINDENKINEK!

Kép

Sziasztok
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Köszönjük szépen mindenkinek a névnapi köszöntést, aranyosak vagytok!

Panzej! Minden elismerésem! Én biztos nem csináltam volna végig, ha ez ilyen büdös! Apa viszont értékelte és ez a lényeg!
A közös dokink most szerzett egy piros pontot nálam, amiért gyorsan elintézte az uh-t!

Dina! Azért ha lassacskán is, de úgy látom alakulnak a dolgok! Az, hogy lemondja az utazását már elég jó jel! :)

Nálunk apa lebetegedett, szegény már 3-4 napja lázas, de öröm az ürömben, hogy legalább így itthon volt csütörtökön és pénteken és az egész hétvégén is együtt vagyunk!
Sanyikának úgy tűnik mégsem olyan alacsony a kalciumszintje, mint ahogy elsőre tűnt, így megússzuk egy kis kalcium pótlással (remélem így már rendben lesz).
Én csütörtökön megyek genetikai uh-ra.

Mindenkinek kellemes húsvétot kívánok!

Sziasztok,
Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK!
Kép
Kép


Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!

Kellemes húsvétot mindenkinek és sok locsolót annak, aki szereti.

Én nem szeretem ezt a dolgot, pont ma beszéltem meg Brúnóval, hogy ilyenkor a kislányokat szokták meglocsolni, meg aki örül neki, pl. az anyukám. Mondta elnéző képpel (olyannal, amire csak egy ilyen pöttöm képes), hogy jó, akkor meglocsolja, csak sorakozzon fel :)

Itt a nyulazás némi közös fészekkészítésben és oda csoki csempészésben fog kimerülni.

Móni, éljen-éljen, jók a hírek! A kalciumpótlás akkor folyamatos lesz Sanyikának? Férjednek jobbulást! Mikor mész uh-ra?

Dina, szerintem ez jó neked :)
Én azért nem annyira hiszem, hogy csak Kata miatt maradt volna el az a horvátországi út. (Akkor randiztok? :wink: )
Miért van szívzörej? Katának is van lyukacska? Minél hangosabb, annál kisebb a lik. (Mirának pl. a pici lik olyan hangos, hogy nem dobogást hallani, ha odahajolsz hozzá, hanem surrogást.) De az biztos, hogy ha eleven a gyerek, akkor gondot nem okoz neki.

Panzej, te egy hős vagy. (Dina te is, én is utálom a káposztástésztát.) Anyukád hogy van? Milyen a pomázi hely?

Timi, milyen a fejlesztő Hannusnak? És Zsolti szereti az ovit? Mesélj róluk, ha tudsz! És a melóval mi a helyzet? (jé, most nézem csak, hogy Hannus dec. 20-án született, pont mint egy kollégám és mint a legjobb barátom. :) )

Vanda, sok sikert a lakáseladáshoz. Ingatlanost nem akartok hívni? (Mondjuk nekem a legjobb tapasztalataim az expresszel - nyomtatott - voltak.)

Boga, eredetileg én is egy éves koráig akartam szoptatni Brúnót. Aztán már gyakorlatilag hároméves volt, mire abbamaradt a tejcsizés. Nem azt mondom, hogy mindenkinek ezt kell csinálni, de ha nincs különösebb ok az elválasztásra és mind a kettőtöknek jó, akkor miért ne folytatnátok?

Ez a bázis dolog abszolút igaz, jó hosszú időn keresztül nálunk is már csak érzelmi funkciója volt, minden bajt pillanatok alatt lehetett vele gyógyítani. Az volt a vicces, hogy Brúnó egyéves kora körül a környezetemben sokan (főleg rokonok) eleinte furcsállották, hogy még mindig szoptatok. Aztán lassan megszokták, olyannyira, hogy volt, hogy néha ők küldték tejcsizni a Brúnót, amit már nekem kellett szóvátenni. Merthogy én is úgy voltam vele, hogy ha kért, kapott, de nem kínálgattam. Hát megtette helyettem más :lol:

Meg egy idő után már csak otthon, illetve olyan helyen volt tejcsizés, ahol tudtam, hogy tutira nem kelt megütközést a dolog.

Elalvásban nagyon sokat segített, de nem maradt így a Brúnó, most már teljesen egyedül (értsd, szobában sem vagyok) is elalszik, délután is, este is.

Meg még egy alkalommal jött rettentő jól a szoptatás. Amikor kétéves múlt, szalmonellás lett (azóta is életem rejtélye, hogyan). Mindenesetre az egyetlen, amit hajlandó volt érdemben inni, az a tejcsi volt, az evés szóba sem jött. De ezzel megúsztuk a kórházat, kiszáradást, sőt még olyan vészesen le sem fogyott.

Szóval, itt az elmúlt négy évben én nagyon szoptatáspárti lettem, mert rengeteg jó tapasztalatom lett.

Sara, örülök, hogy Vince jobban van, a húsvéti sonka-tojás jót tehet a csontocskák eltakarásának.

Muzsu, még mindig várjuk a képeket!

Képzeljétek, Mira teljesen rákattant a sütőtök-alma duóra, tegnap barátainkhoz csak egy kezdett üveget vittem át, mondván, örülnék, ha a felét megenné. Nem volt elég :o
Így, hogy erősödik (mindenbe kapja a plus szénhidrátot is - na EZT ajánlom hízókúrásoknak), a szopizás is jobban megy. Nem akarom elkiabálni, de talán lassan rendeződik az evés probléma!

Na, hogy így megtöltöttem az oldalt, megyek a dolgomra. :)
20150827140659
 
 


Kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk Mindenkinek!

Lilla és a fiúk valamint Pindurka (ki még nem fedte fel nemét)

lilló
 
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánunk Mindenkinek!!

Lili, Álmos, Norbi, Brigi


Kép Kép

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

kellemes husvetot mindenkinek!

nalunk ejszaka megint hanyas volt :( :( :(
reggelre a fosas is visszatert :cry:

szegenykemnek teljesen be vannak gyulladva a herezacskoi, retek voros :( . tegnap vendegsegben voltunk es nem vettuk eszre, h bekakilt, ultra savas lehetett az anyag, mert max 2 orat volt rajta igy a pelus.
sztem le van gyengulve es nagyon "fogekony" most az ilyesmire.

dokinenivel beszeltunk, remeljuk hamar rendbe jon (nem hiszem el ezt a dokit, nem vette fel a mobiljat, de visszahivott, tok rendi!)

gyogymanokat kerunk szepen, elsobbsegivel!!!

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


gyógymanók repülnek!!!! ugye nyitva az ablak?

a hasmenés sajnos ilyen, villámgyorsan csípi a finom bőröcskéket, Sudocrem, neogranormon és esetleg bilizés próbálás

tényleg rendi a doki nénitek (a miénk is ilyen), nagy kincs!

Te Sara, nagy hülyeség lenne esetleg egy kis lefejt tejjel (ha van) megkínálni Vincust? Szegény kis pocok, úgy sajnálom!

Kitartás!
T.
20150827140659
 
 


Sára
Mennek a gyógymanók!
Ajót, ablak kitár!

Kép
anid
 
 


Sziasztok!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánunk Mindenkinek!

Sára!
Mennek az extra gyógymanók!!!!!!

Zsófi, Boti
joe
 
 


Sziasztok!

Még éppen húsvét van, úgyhogy szép ünnepet a mai napra - remélem, a hétvége jól telt mindenkinek!

Sanyikának én is megkésve kívánok boldog névnapot!

Sára!
Jobbulást Vincének, csak kimegy már a lakásból ez a hülye hányós-fosós illető.
Botit a múltkor a nagymamám vitte le, őket láthattad nyuszit keresni!
:) Nagyon rákészült Boti a nyúl-dologra.

Móni!
Tök jó, hogy végül rendben van Sanyika és nincs komoly kalicum hiánya!

Tücsi!
De jó, hogy Mira talált valami kedvére valót, ami végre ösztönzi majd a hamizásra!

A szoptatás tényleg kivételes adomány, sokszor nincs jobb gyógymód, mint a tejcsi!
Nálunk 10 hónapig volt szopi, Boti magától hagyta abba, nem kellett elválasztani. Ez megnyugtató volt, mert így biztos lehettem benne, hogy amennyire szüksége volt, azt elfogyasztotta.


Dina!
Na, akkor alakulnak a dolgok! Ahogy írod az újabb eseményeket az az érzésem, hogy egyértelműen közeledik felétek apa.

Örülök, hogy Katának nem okozott bajt a kullancs-szuri! Botinál sem voltak mellékhatások.
Ő a napokban kapja meg az utolsó adagot, aztán elvileg semmiféle oltást nem kap 6 éves koráig!


A 300 című filmet mi láttuk a férjemmel, elég véres és durva, valóban nem való gyerekeknek!

Tévé: hát, sajnos nálunk eléggé elharapódzott a dolog, Boti nagyon rákapott. Reggel mindig nézi a Minimaxot, nem csak egy mesét. :oops: Engem eléggé idegesít a dolog, mert nem tartom ezt jónak.
Régebben kérdeztem egy barátnőmtől, hogy az ő fiai mennyit tévéznek. Azt mondta, hogy a nagyobbik, aki három éves elég sokat néz mesét, de ő nem izgatta magát emiatt. Azt mondta, jó dolog, hogy van, ami leköti őket, és mivel kedves kis meséket néznek a gyerekek, nem árthat nekik, sőt, tanulnak is belőle.


Sajnos nem tudtam tovább olvasni a hsz-eket, majd pótolom!

Szép napot nektek!


Kinga
kgk
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan bekukkantok, hogy megnézzem, mi van Vincussal, remélem, jobban van.

Itt - nem akarom még most sem elkiabálni - de nagyon jól alakul a dolog Mirával, elkezdett rendesen enni (sütőtök éljen-éljen!) és hízik is. Részben a plusz szénhidrát miatt, amit a kajába keverek (Fantomalt, recept köteles, de állati jól működik, megbeszélem doki nénivel, de szerintem Brúnót is felhízlalom vele picit), részben mert a tejcsizés is jobban megy, hogy nem olyan fáradt, erőtlen.

Sziasztok!
Tücsi
20150827140659
 
 


Kétszeres éljen Mira babának!!!!

Először is mert ma fél éves!!!!! Hogy telik az idő, pedig mintha tegnap született volna!!!

Másodszor pedig mert nagyon ügyesen eszik!!!

Vincének pedig dupla, tripla gyógymanók!!!!

Dina!
Mindent bele! Egyre jobb hírekkel jösz. :wink:

Anita!
Minden elismerésem a Tiéd. Nekem biztos nem lett volna hozzá gusztusom.

Most ennyi... :( Majd még jövök

Ui: Mi is csatlakozunk a korán kelőkhöz, Imi mostanában reggel 6 órás keléssel szokott meglepni.

Tündi

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Sziasztok,

Remélem mindenkinek jól teltek a húsvéti ünnepek.
Kisfiúk voltak locsolkodni? Lánykákat meglocsolták?
Bálintnak anyukámék szereztek igazi nyuszikat, nagyon tetszett neki, kergette őket a kertben, bár sokat nem tudott kint lenni a rossz idő miatt sajnos.
A locsolkodás vicces volt, mert apa tanította neki, hogy majd mondani kell a mamának, meg dédinek, hogy „szabad-e locsolni?”. Erre mikor mentek locsolkodni, súgja apa Bálintnak: mondjad, szabad-e locsolni? Mire Bálint megrázta a kis fejét, és mondta NEM! Jót nevettünk. Apa megint mondta neki, na kérdezd meg szabad-e locsolni. Erre Bálint megint: nem szabad. (Mert este fürdésnél mindig kilocsolja a vizet, és olyankor mondjuk neki, hogy jaj Bálint nem szabad locsolni, és ő ezt így összekapcsolta). Olyan kis vicces volt! Nem kérdezte meg, hanem válaszolt rá. :lol:

Móni: Sajnálom a nem jó AFP eredményt, de igazából előre tényleg ne izgulj miatta. Nekem most külön mondta a lány az Istenhegyin, mikor átadta a kombinált teszt eredményét, hogy majd ha AFP-t csináltatok ne izguljak miatta, ha nem jó eredmény jön ki, mert sokszor fals eredményt ad, akkor menjek vissza hozzájuk és csinálnak egy vizsgálatot, és kizárják a betegség lehetőségét. Ha a kombinált teszt jó eredményt adott, akkor nagyon nincs mitől félni.
Remélem minden rendben lesz a genetikai uh-n. Drukkolok!!!

Sára: Sajnálom, hogy Vincének visszajött ez a nyavalyás fosi. Mi ugyanígy jártunk decemberben, hogy nagy nehezen elmúlt, aztán kicsit később újra visszajött. Baromi bosszantó, főleg a kis kicsípett fenék. Erre nagyon jó a First Aloe, nemtom ismered-e (Forever Living termék) igazából nem vagyok híve az ilyen dolgoknak, de ez tényleg hamar elmúlasztja a pirosságot a popsiról, nekünk egy barátnőm adott kölcsön belőle. Remélem közben már jobban vagytok, majd számolj be mi a helyzet!

Tücsi: Jaj de örülök, hogy Mira étvágya helyrejött, és elindult a növekedés! Csak így tovább, hajrá! Ügyesek vagytok!!! Szuper.

Uh kép: úgy kell nézni, ahogy felraktam, van benne egy kis ovális burokszerűség jobb kéz felé. Abban benne van egy kis fejecske egy sötét folttal a tetején (kutacs) , alatta egy kis krumpli szerű az a test, és összesen egy karocska látszik, amit a feje alá rak, a lábik valahová elbújtak, be lettek süllyesztve meg a másik karocska is.

Bölcsi: pénteken mikor mentem Bálintért beszélgettem a csoportvezetőjével, és kérdezte, hogy érzi magát szerintem Bálint. Mondtam, hogy nekem úgy tűnik jól. Mondta a csaj, hogy szerinte is, és nagyon jól beszokott. Aztán mondta,hogy nagyon elégedettek vele, mert nagyon okos, rendesen viselkedik, minden iránt érdeklődik, nagyon jól kommunikál és mindenben részt vesz, meg szót fogad. Látszik, hogy sokat volt vele foglalkozva. Olyan büszke voltam a kicsi fiamra, majdnem elsírtam magam.

Vanda: Gratulálok Bálintnak a járáshoz, nagyon ügyes, hogy ilyen korán már gyakorolja. Elhiszem, hogy minden új dolog nagy örömet okoz Neked, én is így vagyok vele.

Boga: Szerintem is ez valami életkori sajátosság lehet ebben a korban, hogy nem akarnak aludni nappal. Bálintnak is volt ilyen. Sőt minél nagyobb, egyre kevésbé akar, mert egyre jobban érdeklődik a világ iránt. Amit Tündi is írt. Nálunk most kb. fél-háromnegyed óra egy déli altatás mióta bölcsis, annyira fel van pörögve. Ötször mesélem el a Sün Balázst (ezt ő kéri, anya meséld Balázst, aztán ha vége mondja: megint!), végigmondom az egész Bóbita kötet verseit, megiszik egy csőrös pohár teát szép lassan és akkor nagy nehezen elaszik, utána már alszik 3 órát, azzal nincs gond. De mire eljutunk idáig… Szóval én csak azzal tudlak biztatni, hogy ez csak a kezdet…
Szopiról önként mondott le, pont egy éves volt. Elvileg erre is van esélyetek.

na mostmár berekesztem az írást
Szép napot!
Lilla

lilló
 
 


HALIHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ

Tücsi
Éljen a hízás! :lol:

Lilla
a minap Kata is azt kiabálta: Kata buta!
Rájöttem, hogy én is mondom neki:" Nem szabad.. vagy buta dolog..."
Szóval összeköt mindent!
És képzeld,amikor verset mond, vagy előad valmit majd a kis társaival!
Tuti zivatarszerű bőgést fogunk produkálni mindannyian!


Alvás
Én még midnig összeteszem a kezem, berakom az ágyba és elalszik,mindegy hogy világos van, vagy sütét.
Nagyon jól megtanult elaludni egyedül! Hála az égnek!
A múltkor a abrátnőmnél az ottani kisfiú nagyágyában aludt el,s kelteni kellett,mert menni kellett a fiúért az oviba 4kor!

Remélem marad ez a szokása!


Kinga
én minden oltásra gondoltam, a dokin szerint,ha az első símán lemegy,akkor a többi sem okoz gondot!

Képzeljétek én tegnap beállítottam minden órát, hogy itt a nyári időszámítás!
ÖÖÖÖÖÖÖÖ... kiderült, hogy nem!!!
Apa fejét majd leharaptam,hogy késett, de közben nem,én siettem!
:oops: :oops: :oops: :?

Szép napokat!
Valaki holnap Ikea felé nem jár, mi megyünk Katával!
Betgeskedőknek jobulást!!!!!

Kép
anid
 
 


Sziasztok!

Sajnos nálunk a locsolkodás elmaradt, mert Sanyika tegnap délelőtt belázasodott. :(
Ma gyakorlatilag egész nap lázas, a kúp valamennyire leviszi neki...
Csúnya a torka, az egyik fülével is gond van, holnap kell vinni egy kis pisit (Tücsi ugye érzed ez mekkora kihívás? :)), hogy van-e gyulladás, utána irány a fülészet!
Elkapta apától, pedig már azt hittem megússzuk...

Reggel még vizipisztollyal engem "meglocsolt", de a tágabb családot már kihagyta.

Tücsi! Örülök a jó hírnek! Mirának boldog feledik évfordulót!!! :D

Most mennem kell, nyűgöske vár...

Sziasztok,
Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


Sziasztok!

Sanyikanak jobbulast!

Tucsi, koszi az erdeklodest, aranyos vagy!
Miranak tenyleg dupla eljen jar! :D Szuper, h beindult a sulya, csak igy tovabb! Hajra sutotok!!

Timi, mi ujsag veletek???

Nalunk a fosi valamennyire jobb (smecta fogja sztem). Vince iszonyatosan ehes, 5 elott valamivel arra ebredtunk, h "kenyeret kell enni, kenyeret kell enni!" :) (akkor inkabb :x volt). reggel megevett 3 banant es 2 almat osszeturmixolva :shock: :shock: :shock:
Feneke is kezd rendbejonni, de azert elvitte Zoli tegnap az ugyeletre, mert verzett :shock: Azt mondta a doki, h valszeg szetmarta a boret a kaka :shock: brutalis! Kamillaban furdunk, az legalabb tetszik neki, hj ott uszkal a sok virag a kadban:)

Tucsi, anyatej nem hulyeseg sztem, nekem is eszembe jutott, adtam neki valamelyik nap (de ez a fosas visszaterese elott volt). Nincs hashajto hatasa? Szerintetek?? :?:

Lilla, jajj de buszke lehetsz Biii-re!! :D
Ja es First-ot vettem anno. Egyszer tettem Vince popsijara, mert piros volt, de annyira uvoltott szegeny, h gyorsan lemostuk. Azota nem hasznaltam (azt hiszem lepasszoltam a sogornomnek, mert o nagyon szereti). te mikor szoktad hasznalni?

Panzej Anita, Te egy hos vagy! vega letemre meg elolvasni is rossz volt nemhogy elkesziteni :|! le a kalappal!
Anyukad hogy van?
hogy birtad az 5 hetet egyedul?

Mennem kell!

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Csak gyorsba....

Sara, en is kuldom a gyogymanokat, hogy meg gyorsabban gyogyuljatok!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mira, kislany csak igy tovabb!!!!

Tucsi, nem gondolkodtunk kozvetitobe, de ha kell, akkor persze. Igy adtuk el most a belvarosi lakasunkat. (otthon centrum)

Remelem, hogy a husvet a legtobbunknek azert jol telt!

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Sziasztok lányok!
Úgy érzem, hogy mi már soha nem lábalunk ki a betegségekből. A múlt héten végig itthon voltak az ovisok velünk, mivel mind a három gyereknek fülgyulladása van. És az a szomorú az egészben, hogy elvittem pénteken Petikét a dokinénihez, hogy szedje ki a zsírdugót a füléből, mivel észrevettem, hogy megint rosszabbul hall. Erre kiderült, hogy középfülgyulladása van, de a poén az volt, hogy mivel Panni is ott volt, ezért őt is megnézettem. Kiderült, hogy gennyes volt a füle. Már megint leszerepeltem!!! Tök vádlón beszélt hozzám a dokinéni, hogy én ezt nem vettem észre. Szerintetek nekem honnan kéne belátnom a gyerek fülébe, illetve miért, ha nem lázas, és nem panaszkodik, hogy fáj neki?????? Annyira tele volt neki a füle, hogy fel is kellett szúrni, és borzalmas mennyiség jött ki neki. Teljesen kiakadtam, hogy ilyen bajt észre se vettem. Én láttam, hogy megfázott, szívtam az orrát, de ti elviszitek orvoshoz, ha amúgy nincs láza, és semmi baja, ugyanolyan rosszacska, mint máskor. Azóta vettem fülmelegítőt is a fülükre, és még mindig jön a füléből a trutyi. Utána persze már Gézut is elvittem gyorsan, persze neki is középfülgyulladása volt.
Úgy hogy ezért nem jártam erre, mert 3 gyereknek már komoly programokat kellett szerveznem.
Várták nagyon a nyuszit, sütöttünk együtt, tojásokat festettünk, varrtam nekik nyuszis szatyrot, sőt, verset is tanult Petike + Panni. Panni ugyanis nem volt hajlandó tudomásul venni, hogy neki nem kell szavalni. Mindenkinek mondta ezerrel a verset. Gézu meg magát locsolta. Persze havazott hétfőn, így nem az udvarra jött a nyuszi.
Azért a Húsvét se telt szokványosan, mert vasárnapra Panni tiszta piros pötty lett. Szerintetek mit éreztem a himlő, fülgyulladás után??? :x Rögtön kanyarót és mindenféle vadállat betegséget diagnosztizáltam (mint nagy szakértője és FELISMERŐJE a betegségeknek). Templom helyett ügyeletre mentem Pannival, ahol most letolást nem kaptam, viszont kiderült, hogy Panni allergiás valami ételre. Csak a marhahús lehetett, mert minden mást evett máskor is. Én is csalános voltam a gulyáslevestől gyerekkoromban. Én még ilyen Pöttyös Pannit nem is láttam!!! Kapott rá Fenistilt, már el is múlt neki.
Szóval kalandos volt megint a hétvégénk!
Holnap már van újra ovi, 10 nap itthonlét után jó lesz megint!!!

Sára!
A first nagyon jó, bár tényleg csíp. Én mindig fújtam Panni popsiját, ha befújtam firsttel. Nála csak ez szedte le a véres hólyagokat! Gyógyuljatok, kitartás neked!!!!! Amúgy én mindenre firstöt használok, torokra, sebekre, aranyérre, a fiúk fütyijére, Panni puncijára, anyukám fogínygyulladásra is ezt nyomta. Nálunk kéthavonta elfogy egy egész flakon.

Panzej!
Én is csináltam egyszer vesét, azt hittem kihányom a belemet (bocsi, de még ez is szép kifejezés!!!), viszont én is szeretem. Békéscsabán a tótok disznótorkor főznek vese-velő levest, imádom!!! De megfőzni nem merem.

Dina!
Jó hírek!!!!!! Drukkolok ezerrel!

Lilla!
Bálint cuki lehetett. Imádom a gyerekek különleges logikáját.

Megyek ránézni a gyerekekre, mert túl nagy a csend!!! Gézu mostanában nagy komiszságokat művel!
Sziasztok
Muzsu - Zsu

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 


Alziza!
Gyereknőgyógyászat Heim Pál kórház:
dr. Lovas Györgyi
Telefon: 459-9100 / 1344
Nem kellett beutaló, de akkor még nem H. Ágnes nagykorú volt a miniszter!!!
Nagyon kedves volt Pannival, semmi sírás nem volt, rögtön kialakult köztük a bizalom.
Mi májusban megyünk az éves cisztavizsgálatra, de nem a Heim Pálba, hanem Kistarcsára uh-ra. Optimista vagyok, remélem, fölszívódott.
Muzsu

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 


Tundimano!
ezt egy ideje akarom belinkelni neked :)

http://www.boiron.hu/index.php?lang=hu& ... &complex=1

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok

Tücsi
Nálunk is a sütőtök volt a No.1! :lol:
Csak azt ette az elején!

Muzsu
A barátnőm kislánya is a marhahúsra alergiás!
náluk ez hossza kivizsgálás után derült csak ki!
Hát,Te szegény,nem irigyellek!
Kép

Nőgyógyászt köszönöm!

Jó éjt! Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon aranyosak vagytok, köszi!

Sara, szerintem nem hajt az anyatej, az csak a tehéntejjel van (olvastam erről valamit, hogy az miért hajt, de annyira fáradt vagyok, hogy nyomokban sem bírom felidézni). Remélem, jobban van már Vincus. A first-öt nem ismerem, de én a Sudocremre esküszöm. :)

Muzsu, pont mostanában írtam, hogy azt már én is megszoktam, hogy leteremtenek mindenért az eü intézményekben... rém furcsak ez a dolog a középfülgyulladással, mert nekem éppen most van, nem túl súlyos, de így is időről-időre fájdalomcsillapító kell.

Doki nénink a fülfájást úgy szokta ellenőrizni, hogy az arca legszélén, a fülénél (ahol az a kis félkör kezdődik a fül közepénél, ki tudja, hogy hívják) megnyomja a fejét. Ha gond van, elvben ott fáj.

Lilla, köszi a tájolást :) így már látom a Pindurkát! :)
Örülök, hogy ilyen szépen alakul a bölcsis élet Bínek.

Dina, mi a helyzet felétek? (Lehet, hogy ilyen nem egyszerű helyzetben szerencsés fejleharapás előtt eleve tízig számolni :) )

Móni - áááááá, megint pisigyűjtés ááááá, jobbulást Sanyikának!

Mi megvagyunk, alakulunk, de muszáj lenne már egy kis jó idő, most nem bírok kimenni a fülemmel...

Tücsi
20150827140659
 
 


Sziasztok!

Úgy tűnik Sanyikának csak hurutos betegsége van, a pisiben (amit sikeresen levettünk - nagyon büszke vagyok rá :) ) nem volt semmi gyulladásra utaló jel, a fülészeten is azt mondták nincs nagy baj, szóval ha minden igaz, időben elkaptuk és hamar megússzuk. Ma már láza sem volt, csak hőemelkedése.
Slusszpoén: én is elkaptam és nekem minden ilyen betegség a hangszálaimra megy, úgyhogy nincs hangom, csak ha nagyon megerőltetem magam..
Szurkoljatok légyszi, ma megyek afp-s uh-ra a klinikára!

Sziasztok,
Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


Drukk-drukk!!!!
És jól látom, hogy Sanyikának meg ma van a szülinapja? Hát akkor boldogat neki is!
T.
20150827140659
 
 


Sziasztok lányok!!!!

Tücsi!
Majd kipróbálom ott a fülüknél ezt a tippet. Nekem is furcsa volt, hogy egyáltalán nem fájt Panninak, és láza se volt. De még mindig folyik a füléből, úgy hogy tényleg jogos volt a felszúrás. Az a gáz, hogy megkérdezik az anyukát, felszúrhatják-e. Basszus, nem én végeztem orvosit, honnan tudjam, hogy mivel teszek jót, mivel ártok?????? :roll:

Huncut!
Boldog szülinapot Sanyikának!!!!!! Lesz ünneplés? Szülinapi torta?? Két gyertyával????

SZAKAD A HÓ!!!!!!! ÉS FÚJ A SZÉL!
Hol a tavasz???????????

Zsu

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 


HALIHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ

Sanyikának jobbulást!!!!!!!!!!
és BOLDOG SZÜLCSINAPOT!!!!!!!!!!!!!!

Muzsu
Egyetértek!
HOL a TAVASZ???????????????????

Ezt a füles dolgot én is szoktam nézni ,minden taknyolásnál.Hasznos!!!
Azt mondják, ha valaki nem bírja amarhát, akkor a tejcsivel sincs jóban!Ugyanaz a fehérje!

Tücsi
Igazad van, de én már fáradok. Tudom, hogy most okosan, szépen kell lennem (viselekdnem) , na de azért már mégis!
Kibújik a temperamentumom! :oops: :twisted:
Nem volt ez komoly kirohanás, csak dünnyögtem!
És még mindig nem tudom,hogy nemcsak a gyerek miatt jön-e?
Bár jövő héten itt vannak anyósomék és hétfőre kimenőt szervez nekem/nekünk!


Katánal fejlődik az Én korszak! Juhhé!!!!!!!!!!!!!!

Csajok, csak úgy a jövő hét vége felé, egy randi?Hátha mindenki meggyógyul!

Kép
anid
 
 


Sziasztok!

Sanyika nevében köszönjük szépen a köszöntést! Sajnos a betegségek miatt elmarad a szülinapozás, majd egy alkalmasabb időpontban (remélem a hétvégén) lesz torta meg ajándék meg miegymás, addig sajnos nem.

Csajok! Mélységesen fel vagyok háborodva! :shock:
Ma 13 órára volt időpontom a klinikára 18 hetes genetikai uh-ra. Az alagsorba küldtek, mondván ezt most ott csinálják. 2,5 óra (!) várakozás után közölte az asszisztens, hogy egyszerűen nincs egy orvos sem a klinikán, aki megcsinálhatná nekem az uh-t. Talán majd egyszer lejön Várhídi ha befejez egy műtétet, de igazából ő sem csinálhatna ilyen uh-t!!!
Ekkor visszakértem a papírjaimat és hazajöttem! Teljesen kiakadtam! Kérjek a jövő hétre időpontot, hátha akkor több szerencsével járok! :shock:
Még jó, hogy holnap megyek az istenhegyire ugyanerre az uh-ra! Potom 15 ezerért, de ott legalább tuti megcsinálják!

Eddig sem voltam elragadtatva az eü-től, de mostmár minden reformot támogatok, mert ennél szerintem már nem lehet rosszabb a helyzet!

Sziasztok,
Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


HALI

Móni

Szegénykém!
Nagy levegő, pihenj!
Nem értem, hogy hogy nincs doki???

Eü. helyzet: apánk két hete köhög, a héten már nagyon rosszul volt, mivel neki eleve beteg a tüdeje (gyerekkori műtét miatt) van rendesen kartonja, így minden megfázással a rendelőbe kell menni a pulmanológiára! Kedden közölték vele nem beteg, kérjen időpontot, majd a jövőhéten beteg lesz!
Mindezt a pultos, irányító hölgy!
Mivel már fuldokolt a pultnál, holnapra kapott időpontot!
:twisted: :twisted:

Kép
anid
 
 


Mi az, hogy nincs orvos????
Nem a Klinikára mentek a bezárt kórházak orvosai? De addig is millió doki volt ott? Ez nem normális!!! És most nagyon csúnyát mondtam - fejben!!! :x

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 


Úgy érzem, hogy valami büntetés alatt állok, mert folytatódik a támadássorozat ellenem: én is köhögök ezerrel egy hete, és pénteken megfogtam a forró vasalót, mutatóujjamon hólyag. Erre most vacsi után leejtettem egy nagy régi porcelántálat, rá a lábamra. Széttört, és jól elvágta a lábujjamat.
Mi jön még??????
Na, jó éjt!
Zsu

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 


Sziasztok

Sanyikana Boldog Szulinapot!

Mira babanak Boldog feleves Szulinapot:)
Es nagy gratula a gyarapodashoz! Vegre!

Lilla
Tobbedszer is bebizonyosodik, h buszke lehetsz Biire:) Szuper kis srac lehet!

Dina
Kitartas es csak igy tovabb!!!

Timi
????

Sara
En is kuldom a manokat, remelem segitenek. Egyebkent mi is Sudocrem partiak vagyunk.

Moni
Hat ez rohej! Hogy lehet igy banni a betegekkel??? Plane a kismamakkal??? Elkeserito...

Muzsu
Remelem, hamar kimasztok a godorbol;)

Jo ejt mindenkinek!

Kép
boga
 
 


Sziasztok!
Most nézem, hogy Gézunak még két hete volt a szülinapja? Hát neki is boldog szülinapot - vagy akkor gratuláltam volna? Tiszta gaga vagyok, az elmúlt hetekben nem sok más járt a fejemben az ügyes-bajos dolgainkon kívül.

Muzsu, vigyázz magadra! (Pláne most ;) )

Móni, nyugalom, nyugalom - szépen sorban ugyanazok történnek veled, mint velem Mirával, ezt írtam egy hete :(
Az Istenhegyin viszont flottul működnek a dolgok (annyi pénzért lehet is, persze).

Ezt a nincs orvos dolgot mi sem értettük, percekig zajlott a tisztázása, de a mai napig nem értem egész pontosan. Mindenesetre valami olyasmi van, hogy műszakrendszerben kell dolgozniuk január (vagy mi) óta. Ilyen módon 12 után valamiért nincs orvos (nem értem, nem értem, miért nincs akkor olyan műszak ?!). De röhej, röhej az egész.

Ja, meg egyébként azért sincs orvos, mert akik ott az ultrahangosok voltak, két nő, elmentek, az egyik szülni, a másik meg a férje után külföldre. Így alakult, hogy a (külsős) dokimat egyszerre két prof kérte fel (mesélte dokim is enyhén meghökkenve), hogy ugyan már egy délelőtt ultrahangozzon. És ugyanígy vadásztak össze két másik külsőst is még.

De akkor sem értem, hogy miért nem találtak azóta másik orvost, nem értem, hogy miért adnak akkor időpontot és egyáltalán...

Boga, ti hogy vagytok, hogy megy az alvás?

Tündi, hogy álltok a tesó projekttel?

Keresgéltem a másik topikban a hozzátáplálási táblázatot amit anno becsépeltem és közben megtaláltam a nyári képeket. Nincsenek újak? Pl. Kata ördögös képe egyszerűen lenyűgözött megint :)

És Alziza, neked mi van a kiskutyáddal?

Dina, szerintem ezek a randik nem Katának szólnak, vagy mégis?

Na megyek, jobbulást minden betegnek!

Tücsi
20150827140659
 
 


Helló lányok,

Rövid leszek, mert nem sok mindenre emlékszem :oops:

Panzej
a kajáért minden elismerésem :wink:

Huncut
D vitamint pótolhatod Vigantol cseppel, bár azt amúgy is kell adni nekik 2 éves korig, de mi is volt, hogy naponta 2 cseppet ettünk, mert nem akart benőni a kutacsa.
Vagy ha természetes módszereket kedveled inkább akkor próbáld úgy alakítani, még ha lakásban vagytok akkor is, hogy Sanyika mindig a napon játszon, mert a napsütésben nagyon sok van.

Brik
Ne legyél elkeseredve a nem túl sokáig való szoptatástól, végy példát rólunk, Gergő sem sokáig cicizett, még addig sem mint Álmos és már majdnem 2 éves és még nem volt beteg. Tehát nem csak az anyatej ad védettséget minden ellen.
Nagyon gondolkodom, hogy veszek én is egy fittnes labdát, le tudod nekem írni, hogy ti mit csináltok az Álmossal rajta?

És van egy dolog, amit régóta tartogatok magamban, de most nektek is felfedem a titkot :)

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Sziasztok!

Régen jártam erre.. De micsoda jó hírekre jövök:

Gabek: Hatalmas nagy Gratula a Pocaklakóhoz!!! Szép, gondtalan terhességet kívánok Neked!

Dina: remélem úgy alakulnak a dolgok, ahogy Neked és Katának a legjobb! Szorítok ezerrel!!!

Lilla: annyira örülök,h minden rendben van Veled. Bíí tök szuperül megszokta a bölcsit, remélem nálunk sem lesz gond majd. Azért jó érzés lehet, hogy szeret oda járni, biztos Te is nyugodtabb vagy így, hogy jó kezekben van, és még szereti is!

Muzsu: remélem az átok már elment rólad, és nem ér több baleset!!!!

Sára: hogy vagytok? Piri, Vincus?

Tündi: tesóprojekt remélem lassan sikeres lesz :lol: :lol:

Nálunk minden rendben, Áki már elég sokat megy egyedül, pakol ki-be mindent, gagyarászik egész nap, szóval jól elvagyunk. Élvezem nagyon, hogy minden nap valami új dologgal kápráztat el, amit megtanulunk együtt, vagy csak ő rájön (pl: telefon csöng, akkor már rakja a kis tenyerét a füléhez, meg kell zabálni)!

Bocsi, hogy ritkán, és most csak ennyi, igyekszem, igyekszem, de néha már nincs erőm leülni írni, és olvasgatni!


Puszi: Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


Sziasztok!

Koszi az elismereseket vese ugyben, higyjetek el, tenyleg megerdemeltem oket!! :wink:

GABEK, GRATULAAA!!! Vigyazz nagyon magadra!

Moni, Te szegeny! Ez a kaosz egyebkent nem a reformok ota van? Az Istenhegyin biztos minden klasszul megy majd, en arrol csak jot hallottam. Ez a 15 sok, de ha megnyugtatnak, akkor semmi sem draga szerintem. Drukkolok!

Kepzeljetek, Mici is elkezdett bilizni, igaz, meg csak baratkozik, de magatol kezdte. Remelem, hamarosan produkalunk is valamit.
Ja, es hogy a Lackoval is buszkelkedjek egy kicsit, Lacko mar majdnem ket honapja teljesen szobatiszta! Emellett pedig a feltekenykedes most kezd elmulni a ketto kozt, egyre tobbet jatszanak egyutt, es egyfajta bajtarsiassag kezd kialakulni koztuk. Ha a Mici elesik, akkor pl sokszor a Lacko vigasztalja, olelgeti. Regen majdhogynem orult ennek.. 8)

Na megyek, ebedet fozok. Bolognai spagettit.

Szep napot mindenkinek!

A

Kép
Kép
panzej
 
 


Sziasztok

Panzej
Nálunk is bolognai az ebéd! :lol:

Móni
Nem is értem ezt az UH dolgot! :shock:
Mióta én szültem ennyit változott a dolog?

Sanyikának utólag boldog szülinapot!
Kép


Sziasztok
Vendég
 


Ja

Képeket is szerettem volna!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 11:49-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Gyors bekukk.
Lehet hogy most egy darabig nem jövök.
Nem igazán vagyok jól.
Imit ell kellett választanom, mert két hétig fájdalomcsillapítón éltem (fogászat). Nagyon rosszul érintett.

Tesóügy is rosszul áll, azaz sehogy sem áll. Éppen tegnap jött meg. :cry: :cry: Vissza kell mennem a dokihoz meg kell nézetni a progeszteront még egyszer. Remélem meg is nézi, nem úgy mint legutóbb, hogy próbálkozzunk csak, max ha nem jön össze akkor majd megnézzük a prog. szintet. Hát nem jött össze.

Nyelvvizsga sem áll sehogy és el kell lassan kezdenem munkát keresni, ahhoz viszont be kell adnom Imit bölcsibe, ahova szeptembertől hamarabb nem veszik fel. (de akkor is csak ha van munkáltatói igazolásom).

Így most megyek és újraépítem az elkövetkező egy-két évemet.

Gabek!
Gratulálok a Pocaklakóhoz!

Tündi

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Sziasztok!

Egy percre ugrottam csak be!

GABEK!
NAGYON NAGYON GRATULÁLOK! Remélem, jól vagytok!
DE tök jó! Még valaki ilyen hírrel? :D :D

Kinga
kgk
 
 


Apám,mennyi eszem van!
Most jutott eszembe,h amit gabeknak akartam az lemaradt!
De látom már megelőztetek!

Tehát:
Gabek
Kép
Vendég
 


Tündi!

Remélme, hogy nem ennyire rossz a helyzet, mint ahogy azt a levélből hallom kicsengeni. Sajnálom az elválasztást. 1 hete én is olyan beteg vagyok, hogy már én is azon gondolkoztam, hogy feladom a cicizést, különben beledöglök a köhögésbe. De van egy homeopátiás szer, ami segit. Igy az éjszaka felét át tudom valamennyire aludni.
Remélme, hogy legközelebb már csak jó hirekkel tudsz jönni!

Gabek! Hát ezt a hirt gondolom nem volt könnyű ennyi ideig magadban tartanod!!!!!!!!!! Nagyon gratulálok és jó egészséget, szép terhességet kivánok!

Muzsu, fel se vedd, hogy mit mondott az orvos. Jó anya vagy, mégha nem is vetted észre a megbúvó gyulladást. Most már én is másképpen látom, ha a buszon vagy az utcán ordit egy gyerek. :wink: :wink:
Az enyém is szokott, de tudom, hogy én mindent megteszek érte, igy nem érdekel mások véleménye.

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


GABEK! GRATULALOK!!!! Eljen eljen:)

Timi
hova tuntel??? minden rendben?

Alziza
Mar a multkor is akartam irni: nagyon szep komoly nagy gyerekeid vannak:) Es Zalan meg mindig nagyon cuki:))

Rolunk:
Mar jobban megy az elalvas, mivel nem akarom beszoktatni Lujzit a nagyagyba, nappal egy matracon alszik el velem a szobajaban. Amikor elaludt, beteszem az agyaba.
Este mar nagyon hamar jonnek az alom manok :D

Viszont aggaszt az, h meg mindig nagyon sokszor felebred Lujzi ejjel, es cicit kovetel. Viszont nap kozben nem is kell neki...
Mar fel eve megy ez, es mar ugy jol esne egy ataludt ejszaka... Mit csinaljak???

Kép
boga
 
 


Sziasztok,

Gabek,
Gratula a kis pocaklakóhoz! :-)
Kezd gyanús lenni, hogy a McDonald's-nél van valami titkos családtervezési vonal, mert megint nagyon egybe esik Lillával a várandósságotok. :lol: :lol:
Labda ügyben nem akarok belekontárkodni, de mi babás jógán sokat használtuk. Csípőtájon kell fogni őket. Először csak hason fekve görgettük a manókat előre-hátra, jobbra-balra (amíg az egyensúlyukból ki nem billentek), aztán köröztünk velük - így meg lehet tenni egy teljes kört. Később ülve ugyanez + lehet rajta ugrálni anya kezét fogva.

Alziza,
Alex amerikai focizik? Nem semmi, de nagyon jó a kis sisakos kép. :P

Huncut,
Látom időközben a pisigyűjtés szakértőjévé váltál. :D
Sanyikának Boldog Születésnapot!!!
Mi volt ma az Istenhegyin?

Anita,
Gratula Lackónak a szobatisztasághoz és drukkolunk Micinek is. :wink: És az is tök jó, hogy ilyen nagy az egyetértés már köztük. Remélem majd nálunk is ez lesz - egyszer... addig csak irigykedem.

Anid,
Örülj a tavasznak (talán végre itt marad) és annak, hogy apa nem akar tőletek végképp megválni. Nekem úgy fest, hogy még te sem vagy biztos magadban, hogy hogyan tovább, hát hagyd egy kicsit érni a dolgokat. Ahogy Fodor Ákos írja:
"Hagyd a világot szélként át- s átfújni
életed lazaszövésü gyolcsán:
mint egy száradni kiakasztott ing, lobogj, lebegj,
hálásan szélszagusodva, ellenállás nélkül
-- hadd örüljön neked majd, ha ki fölvesz."

Mtm,
Hajrá sütőtök!
Remélem most már több + fordulat érkezik hozzátok ezzel a tavaszi napsütéssel és meleggel! :wink:

Muzsu,
Jobbulást és sok pozitív ellentámadást küldök a negatívok ellen Gödöllőre! :P Jön a tavasz, most már semmi nem állhatja útjukat.

Blankával tegnap leszedtünk 2 jácintot a kertben, azóta egyfolytában virágot szedne.

Hol lehetnek az eltűntek? Timi, Tündi és aki még nem jut szembe... De jó lenne aludni. (Kezdődik a tavaszi fáradtság?)

Szép napot!
prücs[/b]

prucsok
 
 


HALIHÓÓÓÓÓÓÓÓÓ

Gabek
NAgy gratula!!!!!!!!!!!!
Vigyáz te is magatokara!!!!!!!!!

Tünde
Lehet egy orvosváltás is jól jönne, aki odafigyel erre a problémára!!!!!!!!

Prücsök
Ott a pont!
Én sem tudom, mit akarok!

Megerősödtem és kinyílt a világ!

Valóban hagyom a dolgokat úgy alakulni,ahogy esnek.
Mást nem tudok tenni!

(csak zárójelben és halkan, azért a magányos éjszakákat már unom! :oops: )

Muzsu
Nekem akkor volt ilyen szériám,amikor terhes lettem! :lol: :lol:

Pusszantás

Kép
anid
 
 


Sziasztok,


Sanyikának utólag is boldog szülinapot kívánunk!

Mirának pedig boldog felediket!


Móni: Hát ultrahang felháborító :shock: , még jó, hogy az Istenhegyire mentem 12 hetesre, 18 hetesre is oda fogok, nem sokkolom magam feleslegesen.
majd mesélj mi volt az uh-n!!!
Sanyikának jobbulást!

Gabek: örülök, hogy felfedted mindenki előtt a titkodat :D én bevallom alig bírtam magamban tartani, mikor mondtad nekem, úgy örültem Nektek, ahogy hazajött a párom egyből azzal fogadtam, hogy: képzeld, a Gabek is babát vár. Mire ő: tudom, B. (párod) már mondta. :wink: Ezek szerint a pasik pletyisebbek.
A dokink nem fog ősszel unatkozni :)

Boga: Ügyes vagy, és Lujzi is! Hajrá alvás!

Tündi: Sajnálom a tesó projektet :( Nagyon drukkolok Nektek, remélem sikerül minél hamarabb!

Lányok, ma egész délelőtt úgy fájt a pocim, hogy semmit nem bírtam csinálni, Bíért is alig bírtam elmenni a bölcsibe. :( Remélem nem lesz semmi baj. Bár valahogy lentebb fáj, mint a méhem.
Meg az egyik bordám fáj már napok óta. Azt fogalmam sincs mitől. Bár már akkora hasam van, hogy majdnemhogy félidősnek nézek ki, de nem hiszem, hogy attól. Vagy de?

Nekünk nagyon jó programunk lesz délután: fogorvos :shock: remélem a mai nappal véget ért a gyökérkezelésem, betömik és kész.
Szerintetek az érzéstelenítő árt a babának??? A dokinak mondtam, hogy várandós vagyok, meg látszik is rajtam, és kérdeztem is tőle, hogy amit ad, azt minden szabad-e. Azt mondta igen. Bízzak benne? Tök parázok. A hülye vérzések óta MINDENTŐL. Agyrém.

Szép tavaszi délutánt mindenkinek!
Lilla

lilló
 
 


Sziasztok lányok!
NEM MOZDUL AZ ÁTOK RÓLAM!!!!!
Ma reggel telefonált a munkahelyem könyvelője, hogy nagy-nagy elnézést kér, de az én papírjaimat elfelejtette átadni a MÁK-nak a többi GYED-es anyuka papírjával, ezért nekem most már ő nem utal, de a legborzalmasabb hír: nekem kell személyesen bemenni a Teve utcába elintézni. Az a bosszantó, hogy nekem szóltak itt a barátnőim, hogy az új törvény szerint a Gyes-t már a MÁK utalja. Januárban felhívtam a munkahelyemet, hogy ezt személyesen nekem kell, vagy a könyvelőcég intézi. Megnyugtattak, hogy ők átadják mindegyikőnk papírját. Erre engem KIHAGYTAK! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Szerintetek mit éreztem??? :evil: :evil:
Már úgy érzem, hogy valami tényleg nem stimmel körülöttem! Ráadásul most rettenetesen állunk anyagilag, a férjem most vált irodát, és ez nagyon megterhel minket.
Valamikor csak jönnek már a jó dolgok + a tavasz!
Azért nem adom fel, optimistán szemlélem a világot.
Tegnap elkezdtem munkaügyben nézelődni. Hát, nem lesz egyszerű!

Gabek!!!!!
SZUPER HÍR!!!!! Akkor a fosós betegséget már terhesen vészelted át??? Hogy vagy? Mesélj! Mesélj! Mesélj!!!!! :lol:

Anid!
Nyilván szeretnéd, ha tisztázódna az ügy, de most a türelmes várakozás (szerintem) a legjobb taktika. Én úgy érzem, hogy nálatok még egyáltalán nincs elveszve a dolog. A barátnőmet 2 gyerekkel otthagyta novemberben a pasija, és a barátnőm sem égette fel a visszautat, még ha rettenetesen szenvedett is a másik nő miatt, és meghozta a türelem a gyümölcsöt, mert már szivárog vissza a pasi. Újra van együttlét, voltak kirándulni, gyakorlatilag kezdik előről a kapcsolatot. Még nem költözött vissza, de belátta, hogy a család fontos. És a barátnőm nagyon szigorúan felülbírálta saját viselkedését, rájött, hogy ő is hibázott, és most eszerint él. Amiket írsz, azokból tök sok hasonlóságot fedezek fel. A szeptemberi állásod rendben van?
Miket tanulsz most? Átéreztem a nyelvtöris + nyelvészetes kinlódásod. Elmebeteg, aki ezeknek szenteli az életét. Én németül nyomtam, nem magyarul, de én is gyűlöltem! Én irodalompárti vagyok. Ha olvasol valami jó könyvet, akkor szívesen veszem az ajánlást (kivéve a nyelvészetes csodákat!!) Én most skandináv írókat olvastam, olvasok. Tetszenek nagyon, ha érdekel, megírom őket.

Manó!
Olyan szomorkás, amit írtál! Fel a fejjel!!! Sikerülni fog, hidd el!!!!!! Fogászat - brrrrrr!!!!

Vanda!
Mi az a homeopátiás, amit köhögésre szedsz?? Én is másfél hete fuldoklom, és nem múlik.

Alziza!
Alex milyen nagy fiú!!!! Nagyon szépek vagytok!!!!

Tücsi!
Pletykálkodjál már lécci, hogy melyik ultrahangos nő szül! Tök kíváncsi vagyok!

Móni!
Remélem, ma minden rendben van!!!!

Megpróbáom most letölteni a képeket!
Puszi, Zsu

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 


Kép

Peti lovag + a haverja

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: