Új privát üzeneted érkezett!

Aha, ott! Az tuti, hogy bele is kapott, de hogy még mi az oka passz!
Most nagyágyúval lövünk rá! Alkcemal... Kép

Kép

Zs.
zerko
 
 


Zsuzsa!

Remélem, hogy gyorsan meg tudtok tőle szabadulni.
Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


SziasztokKép

Benéztem, hogy dobjak Nektek egy pusszantást!Kép
Hiányoztok Lányok, csak Mucska jön néha, tessék azért a másik topikunkba is be-benézni, jó?
Nem olvasom itt vissza a dolgokat, mert látom rendesen termeltek. Nem tudom nekem lesz-e időm ide is jönni néha, de jó lenne! Viszont Amatőr Hajni, Lujzika és Fifianyu tényleg ne tűnjetek el a másik topikból, mert így nem fogunk rólatok tudni semmit, ami meg nagyon nem lenne jó! Szóval 2 chat között egy gyors clikk és már ott is vagytok!Kép

Mucska
Én is kérek fánkot!!! Nyami! Főleg, hogy ma egyedül kajálok, és azt nagyon utálom, olyankor csak bedúrom az ebédem. De egy jó kis fánkocska mindjárt jobb kedvre derítene!Kép

Na mentem, puszi mindenkinek!Kép Itt is!Kép

Orsi

avocado
 
 

 
 

Lányok!
Lemértem Mókuskámat, hogy mennyit kajcsizott és 1 ciciből 150 volt!!!Kép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok Csajszikák!

Most megint csak beugrok, mert elviszem a kisasszonyt levegőzni. Most legalább nem esik az eső, de eléggé be van borulva, szerintem du. már nem tudnánk kimenniKép

Zsuzsa!
Boldog 5 hónaposságot nektek, ettől a foltocskától meg szabaduljatok meg minél hamarabb KépKép

Andi!
Képes voltál ennyiünknek 10 darabot
elküldeni???? Kép Nekem már persze, hogy nem maradt KépKép
Mail: inkább 2x mint 1x se ! Biztos betúrbóztak Kép

Chello!
Másik fórum Kép Még csak az kéne, még az a szerencsénk, hogy nálunk korlátlan a net, különben már rég le lennék tiltva róla Kép

Amatőr!
Éber alvás Kép Csak annyit tudok, hogy mostanában vagy nem álmodok jóformán semmit, vagy csak nem emlékszem rá Kép

Kika!
Tali nekünk (persze csak ha megoldható) inkább 2 ünnep között lenne jó, mert akkor apa már bizti itthon lesz!

Szia, Orsi!
Üdv. nálunk Kép Gyere gyakrabban, ha tudsz Kép Tegnap én is írtam hozzátok!
Kajamennyiség: nem semmi !!! Kép

Hajni!
Megint jól eltűntél!

Bea!
Olló KépKépKép Hála az égnek, nem a sajátunkat költöttük, mert tényleg jó sok volt! A mienk majd du. jön Kép

Pusz

Majd megint jövök!

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


jelentem megjöttünka sétából, de csak bentről tűnik jó időnek kint baromi hideg van, most visszaolvasok és majd jövök
K
kika
 
 


Mucska, A fánkod jól néz, ki de én holnap kakaós csigát szeretnénkKép
Zerko,
Szegény Edina, figyelj nem akarok okoska törp lenni, de ne engedj rá szteroidos kenőcsöt kenetni, inkább megadoma tuti jó bőrgyógyó telszámát aki a barátnőm lányának az ekcémáját rendbehozta szteroid nélkül.
Kika
kika
 
 


egy kis friss "odaátról" :

BoritóL:
Panó, Rita, Szöszi, Swen, Orsi, Macikám, narancsfejű Jerry, Bea, Zsuzsa, Zita, Vali, Chello, Lujzika, A.Hajni, Melinda, Anikó, pusszantás! Remélem, senki fontosat nem hagytam ki
(bocs, ezt azért muszály volt) "

Az idézés szabályait betartottam Kép
Kika

ezt én sem tudtam kihagyniKép
kika
 
 


Kika: téged meg én pusszantalak! Kép
zerko
 
 


Jaaj! Kika! Kép

Ne foglalkozz már ilyen aprósággal! Kép
Amúgy meg szerintem Bori Lino-nak szánta, mert ő is felsorolt a levele végén mindenkit. Ha meg mégsem, akkor gondolj arra, hogy itt meg te vagy az egyik legfontosabb!!! Kép

Ezt is muszáj volt Kép

Pusz

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


ezt találtamKép azért remélem nem járok így?Kép

http://www6.online.rtlklub.hu/hirek/hazank/?id=0411163740
kika
 
 


ZerkoKép
Köszi.
Nem gondoltál még rá, hogy a régi ötyét is meginvítájuk ide?
Kika
kika
 
 


Kika: el vannak havazva a csajok! MAx egy topikot nyitunk! VAgy skype-on!
Amúgy Boró felajánlotta a nagyszobájukat! Kép

ZSuzsa
zerko
 
 


Zerko,
Mire a talira?
Kika
kika
 
 


Sziasztok!

Mire végigolvastam, megint mindenki eltűntKép

Zsuzsa,
Edina szemeKép

Andi,
tessék beszerezni a 15 perces töltőtKép

Kika,
én minden reggel kakaós csigát regizekKép

Krisz,
nem vezetésKép

H.
nalika
 
 


Kika: aha...

Nalika: milyen volt az előkészítő?

de. nálunk járt az álommanó! 1,5 óra!!! Ki is takarítottam...

Zs.
zerko
 
 


Zsuzsa,
Peti szerint jó voltKép Megkapták a tavalyi felvételi kérdéseket is. Az a házifeladat, de sztem nem fog gondot okozni..
De egyébként a tegnapi feladattal vannak gondjaimKép Már néztem, 2 a harmadikon, meg 2 a negyediken, meg 2 az ötödiken, de ezek sem igazán jókKép Az anagrammával tudtatok vmit kezdeni??
1,5 óra alvás, az szuperKép

Többiek???

H.
nalika
 
 


Ja, azt nem is írtam, ma jött meg a fiam útlevele! És tényleg másik nap adták fel. Ennyit számít az az 5 perc, amennyivel később készült el a papírjaKép

Andi,
köszi finom volt a fánkKép

Lányok, én is mennék ám sétálni, de nem tudom a bokám miatt levinni a babakocsit azon a 10 lépcsőfokonKép Letolni nem szeretem, hiába van megcsinálva, most ott sem tudok egyensúlyozni. Pedig olyan szépen süt a nap!Kép

H.
nalika
 
 


Sziasztok!

Mi is itthon vagyunk! Persze, hogy most du.-ra nem romlott el az idő KépKép Legfeljebb du. is megyünk sétáfikálni. Süt a napocsek, de itt is hüvi van.

Hajni!
Nem hát Kép vagy Kép ?
Fáj még mindig nagyon a lábad? Kép

Andi!
Nem egyezik a lányaink ízlése! Megpróbáltam ma én is a borjúhúsos pempőt, de azt az arcot látni kellett volna Kép Így maradt a jól bevált sütőtök Kép

Nem tudom, ma milyen hangulata lesz apának, de a jelekből ítélve nem túl jó Kép Szegény rendesen el van látva munkával, és borzasztó jó a szervezés a kövin. Csórikám mindent ő tud meg utoljára! Bocs, hogy róla is írok, de most nagyon nem irigylem Kép Na meg bánt, hogy tudom, hogy ha kell, éjjel-nappal melózik, aztán rajta csattan minden Kép Na, most jól kipanaszkodtam magam, vegyétek úgy, mintha magamban beszéltem volna Kép

Pusz

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Krisz,
küldjek egy Lego-s bemelegítőt nektek?? Hátha jobb, mint a tegnapi könyves. Bár, ha apa így el van havazva, akkor küldhetek én bármitKép
Annyira már nem fáj a lábam, csak eléggé kötöttnek érzemKép
Akkor küldöm neked a Legósat, remélem meg tudod nézniKép

H.
nalika
 
 


Nalika: még nem volt időm megnézni, tegnap este 8-ig egyedül voltam a 2 gyerekkel! Kép
HA van valami szólok. Anagramma nincs előrébb! A Brinkmann után a többi szerintem nem használható Kép

ZS.
zerko
 
 


Hajni!

Millió puszi a mail-ért, de sajna, nincs a gépen PowerPoint. Azért lementem, mert ha minden igaz, a héten az egyik kolléga lecseréli a programokat.
De azért köszi Kép

Lábad Kép Kontrollra mikor kell menni?

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Krisz,
akkor kérjél Powerpointot feltétlen!!Kép
ELvileg nem kell kontrollra mennem. De a tegnapi jegelés is fájt a lábamnak, de nem tom miért? A hideg az elviselhetőbb rajta, mint az, hogy fáj..

Na, apa hazaért, így most óvatosan elmegyünk egy kicsi sétálni.Kép

Orsi,
150 mili egy ciciből! Az nagyon szépKép
Az előbb vmiért kihagytalak, mert már az archívban voltál.. Nem szándékosan!!Kép

Zsuzsa,
egyedül?? Abban a fránya zajban! És sötétben!

H.
nalika
 
 


Hajni!

Jó sétát nektek! Kép Azért óvatosságból nem kéne visszamenni, bár nem akarok okoskodni!

Andi!
Remélem, fényképpel igazolod az alibidet KépKép

Azt hiszem, mi is sétálunk mégegyet, mert elég nyügi a leányzóm Kép

Pusz

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Hajni!

Most látom, hogy lemaradt a kérdőjel a mondatból.
Szóval nem kéne visszamenni ?

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Hajni
KösziKép Meg is nyugodtam, hogy akkor minden ok tejcsi ügyben, van elég.

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Hajni!

Mail ment Kép

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Na a skótok gyöngye megérkezettKép Voltunk mi is nagyot sétálni, bár a leányzó még mindig kint durmol a teraszon!Kép

OrsiKép
Ez nagyon szép tejcimennyiség, ügyes a kis Mókus!Kép

Nálunk ma lecsó volt, apa hurkát kívánt volna, de mivel nem volt áram, gyufával meg nem akartam befeküdni a sütőbe (szikragyújtós a tűzhely), így sztrájkoltam egyet és "csak" ez sikeredett belőle, de imádom!

Jöttem volna olvasgatni, meg néha-néha irogatni, dehát ez az áramszünet...(hi-hi, még jó, hogy van mire fogni)Kép

Órakeret: sajna csak havi 15 óra, gondolhatjátok, az napi fél óra csak!!! De kicselezem a dolgot!!!Kép (mert csak akkor csatlakozok, amikor küldöm a hozzászólástKép (jó nagy skót.....)

Egyébként meg sírok, mert nekem nem hagytatok a Mucska fánkjából, szívtelenek vagytok!!!!!

Nagylányságom remélem csak addig tart amíg feltétlen kell! (bár ahogy észreveszem már visszarendeződik a régi szolid formájába nem úgy mint előzőleg).

Tényleg csajok, tervez valaki még gyerkőcöt???

Melinda
Bnm
 


Nalika: gondolkodtam!

A számos négyzetszámokkal van kapcsolatban. Tudod: 1.4.9.16,25,36,49,...

A mai nem nagy ügy. Kép

Az anagramma passz! Megkérdezzük a csajokat?

Zsuzsa
zerko
 
 


Szia, Melinda!

Enyém leányzó is alukál, de nemsokára kajcsi, úgyhogy most írok gyorsan!

Azt hiszem, ha nekünk nem korlátlan lenne a net-ünk, én sem írogatnék túl sokat. De itt az alapdíjban benne van a használat, így meg mindegy Kép

Ha ilyen kiscsirke Kép lennék, mint te, még meggondolnám a gyerkőctémát Kép De most már örülni fogok, ha majd az oviban nem nagymaminak néznek, ha megyek Eszterért Kép
Amúgy nekünk sajna csak újabb lombikkal menne, és én azt már nem vállalom be, bőven elég volt 5.

Mucska fánkja: én is mondtam, hogy kevés volt 10 ennyi csajszinak Kép Sőt, ugyanezt a tálat küldte a másik topiknak is Kép Hát csoda, hogy nem maradt ??? Kép
Lecsó: jó ötlet Kép

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Nalika: bár a mao kétféle lehet! Szerintem! e vagy f
zerko
 
 


Zsuzsa!

Most már felizgattatok, milyen anagrammáról van szó??

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Na hazaértem, de hulla vagyok.
Apa ha átveszi lányt, akkor jövök.
Fánk: volt még csak töltetlen. Akkor meg azt mondjátok smucig disznó vagyok, mert sajnálom a lekvárt belőle Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Zsuzsa

Edina szemecskéjeKép
Én is alkcemát használok. Anno 16 éves koromban elmentem kozmikushoz (én így hívom a kozmetikust) és ott sikerült beszereznem egy bőrfertőzést, ami sajna azóta is, immáron 9 éves kísérKép
Szerencsére nem állandóan kell a krémet használni, de ha huzamosabb ideig nem használom akkor előjönnek ezek a foltok, de csak a képernyőmön.

LujzikaKép
Tyúkanyó, ne öregítsd már magad annyira!!!! Nem az számít mennyi vagy, mennyinek érzed magadat. A hozzászólásaidból max. 28!KépKépKép

MucskaKép
Na mi volt a fodrásznál???

Én is vedlek!!! Jön a téli bunda a fejemreKép

Leányzóm épp a Mónika show-t nézi elmélyülten!
Délután játszottunk egy nagyot és olyan szövegelést levágott nekem közben, hogy teljesen meglepődtem. Kiabált és sikongatott (most ez az új tudományunk).
Ja és nem dicsekvés képpen, de ma van a kis Drágám névnapja. Kapott egy plüss zsiráfot, jó nagy mosollyal köszöntötte az új kispajtástKép

Melinda
Bnm
 


MucskaKép

Ne is tagadd, hogy az vagy!Kép Aki ennyit tesz csak egy tálra az mi más lehetne???KépKépKép

Melinda
Bnm
 


Melinda!
Pussz neked KépBoldog névnapot Rékának KépKépKép Aranyos lehetett Kép Én is imádom, mikor Eszter produkálja magát Kép

Andi!
Alibi ??? KépKép

Most evett csak a kedvencem, úgyhogy most még beültetem a járgányába, mert még el kell ugranunk boltba!
Aztán majd valamikor jövök!

Pusz mindenkinek!

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Lujzika: a feladvány:

Ki bújt el az alábbi anagrammában?

FINN LINK NEM RABJA

Szólsz ha megvan?

Zs.
zerko
 
 


Zsuzsa,
tudod ám miért nem tudtam a tegnapit! Mert először 8 szerepelt a második helyen!!! Ma javították ki... Hát igen, ilyet szoktak csinálniKép A mait még nem tudomKép Most vhogy nem fog az agyam. Lehet, hogy itt van a fejfájásod??

Krisz,
kösziKép megnéztemKép
Akkor küldök sima képet addig is a Legós helyettKép Ha a héten nem csinálják meg nekem a progit hozzá, akkor majd veszek ki belőle egy-két képetKép

Meli,
sima modemmel én is így csináltamKép Bár nekem az is közrejátszott, hogy a modem fagyasztotta is a gépetKép Reméljük a legjobbakat a nagylányságoddal kapcsolatban!!

Andi,
bizonyíték????Kép

Kika,
elfelejtettem megköszönni a gyerkőcök nevében a dicséretet. Most pótolomKép

Most megyek megcsinálom a császármorzsát, aztán jövökKép


H.
nalika
 
 


Csajok!
Kár volt elkiabálnom!KépKépKépKép

Egy óra leforgása alatt most öltöztem át másodszorra!!! (A super tampon sem bírja a kiképzést!!) Most a kórházból hazahozott tenát vetettem be!!!
Én ezt nem értem és kezd elegem lenni, most akkor egy hétig ki sem tudok mozdulni???
Nektek is ilyen volt?? (császár után)Vagy nem lettetek még azóta nagylányok???

Melinda
Bnm
 


Sziasztok!

Itt vagyok ám, csak 11 körül rámjött a nincskedvemitthonlenni úgyhogy elmentünk csavarogni. Voltunk nagypapázni meg piacon, olyan jó cipőt sikerült vennem Zsófinak!!! Idáig meg főztem, paprikáskrumplit kér valaki?Kép Nem leszek túl népszerű apánál, de ez van, én szeretem. Most olvasok... remélem írtatok vagy 100-atKép

Pusz
Vendég
 


Nalika: FEJsze, félreLÉP, sóHAJt, vízfORRaló, barátFÜLe,... érted???

Zs
zerko
 
 


Melinda: normál szülés után a Zsófival 2. alkalommal igen! Most is félek, mi vár majd rám!!!

Zs.
zerko
 
 


Zsuzsa

De ugye nem maradok így mostmár örökre???

Melinda
Bnm
 


Melinda: nem! Vagy javul, vagy küret, szerintem... de este kérhetsz tanácsot nőgyogyitól no name: http://www.scheringclub.hu/azorvosvalaszol.php?action=k

Zs.
zerko
 
 


Melinda!
Nekem nem. Az előző is császár volt, 6 hét múlva nagylány lettem és visszaállt a terhesség előtti rendszer. Most még szerencsére nincs ilyen gondomKép

Nalika!
Császármorzsát én is, én isKép Még van a lekvárból, Mucska fánkjához kevés fogyottKép

Zsuzsa!
Voltatok orvosnál?

Lujzika!
NagymamaKép Már alig várom, hogy találkozzunk, lefogadom, hogy 25-nek nézel ki!Kép

Mucska!
Annyira szép lettél, hogy már kevesek vagyunk neked???Kép

Pusz
Vendég
 


Bea: miért???
zerko
 
 


Bea!

Hulla vagyok. Anna üvöltött a fodrásznál, mert nem bírt elaludni csórikám. Reggel aludt utoljára és a fodrásznál is várni kellett baromi sokat. A hajam rendben, nem hullik.
Vettünk 3 bodyt, meg egy zenélő játékot a nagyságának.
GAbi velem volt egész nap.
Dehogy vagytok kevesek. CSak keveset írtatok. Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Zsuzsa

Köszi!
Bnm
 


Zsuzsa!
Reggel írtad, hogy leugrasz Edinával a dokihoz, mert nem tettszik a szeme.

Pusz
Vendég
 


Egy kissé hulla vagyok:


Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: