Új privát üzeneted érkezett!

Nem tudok visszaolvasni annyi a termés. De egy bizti a kis tűzoltó lelécelt! na majd reggel kap!
Beában nem vagyok bizti. mintha írt volna.... de a szita agyammal nem vagyok bizti benne.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Nagyon sok az írás, de ez jó!Kép

Akkor szép álmokat mindenkinek!
Kép

H.
nalika
 
 


Na, mire ideértem elment mindenki aludni! Vagy vezetni vagytok lányok?Kép
Itt voltak a barátnőim és mégsem zavarhattam el őket! Annyit röhögtünk, pletykáltunk...semmi magasröptű, de most nem is akarom megváltani a világot!
Most elolvasom azt a 22 métert amit az este összehoztatok...

Puszi mindenkinek, aludjatok jól, álmodjatok szépeket, vezessetek óvatosanKép

Mucska: KépKépKép

Bea
Vendég
 

 
 

Bea,
még nem aludtamKép Akkor jól emléxeztem, hogy nem köszöntél elKép Szuper lehetett a pletyizésKép
Lassan már én is aludni, dehát egy este 11-kor is evő baba mellett nem lehet koránKép
Szal jó éjt, és szép álmokat neked is!!

Andi,
nyitva van éjjel is az ablak résnyire, szal várom a fánkot reggelireKép

H.
nalika
 
 


Jó reggelt!

Apa kitúrt tegnap Kép
De most még alszik! Hol a fánkom? Vagy nekem most nem jár, csak a szám? Kép
Amatőr
 


Akkor tényleg nem kapok fánkot??? Kép
Amatőr
 


Szia Amatőr HAjni!

Hát már kel a fánk és mivel jókislány vagy ezért kapsz te is. Leves kész, már csak a lényeg, hogy a fánk is megkeljen. Aztán küldöm!!!!!!
Te már főzöl? A többiek meg hétalvóak! Hogy van idejük ennyit netezni, ha állandóan alszanak? Kép

Szép reggelt mindenkinek!

Bea!

Pedig én hogy kiálltam melletted! Kép

Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Amatőr HAjni!

JAjj! Te leszel az első, csak ne bőgjél már no! Idáig hallatszik!!!!!!!!!!! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Jól van, nem bőgök Kép
Az hagyján hogy a többiek hétalvók, de a gyerekeik is? Kép Enyém gyerek már ezerrel dumál a kiságyba Kép
Amatőr
 


Én is főzök már, ne hiddd hogy egyedül vagy, bár nem lesz ma semmi extra, némi zöldségleves (amit a Maggi féle dobozról olvastam le, igaz ott tejfölös karalábélevesnek hívják, de az enyémbe nincs karalábé) meg egy kis diétás pörkölt Kép
Amatőr
 


Diétás pöri: Jól van akkor küldjél és egy kicsit több fánkot kapsz.
A többiek szuper gyerekekkel dicskedhetnek. A mieink csak a koránkelők, bár az enyém még alszik. Csodálkozok is azok után amennyit tegnap aludt.
Viszont mi látunk tv műsort is este, ugye. MA pl: megasztár!

délután mi fodrászhoz megyünk. Aztánmegmondják, hogy már hajam sincs!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Megegyeztünk, megy a pöri. Tegnap Mazsi is aludt délután, csodálkoztam is. Mondjuk mikor este letettem, még vigyorgott nagyba,de érdekes módon, még könnyebben elaludt mint mikor már ki van dögölve. Vagy csak örült, hogy végre békénhagyom? Kép

Én is megyek fodrászhoz Kép Meg kozmetikushoz is Kép Akkor mi nagyon - nagyon szépek leszünk ma! Már ha lehet fokozni mostani szépségünket egyáltalán Kép

Megasztárra már én is készülök!
Amatőr
 


Annát is megfodrászolják? Kép
Amatőr
 


Elöl egy tincs nagyon hosszú és nincs ollóm Kép
Na megyek, mert egyszál bugyógóba vagyok. A kiscsaj is fent van.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Jó reggelt!

Hogy ti milyen kis szorgosak vagytok ma reggel!Kép Mi úgy elaludtunk, hogy csak na, 3/4 7-kor ébredtünk 6 helyett, úgyhogy volt egy kis kapkodásKép Apa olyankor szokott indulni, most meg egy szál gatyában ugrált a lakásban, gondolom az idegtől, nem talált semmit, olyan volt mintha egy burleszk filmbe csöppentem volnaKép
Én is kapok fánkot? Pörit nem kérek, azt nem szeretem.
Többiek!!! Ébresztő!!!

Pusz
Vendég
 


Mucska!
Ha szóltál volna, a barátnőm fodrász, tegnap virtuálisan tök jól levágta volna a hajatokat!Kép Mondtam neki, hogy jó béna, hogy még a hajhullásomat sem tudja megszüntetni, de ő is ezzel a hülye türelemmel példálózikKép Szerintem kopasz leszek, ha ez így megy tovább...

Pusz
Vendég
 


Szia!

Burleszkfilm Kép
A hajhullás szerintem is elég gáz Kép Főleg mert álltalában a gyerek is tele van az én kihullott hajszálaimmal Kép
Mondjuk nekem rövid a hajam, így nem olyan feltűnő hogy alig van Kép
Amatőr
 


Hát igen, Zsófi kezéből is állandóan a félméteres hajszálaimat szedegetem. Apa szerint vedlek, jön a téli hajamKép Kicsit poénos a drágám!

Pusz
Vendég
 


Na jó reggeltKép Itt süt a nap, végre ezitán a depi-lepi hangulatú esős napok után Kép De hála aborongos idő nem látszik a topicon, csak a zivataros éa viharosKép Ha értitek?Kép

Már fent vagyunk egy ideje csak elláttam Annát, jétszottunk egy kicsit és most lefáradva szunyál, szerintem ha 30 percet alszik akkor már jók vagyunkKép Most készségfejlesztő korszakban vagyunk, azazKép a pelus az arca előtt és kukucsolunk no meg tanítom, hogy ha az arcára kerül vmi, hogy szedje le. Tetszik neki, egyenlőre, aztán majd ha nagy lesz kapok tőle, hogy már kicsinek is mit agyusztáltamKép

Mucska,
Ti beszállítók vagytok a Jóskáéknak? Miket csináltok?
Kika
kika
 
 


Mi van csajok, visszafeküdtetek? Vagy csak engem utáltok ennyire?Kép
Pusz
Vendég
 


Bea,
Én vagyok ám
K
kika
 
 


Szép reggelt Kika!

Mi nem beszállítók, hanem kiszállitók vagyunk Kép
Mi hordjuk a ki a kenyeret és a péksüteményt a boltokba. De vállalkozóként.Van négy alkalmazottunk. Több vállakozó van a cégnél.
Elég jó.

Bea!
Nem , de sose lesz kész a fánk.
Lehet, hogy ma el leszek tünve egy kicsit, mert jön a barátném, akiről tegnap írtam. Meg délután fodrász.
Bár ez a virtuális is jó lett volna és nem is került volna annyiba.
Megyek, meret a lány reklamál, de azért még jövök nem örüljetek! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kika!
Szia! ÉrtjükKép Mondd, te hol laksz? Biztos nem a közelembe, mert itt ritka sz.r idő van!
Pusz
Vendég
 


Szép jó reggelt (már akinek most van reggel Kép)!

Ha vezetésre tippeltetek a tegnap estével kapcsolatban, naaaaagyot tévedtetek KépKép Szombaton is meg kedden is ???? Könyvcsere KépKép

Csak bejelentkezem, mert enyém kiscsaj is ébredezik már, aztán ha megreggelizett, elugrunk apával vásárolni. Most nem magunknak, csak szüksége van apának a német nyelvtudásomra.
Tegnap este lefekvés előtt még elolvastalak benneteket és jókat röhögtem (tojásleves, mint kutyakaja, Nutella-röptetés stb.), de már nem volt energiám írni is. Már ma reggel is szépet termeltetek. Kép Nem semmi, tegnap 7 archív született. Ezzel már tényleg jelentkezni kéne a rekordok könyvébe Kép
Nekünk jó lett volna mindkét tali-verzió, de így legalább látjuk a gyerkőcöket babának, mert mire legközelebb hazamegyünk, már mindegyik futni fog.
Szóval majd mindenki szép lesz? Bocs, még szebb Kép!! Csak én maradok ki belőle? Már alig várom, hogy hazamenjünk, és meglátogassam kedvenc fodrászfiúmat (bár hogy tényleg fiú-e, az kétesélyes Kép). Német kézre még nem mertem rábízni a fejem, pedig már nagyon rámférne egy frissítés.
Na most megírtam egyszerre a délelőtti adagomat Kép

Majd jövök!

Most nem sorolok fel mindenkit névszerint, de hatalmas pussssszzzzz mindenkinek.

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Bea,
Budán lakom, Te merre? Itt hétágra süt így 10 után elruccanunk sétálni mert lehet, hog a héten ez az első és utsó jó idő.

Lujzi,
Áruljátok már el mi az a vezetés, az amire gondolok vagy más?Kép
Kika
kika
 
 


Mucska, Nagyon bejön a kakaós csiga és a mélyfagyi sütődés termékek pl. a kápozstás túros és ízes sütik(?).
Nem intéznél nekem is mint kiszállító?Kép
K
kika
 
 


Lujzi,
kezdesz lelassulni, tessék a pörgést folytatni, hogy lesz ebből admisztrátori cím?KépKép
Kika
kika
 
 


Kika!

Jók is azok! MAjd intézek! Kép
Ja és jóra gondolsz! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


hali!

Büfizünk, bukunk...
Nem tetszik Edina szemének a sarka. Asszem leugrom vele a dokihoz!

Zs.
zerko
 
 


oppá! előtte átöltözünk... Kép
zerko
 
 


Zsuzsa!

Nekünk is jön vissza ma rendesen. Kép Mi van Edina szemével?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


zerko,
jobbulász mi van vele?
K
kika
 
 


Kika!
Mogyoródon. Most egy kicsit itt is kisütött, de nagyon hideg van.

Lujzika!
KépKépKép FodrászfiúKép Lehet, hogy elszabadult az ollója???
Tessék jó sok pénzt költeni, aztán gyorsan visszajönni!!!

Tiszta hülye vagyok, már reggel akartam: Szia Ica!!!
Üdv közöttünkKépKépKép Meglátod, mire megszületik a babátok(én tudom, hogy már nem kell sokat várnotokKép ), te leszel a legtapasztaltabb anyuka! Csak tessék sokat jönni!!!

Nalika!
Még alszol????

Pusz
Vendég
 


szerintem valami ekcéma szerű, de majd jövök.

ZS.
zerko
 
 


Bea!

Egyetértünk! Ica mindent tudni fog, csak győzze követni a jó tanácsokat.

A fánk kész, de nincs itthon még lekvár. Mi legyen:belerakjátok vagy csak lekvárral küldjem?
főként ha betudom tárazni az akksikkal a fényképezőt!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Lányok!
Tali, mikor, hol? Van már valami ötlet?

Pusz
Vendég
 


Jöhet lekvár nélkül is, nekem meg az van itthon, méghozzá saját készítésű! Én meg küldök hozzá azt!

Pusz
Vendég
 


Bea,
Akkor kocsival kb. 40 perc, küldöm a napsugarakat.Kép
Tali: szerintem várjuk be Lujzit, nem?
Mucska nekem sz sütődés kakaós csigust intézz légszííííí, légyszííí, légyszííííKép

Van ötletetek Anna miért nyekereg?????Kép
Kika
kika
 
 


Szép reggelt!

Hát Ti aztán tudtok termelni. Nem tudom tartani a lépést úgyhogy nyitok egy másik fórumot ! Kép

Mucska írtam emilt. Kép

Kika, engem érdekelne hogy milyen jogaim vannak ha vissza akarok menni dolgozni de nem vesznek vissza. Tudom hogy 1 hónapra kötelesek visszavenni meg van szabi meg felmondási idő stb... Még nem aktuális de jobban szeretek tisztán látni már most. Profilomban cím ha esetleg úgy gondolod. Ja és azon teljesen ledöbbentünk (igaz Andi?), hogy a TGyás lejárta után fiztésnélküli szabira kell menni a cégtől !!

puszi Mindenkinek,

Ramcsi
chello
 
 


Amatőr, Auróra,
Merre vagy Te csavargó, vagy tűzet oltasz valahol?KépKép
K
kika
 
 


Nalika sokáig nyomta az éjszaka a babanetes chatünket, szerintem még horpaszt, nem????Kép
K
kika
 
 


Ramcsi,
A fizetés nélküli az igaz, a többire du írok mailt most el mert Anna nyügi
K
kika
 
 


Chello!

Ment mail! És kaja is! Kép

Lányok!

Jó étvágyat, de csak ennyi lekvár volt. Aki kapja marja Kép

Kép


JA és a porcukor is elfogyott azt is tessék küldeni. ÉS pénzünk sincs Kép

Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Kika, köszi, várom a mailt.

Mucska, mail is fánk is megérkezett. Itt is jól fogok lakni. Kép Én is majd csak később írok, nem baj?

pusza
R.
chello
 
 


Bea!

Akkor most lekvár nélkülit küldjek? Egy kis házi lekvár lecsúszna nagyon nekem is!


Kika!

Ez most jó a fagyasztott helyett? VAgy intézkedjek. Bár papiron Józsi bácsi eladta azt az üzemet, ahol a finomságok voltak.Kép Szerintem csak papiron, mert okos ember, nem adja el a jól tejelő tehenet.

A kis tűzoltó karalábé nélküli karalábé levest főz! Ez a valami!
Merre csavarogsz? Az enyém gyerek mér alszik!

Hajni!

Neked már harsonát is megfújtuk! Kép

Melinda, meg spórol, Ica dolgozik Kép

Krisz!

Igyekezz, mert nem marad!

Chello!

Ne idegeskedj a munka miatt egyenlőre. Addig sok viz lefolyik a Tiszán, vagyis nálatok a Dunán.
De értem én , hogy tudni akarod.
Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Chello!

Nem, tudom, hogy van dolgod. De legalább a rendszerem működik. Ez is valami. Reggel megjött Krisz olyan levele, amit már 3 napja feladott és meg is kaptam egyszer.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


ekcéma Kép
zerko
 
 


Zsuzsa!

A szeménél?
Ez mitől alakul ki? Én ezekhez hülye vagyok. És mi a teendő?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Vacakol a netünk, de azért jövök ha tudok, csak nem mindig sikerül elküldeni Kép Fánkocskákat akarok!

Ma úgy döntöttem lazítok, Apa lesz az ügyeletes, erre nem működik rendesen ez a vacak. Enyém apa ma is 1/2 10-ig aludt, én meg már lassan azt se tudom, hogy kell aludni. Ti nem érzitek úgy, hogy kissé éberebben alszotok mióta gyerek van? Hiába alszok, fél fülem a gyerekszobába marad Kép
Amatőr
 


Drága Amatőr HAjni!

Már mentek! VAgy eltévedt?

Én már lassan nem is alszok, nem hogy éberebbenKép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: