Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!!!!

Szó szerint egész hétvégén kinnt voltunk az udvaron.Tegnap reggel 10-kor mentünk ki és este 8-kor jöttünk be.A fiamat le sem tudtam fektetni,nem akart aludni.Ma pedig 11 körül mentünk ki és most jöttünk be.Szépen rendberaktuk az udvart,kipakoltuk a műanyag bútorokat,meg a hintaágyat.A gyerekek nagyon élvezték a "rég látott" hintát.
Azt hittem a fiamat majd kifárasztja az egész napos rohangálás,de tévedtem.
Párom a napocska láttán rögtön nekugrott az autónak és lemosta.Ennek örömére nemrég elkezdett szemerkélni az eső.Látni kellett volna az arcát!!!

Remélem Mindenkinek szupi hétvégéje volt!!!!!!!
Most megyek vacsit sütni.
Puszi Mindenkinek,holnap "talizunk"!!!!!
Kép

Kép
moni3
 
 


Móni!!!Kép

Mintha csak én írtam volna az üzidet!!!
Nálunk a mai program:
Gyerekeket nem nagyon lehetett az udvarról becsalni, hintáztak, motoroztak, bicikliztek!
Párom kirakta a kerti bútorokat, hintaágyat, és délután kocsit mosott!!KépKép
Amikoris este 6 felé elkezdett cseperegni az eső.....
De ez már olyan "tavasz-illatú" eső volt, nem is nagyon esett, de olyan jó volt....

Szóval jól telt a hétvége nekünk is!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!

Móni Kép Ditta Kép De jó olvasni, hogy ilyen jól éreztétek magatokat a hétvégén! Most már tényleg itt a tavasz, és remélem nem kiabálom el!
Nálunk elég vegyes az idő, bár nincs hideg, de a napocska igencsak szeszélyes. Alig várom, hogy kisüssön és mehessünk sétálni. Persze már jónéhányszor megtréfált a hétvégén is: mikor indultunk volna meg cseperegni kezdett az eső... De remélem ma nagyobb szerencsém lesz, és sikerül egy nagyot sétizni.
Puszi: Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 

 
 

Zsuzsi!Nálunk is leginkább az egyszerű dolgok mennek játékként, vagy legalábbis ugyanolyan népszerűek, mint a drága játékok.Nagy kedvenc a konyhaszekrényből előhalászott műanyagtál és fakanál, mert azzal lehet utánozni, ahogy a mami kavarja az ételt és megetetni vele a babákat.KépMár olyat is csináltam, hogy papírdobozba ablakot vágtam, és az volt az állatok háza...Kép
Móni!Otthoni pakolászás a kertben és hintaágy...na ettől nekem nagyon honvágyam lesz, már biztos rég virítanak otthon a nárciszaim.Egy kis energiabomba a kisfiad.
Ditta!Tavaszi eső, ez olyan jól hangzik, na ettől is honvágyam lesz.Mi meg megyünk hógolyózni.Kép
Dorka
chopin
 
 


Lányok!
Fontos kérdés.Hogy mossátok a gyerek haját, hogy ne menjen a szemébe a sampon?Most már nem tudom őt hátradönteni, mert már akarata van, és ülni akar hajmosás közben.Utálja, ha a szemébe megy a víz,akkor is ha nem csípi a sampon, érthető okból.
Dorka
chopin
 
 


Sziasztok!

Végre itt a tavasz! Kép (Remélem már itt is marad!)
Beszéltem pénteken a nődokimmal és azt mondta, nem találtak semmit! Úgy örültem neki! KépKépKép /Legalább már emiatt nem kell izgulnom./

Zsuzsa! A szakdoliról inkább ne beszéljünk! Mindjárt neki is kezdek, csak még pár mondat...
Dorka! Ott mikorra mondanak jó időt? Tegnap 2 és fél órát sétáltunk Bálinttal. (Már a férjem utánunk telefonált, hogy hol vagyunk?)
Ditta! Képzeld, tegnap sütöttem -volna- kiflit és nem kelt meg! A múltkor pedig a kakaóscsigával jártam így! Már olyan mérges vagyok, pedig mindent ugyanúgy csináltam mint eddig! Arra gondolotam, hogy talán a liszttel lehet valami probléma? Te még sosem jártál így?
Kinga! Köszi a mail-eket! Amúgy Nándika tortája feketeerdő volt, Bálintté pedig csokis marcipán.
Móni! Szegény párod! Az tényleg elég bosszantó tud lenni, ha az ember látja, hogy szinte feleslegesen dolgozott!
Gotti! Ma este felé tényleg "zavarnálak" egy-két szakmai kérdéssel! Előtte írok sms-t, hogy mikor jó Neked! OK?!

Na, azt hiszem megnézem a dolgozatomat, mert lassan már azt sem tudom miről írtam eddig! Kép

Puszi, Adri

ui.: Aki még nem válaszolta meg a kérdésekre a választ, az megtenné, hogy a héten megpróbálja megírni?! Köszönöm szépen!
radra
 
 


Sziasztok!

Ma mi is voltunk egy óóóóriásit sétálni, meg kipróbáltuk a játszótéren a babahintát. Nagyon szupi volt! Annyira jó ez a napsütéses idő!!!

Dorka Kép Nem is merem leírni, de itt most 23 fok van, ezerágra süt a nap és rövidujjú pólóban vagyok! Bálinttal én is hasonló gondokkal küzdök, mióta ül. Nem lehet hátradönteni őkelmét, mert megkapaszkodik a kád szélében. Én úgy szoktam csinálni, hogy kevés samponnal megmosom a haját (ez még nem megy a szemébe), aztán az egyik kezemmel "szemellenzőt" tartok a szeme fölé, és a másikkal fogok egy nagy műanyagbögrét és azzal merem rá a buksijára a vizet. Így közvetlenül nem megy a szemébe a víz, és az arcába is csak kevés. De láttam már reklámot (vagy katalógusban?) olyan hajpántról, ami direkt ezt a célt szolgálja.

Adri Kép Örülök, hogy minden oké!! Szakdolihoz kitartást!

Puszi: Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Sziasztok!

Látom mindenkinek jól telt a hétvége,ennek örülök!
Azt hiszem amíg ilyen jó idő van én csak este fogok jönni.A mai program megegyezett a hétvégeivel és képzeljétek napoztattam az arcom és tök jól megpirultam.Ilyenkor fog a legjobban a nap.(állítólag)
Dorka, a hajmosás nálunk ugyanúgy megy mint Zsuzsiéknál.
Adri,mindent bele a szakdolidhoz!!!!

Mindenkinek Kép
jó éjt.
Puszi:Móni

Kép
moni3
 
 


Zsuzsi köszi a tippet a hajpántról.Tegnap játszótereztünk, már nálunk is 4 fok van, nagyszerűen elbeszélgettem egy észt kismamával, így most már nem gondolom azt, hogy semmiképp nem lesznek észt barátaim.Egy orosz néni mindenképpen meg akarta hintáztatni Szonját, de magyaráztam neki, hogy még csak 16 hónapos.Nem volt a hintának háta, ezért nem is hagytam, de amúgy nagyon kedves volt.Szonja meg nem akart hazajönni, csak ismételgette, hogy baba, baba.
Móni!NEM csoda, hogy egész nap kint vagytok, ilyen szép időben.Dorka
chopin
 
 


Dorka Kép De jó, hogy már nálatok is jó idő van!!! Most már csak eljut oda is a tavasz! Tegnap én is dumcsiztam a játszótéren más kismamákkal, de ennyi nekünk is jár, míg a gyerkőcöt felügyeljük, nem? Az ottani játszótéren nincs babahinta? Azt biztonságosan használhatják a babák, tegnap mi két kört is nyomtunk Bálinttal, mert annyira élvezte, szerintem ma is útba ejtjük séta közben.
Puszi Mindenkinek:Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Sziasztok!

Hát a jo odö ránk is jo hatással van,amikor csak tehetjük kimegyünk.Mivel mi tömblakásban élünk,Bazsi,amikor van dolgom,és nem mehetünk le,akkor az erkélyen "tombol",persze felügyelettel,mert lerámolná az egészet.Most készülök majd mindent eltüntetni onnan,hogy minél nagyobb szabad tere legyen ott is,és nem kelljen izgulnom a pakolása miatt.Kép
Ezért jövök mostanság ritkábban,de minden nap elolvaslak benneteket,mert az nem maradhat ki.Az még ugy is megy,ha a Bazsi az ölemben ül,de az irás már nagyobb probléma...KépKép
Élvezzük a joidöt,mindenkinek szép napot!
A gyerköcök remélem mindenhol jol vannak,és persze a mamik és papik is,mert ugye csak ugy teljes a boldogság!!
Adri örülök,hogy jol vagy,és jok az eredményeid,na és persze sok sikert a szakdolihoz,és az "ovizáshoz".A kérdöivedre ma igérem sort keritek,és küldöm!!!
Moni Neked is jo tanulást,ilyen szép idöben talán még az is könnyebben megy!
Dorka hajmosás ügyben én nem nagyon tudok tanácsot adni,mert mindhárom fiut pici korátol szoktatom a vizhez,és (lehet,hogy keménynek tünök)nincs pardon,idönként a pofiba,és szembe is kerül,de elöbb utóbb megszokják.A két naggyal nincs is gond(még szépKépKép)de a Bazsi is már egyre jobban hozzászokik.Tök jo,hogy nálatok is szebb már az idö.A hoesés,amit a mult héten irtál,nem volt valami biztató!
Zsuzsi levágtam a Bazsi haját,persze géppel,és reklám alatt,mert a reklámokat imádja,és akkor majdnem teljesen kikapcsol...
Kis golyó lett a lelkemKépKép
Ditta az anyum egy specko fogkrémet használt a fogaira,talán 1000ft volt,de pontosan utána fog járni,és akkor megirom én is Neked,ok?
Gotti gondolom Ti is élvezitek a szép idöt,és ezerrel megy az udvaron a jácci!!KépZitusnál alakul a fogzás?Ciciztek még?Kép
Ahogy lesz idöm,jövök,addig is sok puszi Nektek:

KingaKép

Kinga
skinga
 
 


Kép

Fözöcske de okosan,kis golyó...KépKépKép

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok!!

Egy kis pihi,a rengeteg pótólnivaló között!!Már zúg a fejem a matektól.Alig várom, hogy vége legyen a sulinak!!
Nálunk nem süt a nap,miért???
Adri,holnap tutira válaszolok a kérdésekre,de most rohanok!!

Mindenkinek szép napot!!!!
Puszi:Móni
Kép

Kép
moni3
 
 


Kinga Kép Kisgolyó nagyon édes!
Mi most éppen növesztjük Bálint sörényét, azt már elértük, hogy nagyon jól el tudja aludni és össze-vissza áll Kép Én egyszer vágtam le kézzel a haját, de az olyan "élmény" volt, hogy azóta csak géppel. Csak röviden az "élményről": én marha azt hittem, hogy gyorsan lenyesem, mert ő majd szépen mozdulatlanul fogja tűrni a beavatkozást. No itt tévedtem nagyot. Úgyhogy nem vetkőztettem le, csak a pelenkázóra hasaltattam rá és nekiláttam. Mondanom sem kell, hogy összevissza izgett-mozgott, így párszor véletlenül meghúztam a haját, mire ordítani kezdett, a levágott haj meg beleragadt a nedves pofijába (mondanom sem kell eszméletlenül nézett ki), de félúton már nem hagyhattam abba... Aztán levetkőztettem a gyereket, persze a ruhája is tele volt hajjal, úgyhogy kefélgethettem utána és takaríthattam egy csomót... Ordító B-t nagy nehezen megfürdettem és letisztogattam, és bár nagyon szép lett, mégis szörnyű volt így ez az egész. Úgyhogy legközelebb már nagyon ügyesek voltunk: előre levetkőztettük, apa fogta B-t, én két perc alatt géppel letaroltam a haját és már kész is voltunk, még meglepődni sem volt ideje Kép

Móni Kép Kitartást a tanuláshoz!!

Kép
Kép
denizsa
 
 


Szomoru vagyokKépbeborult az ég.....,sétálni szerettem volna délután.KépKépKép
Zsuzsi,hát a hajvágás,mármint az elsö...nem semmi lehetett.Én meg sem probáltam olloval ismerve Bazsit.1 percre sem tud nyugodtan megmaradni,kivéve a reklámok alatt.KépKép

Pussz:KingaKép

Kinga
skinga
 
 


MoniKép
Köszike a képeslapot,édi nagyon!!KépKép

Kép

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok Lányok !

A jó időnek mindenki örül úgy látom, de megvan az a "csúnya" hatása is, hogy olvasni még csak-csak felugrik mindenki, de írni már nehezebb...
Kinga, Zsuzsa és Dorka tartsátok a frontot, aranyosak vagytok, puszi érte Nektek. Édi-bédi a kis rövidhajas !!! Csudapofi, ahogy főz, Zitim is eképpen gyakorolja...Kép Mi még javában cicizünk, most próbálom arról "lebeszélni", hogy ha az udvaron elesik, megijed stb. nem kell feltétlenül a szopinak esni ( hi-hi-hi, valahogy mindig elterelem a figyelmét, de éjjel "birtokba vesz" Kép Rájött a foga Hasznára, mint fegyverre: Valami miatt, asszem a mobilt nem adta oda neki a második számú bátyja, erre dühből beleharapott a kezébe... háát látni kellett volna a nagy 16 éves arcát !
Dorka, küldjük a jó időt !!!!!!
Adrival beszélgettünk tegnap este, olyan jó volt hangról is megismerni. Majd szorítunk Neked Adri, előbb-utóbb túl leszel ezen a sulin és jön a NYÁR !!! Ugye lányok ?
Enyim Apájának mondtam, hogy vegye le a padlásról a kerti hintát, székeket stb. , mert a topicbeli párok már megtették Kép Kép
Ditta, merre vagy megint ? Hajrá OFF !!!
Maileket köszönöm, nagyon jóók !
Mindenkinek, akinek nem írtam most név szerint is nagy tavaszi pussz:

Gotti
gottianyu
 
 


Sziasztok!!

Ma menydörgésre ébredtünk!!Remélem nem csak ennyi volt a jó idő.
Zsuzsi,az én fiamnak csak 1 éves kora után kezdett el nőni a haja.Úgyhogy csak 1,5 éves kora körül kellett a haját vágni,de mi rögtön a géphez nyúltunk.(ugyanis nem volt akkora,hogy ollóval vágjuk,meg én nem is merném).
Egyszer simán tűrte,máskor meg úgy ordított mint akit nyúznak.
Kinga nagyon cuki a fiad,mikor a Dani kicsi volt ő is imádta kipakolni a szekrényt!Olyan kis édesek!!!
Gotti, a kislányod nagyon harcias!!Kép

Na megyek mert vár a takarítás!!
Puszi Mindenkinek!!!!!
Kép
Nálunk ilyen rémes idő van!

Kép
moni3
 
 


Kinga!Ne veszítsd kedved a borús ég miatt, nálunk folyamatosan borús,mi mégis sétálunk.Viszont olvad a hó.
Lányok!Szonja annyira szeret kint lenni, hogy egész nap nyaggat, hogy baba=babakocsi, sé=sétálni, ke=adjam a kezem és sétáljunk.Olyan cuki.Ma felébredt reggeliztünk, és rögtönk kivittem, sétáltunk, aztán mire visszahoztam már aludt.
Lányok!Ha valaki Tallinnban járna-úgy egész véletlenülKép- közületek,szívesen vendégül látnám egy pár napra, persze nem most mikor még nincs jó idő, hanem mikor tombol a nyár és hűsítő a tenger.Sajnos nincs túl sok látogatom,mert a repülőjegyek iszonyatosan drágákKép, így csak is kizárólag skandináv őrülteknek ajánlatos erre járni.Szóval, ha mégis megnyernétek a lottón a főnyereményt, szívesen látok bárkit.Kép
Gotti!Örülök, hogy jelentkeztél, már azt hittem elragadott az OFF és nem is látunk többet.Harapdálás nálunk is megy ezerrel,szeretetből, én mindig azt tanítom Szonjának, hogy simogasson helyette.
Zsuzsi, Móni, Ditta neked is üdv, majd még írok, csak most mennem kell.Dorka
chopin
 
 


Kinga!Nagyon tüntéri a kis kukta, az én GYerkőcöm is ezt csinálja.
Móni!Örülj a tavaszi esőnek, hamar elmúlik és szép zöld lesz minden.Vagy küldjek inkább egy jó kis tallinni havat?Na ugye, hogy nem.Irgum burgum.Kép
chopin
 
 


Sziasztok!

Gotti Kép De jó, hogy jöttél!

Nálunk most elég borús az idő, reggel még esett is, de még mindig jobb, mint a tallini hó, igaz, Dorka?

Dorka Kép Köszi az invitálást, de úgy néz ki, hogy a közeljövőben nem ütjük meg a lottón a főnyereményt, ahhoz előbb vennünk kellene egy lottószelvényt (tudod, mint a viccben)...
Szonja nagyon cuki, hogy már így ki tudja fejezni magát!!

Kinga, Móni Kép Szekrénypakolás nálunk is megy ezerrel, jobban mondva még csak a fiókpakolásnál tartunk. Bálint kihúzza a fiókot, kibányássza belőle amit elér és puff, ledobja... Szép kis kupac szokott összegyűlni körülötte.

Képzeljétek hogy jártunk tegnap: Elkísértük apát a fogorvoshoz, Bálintnak nagy sikere volt, megdajkálta az aszisztens és a dokinéni is, aztán a dokinéni megetette B-t sütivel! Gondolhatjátok, majdnem frászt kaptam! Miközben én háttal álltam neki és az aszisztensével beszélgettem, egy kis darab piskótaszerű sütit a szájába dugott, B meg elnyammogta. És mindezt azokután, hogy épp elmeséltem, hogy csak gyümölcsöt és néha zöldséget eszik a tejcsin kívül! Szóval kicsit kiakadtam, hogy mégis hogy képzelte ezt? De aztán csak megkértem, hogy máskor ne csináljon ilyet. Még az a szerencse, hogy nagyon kicsi darab volt, B-nek nem lett semmi baja, csak tudjátok aggódtam, mert mindig óvatosan vezettem eddig be az újabb kajákat, most meg hirtelen liszt, cukor, tojás, és a többi összetevőre gondolni sem merek...

Ditta, Adri Kép Veletek mi van? Puszi Nektek is!

Ma jön anyóspajtás, állítólag kaját is hoz, úgyhogy ma főznöm se kell. Férjemnek úgyis sajog a szája a tegnapi foghúzástól, úgyhogy most ő is bébipapit eszik: megcsináltam neki az almás zabpépet (amit még Bálint kapott) reggelire, ebédre meg a borsófőzeléket fogom neki leturmixolni... Kép
Puszi Mindenkinek: Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Sziasztok !

Ma délelőtt nálunk is esett az eső, úgyhogy ment a pakolás 1000-rel !!! Gondoljátok el milyen jót játszanának a konyhában, ha összeeresztenénk a topicgyerekeinket ( mármint a kisebbeket Kép )

GottiKép
gottianyu
 
 


Huuuu Gotti,Bazsi piszok nagy egyetértésben lenne Zitussal!!!!KépKépKépKépKép
Képzeljétek,tegnap vettünk egy sátrat az Auchanban 4000 ft-ért a Bazsinak!Imádja!!!!
Pár kép róla:Kép
Kép
Kép

75 db 6cm átméröjü pici labda is van hozzá,amit a sátorba lehet dobni!!Szuper nagyon!!

Puszika:Kinga

Ui.:Hát az idöröl....NO KOMMENT.Kép

Kinga
skinga
 
 


Kinga Kép Ezzel a sátorral már én is szemezek egy ideje, nekem is nagyon tetszik, főleg a labdák! Azt hiszem Bálint is kap majd egyet, ha kicsit nagyobb lesz.

Gotti Kép Szerintem jó ötlet az összeeresztés! Lehet, hogy érdekesebbnek találnák egymást a lábosoknál...

Már itt is zuhog az eső, nagy szerencsénk volt, hogy abban a 2 órában voltunk sétálni, amikor épp nem esett!

Kép
Kép
denizsa
 
 


Sziasztok!

KingaKép
Tök jó ez a kis sátor! És nem is volt drága! Főleg, hogy ez a sok labda is hozzá van!
A főzős kép is jó!!Kép

Idő......KépKép Bár itt nem esik, de nagggyonn fúj a szél! Ezt még jobban utálom! Pedig tegnap már olyan jót bicikliztünk a kicsivel!

GottiKép
Másik szakácsnéni!Kép Nálunk is nagy sláger volt a konyhaszekrényből való rámolás! Ez mára lecsengett, most minden napunk a kamionok, kukás kocsik, markolók, sőt targoncák, mixerkocsik, stb....... bűvöletében telik! Kisfiam meg van veszve az ilyen gépekért!Kép
Az OFF kérdésemre nem válaszoltál!! Tegnap is voltunk ea.-on Kövesden. Nagyon jó volt!

DorkaKép
Én nagyon szivesen felkeresnélek, de ez a "veszély" egyenlőre nem fenyeget!Kép Idézném Denizsát, először lottózni kéne!Kép Pedig de jó lenne találkozni!

Na, most mennem kell!

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!

Megvagyok ám, csak tudjátok a suli, meg az iskola és az ehhez kapcsolódó nyűgök...! Kép
Gotti! Nekem is nagyon jó volt végre valakivel majdnem élőben beszélgetni! Ráadásul rengeteget segítettél! Köszönöm szépen mégegyszer! (Amúgy ma elküldtem Nándikáék tavalyi évzárójának tervezetét, remélem elfogadja a tanárnő!)
Kinga! Köszönöm szépen a válaszokat! Teljesen jó lesz így!
Dorka! Én minden héten ugyanazokkal a számokkal játszom 1 mezőt a Skandináv lottón, úgyhogy... "sose lehessen azt tudni" - szokta mondani egy volt kolléganőm.
(Ennyivel több esélyem van, hogy kijussak Hozzátok, mint a többieknek! Kép)
Móni! Itt villámlás ugyan nem volt, de állítólag reggel jégeső esett pár percig, azután pedig eső - ami azóta is tart, sajnos! (És akkor a szélről ne is beszéljünk!) Kép
Ditta! Húsvétig megpróbálod elküldeni a citromos kalács receptjét?! (Hátha lesz időm megsütni, és még sikerül is! "Normális" lisztet vettem most, hátha az volt a baj.)
Zsuzsa! Egyszer összefuthatnánk nyáron valahol Bp.-en! Pl.: biztosan van játszóház a közeletekben. Akkorra már a két Bálint is "elég nagy" lesz. Ok?!
Természetesen a többiekkel is szivesen találkoznék, de arra talán reális esély van, hogy megoldjunk egy randit a fővárosban. (Nem úgy, mint pl.: Dorkával.) Bár Kinga és Móni, Ti sem laktok olyan nagyon messze!
Gottit majd akkor ejtjük útba, ha Erdélybe megyünk! (Ezt már megbeszéltük Vele! Kép)

Most megyek, mert vár a munka! (Készülök a foglalkozásokra ezerrel! Kép)

Puszi Nektek!

Adri

ui.: Mindenkinek köszönöm a poénos mail-eket!
Móni, Neked pedig a képeslapot!
radra
 
 


Adri és mindenki akit érdekel!Június 17-től

BUDAPESTEN LESZEK KÉT HÉTIGKép

a kis manóval,párom nélkül,aztán ugrunk egy hétvégére Brüsszelbe teljes családdal,de aztán megint Pest július 3-tól egy hétig ekkor már a párommal, szóval tessék engem nem kihagyni a "de jó lenne ha" tervezgetésből.KépUtána jövünk csak vissza Tallinnba július közepén.Dorka
chopin
 
 


Kép

KIS MUSKÁTLIKKépKép

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok!

Egy kis jókedvre derítés:

Tanár az osztályhoz:
- Ha annak AZ esélye, hogy a vajas kenyér a vajas felére esik 5 a 9-hez,
és közben 32 km/h-s szél fúj, akkor hány éves vagyok?
Mindenki hallgat, csak Pistike jelentkezik:
- A tanár úr 42 éves.
- Igen. De honnan tudtad?
- A bátyám 21 és félig hülye. Kép

Emailt is küldök mindjárt!

Puszi!
radra
 
 


AdriKépKépKépKép
Tölem is 1 kis vidito:


A kis béka elmegy a jósnőhöz. A jósnő azt mondja:
- Nemsokára találkozni fogsz egy nagyon szép lánnyal, aki majd mindent
tudni akar rólad.
- Valóban? És ugye egy partin fogunk találkozni? - kérdezi a béka.
- Nem, hanem a biológia órán.

pussszika

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok!

Csak röviden tudok jönni, mert "megcsúsztunk" és még csak most fogunk fürdetni.

Adri Kép Köszi a vicces méleket, nagyon szupik!! Tali jó ötlet, szívesen látlak Titeket itthon is, játszóházban is, vagy bárhol, csak gyertek!

Dorka Kép Beírtam a naptárba az időpontokat!!

Képzeljétek, Bálint gurulni kezdett! Hátról hasra fordul, aztán hasról hátra és így tovább... Az ágyon már egy pillanatra sem merem egyedül hagyni, így a játszószőnyegén gyakorol. Ja és ma még megtoldotta a mutatványát 3kézlábazással (2láb+1kéz, és 1 kéz a levegőben lenget), szóval csupa meglepi a nagyfiú. Holnap megyünk neki babakocsit meg etetőszéket nézni, mert a mostani kocsija már kezd egy régi étlapra hasonlítani...

Puszi Mindenkinek,
Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Sziasztok!

Most végeztem a házimunkával,gondoltam megnézlek titeket.Döbbenten tapasztaltam, hogy ma még nem volt itt senki.Ilyen nem szokott lenni.Na mindegy.Gondolom ti is úgy jártatok mint én.
Zsuzsi,kisfiad nagyon ügyi,gratula!KépKép
Kinga a muskátlis kép annyira édes!!Kép
Hétvégén dolgozom,úgyhogy nem jövök.
Majd késbb még benézek.

Puszi:Móni
Kép

Kép
moni3
 
 


Sziasztok!

Én megvagyok Moni,csak nincs tul jo kedvem az utobbi két napban,igy irni is nehezemre esik.
Zsuzsi ügyi a kisfiad,meglátod pár hét,és rohangálhatsz utána KépKépNagyon gyorsan tudnak fejlödni ezek a pici manocskák.
Moni a kisfiad jol van?
Adri nálatok mi a helyzet?
Ditta,Gotti gondolom Benneteket lefoglal a politika mostanában...KépKépKép
Azért néha gyertek ám!!!
Dorka én is ugy örülnék,ha összefuthatna a csapat nyáron,majd megbeszéljük,ok?

Puszi,szép napot,jo hétvégét ha nem jönnék hétföig:

KingaKépKép

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok!

A találkozóban benne vagyok! Kép
Igazából nem nagyon tudok most írni, mert 1) nincs igazán mit, 2) Bálint nem hagy, 3) állati fáradt vagyok és nincs kedvem semmihez! Kép

Nem is rontom tovább a levegőt!

Mindenkinek kellemes hétvégét!

Puszi, Adri
radra
 
 


Zsuzsi!Gratulálok Bálintnak a fordulásokhoz, ezek az igazán nagy dolgok.KépHolnap mi is vásárolunk, új anorákos nadrág kell meg dzseki a kis manónak tavaszra.
Móni!Ma még azért nem voltam, mert gyerkőc 5-kor kelt (!)aztán vissaaludtuk 9-ig, és azóta most,este 9-kor aludt el.Takarítás nálunk tegnap volt, de mondjuk én inkább kis részletekben csinálom.
Lányok!Van két kiscica a szomszéd utcában, minden nap meg kell őket tekinteni, mert e nélkül Szonja szerint nem élet az élet.KépNaponta kétszer is viszem Szoncsit sétálni, hogy jól lefárasszam és ettől rettentő boldog.Amúgy meg nem sok történik.
De egy valami igen:vasárnap szavazunk, egy héttel korábban mint ti. tök izgi.
Olvad a hóóóóó!
Kinga!Aranyos a kis méhecske.
Kellemes hétvégét mindenkinek!Adri pihenj sokat, nem szoktál ilyen fáradt lenni.De a szakdoli miatt érthető.Dorka
chopin
 
 


Kinga,Adri!Muskátlis kép tündéri,vicceken jót mosolyogtam.Kép
chopin
 
 


Sziasztok!

Ma most van először időm leülni, egész nap babakocsi után rohangáltunk, meg elintéztük a heti bevásárlást, közben még főztem, meg este fürdettünk (ma is 9-kor, szép kis szülők vagyunk!), aztán altattunk... Szóval ma voltunk az új outlet-ben, hátha kapunk kocsit. Azt nem kaptunk, de etetőszéket igen. Kicsit csalódtam ebben a nagy reklámban, mert annyira hirdette, hogy mennyivel olcsóbb lesz, aztán meg ezt nem nagyon lehetett észrevenni. Volt nagy választék, de "normál" áron, és csak 1-2 termék volt akciós, ami "outlet" áron volt vagy kis hiba miatt volt olcsóbb. Pedig nagyon szerettem volna vásárolni, de olyan kocsit nem találtunk, ami megfelelő és tűrhető áron is volt. Az X-dik boltban pedig elfogyott a hirdetett akciós kocsi, de állítólag holnap lesz, majd még megnézzük azt is. Az egyik helyen pedig láttam egy nagyon szupi kocsit, az ára még éppen belefért volna a keretbe, de kétségeim támadtak, vajon jövőre is belefér-e Bálint, őt ugyanis mindig belepróbáltuk az adott kocsiba, beszíjaztuk, megemeltem, stb. A végére már nem nagyon rajongott a dologért, meg tudtam érteni, de fontos volt az "élő" próba. Na most már rövidre fogva, kocsi még nincs, talán holnap lesz, etetőszék viszont nagyon tuti. Ezt az outlet-ben újítottuk (mégiscsak megérte elmenni), nem volt drága (6000 Ft), de mi még a pontjainkat is levásároltuk, szóval 4500-ért jutottunk a kicsikéhez. Bálintot persze ismét belepróbáltuk (és nem csak ebbe a székbe), és nagyon tetszett neki, mintha neki készítették volna. Stabil, kényelmes, biztonsági övvel, állítható és levehető nagy műanyag tálcával, amelyen még perem és pohártartó is van, szóval nagyon király. Bálint este ebben üldögélt, és sikongatott a boldogságtól, össze-vissza tapogatta, paskolta, rágcsálta ahol érte, fülig ért a szája, pedig már igencsak késő volt és fáradt volt. Majd alkalomadtán lefényképezem és felteszem, hogy Ti is megheccölhessétek. Talán sikerül holnap kocsit venni és akkor azzal együtt!

Kinga Kép Mi a baj, miért volt/van rossz kedved?

Móni Kép Jó munkát hétvégén!

Adri Kép Pihend ki magad, lazíts egy kicsit!

Dorka Kép Cicus-látogatás nagyon szupi dolog, nálunk kutya-érdeklődés van, és minden igyekezetem ellenére rendszeres a nyalakodás is...

Ditta, Gotti Kép Nálatok mi újság?

Bocsi, hogy ilyen önző módon bő lére eresztettem az élménybeszámolót, már le is lövöm magam mára.
Puszi Mindenkinek és jó hétvégét (én még azért igyekszem jönni): Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Sziasztok!

Most csak gyors bejelentkezés, nálunk áll a rumli, parkettázzuk a nappalit.....Kép Viszont nagyon szép lesz, remélem estére vissza tudunk pakolni!
Valamikor a közeljövőben a konyhát is festeni kell, és most a fejembe vettem, hogy nekem kéne új konyhabútor.... Bár a párommal még ezt nem közöltem!KépKép

KingaKép
Remélem nincs nagy gond! Ne légy szomorú!
Kis vidító babák:
Kép

DorkaKép
Tényleg, ti már szavaztok!! Örülök, hogy élsz a választójogoddal!! Nem akarok politizálni, de azokat az embereket nem tudom megérteni, akik teljes közönnyel fogadják az egészet! Mindegy, jobb- vagy baloldalra, (persze inkább jobbra....KépKépKép) de valahová tegye le a voksát!
Úgyhogy Dorka, HAJRÁ!!

DenizsaKép
Ne aggódj, nálunk mindig 9 körül (néha még később!) van a fürcsi! Ugyanis egyáltalán nem álmosak még akkor se....! Örülök, hogy tudtatok venni etetőszéket! Ez fából van? Mert nekünk olyan van, és később kis asztallá, székké lehet alakítani! Majd muti meg!

Kép

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!

Na, beszereztük a sportkocsit is! Visszamentünk ma abba a boltba, ahol akciósan hirdették (12.000Ft-ért), és jött még pár darab, szerencsére. Bálintnak újra feladata volt, beleületettük, beszíjaztam, emelgettem, ő meg tűrte... egy darabig. Szóval sikerült eldöntenünk, hogy jó lesz, mert könnyű darab (meg tudom emelni Bálinttal együtt), van elön tálcája (amibe jól tud Bálint kapaszkodni, ha akar) és bolygókerekes, fékes, alul kosárral, egybe-karfás a tolókarja (így lehet 1 kézzel is könnyen irányítani, tolni, ha kell), 3 pontos biztonsági öve van (szerintem ez elég, és egyszerűbb kezelni, mint az 5 pontosat), több fokozatba dönthető a háttámlája (bár mi már csak a legmagasabbat fogjuk használni, amiben Bálint jól tud ülni), van hozzá lábzsák meg napfénytető, és az sem mellékes, hogy van még benne hely, ha nőni fog a nagyfiú. Szóval egy egyszerű kicsi kocsi, de minden szükségessel, remélem kitart, amíg kell. Megvolt a főpróba is, mert aztán ezzel mentünk az Auchan-ba labdás sátorért (ezt fogja kapni B. a nagyszülőktől húsvétra csoki helyett), és nagyon elégedett voltam a szerzeménnyel, és Bálint is nagyon jól érezte magát benne.

Ditta Kép A lakásfelújításhoz kitartást! Belegondolni is rossz a sok pakolásba, takarításba, meg ami ezzel jár, de legalább az eredmény kárpótol érte!! Kép Azt hiszem vmilyen fini süti kíséretében kellene felhozni a konyhabútor-témát Kép
Az etetőszék fémvázas, állítható és levehető műanyag tálcával, bizt. övvel és vékony szivacsos székkel, teszek fel képet róla és a kocsiról. Mi is először fa etetőszéket akartunk, már csak az ára miatt is, mert azok kicsit olcsóbbak voltak, meg azért is, mert később szétszedhető, de aztán belebotlottunk ebbe az olcsóbb akciós székbe. Azért belepróbáltuk Bálintot a fa székekbe is, de azoknak fix volt a polca és nem tudtuk egykönnyen belegyömöszölni B-t, az akkora fa etetőszék pedig, amibe B. könnyen belefért, az már drága volt és ráadásul nem tudtam B-t belekötni és így lecsúszott benne, szóval végül így lett ez a szék a nyerő. B. egyébként nagyon szereti, ma is boldogan kurjongatott benne.

Puszi Mindenkinek: Zsuzsa
Itt a kép a két új "családtagról":
Kép

Kép
Kép
denizsa
 
 


Jo reggelt mindenkinek!
Hát a rossz kedvem lassan alakul,de még mindig nem az igazi.Oka az ,hogy mostanában eléggé ránk jár a rud,többek között az autonk is tönkrement,ami kb.200000 ft-unkba fog kerülni,és még sorolhatnám...
Közben annyi mindent el kéne intéznünk,hogy azt sem tudom,hogy hol kezdjem...szoval teljes káosz.Az vigasztal a sok rosszban,hogy végre itt a tavasz,ami szintén nem felhötlen,mert most nálunk van oltári árviz,ami minket személyesen nem érint közvetlenül,de elég lehangolo látni Esztergomot,és a többi települést viz alatt.
Pfff...nem is ostromollak Benneteket a negativ hullámokkal,mert senkinek nem hiányzik.Azért olyan nagy gáz nincsen,csak nem látom egyenlöre az alagut végét...
Zsuzsi,nagyon klasszak az uj "családtagjaitok"KépKép
Ditta örülök,hogy jöttél!!!!!KépKép

Mindenkinek sok-sok puszika,szép napot,a tanuloknak jo tanulást,élvezzük a tavaszt!!!!!


KingaKép

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok!Zsuzsi!Klassz a szék, meg a babakocsi!Hétvégén állatkertben voltunk, láttunk óriási malacot, meg őzeket, fókákat, Szonja nagyon élvezte.Azóta is megy a:töf-töf-töf.Csak mikor a fókát meglátta elkiáltotta magát, hogy píííí=vagyis pingvin.KépMert hogy otthon van gumipingvin, akkor az állatkertben mért nincs.
Kinga!Ez az árvízhelyzet tényleg nagyon aggasztó, most néztem a képeket az indexen, hogy hogy tetőzik a Duna, hát nagyon rémesnek tűnik, életemben nem láttam még ilyet.Jó, hogy vannak jóakaratú önkéntesek, akik pakolják a zsákokat.
Dorka
chopin
 
 


Sziasztok!
Kinga Kép Kép nagyon édes! Legyen minden nap egy kicsit jobb és jobb kedved! Ez az autó-dolog nagyon Kép Egy autó egyébként is bőven elég költséggel jár (biztosítás, súlyadó, vizsgáztatás, benzin, karbantartás, stb.) és még akkor még ez is... Árvízhelyzet persze szintén gáz, de hát ez már ismerős, szinte minden évben van, nem tudom, hogy lehetne végre megoldani a védekezést...

Dorka Kép Gumipingvin király, Szoncsi nagyon édes! Már én is alig várom, hogy Bálint nagyobb legyen és mehessünk ilyen helyekre, mert én is nagyon szeretem az állatokat.

Az etetőszék duplán bejött: nemcsak az etetéshez kíváló, B. imád benne ülni, ma is úgy főztem, hogy ő abban ülve nézett, más perspektíva van így a világra, a játékokat rátettem a tálcájára, tök jól el volt így.
Puszi Mindenkinek: Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Helló lányok!

Holnap 8-10-ig lesznek bent megnézni, hogy mit is csinálok a gyerkőcökkel, aztán megbeszélés, elemzés. Légyszi nagyon-nagyon drukkoljatok!
Bár már kb. 100x eljátszottam magamban, hogy mi hogyan fog zajlani, mi mi után következik, de ez még nem biztosíték arra, hogy minden flottul menjen...
Állatira ideges vagyok már most, és még nincs is holnap! Kép

Asszem mára ennyi a bejelentkezésem, holnap mindenképp felteszem a végeredményt!

Pusszantás mindenkinek!

Adri
Kép
radra
 
 


Adri drága!!!

Ezerrel megy a drukk Neked,szoritok,mint az állat!!!!De ugyis biztos,hogy sikerülni fog,mert fasza csaj vagy Te!!!!
Ha az ember pedig gyerköcökkel foglalkozik,ugyis általában be szokott jönni valami nem tervezett dolog,az pedig nem problémaKép

Sok pussz,ügyi légy!!

KingaKép

Kinga
skinga
 
 


Adri Kép
Nagyon-nagyon drukkolok Neked én is!! Bizti sikerülni fog és minden okés lesz!
Puszi x puszi: Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Halihóóó Lányok !

Adri megy a drukkk !!!!!! Ügyi leszel és minden flottul fog menni, ha esetleg nem, azt magyarázd ki, hogy direkt úgy volt Kép
Hát az árvizes helyeknek is bőven elkél a segítség és drukk Kép
Zsuzs, nagyon szép a szerzeményetek, csak arra vigyázz, hogy most már mindig ez legyen az evés helye, mert a varázs elmúltával Zituskám a nagyok székén szeret ücsörögni ( vagy leesni Kép )
Kinga, a mi autónkat is ebben az évben kell vizsgáztatni, plussz a váltóval van valami, plussz nem tudjuk eladni és még költeni kell rá... ez van, de fel a fejjel lesz ez még jobb se, ahogy mondani szokták.
Ditta, remélem jól éreztétek magatokat, a tv-ben követtük figyelemmel, mert Apája szolgálatban volt sajna. Hát felemelő érzés volt még nézni is , nemhogy ott lenni...
Most megyek is , mert ebből kifolyólag rengeteg a dolgom Kép Kép Dorka, jó Neked, mert már túl vagytok a szavazáson Kép

Na pussz. Mindenkinek.:

Gotti
gottianyu
 
 


Sziasztok!!!!!

Szép jó reggelt Mindenkinek!!!!
Adri,most pont a megmérettetésen vagy,de innen szorítok neked!!KépKépKép
Kinga,meg tudlak érteni!Velem is előfordul, hogy a problémák nyomása alatt összeroppanok és jön a letargia.Bár az az igazság,hogy én túl sokat agyalok mindenen.Lehet, hogy nem kéne.
Az autóügyben csatlakozom,lejárt a vizsga róla,mivel 23 éves már nem megy át "csak úgy simán" a vizsgán.Most nem tudunk rá pénzt szorítíni.Meg lennénk lőve,ha a párom nem kér a főnökétől céges autót!!
Úgyhogy fel a fejjel!!!!!
Kép
Dorka,az állatkert nálunk is sláger!!
Kisfiam 2 éves volt mikor először mentünk.Akkor még nem nagyon érdekelték az állatok(kivéve egyet-kettőt),inkább az a kiskocsi amit béreltünk neki és abban húztuk.De tavaly is vagy 3x voltunk,lassan idén is esedékes.
Ditta,hogy álltok a lakással?????Biztos nagyon szép lesz!KépKép
Zsuzsi,nekünk is hasonló volt az etetőszékünk.Dani még 3 évesen is abban evett,nagyon szerette.
Ma sulizok,majd este benézek.
Mindenkinek sok puszi,szép napot.(már ha lehetséges ebben a lehangoló időben)
Kép
Móni

Kép
moni3
 
 


Adri Kép Már túl vagy a nagy "megnézésen"! Hogy sikerült? Írjál, amint tudsz!!! Képzeld, ma reggel 8-kor ébresztett a fiam (ugye milyen jó gyerek? Persze azért éjjel is keltünk, de csak 1-szer!) és amikor felkeltem és láttam 8 óra, tudtam, hogy van vmi 8-kor és beugrott, hogy drukkolni kell, úgyhogy mondhatjuk, hogy Te voltál az első gondolatom ma Kép

Móni Kép Jó tanulást!

Gotti Kép Köszi a tanácsot, igyekszem figyelni, hogy most már csak ez legyen az evés helye, eddig ez nem volt nehéz, remélem később sem lesz gond! Zitussal mi újság, még mindig bocika (úgyértem szereti a tejcsit)? Fogakkal mi a helyzet?

Ditta Kép Köszi a vicces mélt! Hogy álltok a felújítással? Mit szólt a párod az új konyhabútorhoz?

Kinga Kép Legyen ma (is) nagyon jó napod és jó kedved!! Nekem az lesz, jön az anyósom Kép

Dorka Kép Elolvadt már a hó Nálatok? Jobb idő van végre? Szoncsi élvezi a parkot? Mi szinte minden nap megyünk sétálni, sokszor a közeli játszótérre hintázni. Bálint kapott egy hintát itthonra is (pontosabban húsvétra fogja kapni), nagyon szereti, a kertben üzemeltük be, a hintaágy vázára akasztottuk egyelőre, amíg nincs meg a helye.

Lányok, ezt a hintát tudom mindenkinek ajánlani, ahol kicsi gyerek van, mert biztonságos, és nem volt túl drága (1700 Ft volt az Auchan-ban), egy műanyag székből és hozzátartozó kötélből, karikából áll. Teszek fel egy képet róla.

Kép

Kép

Puszi Mindenkinek: Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Sziasztok!

GottiKép
Bizony felemelő volt!! Iszonyat sokan voltunk, és mindenki nagyon kedves, segítőkész volt, és nem volt semmilyen rendbontás! Bármennyire is várták ezt egyesek.... Szóval most megint bizakodó vagyok!!

AdriKép
Már túl vagy... Szorítottam!!!!
Mi volt??

DenizsaKép
Kész van a nappali, nagyon jó lett! És nem is járt túl nagy rumlival, jobban féltem tőle!! A konyhabútor oké!!! Párom nem ellenkezett, olyannyira, hogy tegnap ő kérte, menjünk, és válasszunk! Olyan cuki! Ki is választottuk, és még két elemet kellett pluszban rendelni, úgyhogy 3-4 hét múlva lesz meg! Addig csak kibírom valahogy!KépKép
Mi hintánk is majdnem ilyen!Kép

Na, megyek, lassan ebédeltetem Atibabát!
Amúgy itt esik.....KépKép

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ditta Kép
Tök szupi, hogy kész vagytok és jó lett az eredmény! Esetleg kép róla?
A párod egy angyal! Nem semmi, hogy ő kérte, hogy menjetek bútorért!! Én is "nagyravágyó" terveket dédelgetek, múltkor felvetettem férjecskémnek, mit szólna, ha idén nyáron megcsinálnánk a beépített szekrénysort? És nagyon pozitívan reagált, még ő mondta, hogy beszéljük meg és találjuk ki, milyen legyen, aztán ő kiszámolja a hozzávalókat és ha jó idő lesz, megcsinálja. Teljesen el voltam ámulva... Lehet, hogy a tavasz teszi, vagy mi van a levegőben? Kép

Kép
Kép
denizsa
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: