Új privát üzeneted érkezett!

Ica,
milyen netet használsz?? Vagy csak lassan gépelsz?
Itt bele kell ám jönni a gyors gépelésbe, mert nagyon aktív topicKép

Krisz,
már mész is??? Ma nálatok lesz vezetés?Kép

Andi,
ennyi volt a vacsiKép Igaz utána volt egy kis Nutella isKép Nesze neked fogyókúra! Bár tudod nekem még nem is szabad, mert szoptatokKép Jó mentség??

H.
nalika
 
 


Most eltűnök egy kicsit.. Fürdetés, szopizás aztán jövökKép

H.
nalika
 
 


Andi
csk én vagyok korán kelő Zsolti nem , szombaton még dolgozom de vasárnap nem . Csak este tudok a gép előtt lenni ha haza jövök ,mostmár sokat fogok lenni megigérem , pláne , hogy végre már sikerült bejutnom.
Szia Lujzika én is remélem , hogy lesz sok közös témánk
ilona
 
 

 
 

Hajni!

Nutellát akaroooooook!
HA nem kapok akkor nem lesz holnap fényképen a fánkocskám, hogy csorogjon a nyálatok!Pedig direkt töltöm a gépet!

Ica!

Most megtanulsz majd gyorsan gépelni, az tuti! Kép


A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ica!

Mi az a korán kelés, mert itt sokszor Amatőr Hajni már hajnal előtt hat héttel irogat. Nem sokat fogsz aludni! És én sem vagyok a későn kelők közé való, de Amatőr álnevű tüzoltó kiskorúval egyszerűen nem biiiiirok!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Most vészhelyzet van márminta tv-ben, utána jövökKép
K
kika
 
 


Nalika
szerintem csak lassan gépekelek , még bele kell jönnöm de megigérem belejövök
ilona
 
 


Andi
Reggel ötre megyek dolgozni ,de még tart a szezon csak este tudok lenni . De szerintem utánna rengeteget leszek lese lehet majd vakarni a gépről .
ilona
 
 


Ica!

Ezredik után mehetsz majd vizsgára gépirásból!
Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Nagyon helyes!

Mert gondolom feltünt, hogy itt jó nagy forgalom van. Azt meg hogy visszaolvass.... hát egy gyorsolvasó tanfolyam lehet hogy szükséges lenne Kép Remélem Zsolti tűrni fogja. MOndjad, hogy továbbképzésen vagy... Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


elteszem magam holnapra mert minjárt csörög az óra és indulhatok dolgozni . Holnap jövök !
Jó éjszakát mindenkinek .
I
ilona
 
 


Ica!

Szép álmokat! Várunk!
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Na itt vagyok, csak nyűgi manó eltévedt és véletlenül hozzánk jött!!! Kimaradt egy kaja a vásárlás miatt, vagyis inkább eltolódott, és a következő 8h-ra jött volna ki, de már nem kapott, hanem fél 9h-kor fürcsi és most utána, de ezért fürcsi előtt ringatni kellett a drágámat, így hajlandó csak elviselni a dolgot. Most már alszik mint a bunda.
Vettünk neki mintás textilpelust, azt szokta nyűrögetni, meg a fejére húzni úgy alszik el, tündériKép

IcaKép
Üdv. itt, gyere gyakran!Kép Mondom én aki kivívhatná a "leglustább" topiktag címet!Kép

MucskaKép
Tojásleves: ezen jót derültem. A férjemet ki lehetne vele kergetni a világból. Az a véleménye róla, hogy valami elmeháborodott épp kaját csinált a kutyájának, megkóstolta az illető és ízlett neki, onnantól létezik ez a szakácskönyvekben. (bocs, ha a kutyabarátokat - téged is - sértően érint, de nem ismétlen önmagamat, hogy a topik nevéhez híven.....)Kép

Egyébként azért nem jövök délelőttönként sűrűn, mert az órakeretünk du. 4h-től van és most skót vagyok nagyon, mert a hiperszuper kőművesbrigádunkat nemsokára ki kell fizetni!!!
Jól hallottátok!!! Sógorpajti csak lóvéért csinálja és nem is akárhogyan, jó sz@rul!!!!!

Egyébként nekünk is nagy mákunk volt a babával kapcsolatban. Januárra megvolt az időpontunk a Kaáliba a lombikra, de szerencsére nov.-ben összejött.

NalikaKép
Sajnos az előző nagylányságom óta már eltelt 28 nap!KépKépKép

Melinda
Bnm
 


IcaKép

Most még pihend ki magadat, mert szerintem Mucskáék nem fognak kímélni!!!!!!!Kép

Melinda
Bnm
 


Na jól van, akkor ülök ide tapadni a képernyőre, amikor ti meg épp lecuppantatok róla!!!!???????k
Megyek életem párja mellé az ágyikóban, mert reklamál, csak előtte még beteszem magamat a tus alá!!!!

Jó éjt mindenkinek!!!

Melinda
Bnm
 


Melinda!

Itt vagyok! De nem jött frissités!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Jó éjt a most aludni térőknek!!!

Melinda,
ilyen egy sógort!Kép Erről az órakeret dologról is kérek infót. Szeretnék nagyon tájékozott lenniKép
De most ugye nem fog olyan sokáig tartani??? (mármint a nagylányság)

Andi,
nyisd az ablakot!!! Fénypostával megy a NutellaKép

Ica,
nem bántani akartalakKép Igaz én könnyen beszélek, 2 évig tanultam a gépírástKép Jó kis régi villanyírógépen...

H.
nalika
 
 


Hajni!

Nyitva van! Csak jöjjön, de remélem egy üveggel küldtél nem csak maradékot!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kika,
gyere!!!! Mert megint azt fogod mondani, hogy nem írtak nekedKép holott csak valahol az archívban leledzikKép Hiába, ahol 6 archív van egy napKép És még nincs is vége a napnak!!

Andi,
ezek szerint nem volt karbantartás??

H.
nalika
 
 


Andi,
most akciósKép +40 gr van benneKép
Mooooooooost!

Lányok, én most a haladó felhasználóságért hajtokKép Addig még 145 hsz kell. Sztem vmikor a jövő héten...

H.
nalika
 
 


Icus meg nem sértődős. Ugyanis ha valaki végig volt hajlandó olvasni ezt a mennyiséget és minőséget és ezek után mer írni, az csak jó csaj lehet. És Ica végig olvasta. Kép
Szóval itt a helye, csak legfeljebb megtanul gyorsan gépelni és még gyorsabban azaz villámgyorsan olvasni! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Jövő héteeeen? Miért nem ezen a héten? Láttad te, hogy mennyi az archiv?
+1 kgt nem tudtál volna belarakatni, sajnálod. Ez egy órára sem lesz elég nekem!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
akkor megnyugodtam...
Egyébként megérkezett már??

H.
nalika
 
 


Legközelebb a gyártósort küld el nekem légyszi feltöltve. Kép
Kika meg véres helyzeteket néz.
Szörnyűűűű!
Pedig nemsokára kel Annácskája, én meg elsüllyedek, amikor reklamál az anyjának, hogy ne arra a hülye nőre hallgasson már, ha ő éhes. Ugye Kika?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Na de az archívot nagyrészt reggel csináljátok, amikor én édesdeden alszomKép
De majd meglátjuk...
Igyekszem látodKép

H.
nalika
 
 


Egy kis idő kell a gyártósor beszerzésére, de már megtettem a szükséges lépéseketKép
Én most az Életképeket hallgatom az 1-enKépIzgi, mint a Szomszédok voltKép

H.
nalika
 
 


Igen, nem hallod? bár a másik oldalon jött be. így megy az üvegszámla is Kép, na mindegy, fizet a biztosító.
Ma meg is kerestek, azzal, hogy az egyik autónk balesetet szenvedett Ausztriában. És most én bizonygatom, hogy még a megyéből sem volt kint az autó, nem hogy az országból. Én rohangljak utána. Hát írtam egy kedves levelet..... Még jó hogy van fuvarlevelünk. CSak azt nem tudom,ha egy személykocsit pícéznek ki, az hogy bizonyitja be, hogy nem járt ott augusztusban.
Na szerintetek? És ez nem találós kérdés Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Reggel én most fánkot fogok sütni, meg egy kis kutyakaját az uramnak. Ginónak ugyanis jobb izlése van, az a fánkot választaná!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Izgalmas az esetKép Akkor ne is merjek elindulni kocsival Osztrákiába???

H.
nalika
 
 


Nekem érdekes módon semmi bajom a tojáslevesselKép Pedig eléggé finnyás vagyokKép Igaz, én még nem próbáltam főzni, de anyukám régebben csinált.
Akkor a fánknak mikor is nyissam ki az ablakot??? És ez milyen fajta fánk is lesz?

H.
nalika
 
 


Vége van a Vészhelyzetnek! Kika!!!!!!!!
nalika
 
 


HAjni!

Fánk: szalagos, de van hogy elveszik róla útközben!

Nem is kell elindulnod, mert elég ha ott sem jársz!

Kika??????

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska,
Ha így halad ez a sorozat erről is lecuppanok, semmi + nincs benne csak "horror", az meg úgye nap mint nao amúgy is van.Kép

Nali,
Húzz bele a felhasználói címbe, nincs sok hátra ha ide írszKép

Bea,
Én is Kriszta vagyok mármint a keresztnevem.Kép Amúgy a breki nick a múltéKép

Tojásleves: nekem bejön, de csak ha nagyon leveses hangulatban vagyok és kevés az idő más levesre, képzeljétek anyósom tejföllel csinálja.

Tali: szerintem már most szervezhetnénk mire helyszínt találunk lesz dec 19 Lujzi hazaérkezéséreKép Én javasolnám első körben, hogy gyerek nélkül tartsuk, na mit szóltok??????
Kika
kika
 
 


Amatőr Hajni!

Kértél te engedélyt a lelécelésre????? Elsunnyogott aludni a fiatalkorú tűzoltó én meg reggel kapkodhatom a a bugyimat, hogy megelőzzem!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska,
Ma még hajnalban kap kajátKépKépKép, úgyhogy nyugi.
Most is megevett 180 ml-t kiváncsi vagyok meddig bírja.
Kika
kika
 
 


Kika!

Csak találj valami megőrzőt Annaának, mert Apa egész napra nem vállalja be az tuti! :
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kika!

Akkor ma még alhatok? Nem ver fel a sírása szegénykémnek. Na jól kitoltam vele. De genyó vagyok én. Persze amikor meg éhes vagyok, akkor hogy tudok üvölteni én is Kép

Én is kiváncsi vagyok, hogy meddig birja, de azért ne hivj fel , ha felébredt. Elég ha reggel megtudom okés? Kép
A.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska,
Hogyhogy???
Kika
kika
 
 


Kika,
én kérdeztem a neved, meg a többit isKép
És már írtam vkinek, nekem igény szerint szoptatott babám van, nem megy a baba nélküli taliKép
Örülök, hogy tetszik neked a topicKép Jó címet adtam neki??

Andi,
nehogy lefeküdj már!!

H.
nalika
 
 


Mucska,
Szóval akkor mikorra kéred az ébresztést?Kép
Na lassan eltolom a biciklit mert nekem úgye hajnalban műszak van és kissé amortizált vagyok, a könyvelőnk lassan 0-as értéken tart nyilván.
Na jó éjt, küldöm Nektek is az álommanókat!
Kika
kika
 
 


Mit hogy hogy?

Apa nem enged el, úgy hogy a lány marad. Imádja, de nem hiszem, hogy kapnék engedélyt rá.Csak ő mehet lány nélkül, egy anya nem.
HAcsak nem lennének el a lány keresztapjánál addig. De ehhez nagyon sokat kéne pedáloznom.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Nali,
Ezer bocs, így járok ha nem jegyzetelekKép
na jó akkor babás lesz a tali, csak mindenki legyen egészséges és már csak helyszínt kell találniKép
K
kika
 
 


Mucska,
Küldjek bringát?Kép
K
kika
 
 


Kika,
semmi bajKép Tényleg!!! Csak megjegyeztem...
Jó éjt neked is!!!

H.
nalika
 
 


ja és elfelejtettem, ICA üdv közöttünk, de húzzál bele Te is mert a felhasználó azaonosítóig mág sok üzenetet kell begépelnedKép
Kika
kika
 
 


Hajni!

Nincs a cimmel semmi baj! Jó sok kobold jár erre!

De lassan aludnom kéne. Tudod én is hajnalban kelek, hogy mire te felkelsz, már ott várjon a fánkocska!

Kika!

Szép álmokat!
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Nalika,
Megnéztem a gyerkőcöket, ezek nagyon jól sikerült gyerekek, gratula!Kép
K
Na tényleg el aludni pusz
K
kika
 
 


Kika!

Ne röhögj, de nem kérem a biciklit, mert életveszélyes vagyok rajta. MAjd nyomom a kocsi pedálját jóóóóóóóóó?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Tényleg Bea hova tűnt??? Nem köszönt el...
Nem akarok szabályokat felállítani, de azértKépKépKép

Andi,
akkor már bringára is gyűjtünk neked, nem csak pólóraKép Egyébként tőlem nem kaptál felmentés pólókra vonatkozólag, csak a többiektől!
És ne töltsd a gépet, vegyél Varta 15 perces töltőt, nekem is olyan vanKép

H.
nalika
 
 


HAjni!

azt hiszem én is elhúzok. Apa akar valamit...
Szóval megyek aludni. Szép álmokat és mire felkelsz ott lesz az ablakban a fánk. Csak előre ne nyisd ki az ablakot, mert megfáztok az éjjel. De jó levelet tudok irni a biztosítónak igérem!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: