Új privát üzeneted érkezett!

Szia Zsóc!
itt válaszolok a maire, mert valami miatt most nem tudok mailt küldeni amióta Tomi feltette az új Word-öt.
Szóval hasonló adatokat kértem a többiektől, de ha érdekel megnézheted az Nlc 3959. hozzászólásnál megtalálod őket!
Ezek az adatok nem lesznek olyan nagy nyilvánosak, mert megigértem a csajoknak hogy csak a fent lévők juthatnak hozzá, azért is kértem mail címeket.
Ilyem rublika még nincsen hogy a dúlát ki tudjam hangsúlyozni, de majd valahogy beleteszem azt is.
A taliról : nem tudom hogy hány baba fért volna el, mert még nem volt kipróbálva a kapacitás. De most kényelmesen elfértünk a a szőnyegen, mert a gyerekek is ott játszottak.Emese caak utólag tudta meg a dolgot, azt is a fényképezőn levő képekről, mert megtalálta őket. Kérdezte csodálkozva hogy ez meg kicsoda, ez nem is Eszti!
Nem akartam neki elmondani, mert akkor már ő sem akart volna menni az oviba, most meg legalább ott aludt, mert nem tudtam volna délre odamenni, ha akkor kezdődik a tali.
Jó hogy ilyen munkahelyed van ,ahová a gyereket el tudod vinni.Nem sok helyen lehet ezt megcsinálni, sajnos! És Bettina mit csinál akkor mikor ott van veled?
Gondolom akkor örül hogy az anyukájával lehet egy kicsit.
Szilveszterre nem tudok semmit, mert mi mostanában az utóbbi két évben itthon töltöttük az újévet.Én nem akartam senkit körülugrálni, meg takaríttani másnap. Legalább tudtam néznia a tv műsort, amit mostanában sosem néztünk ilyenkor.
Barátaink a Dodge City-be szoktak elmenni, mert az egyik üzletvezető is közénk tartozik.De én sajnálom kiadni a a 7000Ft-ot, mikor nem iszok alkoholt, meg nem is eszek húsos kajákat. Meg ha nem ismerem az összes vendéget, csak a körülöttem levő pár embert. Aztán valami kis rucika is kéne, és varrni nem nagyon érek rá mostanában.A táblázat most már hamarosan teljes lesz , és remélem legalább a freemailessel el is tudom majd küldeni. Szióka és szép hétvégét , mert már megint az van !!(Kép
bencze
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek, mert lefagy a lábam itt a gépnél a teraszon.

Claire!
Tényleg nem egyszerű ez a szemtéma.
De tudod! Egyre jobb és jobb lesz Ádám szeme!!! Ezerrel megy a segítség!

Zsóci!
Megértelek, hogy valahol örülsz, hogy nincs otthon netetek. Én is mindig itt ragadok, pedig annyi mindent tudnék itthon is bütykölgetni, a pihenésről és a háimunkákról már ne is beszéljünk.

Sikerült újra megszereznem a "Cukrászmézes" receptjét, amiből a házikókat csináltam.

<!--attachment: Szobr_szm_zes-297775.doc*mime_msword.gif*application/msword*20.5**Szobr%e1szm%e9zes%2edoc --><center><pre>
Kép
Szobrászmézes.doc (20.5 k)</pre></center><!--/attachment-->

Puszi mindenkinek, s vigyázzatok magatokra s a gyerkőcökre, ha leesne a hó a napokban!

Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


Sziasztok!

Hát vírusból vírusba csöppenünk. Most éppen valami hasmenéses nyavalya megy keresztül rajtunk. Kép
Úgyhogy hiába kezdtük el a mellétáplálást Balánál almával és répával, le lettünk tiltva róla, s újra csak anyatejcsit kap. És a szerdai oltásunk is elcsúszik dec.5-re, pedig már a mostani időpont is csúsztatott volt. Kép

Azt hiszem a közeljövőben gyakrabban fogok agykontrollozni. Ugyanis eldöntöttem, hogy nekiugrok a másoddiplomámnak, s az államvizsgának. Túl sok lelkesedés még nincs bennem (Töröl! Töröl! Töröl!), azaz igen is lelkesedem, s minden jól fog sikerülni.

Puszi, s legyetek jól!

Timi

Kép

Kép
timtom
 
 

 
 

Sziasztok!
Jobbulást a kis betegnek!
Mi hála istennek nem betegeskedünk mostanában.
/Kop kop/
Mi a hozzátápi hátrányaival küzködünk, ugyanis két hét után most már Eszti is szorulásos lett. Három napig nem tudott kakilni, de aztán muszály volt kúpot adnom ma neki, és nagy nehezen sikerült a nagydolog!Most már sajnos nem olyan könnyű produkálni azt a kemény székletet. Nehéz lehet nekik ez az átállás a tejcis kaki után, de remélem nem leszenk mindig ilyen problémáink! Pedig mostanában szinte mindig barackot ettünk , és mégis!?
Nálatok nincsenek ilyen problémák?
Mi újság borax ügyeben?Sikerült beszereznetek?
Készülnek már azok a csillagok?
Zsóci! Hogy sikerült a hétvége?Taliztál Menorával?
Szióka mindenkinek!
bencze
 
 


Sziasztok!

Nálam készülnek a boraxos csillagok, majd megmutizom őket fényképen. Kiderült, hogy csak a páromPétert kellett volna megkérdezni borax ügyben! Õ is hozott egy adagot, meg a tesóm is vett egy 1/2 kilót a nagykörúti vegyszerboltban.

Oviban üzemelnek az angyalkák. Igaz, csak tegnaptól, nem volt idejük az óvonéniknek kipakolni őket. Ja és lebuktam, azaz közhírré tétetett, hogy ezt a Bettina anyukája készítette. Pedig mindent megtettem, hogy Jézuska mesét erősítsem (még levelet is írtam a nevében). Na mindegy!

Menorával nem jött össze a randi, mert a lánykája belázasodott és egy barátnője is felbukkant hirtelen. Talán nem is baj, hogy elhalasztottuk, nála ugyanis kicsit saját nyomulásomnak érzem ezt a dúla dolgot - mivel én kerestem meg őt.

Tündével viszont találkoztam!!!!!!! Pedig már, hogy lemondtam róla! Pénteken felhívott és vasárnap délelőttre megbeszéltük a randit nálunk Velencén. Kibumliztak szegények (a párjával). Nagyon élveztem az ismerkedést, remélem ők is! Március végén, április elején remélem az otthonszülés is tökéletesen összejön. Majd együtt dolgozunk rajta!!!

Menórával majd a mostani hétvégén sikerül talizni.

Timtom!

Jobbulást a manócskának! Pozitív búzdító gondolatfelhőket a másoddiplomádhoz! Csak rajta!

Mindenkinek szép napot! Pusszantás:

Zsóci

Kép
zsóci
 
 


Kriszti!

Köszi az NLC-s táblázatot!!!!!

Kép
zsóci
 
 


Timtom! Köszi a programozást4
ezt a "nincs túl nagy kedvem érzést abszolút megértem, ezért húztam én is ezt a doktorit eddig. De drukkolok, hogy túltedd rajta magad, mert utólag meg tök jó lesz azt mondani, hohy lám ezt is meg tudtam csinálni4 Meg aztán ha vállaltok még gyerkőcöt, akkor nyugisabb, ha most túl esel rajta! Miből másoddiplomázol?
Az én doktorimat védhetővé nyílvánította a doktori főokos bizottság, mehet az opponensekhez, remélem ők is védhetőnek fogják találni!
Köszi a mézes receptet is.
Ami a vírusból ki-be kérdést illeti, az agykontroolon kívül én aloeverát nyomok az enyéimbe, amióta a nagy ovis lett. Az ikrek születésük óta kapják. Nem mondom, hogy így nem kapnak el semmit, mert az elkerülhetetlen, de komolyan betegek nem szoktak lenni, hamar túl esenek nyavalyákon, ha benyelik, de igazából ritkán. Szóval nekünk bejött, ha érdekel, szívesen küldök mindenfélét emilben, meg szívesen megírom, mi mit, mennyit, hogyan szedünk. Addig is jobbulást!
Üdv mindenkinek, és jó készülődést: Claire
claire
 
 


Sziasztok!

Jelentem, kilábaltunk a bacikból KépA pozitív felhőket köszönjük! Kép

Kriszti!
Bala most csak anyatejcsit kap, s korábban csak az alma és répa kóstoltatásig jutottunk. Az alma meghajtotta, a répa meg megfogta. Remélem hamarosan újrakezdhetjük a mellétáplálást, mert mindent kinéz a kezünkből és a szánkból.

Claire!
Gratula az eddigi eredményekhez a doktoriddal kapcsolatban. Az opponensekkel sem lesz semmi gond. Meggyőzzük őket alfában! Kép

Hát igen. Ez az egyik ok, hogy most túl akarok rajta lenni. Hogy most még csak Bala fog körülöttem nyüzsögni. Így sem lesz egyszerű, mert tavasszal belevágunk az építkezésbe is, s biztos sok tenni és rohangálni valónk lesz ezzel kapcsolatosan is. De még mindig nyugisabb, mint két gyerek s az építkezés, hiszen a házikó felhúzása nem egy rövidtávú dolog.
Csomagolástechnológusként végeztem elsőként, s most a nyomdának ugrottam neki, mert ez a két szak jól párosítható.

Az AloeVera-s infókat előre is köszönöm. (honfit@axelero.hu) Jó ötlet. Anno én elkezdtem szedni, de elég borzalmas az íze, így abbahagytam, pedig tényleg jó hatása van a szervezetre. A gyerkőcök nem fintorognak rá? Vagy megszokták már?


Kedden voltam talpreflexológusnál, s nagyon le lettem cseszve. Miért nem foglalkozok magammal többet, s miért nem figyelek oda magamra. S rá kellett döbbennem, hogy igaza van Kép
Hogy miért mentem el? Hát mert fáj a derekam, a talpam és a hátam.
A talpaló megnyugtatott, hogy beteg nem vagyok, de a szervezetem ezekkel a tünetekkel jelez, hogy ha a jelenlegi életvitelemet folytatom, akkor előbb-utóbb beteg leszek.
Megbeszéltük mik a hibáim, s miken kell változtatnom. Nem lesz egyszerű, de neki kell látnom átreformálni magamat, mert ez így tényleg nem vezet jóra.

Puszi mindenkinek, s vigyázzatok ebben a csúszós időben!

Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


Sziasztok4
Hú, Timtom az építkezés az húzós, idegileg is !
Azt hiszem egy ilyen talpász nekem is mondana egyet s mást...
Aloés anyag megy. Egyébként van már ízesített változat belőle, az enyéim az ősziset szeretik legjobban, tény, hogy abban tűnik el az aloe íze legjobban. De ha nincs más, a többit is megisszák. az áfonyás sem rossz.
Claire
claire
 
 


Sziasztok!

Okosodó anyukáknak nagy szorgalmat, sok időt a tanuláshoz és gyorsan fogó agyat, szimpatikus opponenseket kívánok!

Talpmasszőr nekem is tudna mit mondani! Timtom! Sikeres átreformálódást kívánok.

Hol fogtok építkezni?

Fokozódik a karácsonyi hangulatom. Tegnap termet díszitettünk a mai nyugdíjas találkozóra (mert nálunk ilyen is vagyon!!!). Persze karácsonyos díszekkel. Reggel a vonaton is angyalkákat vagdostam papírból.

Ja és tuti boraxos csillagok keletkeznek, csak még odáig nem jutottam, hogy lefényképezzem őket.

Üdv mindenkinek!

Kép

Kép
zsóci
 
 


Sziasztok! A hangulatom már nekem is adott, csak tevőleg még nem annyira megy a dolog!
Viszont tegnap is, és ma is módom volt futni délelőtt a havas erdőben, hát az kimondhatatlan! Olyan testi-lelki felüdülés, felér egy wellness hétvégével Kép!
Nagyon helyes ez az angyi!
Üdv: Claire
claire
 
 


Sziasztok!

Megint itt.
Eddig nagy takarítottam(festés után).
Nagyobb munka, mint gondoltam..illetve sokáig tart, mert nem volt rá elég időm.

Tegnap voltam fogászaton.. már nem bírtam tovább!!!
Azt mondtam vagy a dokim vagy demalgont veszek be. Hozzá kell tennem nagyon nem szeretem a gyógyszereket amúgysem, főleg most, hogy tudom árthat Annának.
De nem úsztam meg..kaptam injekciót(4órát zsibbadtam),s , ha nem lett volna tejcivel tele a mhűtő..aznap estig fejegettem és öntözgettem.
Pohárból elfogadta a tejet s szerencsésen megúsztuk.

Amúgy most jól vagyunk. kopp-kopp-kopp.
Egész szép már a lakás a héten be is fejezem teljesen és az ajtódíszt is kirakom. Addig nem akarom, míg nem végzek.

Kép
sziszike1000
 
 


Végül egy kép a pici lányról.

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Tegnap, azaz ma éjjel írtam egy levelet, s mégsem látom itt. Hogy hova tűnt, passz. S hogy mit írtam, jó kérdés már félig aludtam Kép

Zsóci!
Pilisszentivánon fogunk építkezni. Jó nagy fába vágjuk a fejszénket.
Bórax képek? Én még mindig nem csináltam meg Kép

Claire!
Már régebben akartam kérdezni: Hogy alakult leányzótok furcsa kúszási szokása? Jártok még gyógytornára?

Sziszi!
Tündéri, huncut Annátok van!!!
A festés utáni nagytakarítást nem irigylem tényleg szörnyű nehéz a végére érni. De olyan jó, amikor készen van.
Zsoltitok kruppja hogy van?

Mindenki!
Már tiszta zizi vagyok Kép
Hétfőn lementünk a dokinkhoz, hogy felirassunk A vitaminos olajat, mert elfogyott, meg hogy adjon valami krémet Bala bőrére, mert nagyon száraz a lábán.
S egy koponya-uh-s beutalóval tértünk haza Kép
A doki szerint nagyobb Bala feje a kelleténél.
Azóta ezen agyalok. Eddig fel sem tűnt, de mostmár bebeszéltem magamnak, hogy lehet, hogy tényleg nagy a kobakunk? Ráadásul dec.12-re kaptunk időpontot, úgyhogy addig rágódhatok rajta.
Mondjuk semmi gond Balával. Jó a kedve, vidám, nem fáj semmije.
Egyedüli gond csak az, hogy szerintem jön a fogunk, így néha elég nyügi. Éjszakánként is többször felsír, de aztán rögtön vissza is alszik magától.
Annak ellenére, hogy az ideg rendesen dolgozik bennem, remélem nem lesz semmi gond, s mindent rendben találnak majd az uh-n.

Íme két kép rólunk is tegnapról:
Hancúrozás Apával

Kép

Kép

Puszi: Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


Sziasztok!
Én is előjövök nagynehezen, mert mostanában inkább alvással töltöttem az éjszakáimat. Próbáltam nappal netezni, de ma nem jött össze. (Kép
Végre eljutottam fodrászhoz március óta! Hú ez már nálam nagy szám. De természetesen gyerkőccel mentem, mert nem akartam anyumra várni, hogy mikor jön vigyázni a lányokra. Azt hittem majd szépen ellesz a hordozóban, mint mindig, de nem sokáig bírta, mert a hajvágás közepén már hangos sírás volt. Végűl már én se tudtam nagyon megvigasztalni, de szerencsére hamar elkészültem, Még jó hogy nem akartam festetni, mert az egy egész napos program lett volna!
Voltunk ma dokinéninél is, mert egy kicsit köhögünk. Kaptunk rá antibiotikumot, mert egy kicsit vérbőbb a torkunk.Remélem más bajunk nem lesz!
Esztike már egyedül sokáig tud ülni. Most a mászáshoz kezd erőlködni. Próbálja a lábacskáit megemelni a lendülethez, több kevesebb sikerrel. Most jövök rá, hogy Emese hamarabb csinálta ezt!
Sziszi! gondolom már végre te is örülsz hogy túl vagytok a festésen?Ilyen hidegben is szoktak festeni a festők?Én azt hittem hogy csak tavasztól őszig van festő idő, mert akkor a szellőztetéssel jobban száradnak a falak. De gondolom ilyenkor a fűtés is szárít, nem ?
Nálunk egyszer késő ősszel lett festve az előszoba., és azóta is potyog a festék a falról. Ezért mi inkább jobb időket használunk ki ilyen célra.
Timtom! Már akartam írni, hogy biztos hideg van a számítógépnél és azért nem voltál mostanában!Remélem nem lesz semmi gond Bala fejméretével! Milyen dokihoz küldtek el benneteket?
Annna és Bala is nagyon helyes babák!Sziszi, neked olyan képed nincsen ahol te is rajta vagy? Mert a neved alapján mindig csak a Való Világból ismert Sziszi jut eszembe, mert még nem láttam rólad egy fotót sem!
Én is teszek fel mindjárt egy képet, had legyen most ilyen színes az oldal! Zsóci had irigykedjen!
Tényleg vele mi van? Csak nem beteg, vagy sok a meló?
Találkoztál más Menorával?
Sziasztok!
bencze
 
 


Kép
bencze
 
 


Fejeteket fordítsátok el 90-fokban mert nem tudtam elfordíttani, pedig úgy lett elmentve a kép, de nem úgy alakult ahogy én terveztem! Bocsika!
bencze
 
 


Sziasztok!

Igen, irigykedek - de csak alapjáraton!!!!
Az én csajócám is volt ám ekkora édibabó. Persze régen. De most is tudok benne annyit gyönyörködni (tudván azt is, hogy nem tökéletes szépség), de imádom - akkor leginkább amikor alszik (akkor nem felesel vissza :o))))))))). Olyan édesen örült az éjszakai műszakban alvás helyett gyártott adventi naptárnak. De rögtön az elsó ajándéknál lebuktam, az egy lovas gipszkép volt, előre tettem, hogy ha leszédülne az ajándékokkal teli fenyőgirland, ne törjön össze. Kibontásnál az első reakciója Bettinának: Ezt anya csinálta!!! A apukája sokáig bizonygatta neki, hogy nem csak anya tud gipszképeket csinálni, hanem a Jézuska is. Nem vagyok ott sajnos a hétköznapi bontásnál, mert akkor már a vonaton ülök. Majd holnap bontunk együtt. A délutánt nem bírná kivárni, mire én hazaérek! Tegnap este 10 körül felébredt valamire, pisiltünk egyet és félálomban törtetett az adventihez, hogy most már lehet bontani, mert ő már aludt egyet.

Nagyon aranyosak, édesek a babafotók! Olyan szépek vagytok! Mindenki!
Sziszi, csatlakozom az előttem szólóhoz fénykép ügyben!!!!

Timtom! Szerintem ne aggódj Bala buksija miatt. Megnézetni nem árt. Vannak nagyobb fejű babák, akiknek most kicsit fura a fejméretük a testükhöz képest és később hozzánőnek a fejükhöz. Balázsé szerintem normális és feleslegesen izgatod magad.

Képzeljétek, voltunk Bettina lábbal bőrgyógyásznál, nem magánrendelésen, hanem SZTK. Na ez meg is látszott a dolgon. Egy miss pi... dokinénit fogtunk ki. Másfél méter távolságból ránézett a nagylábujjakra és közölte: ez EKCÉMA!!!

Itt ti már eszmecseréztetek az ügyben valamikor. Kérem szépen homályosítsatok fel az érdemleges infókról!!! Hálás leszek érte.

Kriszti! Menorával végül is nem jött össze semmi. eddig e-mailezgettünk, de a héten nem értem rá írni neki, és még ő sem írt. A szerdai szfv-i programunkba sem tudtam őt bepasszírozni. Kezdek úgy lenni vele (de ezt már írtam), hogy nem akarom ráeröltetni magam a dúlás hülyeségeimmel. Akinek tényleg rám van szüksége az megtalál és szakít időt arra, hogy találkozzunk. Vele történő randit eddig vagy miattam, vagy miatta nem tudtuk összehozni. Viszont Tündével jól alakulnak a dolgok. Õk jönnek hozzánk vasárnap, már alig várom.

Jó hosszú lettem! Legyen szép a hétvégétek! Bacik és egyéb nyavalyák kerüljenek el mindenkit! Kellemes készülődést a mikulásra és karácsonyra!

Puszi: Zs.

Kép
zsóci
 
 


Szio!
Timtom! Nézesd meg, de kétlem, hogy kóros jelenségről lenne szó Balánál.
Esztert múltkor vittem vissza a gyógytornászhoz, azt mondta gyönyörűen fut! Kép. Szóval már nem járunk. Amúgy tök jó mozgású, mozgékony kis nő lett, néha életveszélyes Kép!
Claire
claire
 
 


Sziszi!
Ti vagytok ma a nap képe! Csak azt nem tudom hogy ez már a vasárnapi vagy még a szombati napi nap képe?
Pont most léptük át a napokat. Gratulálunk a kiválasztáshoz!

Timtom! pont ma eszembe voltál, mert a kezembe akadt egy fősulis ballagási meghívó, ami a mienk volt. Ott aztán keresgéltem a a nevedet, nem sok Tímea volt rajta, így meg is találtalak! Te vagy a Honti Tímea, ugye?
bencze
 
 


Sziasztok!

Kriszti!
Tényleg hideg van a teraszon, rendesen húz az ablak, s szökik a meleg, de ha minden jól megy, talán januárra megnyerjük a pályázatot, s kicserélik az ablakainkat. Igaz, hogy már három éve szó van róla, hogy mindjár-mindjárt kicserélik, de most talán tényleg. Így is rendesen a zsebünkbe kell nyúlni, s így hogy lassan eladjuk a lakást nem biztos, hogy jól járunk, de talán növelik a lakás értékét majd az új ablakok.
Igen én lennék a meghívón, de nem is emlékszem, hogy elírták volna nevem. Kép Milyen rég volt!
Milyen stabilan ül már Esztitek! Én még nem merem ültetni BAlát, mert az ortopédus még a legelején figyelmeztetett, hogy csak akkor üljön magától, hamár magától csinálja. Így csak az ölünkben csücsül. De leginkább állnni akar. S tegnap elkezdte próbálgatni, hogy kinyomja magát négykézlábra. Csak még kicsúszik a lábunk Kép
Nem konkrét dokihoz kaptunk beutalót, csak uh-ra. Gondolom, ha gond van, akkor fognak soéci dokihoz elküldeni minket. De remélem, hogy nem találnak semmit Bala buksijában.

Zsóci!
"Bírom" az ilyen orvosokat! Az ilyen minek megy dokinak???
Az ekcémánkra kapott krémeket csak doki írhatja fel: Dermovate, Diprosalic.
Érdemes lenne elvinni Bettinát inkább egy magán bőrgyógyászhoz. Olyanhoz, akit előre le tdusz informálni. Én tudok neked ajánlani, csak gondolom messze lenne nektek Bp vagy Solymár.
Találkoztatok Tündével? Mik a fejlemények?

Claire!
De jó, hogy Esztitekkel már semmi gond!!!
Hogy vannak a gyerkőcök? Jól kijönnek egymással?


Bala pénteken találkozott élete első Mikulásával! Nagyon aranyos volt: a Mikulást szinte észre sem vette, csak a zörgős zacsi érdekelte, amit tőle kapott Kép S utána azzal egész este elvolt Kép Mondtuk is Apával, hogy itthon csak zacsit fog kapni a Mikutól Kép

Holnap megkapjuk az utolsó, elmaradt oltásunkat. Szegénykémet már előre sajnálom. Már felismeri a dokit, s a múltkor is már előre elsírta magát, pedig csak a lábát nézte meg. Kép

A koponya-uh-val kapcsolatosan még mindig izgulok, de köszönöm a nyugtatásokat, jól esnek. Alapvetően nekem sem tűnik nagynak a kobakja, hiszen már eleve nagyobb buksival születtünk. Már a pocakos uh-knál aggódtak a dokik, hogy hogy fog kiférni, s hogy rendesen megszenvedjük majd egymást. S a fejmérete alapján jósólták négy és fél kilósra anno. Aztán kiderült, hogy Apának sem volt kicsi feje. Úgyhogy lehet, hogy csak a sok ész nem fér el odabent Kép Remélem tényleg nem lesz semmi gond.

Egy kicsit elcsúszva, de elkészítettem ma az adventi koszorúnkat. HA lesz róla képem, majd felteszem.


Csütörtökön kaptunk egy este szabit másnap reggelig. Elmentünk Apával vacsizni, s bulizni (megünnepeltük magunkat --> 10 évesek lettünk Kép). Furcsa volt, de nagyon jól esett mindkettőnknek. S a nagyi is jót Balázott Kép

Puszi mindenkinek: Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


Sziasztok!
Mi meg 11 évesek voltunk szombaton. Pont azon a hétvégén ismerkedtünk meg mikor egy szombati napon is suli volt, valami nagyember miatt, mert hétfőn nem volt szinte semmi közlekedés Pesten . És emlékszem hétfő reggel tudtuk meg a tornatanártól 0.órában , hogy szombaton is lesz suli. Ez még nem is lett volna gond, csak pont 3 zh lett így előrehozva/matek , számtech, meg műszaki rajz/ Szóval szopacs volt ez a hétvége délelött, de aztán jól végződött. Emlékszem apukám nem akart elengedni sehova bulizni, mert este 9 óra után értem haza a suliból.Én meg elhúztam a csikot, és nem tudom hogyan alakult volna további sorsom ha nem ismerem meg Tomit aznap.
Az esküvőnk a diplomaosztó után volt hét hétre rá.A tiétek mikor volt?
/Ja lehet hogy te akkor még nem is jártál a suliba, mert én évet halasztottam , és előbb kezdtem , de együtt végeztünk./
Tomi virágot szokott venni nekem, de én mondtam neki hogy ne vegyen vágottat, mert kinéztem az Auchanban egy pálmát ami régóta tetszik . De még nem értünk el odaáig, meg már lehet hogy már nincsen . De a jövő héten majd megnézem.
Megyek én is csicsiba! Sziasztok!
Kriszti
bencze
 
 


Sziasztok!

Kriszti: ez más eset volt SOS. helyzet: beáztunk a felettünk levőtől és meg kellett várni, hogy kiszáradjon a fal. Persze fekete lett a fal..sok penész miatt.
Elég veszélyes pici baba miatt..meg amúgy is, így fontos volt még most megcsináltatni.

Arik az apás képek is Kép

Timi:Krupp ügyben..minden ok! Kép

Zsóci:tartozom a télapós mesével, de sajnos csak most kaptam, ha még kell felrakom.

most csak ennyi mindenkinek szép napot és kellemes ünnepi készülődést!

Hogy álltok?

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok! Mi ez a nagy csönd? Nálunk zajlik az élet 1000-rel, csak győzzem!
És hétvégén sikerült pipatisztító drótra szerttennem, talán jöhetnek a hópihék:
Képzelhetitek, milyen jó jelenet, amikor egy szőke nő (természetes szőke Kép), bemegy egy spéci dohány boltba, pipatísztítót venni Kép.
A kölykök nagyon díjazzák az adventi naptárat, ami idén az ágyuk fölé került, füzér formában.
Üdv: Claire
claire
 
 


Ja, le sem merem írni, hogy mi 21 éve ismerjük egymást, januárban leszünk 18 éve együtt, júniusban voltunk 12 éves házasok. A nap kérdése, hány éves a hajós kapitány Kép. Vagy, hány éves vagyok én. A 10 évvel kevesebbet tippelők külön díjban részesülnek Kép: Na, lezuhizok, mielőtt fölkelnek a kicsik, és megjönnek a nagyok. Üdv: Claire
claire
 
 


Sziasztok!
Én vagyok , csak nálam is ezer a dolog, pedig még alig tettem valamit a karácsonyi előkészületek érdekében semmit. Ajándékok is még a boltban vannak, sőt ötletem se nagyon van. Azt sem tudom eggyátalán mikor ér rá Tomi hogy elinduljunk vásárolni?
Most a mechanikát nyomatja nagyon, a matekkal már nem foglalkozik, mert már abból megvan a megajánlott jegye, és nem is kell vizsgáznia belőlle.
Esztikének tüdőgyulladása volt. A múlt héten pénteken derült ki, mert a dokinőnk elküldött a hurutos köhögése miatt mellkas röntgenre. De egyébbként láza nem volt, csak náthás volt , meg köhögött. Most már nem hallani a hörgését, és pénteken megyünk vissza kontrollra.
Emese is náthás, ő is jól megfázott a hétvégén.
Nekem meg a szemem van begyulladva.
Szóval egészségügyileg ennyi. Már nagyon várjuk a karácsonyt, mert ez lesz az első nyugodt négyesben eltöltött szent esténk. Korábban árultunk itthon fenyőfát, és e miatt az egész decemberünk abból állt, hogy jöttek a kuncsaftok fát nézni, kijeleölni, kivágatni. Aztán délután rohantunk mindkét nagyszülőhöz. Szóval én már belefáradtam, és sikerült Tomit rábeszélnem hogy a szenteste az legyen szenteste, és legyünk már négyesben. Kép
A hétvégén bálba megyünk, Tomi munkahelyére. REmélem jó lesz !

Életkortipp: kb.25 év !
A hajós kapitány az a férjed akar lenni?
Timtom!
Voltatok Balával a dokinál? Minden rendben van , ugye?
Zsóci! Veletek mizújs?
Sziasztok!
Kriszti
bencze
 
 


Pár kép rólunk!Ja és elfelejtettem írni hogy Esztike már mászogat!
Amit kinéz magának , addig vonszolja magát valahogy míg el nem éri. Lassan kezdhetek elpakolni a bútorról. Még jó hogy kevés polc van rajta.Eléga tv állvány, meg az egy polc.
bencze
 
 


Az előbb még mindig nagy volt a képméret,azért nem sikerült elküldenem .
Az első kép oviban készült, és atz fotóztam le, mert nem én csináltam őket, és nincsen rajata gépemen.
Kép
Kép
bencze
 
 


Sziasztok!

JÓL VAGYUNK? MINDEN RENDBEN! Kép Kép Kép

Voltunk uh-n, s mindent rendben találtak. Genetikailag nagy a buksink.
A vizsgáló doki azon csodálkozott, hogy-hogy nem voltunk Balával 6 hetesen ilyen vizsgálaton. Szerinte ez már annyira rutin szerű, hogy elküldik a piciket. Hát minket nem küldtek Kép (???)

Nem sokat vagyunk itthon, s még a karácsonyi "rohangálás" menetrendje is csak körvonalazódik.
Az ajándékok egy része még hiányzik, de talán jövő héten Apa itthon lesz három napot, s akkor még lesz alkalmunk nézelődni. Bár Õ előre megmondta, hogy csak fél napot hajlandó erre áldozni. NAgyon nem szereti ezt a karácsonyi ajándék kitalálósdit, s megvevősdit. S valahol igaza van. Én is csak akkor szeretem, amikor tényleg nem kényszeredetten kell kitalálni valami ajándékot csak azért mert adni kell. Megpróbálok nem haszontalan ajándékokat kitalálni vagy csinálni. Remélem mindenkinek minden tetszeni fog.


Sziszi!
Hát a mi megismerkedésünk is véletlenek sora volt Kép
Tomim akkor volt másodéves az egyetemen. A fősulira ki volt ragasztva egy plakát, hogy rocky tánctanfolyam indul Tomiék koleszában. Én megpróbáltam minden barátnőmet rávenni, hogy jöjjenek velem tácolni, de nem sok sikerrel. Ha nem hajt a vágy, hogy én csak azért is rockyt akarok tanulni, akár olyan áron is, hogy egyedül járjak rá, ma nem ismerem Tomimat. Szóval elmentem egyedül. Hosszú hetekig, heti két alkalommal jártunk ropni a táncot, de Tomimat észre sem vettem. Volt egy állandónak mondható táncpartnerem, aki ott csapódott mellém, de nem bírtam a srácot. Az utolsó két alkalmommal meg jól magamra hagyott, s nem jött az órákra. Na ekkor került elő Tomim. Felkért, s meglepően jól mentek a figurák. Aztán az utolsó alkalommal ismét felkért, s a tanár javaslatára hallgatva "Vasárnap teadélután lesz a (?) kollégiumban, mindenkit sok szeretettel várunk, ha gyakorolni szeretnétek az itt elsajátított figurákat", elhívott vasárnapra bulizni. Vizsgák hegye állt előttem, így nem mondtam biztosra, hogy ott leszek, de győzött a szívem, mert valamit már akkor megérzett, hogy nekem el kell mennem. Ha nem megyek el, nem tudom, hogy találkoztunk e volna még, hiszen nem tudtunk addig egymásról semmit. A teadélutánról szépen illedelmesen haza lettem kísérve, s innen sínen voltunk. Kép A lagzi időpontját nem kapkodtuk el, de nem is baj. Mind a ketten úgy gondoltuk, hogy először lakva is ismerjük meg egymást. Bejött minden számításunk, így nem vártunk tovább. 2003. augusztus 2-án volt a lagzink.

Kriszti!
Remélem tényleg jobban vagytok már! Tessék mindenkit kikúrálni az ünnepekre!
Tomidnak sok sikert a zh-ihoz és a vizsgáihoz!
Mekkorák vagytok! Nagyon aranyosak a leányzók! Milyen stabilan csücsültök már! S ez a mászás, nem semmi.

Bala, mint minden fiú lusti még egy kicsit, s nem sieti el a dolgokat, de nem is bánom. Van még neki rengeteg ideje.
Viszont kint van az első fogacskánk Kép
Úgyhogy mostantól félthetem a cicim Kép Remélem nem lesz harapós kedve jó ideig.

Claire!
Milyenek lettek a hópihéid?
VAn esetleg rólatok is fénykép? A profilod képén még igen kicsik az ikrek, úgyhogy gondolom nem mostanság készült.

Zsóci!
Jól vagytok? Nagyon eltűntél! Nincs semmi baj ugye? Remélem nem fagytál rá a bicajra ilyen időben!

Puszi mindenkinek és jó készülődést!!!

Timi

Ui.: A megismerkedéseitek történetére kiváncsi lennék, márha nem titok, ki hogyan lelte meg élete párját.

Kép

Kép
timtom
 
 


Gyorsan kerestem még egy pár aktuális fényképet BAláról nektek.

KépKép
KépKép
Kép

Puszi: Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is! De a mh-i net, az csak a mh-en elérhető - megehet engem otthon a fene, akkor sem jutok hozzá!!!

Voltam szabin és voltam a Bettinával betegállományban és holnaptól megint szabin. Bettina kicsit virusos náthás-köhögős, nem vészes, csak ohne ovi. Imád anyával otthon lenni. Viszont így leküzdöttem a karácsonyi nagytakarítás ablakpucolós részét, egy ablak még maradt holnapra. Nagyon nehezen veszem rá magam a reluxatakarításra!!!!! A nagyja már a hátam mögött van! Éjjelente csomagoltam az ajándékokat, mondjuk a 60% kész, azaz becsomizva eldugva, de nagyon utálom, hogy a csomagolásdiszítést el kell hanyagolnom - egy részt mert a dugdosás miatt összenyomódnának, másrészt nincs idő a pepecselésre, harmadrészt Bettina az összes dísz szalagomat lenyúlja és elhasználja a lovacskáinak hámra, nyakörvnek és egyebeknek (bocs, a szakszavakat nem tom).

Képzeljétek, tök jót meditáltam a kismamámmal. Vezetett meditáció volt, én mondogattam, hogy miket képzeljen el. A tök jó persze túlzás, metrt borzasztóan izgultam, ez volt az első ilyen közös utazásunk. Remélem még sok ilyen lesz a szüléséig és én is egyre jobban tudom őt izgalom nélkül irányítani.

Van egy Ak-os sikerélményem!!! Tündének, a kismamámnak elsőre sikerült a vizsgája autóvezetésből. Pedig az oktatója is azt mondta, hogy nem fog sikerülni, mert sokat hibázik. Jó kis támogató!!! Én viszont megtámogattam az oktató helyett is. Egyszerűen elképzeltem, hogy beleülök a vizsgabiztosba és jókedvűen szemlélem amint Tünde vizsgázik. A vizsgán az oktató is furcsálotta, hogy ő még soha nem látta ilyennek ezt a komoly és buktatós vizsgabiztost. Mintha valaki más lett volna. HÁT PERSZE, ÉN VOLTAM és Tündének megvan a jogsija!!!



Tündérien a képek a babókról!!!!!!!

További jó készülődést, ajándékvásárlást (mi múlt szombaton hajnali 5órától küzdöttük le a kérdést a Szfvár-i Tescoban) sütés-főzést és minden egyebet! Ja és a betegeknek gyors gyógyulást!!!!

Szombaton disznóvágás van anyósoméknál! Irigyeltek?????

Puszi: Zsóci

Kép
zsóci
 
 


Sziasztok!

Rövid leszek.
Nap jó hírei számomra(megosztom veletek) Kép
1. Annának kibújt az első foga ma.
2. Megvettük a fát(normand, 2mes, gyönyörű,formás, sűrű).
3. Megvannak az ajándékok.(holnap csomagolás)

4.ma kaptuk meg a nem kötelező oltást: kiderült nem 3 adag lesz csak 2!!! Anna nem is sírt cvsak 1 pillanatot..nem szenvedtünk sokat Kép

Kellemes készülődést mindenkinek..jhéten sütés-főzés és itt a karácsony.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!
Timtom, a profilom valóban nem új, sajna a digitális fotozás még gyerekcipőben jár nálam, meg kéne képet kicsinyíteni.
Kriszti! Köszi, jó eséllyel pályázol a díjra Kép. (A "hány éves a hajós kapitány" egy mondás nálunk, anyakatekert feledatokra.)
Zsóci! Ez az AK-s siker tök jó, meg az ötlet is, hogy belementél. És hogyan, tudtad, hogy mikor vizsgázik, vagy nem volt idő függő?
Karácsony: némi elmaradásban vagyok. Hópihék még sehol. De ami nagyobb baj, az ajándékok sem tutik még. A 4 gyerkő mellett tényleg nem egyszerű titokban készülődni, ráadásul a kicsik éjszaka is kiszámíthatatlanok. A nagyok ma voltak utoljára oviban. A héten velük is szeretnék készülődni. Persze az óvónéniknek csináltunk már mára. Amúgy velük már jól lehet, de ha egyedül vagyok, akkor a kicsiket is be kell kalkulálni. Anyámék elutaznak hétfőn a nővéremhez. A pároméknál meg "nagyüzem" van, szóval rosszak az esélyeim. De nem fogom ezen enni magam, nem attól ünnep az ünnep, hogy amortizáljuk magunkat! Nem? Bocs, mennem kell: Claire
claire
 
 


Kedves Sziszike!

A mézeskalács ház illata vonzott erre a topicra, utólagos engedelmeddel átmentettem a hazai topicra (szülészetek, kórházak - Esztergomban szültünk)az elérhetőségét. Mindenkinek jó készülődést kívánok!

Zsuzsi

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 


Esetleg cserében fel tudom ajánlani azt a tortareceptet, amit én körmöltem fel a lakóhely szerint/Esztergom környéke topicra, ez egy meggyes-túrós egybesült torta Lajos Maritól, nekünk nagyon ízlett.

Üdv. Zsuzsi

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 


Sziszike!

A mézeskalács receptedet ajánlottam az esztergomiaknak, nem baj?

Én is raktam fel egy receptet (túrós-meggyes egybesült torta), ha érdekel, a lakóhely szerinti esztergomi topicra, ajánlom Nektek szeretettel!

Zsuzsi

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 


Sziasztok!

Látom nagy a készülődés, mert sehol senki.

3 napig otthon voltam szabadságon, de úgy elment az idő, hogy csak na. Becsomagoltam az ajándékokat, készítettem egy csomo szalvétás gipszképet. Kicsit takarítottam is és végre lekűzdöttem az ablak és reluxapucolást!!! Bettina pedig kifejezetten élvezte, hogy én vittem az oviba és mentem is érte - ez nálunk ritkaság számba megy.

Kedden megint találkoztam a kismamámmal. Együtt meditáltunk. Pontosabban úgy, hogy ő meditál az én vezetésemmel, én mondom neki, hogy miket képzeljen el. Egyre jobban megy és nagyon élvezi Tünde az ilyen alkalmakat.

Claire, azt hiszem Te kérdezted a beleülős dolgot. A meditálásom a vizsga előtti napon történt, nem akkor amikor vizsgázott a kismamám.

Nekem még fogalmam sincs mit főzzek-süssek-alkossak az ünnepek alatt!!!!!!! Szerencsére inkább mi megyünk a nagyszülőkhöz, ők kevésbé jönnek hozzánk, de azért mégis jó lenne már valamit tudni konkrétan. De sajna halvány lilám sincs. Megyek nézelődni (munka helyett) a netre, ha van ötletetek egyszerű kajára-nasira, azt nagyon szívesen veszem.

Holnap még jövök dolgozni - hozom a Bettinát is.

Puszi mindenkinek: Zsóci

Kép

Kép
zsóci
 
 


Bocs, hogy túltengtem a topicon, de mikor láttam, hogy nem ment fel az üzenetem, merthogy nem ment fel egy csomó ideig, akkor újra nekivágtam a fogalmazásnak másképpen. Némi üzemzavar lehetett a babnetpostagalamboknál.

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 


Sziasztok!

Mára még jó készülődést, holnaptól pedig kellemes, békés, boldog ünnepeket kívánunk mindenkinek!

KépKép
KépKép

Timi&Tomi&Balababa

Kép

Kép
timtom
 
 


Sziasztok!

Nálunk nagy a készülődés! Már nagyon várjuk. Kép

Honnan szeditek ezeket a csodás képeket?

Szeretnék nektek kellemes, szeretetben gazdag, békés karácsonyt kívánni.

Sok puszi mindenkinek: Sziszike

Kép
sziszike1000
 
 


Mi is kellemes Ünnepeket Kívánunk!!

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Ebben a csudijó hófúvásban bejöttem dolgozni!!! De minek? Mert már nincs szabadságom!!! Halvány lillám sincs, hogy hogyan fogok hazavonatozni. Reggel is nagyon döcögősen értem be, most meg mintha nem mennének vonatok. Rálátok a sinekre az asztalomtól és semmi mozgás nincs. Ez nem jó jel!!!

Kihez mehetek aludni, esetleg szilveszterezni?

Karácsonyon szerencsésen túl vagyunk. Volt sok ajándék, evészet (amit nem nekem kellett elkészíteni, anyósom annyira betárazott, hogy non-stop odajártunk enni). Bettina két legértékesebbnek itélt ajándékjáról fotó is van.

Kép a trambulin,
Kép egy plüss paci

Remélem mindenkinél jól telt az ünnep. Kiváncsian várom a beszámolókat, képeket.

Holnap szilveszter! Remélem a buli kezdetére hazaérek, még jó, hogy nem mi vállaltuk a szervezést. Bár aki bevállalta a baráti körből, ott a háziasszony ma 2-kor vizsgázik valami förmedvényből.

Puszi mindenkinek!

Kép
zsóci
 
 


Sziszike!

Gyönyörűek a manóid!

Kép
zsóci
 
 


Múlik a nap, s múlik az év,
ami rossz volt, elmúlt már rég.
Holnap egy új évre ébredsz,
s ehhez kívánok Neked,
nagyon sok szépet!

B.Ú.É.K !!!


Kép

Kép
zsóci
 
 


Sziasztok!
Nálunk is véget ért a karácsony gyorsan. Szenteste itthon voltunk most idén először, mert eddig minden évben mentünk két mamihoz vacsizni, de most nem kivántam ezta két gyerkőccel megtenni, mert niztosan nem bírta volna a rohanást. Helyette reggel megjött már a Jézuskánk, mert Emese már alig bírta kivárni. De előbb a mosógépszerelőt kellett megvárni hogy elmenjen, mert szenteste elött egy nappal beadta az unalmast, Most mikor már jól kiköltekeztük magunkat!!! De szerencsére nem annak volt baja hanem a konektorban szakadt el valami vezeték, és nem volt áram.
Az ünnepek alatt mi is a mamikanál voltunk ebédelni, úgy sok gondom nekem se volt a kajákkal.
Ajándékoknak nagyon örült Emese , főleg a Guess Who .nak, meg a Barátok közt társasnak. Kapott még egy nagyon vaskos lexikont állatokról, ami nekem is elég hasznos olvasmány, mert tele van szép képekkel, és hasznos infókkal.
Na megyek reggelizni , mert már szerintem a vízforralóban már nincs is víz. Kellemes szilveszteri bulizást mindenkinek,még ha otthon is bucsúztatják az újjévet, mint mi!
Remélem sikerül ma hazaérned éppségben , még ha lassacskán is. Bettina veled van ma is?
Sziasztok!
bencze
 
 


Jut eszembe elfelejtetttem megcsicsérni a lánykádat és a szép lakásotokat!
Két fátok van ? Mert a két kép az nem egy helyen készűlt, ugye?
Imádkozz hogy Menora ne most szüljön meg, mert lehet hogy nem érsz oda, ha ilyen vacak szeles havas az idő.
Az udvarunkban van ahol fél méteres a hó, ahova a szél odahordja. Én még kis sem tettem a lábamat. Anyut küldtem el a Kaisersba is a megrendelt húsért, mert tatárbifszteket akarok ma csinálni a köszöntőknek. Ma jönnek anyósék Tomit köszönteni.Aztán még a mézeszserbót is csinálok, de most már vettem hozzá kész lapokat, mert nincsen kedvem egész nap sütögetni.
Na mindjárt rakok én is fel képeket, bár nem annyira karácsonyossak, de nekem ezek a kedvenceim mostanában.
Mégegyzser buék mindenkinek!
bencze
 
 


KépKép
KépKép
bencze
 
 


Sziasztok!
Bocs, hogy ritkán vagyok itt, de az ünnepek kissé sűrítették a programot, ráadásul színesedett az élet egy kis vírussal Kép. Igaziból nincsenek ágynak esve a kölykök, de állandó macera van velük. Aki ráér, és elalvás nélkül a szintjére tud menni, kérem vegye kezelésbe Dávidom tüdejét, mert kissé tüdőgyulás, még antibiotikumot is kapott Kép. Képzelhetitek, amikor Karácsony délelőtt csak feküdt, és mesét hallgatott... Aztán persze jobban lett, úgy tűnt jól is van, csak még köhög, de szegény ilyen "tüdőre dolgozós" típus.
Amúgy nálunk is jól sikerült a Karácsony, Szenteste nálunk voltak anyósomék, de amúgy sokat voltunk itthon, 6osban, és az azt hiszem mindenkinek jót tett. Tegnap előtt volt Dávid 5 éves, jan 2-án meg Ábel lesz 7, meg aznap jönnek meg a szüleim a nővéremtől, szóval tényleg sűrű az élet.
most megyek is, mindenkinek BOLDOG, BÉKÉS ÚJ ÉVET kívánok, és azért mert nem írok, még sokat gondolok rátok szeretettel: Claire
UI: Nagyon szépek a gyerkők, mostmár első új lvi fogadalom, megtanulok képet feltölteni Kép.
UI: 2. Zsóci! Ha ilyen hazajutás gondod van, nyugodtan hívj fel, mert 1: nálunk tényleg elalhatsz. 2. az unoka bátyám naponta ingázik Budaörs- Székesfehérvár viszonylatban kocsival, ha úgy adódik, biztos segít.
claire
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek minden jót az új évben!!!!!

Dávidnak utólag BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!
Ábelnek úgyszinén BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT a mai napon!!!!!
Az Anyukának pedig hatalmas nagy gratula és minden egyéb jókívánság, mert a születésnapból annó nagyon nagyon kivette a részét és a napokban is biztos sokat tett és tesz azért, hogy emlékezetes legyen. Úgyhogy, Téged is Isten éltessen CLAIRE!!!!!!

Dávidnak gyors jobbulást kívánok! Tüdője kezelésbe lesz véve, részemről mindenképp.

Köszönöm a felajánlást hófúvás és egyéb akadályok esetére, még lehet, hogy élek vele, mert nagyon jövendölik a nagy havazásokat a közeljövőben. De majd meglátjuk .... a vak is azt mondta

Bencze (Lisabelle-Kriszta)!!!!!

Gyönyörűek vagytok! Emese kész nőőőőőőőőőő, a javából!!!!!! Angyalkának is nyugodtan elmehetne, nagyon aranyos az a kép!

Pénteken végül is simán hazaértem, délben elmehettünk a munkahelyről, és 1/4 2 után indult egy vonat (elvileg a délelőtt 8 óra 25-ös vonat) Székesfehérvárra. Azzal szépen hazadöcögtem.

Olvastam az NLC-n, hogy Menora már két gyermekes anyuka. Kíváncsi vagyok a részletekre. Merthogy nem voltam igazán a dúlája, nem sikerült találkoznunk és amúgy is a férjét akarta maga mellett tudni a szülőszobán. szóval csak annyit tudok, amennyit olvastam a fórumon. Privátban majd írok neki.

Timtom! Benneteket betemetett a hó??? :o))))
Most már olvad! Mikor jössz? :o))))

Puszi mindenkinek: Zsóci

Kép
zsóci
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek B.U.É.Kívánunk:


Kép

Kép
sziszike1000
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: