Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Boga
Nekem is van egy barátom (vagy a Gergőé :shock: ) neki 13 hónaposan jött ki az első foga, úgyhogy nyugi, csak neked tovább kell pépesíteni a dolgokat.

Brik
Én pont nemrég láttam a Decathlonban olyan nagy fitness labdát és tök jó ára volt, a neten is lehet rendelni valahol, de az 30-40 ezer között volt.

Timi
Jó, hogy segítséggel is, de egyre jobban fejlődnek a gyerekek :-)

Angyalka
Te sem mentél vissza dolgozni, ugye? A 2. gyerek után a tgyást mi alapján kaptad, az előző rendes fizetésed után (vagyis a béred után míg dolgoztál), vagy pedig az gyed/gyes alapján amit már Jencike után kaptál?

Velünk minden rendben, Gergő mostanában minden nap tanul legalább egy új szót, de néha kettőt együtt pl. "Korán reggel" az nála külön nem létezik, nincs olyan, hogy "reggel" meg olyan sem, hogy "korán", csak együtt.

De jó lesz, ha tényleg jó idő lesz :-)

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Sziasztok

Örülök,hogy Lilla jobban van! :lol:
Remélem minden jó lesz most már! Kép
Vendég
 


Brik
Örülök,hogy jó a torna!
Mint írtam már,másik topicban ahova írogatok szintén csak jót mondtak róla! :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 11:46-kor.
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Gabek olyan drága. Én is ma egésznap keresgélek, de szerintem ma vásárlási körútra indulunk este,persze ha rendbe jön a kocsi mert miért ne most az is elromlott:-(
Köszi Gabek a tanácsot:-)

Alziza nagyon jó képek, édes kisfiad van:-)

Megkaptuk a két oltást,volt egy pici sírás:-( azért jól viseltük

Puszi nektek!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Gabek nagyon köszönöm a tanácsot, megyünk labdáért a decathlonba.

Puszi!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

Alziza
Zalan meg mindig nagyon cuki :D
Masik ket gyerkocodrol nem teszel fel kepet?

Timi
Megkerdezhetem, h mi az a medencezes? Mi volt Hannaval?

Lillarol tudsz vmi ujat?

Gabek, Szilvi
Kosz az infot fog ugyben :)
Nem felek attol, h nem lesz foga pici lanyomnak, csak korulottem meg nem volt olyan baba, akinek ilyen keson bujt ki az elso.

Kép
boga
 
 


Sziasztok!

Mi is élünk még!!!!

Alziza!
Zalán édes nagyon a szemüveges képen!
(nem tudom, hogy mondtam már, hogy a Zalán nekünk is a lehetséges nevek között voltak, így különösen közel all a szívemhez. :))

Timi!
Munka ügyben most várakozó állásponton vagy? Szegénykém. Nem lehet egyszerű. Más kórházakban nem érdeklődtél még?

Lilla!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Olyan jó, hogy kicsi Bí-t nem viseli meg a dolog.

boga!
Tényleg ne félj, nem marad Lujzi fog nélkül. És én még azt is hallottam, hogy akinek később jönnek ki a fogai, annak egészségesebbek lesznek. :wink:

Brik!
Labdát sikerült megvenni?
Habtapit mi a Mária nagykerben vettük, az ott van a Westend-nél.
Álmosról én is szívesen nézék új képet! :)

Dina!
Neked is küldök pozítiv energiát! ++++++++++++++++++++
Szerintem sem kellene kiköltöznötök. De nem értek a joghoz, tényleg meg kellene kérdezni egy ügyvédet.
Szólj, ha bármiben segíthetünk.

Most megyek, mert ikeanézelődős delem lesz egy ismerősömmel (Imi nélkül).

Tündi és Imi

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Sziasztok!

Lillának és Zsuzsának utólag is boldog névnapot kívánok!

Timi!
Olyan megható volt, amit írtál Lilláról, hogy Bí milyen édesen viselkedett! Ennél a pocis puszinál azért elszorult a torkom...
:) Ez többet ért, mint minden egyéb kezelés!

Munka ügyben vanm valami? A várakozás a legidegesítőbb az egészben. Erem,élem, megkapods az állást!

Már szerettem volna megkérdezni, ha publukus: férjed mivel foglalkozik?

Nagyon jó hallani, hogy Zsoltinak ennyire jót tesz az ovi!


Sára!
NAgyon ügyes csajszi vagy, hogy tök nyíugisan menedzseled a két gyereket!
Z mikor jön haza?
Az tényel frankó, mikor az ember kicsit felszabadul! Nekem régen mondták, hogy meglátom majd, milyen jó néha egyedül. Ezt hittem, hülyéskedik. Most már tudom, hogy igaza volt... :)

Köszi a kérdést munka ügyében!
Éppen most sikerült elhatároznom, hogy szeptembertől szeretnék visszamenni hat órában PR asszisztensnek. Ez az én vágyam, a srác, aki mellett dolgoznék nagyon örült az ötletnek, de ő is azt mondta-amit sejtettem-, hogy nagyon nics pénz a cégnél, szóval nem valószínű, hogy egy új pozíciót létesítenek a kedvemért.

Egyébként tegnap volt a "nagy beszélgetésen" a főnöknőm, ami azért sorsdöntő, mert kiderülhetett, hogy őt magát alkalmazzák-e tovább májustól! Szóval most nem akartam saját magammal terhelni.
Megpróbálok jövő héten tájékozódni, hogy mi lesz a helyzet és ennek alapján döntök majd.

Bocsánat a bő lére eresztett válaszért....

folyt. köv.
kgk
 
 


Folytatás:

Féltem, hogy elszáll az egész, ezért is gépeltem rengeteg hibával. Bocsánat érte.

Boga!
Szerintem a fogzás miatt ne aggódj! Barátunk kislányainak - ikrek -1 évesen jött az első foguk.

Alziza!
Zalán nagyon édes!

Brik!
Örülök, hogy tejcsi beindult!
Álmoska kis hős, hogy szépen viselte a szurit!

Mikor Boti kapott oltást én rosszabbul viseltem, mint ő. :)
Mióta nagyfiú, azt találtuk ki, hogy minden szuri után kap egy picike autót, hogy ne maradjon benne a szuri nagyon rossz emlék. Működik a dolog, a múltkor már közölte a doktor nénivel két hüppögés közt, hogy autó? Már hogy hol is van.. :)

Márciusban kapja a kullancs elleni ismétlő oltást, remélem, nem fog hisztizni..

Most azzal foglalkozunk, hogy rendbe tegyük az ekcémás popsiját. Szegény hetek óta nem bír meggyógyulni. Azt hiszem, azért alakult ki, mert amikor beteg volt, ette a h..lye köptetőket és allergiás lett rájuk. :evil: Legközelebb Stodalt adok neki mindenképpen.

Szép napot mindenkinek, szerencsére most már egész meleg van!


Sziasztok!

Kinga
kgk
 
 


Sziasztok!


Manó nem sikerült megvenni a labdát, a kocsi későn lett készen, remélem ma eljutunk vásárolni. Jó lenne.
Mária nagykerhez sűrűn járunk, mert a közelben van az egyik munkahelyem. Köszi a tanácsot!:-) Ikea az jó hely, szeretek ott vásárolni.-)

Igérem lesznek képek:-) Ma csinálok, csak a drága párom állandóan viszi magával a memokártyát:-)

Kinga igaza van kérje csak az autót egyszer kapott ő úgy gondolja ez neki jár.Okos, ügyes fiad van.
Bocs, hogy ilyet irok általánoságba, de gyerek nem hülye. Ha valamit adnak ő utána is kérni fogja. Az én lányom 8 éves, de ha dokihoz megyünk mindig kéri a matricát. A gyerek azt csinálja amire hozzá szoktatjuk, okosak a mostani gyerekek:-))))

Mi most az agyhártyát adatuk be meg a kötelezőt.

Ma is jót aludt Álmos este 19-reggel 4-ig. Olyan jót aludt:-)
Szerintem:-))))))))))) Na meg én is :wink:

Timi munkáról hír?

Sára, hogy vagytok?

Boga nyugodj meg ki fognak jönni a fogacskák:-) Hülyén hangzik, de késöbb jön, később romlik el:-) Minden gyemeknél máshogy jön ki a fog. Van akinél elöbb, van akinél késöbb. Úgy hogy nemsokáraa kibújnak a mini fogak.-)

Puszi mindenkinek!
Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan: meg tudnátok mondani, hogy lehet kicserélni a pici fotót a nevem mellett?
Előre is köszi!

Kinga
kgk
 
 


En is csak gyorsan :)

Kinga, az oldal tetejen van egy segedletek c. ablakocska lefele nyillal. Nyilra rakatt es ott a profil nevu menupontban tudod megvaltoztatni a fotot.
saara
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Kinga,
persze publikus :wink: a párom műtős-szakasszisztens.Ő asszisztál,és adogatja a műszereket a dokinak műtét közben.(más néven:műtősnő,de ugye ő fiúból van :lol: :lol: )

Tündi,
igen most (ismét)várakozó üzemmódban vagyok munkaügyben!Most jó,hogy a páromnak lesz egy kis plusz jövedelme,de azért még az én fizum hiányzik a családi kasszából.De most nagyon nem ugrálhatok,mondjuk nincs is hova,mert Pesten sincs szülésznői állás.Reménykedem,hogy mielőbb lesz Telkiben üresedés.

Lilláék jól vannak! :lol: :wink:

Boga,
a medencézés:medencében tornáznak.Pontosan nem tudom mit,mert oda nem lehet bemenni a szülőnek.Ugyan az a fejlesztő pedagógus csinálja,mint a másik foglakozást.Hanna nagyon élvezte,amikor kihozta hozzám üvöltött,mert nem akart még kijönni.Alíg tudtam felöltöztetni,mert húzgálta le magáról a ruháját,amit már nagy nehezen ráadtam! :? :roll:

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!

Látom senkit nem vonz ezen a hétvégén a számítógép! :mrgreen:
Hisz csodálatosan szép idő van! :P

Ki is használtam,neki álltam a tavaszi nagytakarításnak!!!!! :roll:
És a ruháim iskint száradnak,olyan jó,hogy ennyire szépaz idő!!!!Csak ne bánjuk meg később! :roll:

További kellemes vasárnapot mindenkinek!!!
Kép
Kép
Kép

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!

Otthon, édes otthon. :)

Köszönöm szépen mindenkinek a drukkokat, a törődést és az aggódást, de nem utolsó sorban Timinek, hogy végig mellettem volt, biztatott, támogatott, aggódott, és mellettem állt, és ahogy látom még Benneteket is tájékoztatott pontosan az eseményekről.

Most a fiúk anyósomékhoz mentek, mert este elhozzák anyóst, itt lesz pár napig segíteni. A párom itthon hagyta nekem a laptopját, így tudok írni Nektek, nem kell a gép előtt ülnöm, így megy az ágyból is...

Pénteken - miután szerdán elállt a mindenfajta vérzés és barnázás - hazaengedett a dokim, hogy az ő szavaival éljek a "lelkem miatt", miután leraktam a nagy esküt, hogy itthon is csak wc-re kelek fel az ágyból. Hétfőn kell referálnom, hogy mi van velem. Aztán majd a 12. héten találkozunk, ha addig nem lesz semmi, akkor meglátjuk a továbbiakat. Addig szigorú fekvés.
Most ugye jön anyósom meg a párom szabin lesz a héten, aztán héten anyukám jön, utána meg majd meglátjuk. Most gondolkodunk azon, hogy esetleg március közepétől beadjuk Bít egy magánbölibe, itt a szomszéd utcában, délelőttre, reggel apa elviszi, ebéd után érte megyek, aztán itthon alszik, mikor felébred leviszik a barátnőim a játszótérre az ő gyerkőceikkel, este meg már itthon van apa. Aztán nyáron anyuéknak szünet van a suliban és akkor lemegyünk oda. Bár azt mondják a 12. hétig a kritikus, de utána sem árt vigyázni egy ilyen nehezen indult dolognál.

A férjem előtt le a kalappal, nagyon segít, míg kórházban is voltam munka után jött hozzám, meg ebédidőben is hozott kaját, aztán ment le vidékre anyuékhoz, hogy Bível legyen elalvásig, és közben itthon mosott-takarított. Mire hazajöttünk ragyogott a lakás.

Bí is iszonyat okos és értelmes, annyira felfogta, hogy mi zajlik körülötte. Elfogadja, hogy anya most csak fekszik, nem rángat, nem húz magával, néha mellém bújik, megölel, mondja, hogy Bándint szeret. Anyukámék elmondták neki, hogy babát várok, és most pihennem kell, hogy ne legyen beteg a baba, és ő most folyton simizi a pocimat, mondja, hogy baba Bándint szeret, vigyáz.
Annyira jó érzés. Nagyon hiányzott már a kis drágám, ez volt a legnehezebb az egészben.

Nem ígérem, hogy gyakran fogok írni, mert csak akkor tudok, ha itthon van apa gépe. Most nagyon reménykedünk, hogy ha már eddig kitartott Pindurka, akkor velünk marad, és egészséges lesz. Bár mindenki azzal biztatott a kórházban, hogy ha ennyire kapaszkodik, akkor velünk akar maradni, és baja sem lesz, mert nagyon élni akar. :) Így legyen.

Még egyszer köszönöm mindenkinek a lelki segítségeket!

Puszillak Benneteket!
Lilla

lilló
 
 


Sziasztok!

Lilla!

Örülök,hogy jól vagytok! :lol:
Most már biztosan minden rendben lesz,csak tényleg pihenj sokat!
Jó,hogy lesz segítséged!
Kép


Kép

Vigyázz magadra!!!
Vendég
 


HALIHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!
Virágnyitogató, léleksimogató,napsütéses boldog világot minendknek! :lol: :lol:

Lilla
Igen, ha pinduri így kapazskokodik, akkor akar valamit tőletek!!!! :lol:
Anno nekem is ezt mondták a Káliban (és ugye ők már csak tudják), én megúsztam vörösbor terápiával! :roll: HUKK!

Próbálok visszaolvasni rendesen, újra itthon vagyunk! :lol:

Mindenütt jó,de legjobb....

Rólunk,mer tudom,hogy aggódtok!És ezt KÖSZÖNÖM!

Nos apánk 2 naponta nem tudja,hogy mit akar!
Mi maradunk a lakásban a gyerkőccel, ő dekkol albérletben és szenved a gyerek hiányától, meg mint kiderült én sem vagyok neki közömbös! :twisted:

Abban egyeztünk meg, hogy heti egy nap az övé,jön vagy viszi Katát.Ezzel csak az baj,hogy Kata abszolút elutasítja, tegnap pl. nem tudta kivinni az ajtón és nélkülem nem is volt el az apjával. 15 perc után oldódott a gyerek annyira,hogy az ajándékát elvegye. Utána már nem volt gond, de ez nagyon szíven ütötte apát! Mondtam neki hogy a szabadságnak ára van!
Katánk lelke nagyon felborult, korábban bárkivel elvolt, a férjem napokig el lehetett vele, míg én Miskolcon voltam, most anyázás van. Anno sem anyázott ennyit soha!

Ketten meg visszatérünk a kis lépésekkel közeledünk című módszerhez.
Beszélgetünk, vacsizni visz,meg ilynek!

Csajok! Én most nagyon dúrvát fogok mondani, s akinem nem inge nem veszi magára, csak az én példám ezt mutatja!
- A pasiknak nem anya kell, nem házvezető nő, hanem egy jó kúrva az ágyban!
- KOMMUNIKÁLNI MINDENRŐL!!!!!!!!!!!!!!

Ahogy most látom nálunk e kettő volt a legnagyobb baj!
Én beleestem abba a hibába, hogy csak a gyerekre figyeltem, magunkra már nem!
Hogy ki lehet e javítan? Nem tudom! De még nem adtam fel!
ami nem öl meg, az megerősít!

Este jövök!

Pusszantás!

:lol:

Kép
anid
 
 


Sziasztok!

Lilla!
Örülök, hogy jobban vagytok és rendeződni látszik a dolog! Nagyon megnyugtató, hogy lesz segítséged folyamatosan!
A pár órás bölcsi nekünk is eszünkbe jutott, mert Boti nagyon szeretne gyerekek közt lenni már. A baj csak az, hogy kicsit drága mulatság. Meglátjuk.

Anid!
Jaj, de jó, hogy a lakás mizéria eldőlt! Ez így helyes szerintem, Kata éppen elég jogalap arra, hogy ott maradjatok.

Elhiszem, hogy szegényke össze van zavarodva! Nagyon érzik a gyerekek, ha valami felborul otthon., És látod, világosan tudja, hogy az apja miatt van a dolog és ezt ki is mutatja.

Remélem, sikerül a férjednek zöld ágra vergődnie magával és észre tér végre, hogy mit veszíthet, ha otthagy titeket!

Nem lehet, hogy nagyon megijedt attól, hogy a gyerek, család mekkora felelősséget és lemondást igényel, és úgy érezte,
hogy ez sok neki? Bocs, hogy okoskodom, csak ez jutott most eszembe.

Szurkolok, hogy rendbe jöjjetek végre!


Sára!
Köszi a tájékoztatást, akkor megpróbálom a fotócserét!

Timi!
Nagyon komoly a párod munkája, további sikereket kívánok neki!


Mars ki mindenkinek a kertbe!

Szép napot!

Kinga
kgk
 
 


Lilla,
annyira örülök!!!!!!Hidd el minden rendben lesz,és a pocaklakó ragaszkodik hozzátok! :P
Kép
Kép
Most kb.ekkora lehet:
Kép

Dina,
szerintem nagyon sok igazság van abban a két mondatban amit leírtál.Vannak olyan férfiak,akiknél ez többet ér,mint a másik kettő.Vagyis a sorrend,az első,hogy te nő maradj a szemében,a többi ez után jön.
Nekem is nagyon kellett erre figyelnem,mert a párom is ilyen!De én próbáltam,próbálok nő maradni,remélem eddig sikerült is.Ő is imádja a gyerekeit,de nem olyan,mint egy anya.
Remélem nektek is sikerül visszaállítani a családi hangulatot,hisz Katának sem mindegy!!!És újra egymásra találtok!Sok erőt és kitartást kívánok!!!!!
Egy idézetet küldök,bár ez az apának szól:
Kép
Kép

Egy kis vidámság a végére:
Kép
Kép

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!
Tegnap kicsit olvastam a forumot, de irni nem tudtam, valami gaz volt a babanettel. Most is csak roviden irok, sajnos nalunk nagyon osszejottek a dolgok.
Ferjem ot hetre elment Hollandiaba, egyedul maradtam a ket kramboval, gyakorlatilag senki sem tud segiteni mert vagy beteg, vagy elutazott vagy tanul stb. A legnagyobb baj viszont, hogy edesanyam korhazba kerult. Mar harom hete ott van, nem tud labraallni, idegsorvadasa van, nem erzi a kezeit, labait.
Csutortokon atszallitjak a Pomazi rehabilitacios intezetbe, es nagyon izgul o is meg mi is. Van koztetek barki, akinek van tapasztalata ezzel az intezettel? Akar rossz, akar jo. A neten sajnos nem nagyon talaltam semmit.
Kepzeljetek, habkent a tortan a Lacko ma belazasodott...

Szoval irjatok, ha van infotok legyszi!!!

Koszi, jovok ahogy tudok.

Puszi mindenkinek, csinaljunk majd talit!

Anita

Kép
Kép
panzej
 
 


Meg egy mondat gyorsan, most latom Anid irt.
Anidkam, kezdem pozitivan latni nalatok a helyzetet!! Drukkolok am nagyon!
PA

Kép
Kép
panzej
 
 


Holdfényes szép estét Mindenkinek!

A héten bekrepált a gépem és ráérő időmet leginkább alvással töltöttem, mert Blankánál beköszöntött a tavasz, így reggel 5 és 6 között kel. ha kegyes hozzám, akkor 6-ig, 1/4 7-ig ágybanmarad velem, de utána usgyi kifelé.
Már kezdek ráhangolódni lelkileg, de az első napokon irtó türelmetlen és nyűgös voltam vele, furdalt is a lelkiismeret. :oops: Azért másodikra egy mormotát szeretnék. :lol:

Ma elindultunk Budakeszire Vadasparkozni, de olyan iszonytató tömeg volt, hogy inkább visszafordultunk és elmentünk Etyekre a botpusztai víztározóhoz sétálni + megnéztük a kilátót is. Utóbbi nagyon bejött Blankának, folyton vissza akart mászni. De a tónál is nagyon kellemes volt és még egy pónis fogatot is láttunk.

Na, olvasgattam már tegnap is, de régen volt és ma nincs erőm újrakezdeni, így csak a legfrisebbekre reagálok.

Lilla,
Örülök, hogy otthon vagy a kis családoddal és mindenki segít a kis pocaklakónak és neked a pihenésben. Én hiszek benne, hogy ragaszkodik hozzátok a manó, Blanka is ilyen volt :) és lám-lám itt van. Drukkolok!!!

Anid,
Jó hallani a pozitív híreket. Akkor most apa ragacsokat küldjünk? :D Hidd el, ki lehet javítani és létezik új életforma. Ha akarjátok, megtaláljátok az új közös életeteket és Kata is visszafogadja majd az apukáját. Hajrá, hajrá!!!

Panzej,
Anyukádnak és Lackónak is jobbulást! A pomázi rehab intézetről még nem is hallottam, de remélem jó lesz. Persze jó messze van tőletek, 2 gyerekkel gondolom nem könnyű ott meglátogatni...

Jó éjt,
prücs

prucsok
 
 


Kinga,

Ezt most találtam, gondolom nem csak problémás gyerekeknek van.
http://www.elevengyerekek.hu/index.php? ... &Itemid=61

És az egyik ismerősömtől tudom, hogy kb. ugyanott, Kelenföld városközpontban van egy bölcsi, ahova el lehet menni a gyerekekkel fél napokra - bár asszem szülői felügyelettel... Ha érdekel, utánanézek.

prücs

prucsok
 
 


Sziasztok!

Először is nagyon szépen köszönjük a névnapos köszöntéseket!
Lilla Bálintjának és Valentinnak is viszont kivánjuk, tovább Boldog Zsuzsa napot, sajnos csak igy, utólag!

Rég jártam itt, de nyilván okkal! Először is, voltunk Sopronban wellness hosszú hétvégén 5 napot, de nem jól sült el, mert a fele társaság megbetegedett. KisCsillag tüdőgyulladást kapott, nem tudom mitől, lehet, hogy hideg volt a szállodában, vagy az uszodában...mindenesetre 1x úsztunk és kész. 4 napig nem evett SEMMIT, csak cicit, de volt, hogy még azt sem. Szerencsére inni ivott, bár kénytelen voltam cukros teát adni, de legalább volt benne kalória. Még jó, hogy vannak a kicsinek tartalékai!
Meg persze az antibibi mellékhatásai, bőrkiütés, hasmenés, nyűgösség, nah szóval kész voltam. Még bőgtem is a tehetetlenségtől! De mára már talán jobb a helyzet, megyünk kontrollra.

Lilla, végigolvasva a kálváriádat is együtt izgultam meg pityeregtem Veled! Nagyon vigyázz Magatokra!!!!! És pihenj sokat!

Dina! Remélem, hogy sikerül visszatalálni egymáshoz, ha mindketten úgy akarjátok! Való igaz, mindennek ára van!

Ma is tavaszi nap lesz, mindenkinek szép napot kivánok!

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nem tudom emlékszik-e ránk valaki? Lehet, hogy már nem. Először is egy hatalmas bocsánatkéréssel tartozom mindenkinek, amiért ilyen hosszú időre eltűntem, nem jelentkeztem.
Mindenkit nagyon kérek, hogy ne haragudjon ránk.
Szeretném jóvá tenni, ha lehet.

Minden szülinaposnak és névnaposnak nagyon boldog szülinapot és névnapot és jó egészséget kívánunk utólag is!

Minden olyan anyukának gratulálunk aki nemrég világrahozta babáját és kívánunk sok örömet és jó egészséget!

Minden babát váró anyukának pedig hatalmas gratula és szívből kívánunk jó pocakosodást és jó egészséget!

Mi jól vagyunk, Ricsinek folyamatosan nő a foga. Én részmunkaidőben a családi vállalkozásunkat építem.

Ricsivel járok a Gekko-ba. Úgy néz ki, rá fér a fejlesztés. Nem nagyon beszél, minden apa meg lámpa. Egyedül sem szeret sokáig játszani. Minden nap van hiszti, hol nagyobb hol pedig kisebb. Olyankor toporzékol, földre dobja magát és sír. Nem sír, ordít. Nálam pedig néha elszakad a cérna, bevallom és akkor rákiáltok.
De max. ennyi és nem több. Elég nehezen kezelhető. Iszonyúan akaratos. Néha elkeseredek emiatt, de legalább egészséges. Azaz nincs szervi baja, a többit meg remélem, hogy szellemileg minden rendben van. Bár mondják, hogy ne hasonlítgasd a gyermeked a másik gyerekhez. Próbálom magam ehhez tartani. Nem mindig sikerül.

Elköltöztünk párom szüleihez, Rákoskeresztúrra. Egy családi ház felső szintjén lakunk. Külön bejáratunk van. Hónapokig jártunk ki felújítani. Nagy meló volt minden értelemben. Anyósom az alsó részen lakik. Szerencsére jól megértjük egymást és sokat segít nekem. Olyan, mintha a második anyukám lenne. Ennek mondjuk tényleg örülök.

Ricsi megint itt ordít mellettem.

Röviden rólunk ennyit. Most már sűrűbben jövök majd.

Hűha elég hosszúra nyúltam. Bocsi. Megyek és gyorsan visszaolvasok mindent amit írtatok. Szeretném tudni hogy vagytok, mi van veletek és a babókkal? Mi minden történt amíg nem voltunk. Mert sok minden történt azt látom. :)

Szép napot és hetet mindenkinek!

Üdv. Évi (aki minden jót támogat) és Ricsi is


Puszi

KépKép
ranpo
 
 


Sziasztok!

Anid!
Na akkor el kell csábítani újra! :lol:
De hagyd,hagy "kaparon" egy kicsit! :wink:
Hát..,érdekesen vannak a pasik összerakva! :shock:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 11:47-kor.
Vendég
 


Alziza, helyesek a gyerekeid!!!

Boga, ha már itt tartunk, akkor nekem nem rémlik, hogy a kis Lujziről már láttam volna képeket. Lehetséges?

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Sziasztok!

Edináknak sok boldog névnapot kivánunk!! Kép

Lilla nagyon örülök, hogy minden rendben , remélem most már minden marad igy.Örülök, hogy otthon vagy, Bí közelében azért a legjobb, pihenj sokat már ha engednek é tudom, hogy nehéz de ne emelges semmit.

Dina a két mondat igaz:-) Örülök a pozitiv dolgoknak, úgy látszik minden rendbe fog jönni hidd el:) Nagyon örülök és szorítok!!!!!

Timi munka, még nincs hír?

Puszi mindenkinek!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

Jelentem kb. egy órával ezelőtt beszerelték az internetet (2,5 hónapja várok erre a pillanatra), úgyhogy mostmár vagyok és jövök folyamatosan! :D

Próbálok visszaolvasni, van mit, aztán majd írok még.

Sziasztok,
Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


Sziasztok,

Brik
Ha még nem vettetek labdát, akkor most már különösen tudom ajánlani a Decathlont, mert a 65 cm-es labda csak 2.690 Ft, a 75 cm-es pedig 200-zal több. Tehát ez nagyon jó ár :lol:
És nem írtam el egy nullával :wink:

Jó éjt,

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Sziasztok!

Gabek köszi már vettük, de szerencsére mi is olyan árban. Köszi!!
Habtapink nincs még. nem kaptam.

Nagyon Sok Boldog névnapot Kivánok az Ákosoknak!Bocsi, de az én fiamnak is!Remélem nem haragszotok ezért.

Kép

Puszi nektek!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Brik,
már miért haragudnánk!Ez természetes!!!!

EDINÁKNAK ÉS ÁKOSOKNAK NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!

Sok szeretettel:
Kép

Ákosoknak:
Kép

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!

Mi is boldog névnapot kívánunk az Edináknak és az Ákosoknak.

Gabek, én annyit kapok mint Jencikénél, mert én a Jencikével végig táppénzen voltam, és az nem számít jövedelemnek, így a minimálbér után kaptam. Szeritnem a barátnődnek is az előző után számolják. Ja, és nem mentem vissza dolgozni.

Alziza, milyen nagy a két gyerkőc. Nem volt nehéz újra visszaszokni a babázásba?

RanpoÉvi, dehogy haragszunk Rád, örülök hogy újra előkerültél. Gyere sűrűn.

Prücsök együttérzésem a koránkelésért. Az én gyerekeim is reggeli baglyok. A Jencike mindig is az volt, és a Janka is. A Jencikénél nemrég volt egy 8 órás időszak, de nem tartott sokáig. Most újra 6 és 1/2 7 az átlag. Én már hozzászoktam. De szerencsére még hagynak egy kicsit lustizni az ágyban. Addig hoz a Jencike magának is meg a Jankának is játékot, és elvannak az ágyban.

Anita, jobbulást anyukádnak. Remélem a Lackó is már meggyógyult. Az intézetet sajna én sem ismerem.

Huncut, üdv újra a fedélzeten.

Anid, örülök, hogy végre rájöttetek mi volt a baj, és hogy talán van remény. Hajrá, hajrá!!!!

Lilla, örülök, hogy jobban vagy, tényleg tessék ágyban lenni. Tudom nehéz, dehát ha kell, hát kell. Nagyon tuti kis családod van, nem lesz semmi gond. Bíí pedig egy kis tündérfiú.

Na, megyek mert még dolog van gyorsan míg alszanak.

pusz

Kép
Kép
angyalka2
 
 


halihóóóóóóóóóóóóóóóóó


Kerüld a csokoládét! Összemegy tőle a ruhád!

A pofon elhadart simogatás.

Informatika érettségi 2005: Aki nem tudta letölteni a tételeket, az megbukott.

A házasság olyan, mint egy forró fürdő. Minél több időt töltesz el benne, annál hűvösebb.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel,
csak te fekszel a hátadon...

A kisbaba olyan, mint a Nescafé.
Könnyű megcsinálni és egész éjjel ébren tart.

Az élet egy irtó szar játék. De a grafikája kurva jó!

A halak gyorsulási versenyében a tintahal ért be először,
a remény hal meg utoljára…

Az alkohol folyékony pszichiáter!

Az nem igaz hogy az élet nem habostorta,
csak tudni kell nyalni…

Az egyetemen a következő van felírva a fogasokra:
"Csak hallgatók részére". Egy gonoszkodó hallgató felírta:
"Meg kabátoknak is."

Üldöz a munka, de én vagyok a gyorsabb.

A karfiol nem más, mint káposzta, csak főiskolát végzett.

A varjú is énekesmadár, csak levelezőn végzett.

Az alkoholizmus nem más,
mint örökös harc a másnaposság ellen.

Mi nem haldoklunk! Mi így élünk!

Nem az a baj hogy nyakig vagyunk a sz@rban,
hanem hogy lötyögtetik...

Vegetáriánus: régi indián szó. Jelentése: "béna vadász".

Nem szabad azt mondani, hogy cigány. Van rá egy új szakkifejezés: familiárisan hiperpigmentált.

Ha véghezviszed a lehetetlent,
a főnököd felveszi a napi teendőid közé.

A mi irodánkban mindenki örömet okoz nekünk.
Egyesek azzal, hogy bejönnek, mások azzal, hogy kimennek.

Csak a szülői értekezleten tudtam meg,
hogy nincs is gyerekem.

A nagymamám hatvanéves korában elkezdett napi hét kilométert gyalogolni. Most kilencvenhat, és fogalmunk sincs róla, hol a fenében lehet…

Minden nő olyan szép, mint egy földre esett angyal,
csak az a baj, hogy némelyik az arcára esett.

Ezelőtt minden különösebb ok nélkül dohányoztam, ittam, kábítószereztem és káromkodtam.
Mióta itt dolgozom, jó okom van rá!

Rakd sebességbe az agyad, mielőtt megszólalnál!

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

Addig röhögtünk a főnök viccén, amíg megértettük,
hogy az a mai feladat…





Csernobili samponreklám:
- Olga egyik fejét hagyományos samponnal mostuk...

1/2-ed matekdogámat elcserélném
ugyanilyen arányú vodka-narancsra!

Összecsukható esernyőmet szétnyithatóra cserélném!

Védd a fákat a kipusztulástól! Egyél hódot!

A moha déli oldalán mindig fa van.

A teve olyan ló, amit egy bizottság tervezett.

Csak egyszer vagyunk fiatalok.
Utána más mentséget kell találnunk.

A vezér ne előzze meg nagyon a csapatát, mert seggbelövik.

Aki a meleget szereti, hóember nem lehet.

A szó elszáll, írni meg nem tudok.

Mindenhol jó, de legolcsóbb otthon.

Akasztott embernek lába se éri a földet.

Jó bornak nem kell pohár!

Hazug embert hamarabb utolérik, ha sánta.

A pénz beszél. Azt mondja, viszlát.

A szomszéd sírján mindig zöldebb a fű!

Büdös gyereknek anyja is érzi a szagát.

Néma gyereknek az anyja se látja a fától az erdőt.

Kép
anid
 
 


HALIHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ

Az előzőeket csak azért, hogy mindnekinek hiper szuper jó napja legyen!
Köszönöm a köszöntéseket!
hasonló jókat druszámnak és az Ákosoknak!

Csakazértis jól vagyok!

Holnap vacsizni megyek. Stop!
Apa aggódik, hogy meggyógyultunk-e. Stop.
Egész nap sms-zik. Stop!
Szerintem leleövöm! Stop!
Most mi van???????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: STOP!!!!!

Kép
anid
 
 


Sziasztok!

Kívánunk Nagyon Boldog Névnapot Edináknak, és Ákosoknak is!



És persze köszönjük a jókívánságokat Áki nevében :lol: :lol:

Dina: szuper, hogy ilyen fordulat állt be, én drukkolok Nektek nagyon!
Lilla: tessék feküdni és feküdni és feküdni... :? :? Remélem azóta nincs semmi baj!
Timi: meló? Remélem alakul, szorítok!

Bocsi, de most megyek, és ne haragudjatok, igyekszem írni!

Puszi:

Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


Halihóóóóóóóó

Én nem éljenzem a fordulatot!
Sajnos inkább a rosszra készülök és nem ér több meglepetés!
Ezzel védekezem!

De azért holnap este kérek "aparagacsokat" :oops: :oops: :lol:
Csak azt nem tudom hogy mit vegyek fel!Tiszta hülyeség nem?
16 év után izgulok! :roll:
De azt kéne (tájszó) :oops: eldöntenem, hogy mit akarok!

Dina

Kép
anid
 
 


Sziasztok!

Csatlakozok a névnapi gratulálókhoz és Muzsu Gézujáról se feledkezzünk meg, így hát Isten áltessen mindenkit! :)

Blanka ma megörvendeztetett egy 5 órai ébredéssel, bár kegyesen 3/4 6-ig ágyban maradhattam. :roll: Mai ráérő időm így az alvásról szólt, de nem egyedi az eset, ezért is vagyok ritkábban gépközelben.

Anid,
Adj időt magadnak, nem kell most rögtön eldöntened hogyan tovább apával. Élvezd az életet, ő meg küzdjön egy kicsit érted, értetek, aztán majd kiderül mi lesz és ki mit akar.

Mára el is dugulok.
Bocs a rövidségért, de inkább az alvásra voksolok mostanság. 8)

prücs

prucsok
 
 


Sziasztok

Minden névnaposnak
BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!
Kép


Angyalka
Nem,nem volt nehéz!SŐT!!!Minden percét élvezem! :lol:
Mi nagyon sokat vártunk Zalánra,nehezen sikerült!


Jó éjszakát
Vendég
 


Jaj!
Anid!

Ezt majdnem elfelejtettem!

Ragacs apához! :wink: Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Napokig nem volt se telefonunk, se netünk, de már újra itt.

Boldog Géza, Edina, Ákos, Lujza és Álmos napot (remélem, nem hagytam ki senkit - nem szoktam névnapozni, úgyhogy mindig izgulok)!

Anid, sikerült eldönteni, mit szeretnél?
Szerintem nem volt durva, amit írtál arról, hogy mi kell a férfiaknak, még ha kicsit sarkosan is fogalmaztál, az érthető elkeseredettséged miatt. Ebből az elkeseredettségből, remélem, sikerül kikeveredned hamarosan.

Azt gondolom, hogy nem is teljesen butaság, ha egy pasi azt akarja, hogy ne csak egy házvezetőnő-babysitterrel éljen együtt - a nő miatt sem.

Az más kérdés, hogy ehhez viszont kell az ő segítsége is. Amellett, hogy ezt a megfelelő formában kell a nő tudomására hozni, bocsi, de segíteni is kell, be kell szállni a babázásba, a háztartásba (mert ugye ezeket azért meg kell csinálni), hogy a nőnek legyen ideje magára (tornára, fodrászra, kozmetikusra, olvasásra, pihenésre, kinek mi - én most egy hajmosásra vágyom, de nagggyon :wink: ). Mert aki csak bébiszittel és háztartást vezet, abból előbb-utóbb csak házvezetőnő és bébiszitter lesz...

Tényleg nagyon fontos, hogy beszéljetek egymással, nem csak most, válsághelyzetben, hanem folyamatosan, rendszeresen, talán ilyen (mármint amit az előbb mondtam) értelemben is új alapra tudjátok helyezni a viszonyotokat.

Nagyon sajnálom, hogy Katát ennyire megviselte az egész, de legalább párodnak is segíthet, hogy ő is átlássa a döntése következményeit.

Remélem, sikerül rendezni a viszonyotokat - hibázni mindenki hibázhat, abból tanulunk.

Kitartás!

Tücsi
20150827140659
 
 


Alziza, nagyon helyesek a gyerkőcök!

Vanda, remélem, Bálint már jól van.

Lilla, remélem, jól vagytok.

Dina, némelyik nagyon jó volt a tréfák közül, felnyerítettem itt a gép mellett.

Ranpo Évi, szia! Miket csináltok a Gekkoban? A korai fejlesztőben nem jártatok, ahol Timi volt Hannussal? Esetleg érdemes ott is érdeklődni. (Már csak azért mondom ezt, mert picit gyanakvó vagyok a profitorientált helyek diagnózisával kapcsolatban, hallottam már olyanról, hogy teljesen egészséges, normálisan fejlődő gyereknél is találtak valami fejleszteni valót. Én a magam részéről biztosan csinálnék egy kontrollt. Bocs, asszem már kicsit bele vagyok pörögve a különböző orvos-körökbe. :oops: )

Itt is antibiotikum kúrán vagyunk túl Mirával, sajnos neki is lett hasmenése, fogyott is öt dekát egy hét alatt :cry: , most újult erővel indul a súly-para, holnap beszélhetek a doki nénivel, hogy mi legyen. Brúnó a héten sem is volt oviban, még kicsit folyik az orra, a köhögése is elég randa volt, azért alakul mostanra - pénteken viszont már elengedem, jelmezbál lesz ott is.

Most megyek és alszom egyet (Brúnóval már aludtam egyet tíztől fél kettőig), ki vagyok dögölve az elmúlt két héttől.

Szép napot mindenkinek!

Tücsi
20150827140659
 
 


MINDEN KEDVES EDINÁNAK, ÁKOSNAK, GÉZUNAK BOLDOG NÉVNAPOT KIVÁNOK!

Tücsi, köszi a kérdésedet, már javulóban, bár a hasmenés nem szűnt meg és 7. napja nem fogad el semmilyen élelmet. Inni ellenben sokat iszik és cicizik is mellette. Holnap megyünk vissza kontrollra, remélem, hogy a tüdejében nem talál a dokinéni semmit.

Lilla, hogy megy a pihengetés?

Anid, neked én is küldök ragacsot!!!! :) És marha jók voltak a viccek! :)

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Sziasztok,

boldog névnapot az Edináknak, Ákosoknak és Gézunak!

fekvő szakosztály bejelntekezik...

Jelentem már mindenem ki van a fekvéssel. Mostmár lassan két hete, hogy szinte csak fekszem, és őrület. UNATKOZOM!!!!
Most itthon van apa szabin, olyan édes, ahogy ellátja Bít, néha könnybe lábad a szemem, ahogy nézem őket. Annyira klassz apja van a kisfiamnak!!! Most éppen az IKEA-ban vannak, ágyat vesznek a Fiatalúrnak, mert a rácsos ágy ideje lejárt.

Nagyon bízom benne, hogy mivel már múlt szerda óta nem vérzek talán a 12.hét után tényleg jobb lesz, majd lassan felkelhetek, bár gondolom akkor se majd úgy megy, hogy felpattanok, aztán megy az élet tovább.

Ezért tegnap Bít - legnagyobb bánatomra - beirattuk egy bölcsibe. Egyelőre a család segít, de az ő szabadságuk is véges, és nem árt, ha marad szabijuk arra az időre is, mikor majd Pindurka baba megszületik. Szóval van itt egy magánböli két utcára, délelőttre menne, reggel apa vinné,ebéd után elmennék érte (addigra talán már felkelhetek kicsit, a kocsim a héten lesz kész), aztán itthon leteszem aludni (ezért kell az új ágy, hogy ne kelljen a kiságyba emelgetni) aztán délután már csak 1-2 óra, mire apa hazaér, meg néha anyukám vagy sógornőm eljönnek munka után segíteni. Hát most ez van velünk.

Dina: Remélem jól fognak alakulni a dolgaitok úgy ahogy Te szeretnéd. Én becsülöm a megbocsátásodat, én nem ilyen vagyok... Küldöm én is az aparagacsokat, kívánom, hogy sikerüljön újra egy családdá lennetek békében és boldogságban! Remélem Kata is majd visszafogadja az apukáját, és nem hagy benne nyomot ez az egész, ha úgy alakul...

Tücsi: Jobbulást a gyerkőcöknek!

Évi: Jó, hogy jelnetkeztél, gyere gyakrabban, ha tudsz!

Alziza: Nagyon helyesek a gyerkőcök, jó nagyok már!

Huncut: Hogy vagytok??? Mi újság? Ha van már netetek tessék ám írni magatokról!

Kata: Veletek mi a helyzet? Mert magatokról nem sokat írtál!

Vanda: Sajnálom a tüdőgyulladást, és a rosszul sikerült wellnesselést :( Remélem már sokkal jobban vagytok, és mihamarabb meggyógyul Bálint teljesen! Küldöm a gyógymanókat!!! Érdekes, de egyszer mikor mi voltunk Bível Sopronban wellnesselni, utána neki is volt ilyen hasmenéses cucc, nem gondoltam, hogy attól, de most már gyanús... Melyik szállodában voltatok, ha nem titok (csak a beazonosítás végett)? Kb Bí is 9 hónapos lehetett akkoriban...

Szép napot mindenkinek!
Lilla

lilló
 
 


Sziasztok!

Én is kívánok minden névnaposnak minden szépet és jót!

Prücsök! Teljesen átérzem a helyzetet, Sanyika továbbra is hajnali bagoly, ma reggel is 5.45-kor kelt! Én sem tudok vele mit csinálni, egyszerűen túl érdekes a világ ahhoz, hogy csak úgy átaludja az egész éjszakát és a reggeleket!
Blanka hogy áll a beszéddel? Mond már valamit?
Jól emlékszem, hogy ti jártok csiri-biri tornára? Mesélnél róla egy kicsit? Most én is keresek valami jó kis elfoglaltságot, ami lekötné Sanyikát, mert itthon elég unalmas az élet, és találtam egy ilyen foglalkozást a közelben. Szóval ajánlod egy (majdnem) két évesnek?

Mtm! Te írtad, hogy a Flora margarin tejmentes. Szeretném pontosítani, hogy csak a Flora light a tejmentes! És egyébként a Delma light is, sütéshez pedig jó a Liga kockamargarin.

Educi! Köszi a gratulációt, nem is vagy annyira elmaradva, a baráti kör tagjai közül is sokan csak most gratulálnak.

Anid! Kíváncsian várom a holnapi élménybeszámolódat, mennyire küzd értetek apa! Örülök, hogy visszatért a régi vidámságod és humorod (ami persze nem veszett el, csak pihent egy kicsit)?

Timi! Hogy bírjátok az utazgatást?

Kgk! Köszi az ötletet, hogy Sanyika is vegyen a kistesónak valamit, ki fogom próbálni!

Saara! Hogy megy a diéta? Nem haltál még éhen, ugye? :)
Remélem azért találsz valami táplálót. Elmúltak Piri kiütései?
A nagy bátyus allergiája változatlan?

Hirtelen több kérdést nem teszek föl, inkább keresek valami ebédet.

Sziasztok,
Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


Lilla!
Pont most írtam neked emailt!

Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


Sziasztok!

Minden névnaposnak én is kívánok sok boldogságot!

Prücsök!

Köszi a linket a gyerekfoglalkoztatóról, jópofának tűnik! Azt hiszem, Botinak már mehet a sűrűbb program is.

Pont tegnap mértem le a játszótéren, hogy mennyire igényli a jelenlétemet a játékhoz. Semennyire. Kb fél órát voltunk ott és egyszer se nézett hátra, hogy hol vagyok, ment, amerre akart. Remélem, hogy ha ilyen önálló, hamarabb meg fogja szokni az ovit.

Korai kelésekhez részvétem és veled vagyok! Hátha a nyári menetrend - vagyis sokáig játék a szabadban, rohanok, eszem, rohanok, alszom :) - jobban kifárasztja Blankát és nagyobbakat alszik majd.

Sikerült valamit kiokoskodni, hogy jól bírja Blanka az autózást?

Lilla!
Elhiszem, hogy unod a fekvést, de vigasztaljon az a tudat, hogy már nem tart soká!

Milyen ágyat vettetek Bínek? Botinak mi is az IKEA-ban találtunk ágyat. Az övé olyan, hogy az ágykeret fejtámlájára egy cicát és egy kutyát faragtak-festettek és persze van leesésgátló léc az oldalán.

Remélem, beválik a bölcsi Bínek. Szerintem ekkora gyerkőcök már élvezik egymás társaságát, meg újdonság is egyben a dolog.


Tücsi!
Szívesen a tippet, remélem, beválik!


Anid!
Először is köszi a regiment bölcsességet, amit küldtél, azt hiszem, megtanulom őket kívülről! :D :D :D
Sikerült már hódító szerkót választanod?
Arra gondolj, hogy egyszer már levetted a lábáról apát, most is sikerülni fog majd!
Nagyon szurkolok, hogy jól haladjanak a dolgok !


Sára!
Hogy vagytok? Sikerült kiválogatnod, hogy mit ehetsz?

Írtam neked privit!


Nagyon szépek a gyerekek fotói! Minden anyukának gratulálok hozzájuk!

Bocsánat, akit kihagytam, de vár a porrongy és a porszívó - jó társaság....


Szép napot!

Kinga
kgk
 
 


Lilla,
a Lövérekben voltunk. Hát, azért remélem, hogy nincs összefüggés, mert akkor jövőre nem megyünk. :(

Örülök, hogy ilyen jól kijönnnek a fiúk a családban!

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik ma pihenőnap van, sehol senki. :-) Mondjuk az idő nálunk jobb, mint tegnap volt, leszámítva, hogy elfelejtett előbújni a nap.

A hét jó híre, hogy kb. ezer éve után úgy fest elkelt a velünk szemben levő ház és ha minden igaz, akkor egy kisgyerekes család vette meg. :)

Kinga,
Autózás ügyben nincs sok változás, pedig idén több hosszabb túra van tervben, még akár Németország is - hát ettől azért tartok kicsit, mert a párom alapvetően nem szeret megállni út közben.
Abban bízom, hogy ahogy nő és okosodik, ez is jobb lesz. :roll:

Huncut,
Igen, mi jártunk csiri-birire hébe-hóba Pesten és imádtuk. Csak ajánlani tudom. Szerencsére jövő héttől már itt Herceghalmon is lesz és akkor aztán csak a betegség szabhat határt a látogatásainknak. Szerintem egy nagyon profi módon kitalált és felépített foglalkozás, hipp-hopp elröpül az idő. :wink: Persze ez biztos függ attól is, aki tartja. Az első negyed óra mondókázós, tornázós, mutogatós; aztán van negyed óra szabad játék mindenféle eszközök kipróbálásával; és a végén megint mondókázós, szivárványos kendőben zsip-zsuppolós, elbúcsúzós rész jön.
De mi például kipróbáltuk a Bukfenc nevű gyerektornát, ami ennek a koppintása és az számomra nagyon nyomasztó és zötyögős volt, a foglalkozást tartó személyével együtt. Aztán van, akinek ez is bejön...
A 3/4 6-os kelésekkel én már boldog lennék/vagyok. Most 2 napja ennek tükrében normalizálódott a helyzet, remélem marad is. :)
A beszéddel Blanka nagyon jól áll. Sokszor ugyan elfelejti, hogy tud beszélni és csak mutogat + ö-zik :lol: , de többnyire minden szót utánoz már és minden nap meglep valamivel. A mai reggeli meglepi a "pityis", ami a pöttyöset fedi. Hogy ezt honnan szedte? De tőmondatokban még nem beszél és kitalált magának egy újabb halandzsa nyelvet, nagyon vicces. :lol:

Vanda,
Mit mondott a doki néni Bálintra? Minden oké?

Lilló,
Sikerült az ágybeszerzési projekt?
Eggyüttérzésem a fekvés miatt, tudom milyen, de szent a cél. :wink: Amúgy te kaptál a dokibácsitól valami szert, amikor bevéreztél, hogy elősegítse a megtapadást? Mert én anno igen, csomó ideig kellett szednem, persze azért is, mert volt már korábban hasonló esetem és a drága dokibácsink nem akarta, hogy megint úgy járjunk.
Tényleg, nemrég volt a tv-ben a prof a híradóban. Kivételesen én is észrevettem.
A bölcsi miatt meg ne szomorkodj, 2 évesen már sokan igénylik is a társaságot és Bí is biztosan jól fogja érezni magát ott és így jobban tudja kímélni imádott anyukáját. Nézd a pozitív oldalát!
És tök szuper, hogy meg lehet csinálni a kocsid! Nem is mondtad, persze mostanában nem ez foglalkoztatott - érthető okokból.

Évi,
Hát persze, hogy emlékszünk rád.
Ricsi beszéldfejlődése miatt szerintem ne aggódj. Itt is van Blankával egy idős gyerek, aki még csak néhány szót mond. Az (egyedül) játszani tudást és az akaratosságot biztos tudják fejleszteni a Gekkoban, egy barátnőm is hasonló problémákkal küzd és ők is járnak. Szerinte nagyon hasznos, remélem nálatok is. :wink:
Egyébként ne aggódj, az én tündér lányom is ki tud hozni a sodromból és én, aki egyébként egy végtelen türemes ember vagyok (vagy legalábbis eddig azt hittem :oops: :) ) , olykor felemelem a hangom és rákiáltok. Hát ez van. Azt hiszem bizonyos dolgokat csak gyerekek és férjek tudnak kihozni az emberből. :lol:

Na, vár az ebéd és a felmosóvödör.
Szép napot!

prücs

prucsok
 
 


Sziasztok!

Jelentem itt esik az eső...

Prücsök! Köszi az infókat a csiri-biriről, meg fogom kérdezni, hogy van-e olyan csoportjuk, ahol Sanyika-forma gyerekek vannak.
A korai keléshez hozzá lehet szokni, de néha baromira rosszul esik 6 előtt felkelni... pl. ma reggel. Nyomasztó ez az idő is, Sanyika ma kétszer alszik, pedig már nem szokott.
Tök jó,hogy Blanka is szépen mondogatja a szavakat, néha olyan jópofák tudnak lenni! :)

Kgk! Az anya csak akkor kell ha baj van, ha minden szép és jó, akkor nem, igaz?
Mikor kezditek az oviba szoktatást? Szeptemberben?

Anid! Hogy vagy?

Csajok! Feleleveníthetnénk a ki mit főz ma? témát, nagyon kifogytam az ötletekből és eléggé kívánós is vagyok és unom már a saját főztömet...

Sziasztok,
Móni

Kép
Kép
huncut
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: