Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

jelentem megvagyunk betegeskedünk éppen. Azt terveztem h ma visszaolvasok és irok, de mára robbantam le én is, meg a gyerekek sincsenek toppon de amint tudok irok.

Csucsu irtam egy azonnali üzit neked msnre egyik este nem kaptad meg?

tényleg költöztök ez tök jo..de látod még nem jutottam el oda h elolvassam de fogok..

igérem jelentkezem nemsokára megint..

puszi mkinek

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla: Javulást nektek !!! Remélem hamar kilábaltok belőle.
Megkaptam amit írtál de már későn vettem észre nem is voltál bejelentkezve igy nem válaszoltam.
Majd ha meggyógyultok beszélünk. Remélem nálatok jól alakulnak a dolgok és jó az új munkahelyed is.


Kunkli: Na akkor én vagyok a hibás mert a párod is lefoglalja a gépet :) Hisz én küldtem a meghyvót :(
Nem is panaszkodok jó lesz minden csak addig mig nem költözünk zűrős lesz az időszakunk. Hisz iszonyú sok tenni való van addig. Ma is itt voltak a vevőink megeggyeztünk mimarad itt. 10percre akartak jönni de 3órát voltak. Nagyon ráérnek én meg hulla vagyok mert egyszerre 3-an is beszéltek.
Kicsit zűrösek.
anyóséknak nem mondtuk hisz nem beszélünk . talán onnan tudják, hogy levettük az eladó táblát. Na meg hogy állandóan jönnek a leendő vevők valamit megbeszélni. tehát a kocsijukat már ismerik. Mert úgye még az új tulaj is kérdezte hogy mozog odaát a függőny. Mindig leskelődnek örület amúgy !!!
De én nem foglalkozok velük elég zségyen szerintem nekik, hogy nem foglalkoznak az unokájukkal.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!


Csilla jobbulás nektek!!

Csucsu na mélyk lakást választottátok?Mesélj róla milyen!?

kunkli
kunkli
 
 

 
 

Haho itt vagyok megfazva ugy latszik elkaptam a Bokitol

phpBB: Kép
phpBB: Kép
lauracska
 
 


Laura: Akkor te is elkaptad végül. Javulást akkor remélem hamar túl lesztek rajta.
Sok sok gyógypuszi :)

Kunkli: Végül eldőlt melyiket vesszük meg igen. Nem azt aminek azt mondták nagyobb a kert mert elrontották. Most úgy van , hogy az ára marad de a telket megvariálták. Igy a másikat vesszük meg ami akkor a kert mint a másik amit elrontottak csak mi azért nem ezt akartuk megvenni mert hátrébb van az ovitól, iskolától.
Bár ez nézőpont kérdése.
Szóval ez nagyon csendes nyugis hely. 3Szoba és 1amerikai konyhás nappaliból áll ami szép nagy. Végülis 110nm lesz. Mondjuk a nettó a 92nm. A tetőteret nem lehet beépíteni de ha később nagyon akarjuk akkor meglehet csinálni csak nagyobb munka lesz. Most mindenesetre 1szintes lesz. Egy hosszú sávon kell bemenni a házhoz és nagy 500as kert lesz hozzá. Sajnos itt garázs nincs de a párom azt mondta majd épít a hosszú sávra hisz az úgyse lesz hasznos terület a kertben. Szép betoncserepes lesz és terakotta szinű lesz kívülről. Azt szeretnénk és mivel mi vesszük meg előszőr ezért igazodik az ikerfelünk majd.
Ja ez ikerház de teljesen más helyrajzi számon vagyunk teljesen elszeparáltan. Nagyon kevés helyen van össze épitve nem úgy mint sok ikerház. Igaz láttuk is a téglát ami hanggátlós tehát egyáltalán még azon a kis részen sem lehet semmit áthallani. Mindent választhatunk mit hova tegyenek. Kapcsolókat meg a radiátorokat. Most csinálják a tetőt már a cserepeket teszik fel. Aztán jön majd a burkolat választás és a falak szinének kiválasztása.
Az a jó, hogy mi erre bicajoztunk tavaly nyáron és akkor mégcsak az alap volt meg tehát nem 3hónap alatt csapják össze a házat. Ez azért megnyugtató. Ma is megyünk ki aházhoz az épitésvezetővel egyeztetünk és szerdán tesszük le a foglalót.Ja és ez március 30-án lesz kész. Tehát akkor már költözhetünk is :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Laurácska kívánom hogy gyorsan gyógyúljatok meg!Boki már jobban van?


Csucsu nem hangzik rosszul amit írtál!Lassan kezdhetsz pakolászni.Ami szerintem a legrosszabb egy költözésben.Ha nem tartod pofátlanságnak mennyibe kerül a ház?ha nem akarod ideírni ird meg priviben.Csak kíváncsi vagyok az itteni árakhoz képest ott mennyi egy ilyen házikó.Mi is egyre jobban rajtavagyunk mostmár a házkérdésen.Zsebi itt van a mi szobánkba és nincs hová költöztetni.Felbuzdulva a Ti sikereteken mégjobban rátenyereltünk a dologra.

Ma apjuk vitte Kriszt az oviba Zsebi még alszik de most beszél álmában azt mondja hinta palinta tök cuki.
Na megyek csinálok valamit amíg lehet
sziasztok!

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: NinCs ebben titok: 21,3M. Talán azért drágább mert ez csepel után van rögtön. tehát Halásztelek 5-km re van Bp-től szóval ez az aglomeráció. Szinte mindenki költözik most kipestről és úgyépül be Halásztelek, hogy az hihetetlen. Talán ezért drágább. Na meg szigethalmon is néztünk házat meg szigetszentmiklóson. Ott kb 1Millióval olcsóbb. De aki járt Halásztelken az tudja ez mennyivel hangulatosabb település.
Mostmár csak az a rizikó , hogy olyan iker háztulajunk legyen akivel jól kilehet jönni. Mondjuk én szerintem nem vagyok egy nehézkes ember könynen alkalmazkodok. Részemről nem lesz baj. A tamás is ilyen. Bár ha netán nem túl szimpatikus az ikertulaj az se baj mert teljesen elszeparáltak leszünk. Olyan mintha normál szomszéd lenne. Semmi nem lesz közös, sőt a kert is úgy lesz elválasztva, hoyg nem is látjuk egymást.
amúgy avneg ybarátnőm aki szintén miattunk most gonolkodik ilyen házban és elkezdik árulni az ő lakásukat.
Most mindenkinek megjött a kedve úgy látom. :)
Ti jól járnátok mert 4gyerekre kapnátok szocpolt. Ami nem kevés. 3gyereknél 3,9Millió. 4nél sajnos nem tudom.
Mi egy gyereket bevállalunk igy 2,4Milliót kapunk. És addig ahsználjátok ki mig van szocpol. Állítólag 4évig lesz még mert megszüntetik.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Kb itt is annyiba kerül egy hasonló ház a város szélén.Itt bent néztünk tavaly nyáron 32M lett volna.De most van a várostáblánál leköthető telkek ami nekünk nagyon tetszik mert ott is most épül kifelé a környék és a barátunk is ott lakik csak az út másik oldalán.Vagy néztük még Józsát az olyan mint nálatok Halásztelek Pesthez.Ez itt van egy köpésre.Ha minden igaz ma ki is megyünk szétnézni.
4gyerekre a szocpol.:4,6M
Jó példák vagytok ! :D

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: ha kimentek már megnézni a telkeket akkor az komoly elhatározás nem? Hisz nem hiszem, hogy fájdítanátok a szíveteket. Én azt mondom amíg azt a 4,6Milliót megadja az állam addig lépjetek. Mi van ha netán megszünteti. Csak modnom, hogy állítólq 4év múlva már nem lesz. Szerintem ha egyszer az állam ad azt akkor ki kell használni. Gondolj bele 4,6Milliót meddig gyüjtesz. Most jön a tavasz szerintem vágjatok bele. Rosszul nem járhattok hacsak azt nem nézzük, hogy szörnyű a pakolás meg a költözködés. Viszont utána nagyon jó lesz az új házban lakni.
Kiváncsi vagyok akkor ti most hogyan léptek.

Mi is néztünk telkeket megfordult a fejünkben , hogy épitkezünk csak nincs sajnos hova menni innen. mert úgye kicsi a határidő a költzésre. Szóval így erről lomundtunk. De igy is lesz amit megálmodtunk úgy kialakítani.

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt!

Néztünk telket nagyon jók csakhát mire építünk rá házat 30M körül lenne.Túl sok lenne a törlesztő részlet nem bírnánk fizetni.Mert mi megszeretnénk tartani a mostani házunkat is,mert majd jó lesz az egyik gyerkőcnek az anyám háza egy másiknak harmadiknak ott lesz amit most veszünk a negyediknek pedig segítünk majd venni,hogy ne keljen nekik albérletben kezdeni az életüket.Így önerő nélkül kezdenénk a projektbe.Viszont találtunk egy házikót 21.5M-ért aminek az elrendezése pont olyan amilyet szeretnénk csak a terasz hiányzik sajnos azt nincs is hely megvalósítani.Viszont nem újház csak nekünk lenne az amúgy95-ben épült ma fölhívjuk a fundamentás srácot hogy elmondja mik a pénzügyi lehetőségeink.Ja és nem új házra ugyebár csak a fél szocpolt kapnánk.Na majd látjuk hogy alakul hisz nem kell fejest ugranunk az elsőbe csak nagyon tetszik mindekinek a családból.Megyek mert elkésünk az oviból!!

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Remélem össze jön az áhított ház. Ird majd meg a fejleményeket mert kiváncsian várom :)

Kép
csucsu05
 
 


Ha megszeretnéd nézni mit néztünk ki a www.remax.hu oldalon egy picit lejebbgurítasz ott van a gyorskeresés bejelölöd hogy Debrecen ,ingatlan tipusa családiház,minimumár 20M maximumá25M, keresés.és azt hiszem a harmadik ház az.Dumán György intézője a Gyűrű utcán van 180 négyzetméteres.Remélem sikerül megtalálnod.
És nagyon köszi én is remélem összejön.Ti hogy álltok?

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: megnéztem a kiszemelt házatokat. Nektek kell is egy ilyen nagy ház és ha a nagyságát nézzük akkor nem is drága.
Mi most úgy állunk, hogy tegnap kaptunk 100ezer Ft ot a vevőnktől amit vételi szándék-nyilatkozatként adott amiben megjelöltük a foglalozás idejét ami maximum jövő hét péntek.
Sokan nézték a házunkat ma volt 2telefon és vasárnap ketten is álltak a kapunkban, hogy megnézzék milyen. Őket elküldtük. De , hogy nehogy elálljanak a vevőink és mi potyára küldtük el az érdeklődőket igy vételi szándék miatt jelképes összeget kértünk. Igy azt mi is tegnap tovább adtuk és ha netán a vevőink elállnak akkor az nem olyan nagy összeg amit elbukunk.Meg elbuknak akkor ők is. Igy tiszta. Mi pedig jövő héten pénteken délután mennénk ügyvédhez akkor. De tegnap mindent megbeszéltünk a kivitelezővel tök szupi mert a Tamást már ezer éve ismeri és ami pedig a hab a tortán, hogy akié a cég az a mostani házunk mellet 2házra lakik tehát szomszédok vagyunk. Nagy volt a meglepődés mikor ez tegnap az irodában kiderült. Szóval így biztos nem fognak átverni. Mi ezt nem tudtuk mert ingatlanoson keresztül néztük ki a házat. a jutalákot az ingatlanosnak pedig a kivitelező adja. De úgy korrekt, hogy a kivitelező és az ingatlanos is egy árban hirdette.
Szóval remélem alakul már valóban az új életünk.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Tudom, rég voltam erre. Bocsi! Kicsit kimerültem minden téren. Jól vagyunk. Most már. Fiúk közel két hétig itthon voltak betegen. Hát, nem mondom! Elég volt! Most oviban vannak. Nekem egyre nehezebb. Gyakran és gyorsan elfáradok. Ezért igyekszem sokat pihenni.

Csucsu! Remélem, a házzal minden ok. Kívánok nagy kalappal hozzá!

Kunkli! Ti is költöztök? Régóta tervezitek, vagy hirtelen jött ötlet?

A mi házunk elég jó állapotú, mert nagyon fiatal. Kb 20 éves, ami szerintem nem sok. Kétszintes. Alul van egy étkező, konyha(ami szörnyen pici), nappali, fürdőszoba wc-vel, egy kisebb szoba(ezt jelenleg dolgozószobának használjuk. Felül két kisebb szoba az utca felől, egy nagy szoba hátul, zuhanyzó wc-vel, és a közlekedő.
Nagy az udvar, szép teraszunk is van. Tavunk még nincs, ami késik, nem múlik. Keresek képeket, mert anno csináltam mindenről.


Puszi nektek:


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta: Jó elosztásúnak tűnik a házatok ahogy leírtad. Istenem 10hét van hátra szülésig. nem csoda ha kezdesz fáradni hamarabb. Úgy szalad az idő igy látszik csak igazán.
Köszönöm a nagy kalapos kivánságot rám fér :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:

bizony, már csak alig 10 hét. Én 8-al is megelégszem.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta: Gondolom a 8 al is hisz olyan sok idő a várakozás. Biztos amarabb jön hisz nem az első gyerek. Azok várják ki a teljes időt. Bár szabina 1héttel korábban jött. És hogy örültem neki.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Nálam Gergő rávitt 2 napot, Dani pedig 1 héttel előbb érkezett. Most azonban a 2 hetet sem bánnám. Nem panaszkodásként írom, de egyre nehezebben bírom.


Amúgy jól vagytok?



Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta: Jól vagyunk köszönjük. Lekopogom az influenza vírust megúsztuk eddig.
Nem csoda ha nehezebben bírod, hosz azért két gyerköccel is kell foglalkozni. De jön a tavasz meglátod majd minden könyebb lesz. Az embernek a kedve is jobb ha napsütés van és könyebben is viseli a dolgokat.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok! :cry:

Tegnap este nagyon összevesztünk a férjemmel.Az iwiwen bejelölte egy volt barátnője és én dühös lettem hogy van pofája bejelölni.NÁlatok ez hogy van én reagáltam túl a dolgot?Bár azt bevallom féltékeny tipus vagyok.Miden esetre csúnyán összevesztünk rajta és ki is törölte az egész iwiwjét pedig én ki is húztam a gépet hogy ne tegye de rettenetesen makacs.Most nekem borzasztó lelkiismeret furdalásom van hogy nem kellett volna felhúzni magamat rajta és persze Őt sem. :cry:

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Mi is jártunk igy. Sőt volt egy csaj aki olyan dolgokat írt neki, hogy sajnálja hogy vége. És most az ő közös gyerekük fényképét rakhatná fel. Mi is össze vesztünk de aztán megbeszéltük. Bár majdnem elváltunk a csaj miatt. Szerintem nincs az a csaklád ahol ilyen nem fordul elő. A bátyáméknál is volt ilyen gubancs. De mivel mi már átéltük csak jót nevettünk mikor írták. Az a helyzet van a párjainknak múltja de ez van el kell fogadni. Én is néha féltékeny vagyok de végül is azzal nyugtattam akkor magam, hogy engem vett feleségül és engem szeret.
Te is gondolj erre. Biztos az ex írigy hisz csodálatos nagy családja lett a párodnak. A férjed meg büszke mert vagytok neki.
Ez azért neki is elégtétel. Hidd el.
kap majd egy mailt az iwiwtől hogy valóban komolyan gondolja e a törlést. Mond meg neki nem kell ezért törölni magát hisz talált régi ismerősőket akivel jó tartani a kapcsolatot. Puszilgasd meg a párod és beszéljétek meg ezt.

Puszi:
Era

Kép
csucsu05
 
 


Szia!

Nagyon köszi Csucsu megnyugtattál egy kicsit.Akkor most rajtunk is jót mulattatok mint tesódékon!? :D
De én nem értem miért ilyenek a nők,mert ilyeneket álltalában a csajok csinálnak.Nemigaz hogy miért nem bírnak olyat keresni maguknak akinek nincs párja.
Reggel elment a férjem Franciaországba a barátjával kocsit hoznak nem nekünk Ő csak söförnek ment.Rendesen adott puszit mintha misem történt volna.Cintiát vitte magával majd igazolom neki a suliba kedden este valoszínű már itthol lesznek.Így a megbeszéléssel várnom kell és a puszikkal is.
És nemtudod kb mikor küldenek neki mailt és bizti küldenek mert az bánt a legjobban hogy kitörölte és pont azért mert olyan jól érezte magát a régi cimborák felkutatásával.
Jó éjt!!

kunkli
kunkli
 
 


Sziasztok itt vagyok mostmar ragyogok,tul mentem en is es a Boki is az influenzat de azert ket gyerekkel lazasan lenni egy hetet hat annyira faradt vagyok meg egyszeruen nincs turelmem a gyerekekhez de az en ferjem nem nagyon segit be a gyerek nevelesbe meg az a szerencsem hogy hetvegen apukam segit

phpBB: Kép
phpBB: Kép
lauracska
 
 


Kunkli: nem nézted a te ismerőseid közül el is tünt a férjed neve?
Amúgy igen rajtatok is nevettünk. na nem rossz indulatból hanem, hogy mi is így reagáltunk anno. De mi már nevetünk rajta. És amikor a tesóméknál is ez előfordult akkor a sogornőm már válni akart. de elmeséltük neki, hogy nálunk is ez volt. erre azóta már mindneki mosolyog ha ilyet hall.
Ha a párod adott neked puszit akkor nagy baj nincs. azért meséld el , hogy másnál is így van.
Milyen kocsit hoznak be?


Lauracska: Pihenj ha tudsz és megértem ha nem vagy annyira türelmes most. Az jó ha apukád besegít. Párod sokat dolgozik azért nem tud besegíteni?

Kép
csucsu05
 
 


Csucs igen eltünt nincs közte. :cry: És be sem lehet jelenkezni :cry: Szóval bizti hogy még visszalehet vonni?
Legalább Titeket megnevettettük :D Biztos mi is majd így leszünk vele ha túlleszünk rajta.
Peugeotot hoznak mert ott állítólag nagyon ólcsón lehet venni de bontani hozzák.
Laurácska örülök hogy meggyógyultatok!

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Ha eltűnt az ismerőseid közül akkor törlödött. A Szabinának lassan megérkezik a meghívója ha kell átküldöm csináld meg neki a regsuztrálást és akkor hátha megenyhül.

Kép
csucsu05
 
 


Szóval akkor nincs remény visszacsinálni :cry:

kunkli
kunkli
 
 


Sziasztok!

Csucsu amíg Ti kimulattátok magatokat rajtunk /Amiért nem haragszom/én felvakartam magam a padlóról. :D És mint tudni lehet a férfihoz a gyomrán át vezet az út ami az én Drágámra duplán igaz imádja a hasát ,mire hazajön főzök neki valami kínaifélét azt nagyon szereti.És vettem neki pöttyös pontot mert mindíg csorog a nyála a reklámja alatt.Ezenkívül vettem valentinnapra neki Cherry Oueeent fehércsokisat.Ő az ilyen apró kis nasiknak jobban örül mint bármi féle nagy ajándéknak.

Britta ne haragudj hogy idáig nem válaszoltam.Már jóideje fontolgatjuk hogy kell egy nagyobb ház de Csucsujék sikere ösztönzőleg hatott ránk.Hogy mi sülki belőle meglátjuk.A Ti házatok is jó elrendezésünek hangzik várom a képeket róla.

Nekem Szabi 1 héttel előbb ,Cintia 2 nappal később,Krisz pontos volt,Zsebi 5 nappal előbb született.Cintia mivel nem akart előjönni és utáltam a vizsgálatokat bevetettük a legjobb módszert hogy össztönözzük a világrajövetelre.Egy reggeli hancur után éjfél előtt öt perccel már megis született.
Viszont tényleg nagyon telik az idő de lehet hogy csak nekünk kivülállóknak.Nemsokára nézegethetjük a kis Bence képeit.
Na megyek dolgomra Sziasztok!

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: akina kajákat mi is szeretjük. Miket szoktál főzni?

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!


bejelentkezem, megvagyunk,m ég mindig betegen. hol jobb hol rosszabb, most már csak az influenzára várunk. :cry: :roll: a suliban egyre több a beteg gyerek, 40 fokos lázzal fekszenek..már elöre félek.

Vannak híreim egyébként, csak időhiányában nem tudok most irni, de azt sem akartam h elfelejtsetek.

jelentekzem még.

puszi addig is mkinek

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla: Már hogy felejtenénk el??????????!!!!!!!!!!!! ne butáskodj.
Lassan lecseng ez az influenza és túl leszünk rajta.
Azért ha néha tudsz gyere mert kiváncsian várom mi van veled illetve veletek. na meg hiányzol is nekünk!!!!

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsu pirított tésztát csinálok köretnek hozzá mikor mit a googlén keresgéltem egész jó recepteket.Még tavaszi tekercset nem csináltam de majd az lesz a következő.Csak most Zsebi nagyon beteg hányik és megy a hasa.Tegnap voltunk a doki néninél kaptunk beutalót ha nem javul vinni kell a korházba.A rossz hír hogy nem nagyon javul B6 ot írtak ki de kihányja így nem hat.A női vonalon írt az egyik csaj kúpot.Hatórakkor a férjem elment az ügyis patikába venni azt adtam neki de ha délig ettől sem fog javulni megyünk a korházba. :cry: Most alszik és még nem hányt 2 órája /KOP,KOP,KOP/remélem már nem is fog.

Csilla jó hogy néha bekukkantasz!!Kíváncsian várom a hireket!!!

Szép napot nektek!!!

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Hú az nem jó szegény zsebi biztos kimerült a hányástól. Remélem már túl van rajta és nem kell menni a kórházba.
Gyógyulgasson és sok gyógypuszit küldök neki.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsu sajnos a gyógypuszik nem használtak korházban voltunk.Már nem hány de nem is ivott igy kezdett kiszáradni.Kapott két adag infúziót és jól rendbe jött. Már délelőtt szaladgált a korterembe és toszigálta az ágyként funcionáló műanyag kerti széket.A délutáni vizitre már evett is pogácsát /ez a kedvence a fornettis/és több mint egy liter almalevet ivott.Ezért kertem az agyuntusnőt legalább éjszakára engedjen haza.Igy a tegnap estét már itthol töltöttük,de hivatalosan még korházban vagyunk.Délelőt kell visszamenni vizitre.Ilyen sem volt több mint tíz éve hogy én már 8 órakkor aludjak,mint az este.De nagyon fáradt voltam Három éjszakát nem aludtam.De nem baj az a lényeg hogy Zsebim meggyógyult.
De képzeljétek lefényképezték Őt a korházban mert van egy 8 éves kisfiu aki törpe növésü és akkora mint Zsebim Ő lett a viszonyítás.Ezenkívül megtudtuk hogy alergiás a klóros fehérítőre.Mert ugyebár azzal mosnak a korházban és szegény gyermekem tiszta irritált lett tőle.Most ennyi pedig még tudnék mesélni az egészségügyről csak nagyon fáj a fejem.
Szép napot nektek!!!

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Akkor remélem zsebi már valóban jobban van. Szegénykém biztos rossz lehetett nektek a kórházban. El is hiszem, hogy fáradt vagy. Zsebikének millió puszi.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

BOLDOG SZÜLINAPOT BRITTA!!!!

Most csak ezért ugrottam be majd jövök délután.

kunkli
kunkli
 
 


Britta: Nagyon BOLDOG SZÜLETSÉNAPOT kívánok!!!!

Egy kis versike:

"Nem kívánok egyéb átkot,
egyél meg egy hekto mákot!!
Minden nap csak 1-1szemet,
addíg élj míg meg nem eszed!!"

Kép
csucsu05
 
 


Csajok!

Nagyon köszönöm, hogy gondoltatok rám. Jól esik. Majd jövök a héten valamelyik nap és mesélek az utóbbi időről.

Puszi nektek:

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Megjártuk a korház hadak útjait nem kívánom senkinek hogy odakerüljön.Én nem tudom hogy mindenhol ilyen vagy csak a mi klinikánk.Szombaton visszamentünk másik doki volt.Lecseszett hogy minek mentünk oda Ő nem fog a mi zárópapírunkkal is kinlódni.Menjünk vissza hétfőn.Ma visszamentünk2,5 órát vártunk egy szék nélküli váróban,a betegfelvételen ahol örülhetek ha nem kapjuk vissza a vírusunkat a beteg gyerkőcöktől mint az egyik szobatársunk mert Ő szegények így jártak.

Britta várjuk a beszámolót!

Csucsu veletek mi újság?

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Szerintem az egész egészségügy ilyen "magas" szinten van .
Örület, hogy meg kell hunyászkodni .
De Zsebi már jól van úgye?
Mi jól haladunk tegnap délután mentünk ki a házhoz a villanyszerelő hivott, hogy egyeztessünk mi hol lesz. És csa ámultunk mert ablak ajtó már bent volt. És már nem lehet csak úgy besétálni mert az ajtó zárva van. De olyan más volt a képe már a háznak. A sitt kivolt pucolva szóval olyan áttekinthető volt.
Aztán tegnap kitaláltam, hogy a sarokülőgarnituránkat felteszem a netre mert nem igazán illik a nappaliba. Úgy voltam vele ha elkell az jó ha nem visszük magunkkal. És reggel feladtam az expresszen. Erre délelőtt csörgött a telcsim, hogy mikor jöhetnek érte Tatabányáról. Mondtam valamikor napközben. Erre fél 1kor már el is vitték. Most kong a nagyszobánk alig van bútor benne de nem baj mert szeretnék egy 3-2-1es bőrgarnitúrát venni.
A másik is szép volt de 10éves és még pont jókor adtuk el hisz fiatalabb nem lesz. Jó állapotú volt mert igyekezetünk vigyázni rá. Végül 45ezerről lealkudta apasi 40ezerre. Most azt félre teszem és ahoz kell hozzá tenni majd pénzt.
Szóval jól alakult a mai napunk.
Ja meg elmentünk ma a bankba vissza fizetni a hitelt. Most olyan jó mert nincs hitelünk. Igaz ez csak 2hónapig lesz igy.
Még az alufelninket raktam dfel a netre a régi kocsinkon volt rajta de azt se akarom elköltöztetni szóval bizniszelek folyamatosan. :)

Puszi csajok:
Era

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Köszi Csucsu fizikailag jól van már husikát is eszik csak lelkileg nagyon megviselte.Ezelőtt legfeljebb kétszer kelt fel nyöszörgött odaadtam neki a cumiját ivott és aludt tovább.Most 10 szer kell fel és sírva.Szegénykémet amikor bevittük rettenetesen megkínozták.Nem találták a vénályát ezért mind a két kezét összeszurkálták nem tulzással fél órán keresztül.Már a doki is sajnálta szegényt.Volt egy ápolónő aki csak nézte Ő adta az ágyat és mondta mérjük meg a lázát de még szegény gyerek ekkor is sírt.Majd két perc mulva jött vissza az ápolónő hogy miért nem mértük már meg a lázát mondtam neki nem hadja had nyugodjon már meg egy kicsit mire Ő hát ha én nem akarom hogy meggyógyuljon.Ekkora bunkó nemértem miért megy ilyen helyre dolgozni.Láza amúgy sem volt itthol sem.Utána bármikor meglátott Zsebim egy fehérruhást sírni kezdett. Vizitkor ,amikor visszakelett menünk akkor is.Kiváncsi vagyok mikorra heveri ki vagy ki sem heveri a dokiktól való félelmét eddig még ha szurit kapot sem sírt. :cry:

Ti szerencsére nagyon jól haladtok örülök neki.Ilyen bőrülőgarnitúrát szeretnénk mi is csak még azt nem tudjuk milyen színüt.Tetszik a fekete ,fehér ,krémszin. Ha ilyen jól eladsz mindent a végén egy-egy szatyor cuccal fogtok átsétálni amikor költöztök
:D

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: nekemis tetszik a fekete, fehér , krém. A krém és a fehér azonban kényes kicsi gyerek mellet. tehát az nem lesz. Láttam most tüdő szinűt nagyon szép . Párom a feketére esküszik. A kék nem tetszik a zöld nem megy a bútorunkhoz. a barna nem az én szinem. Szóval még a bordó vagy padlizsán szinű ami tetszik. majd meglátjuk. Nem ujjonnan vesszük mert nagyon sokat láttunk a neten ami vagy új vagy max fél éves és 5-öd áron. Szóval valószinű valami ilyet veszünk. tegnap egy holland használt bútorboltban voltunk. Hát volt egy álomszép krém szinű. Új volt csak eg ybútorbolt bezárt azért adják el. Csak úgye krém szin kilőve.

Zsebit megértem ha most a fehér köppenyesektől fél. Sok ápolónő olyan mint egy kő! Én ápolónőnek tanultem de 2hónapot dolgoztam a szakmámban pont ezért mert én túl lelkis és gondoskodó vagyok nem tudtam elviselni ezt a stílust. És sokan hülyének néztem mert olyan betegek mellet is ültem akinek semmi esélye nem volt. Gyerekosztályon is voltam igaz ott gyakorlaton csak. Ott is néha kiakdtam mert az ápolónők vissza taszitóan viselkedtek.
Megvan az egészségügyről a véleményem.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok ime en is,mi jol vagyunk aggaszt ez a helyzet ami az orszagomban tortenik nem szeretnek meg egy haborut atelni.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
lauracska
 
 


Sziasztok!

Laurácska nem is tudom mit mondjak reméljük a legjobbakat.

Nekem Zsebi lassan kezd visszatérni a régi kerékvágásba.Már nem kell egésznap ölben tartani és éjszaka is egyre jobban alszik.Nekem viszont megint jön a bölcsesség fogam és nagyon fáj.Megyek mert nem hagy írni.

Szép napot!!!

kunkli
kunkli
 
 


Laurácska: Megértem, hogy aggaszt a dolog. reméljük alegjobbakat.

Kunkli: Akkor te nagyon bölcs leszel már! Zsebi gondolom már ha jobban van akkor vissza tért a régi kerékvágásba és huncutkodik sokat.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Most van időm írni nektek. Az elmúlt időszak eléggé fárasztó volt. De a köv sem lesz jobb. Párom most nyakig ül a munkában, így én hordom a fiúkat reggel és délután az oviba. Mire délelőtt hazaérek, alig van időm másra mint egy kis rendet csinálni. Aztán jön a délutáni eü séta. :))) Még bírom, de estére gyorsan kidőlök.
Jól vagyunk. Szerencsére fiúk sem betegek mostanában. Igaz, jelenleg picit köhögnek, de ez kezelhető jelenség, emiatt még mehetnek oviba. Dani nagyon imádja az ovit, du nem akar hazajönni. Amúgy szépen elvan odabenn, eszik(nem is keveset), alszik szépen, és lassan hozzászokik az ottani szabályokhoz. Gergő még mindig olyan mint az időjárás. Hol ilyen, hol olyan a viselkedése. Persze néha kiakaszt.
Én még jól viselem ezt a hátralevő időszakot, bár napról napra lassaban teszem dolgaim. Azért minden elkészül ám. Voltam dokinál. Bencém szépen fejlődik, már kb 2126 gramm volt kedden. Az elmúlt 4 hétben 900 grammot hízott. Én 6 kg-ot szedtem fel, de kizárólag a pocakomra. Szerencsés alkatom van. Már szűkek a nadrágok, de kitartok, hisz nem sok van vissza.
Voltam a biztosítónál, mert a két emelet fürdője között valahol csőtörés van(nagyon örülök neki:(((), aztán bejelentettem. Össze-vissza beszélnek. Mindenki mást mond. Most neki kell állni kibontani, mert addig nem kapunk egy fillért sem. Mondanom sem kell, a hátam közepére sem hiányzik a sok munka, ami ezzel jár. Pont most, amikor éppen el kell kezdeni lassan a készülődést. Elegem van. De addig meg kell csinálni, amíg nincs meg a babó. Nem kívánom senkinek. Na, nem panaszkodom.
A farsangról egyelőre nem tudok képeket tenni, mert még nincs meg a felvétel. Amint megszerzem, teszek fel fotót. Rólam is talán kellene készíteni, hogy legyen emlékem a pocakomról, de eddig még ez nem történt meg.

Igyekszem jönni gyakrabban , de sajnos nem könnyű időszak ez nekem. Sok dolgot kell kézben tartani. Még jó, hogy néha anyumék besegítenek, amiben tudnak.

Puszi nektek!

Vigyázzatok magatokra!

Szép napot:


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta: Szép nagy baba lesz mert ha most túl lépte a 2kg-ot akkor nem lesz 3kg alatti sőt. Persze, hogy jobban fáradsz ez érthető nem is a legjobbkor jött ez a csőtőrés nálatok elhiszem ha nem vágysz arra, hogy szét kelljen verni a házat. De az éltessen, hogy 2hónap múlva már a pici babád is a kezdben lesz.
Kitartás. Tényleg csinálj magadról pocakos képet és ha tudod azt is tedd fel :)

Puszi addig is.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Britta tényleg szép nagy Baba lesz!

Csajok mostanában olyan jó idő van hogy nemsokat vagyunk idebent.A hétvégén már kint főztem bográcsba.
Csucsu láttam iwiwen a házatokat nem rossz.Sőt!!
És ha már fényképről van szó teszek fel egy párat.
A macikám
Kép

A segédem Kép
Kép

kunkli
kunkli
 
 


Sziasztok!

Britta tényleg szép nagy Baba lesz!

Csajok mostanában olyan jó idő van hogy nemsokat vagyunk idebent.A hétvégén már kint főztem bográcsba.
Csucsu láttam iwiwen a házatokat nem rossz.Sőt!!
És ha már fényképről van szó teszek fel egy párat.
A macikám
Kép

A segédem Kép
Kép

kunkli
kunkli
 
 


Bocsi véletlenül ketszer külte ez a vacak

kunkli
kunkli
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: