Új privát üzeneted érkezett!

Gotti nem kell megnyitni,hanem azon a részen van a lényeg,ahová Neked is irni kéne.Nem tudom érthetö-e?Nálam igy volt.Továbbküldésnél én a csatolt dolgokat ki is töröltem,nehogy másokat is megzavarjon.

Kinga

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok Lányok!!!!

Gyönyörű napsütéses napra ébredtünk!!! Remélem ti is!!
Mára 15 fokot mondtak,ez remek!! Tiszta tavasz.
Hétfő ellenére nagyon jó kedvem van.
Kép
Nem úgy mint Garfield-nak!!
Képzeljétek tegnap voltam 27 éves. Lassan de biztosan közeledem a 3x felé. De nagyon jól érzem magam.
Adri, Picurok hogy vannak?
Dorka,nálunk a gyurmázás csak 3 éves kora körül kezdődött.Vettem én a Daninak gyurmát,de nem érdekelte.Az oviban kezdett megjönni a kedve vagy az érdeklődése.

Nagyon nagyon szép Képot Mindenkinek!!

Puszi:Móni
Kép

Kép
moni3
 
 


Sziasztok!Nálunk is szép napnak látszik, süt a napocska.Dorka
chopin
 
 

 
 

Sziasztok!

Csatlakoznék én is a "napnak nagyon örülők" táborához! Végre, végre!!! Ahhoz képest, hogy egy hete még tombolt a hóvihar....
Délelőtt nagyot sétáltunk a kicsivel, bár a séta az túlzás, ő ment a kis műanyag motorjával, én meg rohangáltam utána!Kép
Sőt, már attól jó kedvem lett, hogy a teraszon teregettem ki a ruhákat, nem bent a radiátorokon!

MóniKép
Isten éltessen!!!Kép És nem síránkozni....! Én az idén már 30 leszek....Kép Borzalom! Igaz, csak nov. végén! Addig mindenkinek 29-et mondok!Kép

ZsuzsaKép
Képzeld, veled álmodtam!Kép Az úgy volt, hogy te itt laktál tőlünk nem messze, a szomszéd faluban, én meg futva(!Kép) mentem el hozzátok, és megbeszéltük, hogy legközelebb ti jöttök!

KingaKép
Ugye te írtad, hogy anyukádnak volt ínygyulladása? Megkérdeznéd, mit kapott rá? Köszi!Kép

Na megyek, még vár a mosogatás, délután meg vásárolni megyünk. Össznépi, családi, jajjjj.....(2 gyerekkel nekiindulni...)

Puszi, Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Kép

MONI NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT UTOLAGOSAN!!!

És kéretik nem siránkozni az évek miatt,én idén töltöm a 34-et.Bár idén elöfordult elég sokszor,hogy 100 évesnek éreztem magam!!KépKépKépKép


Puszika:Kinga

Ditta,megkérdezem muttit,aztán irok!!!

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok!

Móni Kép Nagyon boldog szülinapot!
Kép

Ditta Kép Az álmoknak van vmi alapja, a szívem mélyén én egy ilyen nyugis helyre vágyom lakni Bp. helyett, nem is lenne rossz, ha csak így átszaladhatnánk egymáshoz!

Ma egyébként azért jöttem ilyen későn, mert egyik barátnőm, aki itt lakik a közelben, átjött a kislányával és sétáltunk, meg játszottunk, meg dumcsiztunk. Szóval tök jó volt, itt egy kép a babákról:
Kép

Remélem most már marad ez a gyönyörű idő!! Csak az a baj, hogy alig tudok a fenekemen megülni, állandóan kimennék.
Most egy kis dicsekvés következik: Bálint egyre szívesebben eszik, már csak kiskanállal etetem (nem ujjal) és szépen nyitja a száját, nem kell könyörögni neki. És tegnap amikor négykézlábra állt, már az egyik kezét felemelte és a másik mellé tette, azt hiszem nemsokára elindul mászni. Akkor aztán én is futhatok a gyerkőc után Kép

Puszi Mindenkinek:Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Halihó Lányok !

Ki mer itt a korra panaszkodni ? !!!

Én, a tapasztalt öreg közzétek csapok, irgum-burgum ! Kép Kép Ha én 30 lehetnék....
Egyenesen csitri korúak vagytok Kép Kép
Nna , nehogy megsértődjön bárki Kép

Sok-sok boldog szülinapot Móni drága:

Kép
gottianyu
 
 


Szia Zsuzsa !

Egyszerre írtunk Kép Édesek a gyerekek ( nekünk is ilyen a járókánk, persze már a múlté...)
Gratula, hamarosan jön a mászás !!!
És a lakás felfedezése, ami annyit jelent, hogy az a szó, hogy rend ismeretlen fogalommá válik hi-hi-hi / ez nem káröröm ! /

Adri Megkaptad a választ? Ha már nem ezek voltak a kérdések, akkor küldd el más formátumban az újakat bátran.

Többieknek is üdv., végre süt itt is a nap !!!!

Ditta! Lajosom volt helyettem a hétvégi nagy OFF-on ! Szuper volt, azt mondja Kép

Gotti
gottianyu
 
 


Az előbb írtam, de lefagyott ez a vacak...
Megpróbálom elővarázsolni!
Ha nem megy, akkor bocsi, de én mégegyszer nem írom újra!
radra
 
 


Sziasztok lányok!

Szép napra ébredhettünk, igaz?! Süt a Nap! KépMár éppen ideje! (Végre valami jó is ér...)

Nándika már nem lázas, de még mindig elég rosszul néz ki! Bálintkámnak meg folyik az orra, és a nyála, meg a szeme is állandóan könnyezik, folyton köhög, meg tüsszög, úgyhogy betegek a drágáim! Sajnos! Kép Kaptak rá gyógyszert, meg antibigyót. (Aminek egyáltalán nem örülök, de mit tudok csinálni?)
Ma reggel én is voltam laborba, holnap lesz meg az eredmény. Ma meg bejelentkezek holnap estére a nődokimhoz. Majd megírom mit mondott.

Móni! Isten éltessen Téged és Danit is sokáig!
Kép

Dorka! Köszönöm szépen, hogy válaszoltál a kérdésekre! Nálatok is jó idő van? Annyira örülök, hogy süt a Napocska, hogy azt el sem tudom mondani! (Apró örömök az életben...)

Ditta! Valami vírus van Bálintkánál is, azt mondta a doki. Ja, azt el is felejtettem írni az elején, hogy hasmenése is van a kicsinek!
Ti rendbe jöttetek már?

Zsuzsa! Ráérsz válaszolni a kérdésekre a héten vagy akár a jövő héten is, mivel úgy sincs túl sok időm a szakdolival foglalkozni. (Pedig kellene! De a legfontosabbak a gyerekek!)

Kinga! Ha lenne most egy aranyhal, ami teljesítené 3 kívánságomat, az egyik valószínűleg az lenne (az egészség után), hogy legyen végre időm kipihenni magam! Kép
De sajnos nem hogy mesebeli aranyhalam, még igazi sincsen!

Gotti! Neked is köszönöm a válaszokat!
Képzeld, olyan kevesen vannak a csoportban, hogy nem igazán érdemes foglalkozást tartani. 25-ből 11-en voltak! Abból is kettőt úgy hoztak el a szülei, hogy betegek! (Hiába mondta az óvónő, hogy ez így nem jó! Néha a szülőkön is ki tudok akadni. Hogy egyesek milyen felelőtlenek!)
Már akartam kérdezni (telefonon, de az valahogy nem akar összejönni), hogy mikor, mit és kiknek szoktak adni az oviban a gyakorlaton lévők? (gyakorlatvezetőnek, óvodavezetőnek ...) Ha lesz egy kis időd, akkor írsz pár sort róla priviben? (Nem akarom a többieket untatni a hülyeségeimmel.)

Pusszantás mindenkinek!

Adri
radra
 
 


Móni!Boldog szülinapot!!!
Kép
Szerintem nagyszerű kor a 30-hoz közeli és túli, mert sokkal érettebb vagy, gondolj bele, mennyi mindent másképp láttál 20 évesen.
Zsuzsi!Klassz, hogy szépen eszik már a kis manód, nálunk mostanában gyakran van, hogy Szonja megmakacsolja magát és csak kenyeret meg babánt óhajt enni a szopi mellett.Hát hiába, már van saját ízlése.Bezzeg a babáit megeteti a főzelékemmel.Édik a játszópajtások.
Gotti!Cuki ez a beszélő torta. Egyébként mindenki annyi, amennyinek érzi magát.
Adri!Sajnállak szegénykém neked most minden összejött, de ne búslakodj, hamar meggyógyulnak a gyerkőcök.Múltkor a párom világosított fel, mikor betegek voltunk, hogy a köhögés a gyógyulás jele.
És ahogy anyukám mondaná:Igyatok sok sok folyadékot, mézes gyógyteát.
chopin
 
 


Gotti Kép Már most készülök a mászós-pakolós időre, már megkezdtem a lakás "akadálymentesítését", pl. virágokat, állóvázát elpakoltam, de bizti ér majd elég meglepetés, a már totyogó-rámoló kisbarátokon "edzem" magam. Kép Bálint egyébként már most imád pakolni,a konyhafiókok a kedvencei...

Adri Kép Gyerkőcöknek jobbulást!! Hú, most tényleg összejött Neked minden, de ne aggódj, gyerekek meggyógyulnak, a szakdoli is meglesz, csak vigyázz magadra és pihenj egy kicsit ha tudsz!

Dorka Kép Igazad van, 30 évesen az ember lánya sokkal érettebb, hát még 60 évesen! Kép Szoncsi igazi egyéniség, lehet hogy a főzeléked szereti a legjobban, de tudja, hogy a babáknak jár a legjobb falat Kép Bálint sem rajong a zöldségekért, sokkal inkább a gyümölcsökért.

Kép
Kép
denizsa
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon köszönöm a köszöntést,az egyik virág szebb mint a másik.És eszembe sem jutott panaszkodni a koromra!!!!!Tökéletesen elégedett vagyok vele.
Ma megyünk kontrollra Danikámmal,nagyon remélem, hogy mindent rendben találnak.
Majd este megírom mi volt.
A nap ma is süt, remélem így is marad.
Én is küldök nektek virágot,ezzel is a tavaszt idézve!!
Kép
Kép
Szép napot!!!

Puszi:Móni

Kép
moni3
 
 


Sziasztok!Azt mondják az észtek, hogy idén itt elmarad a tavasz.Na szépen vagyunk.Azért én még bizakodom, elvégre most is süt a nap, csak mínuszról nem akar feljebb menni a hőmérséklet.
Zsuzsi!Az akadálymentesítés nálunk rögtön azzal kezdődött, hogy kiraktuk az alacsony asztalt a nappaliból, mert úgy gondoltuk, hogy teljesen fölösleges, mivel akármit rápakoltunk a gyerek lerámolta.Legalább van helye focizni, amit nagyon szeret.Dorka
chopin
 
 


Móni Kép Virágaid nagyon szépek! Ez a vízben tükröződő nagyon különleges. Drukkolok a kontrollra!

Dorka Kép Ott még mindig mínusz van? Brrrrr.... Itt legalább +10 fok van és már elpakoltam a téli hótaposó csizmákat és a nagykabátot is, remélem nem voltam túl optimista, mert holnap-holnaputánra esőt és hidegebb időt mondanak, de hátha... Mondani kéne ott a napocskának, hogy tekerje feljebb pár fokkal a hőszabályzóját Kép
A kisasztalt már mi is elpakoltuk, mert kellett a hely a játszószőnyegnek (kb 2,5x2 méteres), csak egy kis műanyag szék van, amit szintén száműzni kell majd, de lehet hogy marad, mert a totyogók imádnak belekapaszkodni és tolni, mert így szörnyen hülye hangot ad és a gyerekek ezt ugye imádják... Tudom, hogy nem lesz könnyű dolgom, de mégis úgy várom már, hogy Bálint után rohangálhassak.

Később még jövök, most hív a ded...
Puszi Mindenkinek: Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Zsuzsi!Igaza van Gottinak abban, a legnehezebb, hogy az ember tolerálni tudja az állandó rendetlenséget, ami ezzel jár.De csak gyakorlás kérdése.KépKülönben meg a páromnak van igaza, aki azt mondja, hogy a gyerek szanaszét hagyott játékai nem tartoznak a rendetlenséghez, a mosatlan edények viszont, amit nem pakolok be a mosogatógépbe, annál inkább.Kép
Móni!
Én is szurkolok, hogy minden rendben legyen a kontrollon.Dorka
chopin
 
 


Sziasztok!

Nálunk is 7 ágra süt a nap,délelött már voltam is a Bazsival sétálni!Annyira jo volt,csak utána a cipekedés fel(Hál'istennek csak az elsö emeletre)nem volt inyemre valoKépEgyik kezemben a Bazsi(13 kg)a másikban egy táska tele boltban vásárol cuccokkal+a babakocsi.Na látni kellett volna!!!Bár én még mindig rózsás látvány voltam,mert ugyanakkor érkezett a ház elé(amikor mi is a Bazsival)egy anyuka a hasonlo koru kislányával,természetesen babakocsi fullra pakolva,jöttek a nagyihoz.Nos,kislány kivesz babakocsibol,babakocsi pedig ugy ahogy volt fejre borult.Minden szerte szét a földön,mi ketten röhögtünk,a két gyerköc pedig bámulta értetlenül a két kinjában hahotázo anyukájátKépKépKépHa látta valaki....KépKépKép
Aztán megbeszéltük,hogy ez(mármint a babakocsival+gyerekkel+csomagokkal valo közlekedés) már egy külön sportág.KépIndulhatnánk az olimpián!!Tuti gyözelemKép
Dorka reméljük minél hamarabb odavánszorognak(mit vánszorognak---->repünek)a plusszok Hozzátok is.Nagyon jo érzés,amikoz az kopog egy pici szellö kiséretében az ember arcán,és nem a minuszokKép
Zsuzsi kezdj el combra,derékra,és vádlira gyurni Bálintkád mászásához,mert szügséged lesz rá!!!KépDe elhiszem hogy örülsz,mindenki igy van ezzel,mert emberesednek a manoink!!KépHurrá Bálint,szurkolunk!!Aztán pedig Neked Zsuzsi!KépKép
Adri még nem válaszoltam a kérdöivre,de igérem,hogy fogok amint lesz egy picit több idöm!!
Itt a gyönyörü idö,ugyhogy biztosan mindhárman rendbe jöttök a fiukkal!!!!!Egy halacska Neked...KépKép
Kép
Moni biztosan rendben lesz minden a kontrollon,majd irj!!
Mindenkinek puszi,szép napot!!!!

KingaKép

Kinga
skinga
 
 


Ja?!Mellesleg megjegyzem,hogy a szobakerékpár,és a jogás CD még mindig porosodnakKépKépKép
El kéne kezdeni......
Majd holnapKép

Puszi

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok!

Ha van időm és kapok aranyos mailt, továbbküldöm őket Nektek, így legalább tudjátok: még megvagyok. Kép
Nándika javulgat, a picur viszont egyre rosszabbul néz ki! Szegénykém! És most nem is tudok annyi időt Vele lenni, mint szeretném és kellene.
Alig tudok felkészülni az óvodai foglalkozásokra. Meg hogy őszinte legyek nem is igazán érdekel! Alig várom, hogy jöhessek a saját gyermekeimhez haza!
Ma már 100%-ig eldöntöttem, hogy nem leszek óvópedagógus. Itt is kibeszélik egymást! Akkorát csalódtam... Na mindegy.
Lehet, hogy most érzékenyebb vagyok a kelleténél, de azt hittem itt más, mint a "pénzvilágban".
Ezt majd egy másik alkalommal esetleg kifejtem bővebben, de most mennem kell, mert Bálintka hív!

Puszi mindenkinek!

Adri

ui.: Ha lesz időm, majd visszaolvaslak Titeket! (Most csak úgy írtam.)
radra
 
 


Adri!Sajnos kevés az olyan hely, ahol más, mint a "pénzvilágban".KépA saját lelked rendbe tudod tenni, de másokét nem.De azért vannak még kedves rendes munkatársak szerintem, legalábbis én már dolgoztam ilyenekkel.Azért még nem kell feltétlenül feladnod a tanult hivatásod.Lehet, hogy később majd meggondolod magad, azonkívül ha más nem is, a gyerekek biztos számítanak rád.Gondolom egy pedagógusnak ez az egyik legfonosabb szempont.KépAzért kiváncsi vagyok a történetre.De biztos érzékenyebb is vagy a kelleténél, mert nehéz lehet most a beteg manók miatt.Én is mindig le vagyok törve, ha a gyerek beteg.
Kinga!Ez a cipekedés, tipikus kismama dolog, elképzellek titeket és nagyon emlékeztettek saját tapasztalataimra.
Szép napot!Dorka
chopin
 
 


Adri!Fel a fejjel!!!

Kép
chopin
 
 


Adri!
Sajnos olyan világba születtünk,ahol nagyon kevés olyan emberkét találsz,aki tiszta szivü,és önzetlen.Én nemrég családom egyik tagjában,és párjában csalodtam egy hatalmasat,nagyon fájt,és fáj a mai napig.Elég szépen mélypontra is kerültem miatta...Kép
Akkor kérdezem én,hogy mit várjon az ember egy idegentöl?????
Nem biztos,hogy okos dolog lenne ez miatt elkerülni a pályát,ami miatt most olyan sokat tanulsz és nélkülözöl.Majd megnyugszol,Dorkának igaza van,hogy biztosan a manok és gondok miatt vagy most igy vele,majd,ha elmulnak a viharfelhök,biztosan máshogy látod az egészet.
Sehol nem találsz olyan munkahelyet,vagy pályát,ahol nem akadna 1-2 olyan ember,aki lerombolja a szép életbe vetett hitedet,hidd el.
Nem vagyunk egyformák,de hát ilyen az élet,és talán ettöl szép,és attol,hogy Te és Hozzád hasonlo jolelkü emberek felül tudjanak kerekedni az ilyen "problémákon".

Puszillak,és fel a fejjel!!!!!
Nemsokára minden jobb lesz,meglátod,és akkor máshogy látsz majd mindent!!
A fiuknak jobbulást továbbra is!!!!!!!!!!!!!!!!
Kinga

Kinga
skinga
 
 


Kép

Kinga
skinga
 
 


Szia Kinga!Minden szavad igaz.KépÉn sem írhattam volna szebben.Dorka
chopin
 
 


Sziasztok!

Adri Kép Ez a kibeszélés-dolog szerintem nem munakahely- vagy szakmafüggő, mindenhol van, úgyhogy ne emészd magad miatta! Kinga és Dorka olyan szépen megfogalmazták a lényeget, hogy jobban már nem is lehet.
Gyerkőcöknek jobbulást!!
És Te hogy vagy? Mi lett a laboreredmény, mit mondott a nődoki (már ha nem indiszkrét a kérdés)?

Kinga Kép Cipekedős sztori nagyon tetszett, persze az, ahogy leírtad. Mostanság én is küzdök hasonló problémákkal, pl. én külön-külön viszem B-t és a babakocsit a lépcsősoron, a bkv-zás meg lehetetlennek tűnik, mert ott egyszerre kellene megemelni őket. No mindegy, majd csak lesz nemsokára kisebb (sport)kocsija B-nek és akkor talán könnyebb lesz.

Dorka Kép Remélem ebből a jó időből Nektek is jut, mindenesetre gondolok Rátok itt a 15 fokban!

Ditta Kép Gotti Kép Móni Kép mi újság?

Nálunk Bálint kicsit szörcsög meg tüsszög, úgy látszik mi sem ússzuk meg a telet/tavaszt egy kis betegeskedés nélkül. Homeos immunerősítőt és orrcseppet, valamint C-vitaminos készítményt vettem neki. Persze voltuk dokinál is, aki annyit mondott, hogy vmi kisebb fertőzés lehet, szerencsére nincs komoly baj. Mivel volt B. szemében egy kis csipa, meg az orrlyukára rászáradva egy kis váladék, felírt szem- és orrcseppeket. Meghallgatta a tüdejét, megnézte a torkát, minden okés. Antibogyót sem kaptunk, és nem váltottam ki a szereket, egyelőre maradunk a homeonál, ha nagyon nem múlik, akkor még ráérek kipróbálni azokat is. Szóval megpróbálok pozitívan hozzáállni, mert láza nincs és jó kedélyű, hátha gyorsan túl leszünk rajta. Mindenesetre most kerüljük a babatársaságot, ami nagyon hiányzik, de nagy sétákkal kárpótoljuk magunkat ebben a szép időben.

Puszi Mindenkinek: Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi, Bálint biztos gyorsan rendbe jön.Ennél nagyobb baja sose legyen.
Lányok a kontroll teljes gyógyulást mutatott!!!!!!!Úgy örülök!!!De Danikám még ebben a hónapban nem mehet oviba,hogy egy kicsit megerősödjön.Szed vitamint is,úgyhogy minden rendben.
Adri,a munkahelyi dologról már mindent elmondtak a lányok,egyetértek velük.Bálintkának ismét csak jobbulást!!!!Kép
Kinga!
A szobabringám hetek óta nem találkozott velem!!!
Viszont rábukkantam egy Norbi dvd-re,hátha az jobban bejön.De azért nem adom fel a szobabringát sem!
Dorka!
Szörnyű, hogy nálatok még mindig oly hideg van.Nálunk ma majdnem 15 fok van.
De tuti, hogy lesz tavasz,majd teszünk róla!!!!!!!
Addig is vmi tavaszt idézőt küldök neked!
Kép
Kép
Gotti?KépKép
Ditta?KépKép

Puszi Nektek!!!
Móni

Kép
moni3
 
 


Sziasztok!

Nándika már szinte teljesen jól van, de még a héten nem viszem oviba, mert az én csoportomban is 13-an voltunk 25 helyett! Hihetetlen, hogy mennyien betegek! Kép
Bálintka is javulgat -lekopogom-. Kép
Remélem most már végre visszavonhatatlanul itt a tavasz, mert újabb hideget nem élnék túl!

Tegnap elmentem a nődokimhoz, amitől kicsit jobb kedvem lett. Aranyos volt, az volt az első kérdése, hogy hogy vannak a gyerekek. (Nálam az ilyen orvosok jönnek be, akik nem csak szakmailag vannak a topon, hanem emberileg is.) Kép
Aztán mondtam, hogy a háziorvos küldött hozzá a 2 héttel ezelőtti rossz vér- és vizeletvizsgálat eredménye (mármint a vizeletben talált baktérium, fvs, és vvt) miatt. Közben ugye
most hétfőn csináltattam újra labort, ami már nem volt olyan vészes, de inkább elmentem, hogy Õ mondja ki, nincs semmi bajom. Mondta is, hogy a második eredmény az normális, de azért vesz le kenetet és elküldi tenyésztésre, hogy teljesen
biztos legyen. Azt mondta, hogy pénteken este beszélünk telefonon és ha mégis valami rendelleneset találnak, akkor felír rá valamit és nem kell bemennem, elég, ha beküldök
érte hozzá valakit. /Még jó, hogy az egész családot ismeri Kép/
És megnyugtatott, hogy a többi (ami nem nőgyógyászati probléma) is rendben van, nem kell visszamennem a háziorvoshoz. - Azon jót mosolyogtunk, hogy a vas most meg túl sok a szervezetemben! Megállapodtunk, hogy most szedjem
be ezt a levelet, aztán tartsak szünetet. (Pedig nem is veszek be minden nap - mert elfelejtem.)
Szóval, tegnap már jobb kedvem volt.

Meg tulajdonképpen ma is. Ma nagytornát tartottam annak a 13 gyerkőcnek. Így nem is olyan vészes! Kifárasztottam Õket rendesen, és én nem fáradtam ki - ami eddig nem igazán volt jellemző. (Eléggé izgulós típus vagyok, és mindig kicsit "túllihegem a dolgot". Már többen mondták, hogy ne görcsöljek állandóan. Én már ilyen maradok azt hiszem - ha 29 éve megvan ez a tulajdonságom. Kép)

A munkahelyi dolgokról amit írtatok, sajnos valószínűleg igazak, de én még néha hiszek a mesében... Kép (Pedig a férjem is megmondta már rég, hogy ez -a másik kibeszélése a háta mögött, de a szemébe jópofi; meg a másik nem csinál semmit és hasonló "kedveességek" mindenhol megvannak, ahol 2-nél többen dolgoznak.)
Akkor szerintetek felesleges is keresgélnem?
(A távmunka jó megoldás lenne, ha működne Magyarországon. Esetleg egy saját vállalkozás.)
Elég reménytelen eset vagyok a rengeteg elvárásommal.

Zsuzsa! Remélem Te Bálintkád nem lesz olyan beteg, mint az enyém! (Õ is így kezdte.)
Kinga! Cipekedést elképzeltem! Jót mulattam rajta! Kép
Dorka! Akkor még van egy ici-pici reményem, hogy van számomra "ideális munkahely"?!
Móni! Neked is és MINDENKINEK köszönöm, hogy gondoltok ránk és meghallgatjátok a siránkozásaimat!
Ditta! Biztos azért nem vagy neten, mert sütkérezel! KépKépKép
Gotti! Mostanában hanyagolod a Babanetet! (Ez nem helyes!) Kép

Most megyek, Bubi hív.

Szép álmokat!

Adri
radra
 
 


Sziasztok!

monic3KUKACcitromail.hu

Lányok ez az új e-mail címem,mert a másik megtelt.
Miért nem tudok "kukacot" írni???????

Puszka:Móni

Kép
moni3
 
 


Sziasztok!

monic3KUKACcitromail.hu

Lányok ez az új e-mail címem,mert a másik megtelt.
Miért nem tudok "kukacot" írni???????

Puszka:Móni

Kép
moni3
 
 


Zsuzsi!Ajánlom neked, hogy szerezz be egy porszívóra szerezhető orrszívót.Úgy értem akkor, ha eddig nem rendelkeznél ezzel a szuper találmánnyal.Mi minden megfázáskor használjuk, Szonját már arra is rászoktattam, hogy játékból szívja a baba orrát vele (persze csak akkor, ha én is ott vagyok) így kifejezetten szereti, és nem szörcsög az orra alváskor,meg szopikor.Mondjuk ehhez hozzá kell tennem, hogy a porszívót is szereti, imádja, ha jöhet velem porszívózni.
Móni!Nagyszerű, hogy Danika rendbe jött, vigyázz rá nagyon, sokat erősödjön a kis kópé. Köszi a tavaszidézőt, ránk fér, bár a nap süt, csak hát a hó, az sajnos ma is esett.
Adri!Örülök, hogy jobban vannak a gyerekek, ez a lényeg.Nagyon aranyos nőgyógyászt fogtál ki és látod nincs semmi bajod.
A mesében hinni jó, néha még én is hiszek, különösen most, mikor annyit olvasok Szoncsinak.
De sajnos azt kell írjam neked, legalábbis tapasztalatom szerint nincs ideális munkahely.Éppen úgy van ezzel az ember, mint minden mással, nincs tökéletes.Vannak kibeszélős és nem kibeszélős munkatársak,pozitív beállítottságúak és energiaelszívó negatívok,jaj de sokat tudnék erről beszélni, szóval nem ragozom.Egyetlen lényeg szerintem, hogy te szeresd a munkádat és megtaláld azokat az embereket akik hozzád hasonlóan kedvesek és önzetlenek, a többi nem nagyon számít, ugyanis ha túl nagyok az elvárásaid, te magad fogsz tönkremenni bele.Különben próbáltál már egy utálatoskodó embert szeretni?Általában nem tud vele mit kezdeni és bebújik a csigaházába.
No most már elég a szóból.
Dorka
chopin
 
 


Sziasztok!

Móni Kép A teljes gyógyulás nagyon jó hír! Most már minden rendben lesz!!

Adri Kép Örülök, hogy gyerkőcök jól vannak ill. javulgatnak, és hogy Nálad is minden oké! Ez a nődoki tényleg rendes, ha ilyen.

Dorka Kép Van orrszívónk, bár nem porszívóra szerelhető, de elektromos és nem olyan zajos. Bálint rettentően utálja az orrtisztítást, de nem kell sokat szívni, mert szinte semmi sem jön, csak akkor, ha kitüsszent egy kis váladékot. Egyébként ma kevesebbet tüsszögött, mint tegnap és remélem, nem csap be a képzeletem, hogy kicsit jobban van, majd kiderül azt hiszem.

Jó éjt Mindenkinek!
Puszi: Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Halihó Lányok !

Szánom-bánom egy kicsit tényleg ritkán vagyok Kép De azért olvasni mindig olvasok, csak már írni nincs erőm. Pláne ilyen későn ált ilyenkor van a "szabad" foglalkozásom Kép
Adrikám ! Ha én elkezdenék most mesélni az óvodai "kibeszélésről" hááát inkább nem, mert nem érnék hamar a végére. Kép Úgy meg különösen fájdalmas emlékeim vannak, hogy vezetőként hogy éltem ezt meg ( többek között ez is az oka, hogy nem pályázom többet eme magasabb vezetői poszt elnyerésére. De a lányoknak igazuk van, sajnos mindenütt lehetséges ez. A párodnak meg főleg igaza van, megtűzve azzal, hogy ahol kettőnél több nő van .... ajajaj ( ez ránk itt a neten nem vonatkozik lányok Kép Kép ) Amúgy már éreztem a soraidból, hogy kezdessz azért belelendülni az ovis életbe Kép Tulképp most neked jó is hogy kevesebb a gyerek, mert azért így könnyebb az ismerkedés, csak az államvizsgáig kb. maradjon így ( bocsi a gyerekektől, nem kívánok senkinek betegséget, csak egy kis otthoni pihizést Kép )
Móni Nagyon jó, hogy túl vagytok azon a csúnya betegségen, vigyázz nagyon Danikára, vissza ne essen. Sulival hogy állsz ?
Dorka, Zsuzsa Tényleg ti vagytok a csapat motorjai Kép
Kinga Nagyon szépet és igazat írtál a problémával kapcsolatban, én is így gondolom.
Ditta Nagyon eltüntél Kép Gyerekek túl vannak már a barihimlő nagyján ? Adriéknak is és Nektek is Zsuzsa jobbulást.
Tényleg Zsuzsa tudom ajánlani könnyű kocsinak ( de azért mindent tud, amit kell) a perego Plikot Nekünk az van ( használtan vettem, nagyon jó állapotban ) és nagggyon jó ! Láttam egyet itt a Babaszoba apróban is 12.000.- ért./ fiús/

Ez az enyém:




Pussz: Gotti
gottianyu
 
 


Na még egyszer:

<!--attachment: Perego_Pliko-388961.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*106.3**Perego+Pliko%2ebmp --><center><pre>
Kép
Perego Pliko.bmp (106.3 k)</pre></center><!--/attachment-->
gottianyu
 
 


Gotti Kép Nagyon köszi a babakocsi-tippet, nagyon tetszik! Kép Az az igazság, hogy nem merek "látatlanban" net-en venni kocsit, mert amikor a mostanit vettük, akkor nagyon jó volt és sokat segített, hogy meg tudtam fogni, ki tudtam próbálni, hogyan tudom kezelni, irányítani. Bevallom olyan apró dolgok döntöttek akkor, amit egy kép alapján én nem tudok eldönteni. És most még a Bálintot is bele szeretném próbálni vásárlás előtt. Tényleg nagyon jó ajánlatok vannak a neten, én is láttam párat. Most március végén megszűnik az egyik babaáruház, és a helyén egy olcsóbb outlet nyílik. Gondoltam megvárom és megnézem a kínálatukat, már csak azért is, mert vannak oda levásárolható pontjaink. Szóval már "nyitott szemmel" járok egy ideje, megnézek minden kocsit, benézünk pár üzletbe, aztán ha nagyon drága a "kiválasztott", akkor már tudni fogom, hogy mit keressek a neten. Mégegyszer köszi a tippet, ezt is ki fogom próbálni!
Most mennem kell, mert B. sokkal jobban van ma, úgyhogy megyünk a dédihez.
Puszi: Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Kép


Nagyon borús ez a mai reggel.ÚÚÚÚtálom!!!!
Gotti, köszi kérdésed a sulival éppen sehogy sem állok.1 hónap után ma megyek először,még elgondolni is rossz mennyire le vagyok maradva!!
Lesz mit bepótolnom!!Még csak nemrég értek véget a féléves vizsgák,máris lehet készülni az évvégire.
Fiam napról napra többet van az udvaron,ennek örülök.Annyira beszokot a szobába a hosszú tél alatt,hogy alig tudtam kirobbantani.De most megint kezdi felfedezni a kinti "lehetőségeket".A lakásban már iszonyat mód unatkozott,ami együtt járt azzal, hogy baromi rossz és szófogadatlan volt.(bár inkább ez mint a betegség)
De nagyon örülök, hogy vége a télnek!!

Megyek,mert lassan indulok a suliba.
Sok puszi Nektek!!
Kép
Kép

Kép
moni3
 
 


Sziasztok!

Most csak arra van időm, hogy pár képet feltegyek.
KépKépKépKép
radra
 
 


Sziasztok!

Most csak arra van időm, hogy pár képet feltegyek.
radra
 
 


Szórakozik velem Babanet. Néha eléggé fel tud idegesíteni...

Puszi mindenkinek!

Adri

ui.: Ha tudok, benézek még ma!
radra
 
 


Sziasztok!

AdriKép
Édes pofák a gyerekek!Kép Amúgy majdnem rátapintottál a lényegre....KépKép Tényleg sütkéreztem! persze nem 3 napon át, de tegnap egy új receptet próbáltam, ezt:
Citromos kalács
Kép
Isteni lett!

Ma délelőtt eljött az a barátnőm, akivel egy hónapja beszéltünk meg randit, de a bárányhimlő akkor keresztülhúzta a számításainkat. Olyan jó volt dumcsizni, pletyuszolni! Gyerekek meg jól elvoltak.

GottiKép
Gondolom, hogy elfoglalt vagy!
A nagy OFF-ra mentek 2-án?? Mi tuti, hogy ott leszünk! Most olvastam ki a "mi napilapunkat", de már ezen is csak felidegesítem magam....

MóniKép
Tudsz már kukacot írni?Kép Az én billentyűzetemen alt Gr+ a V betűnél van a @ jel.

Na, most rohanok, mert Veronikáért ma fél 5-re kell menni, (hittan van) és a kicsi még alszik, muszály felköltenem!

Pussz, Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Zsuzsi!Remélem meggyógyult a kisfiad.Az elektromos orrszívó is biztos jó, különösen ha nincs hangja.Úgy tűnik június közepén megyünk haza hosszabb időre, pár hétre.Két hét otthon, aztán egy hétvégére Brüsszelbe kell utaznunk a hugom esküvőjére.Férjhez megy egy belga sráchoz.
Lányok!Ti meddig használjátok a babakocsit? Éppen gondolkodom, hogy meddig lesz rá szükség.Két éves korig biztosan, nem?Ugyanis én gondolkodom, hogy veszek egy könnyűt, de csak akkor ha még sokáig kell.Eddig kibírtam egy nehéz, de praktikus változattal, Pierre Cardin.
Móni!Szuper, hogy tudtok kint játszani, hogy már ilyen jó otthon az idő.
Adri!Szépek a gyerekek és a torták is!Most már tényleg jobban vannak?
Ditta!Klassz a kalácsod.
Szép napot mindenkinek.
Kinga mi újság?
Kép
Még egy kérdés.Ti mit használtok, ha a baba bőre extra száraz?
Dorka
chopin
 
 


Sziasztok!

Adri Kép Képek nagyon jók és a gyerkőcök nagyon édesek! Gondolom a torta is az volt, mert hiper jól néz ki.

Ditta Kép A cirtomos kalács nagyon nyamin néz ki! Kívül-belül citromos? Úgy értem az ízesítésen kívül még be is vontad vmivel vagy a tojástól csillog ilyen szépen?

Móni Kép Jó, hogy végre jó az idő és kint lehettek az udvaron, bizti Dani is élvezi!

Dorka Kép Ti egy igazi világjáró család vagytok! Szüleitek hogy bírják, hogy lányaik ilyen messze vannak?
Ha hazajöttök, remélem nem felejted el, mit ígértél és beugrotok hozzánk!!
Bálint nagyon jól van, még nem teljesen tökéletes, de én már nem aggódom. Tegnap már csak 1-et tüsszentett, orra nem folyik, minden oké, nagyokat alszik (még éjjel is!!), még kezelem a homeos cuccokkal, mert néha még hallom szörcsögni (elsősorban szopi közben). Orrszívást naponta egyszer kell kibírnia, de nagyon utálja (orrsrayzés után tudok egy kis váladékot kicsalogatni).
Itt már gyönyörű tavaszi idő van, úgyhogy nagyokat sétálunk, van hogy egy nap akár kétszer is. Felétek is eljutott már a tavasz?
A babakocsi-ügyben (tapasztlat híján) nem tudok semmi okosat mondani, de én is most töröm a fejem egy kisebb és könnyebb kocsi vásárlásán. Sztem nem mindegy, hány kilóval küzd az ember lánya nap mint nap.
A száraz bőrre én kértem a dokitól hidratáló krémet, ő felírt egy A-vitaminosat, amit gytárban készítettek el és nagyon jó, sűrű állagú, de nem folyékony és nem ragad, hanem gyorsan beszívódik. Előtte én tiszta mandulaolajjal kenegettem a bőrét fürdés után, ami nagyon sokat segített, de a krém még jobb (még én is lopok belőle néha).

Puszi: Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Kinga Kép
Méleket nagyon köszi! Nagyon tetszenek, csak nem pótolnak Téged, úgyhogy tudom, hogy telhetetlen vagyok, de már hiányzol, és írhatnál, hogy mi van Veled!!
Puszi: Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Sziasztok!!!

Képzeljétek egész nap kinnt voltunk az udvaron, most jöttünk be!! Remek idő van!!!!
Volt is dolgom,össze kellett szednem a télen felhalmozódott kutyapiszkot.
Adri,a fiaid nagyon édesek!Kép
Ditta, a kalács tényleg nagyon jól néz ki,gondolom olyan finom is!!!Kép Köszi a tippet így már sikerül a @!!
Dorka, a Daninak is extra száraz volt a bőre(néha még most is az) és a doki írt fel neki vmi kenőcsöt,amit a gyógyszertárban kevertek ki.
Mi a babakocsit kb. 2 éves korig használtuk,utána már csak akkor, ha hosszabb útra mentünk(gyalog),mert nem bírt benne nyugton ülni.Inkább gyalogolt.

Remélem holnap is ilyen gyönyörű idő lesz!!!!!!
Mindenkinek puszka!!!KépKépKép
Kép
Móni

Kép
moni3
 
 


Helló lányok!

Végre péntek van! (Bár most nem volt olyan vészes a hét az oviban.)
Ditta! Tényleg nagyon jól néz ki a kalács! Ha lesz időd, esetleg bepötyögöd a receptjét? Kép Már vagy 1000 éve nem sütöttem!
Gotti! Lehet, hogy kezdek belejönni, de bizonytalan vagyok...
Kinga! Mizu? Remélem nem betegeskedés miatt nem jössz?! Kép
Móni! Nagyon tudnám díííjjjjazni, ha ilyen idő maradna! (Vagy még jobb! Kép)
Dorka! Extra száraz bőrre nem tudok semmilyen megoldást, mert nálunk ilyen gond nem volt! (Volt helyette más KépKépKép)
Zsuzsa! Akkor úgy néz ki, Ti megúsztátok a betegséget, szerencsére!

Most rohanok főzni! (Már, ha a fiaim is így gondolják.)

Kellemes hétvégét Nektek!

Puszi, Adri
radra
 
 


Kép

Vagyok lyányok,csak a joidö hatására amikor csak lehet,kint vagyok,a többi idöm pedig az otthoni teendök...nincs üresjárat.Kép
Adri,tündériek a fiuk!!!Szép a torta!!Milyen volt,ha megkérdezhetem???Bazsinak feketeerdö tortája volt.Örülök nagyon,hogy Neked is jobb már a kedved!!!!
Zsuzsi,na látod végre Te is tudsz pihizni,néha Téged is hagy a Bálintkád...KépNálam is igy van,valamikor reggel fél6-kor kel csak fel a Bazsi,valamikor pedig 2-3-4szer is éjjel...Változo,igy néha kipihentebb vagyok,néha nyügösebb.
Dorka szivem,nálatok soha nem lesz igazi tavasz???Fene vigye el már ezt a nyavalyás telet,és hoesést!!!!
Moni,örülök,hogy a kisfiadnál minden OK!!!Meglátod,hogy többet van friss levegön,nem lesz annyit beteg!!!
Gotti,ha valakinek el lehet nézni,hogy ritkábban jön,hát az Te vagy,mert 4 gyermek mellett a szabadidöd szerintem -10.Kép
Zitus fogacskái alakulnak?
Ditta,a konyhatündér...KépKépKépGyönyörü,és ismét nyálfakaszto a látvány,amit az oldalra dobtál nekünk!!!!Tök ügyes vagy!!!
Holnap megyek anyumhoz,és kérdezem a fogtémát!!!!

Ha hétvégén nem jönnék,akkor szép napsütéses és meleg hétvégét kivánok mindenkinek!!!!(DORKA NEKED KÜLÖNÖSEN,MERT IGAZÁN RÁTOK FÉR!!!)

Sok puszi:KingaKép

Kinga
skinga
 
 


Zsuzsi!Hogy felejteném el a beugrást hozzátok, abszolút fix program, majd az időpontot egyeztetjük az utolsó pillanatban.A szüleimnek nem könnyű, hogy messze vannak a lányaik,de beletörődtek.Azonkívül tudják, hogy mi nem örökre jöttünk, egyébként pedig akkor jönnek amikor csak akarnak.Különben még aktívak,így leköti őket a munkájuk, nem unatkoznak.Kép
Lassan nálunk is 0 fok körül van,már ennek is örülök és a napsütés folyamatosan kárpótol a hidegért.Igazából azt várom,hogy olvadjon már el a hó.
Köszi a tippet száraz bőrre, majd iratok fel én is a doktornénivel.Örülök, hogy Bálint már jól van.
Móni!Köszi az infót, én is úgy gondoltam, hogy egy két évest még bele lehet rakni a kocsiba.
Kép
Mai napon a gyerekem legújabb tudománya, hogy megkérdeztem tőle, mint minden reggel:Hogy aludtál drágám?Azt mondja:Jól.Úgy látszik megtanulta,biztos minden reggel automatikusan ezt mondom neki.Már tényleg mond rövid szavakat pl:fa, te, vau vau,ma=maci ilyenek.Olyan jó hallani.Kép
Szép napot.Dorka
chopin
 
 


Kinga, Adri, Ditta, Gotti....nektek is jó hétvégét.Dorka
chopin
 
 


Sziasztok!

Kinga Kép Tök jó, hogy jöttél végre! Persze tudom, hogy sok dolgod van, de akkor is jó hallani felőled is! Mi is igyekszünk kihasználni a jóidőt, van hogy 2x is megyünk egy nap sétálni, és lassan a kertben is akadnak tennivalók.

Móni Kép A kutyapiszkot ne is emlegesd, nálunk is van belőle bőven, öszzegyűlt a hó alatt. De nálunk a begyűjtése a férjem feladata Kép

Adri Kép Úgy néz ki, tényleg megúsztuk a betegséget, már csak az orrszívás marad meg az orrspray pár napig, de ennél nagyobb bajunk ne legyen! Meg se merem kérdezni, de hogy állsz a szakdogával?

Dorka Kép Gratula Szoncsika legújabb tudományához! Gondolom zene füleidnek, amikor így dumál, én is imádom hallgatni, amikor B. magyaráz, pedig egy nyikkot sem értek belőle. Örülök, hogy végre már Nálatok is elkezdődött a tavasz! Jó tudni, hogy fix program vagyunk Kép

Ditta Kép Gotti Kép Nektek is jó hétvégét és távpuszi!

Most muszáj mennem, éppen sajtos sütit és lasagne-t sütök, anyám ma költözik, úgyhogy ez amolyan "tarisznyábavaló" lesz, úgyhogy megyek, mielőtt odaégetem...
Puszi: Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Zsuzsi!Sajtos süti és lasagne jól hangzik...ma elővettem egy két hónapig elzárt játékot, egy műanyag talicskát.Szonja nagy ovációval fogadta, mintha most vettem volna, egy órán keresztül eljátszott vele.Ezt rendszeresen fogom alkalmazni.Voltunk a parkban sétálni, nagyon nagy hó volt, de szikrázó napsütés.Akartam, hogy Szoncsi gyúrja egy kicsit a havat, de azt mondta "nem".Szerintem fél tőle, idegen még neki a hó, nem látott még egyszerre ennyit.Csak állt és nézte a sok havat csodálkozva, merthogy a park eddig megközelíthetetlen volt, most takarították le az odavezető utat.Dorka
chopin
 
 


Dorka Kép Rémesen hangzik, hogy ott még mindig ennyi hó van! De legalább süt a nap! Itt most kicsit borult az ég, de 15 fok van és hónak már híre-hamva sincs. Bálintnak tetszett a hó, amikor esett, imádta nézni, aztán megengedtem neki, hogy egy kicsit megfogja. Nagyon édes Szoncsi, hogy már így beszél!! Kép A játékoknál mi is bevetettük ezt a félrerakós trükköt, nálunk is bevált. Vhol azt olvastam, hogy ha túl sok játéka van egyszerre, az egyáltalán nem jobb, mintha kevesebb, de néha megújulva. Játékról jut eszembe: tegnap nem tudtam ellenállni egy plüsslabdának, ami gyönyörű színes, guruláskor zenél, no és szerencsére olcsó volt. Bálintnak is nagyon tetszett, tegnap és ma is csak azzal játszott, puha, jól meg lehet markolni, szóval éppen nekivaló. Ja egyébként egy spriccelős játékot akartam venni neki a fürdőkádba, de nem találtam, csak egy kisebb vagyonért lehet kapni kész állatkertet, pl. "anyahajót" kisköjkökkel, volt ilyen kacsával, krokodillal, teknőssel..., de semmilyen egyszerű vízijáték nem volt. De legalább lesz mit nézni neki, úgyértem jó ürügy a bámészkodásra. Kép Nem tudom, hogy Ti hogy vagytok vele, de Bálint legfőbb kedvencei a nagyon egyszerű dolgok, mint pl. lufi, üres műanyagpalack, csörgő, műanyagtálka, kiskanál, felfújható liba, stb. Persze lehet, hogy ez később változni fog, de legalább lesz mit hozni a rokonoknak Kép

Kinga Kép Ditta Kép Köszi a méleket! Egyik jobb, mint a másik Kép

Kép
Kép
denizsa
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: