Új privát üzeneted érkezett!

Lassan a sportcsarnok kell szerencsére!Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ica!

Ne szívózz velem, mert felébred a gyerek. Hol vagy, ne bujkálj!
Pusz
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Úgy látszik, ma macska-nap van, ezt most kaptam:

Kép

Kép
lujzika
 
 

 
 

Olvastátok? Ajkán és veszprémben nem lehet szülész orvost választani, mert nem mennek be, Az ügyeletes orvosnál kell , hogy megszüljön mindenki.
Ez igen, szabad országban vagyunk.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ezt hallottam én is, ki is akadtam rajta rendesen, így szerintem nem lehet a hálapénz-dolgot megszüntetni.
Most jut eszembe, Kika, te írtál róla valamelyik topikban, ugye jól emlékszem ???

K.

Kép
lujzika
 
 


Írtam és eltűnt Kép

Kika köszi a tanácsot, majd veled fenyegetőzök! Kép

Tali oké, de csak ha lehet majd nevetni Kép

Andi virtuális hasmenése Kép

A zacsi azért lesz pénzes, mert állítólag adóköteles lesz vagy mi, és így kb. 10 ft lesz egy zacsi.
Amatőr
 


Akkor árulni fogom a zacsikat jó pénzért , mert én betáraztam. Vagyis apukám. Lehet, hogy itt több van, mint a Tescoban! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


AmatőrHajni!
Na lesz még neked hasmenésed és akkor én fogok vigyoroni, mint a literes üveg Kép!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


8 körül jövök, felköltöm a lányt, mert így nem lesz alvás éjszaka. Fürcsi és kaja után itt vagyok.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Ha esetleg ma már nem jönnék (mert már ugye a középhaladóm megvan Kép), akkor átengedtem a gépet apának, hadd játsszon egy kicsit Kép Szegénykém nagyon fáradt, meg feszült is, hadd lazítson egy kicsit Kép

Puszi mindenkinek

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Kriszta! Grat. Kép De azé'....

Én is megyek fürdetni etetni altatni, aztán visszatérek!
Amatőr
 


Megjöttünk ám a sulibólKép Meg volt mellette egy kis vezetés is (félreértések miatt SuzukinKép)
Apa néha a haját tépi, lassan kopasz lesz...
Pedig hát 40-nél nem mentem gyorsabbanKép És még rendőrautó sem jött..

Krisz,
grat a középhaladóhozKép

Kika,
tessék ám jönni!!! Tényleg neked mi a keresztneved?? Meg azt is akartam már írni, hogy ha megvan még a Brekihez tartozó emiled, sztem el tudják küldeni hozzá a jelszót. Bár így már egész jól megszoktunkKép És főleg a lányok egy napon születtek!!!Kép KukaKép

Tényleg hol van ekkora hely egy talihoz???

H.
nalika
 
 


Most megyek etetni, remélem aztán még lesztekKép

H.
nalika
 
 


Van egy cirka 22 m2-es gyerekszobánk én max azt tudom felajánlani Kép

Gyerekem úgy elaludt mint a pinty. Pedig délután is aludt. Én ezt nem értem.

Van egy jó ötletem (a férjem ilyenkor leül és megértő szemekkel néz rám Kép)! Beszéljünk a kölykökkel hogy mindenki ugyanakkor fürödjön,egyen, aludjon és hagyjanak minket netezni Kép Szerintetek örülni fognak neki? Kép
Amatőr
 


A.Hajni,
az én lányom igény szerint szoptatottKépBár nem látszik rajta..
Merre is laktok?? Te nem a fóti Corában voltál, ott van az ominózus plakát?!

H.
nalika
 
 


Na megvagyok ám én is, csak már annyira unatkoztam itthon (mert ugye szakadt az eső és nem lehet sétálni sem), hogy rábeszéltem apát menjünk már el vásárolni. Nagyon szükségem volt egy szobanövényreKépKépKép Meg ha már elindultunk akkor ugorjunk be kenyérért a bolta. Na hát nálunk 5000Ft alatt nem "adnak" kenyeret.Kép Dehát ha egyszer ott jut az ember eszébe, hogy mi kell még????

Az OBI-ban persze megéhezett a leányzó, de mire kihámoztam a ruhájából meg ráadtam az előkét, már kezdett türelmetlen lenni és ordított egy sort. Persze mindenki minket bámult némelyik ember olyan méla döbbenettel, hogy már azon gondolkodtam megkérdezem mi tetszik ennyire???
Hihetetlen milyen emberek vannak!!!
A Tescoban meg egy nő pont nevelte a csemetéjét, na gyorsan elhúztam onnan, majdnem rosszul lettem. Akkora pofont kevert le a gyereknek, hogy lerepült a gyerek fejéről a szemüveg!Kép No comment.

Ja, kezdek "nagylányosodni"! Már csak ez hiányzott a "taknyos" idő mellé!!!

Melinda
Bnm
 


Sziasztok!
Ica vagyok.
ilona
 
 


Szia Ica!!!!
Akkor idetaláltálKép

Hajni
nalika
 
 


Melinda,
már megint nagylányosodsz??Kép Mennyi idő is telt el a másik óta?

H.
nalika
 
 


Szia Ica!

előkerültél?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Szia Andi!
remélem mostmár müködik . Anna alszik már?
ilona
 
 


Szia Icus!


Légszi írj a lányoknak magadról egy pár sorban, hogy megismerjenek! Inszemek, Káli stb. egyszóval a történeted.

Mint tudod ez a 2004 nyári babákból alakult fórum, de nem fogsz kilógni, mert nem csak a gyerekről szól a dolog, hanem mindenre nyitottak vagyunk.

Volt mit visszaolvasni mi? Ha bármi gondod van itt bármit kérdezhetsz. Legfeljebb nem tudjuk a választ! De azért igyekszünk, mert itt aztán tényleg mindenféle történet előfordul.
Szívből remélem, hogy jól fogod éreni magad Nálunk!
Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Szia Hajni !
Andi segitségével ide találtam
ilona
 
 


Sziaaaaaaaaaaa!!!!!
Igen most raktam le, remélem nem akrobatikázik, mint tegnap este!!!!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Melcsi!

Te aztán olcsó János vagy. Nekem 15000 ft alatt nem adnak. Lehet, hogy azért , mert mi hordjuk? Kép
Holnap megyek veszek Annának bodykat, meg délután a kisszonnyal fodrásznál leszünk.
Pénzes nagyikat kérem postázni! Estére visszaküldöm!!!!!!!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Amatőr Hajni!
Én is így jártam a gyerekkel. Egyszóval ez egy jópofa front. Az enyém is alszik, bár enni nem sokat evett. De reggeli csendet rendeltem neki!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Tévedtem, az alvás csak az én megtévesztésemre szolgált! Kép Itt van az a nyamvadt akrobata manó. Holnap felhivom a cirkuszokat, hogy nem e hiányzik valahonnan. Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andival már évekota ismerjük egymást . Együtt kezdtük Szegedet babaügyben . 10 éve próbálkozunk , hogy legyen baba nem sok sikerrel . Túl vagyunk a Kaáli intézeten ott a negyedik lombik majdnem sikerült de a 10 héten elvetéltem . Az idén tavasztól Pestre járunk Czeize hez . Tényleg volt mit olvasni . Jó , hogy megcsináltátok ezt az oldalt
ilona
 
 


Ica,
gyere sűrűn!!! Esetleges depiűzésre is jó, meg úgy egyébként is.Kép
A korodat már láttam, de mást még nem tudok rólad...

Andi,
a lány haját vágatod?? Vagy a tiédet?
Azt a sok kaját, amit bevágott, vhogy le kell dolgozniKép Vagy lehet, hogy a sok mozgástól éhesebb??

H.
nalika
 
 


Ica,
a Holt-tengernél nem jártatok még??? Valakinek az is segít... Bár gondolom erről már hallottálKép
Fúúúúúúúúú 10 évKép

H.
nalika
 
 


Ica!

Ugye! Szólhatsz Zsoltinak, hogy már nem sokat beszélgettek esténként. De te azért "vezetni" elmehetszKép , különleges engedélyed van rá!!!!
Majd postázzuk.Oké?
Csak Zsoltit ne hozd a nyakamra, meert megnyakal!

Most hogy áll a dolog, melyik résznél tartotok?
Nem a vezetésre gondoltam Kép, hanem a Czeizelnél? Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


HAjni a szerencsés kivételünk! De ő erősíti a szabályt mint köztudott!
Ő ha oroszlán lányt akar, akkor az van. De hiába, aki tud az tud!

De neked is sikerülni fog! Ezt már megbeszéltük.
Csak hogy tudjátok Szegeden jártunk együtt inszeminációra. Én utána azt vártam, hogy Icának sikerüljön. Mindig mondtam, hogy csak akkor vagyok hajlandó menni a Káliba. Nekem szerencsém lett, jó sok Aloe Vera gélnek köszönhetően és természetes úton megfogant Anna. Alig mertem elmondani...., mert nagyon szeretem Icáékat. ÉS BAROMI NAGY KITARÁSUK VAN!!!!!!!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hajni!

Az enyémet festetem, mert tele lettem ősz hajszálakkal, meg ott van a hajgyógyász is. Mert lassan nem lesz mit nézni.Kép
De lassan Annára is ráfér Kép

Már ettem, te vacsioztál? gyerkőcök?
A.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Tomcsiék most mentek pancsizniKép Tüncsikém meg alszikKép Vhogy mostanában többet alszikKép

Andi,
ebben a korban mitől őszülsz?? Még olyan fiatal vagy!Kép

Azért csodálom Icáék kitartását! Én biztos nem bírtam volna....

H.
nalika
 
 


Ma csak ilyen zacskós töltött tészta volt a vacsi, de holnap császármorzsa leszKép

H.
nalika
 
 


nem még a holt tengernél nem jártunk , de azt hiszem nem jutunk el egyenlőre .
ilona
 
 


Hajni!

Te csak gondolod, mi 7 évig vártuk a csodát és le is tettünk róla. Ezért van a kutya. Bár Icában több kitartás van és nagyon tisztelem érte.
Mitől őszülök? Jó kérdés? de sajnos igaz, bár csak egy egy szál van, de egy hiú liba vagyok!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ica!

Most hogy áll a dolgotok? Jártok kezelésre vagy pihi van?
Szoktál főzni? Van időd rá, Mi lesz a holnapi menű?
Ezek is lényegesek ám! Kép

Nálunk holnap tojásleves és fánkot sütök.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ica,
nagynénémék lépcsőházában lakott a házaspár. Többször felszívódott a babájuk (nem ismerem a helyes szakkifejezést) aztán elmentek a Holt-tengerhez és spontán lett babájuk. Csak ezért kérdeztem. Tényleg most hogy álltok?? Egy újabb eddig ismeretlen folt. Most, de csak ha nem zavar, akkor erről is szeretnék többet megtudniKép

H.
nalika
 
 


Andi,
tudom én, hogy 7 évet vártatok Annára!! Tényleg nem lehet egyszerű!!! Minden csodálatom a tiétekKép
Mármint az összes megszenvedős (leendő)anyukáé, és apukáé!

H.
nalika
 
 


Andi
most gyogyszert szedek a szokásosat clostit, meg bromokriptint,de ugyérzem ,hogy most se sikerült mert már a hőmérsékletem megint megy le már csak 38 volt reggel .
ilona
 
 


Tudom, hogy tudod ám! csak írtam, hogy tudjak mit írni.Mert soha nem leszünk a legtöbbet író topik! Kép
Amatőr Hajni remélem nem húzott el aludni,mert kikap!
Kika hol csavarogsz?
Bea?
Melinda?

Krisz igazolással távol,mert nem jó egy depis apa.
Chello alukálsz már?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ica!

Iszod változatlan az aloét?
Én remélem, hogy sikerülni fog. Gondolom, hogy 37,8-t akartál írni nem?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


nagyon nehéz plána az a rész amikor vársz és nem sikerül ha bár mégegyszer nem mennék a szegedi kaáliba elég rossz tapasztalatom van .
Andi szoktam főzni de most nincs rá sok időm mert még mindig tart a betakaritási időszak még egy pár napig .De majd utánna bepotolom a családnak , és ha ha vége megyünk hozzátok is .
ilona
 
 


Hajni!

Mit vacsizunk? Mire leirod már megint megéhezek. De már csukom a szemem és csámcsogjunk. VAgy a töltött tészta volt és kész? Éhezzek?
Még lefogyok!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Apa átengedte egy kicsit a gépet, egy picit visszaolvastam, de termeltetek/ünk rendesen.

Ica!
Örülök, hogy idetaláltál végre Kép Üdv a topikban! Szerintem lesz közös témánk, nekem az 5. lombik sikerült a pesti Kaáliban Kép

Andi!
Tojásleves: hát ez az egy, amit velem, meg a párommal meg nem etetnél Kép Velem gyerekkoromban az oviban megutáltatták rendesen, csak egérkelevesnek hívtuk (azt már ne kérdezd, miért?)Kép
De fánk az jöhet virtuálisan Kép

Amatőr, Bea, Hajni, Kika, Melinda! (nagyon remélem, hogy nem hagytam ki senkit, és direkt abc-ben írtam Kép)

Puszi nektek is! Majd holnap jövök Kép Ezt vegyétek fenyegetésnek Kép

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Ica!

Szegedi Káli: ne is emlegesd, mert a maradék hajam is elhullik!!!! Kép
Ti korán kelők vagytok? Hétvégén dolgoztok?
Gép előtt mennyi időt töltesz? Akármennyit is eddig, az csak rosszabb lesz és előjönnek a függőség jelei nemsokára Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi
igen iszom ha bár még mindig pocsék az ize , igen 37,8 -at akartam irni .Én is nagyon bizok benne, hogy előbb vagy utóbb sikerülni fog ,
ilona
 
 


Krisz!

Én nem akarom megetetni senkivel, Apa kivánsága, mert én utálom. Amikor a lakásra gyüjtöttem még lány koromban elég sokat meg kellett ennem.....Azóta utálom, de apa mindent megigért érte..... Kép A többit meg a fantáziádra bizom Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ica!

Krisztától bár mit megkérdezhetsz, mert látod ő is megjárta a dolgokat.

A.

Andi
Kép
mucska
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: