Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!
Bocsi, hogy eltűntem, átváltoztam zombivá.
Egy hete nem alszom, már teljesen kivagyok.
Gabek! Lepkefolt tényleg olyan, mint egy lepke és az orrod a törzs!!!!!!! Te kis huncut! :roll:
Gézut nagyon megviselte, egy hete velem alszik, ami igen nagy szó, mert teljesen ellenzem, de másképp óránként ordít. Így meg mocorog, de megnyugszik, ha megsimogatom.
A jelmezek gyönyörűek lettek, oviba rögtön kérdezték, hogy nekik adom-e?! NEM! Képek később jönnek.
Gyerekek már jól vannak, csak Gézu alvása gáz. A férjemnek influenzája volt, azt hittem, megbolondulok ennyi betegtől!!!!
Mindent elolvastam rólatok, de egyszerűen nincs erőm nektek válaszolni most. Tücsi! Köszi a recepteket!!!!
Lilla!!!!!!! Vigyázz nagyon!!!!!
Hátha ma aludni is tudok!!!!!
Puszi nektek!
Zombi Zsuzsanna

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 


Sziasztok!

Kitartás Zozsu :)! Várjuk a képeket türelmesen.

Sara, bocs, meg mertem volna esküdni, hogy Vincus volt részben tápszeres, de elég szita az agyam mostanság.
Hát, nem irigyellek a diéta miatt. Azt tudom, hogy a Flora margarin tejmentes, az mehet, és valami német adón láttam még régen, hogy a Ramanak van valami tejfölpótlója, növényből készül, de fogalmam sincs miből. Ha vega vagy, akkor a vöröslencsét biztos ismered, én még azt szoktam tudni enni.

Tücsi
20150827140659
 
 


Timi, Lillarol tudsz valamit??
Gondolom sokan hivogatjak, nem akarom kulon zaklatni...
saara
 
 

 
 

jajj...Sara, tejmentes dietarol van szo???? bocsi... en is zombi vagyok...

Kép
boga
 
 


Sziasztok!

Ma még nem tudtam Lillával beszélni,már kerestem,de nem vette fel.Biztos komolyan veszi a fekvést,és mivel mást nem igen tud csinálni,alszik! :wink: Ezért én sem csörgök rá,majd remélem jelentkezik.Este még megírtam neki,hogy pusziljátok,és külditek neki az energiákat! :wink:

Muzsu,
remélem sikerült kipihenned magad,és meggyógyítani a családodat!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Írt Lilla!Minden rendben,nem vérzik!Csak wc-re kelhet fel,így itt tényleg szigorú fekvés van!!!! 8) Biztos megkapta az energiákat tőlünk! :wink: :P

Pusz
timiban
 
 


Lilla nagyon boldog névnapot!!!!
Kép
timiban
 
 


Sziasztok!

Örülök,hogy Lilla jobban van! :lol:

Én is BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!

Kép
Vendég
 


Lilla!

Pihenj sokat, hátha most már végre befejeződik ez a fránya vérezgetés!!!!

Nagyon sok boldog névnapot!

Tündi és Imi

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Lillának és a Bálintoknak boldog névnapot!!

Lilla, örülök, hogy jobban vagy, és minden rendben.

Timi, köszi, hogy közvetítesz. :lol:

Próbálok sűrűbben jönni.

Pusz
Kata

Kép
Kép
angyalka2
 
 


Orulok, h Lilla jol van. Remelem a kis pihi mindent megold.

Timi, jo fej vagy, h kozvetitesz. Koszi :wink:

Boldog Nevanpot kivanok Lillanak!

Szep vasarnapot mindenkinek :wink:

boga

Kép
boga
 
 


Sziasztok!

Beszéltem Lillával,jól van,bár most megint van egy kis barnázgatás.Holnap uh,majd beszél a dokijával,aztán meglátjuk mi lesz.Az biztos,hogy szigorú fekvés egy darabig(szerintem),de,hogy kiengedi holnap azt még nem tudni.

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Lilla, boldog nevnapot! Varjuk a hireket.

Z tegnap elutazott, Piri ejszaka egesz aktiv volt. V a megszokott f8-8 helyett f7 kor kelt, alig vartam, h aludhassak delutan erre kitalalta, h o nem alszik, ilyen szinte soha nem fordult elo, biztos megbeszeltek, h most jol kicsinalnak :lol:
Ha kimarad a delutani alvas estere hisztis lesz altalaban, hurra!

Hugom megigerte, h jon ma segiteni, nem tudom elerni, biztos bulizott tegnap es alszik, tok jo fej :x

Boga, tejmentes dieta, de az is erdekel, h ki mit evett es mit nem a szoptatas alatt (foleg az elejen). Szoval teljesen ok, amit irtal!

Na nem panaszkodom tovabb, megyek nem aludni :P

Dina, fodrasz, kozmetikus milyen volt?? 8)

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Hali CSajok!

Lillának megy a drukk!!!!!!!!!!!

Minden névnaposnak gratula!

Az életem? Apa beadja a válópert, legalábbis most ezt találta ki egy hét síelés után!
Újra padlón vagyok!
Albérletet keresek!
Szóval megint K.O.!

Kép
anid
 
 


Sziasztok!

Lillának továbbra is
Kép Kép Kép
Vendég
 


Anid


Kép

Kívánom,hogy rendeződjön minél előbb az életed!
Vendég
 


Sziasztok!
Lilla, boldog névnapot és vigyázz magatokra, gondolok rátok sokat!

Timi, köszi a híreket!

Sara, hogy sikerült végül az este, előkerült a hugod?

Nálunk Brúnó megint beteg (egy hét ovi...), most reménykedek, hátha Mira megússza, de nekem is újra jön a mozgalmas hét, két gyerekkel egész nap itthon. Már kezdem tervezgetni az egyes napokat, hogy valahogy lekössem Brúnót.

Szép napot nektek!

Tücsi
20150827140659
 
 


Dina, most olvastam (eltelt néhány óra a hozzászólásom kezdete és vége között). Nem jó ez, de ismered a mondást: ami nem pusztít el, erősebbé tesz. Albérlet muszáj lesz?

Tücsi
20150827140659
 
 


Sziasztok!

LILLA! EGYFOLYTABAN DRUKK!

Sara
Milyen volt az ejszaka? Pihentel? Hugod elokerult? Szolj, ha tudok vmit segiteni: venni-vinni, stb

Brunonak jobbulast!

Anid
Ez most vegleges? Sajnalom... Sok erot kivanok ahhoz, ami jon... barhogy is alakuljon...
Kata hogy van?

Kép
boga
 
 


Sziasztok!

Beszéltem Lillával,hát csajok jól megijesztett.....Reggel nem volt semmi komoly gond,ezért haza szeretett volna menni,de a dokija nem engedte.Délben meg elkezdett vérezni,nagyon megijedt,mert azt mondták neki,hogy ebből sajnos bármi lehet,enni sem engedték.Több,mint egy óra múlva nézték meg uh-n!Szerencsére él a baba,minden rendben vele,de ez már fenyegető vetélés,így ki tudja mikor engedik ki.Nagyon hálás a dokinak,hogy nem engedte haza,hisz otthon még jobban megijedt volna.Mondjuk ahogy kivettem a szavaiból,itt is nagyon megijedt,pláne,hogy sokat kellett várnia mire megtudta,hogy mégsem indult meg a vetélés!(mert ugye ezt is mondták az osztályon,hogy akár ez is lehet)
Próbáltam egy kicsit ápolni a lelkét,és bízom benne,hogy minden rendben lesz velük!Remélem a babóca ebben a 9 hétben kiijesztegette a mamáját a hátralévő időig is.

Tücsi,
Brunónak jobbulást.Nálunk megint Rebi beteg,belázasodott a suliban.Fájt a feje és du.is lázas volt.Mondjuk nekem is nagyon elkezdett fájni a torkom.Biztos lappang bennünk vmi.

Dina,
kár,hogy így alakultak a dolgok.Nem szeretnék tolakodó lenni,de azért keresel albérletet,mert nem a te lakásodban laktok?Vagy nem is közös?A férjednek nem lenne egyszerűbb albérletet keresni?Azért Katának sem mindegy,hogy így is változás állt be az életében,és akkor még elköltözni egy másik helyre.
Gondolom ezt az apja is mérlegeli,ha netán csak az övé a lakás!
Tényleg nem akarok beleszólni,csak érdeklődöm. :roll:
Gyere hozzánk panszkodni,mi mindig meghallgatunk!! :wink:

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!
Jaj, Lilla, drukkolok nagyon, a kis ijesztgetősnek kezdjetek el ti is listát írni, hogy ha kibújik 30 hét múlva (üzenem Pindurnak, harminc!), akkor el lehessen számolni vele. :) Mi is csináltuk, Brúnó és Mira minden disznóságát feljegyeztük gondolatban (rém szórakoztató ilyen helyzeteknen) :) Kitartás!

Timi, köszi. Ti is vigyázzatok nagyon magatokra, lassan talán jön majd a tavasz.

Brik, ha hason kell tartani Álmost, és nem lenne hajlandó, akkor ajánlom a játszószőnyeget, nekünk nagyon bejött, péntek óta sokkal egyszerűbb hason tartanom a Mirát, van mit bogarásznia a szőnyegén.

MuZsu, boldog névnapot!

Sara, bírod még? nézd miket láttam a neten, ezeket ismered?
http://www.vegagyerek.blogspot.com/
http://vegasztromania.blogspot.com/
http://veravegakonyhaja.blogspot.com/
itt találtam őket, de lehet még több is http://gasztro.blog.hu/

Tücsi
20150827140659
 
 


Sziasztok,

Dina
Ne költözz el, mond meg a párodnak, hogy költözzön ő :evil:
Ha csak az övé a lakás (tulajdonilag) akkor is maradjatok, ő akar válni, oldja meg az életét ő.
Belegondoltam, hogy egy tanári fizetésből (már persze majd ha lesz :) ) fizetni bölcsit/ovit/bébisittert + utazgatni és intézni a te tanulásodat + és még albérlet is, azt hiszem az már nem jön ki belőle :?

Van egy ismerősöm (a srác) és a nőjével együtt éltek már néhány éve a srác házában. A csaj a szétköltözésnél ügyvédet fogadott, elperelte a srác teljes házát és még a srác kutyáját sem volt hajlandó elengedni. :x
Egy nőnek gyerekkel több jár (jogilag) mint az őket elhagyó pasinak.
Inkább most fizess meg egy jó válóperes ügyvédet, mint hogy egy életen át fizesd az albérletet, vagy gyűjts lakásra. :oops:

Nem írigyellek, de sok erőt kívánok nektek,

Üdv,

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


HALIHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ

Lillának megya drukk!

Betegeknek jobbulást!!!!

Zsuzsának nagy ölelést!

A lakás apáé, én önző módon menekülök!

Kata jól van, bár pont ma voltunk egy nevelési tanácsadós barátnőnél, s visszament érzelmileg a 8 hós korba, de ez normális.
Még nem gáz, de apával kell találnunk valami rendszert az életében.

Kiscsillagnak kijött 2 foga, szóval mondókázik(Zsip-zsup pl.), memóriakártyázik!
Szóval ezt leszámítva szépen fejlődik.

Hogy végleges-e? Nem tudom. Miután tegnap ezt közölte telefonon,fél 1kor írt egy sms-t: Hogy nem haragudjak, és jó éjt! :shock:
Azért választja ezt,mert ez a könnyebb,mert így nem kell dolgozni a kapcsolaton.16 évet+plusz egy kisangyalt így dob el.

Gabek jól számol,de sajnos ez van!Gondolom eladom a kocsit, telefont korlátozom, stb.Szóval nehéz.

Köszönöm a plusz energiákat,öleléseket!
Sziasztok!

Kép
anid
 
 


Sziasztok!

Dina, nem is tudom mit irjak... Nagyon sajnalom.
O mondta, h kell a lakas vagy te akarsz onnan elmenekulni? Anyagilag tenyleg nem mindegy.
Sok erot es kitartast kivanok. Van azert segitseged? Szuleid, baratok?
Katanak nem lehet egyszeru most ezt atveszelni. Jajj, annyira sajnalom! Ezek a pasik! :x :x :x
Panaszkodni gyere barmikor tenyleg. Csunyakat is irhatsz, ha jol esik :)

Lilla, remelem Pindurka rendben van. Neked is ero es kitartas! Kuldok sok ++++++. Pathologia, ajajaj!
Remelem Biii is elvan nelkuled.

Timi, mitol lehet ez a verzes?

Tucsi, koszi szepen a linkeket, tok jok! Atbongeszem ma este, ha hagynak :)

Boga, neked is koszi, tok rendi vagy :) Anyosom segit, rendes, elvagyunk.

5-re ideert vegul a hugom. :P Jo volt, mert elegge kivoltam, V, mintha duracell lenne benne ugy fel volt porogve. Jot jatszottak, imadja a hugomat.

Voltunk ma csiposzuresen, 4 hosan vissza kell menni, kicsi lany jobb oldala nem szazas, remelem rendbe jon. Kerdeztek faros volt-e :shock: Vegig fejjel lefele volt, de lehet, h valahova elakadt az egyik laba. Talan az nyomta nagyon a hatamat, a vegefele egyfolytaban fajt. :?

Z egy nappal kesobb jon haza vegul. nem orulok neki, de legalabb lesz egy kis ideje korulnezni talan. Kina azert erdekes hely lehet.

Jo ejt!

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok!

Lillának nagyon szorítok!

Jó éjt
Vendég
 


Dina, nagyon nehéz így ismeretlenül... de azért kavarog bennem néhány dolog és talán nem haragszol meg, hogy belebeszélek (legfeljebb átugrod).

Abszolút megértem, hogy menekülnél az egészből és nem szeretnél foglalkozni vele, szeretnéd minél fájdalommentesebben. A személyiségem engem is ilyen megoldás felé vinne.

De azért Gabeknek, Timinek és Saranak is van igazsága: arra is gondolj, hogy éveken keresztül kell küzdened azokkal a helyzetekkel, amiket egy-egy ilyen döntés szül és azok a helyzetek is mind-mind erre emlékeztethetnek.

Rémes nehéz lehet megtalálni az egyensúlyt, pláne, hogy Kata is ott van és neki mindkettőtökre szüksége lesz valamilyen formában. Sok erőt kívánok neked ehhez!
És azt végképp csak súgom, ismeretlenül, általánosságban, hogy a kapcsolatokért érdemes küzdeni, ha még van értelme. De ezt meg csak te tudhatod.

Sara, tornáztatást nem mondtak? Mivel nálunk mindkét gyerek faros volt, a biciklizést és a terpesztést (nagykapu kinyitás), térdecskékkek körzést javasolták. Illetve mire Mirának javasolták volna, már csináltam is, megtanultam Brúval. Csípőltrahangra nem adtak beutalót? Ha kérdésesnek látsz valamit, akkor esetleg kérjél olyat (fél perc az egész).

Tücsi
20150827140659
 
 


Jó reggelt kívánok!

Nem gondoltam volna, hogy nem jó hírekre jövök. :cry:

Lilla: Nagyon szorítok Nektek. Pindurka ilyezget egy kicsit, de remélem csak figyelmeztet, hogy kell egy kis pihenés anyának.

Sára: ahogy Téged olvaslak, már nem is merek panaszkodni, hogy nálunk milyen katasztrófális a hajnali alvás. Még jó, hogy akad egy kis segítséged.

Timi: jobbulást kívánok a leánykának.
Mi okozhat ilyen vérzést?
Lenne még egy kérdésem. Meg tudodd magyarázni nekem, hogy mi a különbség a PIC és a NIC között?

Muzsu: Gyönyörűek a kézimunkáid. Irigyellek, hogy ilyen sok energiád van még a gyerekek melelett. Nekem este már nincs erőm kötni sem, pedig régen nagyon élveztem ezt a fajta kézimunkázást.

[color=orange]Boldog névnapot kívánok! [/color]

És így utólag Mindenkinek kívánok sok boldogságot, akik mostanában ünnepeltek!

Csajok. Hát (tudom, így nem kezdünk mondatot) ezért nem írok gyakran. Kemény egy órája pötyögöm ezt a levelet, erre Anita megnyomja az esc billentyűt, persze a hatásosság kedvéért többször. Még jó, hogy az előbb egyet mentettem. :evil:

Anid: Nem is tudom, hogy mit írjak, de mindenképp szeretnék reagálni. Miért ez a hirtelen változás? Alig 6 hónapja még a második gyerkőcért küzdöttetek?
Ne haragúdj ha belekotty, de ne költözz ki. A férjed akar elhagyni, te neveled a kislányotokat. Beszélj előbb egy válóperes ügyvéddel mielőtt bármit is teszel. 16 év azt hiszem már feljogosít téged is pár dologra, hiába nem a tiéd a lakás. Nem akartam túl személyes lenni, ha mégis arra sikeredett, kérlek ne haragúdj. Jajjjj, annyira együttérzek veled!!!!! Nekem könnyebb volt gyerek nélkül végigcsinálni, de így is majdnem ráment az egészségem.
Azért remélem apjuk rájön, hogy mit veszíthet.
Már régen meg szerettem volna kérdezni, hogy Kata Katalin v. Kata?



Ahogy olvasom a pocakosodásokat, egyre inkább szeretnék én is újra egy kis batyukát. :) De azt hiszem jelenleg nem bírnánk energiával így kettesben apával.

Fúúúú. Lehet, hogy én még nem is gratuláltam a pocakosoknak.
:oops: Most bepótolom.

Kép

Most szaladok, majd megpróbálok legközelebb magunkról is írni.
Csajok, ezt a levelet 3/4 7-kor kezdtem el írni. :wink: :shock:

Edina és Anita

Kép
educi
 
 


Sziasztok!

Lilla jól van,fekszik,most nem vérzik!
A vérzést több minden okozhatja,pontosan nem tudom mitől lehet,de a tippem,hogy kezd kialakulni a lepény(mert abban a terhességi hétben van)és ilyenkor kezdi majd átvenni a lepény a hormonális funkcióját,és,lehet,hogy a petefészek kicsit kevesebb hormont termel,ez okozhat vérzést.De tényleg nem tudom a pontos okát,remélem most már tényleg abbamarad,és a lepény kialakulása is rendeben lezajlik.Addig még van 3 hét.Ilyenkor csak a szigorú fekvés amit tenni lehet.
Nagyon köszöni az smseket amit tőletek kap,jól esik neki,hogy drukkoltok!Puszil mindenkit!
Dina,neked küldi a pozitív energiákat,és ő is azt mondja,ne te menekülj a lakásból!

ZSUZSI!BOLDOG NÉVNAPOT!
Kép

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!

Lilla: nagyon drukkolunk Neked! Pihenj sokat, remélem minden rendben lesz!!! Küldök sok +++++ energiát!!

Dina: nagyon sajnálom, hogy ilyen lett a helyzet, h nem lehet megmenteni a házasságotokat. Tényleg ne Te adj fel mindent, és menj a gyerekkel el, próbáljatok valami más megoldást találni, és hát gondolom azért anyagilag fog segíteni a Párod a gyereknevelésben. Persze nem akarok itt okoskodni, inkább csak sok erőt, és kitartás küldök Neked!!!!!

Zsu: nagyon Boldog Névnapot kívánunk Neked!

Timi: olyan aranyos vagy, hogy mindig megírod, mi van Lillával, meg sok hasznos infóval szolgálsz nekünk. Gyógyuljatok meg Ti is!

Áki lázas, nem tudjuk miért, megyünk megint orvoshoz....(utálom...)

Puszi:

Áki, Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


Dina
Tudom, hogy nem jó ez a helyzet és menekülnél, és abban bízol, hogy majd csak megjön a párod esze, de ne hagyd magad.
5 év együttélés/házastásri kapcsolat már mindent közössé tesz, tehát neked pont annyi jogod van a lakáshoz, mint neki, még akkor is ha az ő nevén van. Sőt neked gyerekkel még több.
Ne az ő életét könnyítsd meg, hanem a sajátodat ne nehezítsd! :roll:
Na jó többet erről nem írok, nem okoskodok, mert úgy döntesz ahogy akarsz, degondolkodj hosszú távon, és ne hagyd magad.

Muzsu
Boldog névnapot bár én tudom, hogy most leutaztál vidékre, de hát mégiscsak ma van enek a napja :D

2 gyerekes anyukák, vagy aki tudja :wink:
Ha a barátnőm hamarosan megszüli a 2. gyerekét és nem ment vissza dolgozni, de megvan a munkaviszonya, akkor mit fog kapni először tgyást vagy csak gyedet? Légyszi mondjátok meg, hogy nálatok hogy volt, mert van aki azt mondja, ha nem mész vissza dolgozni akkor nem jár a tgyás, valaki meg azt mondja, hogy jár, és ő sem tudja pedig már csak néhány hónapja van.

Köszi,

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Gabi,
tgyást,én is azt kaptam.Az mindig jár,majd csak utána,ha lejárt kapja a gyedet.De,ha nem ment vissza melózni,akkor szerintem(de ez nem biztos)azután a fizu után kapja a tgyást amikor még dolgozott,tehát az első gyerkőc előttit.De ez nem biztos,de a tgyás az igen! :wink: (ha nem volt közben fizetés emelés a munkahelyén akkor igazából mindegy)

Rebi már jól van,semmi láza nincs,így nem tudom mi volt ez tegnap,de holnap elengedem suliba!

Pusz

Timi
timiban
 
 


Gabi,
vagy még az is lehet,hogy a gyedet veszik alapul,és abból számolnak tgyást,mert az volt eddig a keresete.Írjál az Áginak mailt,ő biztos tudja! :wink:
timiban
 
 


Sziasztok

Remélem Lillánál minden rendben lesz!


Anid!
Az első gondolatom nekem is az volt mint a többieknek,de nem akartam beleszólni! :oops:
De mivel a töbiek is leírták én is megteszem!
Nem hiszem,hogy Nektek kellene Katával kiköltözni a lakásból!
Szerintem ez így is nagyon nagy változás neki,mint ahogy írtad is,jobb ha a saját megszokott környezetében marad.
Azt gondolom a férjed könnyebben mozog egyedül,mint Te a gyerekkel!Bocsi,hogy ezt leírtam! :oops:
Vendég
 


Muzsu

Kép
Vendég
 


Edina,
szerintem semmi különbség nincs a PIC és a NIC között.Mindegyik újszülőtt-koraszülőtt intenzívet takar.Valahol így máshol úgy rövidítik.

Pusz
timiban
 
 


Sziasztok!

OLyan rossz nem tudok sűrűn jönni hozzátok!!! Dolgozom hiába vagyok itthon, de képzeljétek úgy néz ki hatásos volt a sokfejés napról napra többet tudok fejni és Álmos is jobban szopik:-) Nagyon boldog vagyok!!

Lilla nagyon drukkolok nektek! Vigyázz magatokra!!! Sok puszi nektek!! Boldog névnapot!!!!

Zsuzsannáknak is Nagyon boldog névnapot kivánunk!

Lányok holnap megyünk tornázni 3300 ft 1 óra. Ez a Dévényi Anna módszeres. Majd mesélek milyen volt.

Bocsi nem tudom ki írta Álmos hason szeret lenni, aludni a kórházban úgy altatták. Háton most kezdett úgy el lenni. Sokat mosolyog és nézegeti a kezét. Kis fejét amikor kijöttünk a kórházból elkezdte emelni mostmár jobbra balra tekinget fejemelésnél:-) Képzeljétek és hö-zik.Szerintem ügyes, de kiváncsi vagyok mit mondanak holnap. Én is gondoltam a játszószönyegre de még nem vettünk. Kiprobáljuk.-) Bztos szeretni fogja. Köszönöm a tanácsot!!!:-)

Nagyon hálás vagyok nektek!!!:-) Köszönöm a sok segítséget!

Dina fel a fejjel!!! Remélem minden rendbe jö. Muszáj neked albérletbe menni a gyerekkel?

Timi sikerült az állás? Hogy vagytok? Gyerekek?

Mindenki aki beteg jobbulást kivánunk!!!!!!!

sok puszi! Megyek tovább dolgozni és bébizni:-)

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

Brik
Orulok a tej dolognak, gratulalok a kitartasodhoz!
Emlekszem, nekem is voltak ilyen visszaesos napjaim, vagy amikor Lujzi novelni akarta az adagot, es par napig hiaba fejtem, meg hiaba szopizott Lujzi, ugy erezetem, nem jon... Aztan par nap mulva beindult, az annyira jo erzes :)

Muzsu
BOLDOG NEVNAPOT!

Lilla
Hajra hajra, drukkolok tovabbra is!

Timi
Orulok, h Rebi jol van. Es koszi a hireket Lillarol.

Dina
Kitartas neked!
Nem tudom, te hogy vagy vele, de olyan jo olvasni a sok batorito hsz-t, remelem erot ad!
En is osztonosen azt mondanam, h megyek a gyerekkel, a ferjem csinaljon, amit akar, de nagyon igazuk van a lanyoknak, h most meg tudsz arrol donteni, h hogy lesz ezutan, ne adj fel mindent!

Kép
boga
 
 


Sziaszok!

Végső munkacsömörömben, gondoltam, hozzátok menekülök, és milyen jó ötlet volt! Jó újra "köztetek" lenni.

Nos, akkor: minden névnaposnak sok boldogságot, és minden "rosszhíresnek" vigasztalást kívánok!

Anid, ez különösen igaz rád, sok kitartást neked!

Lilla, szerintem te most nem olvasol minket, de így távolról is sokat gondolok rád!

Sára,
ejha, a Kína az nem semmi, meg az sem, hogy 2 gyerekkel nyomod egyedüll... kitartás neked is! (Képzeld, a Villám Francia milyen jó módszer, nem az 1. kezdő, hanem a 3. szintre osztottak be itt a nyelvtanfolyamon! Úgy örülök neki. Márc. 4-től kezdem a hivatalos órákat.)

Velünk minden változatlan, kivéve, hogy Máté egyre többet beszél, nagyon vicces. Újabban ordít a hajmosásnál, azt hiszem, be kell szereznünk egy olyan "kutyagallér" szerű eszközt... csak fogalmam sincs, hogy merrefelé lehet kapni itt.

Amit a jétszóterekről írtam kb 20 éve (igazából csak 2 hónapja), azt most visszavonom: mégiscsak vannak gyerekek a játszótereken, csak meg kell várni, hogy melegebb legyen az idő. Itt most ilyen 5-10 fokok vannak, és ilyenkor már telítődnek a parkok.

Tünde,
azt hiszem te írtad múltkor, hogy milyen gáz, hogy nyugaton a mamáknak nagyon hamar vissza kell menni: hát igen, ez itt is így van, félig divat, félig kényszer. De azért az EU jó munkaadó, 20 hetet ad ajándékba (addig kapja az ember a teljes fizuját), és hát utána fizetésnélkülit lehet kivenni, akinek van párja, aki dolgozik, az megteheti, hogy "csak" 10 hónaposan adja be a babát bölcsibe. Szerintem még ez is durva. De másfélévesen szinte már egy gyerek sincs otthon, csak akinek valamelyik szülője "vállalja" (kényszerből vagy szabad elhatározásból) hogy nem dolgozik.


Azt hiszem, illetlenség ennyi hallgatás után ennyit írni, úgyhogy búcsúzom is,
sziasztok,
Rita

Kép

Kép
rita81
 
 


Sziasztok!

Rita, de orulok neked! :D
Akkor legkozelebb franciaul chat-elunk, jo? Nagyon ugyes vagy, de ezt mar tudtuk 8)
En is imadom Vince dumait, mostanaban a "nezz, mama!", "figyelj mama" a meno, irto edes, ahogy mondja. Kommentalja, amit csinal, meg tudnam zabalni ilyenkor.

Maskor is irj sokat! lehetnel a Luxembourgi tudositonk :wink:

Zsu, nagyon boldog nevnapot!

Hu, lanyok, ma nagyon tuti nyugis napom volt, ram fert :lol: . 6 hetes kontrollra kellett mennem es anyosom kitalalta, h elviszi Vincust egesz napra. Nagyon szeret ott lenni ugyhogy ezzel nem volt gond. Tudjatok, imadom V-t, de igy egesz mas az elet, "kicsit" nyugisabb :)
Mintha most babaztam volna eloszor igazan, komolyan!

Tucsi, nem mondtak tornaztatast, de akkor lehet, h kicsit fogunk :?: Az all a leleten, h jobb oldalt 40 fok abdukcios kontraktura, terd mozgasa 0-130 fokig.
Nalatok is hasonlo problema volt?
Terpesztessel nincs gond szerintem amennyit kendoben van ez a kiscsaj...
De az UH-t majd megbeszelem a dokinkkal.

Timi, es Biirol nem tudsz valamit? Hogy birja a mamaja nelkul az eletet?
Szerinted meddig tartjak meg bent Lillat?

Dina?

Kinga, mikor beszelsz a fonokoddel?

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok!

Dina, annyira sajnálom, hogy így alakulnak a dolgok. A lányok mindent leírtak már előttem, nekem az a legfurcsább, mint valaki már írta, hogy pár hónapja még a tesón próbálkoztatok. Nagyot fordult a világ.
Sok-sok kitartást kívánok, és próbálok innen messziről erőt adni.

Lilla, igaz nem olvasod, de sokat gondolok Rád, remélem minden rendben lesz. Gondolom Bíí biztos jól elvan a nagyszülőknél, mint ahogy már írtad, csak Te szenvedhetsz nagyon nélküle. Reméljük most már Pindurka is megnyugszik, és békés hónapokkal örvendeztet meg. Sok-sok ölelést küldök.

Rita, de jó hogy jelentkeztél. Máté csak magyarul gagyarászik, vagy már keveri a nyelveket? Jöttök haza az idén valamikor?

Zsu nagyon boldog névnapot kívánok. Nagyon szépeket alkottál. Ha nem vagyok túl pofátlan leírnád, hogy csináltad az ovis zsákokat, vagy van valami sablonod? Egyáltalán nem tudok varrni, de annyira megtetszettek, hogy nekivágnék. Szeptemberig csak elkészülök vele.
Hogy álltok a lepkékkel? Elrepültek már a környéketekről? Remélem igen. És tessék többet aludni. Úgy rémlik, hogy Te írtad, hogy még 10 perc is csodákra képes.
angyalka2
 
 


Elküldtem, mert féltem, hogy megint szórakozik.

Sára, kitartás a két gyerkőchöz. Én már nagyon várom a jó időt, mert a Jencike (meg én is tőle :lol: ) kezd meggajdulni idebent. Néha én is kész vagyok. Itt két napig mínusz volt meg szélvihar, de mondtam, hgoy nem érdekel ma megyünk kifele. Szerencsére hideg nem volt csak szél. Vincus hogy bírja a dolgokat?
Tegnap találtam rá a receptes topikra, tök jó dolgokat írtok. Nekem is át kéne állni az egészségesebb táplálkozásra, már tervezem egy ideje.

Brik, jó hallani rólatok, örülök, hogy kezd visszajönni a tej, tudom mit érezhetsz. :wink:

Gabek a barátnőd először tgyást fog kapni 168 napig, az tuti.
Berregővel mi újság, miket csinál?

Szilvi, remélem Ákival nincs semmi komoly, a Janka is átment,vagyis most megy át egy hányásos víruson.

Na megyek, pusszantás.

Kata

Kép
Kép
angyalka2
 
 


Sziasztok!

Jobbulást Jankának és Ákinak!

Lilla, kitartás!

Rita, luxemburgi híreket én is szívesen olvasnék :) Megkérdezhetem, hogy mit dolgozol?

Brik! Gratula a tejcsihez, nagyon ügyes vagy, csak így tovább! A Dévény-beszámolót nagyon várom.

Sara, ezt az először babázós dolgot átérzem, nálunk az első ovis délelőtt volt ilyen. Hát, nálunk nem volt semmi konkrét a gyerekek csípőjével, csak picit kötöttebb volt, de nem vészesen, mind a kettő faros volt végig (az ortopédusotok kérdéséről jutott eszembe), ezért javasolták a tornáztatást. Szerintem ezekkel kárt nem tudsz tenni, gyakorlatilag ezeket a parent center (ahonnan a hírlevél jött) is javasolja minden babának, játék gyanánt, de a biztonság kedvéért kérdezd meg a dokitokat. A kendőzés mindenképpen jót tesz a babáknak, szerinem Pirinkó is hallotta ezt, azért akar mindig ott lenni ;)

Szép estét!

Tücsi
20150827140659
 
 


Sziasztok!

Lilla elmondása szerint Bíí jól van.A nagyszülőknél van,apukájával volt a hétvégén,de aludni a mamájánál aludt,és gondolom most is így van,mert ott kevésbé hiányolja Lillát.Ha szóba kerül az anya,akkor keresi,de különben a mamáék lefoglalják.Felváltva vigyáznak rá,bár nem tudom most éppen hogy működik,vagy mi lesz,ha még egy jó darabig kórházban kell maradnia.
Lillának nagyon hiányzik Bíí,már azt mondta tegnap,hogy mire kikerül meg se fogja ismerni a gyereke!
Majd de.felhívom,hátha tegnap mondott neki vmit a dokija,hogy mégis mire számíthat,ami a kórházi benn létet illeti!

Sára,
én mindig örülök,ha egy kicsit egyedül lehetek itthon.Olyan gyerekmentes órákat szívesen el tudnám többször is viselni!Tudom,hogy Piri veled volt,de ő még kicsi,így még lehet mellette lazulni! :wink:

Brik,
jó hallani rólatok!Örülök,hogy minden rendben,és tejcsid is van még!

Szilvi,
Ákinak jobbulást!

Rita,
rólatok is jó hallani végre!Szupi,hogy jól érzitek magatokat kint!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Brik,
(ez kimaradt)még semmi hír az állásról!Majd rácsörgök az áp.igazgatóra,mert most döl el,hogy az a lány vállalja e a teljes műszakot,vagy nem.Mert,ha nem akkor elküldik,és akkor talán felvesznek az osztályra!
A gyerekek jól vannak,Zsolti jár Pestre oviba.szereti és fejlődik is!Hanna itthon van velem,bár néha elviszem egy csajszihoz,aki vigyáz rá,mert vannak olyan napok,amikor egyedül vagyok,és egésznap úton,ilyenkor megkímélem a sok utazástól.
Ma megyünk a korai fejlesztésre.Kiváncsi leszek miket kell gyakorolnunk,hogy meginduljon a beszéde!

Pusz

Timi
timiban
 
 


Sziasztok!

Szilvi
Hogy van Aki? Mit mondott a doki?
Remelem, hamar meggyogyul.

Sara
Hogy birod?
Tobbszor nem mondom, de nyugodtan szolj, ha barmi kell, akar DM-bol, akar akarhonnan. Mi kb minden du kikocsikazunk vhova Lujzival, szoval tenyleg nem gond utba ejteni Benneteket :wink:

Timi
Orulok,h Zsoltinak bejon az uj ovi :) Nagy megkonnyebbules lehet, h vege a kalvariatoknak.
Mi volt ma Hannaval? Szamolj majd be, ha van idod.

Egy kerdes? Meddig normalis, h nincs egy foga sem a babanak :shock: ??

Kép
boga
 
 


Sziasztok!

Boga: Ákival nem igazán tudja a doki, hogy mi van, most küldünk vizeletet laborba, mert abból látszik, ha van valami gyulladása. Nem folyik az orra, nem köhög, nem megy a hasa, nem piros a torka, nem érzékeny a füle sem, szóval most a vizeletbe van minden reményem, hogy kiderül valami. Persze nem sikerült a zacskót jól felrakni, így egy csepp sem ment bele, majd ma este próbálkozom újra... Nálunk az egyik kislánynak most jött az első foga 14 hónaposan, azt mondta a doki nekik, hogy 18hóig teljesen normális, ha nincs. Ne aggódj, lesz Lujzinak foga:-))))

Lilla: remélem jól vagy Te is és Pindurka is, bár tudom, most nem olvasol, de nem akarok zavarogni az sms-eimmel sem, inkább pihenj sokat!!!

Timi: biztos sikerülni fog az állás, szuper szülésznő vagy (én legalábbis annak tartalak a fórum alapján, bár még nem taliztunk, de ami késik, az nem múlik:-)))!!!

Brik: de jó volt hallani rólatok. Tehetnél fel képeket Álmosról, olyan kiváncsi vagyok,mekkora már! Jól vagytok?

Kata: Ti már meggyógyultatok? Remélem nálunk sem lesz komolyabb baj. Mert a kedvéből, meg a csintalanságból arra jutottam ,hogy nincs nagy baja:-))

Bocsánat, most rohanok, de írok még!

Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


Sziasztok!

Szilvi,
köszönöm a dícséretet :oops: Hát mindig megpróbáltam a tudásom legjavát adni,bár most egy kicsit eltompult az agyam,de a múltkor elővettem a könyveimet és a patológiás dolgokat átolvastam!Kis frissités sosem árt!!!!A vajúdás-szülés alatti vészhelyzetek azért benn maradtak az agyamba,de azok amik ritkán fordulnak elő,vagy kisebb terhességre jellemzőek,azokat jó,ha az ember felfrissíti,pláne,ha jelenleg nem dolgozik! :lol: :wink:

Tegnap beszéltem Lillával,nagyon fel volt dobva,mert kedden meglátogatta BÍÍÍÍÍ!!!!!!!!Olyan okos nagy fiú volt,megértette,hogy anya nem mehet haza vele,és még Lilla hasát is megpuszilta,vagyis a babának küldött puszit!!!Lillát jobban megviseli Bí hiánya,mint a kis srácot!Ő tök jól el van a mamánál!De ennek most nagyon örül Lilla,hisz most igen csak nem mindegy a lelkének,hogy Bí hogy érzi magát!És azóta sem vérzik,úgy hogy kezd elég jól lenni lelkileg is!!!
Talán hétvégére hazamehet.
Tegnap személyesen is találkoztunk,mert a Hanna fejlesztője a klinika közelében van,és egy kicsit előbb értünk oda,gondoltam felugrunk hozzá egy puszira!Hát megleptük,és nagyon örült.Jól néz ki,látszik,hogy jót tett neki a Bível való találka,és tényleg van már pocija.
Puszil mindenkit,és köszöni az smseket és a hívásokat!

A fejlesztőben most mozgás fejlesztés volt,ma meg megyünk medencézni!:D
Még semmi konkrét dologról nem beszéltünk a pedagógussal,gondolom,majd,ha jobban megismeri Hanna képességeit akkor beszéljük meg,hogy itthon milyen foglalkozásokat kell csinálni vele.

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!

Timi remélem sikerül az állás, nagyon drukkolunk neked! Medencézés
az jó én is mennék. Mi nem mehetünk egyenlőre.

Örülök,hogy,Lilla jobban van nagyon szoritunk neki!!!!!:-)

Szilvi hozok képeket igérem:-) Nálunk minden rendben. Növögettünk:-) Most várjuk a védőnénit. Kapunk oltást kettőt.
Kiváncsi leszek hogy viseli:-)

Tegnap voltunk tornázni, naggyon tetszik a Dévényi módszer,kedves volt a hölgy kinél voltunk és ha hiszitek ha nem van változás már most. Persze ez csak a kezdet, tudo én azt, de végre nem ökölben van csak a keze hanem laZán. végig maszirozta a hölgy Álmost tetőtől talpig, és megmutatta rajtam is és kellemes. Nagyon tetszett neki Álmos, teljesen odavolt. Utána megmutatta mit kell otthon gyakorolni. A lényeg rengeteget hintázni, ez nagyon fontos. A másik habtapin először a lábával segitve átfordulgatni amenyit a habtapi enged/tart utána vissza. Majd a kezével is ugyanezt. Utána egyik kezét megfogni és úgy oldalra forditani hogy könyököljön. :-)
Utána labdán hasaltatni és körbe körbe előre-hátra ringatni majd ugyanezt háton. Én nem bántam meg, hogy elvittem. Nagyon nyugodt azóta és szerintem ez a torna segít, persze ehhez nekem is kell segíteni a kicsi fiamon.

Egy kérdés nem tudjátok hol lehet kapni óriás labdát és habtapit?

Köszönöm a szoptatáshoz a biztatást rengeteget segített!! Már csak este eszik tápszert és korán reggel. Egésznap cicizik igaz igy sűrűben eszik, de nekem megéri. Megmondom őszintén nem mérem. De utána alszik.-) Ez a lényeg!

A héten kétszer végig aludta az éjszakát!:-) Ma különösen este 8kor elaludt és 4kor keltünk, amikor apa. Büszke voltam a fiamra. Nagyon dicsérgettem:-)

Dina hol vagy?

Sok puszi nektek!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Brik: én habitapit a Lehet út 1/b alatt lévő babadiszkontban vettem anno Ákinak. Jó sok darabos (36 talán) és 5500Forint volt. De láttam már tescoban is.

Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


Szia Szilvi!

Köszönöm! Elmegyünk megnézni. Jó lenne, ha kapnánk minnél elöbb:-) Én pont olyat keresek ami sok darabos.

Puszi!Köszi

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: