Új privát üzeneted érkezett!

Csucsu!

Ez tényleg kellemetlen lehetett. Én is így éltem volna meg. Azért szorítok, hogy sikerüljön eladni a házat. A cipő levétel miatt pedig szerintem nyugodtan szólj nekik, hisz kisgyermeked van. Nem mindegy.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Szerintem is kellemetlen de sajnos házvevőket nem lehet leakasztani a fáról ígyhát szerintem nem is nagyon lehet köztük válogatni hogy neki nem adom mert lehet hogy másnak még ha kellene is a ház nincs rá pénzük.Szerintem az a megoldás lehet ha jönnek a perverz pasiék csak akkorra engedjétek ha a férjed otthol van Te pedig menj el Szabinával sétálni addig.Tudom szarul hangzik hogy Te menj el a saját házadból egy bunkó miatt de gondolj arra hogy így megszabadulhatsz anyóséktól.És közelebb lehetsz egy lépéssel az új otthonotokhoz.A férjed meg mondja meg nekik hogy vegyék le a cipőjüket mert ha az asszony hazajön leszedi a fejemet a lábnyomokért.

Britta jobban vannak a gyerkőcök?

Csilla miért van szomorú ikonod az msn-en valami baj van?

Laurácska láttam iwiwen az új képet nagyon aranyos a kisfiad!

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli!

Köszönöm, már jobban vannak a fiúk. Még köhögnek, de hétfőn mennek az oviba.


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 

 
 

Csajok: Végül tegnap itt járt a perverz vevő:) Most az anyukája is jött igy jól viselkedett : cipőt levette és nem volt annyira tolakodó. Anyuka egyszem gyereke igazi mamlasz fiú úgy 40évesen.
De a fő, hogy megveszikkedden hoznak pénzt is hogy ne adjuk el. Mi ma egész nap házakat néztünk. Este is megyünk meg holnap két épitettőhőz is. Szóval beindult a verkli. Április 7-én kell átadni a házat. Nincs túl sok időnk. De sebaj a fő, hogy mehetünk innen.

Kép
csucsu05
 
 


De jó nagyon örülök hogy sikerül eladni! :D

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Hát még én. Most viszont azért vagyok ideg mert a jövő héten valamit le kell foglalozni ha azt akarjuk, hogy április 7-én be is költözzünk az újba. Most olynaokat néztünk ami félkész csak arra várnak, hogy burkoljanak meg fessenek. Ilyet kell megcsipni ha nem akarunk utcán aludni április 7-után. Lett volnage ynagyon nagyon szép ház csak még tető sincs szinte csak az alap van meg. Az tutti nem lesz kész nyárra igérték. De az késő. Remélem az égiek most velünk lesznek és segítenek.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok ime en is jelentkezek,ma nagyon jo napom van ma a ferjem bejelentette hogy agusztus vegen megyunk nyaralni nyaralni nem voltam mar 10 eve meg tavaly elott vettuk meg a hazat ugyhogy ez nagyon jo hir a szamomra. A masik segitsetek hogy birom javitani a Boki etvagyat alig eszik mar par hete nincs egyszeruen etvagya..A HARMADIK KAPOK E VALAKITOL TAVASZI QUELLE KATALOGUST LATOM HIRDETI E TV

phpBB: Kép
phpBB: Kép
lauracska
 
 


Csucsu!

Örülök, hogy sikerül eladni a házat. Remélem, gyorsan találtok helyette másikat. Akkor végre megnyugodhatsz.


Laura!

De jó, hogy mentek nyaralni. Én is szeretnék, de idén megint elmarad. Talán jövőre. Étvágyjavítási tippet nem tudok adni. És a harmadik kérdesre sem tudok neked felelni.


Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Csucsu veled vannak az égiek hisz eladtátok szerintem egész hamar a házat.Bizti hogy találtok valami szép otthont.

Britta pihiz amíg az oviba vannak a fiúk.Amugy délig vagy délutánig vannak?

Laurácska nálunk is van amikor rosszabb az étvágyuk.Sőt a felnőtekkel is előfordul.Szerintem majd lesz neki hogy nemgyőzöd etetni.És már előre is jó szórakozást a nyaraláshoz!Katalógus nekem sincs.

kunkli
kunkli
 
 


Most várom a férjemet haza megvolt a műtétje.Az előbb hívott várja a papírjait.Jól van csak fáj neki egy kicsit.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli!

A fiúk egész nap oviban vannak. Így van időm sokmindenre.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Kunkli: Ez az a műtét amiről beszéltünk Úgye? Hogy van a férjed?

Kép
csucsu05
 
 


Hello!

Igen Csucsu.Köszi egész jól.Kicsit fáj neki és inkább feküdnie kell.Rosszabb mint a gyerekek. :D 2 hét mulva kell neki visszamenni kontrolra.
Hogy álltok a házzal?

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Már a házzal kivagyok. Komolyan mondom hasmenésem van az itt történések miatt. szóval a vevőnk kedden foglalóztak volna. De becsöngettek. Persze akkor mikor Szabina aludt. Megjegyzem mióta megegyeztünk azóta minden nap jönnek holott létezik telefon is. na szóval tegnap jöttek, hogy 1000% kell a ház de az ügyvéd azt mondta addig ne foglalózzanak mig a peres pénz nem kerül letétbe az ügyvédhez. Szóval ők egy házban laknak 2éve amit megvettek és utána bevizesdett tiszta penész lett, Vissza perelték az árát a biroság megis itélte. Most azt várják, hogy az ügyvédhez letegyék a pénzt. De könyörgöm ehez nekem mi közöm? Mert a pénz megvan nekik rá a perelt pénzen kivül is de ők nem akarnak bukni . Viszont ott sem laknának ha netán nem fizet a régi tulaj. Amúgy ha netán másodfokra vinnék a pert akkor is megitélnék neki meg szakvélemény van a házukról, hogy nincs mentség a házra. Én ezt megértem de rizikó nélkül nincs üzlet. Na meg már van egy hátsó tároló oda meg a kertbe beakarnak szép lassan pakolni mert akkor április 7-re kész lennének a költözéssel mert sok cuccuk van. Pénzt még nem láttunk de pakolni azért pakolnának. Örület!!! Aztán meg elvárják, hogy a foglalót huzzák halasztják de április 7-én már itt akarnak lakni. Mondtam, hogy ha a héten nem adnak foglalót az április 7 időpontot nem tudom tartani. Erre azt mondja menjek albérletbe. Mondom én a kisgyerekkel ??? Menjen ő. Végül is jön a tavasz és jön másik vevő is. nem muszály az ő gondjukat is a nyakamba venni. Mindegy ma is jönnek hogy mit tudtak az ügyvéddel egyeztetni.

Kunkli: Akkor most a férjed túl van rajta. Kicsit kényeztesd azt imádják a férfiak :)

Kép
csucsu05
 
 


Hello!

Nem semmi a vevő!Szterintem ne engedjétek neki hogy pakoljanak amíg pénzt nem látttatok.Sőt ha jelenkezik más vevő akkor annak adjátok aki adja a pénzt.Ha bemész a boltba akkor leszel vevő ha fizettél amíg nem csak nézelődő vagy.Szerintem.

Kényeztetem! :wink: :D

kunkli
kunkli
 
 


Milyen furcsa néha az élet mi azon ügyködönk hogy ne legyen Ti azon hogy legyen gyerköcötök.De azért jól elvagyunk egymással nem?

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Na jó de a két család létszáma nem azonos :)

Amúgy persze amíg nem ad pénzt nem hozhat ide semmit. Ezt meg is mondtam. Meg azt is ha valaki jön és netán megvenné én annak adom aki fizet. Üzletben nincs barátság.
Ma volt egy ujabb telefon a ház iránt érdeklődtek. Mondtam persze meg lehet nézni. Vissza szólnak majd mikor jönnének. aki fizet azé.
De ha ma is ide jönne és egy órát locsognak nekem akkor nagyon mérges leszek. Tegnap azt mondja a pasi mikor kirohantam, hogy ne csöngessenek mert a szabina fel kell.Szóval azt mondja szunyokált?? Mondom én nem de a gyerek igen. Mondom nem lehet, hogy telefonon szól ide mert nekem dolgom van és ha minden nap beállít 1-1órára magyarázkodni akkor nagyon mérges leszek. De eddig mindig akkor jött mikor a szabina aludt. Na meg könyörgöm ha én nem érek rá naponta dumcsizni vele akkor mi van? Pénz nélkül ne kelljen már jopofiznom vele.
Igazából a pasi tényleg perverz ezért nem szivesen veszem ha ide jön miközben nincs itthon a Tamás.
A Tamás mondta , hogy fog neki szólni ez igy nem jó, hogy engem állandóan zargat.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Hát nem irigyellek. Eddig azt hittem, hogy szerencsétek lesz ezekkel a vevőkkel. De most úgy tűnik, jobb, ha vártok.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta: Lehet igazad van. Végül is vasárnap is jön egy vevő hátha komoly és nem ilyen zavaros mint ezek.

Kép
csucsu05
 
 


Hello!

Nagyon izgalmasan alakulnak a dolgok Csucsu kíváncsian várom a további fejleményeket. :)

A férjem ma már ment dolgozni.Én meg olyan csipás lettem reggelre mint egy kosár kismacska.Még jó hogy csak a bal szemem.Valamelyik kölök rámragasztotta a kötőszemhártya gyulát.Megyek mert felkelt Zsebi és nagyon mérges.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: akkor most kezelheted a szemedet. nekem a kamilla bevált rá. Igaz lehet nem elég az.
Zsebi a fönők úgy látom:)

Az igazság, hogy izgalmas valóban ez a dolog de én inkább mert szeretném ha nyugalom venne körül. Mindeg yma megint kitettem a házra az eladó táblát nem érdekel. Nem fog ez a perverz alak hülyét csinálni belőlem. Ha mégegyszer jön megmondom neki ne zaklasson akkor hívjon ha pénzt akar átadni ha nem akkor nem fárasszon lesz másik vevő. Nem hiányzik ez az idegesség nekem.
Ha nem ő akkor más megveszi hisz úgyis jön a tavasz.

Kép
csucsu05
 
 


Küldjetek valami szerencse angyalt felém:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!


Kezem, lábam x-ben, annyira szorítok. Ezt én sem bírnám elviselni nyugodtan. Emlékszem, amikor 2,5 éve mi vettük a házat, nekünk az eladók voltak hasonlók a ti vevőtökhöz. Mindig kitaláltak valamit. Már lefoglalóztuk a házat, de a táblát még nem akarta bevenni róla. Elég kellemetlen volt. Hisz papír is volt róla. Most már kezdek örülni a háznak, de eleinte nem nagyon ment. Meg mindig előjön valami rejtett hiba. Bár nekünk a lakással is ez volt. Akkor jött valami, amikor nem kellett volna.


Kunkli!

Nekem sem alakul jól a hetem. Képzeld, kedden telóztak az oviból, hogy Daninak kötőhártyagyulladása van, menjek érte. Biztos, ami biztos, elhoztam haza mindkettőt, nehogy hamarosan megint csörizzen a telóm, a Gergő miatt is. Aztán nincs is semmi Dani szemével. Valószínűleg csak huzatot kapott. Ennyit erről. Holnap megyek velük a dokihoz, mert kedden du már nem volt. Aztán megnézetem mindegyiket, nehogy hétfpn, vagy kedden előről kezdődjön minden. Bár szerintem nem fog. Mit szólsz? Én kicsit mérges vagyok, hisz így kevesebbet tudok pihenni, és már nagyon jól esne.

Csilla?


Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Britta nekem hétfőn volt hasonló stori.Reggel 8 kor műtötték a férjemet aki 10 kor telefonált hogy délután jöhet haza de menjek el vegyek neki hagyományos kisgatyát mert egy ideig azt kell neki hordani amúgy csak boxerje van.Zsebivel babakocsival felsétáltunk a városba és akkor szóltak hogy siessek Krisszért mert hányt.Mint az őrült rohantam az oviba.A gyerek meg vigyorogva közölte hogy hányt.De a telcsibe meg úgy adták elő mintha nagy baja lenne.Kérdeztem mit ettek mondta hogy tejet kiflivel.Azóta sincs semmi baja szerencsére azon kínül hogy néha az agyamra megy :D arra gondoltam hogy lehet nem volt friss a tej.Neki elég érzékeny a gyomra úgy mint az enyém.
Amúgy a kötőhártyagyula reggelre szokott kijönni. Bizti észrevetted volna rajtuk.Nálunk szép sorba az összes gyerek keresztül ment most rajta egy-egy hét kihagyással sőt még anyám is beálltt a sorba szegény.Nagyon megértelek én is örültem amikor sehol senki és kinyulhattam az ágyon.Tudsz éjjel aludni?

Csucsu van még csepp amit a kölköknek írtak föl és Ferenc cseppentett bele mielőtt elment de én is kamillázom.Tudom könnyű mondani de ne idegeskedj renbe jön minden!!!!!!

És itt az angyal Kép remélem segít ,ha nem lecserélem. :D

kunkli
kunkli
 
 


kunkli: Köszönöm az angyalkát :) Ari vagy :) Amúgy az angyalt későn küldted mert megjött a fűtésszámlánk : 47000,-Ft :(

Kép
csucsu05
 
 


Hello!

Bocsi Csucsu legközelebb gyorsabb leszek!! :D

Ti általányt fizettek vagy leolvassák minden hónapban?
Mi általányt fizetünk és hogy november végén leolvasták már második hónapja nem fizetek gázszámlát mert túlfizetésünk volt.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: nem én diktálni szoktam. valahogy nyáron nincs kedvem fizetni fűtésszámlát. A baj az volt, hogy elöző hónapban 20ezer ft volt a számla ami nagyon jó egy ekkora háznak. Viszont a kazán elromlott pedig garanciális szóval ki kellet hivni a szerelőt mert koszos volt ezért többet fogyasztott a kazán. Szóval az a hónap megnyomta. Kazán tisztitás 10ezer volt és a számla 47ezer. Szóval egy kis piszok és a kazán többet használ. Jó mi???
Ez a hónap nem a miénk volt. Igaz az elmúlt hónapok sem voltak a miénk.
Ma sem volt semmi. Szóval a hütő tetejére tettük a férjem bizonyitványát mert másolni szerettünk volna. Erre a férjem a hütő teteján lévő mandarin fámat meglocsolta. és elázott a bizonyítványa. Eddig is locsoltuk a fát de a kerámia nem eresztett. Most viszont igen. Ez a mi formánk. Komolyan mondom nagyon elegem van. Most mehet be a suliba kérni egy másik bizonyitványt. Remélem kérhető és nem ezt kell használni mert ezt nem igen lehet felhasználni.
Szóval ez a mai nap csak.

Kép
csucsu05
 
 


Kunkli: Van iwiw mwghívónk ma kaptuk. Kell a férjednek? Ha kell írd meg a párod email címét :)

Kép
csucsu05
 
 


Hello!

Köszönjük szépen!!!!Kellene ha nincs rá szükségetek.A címe:kunkliferenc@freemail.hu

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Férjecskédnek elküldtem a Tomi meghívóját. :)

Kép
csucsu05
 
 


Hello!

Mégegyszer köszi szépen nektek Csucsu,ha lesz alkalmunk meghálájuk!!!!

kunkli
kunkli
 
 


Szép napot!
Nálatok is olyan nagy szélvihar volt az éjjel? Nálunk iszonyú mi volt. Szinte már féltem.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Nálunk is nagyon fújt a szél ilyenkor nem bánom hogy nem tetőteres a házunk.De mos tavaszias az idő.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Nekünk sem tetőteres a házunk de valahogy mindig arra vágytam. Remélem az új olyan lesz.

Kép
csucsu05
 
 


redfoxxy: Ez az össz véleményed?? Azt hittem rossz a rendszer és azért nem írtál be semmit. De rádklikkeltem és látom, hogy az összes hozzászólásodban csak ennyi van. Miért?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!


redfoxxy üdv tényleg elég szűkszavu vagy :D !

Csucsu mi is tetőterest szeretnénk.Az állomház:földszint hatalmas nappali,konyha,étkező,mosókonyha,fürdőszoba,wc,1hálószoba nekünk .emelet:közepes nappali,4 szoba,fürdőszoba, wc.
Hogy mi lez belőle majd meglátjuk.

Hol vagytok többiek mindenki ilyen elfoglalt!?Britta,Laurácska és végül de nem utólsó sorba Csilla!!Mi újság veletek?

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: szintén hasonló az álomházunk amit szeretnénk. Lent hatalmas nappali+konyha+ebédlő. + fürdő külön wc és egy fél szoba ami a mi háló szobánk lenne. +háztartási helység. fent pedig elég lenne nekünk 3háló és egy wc+fürdőkabinos megoldású.

Kép
csucsu05
 
 


Rosszul írtam fent elég 2szoba :)
Számolni sem tudok :)

Kép
csucsu05
 
 


Hello!

Azt hittem vedégszobát akartok azért kell fent három szoba amíg nem olvastam a következő levélkét.
Én kifelejtettem a legnagyobb állmomat:a nappaliból nyíló teraszt ahol nyáron reggeliznénk ,ebédelnénk, vacsiznánk, napközben teáznánk,mert nem kávézunk.Tea közben néznénk a kölköket amint a kerti csúszdán csuszkálnak ,hintáznak stb...És most lóg a bilibe a kezem és felébredtem! :D Megyek takarítani,főzni,visszapakolni a szekrényt amit Zsebi mindíg kirámol míg én írok.
De azért remélem sikerül mindkettőnknek az állomházikot megszerezni!!

kunkli
kunkli
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el. Múlt hetem megint el volt havazva. Fiúk itton voltak, de ezt már írtam. Pénteken kiderült, szerencsére semmi bajuk nincs. Hétfőn elmentek oviba, eddig minden ok. Én meg igyekszem pótolni lemaradásom, ami a házat illeti. Az utóbbi hetek nagyon kimerítettek, nem volt kedvem semmihez. Nincs mese, ma sokat doliztam itthon. El is fáradtam, de jól vagyok. Most megírok pár hozzászólást, és lefekszem egy picit. :lol: :lol:

Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta: Hú most nézem már a 29.hétben vgy. Hogy repül az idő. Persze neked biztos lassan megy csak ahogy néha ránézek a vonalzódra igy látszik igazán.

Kunkli: A teraszt én is kihagytam de az valóban még hozzá tartozik. Sőt én azt szeretném, hogy a terasz széléhez lenne csinálva körbe a sziklakert. A terasz előtt a kerti tó. Na te az ilyenekhez mit szólsz?
És a sziklakert nem drága most is van nekünk meg kerti tavunk is van. Már csak az álomház hiányzik:)
Ötelet az van dögivel:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Jó pihit neked Britta!!Írtad hogy pár éve vettétek a házikótokat.Milyen? Mesélj róla pont olyan amilyet szeretettek volna?

Csucsu a sziklakert jöhet! A kerti tó csodás nagyon tetszik csak én félek tőle hogy elbambulok valahogy nem figyelnék rá és beleesik a gyerek és megfullad .Lehet hogy hülyeség.

Nekünk most egy akkora udvarunk van hogy befér a két kocsi és ha jön mégvalaki autóval.Ezért nincs is csak egy szárító a" kertben".Ezért is utálok itt lakni.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: A mostani tavunk egyik oldala 60cm a másik 120 hogy a halak áttudjanak telelni. De nem muszály ilyen mélyre csinálni. Egyépként a szabina soha még csak a közelébe sem megy. Igaz mindig vele vagyok egyedül nem is engedem ki a kertbe
Amúgy csodás mert mi imádjuk és körbe van téve nekünk napfényes lámpával éjjel irtó szép és van hozzá kis szökökút is ami nagyon hangulatos.

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt!

Szép nagy tavatok van!És elhiszem hogy nagyon gyönyörű:De én mégis félek tőle.DE ha a legkissebb kölköm eléri a hét éves kor akkor majd csinálunk tavacskát is. :D Nekem nemhiszem hogy kihagynák az érdeklődési körből.Zsebit minden annyira foglalkoztatja annyira érdeklődő hogy meg sem lehet állatani.Persze én semhagytam még a zsebkendőnyi kertünkben sem magukban kolbászolni Őket amikor törpék voltak csak az ember pl gyomlálja a virágokat vagy ilyesmi és egy percre nem figyel oda és meglehet a baj.DE lehet hogy ez az én túlaggódásom.Csak olyan sok rosszat lehet hallani a tv-ben hogy az ember paranoiás lesz.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Igazad van ebben. Bár én alapból Szabinátúgy szoktattam. És soha nem volt baj. Igaz voltak nálunk vendégségben gyerekek és volt aki bizony a nemet nem hallotta meg és izgatta a tó nagyon. Lehet, hogy a Szabina úgy született már megvolt talán könyebben szokott hozzá.
Igaz nálunk a házban is van 4lépcső mert egy kisház és egy nagyház van egybe nyitva. anagyház magasabban van ezért kellet 4lépcsőt csinálni. Mindenki azt kérdezi Szabina nem esett még le a lépcsőn? És soha nem volt gond. nem tudott még menni mikor megtanulta, hogy kell háttal lekuszni a lépcsőn. soha nem vettünk rácsot se. lehet ez is azért van mert ide született és megtanulta , hogy kell közlekedni. Volt kisfiú nálunk aki fél évvel nagyobb mégis legurult egy pillanat alatt a lépcsőn. Hiába nem szokott hozzá.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok itt vagyok sehogy sincs idom egy kicsit csevegni ugy lefoglalnak a gyerekek kepzeljetek a kis Bojannak mar 6 foga van olyan aranyos mikor nevet sajnalom hogy nem sikerul kepet feltoltenem rola

phpBB: Kép
phpBB: Kép
lauracska
 
 


Laura: Biztos nagyon helyes a kis hatfogú :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok mi ma a dokinal voltunk Bokinak 40 fokos laza van influenzas a doki neni megvigasztalt hogy a kicsi is el fogja kapni a ferjem is es en is jo hetvegenk lesz

phpBB: Kép
phpBB: Kép
lauracska
 
 


Lauracska: Remélem nem lesztek mindannyian betegek. javulást Bokinak reméljük hamar átvészeli és ti nem kapjátok el. sajnos most mindenki beteg és ezt elkerülni szinte nem is lehet. Azért a 40fokos láz az nagyon magas.

Csajok: Olyan jó mostmár biztos megevszik a házunkat. Elkérték pénteken a helyrajzi számunkat és hétfőn mondják meg mikor fogad az ügyvéd. Mindent leegyeztettünk mi marad meg ilyenek. Most 3ház van nekünk és hétfőn derül ki melyiket vesszük meg. Addig tiszta ideg leszek az biztos. Mert úgye sietniis kell, hogy tutti kész legyen szinte alig van időnk. 63napunk van. És még egyik házon sincs tető csak a falak vannak meg és szobák vannak kialakítva.
Szóval nehét lesz ez a két hónap.
Na nem panaszkodok ezt akartam.


Nagyon csúnya idő van . Semmihez nincs kedvem :(

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Mióta a férjemnek is van iwiwje előkerültek a katonatársai azokkal msnezik vagy skypel mintha nem lett volna elég hogy a kölkök lógnak a gépen.Úgyhogy egyre több mindenkivel kell hadakoznom hogy megszerezzem. :D

Laurácska ez nagyon rossz hír gyógyuljatok meg hamar.

CSucsu nálatok viszont jól alakulnak a dolgok lassan a célegyenesbe lesztek a házzal.Izgi napok várnak rátok.Ne is panaszkodj! :D Hisz tök jó vadonat új kégli!
Anyósodék tudják már?

kunkli
kunkli
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: