Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Csak röviden jövök, mert Bálintom végre elaludt, ami mostanság nagy szónak számít, majd holnap kipanaszkodom magam, milyenek voltak az éjszakáink az elmúlt héten... Szóval B. alszik, mi meg apával azt tervezzük, hogy végre jut egymásra is egy kis időnk, nemcsak a szemünk fénye B-re.

Kinga Kép Köszi az aggódást, még nem kaptam kapucsínó-mérgezést (a szopi miatt nem iszom 4 dl-nél több tejet egy nap), pedig amilyen idő volt ma, több liter is lemehetett volna a torkomon Kép

Kicsibartos Kép Üdv itt, köszi a tippet, mi még nem voltunk b.himlősek, úgyhogy lehet, hogy még hasznát vesszük. Te nővérke vagy? Csak mert írtad, hogy orvos mellett dolgoztál. Van gyerkőcöd, milyen korú? Írhatnál pár sort magadról!

Gotti Kép Jó, hogy végre Te is megjöttél! A Mikulást meg küldd el, és mondd meg neki, hogy nem állunk szóba vele, amíg a Tavasztündért ide nem hozza!

Adri Kép Lehet, hogy Kingának igaza van és tényleg vmilyen allergiáról van szó! A mosópor is lehet a ludas, bár Nándika már nem olyan pici, de nem lehet kizárni. Én vmelyik kajára gyanakszom, mert írtad, hogy nagy lakoma volt, keresztelő, szülinap, ... Szerintem vmiből túl sokat evett, és lehet, hogy egyébként nem is lenne rá allergiás, csak így nagy mennyiségben kiütött. Csak azért osztom itt az észt, mert nekem már volt párszor ilyen csalánkiütésem, ami vmilyen kajára-érzékenység miatt jött, ilyenkor a kálcium használt.

Ditta Kép A kiflid bizti nagyon fincsi lett, nyam-nyam, én ma kenyeret sütöttem és nem bírtam ellenállni a ropogós héjának, szóval nem szépítem: meghámoztam és megettem, a kalóriákat nem számoltam... Kisfiadnak jobbulást!!!

Dorka, Móni Kép Most már aztán tessék írni legalább egy sort (ahogy Kinga mondta), irgum-burgum... Kép Különben nem teszek fel újabb képet Bálintról...

Puszi Mindenkinek: Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


No itt vagyok.Kisebb depresszió hullámon túl.De most már javul az idő, már csak mínusz 1-2 fok van és ez egyre jobb lesz.Bocs lányok, hogy nem írtam, nem akartam rátok rakni a depit.Szóval ma mindent visszaolvasok és újból írni fogok, mert ez így nem mehet tovább.Ma már tele vagyok pozitív energiával, mert reggel csiviteltek a madarak, havazást már nem mondanak szóval teljes erővel jön a tavasz.Szonja baba pedig újból este tíztől reggel hétig alszik.Soha nem gondoltam , hogy visszatér a régi kerékvágásba és normális időben el tud aludni, meg fel tud kelni.Nincs éjjeli játszadozás, csak szopi, szóval egész más így aludni.puszi:Dorka
chopin
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Dorka Kép De jó, hogy végre hallunk rólad! Kép Azt a depit ideje beakasztanod és bezárnod a szekrénybe, hogy most már hagyjon Téged békén! Tudom, hogy ez nem vigasztal, de nálunk sincs jobb idő, bár +1-2 fok van, de a napsütést és a tavaszt ellpota vki, remélem hamar elfogják és kiszabadítják a T.Tündért.
De jó, hogy Szoncsi ilyen szépen alszik Kép , most nagyon irigy-irigy vagyok. Nálunk is így volt a "régi" szép időkben, de mostanság mostanság esténként alig lehet Bálintot elaltatni. Pedig mindent ugyanúgy csinálunk, mint eddig, bizti a fogzás miatt van, már kétségbeesésemben a Viburcol kúpot is bevetettem, de B-t egyszerűen nem lehet letenni az ágyába. Ha az esti szopiba bealszik, akkor is felébred, ha áttesszük, illetve az éjjeli szopik után szintén teljesen kiszámíthatatlan, hogy felébred-e. Legtöbbször igen, ezért éjjel már
nem is tesszük vissza az ágyába, hanem mellettem marad szundikálni a következő szopiig. Ha meg felébred, akkor dajkáljuk, leteszi a fejét a vállunkra, mert álmos, de amint letesszük,sírni kezd, felfeszíti magát, úgyhogy újra felvesszük, dajkáljuk...

Mivel jöttél végre, itt van 2 Bálint-kép is, 1 fürdős és 1 öltözős:
Kép

Kép

Puszi Mindekinek: Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 

 
 

Jó reggelt Mindenkinek!

Dorka Kép De jó, hogy végre hallunk rólad! Kép Azt a depit ideje beakasztanod és bezárnod a szekrénybe, hogy most már hagyjon Téged békén! Tudom, hogy ez nem vigasztal, de nálunk sincs jobb idő, bár +1-2 fok van, de a napsütést és a tavaszt ellpota vki, remélem hamar elfogják és kiszabadítják a T.Tündért.
De jó, hogy Szoncsi ilyen szépen alszik Kép , most nagyon irigy-irigy vagyok. Nálunk is így volt a "régi" szép időkben, de mostanság mostanság esténként alig lehet Bálintot elaltatni. Pedig mindent ugyanúgy csinálunk, mint eddig, bizti a fogzás miatt van, már kétségbeesésemben a Viburcol kúpot is bevetettem, de B-t egyszerűen nem lehet letenni az ágyába. Ha az esti szopiba bealszik, akkor is felébred, ha áttesszük, illetve az éjjeli szopik után szintén teljesen kiszámíthatatlan, hogy felébred-e. Legtöbbször igen, ezért éjjel már nem is tesszük vissza az ágyába, hanem mellettem marad szundikálni a következő szopiig. Ha meg felébred, akkor dajkáljuk, leteszi a fejét a vállunkra, mert álmos, de amint letesszük,sírni kezd, felfeszíti magát, úgyhogy újra felvesszük, dajkáljuk... és olyan is van, hogy úgy felébred, hogy nem akar visszaaludni és 1-2 órát fent dorbézol. Szóval mozgalmas éjszakáink vannak. Na de nem akarok panaszkodni, ennél nagyobb bajunk ne legyen.

Mivel jöttél végre, itt van 2 Bálint-kép is, 1 fürdős és 1 öltözős:
Kép

Kép

Puszi Mindekinek: Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Zsuzsi!Te egy tündér vagy.Most aztán jó kedvem lett.Nagyon aranyos kis manó ez a Bálint.A testfelépítése olyan mint Szonjáé, éppen olyan husi.
Az alvásgondok biztos elmúlnak majd ha már nem jön a foga a kis manónak.Szerintem nálunk attól múlt el, hogy kijött a két rágófoga.
Egyébként éjszaka Szonja olyan sokszor kelt fel szopizni, hogy most már mi együtt alszunk.Egy ágyban.Lehet, hogy ez is hozzájárul, hogy éjszaka nem kel fel játszani.Azóta nyugodtabbak az éjszakáink.Alacsony szivacskanapén alszunk, olyan, mint egy matrac, csak stabilabb, és keményebb, nem tud leesni, viszont simán le tud róla mászni.
Dorka
chopin
 
 


Sziasztok !

Adri, ezt találtam:

http://www.allergiainfo.hu/inda1a.html

Majd jövök, addig pussz. mindenkinek:

Gotti
gottianyu
 
 


Dorka drága örülök,hogy jelentkeztél,és jobban is vagy.Hát ez a fránya depi kiszámithatatlan,de viszont az tényleg szuper hir,hogy Szonja baba alszik szépen.
Zsuzsi meglátod egyszer Nálatok,ill.nálunk is eljön az az idöKépBálint szuper édi!!!!

Késöbb még én is jövök!!!

Moni,már csak érted aggodom,hol vagy?????

Puszi:KingaKép

Kinga
skinga
 
 


Dorka és csajok!Egy pár kép a Balcsirol ma reggelrölKépKépKépKép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kinga
skinga
 
 


Kinga Kép Az ilyen képektől inkább kímélj meg minket és keress nekünk vmi napsütésest!! De azért köszi Kép

Dorka Kép Szerintem hasonló alaktúak Szoncsi és Bálint, én nagyon kedvelem az ilyen husi-musikat. Múltkor voltunk babatalálkozón, és lepipáltuk súlyban a kis másfél éves dedeket Kép De amikor félórán át hurcibálni kell, akkor tudnék örülni pár deka mínusznak Kép Most az utóbbi 1-2 hónapban lelassult a súlygyarapodása, már csak kb 30 dkg-t nőtt a súlya havonta.
Ez a szivacskanapé jól hangzik, pláne hogy nem tud leesni róla. Mi is együtt alszunk vele, a kiságya teljesen a mi ágyunk mellé van tolva, rács nincs a köztes oldalon, de sokszor így is ott marad mellettem szopi után a mi ágyunkban. Kép
Puszi, Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Sziasztok!

Küldök pár képet a 'melegebb éghajlatról'!

KépKépKépKépKép
radra
 
 


Na, ez már jobb, mint a Balatonos?

Nagyon jó lenne most a képek bármelyik helyszínén lenni! Kép

Sajnos Nándikának nem most hétvégén jöttek ki ugye a pettyei, úgyhogy nem tudni, hogy mitől lehet! A hányós-hasmenéses betegség utáni napokon jelent meg először és azóta folyamatos. Azt hiszem tényleg el kell vinnem a homeopata orvoshoz! (Már annyira át tudom érezni Nándika kiütéseit, hogy rajtam is megjelentek! Kép De mondjuk én szoktam is néha "csalános" lenni.)
Egyszer csak vége lesz már!

Amúgy nagyon aranyosak a gyerekek az oviban! De ez sajna nem elég! Nem vagyok elég kreatív, ami pedig igen nagy baja egy óvodapedagógusnak. Szerintem. Kép
Pár (10) év múlva már lehet, hogy összegyűlne annyi ötletem, hogy el lennék vele jó darabig, de ez nem megoldás. Szóval inkább leteszek róla!
Majdcsak lesz valahogy...

Most mennem kell!

Még megpróbálok felnézni ma, de lehet, hogy nem fog sikerülni, mivel vásárolnom is kell.

Puszi, Adri
radra
 
 


KépKép
KépKép
KépKép
KépKép
Kép
Egy kis nyár a télben....Zsuzsi kivánságáraKép

Kinga
skinga
 
 


Adri!

Nézz körül itt,hátha találsz valamit!!http://home.tvnet.hu/~a3807/

Puszi:Kinga

Kinga
skinga
 
 


Küldök egy tavaly nyári, még otthon készült képet és egy olyat, amit most hétvégén csináltunk.KépKép
chopin
 
 


Adri, Kinga Kép Nagyon köszi a nyári képeket! Így már sokkal jobb, ugye szerintetek is? Kép

Adri Kép Nándikának jobbulást! Pöttyei viszketnek is? Egyébként szerintem jó óvónéni lennél, csak bele kell jönnöd Kép

Dorka Kép Szoncsi nagyon édes! Kép És hogy látszanak a fogai a nyári képen, meg azok az édes kis tappancsok! És már önállóan fésülködik? Persze Bálint is imádja megszerezni magának a fésűjét, de inkább megrágcsálja a "szakszerű" használat helyett... Kép

Kép
Kép
denizsa
 
 


Zsuzsi!Szonja a család összes tagját szokta fésülni, beleértve a plüssállatait és a babáit, de legjobban az én hosszú hajamat szereti.Hogy telik a hétvége?
Dorka
chopin
 
 


Dorka Kép A hétvége még kicsit odébb van Kép De néha én is úgy érzem, hogy összefolynak a napok.
De jó Neked, hogy ilyen édes lányod van, aki megfésül! Bálint csak kitépni szereti a hajamat, bár azt változatos módon: van hogy tincsenként és van hogy szálanként Kép
Olvastam tegnap este egy cikket Észto.-ról. Tallinról is írtak, megtudtam, hogy a neve "dán város"-t jelent, mert egy dán király alapította, hogy Hanza-város volt, és hogy az óváros a világörökség része... Még pár kép is volt róla, úgyhogy megállapítottam hogy nagyon szép helyen laktok! Kép
Ma jó dolgom van, párom itthon van az ünnepnap miatt, még a napocska is ki-ki süt, úgyhogy ha B. felébred, elmegyünk sétálni is.
Nálatok még mindig dúl az influenza és tart még a szobafogság?
Puszi, Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Kép

Kép

Kép
ditta76
 
 


Zsuzsi!Hát igen, az ünnepre gondoltam, de ez most nekünk már "hétvége", mert hogy párom kivett egy
pár napot.Tiszta szombat feelingem van.
Igen az influenza még dúl, de már nagyokat sétálunk, mert klassz az idő.Az óváros tényleg gyönyörű.Most megyek, majd még jövök...fürdünk.Dorka
chopin
 
 


Zsuzsi!Egyébként nincs messze tőlünk az óváros, de nem kifejezetten ott lakunk, hanem a faházas környéken, a tengerparton,ahol minden ház fadeszkákkal van borítva, nagyon csinos.A miénk viszont egy nagyon modern épület.Amúgy az a jó, hogy kicsi a város, szinte nincsenek távolságok.
Ma már 6:30-kor keltünk, a gyerek már vissza is aludt, úgy látszik hajnali kelő lett belőle, de addig nem bánom, amíg este nyolckor már képes elaludni.

Lányok veletek mi újság?
Puszi.Dorka
chopin
 
 


Sziasztok!

Egy hetes kórházi tartózkodás után végre itthon vagyunk.Ezért nem voltam az elmúlt napokban.
Múlthét kedden elvittük a Danit a dokihoz (írtam hogy 39.5 volt a láza)és rögtön beutalta az Egyes számú gyermekklinikára. Beértünk, egy kedves dokinő megvizsgálta, kiderült hogy ki van száradva,rögtön kapta az infúziót. Este röntgen,az eredmény:nagyon súlyos tüdőgyulladás. 2 napig kapta az infúziót és 1 hétig az antibiotikumot vénásan.Kétnaponta vérvétel,vizsgálatok. Kedden hazajöhettünk,de még nem teljesen gyógyult,még egy hétig szájon át kapja az antib.-ot. Jövőhét kedden megyünk kontrollra,remélem minden rendben lesz.
Szegénykém annyira elesett volt az első két nap,szinte meg sem mozdult csak feküdt és aludt.Nagyon nagyon rossz volt.
Most már ugyanolyan eleven mint azelőtt,ez a gyógyulás biztos jele.

Majd később még benézek.
Mindenkinek szép Képot!

Puszi:Móni
Kép

Kép
moni3
 
 


Móni Kép
Még olvasni is szörnyű volt, hogy milyen beteg volt Danikád! Örülök, hogy már jobban van! Kép Nagyon nehéz lehetett Neked! Daninak alaposan kijutott a betegségekből az utóbbi időkben Kép Jobbulást neki továbbra is!!

Dorka Kép
De jó Neked, hogy ilyen kissebb és "átlátható" városban lakhatsz! Én pont ezt nem szeretem Bp-ben, hogy bár születésemtől fogva itt élek, mégsem ismerem sok részét. Hangulatos lehet a tengerparton lakni, még ha hideg is van. Kép

Puszi: Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Móni!Elég rémes egy történet, szegény kis manó, én is örülök hogy már jobban van.Nagyon megviselhette szegényt, még egy felnőttnek is nehéz átvészelni egy tüdőgyulladást.De lényeg, hogy jó kezekben volt és megfelelő kezelést kapott.Ott lehettél vele a korházban?
Sok-sok pozitív energiát küldök, hogy meggyógyuljon!!!

Zsuzsi!No azért nem úgy lakunk ám a tengerparton, hogy kimegyek és máris a tenger, hanem néhány utcányira és ott a kikötő.De azért az ablakból látom a tengert, meg a hajókat.Különben mióta itt vagyunk, csak egyszer mentünk még le a tengerparti sétányra, mert ott annyira fúj a szél,most csak a szélcsendes utcákat járjuk.Viszont ha jön majd a tavasz, akkor irány a sétány.
Dorka
chopin
 
 


Sziasztok!
Látom az ünnep alatt Dorka és Zsuzsi tartotta a frontot!Én nem tudtam jönni,mert apáztam,és családoztam egy kicsit.Olyan elfoglalos napok voltak...
Moni
annyira sajnálom Danikát,de örülök,hogy jobban is van már!!!Gondoltam,hogy valami nincs rendben,azért kerestelek sokat,de akkora bajra nem gondoltam!!!Mindegy...Lényeg a lényeg,hogy jobban van már szegénykém,és gyogyuljon tovább,és mostmár aztán kerüljék el öt is a többi manoval együtt a bacik!!!
Dorka
Szonja baba egy kis dámaKép
Azért jo lehet tényleg tengerpart közelében lakini,no persze azt tudjuk,hogy ez nem olyan mint a déli tengereknél,de akkor is!Kép
Nemsokára itt van végre a várva várt szép idö,és lehet barangolni kedvetekre ott,meglátod hamarabb és jobban fognak igy telni majd a napjaitok!!
Zsuzsi
Bálinttal egyformán Bazsi is inkább tépi a hajamat,semhogy fésülgetnéKépKevesebb is van már azota,hogy idönként kigyomlálKépKép
Ditta
Köszi a zászlotKép
Voltatok valami rendezvényen,mert ahogy észerveszem Gottval Ti elég "nagy aktivisták"vagytok!Idöjárás milyen arra?
Gotti,Ti voltatok valamerre az ünnepen?
Adri,most pedig Te tüntél el?Bár sejtem,tanulunk,tanulunk,tanulunk,és készülünk ezerrel!!!Fiuk jol vannak???Irj egy pindurit lécci!!Jol vagytok?

Na puszika,szép napot:KingaKép

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok!

Kinga Kép gyomlált Kinga Kép

Dorka Kép Éljen a tengerpart, és persze a tavasz Kép Majd csak eljön vmikor... ma pl. itt +8 fok van! Ez már valami, nem igaz?

Nem tudom, le merjem-e írni Nektek, hogy ma mit bűnöztem, de voltunk anyámmal a közeli bevás.kp.-ban, ahol beültünk egy kávézóba és a kapucsínón kívül megkóstoltuk az óriás palacsintájukat. Hát akkora adag volt, és olyan finom és annyi csokiszósszal, hogy azt elmondani is nehéz, hát még feljönni utána a lépcsőn... Kép

Puszi: Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Kinga Kép Móni Kép Köszi a mail-eket, nagyon szupik! Olyan ügyesek vagytok, hogy ilyeneket találtok és olyan aranyosak, hogy elkülditek!!! Kép

Kép
Kép
denizsa
 
 


Sziasztok!

Szokásos módon kezdem a levelet, megint rohanok, mint egy félőrült!
Tegnap is, meg ma is iszonyú sz.r napom volt/van, és még nincs vége!
Móni! Nem irígyellek! Az egészségnél nincs fontosabb, főleg a gyerekeink egészségénél!
Kinga! Köszi a mail-eket! Legalább egy kicsit feldobtak!
Dorka! Szonja nagyon-nagyon édi! Kép
Zsuzsa! Pöttyei megvannak Nándikának és viszketnek is szegénynek rendesen! Ma magamon is láttam újakat! Jövőhéten megint megyek a laborba, hátha megtudok valami okosat. Kép
Ditta! Gyógyulgattok már? Állítólag Nándikáéknál is van egy kislány, aki bárányhimlős. Azt még nem sikerült megszereznünk! KépKépKép
Gotti! Te aztán tényleg elvesztél! Ma tartottam az első ének foglalkozást. Túléltem, meg a gyerekek is! Kép Bár, most kb. 10-en hiányoztak, úgyhogy lehet, hogy azért nem volt annyira vészes. Készülj, hogy holnap ha esik, ha fúj megpróbálok Veled beszélni, mert jövő héttől egy csomó foglalkozást nekem kell tartanom! Királyság! Kép

Remélem nem hagytam ki senkit!

A betegeknek jobbulást!
Mindenkinek kitartást! Csak megérkezik egyszer a tavasz!Kép

Puszi, Adri
radra
 
 


Sziasztok !

Megvagyok! Csak tényleg elég sűrűek a napok mostanában Kép ( már megint ) Azért hívj nyugodtan Adri, már eddig is, ha nem nevet írt ki a készülék, mindig azt hittem Te vagy.Egyedül délután van kihúzva a zsinórból a MATÁVOS, amikor Zitus alszik ( rövid egy , azaz egy órácska Kép )
Móni ! Hát ezt én sem gondoltam, hogy kórházaztok Kép A lányok már mindent leírtak előttem és az a jó, hogy már otthon vagytok. További gyógypuszi a kis druszánknak !
Zsuzsa, Dorka
A gyerkőcök a képeken tünemények !!! Úgy szeretem nézegetni a kis huncut szemüket és Ziti is mindig felkiállt ha éppen erre jár akkor mikor Netezek, hogy "baba-baba".Nálunk is inkább hajtépés van... Szonja fogacskáinak szurkolunk / meg a többi éppen fogzó babának is ) nekünk is ismét egy fránya rágó kínozza Zitit.
Ditta, Berettyóújfaluban maga a nagyfőnök volt az OFF-on Kép !!Zászlót el is mentettem Kép
Kinga,( megmosolyogtam magamban amit írtál, éreztem, hogy szeretet van benne Kép ) voltunk az ünnepen "aktivista" koszorúzáson Kép( Zitus végigugrálta az ölemben a néptáncos műsort, csak a fél terem volt vele elfoglalva Kép Plussz a harmadik számú csemeténk fellépett 2 helységben és Õt is vittük és néztük. Szóval jó is volt, de egyszer jó lenne már csak egyszerűen otthon lenni. Holnap meg megyünk Zitussal ügyintézni, turizni, mamázni ( szerencsére a szüleim is ebben a kisvárosban élnek)Kisváros, de különben egy nagy falu sajnos Kép

Még a tavaszt is óvatosan kell hívni, hogy lassan melegedjen, éjszaka meg fagyjon, hogy ne legyenek áradások...
Hú, de komoly lettem a végén, de tényleg úgy sajnálom azokat az embereket, akiknek az otthonuk tönkremegy, én nem is tudom mit csinálnék, ha ilyen baj érne és előlről kellene kezdeni mindent...

Pussz, mindenkinek:

Gotti
gottianyu
 
 


Szülők Háza KHT. A FELNÕTTEKÉRT ÉS GYEREKEKÉRT


Áprilisban a Szülők Háza tréninget indít, kisgyermekes szülők részére.

A szülői tréning öt alkalmas, minden alkalom másfél órás.
Az alkalmak érzelmi fejlesztő és kapcsolatépítő gyerekfoglalkozással indulnak, majd ezt követően csoportos beszélgetéseken vehetnek részt az anyukák, apukák.

A beszélgetések során – sok egyéb kérdés mellett – foglalkozunk az esetleges nehézségek, elakadások okaival is. A feldolgozásokat szupervíziós eszközökkel, drámajátékokkal, szituációs játékokkal és tesztekkel segítjük.

Amíg mi beszélgetünk, a gyerekekkel a drámapedagógus foglalkozik, de nem jelent problémát az sem, ha a gyermek „bekapcsolódik”, vagy akár egy-egy pillanatra meg is állítja a beszélgetés folyamatát.

A Tréning péntekenként 10.30 - tól 12-ig tart.


Első alkalom: április 7. Péntek
Jelentkezni lehet:
- Személyesen, a Bálint Házban (Révay utca 16)
- Telefonon: 06-30/ 942-3699-es számon
- Emailben: info@szulokhaza.hu

www.szulokhaza.hu
julcus
 
 


Hello lányok!!!
Mindenkit ennyire elszomoritott ez a vacak idö,hogy már nem is jöttök?
Hétvégére állitolag 10 fok felett lesz a höm.Bár én, és gondolom Ti is ugy vagytok vele,hogy hisszük amit látunk.Na ezt jol megaszondtam,remélem értitek...Kép
Én a Bazsinak altatáskor a "Tavaszi szél vizet áraszt"-ot énekelem már,hogy legalább ugy érezzem a fuvallatát.Pffff.....
Minden nap meg kell néznem a naptárat,hogy biztosan március van-e.
Multkor,amikor a patikában voltam,egy idös bácsi mesélte a cimbrijének,hogy amikor hetedik osztályos volt,olyan meleg volt március 15-én,hogy mezitláb szavalta az ünnepségen a "Talpra magyar"-t.Hja....régi szép idök....
Képzeljétek,a középsö kisfiam,Márk,elsö lett a városi angol versenyen.Tisztára büszke vagyok rá,tök ügyi.


Na megyek,eszek valami nasit,mert ilyen idöben csak azt lehet.

Puszika:KingaKép

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok csajok!

Kinga Kép
Fiadnak gratulálok a szuper eredményhez! Neked pedig a fiadhoz!
Nem az idő volt az oka, hogy még nem jöttem ma, hanem ma is voltunk babatalálkozón, igaz hogy csak kevesen voltunk (pont az idő miatt), de jól éreztük magunkat és ez a lényeg.

Adri Kép
Méltem Neked egy kérdés-javaslatot, ha nem kaptad meg, szólj kérlek, mert néha előfordul, hogy nem kapja meg a címzett a mélem, szóval van néha vmilyen fekete lyuk és az kavar itten.
És örülök, hogy nem esett bajod a karambolban!! Tudom, hogy már írtam, de még mindig ez jár a fejemben.

Gotti Kép
Remélem Zitusnak mielőbb kijön az őrlője! Bizti nem könnyűek az éjszakáitok...
Én közben "kiokosodtam" és megtudtam, hogy vmi szeparációs szorongás az oka Bálint éjjelenkénti műsorainak, úgyhogy már pár napja velünk alszik az ágyunkban és tényleg javult a helyzet.

Betegeknek jobbulást!!!

Puszi Mindenkinek: Zsuzsa
Most jut eszembe, hogy péntek van és jön a hétvége, és páran majd megint nem jöttök, na ettől lett rossz kedvem, nem az időtől, de remélem néhányan azért bekuksiztok még!

Kép
Kép
denizsa
 
 


Kinga!Nagyon ügyi a fiacskád, és naptár ügyben egyetértünk, én is mindig megnézem, hogy tényleg március van-e, mert bármennyire süt is a nap nálunk még mindig nagy a hó.
Adri!Te most tényleg nagyon rohanós vagy,összejött neked minden, a pöttyök, meg a foglalkozások, remélem hamarosan minden kiegyenesedik nálad..
Gotti!Reméljük nem lesznek nagy áradások, én is gyakran gondolok erre.
Zsuzsi!Most nézem a tegnapi bűnözést, palacsinta, csokiszószzal, mindjár én is beteszek egy félkész sütit a sütőbe.(Mirelit almásrétes 20 perc alatt kész, ha azonnali édességre vágyom)Néha sajnos nekem is szükségem van ilyen mesterséges hangulatjavításra.
Jó hír:RÜGYEZNEK a fák, óriásjégcsapok csöpögnek, olvadnak.Tudjátok mikor sütött ki a nap tegnap?Este fél ötkor, hát tényleg északon vagyunk.Ma viszont egész nap sütött.Na időjárásjelentés befejezve.
Dorka
chopin
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a segítséget! (Hülye kérdéseimmel kapcsolatban.)
Már elküldtem az újabb verziót! Majd, ha lesz pár perc/óra (hihihi) szabadidőtök, akkor esetleg, ha megfelelőnek találjátok és gondoljátok és szeretnétek (és nem ragozom tovább), akkor válaszoltok a "gyerekes" kérdésekre? Vegyük úgy, hogy ott vagyok és diktafonra veszem amit mondotok és azt írtam le utána. Ok?!

Lehet, hogy ledőlök egy picit, mert most a gyerekek anyuéknál vannak, úgyhogy talán fél óra lustálkodást megengedek magamnak! (Pláne a tegnapi nap után...)
Aranyosak vagytok, hogy aggódtok, de szerencsére tényleg nem lett senkinek semmi baja!

Kinga! Nagyon ügyi a fiad! Gratulálok Neki/Nektek! (Elvégre a Te gyerkőcöd, úgyhogy Te is hozzájárultál a sikerhez!) Kép
Gotti! Ha felkeltem felhívlak! Ha csak valaki keresztül nem húzza a számításomat!
Zsuzsa! Attól ne legyen rossz a kedved, hogy páran nem jövünk, mert hamar eltelik a hétvége, és újra "találkozunk"!
Ditta! Móni! Ti merre jártok ebben a "tavaszias" időben? (Itt egész délelőtt szállingózott a hó, meg esett néha az eső.)

Kellemes hétvégét mindenkinek! (Ha nem jönnék ma már netközelbe!)

Puszi mindenkinek!

Adri
radra
 
 


Na, teljesen lökött vagyok!
Kétszer is átnéztem, nehogy kihagyjak valakit, erre, szegény Dorkának elfelejtek írni...

Dorka!
De jó Nektek, hogy látjátok rügyezni a fákat! Én ma például a Napot sem láttam! Tiszta szürke minden! Már az agyamra megy!
A palacsinta nekem is jöhetne! Még a végén ráveszem magam és neki állok sütni, pihenés helyett. Kép De mi is nagyon szeretjük!
Most már tényleg leszakadok innen, mert mindjárt elalszom!

Puszi
radra
 
 


Sziasztok !

Adri ! Hívj, itthon vagyunk nálunk most épp nem alszik senki Kép Kép
Mélre küldtem kérdést ( sajna most hirtelen nem sok jutott eszembe )

Este jövök !

Gotti
gottianyu
 
 


Sziasztok!

Nem tudom mi van ma velem,olyan nyomott vagyok.Lehet,hogy már ez az idő megy az agyamra.Most mondja a tv, hogy jövőhét kedd-szerdán már 12-14 fok lesz!!!!!!!!!!És napsütés!!!
Már alig várom. Néztem magam a tükörben és akkora karikák vannak a szemem alatt,hogy el sem hiszem.Mintha nem aludtam volna legalább 1 hete.
Adri,tényleg örülök , hogy nem lett semmi bajod!!Az eső nálunk is hol esett hol nem.
Kinga, én is gratulálok a fiadnak!!!!!
A bűnözésről meg annyit,hogy én egész nap azt teszem!!!De már vissza kéne vennem egy kicsit,mert nem lesz jó vége.Rám attól is felugranak a kilók ha csak nézem a sütit,hát még ha eszem!!!!

Mindenkinek nagyon kellemes hétvégét kívánok!!!
Holnap nem leszek,mert Anyukáméknál tartjuk a Dani szülinapját.Múlthét csütin volt 4 éves,csak sajna ugye pont kórházban voltunk.

Még egyszer kellemes hétvégét!!!!!!!!
Puszi:Móni
Kép

Kép
moni3
 
 


Sziasztok !

Danikának utólag is sok-sok boldog szülinapot !!
Szegény kis drága, pont kórházazott Kép Kép

Ezt Neki küldöm:

Kép

Megy a csiga a tavasz elé Kép Olyan aranyos !
gottianyu
 
 


Megint én Kép

Adri szegényke nem tudott felhívni, helyette írt egy SMS-t, hogy megint belázasodott Nándika és Bálintka is köhög Kép Kép
Nem is csudálom, hogy kivan szegény: suli, gyakorlat, szakdoli, de legfőképp a gyerekek betegsége, hiszen ezen minden anya "kiakad". Gyógyulást Nektek Adri és megy a sok erősítő energia : ++++++++++++++++++++++++++++++++++

Többieknek is pussz: Gotti
Ditta hoool vaaagy !!?
gottianyu
 
 


Danikának nagyon boldog születésnapot igy utolag,remélem,már sokkal jobban van!!!!Gyogyulást minél hamarabb!!!
Adri Nektek is ill.a kisfiuknak jobbulást,Te pedig probálj minél többet pihenni!!!!!!!


Mindenkinek sok puszi,jo hétvégét,ha esetleg nem tudok jönni,akkor viszlát hétfön!!!!!!

Pussz:KingaKép

Kinga
skinga
 
 


Danikának Boldog születésnapot!
Kép

Jó hétvégét mindenkinek!
Dorka
chopin
 
 


Danikának nagyon boldog szülinapot!!

Kép

Adri Kép Gyerkőcöknek jobbulást!!

Mindenkinek jó hétvégét, puszi: Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Sziasztok!!

Mindenkinek köszi!!!!!!!!!!!!!!
Adri a picúroknak jobbbbbuláááást!!!!!!!!

Puszi:Móni

Kép
moni3
 
 


Sziasztok!

GottiKép
Itt vagyok! Kép Utána már én is olvastam, hogy a nagyfőnök arra járt... Tegnap meg Miskolcon volt, nagyon szerettem volna, de nem jutottunk el. Márc. 15-én sehová nem mentünk, mert akicsi még akkor is beteg volt, állandóan rajtam csüngött. Szóval írtam nektek, hogy kijött rajta a bárányhimlő, de ahogy kijött pár darab, abba is maradt! Ilyenkor mi van? veronika telis-tele volt, még most is megvan néhol a helye, Atibabán meg alig valami.

MóniKép
Rémes, amin keresztül mentetek!Kép De a lényeg, hogy túl vagytok a nehezén! Ott voltál vele a kórházban? Ill. ott lehettél?
Mi is végigbetegeskedtünk 1,5 hónapot, de úgy érzem, már látom az alagút végét.....
Utólag is boldog szülinapot kívánunk neki mi is!

Kép

KingaKép
Maileken jót derültem, elmentettem, sé továbbküldtem néhány ismerősnek!

ZsuzsaKép
Ne szégyenkezz a "bűnözés" miatt, én is majdnem minden nap megteszem! Legalábbis a capuccinót (kis kávéval) nem bírom kihagyni!

DorkaKép
Tengerparton laksz? De jó! Még akkor is, ha ez északon van! Majdcsak jön a jó idő!

AdriKép
Te szegény! Alaposan rátok jár a rúd! Kérdésekre igyekszem mihamarabb válaszolni! Mitől lázasodott be? Voltatok dokinál? Újabb vírus?

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Na, csak visszajöttem....
Küldök Nektek egy ksi tavasz-feelinget!

Nézzétek, milyen tavaszi virágaim vannak!
Igaz, a jácint még csak a konyhámat díszíti, de olyan erős illata van, hogy mindenki megjegyzi, amikor belép az ajtón! De már a kertben is látom, hogy bújkál a lila jácintom is!

A nárciszt pedig egy csokorban kaptam, de annyira szép, hogy muszály volt lefotóznom!

Ugye szép?

Kép
Kép

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ditta!Nagyon szépek a tavaszi virágaid.Sajnos, vagy inkább még szerencsére bárányhimlő ügyben nem tudok tanácsot adni...

Képzeljétek, párom bevásárolt klassz tavaszi rózsaszín női pólókból és meglepett vele,nekem nagyon bejön a halvány rózsaszín, szóval lényeg, hogy ez is hangulatjavító lehet, tudom nektek ajánlani. Dorka
chopin
 
 


Ditta!
Bárányhimlö ügyben:Nálunk a legnagyobb fiam Tamás tele volt pöttyökkel,a középsön Márkon viszont alig-alig volt egy pár db. és kész.Nem mindenkin jön ki annyira,a kisfiadon gyengébben jött elö,örüljetek neki,nem szenvedett annyit szegényke.Minden ok.

Puszi:KingaKép
Köszi a tavaszi filinget!!Kép

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, itt százágra süt a nap!

Ditta Kép Ezek aztán tényleg gyönyörű virágok, jó hogy megmutattad őket!

Dorka Kép Nem tudom, mi a jobb hangulatjavító: rózsaszín póló vagy egy figyelmes férj, aki meglepi vele a feleségét. Közben már rájöttem... Kép

Adri Kép Mit is mondtál, mikorra kell megválaszoni a kérdéseidet?

Kinga, Ditta Kép Nagy köszönet a mail-ekért!! Ezek legalább olyan jó hangulatjavítók Kép

Betegeknek jobbulást!!
Puszi:Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Lányok!Annyira klassz, hogy a gyerek végre firkálgat, már a harmadi füzetet "rajzolja" tele.Kezdődik a kreatív korszak, héha cicát vagy kutyát kell rajzolnom rendelésre, ő meg jól összefirkálja.Én is imádtam rajzolni,mikor ott ülünk a szőnyegen és firkálunk, tisztára gyereknek érzem magam. Lányok!a gyurmázás nálatok mikor jött? (persze tudom, hogy sokkal később, csak kiváncsi vagyok)KépDorka
chopin
 
 


mármint "néha"Kép
chopin
 
 


Sziasztok !

SOS ! Én nem tudom megnyitni azt a mailt, amit tovább kell küldeni. Egyszerűen nem nyitja meg egyiket sem Kép


Gotti
gottianyu
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: