Új privát üzeneted érkezett!

Amatőr!

Ne sírj, csak találsz addigra másik helyet!!! Kép
Amúgy felmondhatnak GYED alatt, vagy felajánlanak másik helyet?? Mi volt a munkaköröd?

Zsuzsa!
Gratula Zsófinak ! Kép Jó sétát! Itt ma pocsék idő van Kép

Andi!
Biztos 6 hónap?? Nem 600 ?? Kép

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Könyv Kép
Ezek a pasasok!! KépKép És mindig arról szólnak a viccek, hogy anyának migrénje van KépKépKép

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Ezekkel az akciókkal vigyázni ám! Mi vettünk pár hónapja akciós barkácskészletet. Igen ám, de a "pénztárba még nem volt átállítva az ár". Ha a férjem nem figyel, simán megvettük volna 12.000,- helyett 19.000,-ért. Micsoda véletlenek vannak!
Amatőr
 

 
 

Kriszta!
Nem mondhatnak fel, kötelesek visszavenni, ezért jó hivatásosnak lenni Kép Csak hát hogy hova vesznek vissza.... Mert ha mondjuk közlik vleem, hogy az I-II. TP-n van hely, hát ugye oda érdekes lenne bejárni. Szóval érted ugye? Nem mondhatnak fel, de tudnak olyan helyzetet teremteni, hogy én mondjak nemet...
Ki van ez találva.
Amatőr
 


Amatőr!

Ez ismerős! A barátnőmnek 3 gyerkőce van. Előtte a Postabanknál dolgozott. Most letelt a GYES, és a 3 gyerek mellett ki akarták rakni a budaőrsi TESCO-ba három műszakba. Ők meg Zuglóban laknak.
Persze, hogy nem vállalta el, főleg, hogy azóta el is vált Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


hát ez az! Genyóság! Jól megbüntetnek, hogy gyereket mertem szülni. Íme a társadalom köszönete Kép
Ha egyszer miniszter leszek tuti ez lesz az első intézkedésem, a kismamákkal szemben pozitív diszkriminációt kell alkalmazni. Kész. Kép

Arról nem is beszélve, hgoy én a 3. évet tuti nem tudom bevállalni, mert havi 20.000,- Ft....
Miért nem az kapja aki kitalálta, én meg felvenném az ő fizetését.
Ez így tetszik Kép
Tényleg miniszter leszek Kép
Amatőr
 


Zsuzsa!

Jó az ötlet. Apa most azért rárakta. Remélem, hogy estére lesznek még fogaink. Kép
Zsófinak gratula!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Amatőr!

Intézkedj gyorsan-gyorsan, aztán Te is jöhetsz Berlinbe ebédelni KépKép

K.

Kép
lujzika
 
 


Hi-hi tényleg! De akkor majd Apa nekem főz te meg engem szidsz Kép

Majd mondom neki, hogy jó lesz a zsíroskenyér is, csak menjen a családhoz Kép
Amatőr
 


Amatőr!

Jut eszembe, apa elődje tűzoltó volt ám, csak Szegeden, HALLOD ANDI???
Apa azóta is emlegeti, ha valahogy szóba kerül a tűzoltóság, pedig nem is ismerte Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Amatőr!

Gondoltam én, hogy jó miniszter lesz belőled! KépKép
Amúgy most arra is játszom ám, hogy meglegyen a középhaladó felhasználó! Már csak 5 kell hozzá, aztán lelassulok! Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Zsuzsa,
ügyes a ZsófiKép

Amatőr,
tényleg, de jó leszKép De gyorsan csináld, mert hamar elmegy az idő!!! Én meg ugye bölcsiellenes vagyok...
Én nem akartam rizst venni, csak a táblát láttamKép
Ezt velünk rendszeresen eljátszák, hogy többet kéne fizetni. Sőt a Tescóban múltkor már egész jó kis taktikánk volt: Petinek vettem nadrágot, és röpke 500 Ft-tal többet számoltak a pénztárnál, mint amennyiért ki volt plakátolva. Azt mondja apa, ő elmegy és reklamál. Mondom, az nem lesz jó, te visszamész oda ahova kiírták az árat, én meg megyek reklamálni. Na, így kaptuk vissza a különbözetet. Ha nem így csináljuk lazán eltüntetik a papírt, és azt mondják nem is volt ott... No commentKép

H.
nalika
 
 


Hajrá Kriszta!!!!!!!
nalika
 
 


Hajni!

Azért vannak ám jópofa vásárlók is. Én azon lepődtem meg a nyáron, hogy az Auchan-ban vettünk Sensodyne fogkrémet, ami ugye nem túl olcsó. A pénztáros kibontotta a dobozt a mi érdekünkben, hogy megnézze, tényleg az van-e benne, mert van olyan vevő, aki kicseréli a fogkrémeket, és az olcsó dobozban elviszi a drágát! Lehet, hogy egy kicsit bonyolult voltam, de érthető, ugye Kép
Ez is szép, nem??

K.

Kép
lujzika
 
 


Hajni velünk is ezt csinálták. És én akkor döbbentem rá, hogy nem is szoktam nézni, hogy mit mennyiért veszek meg ténylegesen. Ha pl. egy kiló kenyéren van + 5 forint (hallod Andi?) akkor az naponta mennyi pénz nekik??
Hallottátok hogy pénzbe fog kerülni a zacsi amit a Tesco, Cora, Auchan, stb ad?

Kriszta húzzál bele!

Tűzoltó volt az előd? Kicsi a világ Kép
Amatőr
 


Én a múltkor el akartam venni egy fél literes üdítőt a hűtőből, ami a pénztár előtt van.
Félig valaki már megitta....
Amatőr
 


Krisz,
múltkor a Tescóban vettem a kézimixert (a változatosság kedvéért TefalKép) kibontotta a csaj a pénztárnál, hogy tényleg az van-e benne!!! Mondom neki, hogy pántológépet nem hordok magamnál, erre ő, van aki igenKép Na most a pántológép egy böhöm nagy masina!! Mondta is mögöttem egy jópofa öregúr, hogy igazán hordhatnék magammalKép A poén az volt, hogy amúgy is kibontattam volna!!!

H.
nalika
 
 


Kép
nalika
 
 


2. és 3. hónap:

6.00 óra: első etetés, büfögtetés, tisztába tevés. A baba tovább alszik.
9.30 óra: fürösztés.
10.00 óra: második etetés, mesterséges táplálás esetén utána gyümölcslé; büfögtetés, tisztába tevés. Tovább alszik a baba, kitárt ablak mellett.
14.00 óra: harmadik etetés, mint fentebb.
15.00 óra: a babát szabadba tesszük ki vagy sétálunk vele, az időjárásnak megfelelő öltözékben. Hasra fektetés (csak felnőtt felügyelete mellett).
18.00 óra: negyedik etetés.
22.00 óra: ötödik etetés.

4. és 5. hónap:

6.00 óra: első etetés, tisztába tevés.
9.30 óra: fürdő.
10.00 óra: második etetés (gyümölcspép kanállal), tisztába tevés.
14.00 óra: harmadik etetés, utána szabad levegőre vinni a babát.
16.30 óra: tisztába tevés, ha a csecsemő ébren van és szívesen játszik, az édesanya egy kicsit szórakoztatja, első játékszerét is megkaphatja már a baba (pl. csörgő).
18.00 óra: negyedik etetés, tisztába tevés.
22.00 óra: ötödik etetés, tisztába tevés.
Megjegyzés: ha a csecsemő már csak négyszer eszik, a 6-8. hónap napirendjét lehet használni.


Ezt a neten találtam, csak hogy tudjátok hogy hogyan kellene csinálni....
Felhívnám a figyelmet azokra a részekre, hogy "a baba tovább alszik". nem sír, nem akarja hogy felvegyem, nem vigyorog ezerrel mert nem akar aludni, alszik és kész Kép
Amatőr
 


Jó ez a napirend!! Csak legalább egy ilyen csecsemőt mutassKép
És még erről nem is beszéltem:
Kép

H.
nalika
 
 


Amamtőr Hajni!

Még ha csak 5 Ft volna........
NA megyek, mert megy valahova a hasam, csak nem kért útvonal engedélyt Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
mályvateázol??Kép
Neted????

Krisz,
hogy leszel így középhaladó, ha eltűnsz??

H.
nalika
 
 


Közben hazaugrott apa, aztán el is ment. Úgy volt, hogy megyünk vele a Metro-ba vásárolni, de mivel Eszterkém bekavart a kajájával, így mi nem mentünk Kép De különben a leányzó mindig ezt csinálja Kép

Andi!

Nem is reagálsz a SZEGEDI tűzoltóra???
Mályvatea Kép

Hajni!
Szerintem az emberi találékonyság határtalan Kép

Amatőr!
Pénzesek lesznek a zacsik ??? És marad az az ócska minőség is?? Mondjuk, most hiányoznak, mert a kakis pelusokat rendre azokba raktam, de már elfogyott a készlet Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Itt vagyok!

Kaja kész, babócám alszik, szerintem jobbnak látta ha elalszik, mert énekeltem nekiKép
Olvasok egy kicsit, mert nem igazán vagyok képben..

Pusz

Bea
Vendég
 


Hajrá Szeged!!!

Hát ez most nem a mályva tea. Kép Nem volt időm megcsináni péntek azaz PÉNTEK óta. VAlami dila topik elveszi az időmet! Kép
A lány megett a kis 150 ml tejpépjét és olyan, mint a jóllakott napközis.
NA megyek vissza a törzshelymre. Csak azt nem tudom mit ettem. Lehet, hogy a virtuális kaja is csinálhat hasmenést?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Amatőr!

Most olvastam a napirendet. Ezek szerint csak 16.30-kor szórakoztathatom Eszterkét?? Jó, akkor ezt majd elmagyarázom neki. Most nézem, mindjárt 16.30 Kép Akkor megyek szórakoztatni, mert legközelebb csak holnap lehet!!! Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Mucska!
Még a végén kiderül, hogy én tehetek a hasmenésedről???Kép Majdnem azt írtam, hogy rámkened, de az kicsit félreérthető lett volnaKép

Pusz

Bea
Vendég
 


Bea!

Rád kenem Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska, mail ment megint. Kép

Úgy látom nem sikerült az a karbantartás. Kép

R.
chello
 
 


Mucska!
KösziKép Na tudod mikor kapsz tőlem legközelebb tükörtojást?! Se kalácsot!

Pusz
Vendég
 


Na hali,
Nem hiányoltatok, ezért akár meg is sértődhetnék de nem etszem, hanem itt vagyokKép

Ez a jázmines risz elég bizarr.

Ma voltak percek amikor úgy éreztem ez az anyaság a sírba tesz, nem tudom ma mi volt a gyerekkel, most már alszik. Álommanó itt van és sehova nem küldöm, úgyhogy ne könyörögjetekKép
Újabb szokása gyermekemnek a nyekergés, nem tudom ti tapasztaltátok-e, de mostanába amig el nem alszik nyekereg, ez a 3 hós oltás óta van, úgyhogy ha holnap is tart felhívom a gyerekorvosunkat és megmondom neki, hogy ennek a diperte-nek van egy általa eddig nem ismert mellékhatása isKép

AuróraKép Miért nem ezt a nevet használod?? Gyed alatt nem mondhatnak fel, sőt ha visszatérzs 30 napig kötelesek úabba a munkakörbe foglalkoztani, utána meg vannak egyéb tényezők is :Ö majd súgók, rám számíthatszKép

Lujzi,
Nekem is a macska kell, úgyanis a férjem fiatalabb és öregebbre hülye lennék cserélniKép

na én is kaptam ma egy viccet megosztom veletek:

mi a különbség a jó ügyvéd és a sztár ügyvéd között?

a jó ügyvéd ismeri a jogot, a sztár ügyvéd pedig a bírót KépKép
Kika
kika
 
 


Kika!

Hi-hi-hi, az enyém pedig nálam is fiatalabb KépKépKép, ezért mondtam, hogy csak fiatalabbra cserélem Kép
De most gondolkodom csak, akkor a tiéd is Kép
Vicc Kép
Neked mi a területed, mármint a jogban ?

Bea!
Szia Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Ha fizetni kell az hiperek zacsijáért, hogy lesz a kakis pelusoknak csomagolásaKép Na most a zöldek fognak belém kötniKép
K
kika
 
 


Lujzi,
polgári, gazdasági és a pénzügy jog, miért?
K
kika
 
 


Lujzi,
Az enyém férj három évvel, de nem látszik sőt szerintem gondolkodásra és komolyságra tízzel öregebbKépKép
K
kika
 
 


Kika!
Szóval akkor minden Kép Csak kérdeztem, jó tudni Kép
Zacsikat mi is erre használjuk, másra mondjuk nem is jók Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Kika!
Hiányzol ám mindenkinek!

Lujzika!
Tiéd apa fiatalabb tőled??? De jó!!! Azt hiszem akkor nekem is cserélnem kell(nálunk +6)Kép

Pusz
Vendég
 


Kika,

az enyém 6-tal, és néha öregebb, néha fiatalabb, az attól függ, miről van szó Kép De általában azt mondják, hogy nem látszik rajtunk a korkülönbség. Csak azt nem tudom, hogy ő öregedett hozzám, vagy én fiatalodtam hozzá ? Kép
K.

Kép
lujzika
 
 


Megvan a középhaladó !!!!!

K.

Kép
lujzika
 
 


Lujzika!
Most, hogy elérted a célod azért még jössz ide, ugye?Kép

Pusz
Vendég
 


Bea!

Még vagyok Kép
Remélem, én már nem cserélek KépKép Na meg ő sem, bár egy kicsit "perverz" a párom, azt mondta, ha cserél, csak öregebbre Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


KIKA!

Én még írtam is neked! Kép És azt mered, mondani, hogy nem hiányzol? Szégyeld magad, te jogászok gyöngye! Kép Pedig majdnem sírva térdre borulva kértem Annádtól bocsánatot, hogy meg akarom vonni a kajáját. Ugyanis a lányom kiállt mellette (hiába, hát druszák) és leette a fejem.
Mégegyszer Annácska millió bocsánat!

Nyekergést nekem is kérdezd meg, mert ebben nem vagyok szakértő, csak unom hallgatni Kép


Krisz!

Azért nem nyitsz új topikot ugye?

Az enyém nyolccal idősebb, de néha azt hiszem, hogy 30 évvel fiatalabb.

Bea!

Hát azt nem kenem Rád! Isten őrizz! Csak küldjél kalácsot!

Chello!
Megyek ellenőrizni, mert már elmúlt 17 óra. Nem bánnám ha nem egy hét múlva jönne meg!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hol vagy Ica!

Irjál, mert megjött az sms!
Várunk!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!
Isten őrizz!! Akkor már tényleg egész nap a gép előtt ülnék Kép Mondjuk a mai napom elég gépezős volt, meg a tegnapi is, de valahogy nem volt máshoz kedvem. Kép Persze azért Eszterkével játszottam, meg minden Kép
Amúgy jó trutyi idő van még mindig Kép Ezért ma nem voltunk sétálni sem Kép Kicsit nyügi is a kisasszony, de elég sokat alszik is. Mint pl. most is!
Ja, elfelejtettem megköszönni valakinek 2. Kakócánkat, és ez legalább nem fagyott meg Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Mucska,
Te hiányoltál csak egyedülKép
Na jó itt rontom továbbra is a légkörtKép

Lujzi,
Gratula a középhaladónak, szerintem szólni kéne az adminisztrátornak, hogy valami ünnepséget vagy ilyesmit szervezhetneKép

Csajok,
Nem szervezünk egy outsider partyt?Kép Lujzi mikor is jöttök haza????

Kika
kika
 
 


Bea és Chello!

Megjöttek a levelek és talán talán válasz is elment. Legalábbis remélem!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ica!

Hol bujkálsz?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Anna lányom csak a rózsaszín nyúllal tud elaludni, ja és a kék exkórházi cumijával amit még bentről loptunk ki, még jó, mert ez az egy amit elfogad. Kényes az ízlése sem a baromi drága avent, sem a nuk fogszabályzós nem kell neki, csak ez a kaucsuk utánzat extra egyszerűKép
Úgy gondoltam a lopott kórházi cumi helyett karácsonyra beviszem a mieinket a csecsemő ostályra, szerintetek jó ötlet? vagy ne játsszak Teréz anyát?Kép
K

az azonosítóhoz véletlen Kukát írtam és nem engedett a rendszer, éber ám, köszönet érteKép
kika
 
 


Kika!

Én benne vagyok, illetve Andival és Hajnival már beszélgettünk is róla, hogy jó lenne egy mini-tali (még az 1. archívban Kép), de jó lesz az midi-talinak is Kép Csak akkor a helyszínt módosítani kell, mert anyukáméknál már nem biztos, hogy elférünk Kép
Mi dec. 19-én repülünk haza Eszterrel, Andrist még nem tudom, mikor engedik el, de remélem csak max. 1-2 nappal később!

K.

Kép
lujzika
 
 


Kika!

Szerencsére a kuka ma nem illik Rád, mint ahogy a hozzászólások száma is mutatja. Jogász Terézanya? Nem vad egy kicsit! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: