Új privát üzeneted érkezett!

Lujzi!

Boldog 8 honaposságot a linánk!

Bea!

Gyüjcsed már most jól teszed!Kép
ovoda ma: mentem a lányért és amíg a zsákjából elö szoktam venni a cuccait mint egy kiscsikó rohangál balra jobbra. Ma is igy volt, de a délelöttös ovonéni is ott volt ma nem csak a délutános. Orsi ugye rohangál és mit mond a lányomnak az ovonéni? "Nagyon nem fogadsz szót anyának szerintem verés lesz a vég!"
Hát csk pislogtam mint a hülyegyerek!
Aztán mondtam neki, hogy nem gondolja, hogy pont azért ilyen rakoncátlan mert még soha nem kapott ki????????? Erre felhúzta a szemöldökét és elfordúlt.
Hát azóta se térek magamhoz. Miből gondolja, hogy veréssel van a gyerekem fegyelmezve????
Ilditől előre is elnézést kérek, de már mondtam a barátnőmek, hogy lehet, hogy egy pedagógusképző föiskolát kéne elvégeznünk ahoz, hogy megértsük őket.

Meli!

grízgombócleves,sültkrumpli, bélszínrolóval.
az én lányom és a nagyfiam(párom) krumpli mániások sültkrumpli és krumplipüré minden mennyiségben akár naponta 5*


Na ez a délután már kezd alaklni!
Adok mindenkinek egy pirospontot!Kép

Ildi!

Örülök, hogy már te is vagy. És, hogy jól éreztétek magatokat.

NA pusz mindenkinek még angol lecit kell csinálnom és 1 óra múlva el is kell indulnom.
É.
eve
 
 


Hajni!

oltáshoz, megy a drukk!
Az ovit is megkezditek?
É.
eve
 
 


Hajni!

Drukkolok az oltáshoz!

Éva!

Én nem vagyok ilyen,mint az az óvónő.Ilyet nem tanultunk Kaposváron.Ő bizti,hogy nem ott végzett!!!Szégyen,hogy van ilyen.

Meli!

Elég hisztis volt a Noémi végig.A foga még sehol,csak rág egész nap.Semmi sem volt neki jó.
Ma én is krumplis tésztát ettem,anyu csinálta.

Ildi
tfildiko
 
 

 
 

SziasztokKép

Köszi mindenkinek a tanácsokat autósülés ügyben.
Megnéztem a Brevit, de nekem nem tűnik jobbnak, mint a concord, annak a honlapján van egy törésteszt videó, nézzétek meg, ha érdekel. Én azt hiszem maradok ennél az ülésnél, mert nagyon tetszik. Persze a kocsiba is be kell próbálni, hogy mennyire fér bele, nagyon kíváncsi vagyok!

Hajni
Drukk megy az oltáshoz!

Mennem kell, Gergő ma ritka nyűgi.Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Orsi!

Mennyibe kerül az autósülés,amit kinéztetek?
A Noémi már hetek óta nyűgös.Jó lenne,ha nyugodtabb baba lenne.A dédimamája azt mondta,hogy a családban ilyen rossz gyerek még nem volt.Én meg védtem az én Manómat,hogy ő csak eleven,és nem rossz.De tényleg nehéz vele.Minden ébren töltött percét le kell kötni.A keresztfiam egy órát eljátszik magában,én 15 percnek is örülnék.És úgy gügyög...A Noémi pedig csak akkor beszél,ha valami van a szájában.Kép

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi
Ez az ülés egy kis Bababoltban "csak" 39.900, egy nagyobban már 41.700 és a Brendonban 49.900!!! És az a poén, hogy a Brendon az itthoni forgalmazó, onnan megy a nagyobb boltba és onnan a kisebbe, ahol a legolcsóbb! Te érted ezt? Mert én nem! Mindenesetre mi abban a kis boltban vettük az etetőszéket is tök jó áron és az ülést is ott fogom megvenni. Csak azt sajnálom, hogy nincs abban a színben, ami nagyon tetszik.Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


SziasztokKép

Hát macerás egy napjaim vannak, de mind1.Kép
A napjaim nagyrészét úgyis tudjátok mi tölti ki,Kép a maradéké az internet,Kép a többi a jól bejáratot bejárónő dolgaKép

Hajni,
Köszi, akkor gyűjtöm az üvegeket, a papírokat én mindig leáztatom róla (fogalmam sincs miért??) de a ragasztásnál nem tökéletes a dolog, szerintem tudod miről beszélek,Kép így is jó????
Én a jelmez alapján Napoleonra vagy kalózra tippeltem volna.Kép
Hogy bírta a nagyfiad az oltást?????
autósülés: én csak kapkodom a fejem, eddig ez még annyira nem is foglalkoztatott, de ezek szerint kellene, jelenleg egy CAM típusú van kölcsönben nálunk, azt használtuk z első perctől kezdve, de 9 kg-ig jó és hát úgyebár Anna még 9 kg.
Amúgy részben egyetértek Melivel, sokxor tényleg a baba holmikkal kapcsolatban vettem észre, hogy néphűlyítés megy, azaz a kereskedő hűlyíti a vásárlóit, hogy csak a baromi drága a jó.Kép
Mindenesetre a web címet amit Bea adott tippként elmentettem és majd megnézzük "apjukkal".Kép

Andi,
Jobbulást apukádnak, remélem hamar gyógyul a zúzodása.

Ildi,
Akkor élvezted a hazai ízeket és a kényeztetéstKép

Lujzika,
Nővéred érkezésével úgye azért nem fogsz eltűnni a netről????
Kérdésedre a válasz: alakulgat, konkrétumok majd május után lesznek. Én annyira nem vagyok lelkesKép

Most el majd még jövök ha tudok.
Jaj a lényeg, Anna manó szépen eszik kiskanállal és nem hisztitek el de már három étkezést leváltottunkKépKép
pusz
kika
 
 


Kika,
nagyon ügyesek vagytok!!! Már háromszor eszik mást, mint tápi?? Ugye, hogy megszeretteKép
Nekünk még ugyanaz a 4 étkezés van, mint eddigKép
A ragasztás ismerősKép

Orsi,
ezt az ár dolgot én sem értemKép

Ildi,
ma Tomikám kap a Germicidből az oltás miatt. De rá is fér egy kis alvás, ugyanis 2 napja alig alszik...

H.
nalika
 
 


Sziasztok MIndenki!

ILdiéknek boldog hófordulót!

Rohanó üzemmódban vagyok ugyanis ieste 2 filter mályvát ittam Kép 5 óra óta futóedzésem van Kép
Köszönöm a papának a gyógyjókivánságokat, szegénynek szüksége van rá! NAgyon rosszul néz ki.
most szaladokmajd próbálok jönni.
Puszka Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Köszi.Tudod,hogy mire gondoltam?Ha jó idő lesz,talizunk legalább 2 hetente egyszer?

Orsi!

Milyen színű tetszik?És milyen színben van?Mikor veszitek meg?Mi húsvétra szeretnénk megvenni.Abban többet látna az úton.Én is kb.40 ezret szánok rá.

Kika!

Élveztem,nagyon.Csak rövid volt.De húsvétra megyünk megint.
Nagyon örülök,hogy ilyen jól eszik az Anna kanállal.

Hajni!

Milyen volt az éjszakátok?Aludt a Tomika?

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok,

Hogy én milyen dinka vagyok.

Boldog hófordulót tegnapra Eszterkének, nagyon jó egészséget!KépKép
Ildiéknek is boldog hófordulót.
Most csak ezért gyüttem mert ma rohanos napom lesz de délután ha tudok jövök.
pusz
kika
 
 


Kika!

Köszi.Aztán gyere ám!

Ildi
tfildiko
 
 


IldiKép
Boldog hófordulót Noéminek.Kép

Tegnap Kika után írtam, és nem küldte el ez a nyomoronc, most bemásolom, aztán majd estefelé jövök, mert nemsokára megyünk apa munahelyére ügyet intézni. (remélem pontot tudunk mostmár tenni a dolgaink végéreKép)

Szóval a tegnapi:
"KikaKép
Nagyon ügyes Anna baba. Akkor most napi hány étkezésnél tartotok???

A mi ülésünk 13kg-ig jó (majd meglátjuk meddig lesz kényelmes neki), addig ráérünk nézelődniKép

IldiKép
Tényleg fárasztó lehet, hogy minden percedet lefoglalja. Nekünk nagyon nagy szerencsénk van, a Réka szépen eljátszik, kézben elvan egy darabig, de aztán "követeli", hogy tegyük le. A mamák sokszor nem akarják megérteni és csak hergelik a gyereket, aztán amikor elkezd nyűgizni (hisztizni???), hogy elege van, akkor meg jönnek a megállapítások, hogy biztos fáj a hasaKép Na ekkor szoktam bepöccenni. Mert hiába mondjuk, hogy nem akar kézben lenni (szerintem úgy érzi, hogy le van fogva, nem tud úgy mozogni), azért sem teszik le. Aztán amikor már végleg elszakad a cérna a gyereknél is meg nálam is, akkor visszavonulást fújok és jövünk haza.
Szerencsére azért anyukámék értik a dolgot, anyósom próbálja ringatni a fenekét a gyereknek, nem tudom miért hiszi, hogy ha 6 hónapig nem ért el e téren sikert, akkor ezután fog. Ez a gyerek nem kézbenbaba, most mit csináljak???!!!

NaliKép
Hát ez eszembe se jutott volna.
Hogy viselte az oltást???

ÉviKép
Megcsináltad a leckét???Kép
Látod milyen anya vagy Te, hogy nem vered a gyereket!! Hihetetlen, hogy egyesek azt hiszik, hogy ez az egyetlen módja a gyereknevelésnek."

AndiKép
Neked jó szaladgálást. Tegnap vettünk, én is akartam inni, mert már rég ittam és rám férne, de mivel ma megyünk jobbra-balra, nem mertem kockáztatniKép

Ja a nap poénja! A vízóránál befagyott a vizünk, most sikerült a páromnak kiolvasztani. A kazánból lapátolt ki parazsat és azt dobálta a vízóraaknába. Bele se merek gondolni milyen hideg lehetett. Két éve anyósomék jártak így, akkor kb. -15 körül volt, nekünk akkor nem volt gondunk. Most a rádió szerint -20 volt. brrrrKépKépKép

Mai szuperképünkKép:
Kép

Puszi:
Meli
Bnm
 


Meli!

Gyönyörű a leányzód.
Szerencsés vagy,hogy ilyen a Réka.Örülj neki,hogy nem kell egész nap tartani.Nekünk csak pár hetünk volt ilyen,amikor nem igényelte a cipelést.Kb.2 hós korában.
Most tettem be az ágyába,de nyűglődik.Megyek is.

Ildi
tfildiko
 
 


Lányok!

Hol vagytok?

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi
Boldog hófordulót Nektek!Kép
Az ülés színeit a concord.de oldalon tudod megnézni. miután választottál nyelvet alúl megjelennek mindenféle feliratok, ott a comfort-line-t kell választani, aztán jobbra tőle a trimax-ot, majd még jobbra a designe-t, ott mutatja a huzatokat. Nekem a golfi tetszik, de itthon ez nincs. Amit itthon árulnak, abból a pepito tetszik, valószínűleg ezt fogjuk megvenni.

Meli
Nagyon édes a lánykád!Kép

Mennem kell fürödni.

Mindenkinek pusziKép

Orsi

avocado
 
 


Tomikám jól aludt a kúpnak köszönhetőenKép

Orsi,
nekünk pepito üléshuzatunk vanKép A C-line-os pamutos, az X-line-os pedig strapabíróbb (de nem kellemetlen tapintású)anyag.

Kika,
a kisebbik nagyfiam tűzoltó voltKép

Krisz,
végre rájöttem, hogy miért nincs az egyik kisvonatnak teteje... Hát ugyebár a buszok meg a teherautók alja lyukasKép

H.
nalika
 
 


Jó reggelt!

Orsi!

Köszi.Meg fogom nézni a huzatokat.

Hajni!

Örülök,hogy jól aludt a Tomika.
Mi az éjjel 6-szor keltünk.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy tegnap teljesen eltűntem, de vendégjárás volt nálunk!Kép Eszterkém olyan helyes volt, produkálta magát rendesen, nagyjából mindent megmutatott, amit tud Kép Ráadásul volt itt 2 nagy fiú (14 és 17 évesek), és nagyon kacérkodott velük, így már látom, hogy helyes irányban fejlődik a kicsikém KépKép

Andi!
Nekem nem kellett mályvatea KépKép ! Tegnap hajnalban egy órát töltöttem a fajansz társaságában váltott helyzetekben Kép Valszeg elrontottam a gyomrom, mert egy helyes kis herpike is költözött a szám alá Kép De egy éjszaka alatt lement másfél kiló KépKép

Hajni!
Örülök, hogy Tomi jól viselte az oltást.Kép A barátnőm azt mondta, hogy náluk (szintén 3 gyerkőc van) mindig ez volt a legrosszabb

Ildi!
Utólag is boldog hófordulót! Kép

Meli!
Azt Eszter sem viseli jól, ha félálomban idegen kerül a közelébe, azért attól ő is megijed, és talán ez az egyetlen helyzet (idáig), amikor nagyon keservesen, krokodilkönnyekkel sír, utána pedig legalább 10 percig hüppög KépKép

Kika!
Hát őszinte leszek, először én sem voltam lelkes a hírre, hogy jövünk, de azért egész elviselhető a mostani helyzet is Kép De azt kívánom, hogy minden úgy sikerüljön, ahogy TE szeretnéd! Kép

Eve!
Minden napra jut valami hülyeség az ovónéniktől?? Kép És vajon mi van olyankor, amikor nincsenek ott a szülők??

Orsi!
Sajna még nem jutottam el gyerekboltba, de lehet, hogy a hétvégén megyünk! Kép

Bea!
Te is jól eltűntél! Kép

Szép napot mindenkinek! (Itt megint tavasz van (7-8 fok)Kép, de esik az esőKép )

Pusz
Krisz

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Köszi.Itt nagyon hideg van.-10 fok körül,séta ma sem lesz.
Nem semmi az Eszter,már kacérkodik.Te meg majd megéred fogadni a jó kis pasikat.Biztos,hogy lesz neki miből válogatni amilyen szép kiscsaj.
A Noémi alszik,remélem,hogy még egy ideig szunyál.Tegnap egész nap cirkuszolt.Fel kellene vennem egy hivatásos bohócot,hogy szórakoztassa.Ha grimaszokat vágok neki,és érdekes hangokat adok ki,akkor kacarászik.Különben egész nap nyivákol.

Ildi
tfildiko
 
 


hali!

tegnap nem volt jó a lányom gépe, ugyhogy apa ujratette a rendszert, meg dirib darabokra szedte, hogy belül is jól kiportalanítsa.
Én meg nem kartam bumfordi lenni, hogy a mi gépünket csinálja és közben én meg az övét nyúzom.

Lujzi!

Senki se tudja, hogy mi van az oviba olyankor ha nincs ott a szülő, ugyanis bezárják az ajtót.
Mai sztori!
Reggel 7.32-kor a lányom pisilés közben azt mondja" ó ó feledtem valamit anya. Fényképeket kell bevinni az oviba rólunk."
Gondoltam, ha a 3-4 éves gyerekekkel üzennek akkor nem lehet sűrgős. Pedig mára kelett mert ma tanulják a családot!

Ildi!

6*? Akkor jó hófordulótok lehetett!Kép
De azért utólag is Boldog hófordulót!


Meli!

Nem tudok mást írni most sem. Nagyon tündéri a lányzó!!
Megcsináltam, sőt angolon is voltam. Sőt most megint angol házit csinálok, és kikapcsolódásnak exelt tanulok.
Verés: Már egy párszor el kellett mondanom amikor Orsi formában volt vagy roppant hisztis volt és azt mondták nekem, hogy hogyan bírom idegekkel, hogy lehetek ilyen türelmes, mert már régen elverték volna, hogy ha verekedni akarnák akkor boxzsákot vettem volna és nem gyereket szülök. Ami nekem megdöbbentő volt igazán, hogy egy ovonőnek a gyerek védelmezésével kéne foglalkoznia és ha én ereszteném meg, hogy kapsz a seggedre akkor neki kéne mondania, hogy "na de anyuka?" Vagy nagyon idealizált világban élek????

Ildi!

Azért is kértem tőled előre elnézést, mert tuti voltam benne, hog yte nem vagy ilyen.
Szóval nem érdemes tovább tanulnom akkor se értem majd meg őket?KépKépKép

Hü ha mennem kell, majd még jövök.

puszi mindenkinek
É.
eve
 
 


Éva!

Szeret oviba járni az Orsi?A gyerekek védelmével kellene foglalkoznia.?Nem mindenki ilyen ám.Ismerek nagyon aranyos óvónőket is.Nem kell elnézést kérned,sok bunkó van a pedagógusok között is.Nem mindenki való erre a pályára.
Köszi.De édes ez a lányka.Nagyon tetszik a szövege.

Orsi!

Megnéztem az üléseket.Nekem a Leon és a nature tetszik.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

Igen szeret a Lina oviba járni.
És nagyon szereti az ovonéniit!!!!
Anyukám egyébként képesítés nélküli ovonő volt, de meg tudjuk néha döbbenteni ugy igazán!KépKépKép
Tudom, hogy nem minden ovonő és pedagógus ilyen. És azért tanulnak is szépen az oviba 1-2 hetente uj versel jön haza, festegetnek, nyomdáznak, rajzolak, gyurmáznak sokat.
Tehát nem csak rosszat tudok írni róluk!Kép
De azt hiszem érthatő, hogy ha végzik a munkájukat akkor nem akad ki az ember.KépKépKép
De hát vannak ilyen fura dolgok és most egy kicsit besürüsödtek a negatív élmények.
Na most indulok a lányért.
szövege az van! Az tény!

pusz:
majd jövök még!
É.
eve
 
 


hát itt nem nagy a mozgás megint!!KépKépKép

Merre jártok??
eve
 
 


SziasztokKép
Most jövök, erre észreveszem, hoy az üzenetem, amit délelőtt írtam nem küldte el.Kép

Ildi
A Leon-t itthon lehet kapni. Az a sötétkék csíkos, ugye?
A Baross utcában van az Elefáni babacentrum, ott 39.900. Ha esetleg erre jártok, vagy valaki a családból jön erre, a címük a Kismama újságban is benne van.

Hajni
Akkor a Pepito-ba nem tud beleizzadni? Hogy pamutos a huzata? Annak nagyon örülnék, mert sajna Gergő nagyon nem bírja, ha melege van, vagy megizzad.Kép

Egész nap sehol senki? Olyan furcs ez ezen a topikon!

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Orsi!

Nem volt jó a babanet,ezért nem jöttem.Na,és a Noémi nem sokat aludt délután.Most az apja dobálja magasba éppen,nagyon élvezi.
Az előbb kihúzta a melegítőmből a zsínórt.Igazi rosszcsont.Mi lesz,ha mászik?!
Mi nem járunk Pesten,majd Szegeden nézek ülést.Még beleférünk a hordozóba,de már nem sokáig.Igen,azt hiszem,a kék-csíkos.Ez a típus nagyon tetszik.(Már reggel néztem,de majd még egyszer megnézem.)

Tényleg lányok,hol vagytok?Délelőtt sokszor jöttem,de nem volt senki.

Andi!

A barátnőd még a kórházban van?

Ildi
tfildiko
 
 


Orsi!

Most megnéztem mégegyszer,nem csíkos,hanem egyszínű.Nagyon jól néz ki,menne az autóhoz.

Jó éjszakát!

Ildi
tfildiko
 
 


Jó reggelt!Remélem,hogy ma többet jöttök.

Olyan mérges vagyok.Kifolyt hajnalban a pelenkából a pisi.Ilyen csak a Liberónál fordult elő nappal.Negyed 5h-kor még nem volt pisis.Negyed 6h-kor pedig...Ugye nem fázott meg?
Lehet,hogy át kell térnem a nagyobb méretre?

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Egyszer már nekikedztem irni, de közben hazajött apa.
Miár már tizóraiztunk, a lakás ginanézva, rakott karfiol a sütőben. Ilyen ügyes ha valaki le akar lécelni délután egyedül itthonról.

Ildi!

A talikban benn vagyok!!!!!!!!!! barátnőm már otthon van végre.

Anna felül egyedül is és az egész lakás nincs biztosnágban. Alvás fogalmát napközben nem ismeri és most már apa is dolgozik. Anna viszont álló jegyet váltott, mindenhol fel akar állni.Kép hát néha fáraszt a dolog egykissé. Pedig de vártam ezt az időszakot.
Amúgy jól vagyunk, csak nincs időm meghalni sem.
de ez nem baj. Viszont a jó időt alig várom, hoyg haladjunk innen kifele a jó levegőre.
Most megyek mert égedelemrozi most pakolja az irodai iratokat szanaszét a legnagyobb örömömre. Kép

Puszka Mindenkinek!
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Nagyon ügyes az Anna.Örülök,hogy jobban van a barátnőd.
Az enyém lány nyivákol egész nap.Most jön a barátnőm a másfél éves fiával,kíváncsi leszek,hogy mit alakítanak.

Ildi
tfildiko
 
 


SziasztokKép

Csak most van időm ideülni, de most is csak pár percre, mert Gergő mondja a magáét a kiságyban, nemsokára sírás lesz, hogy menjek.

Jól vagyunk, de az éjszakáink nehezek mostanában.Kép Készülődnek a fogacskák és frontok is vannak sajna.

Andi
Anna nagyon kis ügyes.Kép

Ildi
Akkor már tudom melyik huzat az, a sötétszürke. Azt is lehet itthon kapni.Kép

Puszi mindenkinek, most mennem kell.

Orsi

avocado
 
 


Lányok!

Mi van veletek?Baj van?Kihal a topic?

Ildi
tfildiko
 
 


Szia Ildi!
Tényleg meglepő, hogy senki nem jön. De gondolom a kismókusok adnak elég dolgot mindenkinek.Kép

Puszi Nektek!Kép

Orsi

avocado
 
 


Orsi!

Az biztos,hogy adnak dolgot a babák.De kell egy kis kikapcsolódás.(Lehet,hogy csak nekem?)Most az apa Noémizik,ilyenkor kapok 1 óra szabadidőt.Ilyenkor netelek,összerakom a szemetet,előkészülök a lefekvéshez.stb.
Most hallottam a tévében,hogy az autópályán(Amerikában) kidobtak egy újszülöttet.Ezt nem bírom megemészteni...Milyen emberek vannak???

Ildi
tfildiko
 
 


Jó reggelt!

Gyertek!!!

Ildi
tfildiko
 
 


Szia Ildi!
Úgy látszik megint csak mi tartjuk a frontot. De én jövök rendesen, nyugodj meg!Kép Nekem is ez a kikapcsolódás így nap közben, mert e mellől bármikor felállhatok, ha Gergő miatt kell. Olvasni ezért nem tudok nap közben, csak este, meg séta közben.

Képzeljétek Gergő már 2 napja próbálkozik a térdeléssel. Azt hiszem még nem írtam Nektek, ha igen bocsi.Kép Szóval egyre ügyesebb, egyre tovább marad úgy, de még csak hintázik, mást nem tud kezdeni a dologgal. Ja és már mászogat, de mint a rák, hátrafelé.Kép

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Orsi!

De ügyes a Gergő.A Noémi csak állni akar,és ugrálni.Nálunk a mászás lehet,hogy kimarad.Most éppen páros lábon szökdell az apjával.Mindjárt tízóraizunk,aztán elszaladok a piacra.Már megint elmarad a séta,esik az eső.Szegény lánykám,bizti,hogy hiányzik neki a levegő.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi
Mi sem tudtunk ma sétálni, itt meg a hó esik ezerrel.Kép

Lányok
Nem láttátok véletlenül a Tv2-n a Kandász Andrea műsorát? Szombat 3/4 11-kor. Madeiráról volt film, hát ott éltünk mi is.Kép Ha láttátok, azok a magyarok a kollégáink voltak 6 éven keresztül.Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Orsi!

Nem láttam,sajna.
Most megy a babaház a tv2-n.Ezt hallgatom.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi
A babaházat én is megnéztem, de nem nagyon tetszett.Kép Valahogy nem szimpi az a csaj, aki a műsort vezeti. Viszont a Szandi az mindig is nagyon szimpi volt, most is az volt.Kép
Nálunk egyre jobban esik a hó. Szánkózni jó lenne, de az sem fog összejönni, meg a séta sem.
Itt vannak Anyósom, meg sógornőm...Szerencsére csak holnap délutánig. Ilyenkor állandóan felveszik Gergőt, aztán meg én szenvedek vele. De mindegy.

Mennem kell.

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Élek még én is, de három gyerekem vanKép Meg szakad a hó, és nem győzöm takarítani. Apa persze dolgozikKép
Ha tudok, jövök később.

Pusz
Vendég
 


Orsi!

Én sem voltam tőle elájulva.Szandit én is szeretem.2 gyereket szült,és nagyon jó az alakja.Gyerekkoromban sokat hallgattam a zenéjét,és még most is meghallgatom,ha énekel.
Itt most nem esik semmi.
A Noémi egy hete ugyanolyan súlyú,pedig minden nap kb.ugyanannyit eszik.Nem értem,hogy miért nem hízik.

Bea!

Gyere!

Megyek,mert a lány nyivákol,az apa meg a Tescóban.

Ildi
tfildiko
 
 


HaliKép

Mi is élünk még, csak nagyon sok intéznivalónk volt a héten és állandóan úton voltunk.
Itt sajnos ónoseső esett reggel, kész horror kimenni az utcára. A séta nálunk is elmaradKép
Ma van a gyerkőcök farsangija, de mi itthon maradtunk a Rékával csak apa ment el megnézni a lurkókat. Nagyon sok a beteg gyerek, meg a felnőtt is és ilyenkor nem számít, mennek, én meg nem akarom, hogy bármit is benyaljunk.
Tegnap kapta meg a Réka a 2. agyhártyagyuszi elleni oltást. Volt egy kis sírás, de hamar megbékélt.

AndiKép
Felkaptam a fejem, amikor írtad a bárányhimlő elleni oltást, rá is kérdeztem a dokinál.
Azt mondta, hogy az egyetlen ami max. harminc évig védettséget nyújt, az a hepatitisA elleni oltás, dehát az a harminc év, az nagyon kétséges, nem lehet tudni, hogy igaz-e mivel nem olyan rég kezdték el a legelső védőoltás beadását. A bárányhimlő elleniről hallott már ő is, de nem ajánlotta, mivel nem igaz az, hogy egy egész életre védettséget ad.
Gondoltam leírom, hogy mit mondott.

Puszi mindenkinek:
Meli
Bnm
 


Meli!

Örülök,hogy túl vagytok az oltáson.
Itt is ónos eső esett reggel,utána meg rendes eső.Kedd óta nem volt levegőn a Noémi.Remélem,hogy holnap el tudunk menni sétálni.
Úgy néz ki,hogy a lány kezdi unni a sütőtököt.Csak fél üveggel csúszott le neki.

Megjött az apa,hozott nekem pudingot.Megyek pakolni,és enni.

Ildi
tfildiko
 
 


Szia Meli!
OltásKép De az a lényeg, hogy hamar megbékélt.Kép
Ónoseső: úgy örülök, hogy itt nem az esett, csak hó! Mert Karcsi ma hozta, holnap meg viszi Anyósomékat az állomásra és nem szeretném, ha csúszkálnának! A hónak meg örülök, csak amíg esik, addig nem tudunk sétálni.Kép Jó lenne mégegyet szánkózni, csak valaki kéne, aki addig tologatja Gergőt és az most nem megy, mert Anyukám lent van a Hugicámnál pakolni, mert nemsoká költöznek. Anyósomék meg holnap korán mennek.

Bea
Szia! Levelet megkaptam, majd válaszolok!Kép

Ildi
PudingKép
Noémi hízása: ne aggódj, nem mindig kell nekik hízni, biztos nőtt, vagy többet mozog.

Most mennem kell, Gergő engem akar.

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Orsi!

Hova költözik a Hugicád?
Próbálok nem aggódni.Többet mozog,az biztos.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi
Debrecenből Nyíregyházára.Kép Ott vettek egy kicsit nagyobb lakást, oda már jöhet a baba is.Kép

Orsi

avocado
 
 


Orsi!

Most már mi is elkezdjük nézegetni a lakásokat.(Ha majd jobb idő lesz.)Már úgy várom.De még a nyárig gyűjtögetünk.
Mekkora lakást vettek?

Jó éjszakát!(Remélem,hogy a mai jobb lesz.Az elmúlt éjjel 7-szer keltem.)

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Élek még csak Anna feláll és felül egyedül és iszonyatos sebességgel eljut mindenhova ahova akar.

Meli!

azért olvass bele a www.baranyhimlo.hu oldalra és sok érdekeset olvashatsz. Én biztos beadatom! Szegeden már nagyon sok helyen kifejezetten ajánlják, és ezt megerősiti a szegedi topikba iró lányok nagy része.
Persze van aki ajánlja, van aki nem. Én bizok az orvosomban, de ha ő azt mondaná nem jó, biztos nem kapná meg. De igy mindenképp!

BAbaház: nekem sem tetszik, mert nem szól semmiről.

Ildi!

Már keresitek is a lakást?

Bea!

HOlnapra ZSófinak boldog hófordulót, de valszeg holnap nem tudok jönni, igy ez a biztos.

Orsi!

Én a végét látttama műsornak, biztos jó lehetett kinn.

Most megyek, mert össze kell még pakolnom a felfordulást amit a lyányom csinál egész nap.
Puszi MIndenkinek!

Andi és égedelem Anna

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok
Csak elbúcsúzni jöttem, mert mindjárt szopi. Apa fürdeti Mókuskát.Kép

Andi
Égedelem AnnaKép

Ildi
Majd megkérdezem, pontosan nem tudom a méretét, csak, hogy 2,5 szobás.

PusziKép

Orsi

avocado
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: