Új privát üzeneted érkezett!

AndiKépKép
MegtaláltamKép hiába no, szőke vagyokKépKép
K
kika
 
 


Andi!
Még mindig köhög egy kicsit, de a nózija teljesen tiszta Kép!
Szóval nőcis ruha mellé kisautó?? KépKép

Orsi!
Akkor lassan utolértek minket! Kép Még jó, hogy Eszter most már nem szedi magára olyan iramban a kilókat, mint korábban Kép
Fogacska KépKép Lehet, hogy jön olyan is, ami még nem látszik!

Kika!
A weboldalt én is megnéztem, ott egyfajta bébikaja volt írva, de gondolom, nem csak arra vonatkozik az akció!

Pusz
Krisz

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok!
Most gyors leírom a mai sztorimatés utánna olvasok!
látom most jó a termés!Kép

Szóval ma olyan ideg lettem, hogy az összes baci kimenekült belőlem!Kép
Ez nem vicc! Bizonyítékom van rá!Kép
Mióta lehiggadtam még egyet se tüsszentettem!KépSe nem köhögtemKép

Hát ugye mit nekünk amerikai segély csomag,Télapó meg Jézuska,januári szülinap. Köztudottan játék hiányban szenvedünk.
Igy történhetett, hogy tegnap az enyém kölök behozott egy tejfölt a szobába játszani.
Hát ugye én ahogy a felügyelőm lelépett kiugrottam az ágyból( akkor írtam nektek)és irány a konyha.
Gyerek játszik a szobában a becsepészett tejföllel.
Jön az esti rend rakás. Kölök mondja anya minden ugy jó ahogy van.
Ami feledtébb érdekes, merthogy a porszívó nem a helyén volt és mindenféle, játszóplédtől elkezdve minden kutya aza volt rá pakolva.
Kölök csak ül a széken és lapít.
Hát a porszívó alatt ott díszelgett egy hatalmas tejföl folt.
Mondom a kölöknek te viccelsz velem?
Hát jót röhögött rajtam.
Na igen, de hol a tejfölös doboz abenne maradt tejföllel??????????
ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ nem tudja!!!!!!!!!
Megírjam vagy tippeltek?Kép
Ma azt találtam meg attól lettem ideges.
Na nem írom meg majd csak késöbb.
Várok mindenkitől egy tippet.
Olvasok és ha a kölök addig nem jön be a papától ahova száműztem Kép akkor írok is!

Addig is pusz mindenkinek:
É.
eve
 
 

 
 

Na ebből egyenlőre még olasás se lett, mert haza húzta a hasa a Linát.
Majd jövök késöbb
pusz
eve
 
 


Én ezt nem értem!
A topikoknál 13.41-kor Amatőr az utolsó, de itt meg nem találom Kép

Eve!
Gondolom, valamelyik szekrényben! Vagy mégsem??

Krisz

Kép
lujzika
 
 


Andi!

Majd fényképezd le a gyerekülést.Nekünk is kellene lassan vennünk.

Orsi!

Muszáj takarítanom,nem szeretnék koszos lakást itt hagyni.Most egy kicsit hányingerem van,nem tudom,hogy miért.
Reggel 6 -fél 7h körül indulunk.Tízóraira haza kell érnünk,nem szeretnék a kocsiban etetni.

Kriszta,Orsi!

Köszi.Kép

Ildi
tfildiko
 
 


EveKép
Talán az ágy alatt???Kép

Meli
Bnm
 


Éva!

Nagyon kíváncsi lettem,írd meg gyorsan!

Most jött haza a férjem,és közölte,hogy nem reggel indulunk,mert még dolga van a munkahalyen.Anyós pedig telefonált,hogy 15cm hó esett Zalában.Remélem,tudunk menni.
A lány megette az egész üveg finomfőzit.Éljen!!!

Ildi
tfildiko
 
 


A féléves:
Kép
A hároméves és a féléves:
Kép

Sajnos a vakura bepislognak, vaku nélkül meg életlen a kép, így a nagyon mosolygósat nem tudom feltenni...

Gyerekülés: én asszem megint Concordot veszek, Tomcinak is az van. 36 kilóig jó, mert levehető a háttámlája. Nem tudom, hogy ezek a nagyon olcsó ülések mennyire biztonságosak.

Megtaláltam a gyomorgörcsöm legjobb ellenszerét: jeges teát iszok, olyan márkájút, mint az ásványvizem. Kezdődő görcsömre 2 pohár, és nagyon hamar segít. Ugyanis most már bármikor jelentkezhet, nem csak a hónap bizonyos napjain...

Annának boldog féléves szülinapot!!!Kép Nagyon hasonlít anyukájáraKép

Mától a Dm-ben 529 a Milupa tejpépKép Csak még nem tudom, melyik.

Andi,
nem igazság, én nem láttam ilyen ruhát Fóton!! Pedig be kell szereznem egy-kettőt, mert csak fiús ruháink vannak..

H.
nalika
 
 


Andi,
megkaptad már a Pampers-ös ajándékot? Nekem tegnap küldték a levelet, hogy személyesen fogják kihozni. De vajon mennyi idő múlva??
nalika
 
 


Hát a nyeremény teföl az enyém marad!KépKép
A számítógép asztalon a billentyüzet alatt van egy pici polc ott tartom a rityikülömet hát abban volt!KépKép

Marha pipa voltam, nem értettem miért kelett eldugnia és miért mondta, hogy nem tudja hova lett????????
Vagy errefelé már nem csak szárnyasbetétet lehet kapni, hanem szárnyas tejfölt is és akkor a kölök ártatlan???????

Andi!

Nagyon jól áll a lánynak a ruha! Nagyon szép!
A ruha egyértelmű volt, merthogy tényleg egy kis nőci. Na de akkor az autó?????
Csak nem azért mert mostanában olyan eleven mint 3 fiu?????KépKép

Kikáéknak és Hajniéknak!

Boldog félévességet!
Kép
Hopp azt hiszem egy kicsit sok lett a gyertya!
Bocsi!



Orsi!

Csak az igazat írtam!Kép

Na most apánk piszkál ugyhogy megint be kell fejeznem. Ma még jövök

pusz:
É.Kép
eve
 
 


Hajni!

Nagyon tündéri a 3 és a fél éves is!

pusz:
É.
eve
 
 


Éva!

Nem semmi a lányod.
Mekkora borítékot vegyek a Pampers csomagolásából kivágott emblémáknak?Olyan nagyot kell belőle kivágni,nem fér bele kicsibe.

Hajni!

Nagyon szépek a gyerekek.

Ildi
tfildiko
 
 


Hajni!

azt nekem kiküldték decemberben1-n, azóta sincs ajándék, mert nincs telefon. Azóta küldtem még be csomagolást, de nem kaptam semmit. A csaj telefonon készséges volt, de azzal nmsokra megyek Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Itt most olyan gyönyörű idő van Kép! Így sétáltunk egyet a kisasszonnyal! Kép De valami volt a levegőben, mert azóta megint a kisoroszlán van porondon! Kép

Hajni!
Nagyon szépek a gyerekek! KépKép Timcsi nagyon sokat nőtt és változott december óta! Kép Édes, kislányos a pofija Kép

Eve!
Szárnyas tejföl Kép Képzeld el, amíg kiötlötte, hová tegye! Kép

Ildi!
Azért remélem, csak sikerül az a hazamenetel Kép

Pusz
Krisz

Kép
lujzika
 
 


HAjni!

Nekem tetszik az ülés megnézegettük a többit is. Nekem ugyanez volt babyhordóban és jó szolgálatott tett. amit most 20000- ért árultak az is ugyailyen volt, semmivel sem volt különb .

Jó hogy előkerültél Képés végre kép is van Kép
A

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
nagyon rossz biztos nem lehet a gyerekülésKép Csak tudod, mivel a mi kocsink nem valami szuper legalább a gyerekülés védje őketKép
Nekem azt a kis asztalkát kéne hozniuk, de most nem tudom melyik van a katalógusban. De a levélben azt írták, hogy folyamatosan hozzák be külföldről a játékokat.

Kriszta,
kösziKép Igaz, hogy nem láttam 2 hete az oldalt, de volt Eszterkéről kép??

Ildi,
A5-ös borítékot vegyél, a szabvány dupláját, abba bele kell, hogy férjen.
Ha addig nem jönnék, akkor jó utat!!

Eve,
szárnyas tejfölKépKép nagyon durva lehetett...

H.
nalika
 
 


HAjni!

POnt eből indultam, ki, ha amiénket összetörik, akkor meg nagy baj van. Amúgy a Brendonban is áruljálk ezt az ülést, csak nem ennyiért.
Pusz: A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hajni!
2005 Január 24 hétfő - 13h 52
Ideraktam fel egyet róla Kép

Pusz
Krisz

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok!

Egyedül vagyok, majd csak este tudok jönni, de van egy gyors kérdésem. Nektek volt már olyan, hogy a gyerek játszik valamivel elmélyülten és nem is reagál rá, ha szóltok hozzá??? Bálint ezt csinálja ma egész nap, nekem meg a hideg futkározik a hátamon, hogy mitől van ez???

S.O.S.!!!

Köszi
Hugi
Amatőr
 


Hali

EveKép
Hát ez nem semmiKép

AndiKép
Nagyon tündéri ez a ruha, persze nem mutatna ilyen jól, ha nem ilyen szép kislány lenne benneKép

NaliKép
De jó, hogy vagy és megleptél minket képekkel is!Kép köszi, köszi

LujziKép
Ne emlegesd a szép idődet!!! Itt még mindig esik! Küldjem???

Végre sikerült mosolygós képet csinálnom a RékárólKép
Kép

Puszi:
Meli
Bnm
 


HugiKép

Volt már ilyen, na nem egész nap csinálta, olyankor oldalba löködtem, hogy helló kisasszony hozzád beszélek, na akkor a képembe vigyorgott!Kép
Mibe van ennyire belemélyülve???

Meli
Bnm
 


Sziasztok!

Meli ez a kiscsaj nagyon cukker!Kép
Holnap siess a postára! Lassan elmegyek haza!Kép Mailban válaszolj nekem ha irsz.

Puszika!
Mamacs
mamacs
 
 


Kriszta!

Most fogjuk befejezni a csomagolást,és megyünk...(Remélem!!!)

Hajni!

Köszi.A jövő héten adom fel.

Andi!

Én is a telefont kérem a lánynak.

Hugi!

Ne aggódj,a Noéminél is előfordult már,hogy nem hallott.Mindig azt hiszem,hogy rossz a füle.De rájöttem,hogy szelektív a hallása.Azt hallja meg,amit akar.

Meli!

Csodaszép a Réka.

Ildi
tfildiko
 
 


Krisz,
megnéztemKép Azért ő is változik, már nem olyan duci a pofija. Egyébként szerény véleményem szerint nagyon kezd rád hasonlítaniKép

Meli,
Réka még mindig csodaszépKép


Az én lányom úgy döntött, hogy ő már nem kisbaba, így félig ülő helyzetbe kellett raknom a babakocsibanKép
Ennek örömére megkínáltam egy kis sült gesztenyével, nem arattam vele osztatlan sikertKép
Most meg veszettül beszélget a szívecskés kutyusávalKép
Ááááöööáááéé:
Kép

H.
nalika
 
 


Sziasztok!

Hát még mindig nem nyugodtam meg teljesen Kép Mondtam is neki, hogy ne idegeljen ki, mert Dunának megyek (Andi után szabadon) Kép

Mai produkciói: leszedte a szárítóról a ruhákat, leráncigálta kb. x az ágytakarót hogy megkaparintson valami iszonyú izgalmasat, ami rajta volt, és kiborogatta a virágcserepekből a földet. Meg a virágot is. Kép Ördögfióka Kép

Kika, Hajni, nagyon-nagyon boldog félévességet nektek!!!!

A kölykök továbbra is gyönyörűek, de mindegyiknek ott látom a szemében a huncutságot Kép

Eve, ez a tejföl dolog jól hangzik Kép Kép

Pusz mindenkinek
Hugi
Amatőr
 


Hajni!

Nagyon szép a Timcsi.

Hugi!

Az enyém is egy ördögfióka.Kíváncsi vagyok,hogy mit produkál a nagyiknál.

Jó éjszakát!

Ildi
tfildiko
 
 


SziasztokKép

Képek mind-mind nagyon édesek! Azt hiszem lesz választék a fiamnak, ha majd párt kell választani!Kép Igaz, hogy már van egy menyasszonyunk a másik topikból...Kép

Csak beugrottam a képekkel, amit ígértem a hajamról, hogy milyen volt, amilyet majd megint szeretnék. És miközben keresgéltem ezeket, megtaláltam egy pár képet Portugáliáról, ahol éltünk 6 évig. Gondoltam nézzétek meg. Előre is bocsi, hogy sok képet hoztam! Ugye nem tagadtok ki miatta?Kép

Ilyen volt a hajam jó sokáig, mielőtt levágattam egy kicsit:
Kép

Ilyenre vágattam, kicsit lépcsősre és ilyet szeretnék megint:
Kép
Kép

Ilyen volt, mielőtt hazajöttünk másfél éve. Kicsit barna voltam.Kép Igaz ez ritkaságszámba ment, mert soha nem volt időnk strandolni, csak mielőtt hazaköltöztünk sokat kellett pakolni és pihenésképpen strandoltunk.Kép
Kép
Kép

És itt éltünk 6 évig:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Bocsi, hogy sok lett.

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Orsikám imádlak, de ilyen képeket idetenni a tél kellős közepén Kép

Most nagyon sajnálom magam (magunkat) az időjárásért Kép

Jó volt a hajad akkor is, de nekem most jobban tetszik Kép

Hugi
Amatőr
 


Meli!
Nagyon tündéri ez a kiscsaj! KépKép

Hugi!
Nem semmi Bálint mai teljesítménye Kép Mi lesz, ha már járni is tud??? Kép Eszterkém még csak az asztalról próbálja a terítőt lehúzkodni KépKép
Szelektív hallás nálunk is működik néha Kép

Hajni!
Köszi Kép De különben mindenki mást mond. Az én családom szerint rám hasonlít, Andrisé szerint meg őrá Kép Hála az égnek leállt már arról a súlygyarapodásról, ami eddig volt. Pl. az utolsó hónapban csak 20 dekát hízott Kép
Babakocsi Kép Hát igen, nőnek, és egyre jobban tudják érvényesíteni már a kis akaratukat Kép

Ildi!
Örülök, hogy végül sikerül ez az utazás Kép

Orsi!
Mit csináltatok Portugáliában, ha nem titok??? A tájképek csodaszépek, nagyon jók a rólad készültek is Kép Jól áll neked a barnaság! Milyen érdekes, hogy szinte minden képen van egy gyerkőc a kezed ügyében KépKép

Kika!
Te Annád is Tündérke! KépKép Viszont anyukája nagyon eltűnt! Kép Gondolom, ma inkább apa a főszereplő! Kép

Andi, Bea, Eve!
Ti is nagyon eltüntetek! Kép

Szép éjszakát mindenkinek!

Krisz

Kép
lujzika
 
 


Jó reggelt!

Kriszta!

Úgy néz ki,hogy megyünk.Kép1h körül indulunk,ha minden jól megy.

Orsi!

Nagyon szép helyen éltetek.Miért voltatok Portugáliában?
Csini voltál azzal a hajjal,de a mostani is jól áll.

Ildi
tfildiko
 
 


Hugi
Kép Azért ne sajnáld annyira magunkat! Könnyű most ezt mondani tudom, de nekem ott már hiányzott a tél! Csak tavasz-ősz szerű valami van és nyár.Kép És én, aki 4 évszakhoz szoktam, nagyon hiányoltam az igazi tavaszt, amikor harapni lehet a levegőt és a szép telet, amilyen most itthon is van. Mert szerintem ez az idei tél egészen szuper!Kép
Tegnap nem is írtam, hogy haláli, ahogy leírtad Bálint ügyködéseit!Kép És amúgy nem eszi meg a virágokat? Mert én már most azon töröm a fejem, hogyan kerítsem el a virágaimat?
Haj ügyben köszi.Kép

Kriszta
Kint éltünk és dolgoztunk 6 évig. Pontosan Madeirán voltunk az ottani zenekarban és a második évtől tanítottunk is, így tök jól megtanultuk a nyelvet. Jó volt, de elég volt. Igazándiból én már hamarabb szerettem vona babát, de ott kint semmiképpen nem és a pénz miatt muszáj volt maradnunk. Végül is abból van a házunk és a kocsink, de el is ment minden.Kép Pedig jó lett volna egy kis tartalék, de így alakult.
Most, hogy így mondod a gyerekes képeket..nem is figyeltem, hogy pont ilyeneket rakok fel.Kép Becs szó nem direkt volt!Kép

Ugye nem haragszotok rám, hogy ilyen sok képet feltettem? Remélem senkinek nem voltam nagyon sok!

Most megyek, Gergő nyüzsizik. Majd jövök.Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Orsi!

Rakjad csak a képeket,én örülök neki.
A Noémi alszik,én még folytatom a pakolást.(Tegnap nem fejeztük be.)

Ildi
tfildiko
 
 


Szép jó reggelt!

Nem is írtam tegnap, hogy a páromnak majdnem sikerült beszakítani a homlokát Kép Elvitte a kocsit lemosatni, és amikor törölgette át az autót, lefejelte a kocsiajtót, pont az élét! Kép Így most van a homlokán egy jó 4 cm-es seb, elég mély, de hála az égnek, komolyabb baja nincs. Aztán Eszterkém majdnem követte az apja példáját, addig-addig tekergett, le a szőnyegéről, hogy az asztal mellett kötött ki és csak a kezem mentette meg, hogy le ne fejelje Kép Ilyenkor a frász jön rám, hogy mi lesz még később Kép Itt ráadásul minden bútornak éle van, a fiókfogantyúk meg mind hegyesek, egy párat a mostani főbb mozgásterületéről már le is szereltünk!

Orsi!
Egyáltalán nem voltál sok, szépek nagyon a képek. Hát igen, a pénz az nagy úr, többek között ezért vagyunk most mi is Berlinben. Azért Madeira sokkal szebb hely! KépKép

Ildi!
Remélem, már nem esik a hó. Tegnap olvastam a neten, hogy a 8-as úton jó nagy dugó lett a hó meg a jég miatt Kép Nagyon szerencsés utat kívánok nektek, na meg jó nagyszülőzést Kép Noémi is biztos élvezni fogja! Kép

Szép napot mindenkinek!
Krisz

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Ó,szegény párod!Az én homlokamon is van egy heg,nekimentem biciklivel egy álló teherautónak.Esett az eső,és én úgy fogtam az ernyőt,hogy nem láttam semmit.Össze is kellett varrni.A párodét nem kell?
Köszi,én is remélem,hogy élvezni fogja.

Ildi
tfildiko
 
 


Kriszta
Szegény párodnak jobbulást!

Ildi
Ti meg vigyázzatok magatokra és jó utrat!

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Legyetek jók!Vigyázzatok magatokra és a gyönyörű babákra!Majd kedden jövök.

PusziKép

Ildi
tfildiko
 
 


Na egy picikét jövök.
Hát a lányom még mindíg alszik!
Mindegy délig csak oda érünk a dokihoz. Merthogy ma kell visszavinni.
Ugyhogy ha ma már nem írnák akkor bejutottam a suliba is nem csak a dokiig.
Tegnap meg angolon voltam és mostanában nagyon felfedezte a lányom a gyerek filmeget és nekünk csak a gépben van dvd. Szóval 2-ös kib....s, mert nem férek a géphez se és a tv-re van kötve, nem a monitoron nézi. (Bár azért, hogy nem tudok tv-t nézni csöppet sem fáj a szívem.)

Orsi!

Tegyél fel nyugottan képeket, jók a róllad készültek is , meg nyugodtan tegyél ilyen gyönyörű helyekről is mert én sose fogok eljutni ilyen helyekre. ( Félek a göbzitől= repülö a lányom 2 év körüli szótárában.
Szóval a göbzitől félek, még ha azt is mondják, hogy biztonssaágossabb mint az autó. Autóval, vonattal 3 óránál többet nem tudok elviselni. És a legföbb dilemám a kaja. Még ebben az országban sem szeretek étterembe járni, mert mindíg az van a fejemben, hogy ok pulykának írták, de vaj mi lehet? Szóval elém tennének egy kis kigyót békát. NA jó egy szóval gyöpös vagyok!)

Hajni! Meli!

Nagyon tündériek a leányzók!

Hugi!

Orsi is elöszőr a foldel ismerkedett, de hamar rájött, hogy milyen frankó a leveleket tépkedni.
Na hát azt nagynak is csinálta! Letépkedte a leveleket, mert kell a kajába fűszernek! És fözöcskézett tovább. Eldugtuk a virágokat polcokra, szekrény tetejére ott meg tönkre mentek, mert nem kaptak elég fényt.

Ildi!

Jó utat! Vigyázzatok és érezzétek jól magatokat.

Andi!

CSak nem vásárolsz megint? Vagy csak Anna baba aktív megint?

Na felébredt alinám, ugyhogy most gyor öltözés és irány a doki.
Pusz mindenkinek:
É.
eve
 
 


Hali

Este szarul voltam már nagyon azért nem jöttem, plusz nyűgi is voltam a köbön, szóval nem lettem volna jó társaság (lehet, hogy így sem vagyokKépKépKép).

Voltam ma doki néninél, szép kis felfázásom van, kétkeresztes a vizelet, antibiotikum, egy hét múlva vissza újabb mintával. Most is majd leszakad, úgy fáj, a derekam tájékaKép

Olyan csúszós az út, hogy apa nem engedett el egyedül kocsival a dokihoz, pont felkelt a lány is, úgyhogy öltöztünk és mentünk együtt. Volt időpontom, így szerencsére nem kellett sokat várni (max. 5 perc), ők addig a kocsiban vártak.

EveKép
Remélem mindent rendben talál a doki a LinánálKép
Vigyázz az úton, ha mész suliba!!!

IldiKép
Nektek is jó utat és Ti is nagyon vigyázzatok, jó kikapcsolódást!Kép

LujziKép
Szegény férjedKép Amikor kicsi voltam én az aztalba akartam beleharapni csukott szájjal, a szám alatt van egy icipici heg (szinte nem is látszik), na ebből azt akartam kihozni, hogy anyukámék mindig azt mondták, hogy ott jött ki a rosszaságKépKépKép Párodnál is???KépKépKép
Akkor az Ildinél isKép

AndiKép
Elevencsajszi lefoglal??? Tudom, hogy nem kell bíztatni, azért én megteszem, gyere ha van időd!!!

OrsiKép
Nagyon jók a képek!!! Annyira, hogy írtam a munkatársnőmnek, hogy voltak e Portugáliában, mert az egyik képen a háttérben lévő fickó kiköpött férje!! Lehet, hogy most lebuktattam a pasnyákotKépKépKép

HugiKép
Ugye Kekeckukac jól van, nem lett semmi a leborulásból!!??? Ír már magadról, ugye minden rendben, meggyógyultál???

KikaKép
Oké most nem kapsz feketepontot, felmentésed van apa általKép

Én márciusban leszek két-három hétre szalma a Rékával apa megy Balfra gyógykezelésre, szegénykémnek nem nagyon akaródzik elmenni, itthagyni minket, dehát az egészsége érdekében mindentKép Majd az utolsó héten utána megyünk két-három napra és akkor együtt "nyaralunk" egyet. Egyébként nem lehet együtt menni, mert szigorú házirend van amit be kell tartani, különben "kirúgják", ki kell akkor fizetni az egész kezelést, mindent. Így majd ha letelik neki utána.

Puszi:
Meli
Bnm
 


Sziasztok!

Én most épp takarítgatok, mert hétvégén nem nagyon lesz rá időm, holnap érkezik a nővérkém. De most kell egy kis kikapcsolódás Kép

Ildi!
Nagyon jó hétvégét nektek! Kép

Orsi!
Köszi, szerencsére nincs nagy baj! Kép

Eve!
Én is remélem, hogy a dokinál minden rendben lesz! Kép

Meli!
Most épp nem a rosszasság jött ki, hanem van egy kedvenc kolléganője, aki állandóan jól fölhúzza, így most a gőz távozott a buksijából Kép
Felfázás Kép Nem irigyellek érte, igyál nagyon sok folyadékot!
Apának biztos fogtok nagyon hiányozni, milyen kár, hogy ti nem mehettek Kép

Többiek is előkerülhetnének végre! Én hétvégétől nem leszek túl sűrűn, 2 hétig lesz itt a nővérem, közben lesz az 50. szülinapja is Kép De azért néha be-benézegetek majd, és jaj nektek, ha leül a topik!! Kép

Puszi
Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Nahát????!!!! KépKépKép

Kép
lujzika
 
 


Kedves kismamák!

Végre rájöttetek, hogy a netezésen kívül más elfoglaltság is létezik, főleg egy kisgyerek mellett??? Épp ideje volt...
énmegsoha
 
 


Most jöttem volna, de látom, hogy megint megtaláltak minket.Kép Nekem kezd belőle elegem lenni, hogy valami hülye mindig megtalál bennünket magának!

Kedves énmegsoha!
ha legalább a témáink zavartak volna, vagy a képeink azt megértem, de hogy mennyit vagyunk itt ahhoz semmi közöd!

Nem kiváok a témához semmit hozzátenni, de jó lenne, ha másik fórumot szerencséltetnél a jelenléteddel. Azt gondolom van bőven csemegézni való!
Egyáltalán nem tartóztatva:
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Kedves Andi!

Melyik fórumra gondolsz? Ahonnan kiutáltak benneteket, mert más nem jutott szóhoz tőletek??? Bár igazad van, ott is van egy-két kedvencem...
énmegsoha
 
 


Húúú, most inkább nem is írok semmit!!! De komolyan, mert különben nagyon csúnyák találnának kijönni!

Lányok
Az a véleményem, hogy az ilyen kéretlen hozzászólásokat szerintem hagyjuk ahogy vannak, nem is érdemes reagálni rájuk. Csak írkáljon kéretlenkém, amiket akar, le van sz....!

Andi
Pusssz, pusssz, pusssz!Kép Nehogy rossz kedved legyen!Kép
Kép

Most mennem kell, mi is elnézünk a Corába, meg a Bricostoreba is.

Este még próbálok jönni.

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


"Kedves" betolakodó!

Te se jöttél ezek szerint rá, ha van időd minket kukkolni!!!
Egyébként meg magasról leszarom, hogy mi a véleményed!!!

Meli, aki most csöppet sem volt nőies!Kép
Bnm
 


OrsiKép
Jó vásárlástKép

AndiKép
Ne hogy már ilyenek miatt ne gyere!!!

Puszi:
Meli
Bnm
 


Látom megint vendégünk volt!Kép
Ilyen hülye picsákkal nem érdemes foglalkoznunk!!! Mondom én, aki most is meggondolta, hogy írjon e egyáltalán? Azért kicsit elvette a kedvem ez a hülyeKép Na mindegy.

Kicsit zűrös volt a mai napom, most pedig megyünk pancsizni. Még később jövök.

Pusz
Vendég
 


BeaKép
Jó fürcsit.
Én ma már nem jövök, pihizek egyet, holnap meg jönnek a barátnőmék a kislányukkal (egyidősek a Rékával, két nap van közöttük) és vasárnapig lesznek, szóval vasárnap estefelé majd jövök.
Addig is puszi mindenkinek, tisztelet a kivételnek!

Meli
Bnm
 


Bocs, ma kicsit elfoglalt voltam, mert ma volt az iskolában a farsang, és hát három gyerekkel nem egyszerú... De legalább a középsőm is nagyon élvezte, a kicsi meg még aludni is tudott, pedig nem volt csöndKép Lehet, hogy lesz kép isKép

Krisz,
a nővérednek boldog szülinapot!!Kép Akkor ő is vízöntő?

A többi topictársnak is pusz
H.
nalika
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: