Új privát üzeneted érkezett!

Kriszta!

A hinta-palinta nálunk is nagyon menőKép Az egyetlen dolog, amiben szótfogad a gyermek!

Ildi!
Örülök, hogy jobban vagyKép

Meli!
KépKépKép
Nagyon édes a kis labdadögönyöző!Kép

Orsi!
Nagyon aranyos Gergő a képeken, neked pedig tök jó a frizurádKép

Hugi!
De jó, hogy jöttél! Nem lehetne kicsit gyakrabban?

Andi!
Vettél valamit a Corában?

Eve, Hajni???

Pusz
Vendég
 


Bea!

Ma kipróbálom vele a hinta-palintát.Eddig utálta,de hátha kedvet kap hozzá.
A hétvégén meglátogatom a keresztfiamat,nekik már van állványos szobahintájuk.Kipróbáltatom a Noémivel,ha tetszik neki,veszünk egyet.

A lány ruháit már összeszedtem,és a kajcsikat is.Már megint annyi cuccunk lesz,hogy alig férünk be az autóba.

Ildi
tfildiko
 
 


Bea!

Ma kipróbálom vele a hinta-palintát.Eddig utálta,de hátha kedvet kap hozzá.
A hétvégén meglátogatom a keresztfiamat,nekik már van állványos szobahintájuk.Kipróbáltatom a Noémivel,ha tetszik neki,veszünk egyet.

A lány ruháit már összeszedtem,és a kajcsikat is.Már megint annyi cuccunk lesz,hogy alig férünk be az autóba.

Ildi
tfildiko
 
 

 
 

Sziasztok!

Ildi!
Örülök nagyon, hogy hétvégére mégiscsak haza tudtok menni Kép Cuccok: ne is mondd, amikor decemberben mi mentünk haza (igaz, az 2 hét volt), azt se tudtam, miket pakoljak össze, aztán persze lett egy csomó felesleges dolog is, de hát az már csak otthon derült ki Kép. A fele bőven elég lett volna Kép
Sajtburgert szabadalmaztatni kéne, mint gyógyszert Kép

Bea!
Örülök, hogy te se haltál éhen Kép Úgy látszik, a gyerkőcök egy rugóra járnak! Kép

Többiek is előkerülhetnének végre!! Kép

Pusz
Krisz

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Örülök nagyon, hogy hétvégére mégiscsak haza tudtok menni Kép Cuccok: ne is mondd, amikor decemberben mi mentünk haza (igaz, az 2 hét volt), azt se tudtam, miket pakoljak össze, aztán persze lett egy csomó felesleges dolog is, de hát az már csak otthon derült ki Kép. A fele bőven elég lett volna Kép
Sajtburgert szabadalmaztatni kéne, mint gyógyszert Kép

Bea!
Örülök, hogy te se haltál éhen Kép Úgy látszik, a gyerkőcök egy rugóra járnak! Kép

Többiek is előkerülhetnének végre!! Kép

Pusz
Krisz

Kép
lujzika
 
 


Lányok!

Ti adtatok már a manóknak gabonás gyümölcsöt? Most hívott apukám, hogy vásárolni van, és vett Hipp körtét meg almát ami teljes kiörlésű gabonával van. Szerintetek???

Pusz
Vendég
 


Lányok!

Ti adtatok már a manóknak gabonás gyümölcsöt? Most hívott apukám, hogy vásárolni van, és vett Hipp körtét meg almát ami teljes kiörlésű gabonával van. Szerintetek???

Pusz
Vendég
 


Kriszta!

Én is mindig annyi ruhát viszek,hogy a fele nem kell.A férjem szokott is mérgelődni.Most próbáltam kevesebbet előszedni,hisz otthon is van mosógép.Nem is a ruha a sok,hanem a többi.Orrszívó,gyógyszerek,tisztálkodó szerek,üres befőttes üvegek stb.(Ebben szoktuk otthonról hozni a savanyúságot,zsírt.)
Elviszem a Noémi takaróját,evős kispárnáját is.Na,és a babakocsi foglal el nagy helyet.

Ildi
tfildiko
 
 


Kriszta!

Én is mindig annyi ruhát viszek,hogy a fele nem kell.A férjem szokott is mérgelődni.Most próbáltam kevesebbet előszedni,hisz otthon is van mosógép.Nem is a ruha a sok,hanem a többi.Orrszívó,gyógyszerek,tisztálkodó szerek,üres befőttes üvegek stb.(Ebben szoktuk otthonról hozni a savanyúságot,zsírt.)
Elviszem a Noémi takaróját,evős kispárnáját is.Na,és a babakocsi foglal el nagy helyet.

Ildi
tfildiko
 
 


Bea!

Én még olyat nem vettem.

Ildi
tfildiko
 
 


Bea!

Én még olyat nem vettem.

Ildi
tfildiko
 
 


Lányok!

Ti adtatok már a manóknak gabonás gyümölcsöt? Most hívott apukám, hogy vásárolni van, és vett Hipp körtét meg almát ami teljes kiörlésű gabonával van. Szerintetek???

Pusz
Vendég
 


Lányok!

Ti adtatok már a manóknak gabonás gyümölcsöt? Most hívott apukám, hogy vásárolni van, és vett Hipp körtét meg almát ami teljes kiörlésű gabonával van. Szerintetek???

Pusz
Vendég
 


Lányok!

Ti adtatok már a manóknak gabonás gyümölcsöt? Most hívott apukám, hogy vásárolni van, és vett Hipp körtét meg almát ami teljes kiörlésű gabonával van. Szerintetek???

Pusz
Vendég
 


Lányok!

Ti adtatok már a manóknak gabonás gyümölcsöt? Most hívott apukám, hogy vásárolni van, és vett Hipp körtét meg almát ami teljes kiörlésű gabonával van. Szerintetek???

Pusz
Vendég
 


Bea!
Én csak egy hónapja kezdtem gluténes kajcsit adni Eszternek, mert a dokinéni azt mondta, hogy már kaphat. Előbb-utóbb úgy is kiderül, érzékeny-e rá.
De ha egyszer kérdezted volna, akkor is válaszoltam volna rá KépKépKép!

Ildi!
Nálunk is tele volt ám a kocsi, de ugye jött a karácsony is. A babakocsi csak azért nem foglalta le a helyet, mert azt én vittem a repülőn. Viszont volt helyette utazóágy Kép

Krisz

Kép
lujzika
 
 


Bea!
Én csak egy hónapja kezdtem gluténes kajcsit adni Eszternek, mert a dokinéni azt mondta, hogy már kaphat. Előbb-utóbb úgy is kiderül, érzékeny-e rá.
De ha egyszer kérdezted volna, akkor is válaszoltam volna rá KépKépKép!

Ildi!
Nálunk is tele volt ám a kocsi, de ugye jött a karácsony is. A babakocsi csak azért nem foglalta le a helyet, mert azt én vittem a repülőn. Viszont volt helyette utazóágy Kép

Krisz

Kép
lujzika
 
 


Puszi Mindenkinek!

Ezt most vetem a Corában a lánynak, hiszi ugye kislány:

Kép
meg kapott egy ks autót!

Kika, HAjni! Módositom a hófordulót félévfordulóra Kép Hülye vagyok és nem tudok számolni. Nálam már egy hónappal idősebbek vagytok! Kép

Hugi!
Jó hogy jöttél!

Bea!

Azért mert egy hozzászólást 3* küldesz el még nem jár pirospont Kép
Most reggelizünk és jövök, hogy mindenkinek tudjak irni Kép !

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Puszi Mindenkinek!

Ezt most vetem a Corában a lánynak, hiszi ugye kislány:

Kép
meg kapott egy ks autót!

Kika, HAjni! Módositom a hófordulót félévfordulóra Kép Hülye vagyok és nem tudok számolni. Nálam már egy hónappal idősebbek vagytok! Kép

Hugi!
Jó hogy jöttél!

Bea!

Azért mert egy hozzászólást 3* küldesz el még nem jár pirospont Kép
Most reggelizünk és jövök, hogy mindenkinek tudjak irni Kép !

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Most szállt el az üzenetem!Kép
így most csak:

Hajni, Kika
Boldog félévességet a lánykáitoknak!
Kép

Majd jövök.
PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Most szállt el az üzenetem!Kép
így most csak:

Hajni, Kika
Boldog félévességet a lánykáitoknak!
Kép

Majd jövök.
PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Kriszta!

Nekünk ágyat nem kell vinnünk.A keresztanyám fiának meg volt még a kiságya,és odaadták.Anyu vett bele új matracot,és a Noémi abban alszik.
Írd már meg nekem részletesen,légy szíves,hogy kell csinálni azt a vigyorgó fejet.

Ildi
tfildiko
 
 


Kriszta!

Nekünk ágyat nem kell vinnünk.A keresztanyám fiának meg volt még a kiságya,és odaadták.Anyu vett bele új matracot,és a Noémi abban alszik.
Írd már meg nekem részletesen,légy szíves,hogy kell csinálni azt a vigyorgó fejet.

Ildi
tfildiko
 
 


SziasztokKép
Köszönjük a köszöntéseketKép Én is kiívánok "kortárs" Tüncsinek nagyon boldog félévességet, jó egészségetKépKép

Andi,
GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰ, igazi nőcisKép

Hugi, Meli,
nagyon szépek és aranyosak a babákKép

Én képet csak magánban tudok küldeni, mert sana a szőke nő nem tud kicsinyíteniKép

Andi,
Tényleg kiváncsi vagyok mit vetettek a Corában, úis a mostani akciós újságban (itt a pomáziban) semmi baba cucc nincs leárazva?????Kép

Bea,
Én vettem olyan kajcsit mert nagyon jó árban volt a hétvégén az Auchan-ba és egyenlőre elraktamKép Spájzolós típus vagyok,KépKép a novemberi akciós pelusból is van még 10 csomaggalKépKép (direkt nagyobb méretet vettem bíztam benne, hogy csak belenő a lányKépKép)

Bea, Meli,
Mindenképp jár a piros. Csajok azért egy üzit 3x elküldeni is sok idő, legalább addig is "velünk" volt,KépKép legyetek vajszívűek.Kép

Lujzi,
hazaért és nagyon hamar, már este 8-ra itthon volt, így ő fürdetett. Ami most jól jött mert a derekam tropa, asszem el kell mennem ezzel dokihozKép

Ja képzeljétek már nem éjjelKépKép fürdetünk,(ez eddig este 10 körül volt) hanem jóval korábbra hoztuk, így este 9-kor már alszik a lányzó és reggel csak hatkor ébred. Na néha azért van egy kis hajnali kelés is de azért ez még belefér.Kép

pusz mindenkinek
K
kika
 
 


SziasztokKép
Köszönjük a köszöntéseketKép Én is kiívánok "kortárs" Tüncsinek nagyon boldog félévességet, jó egészségetKépKép

Andi,
GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰ, igazi nőcisKép

Hugi, Meli,
nagyon szépek és aranyosak a babákKép

Én képet csak magánban tudok küldeni, mert sana a szőke nő nem tud kicsinyíteniKép

Andi,
Tényleg kiváncsi vagyok mit vetettek a Corában, úis a mostani akciós újságban (itt a pomáziban) semmi baba cucc nincs leárazva?????Kép

Bea,
Én vettem olyan kajcsit mert nagyon jó árban volt a hétvégén az Auchan-ba és egyenlőre elraktamKép Spájzolós típus vagyok,KépKép a novemberi akciós pelusból is van még 10 csomaggalKépKép (direkt nagyobb méretet vettem bíztam benne, hogy csak belenő a lányKépKép)

Bea, Meli,
Mindenképp jár a piros. Csajok azért egy üzit 3x elküldeni is sok idő, legalább addig is "velünk" volt,KépKép legyetek vajszívűek.Kép

Lujzi,
hazaért és nagyon hamar, már este 8-ra itthon volt, így ő fürdetett. Ami most jól jött mert a derekam tropa, asszem el kell mennem ezzel dokihozKép

Ja képzeljétek már nem éjjelKépKép fürdetünk,(ez eddig este 10 körül volt) hanem jóval korábbra hoztuk, így este 9-kor már alszik a lányzó és reggel csak hatkor ébred. Na néha azért van egy kis hajnali kelés is de azért ez még belefér.Kép

pusz mindenkinek
K
kika
 
 


Kika, NaliKép
Nagyon-nagyon boldog félévességet kívánok Annának és TimikénekKép
Képeket tényleg szívesen látnánk!!!Kép

LujziKép
jajaj, erre a bújtatott reklámra nem is gondoltam! Azért remélem nem rúgtok kiKép

IldiKép
Jó pakolászást és örülök, hogy hatott a sajtburi, lehet, hogy nekem is kellene bedobnom egyet. Majd beszakad a hátam és leszakad a derekam, este lefekvés előtt megmértem a lázamat, mert nagyon rázott a hideg, hát 38 volt. Gyorsan bekaptam egy rubophent, ebből kifolyólag reggelre tiszta tucsak voltam, úgy leizzadtamKép
Most már nincs lázam, ennek örömére gyorsan végigporszívóztam az egész lakástKép

Bea, Lujzi, IldiKép
Mi is szoktunk "hintázni", de ő kézben (hinta híján)Kép Nagyon élvezi, hatalmasakat kacarászik. A kedvence a "zsip-zsup" (nem tudom ismeritek-e), megfogja apa a hóna alatt én meg a bokáját, énekeljük neki a dalt és közben hintáztatjuk jobbra-balra. Na annyira rötyög, hogy majdnem betojikKépKépKép

AndiKép
Remélem jól sikerült a bevásárlás és nem ürült ki a pénztárca teljesenKép

Itt már megint esik ez a fránya hó!!!

HugiKép
De jó, hogy jöttél! Megijedtél mi?!KépKép
Nagyon édes KekeckukacKép Remélem azért nem fejjel a cseresznyéstálban kötött kiKép
Enyém apa is néha ilyen, ott történnek a szeme előtt a dolgok, de nem lát, csak néz. Még jó, hogy ott voltam anno, mert jó nagy kopp lett volna.

Meli
Bnm
 


Kika, NaliKép
Nagyon-nagyon boldog félévességet kívánok Annának és TimikénekKép
Képeket tényleg szívesen látnánk!!!Kép

LujziKép
jajaj, erre a bújtatott reklámra nem is gondoltam! Azért remélem nem rúgtok kiKép

IldiKép
Jó pakolászást és örülök, hogy hatott a sajtburi, lehet, hogy nekem is kellene bedobnom egyet. Majd beszakad a hátam és leszakad a derekam, este lefekvés előtt megmértem a lázamat, mert nagyon rázott a hideg, hát 38 volt. Gyorsan bekaptam egy rubophent, ebből kifolyólag reggelre tiszta tucsak voltam, úgy leizzadtamKép
Most már nincs lázam, ennek örömére gyorsan végigporszívóztam az egész lakástKép

Bea, Lujzi, IldiKép
Mi is szoktunk "hintázni", de ő kézben (hinta híján)Kép Nagyon élvezi, hatalmasakat kacarászik. A kedvence a "zsip-zsup" (nem tudom ismeritek-e), megfogja apa a hóna alatt én meg a bokáját, énekeljük neki a dalt és közben hintáztatjuk jobbra-balra. Na annyira rötyög, hogy majdnem betojikKépKépKép

AndiKép
Remélem jól sikerült a bevásárlás és nem ürült ki a pénztárca teljesenKép

Itt már megint esik ez a fránya hó!!!

HugiKép
De jó, hogy jöttél! Megijedtél mi?!KépKép
Nagyon édes KekeckukacKép Remélem azért nem fejjel a cseresznyéstálban kötött kiKép
Enyém apa is néha ilyen, ott történnek a szeme előtt a dolgok, de nem lát, csak néz. Még jó, hogy ott voltam anno, mert jó nagy kopp lett volna.

Meli
Bnm
 


AndiKép
Most nézem, milyen szépen villognak azok a fogacskákKép

Puszi:
Meli
Bnm
 


AndiKép
Most nézem, milyen szépen villognak azok a fogacskákKép

Puszi:
Meli
Bnm
 


Orsi,
Elefeljettem megírni, hogy nagyon jó a hajadKép és szerintem jól állKép
K
kika
 
 


Orsi,
Elefeljettem megírni, hogy nagyon jó a hajadKép és szerintem jól állKép
K
kika
 
 


Sziasztok!

Andi!
Húúú, ez tényleg nagyon nőcis szerkó! KépKép Látom, Annának is tetszik! Kép

Ildi!
Az utazóágyat most már otthon hagytuk, így többet nem kell vinni! Kép
Röhögő fej: kettőspont és rögtön után egy nagy O, a mosolygós kettőspont és rögtön után ), szomorú ugyanez, de utána (!

Kika!
Akkor már együtt a család! KépKép Derekad Kép Nekem a hátam akar bekrepálni Kép Otthon megnézte egy csontkovács pasi, és azt mondta, hogy elég tropa. Akkor egy kicsit megropogtatott, utána egy darabig jobb volt Kép Az a legrosszabb az egészben, hogy éjjel érzem igazán, reggel alig tudok felkelni, aztán bemozgatom és legalább napközben nem fáj Kép
Fürdetés: most már nálunk is 8-kor van Kép
Történt valami előrelépés bajor munka ügyben??

Meli!
Zsipp-zsupp nálunk is megy, de szintén a hordozóban, vagy én egyedül szoktam "dobálni" Kép
Jó hogy mondtad, este megpróbáljuk apával is Kép
Remélem, nem tör ki rajtad is az influ Kép
Kép Itt még mindig tavasz van, tegnap eső lett a felhőkből Kép

Orsi!
Ugye nem hiszed, hogy megúszod ennyivel???

Hugi!
Ugye te se???

Hajni!
Gyere elő, léci-léci!! KépKép

Eve, Bea!
Gyerünk-gyerünk!!! Kép

Puszi
Krisz

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok!

Andi!
Húúú, ez tényleg nagyon nőcis szerkó! KépKép Látom, Annának is tetszik! Kép

Ildi!
Az utazóágyat most már otthon hagytuk, így többet nem kell vinni! Kép
Röhögő fej: kettőspont és rögtön után egy nagy O, a mosolygós kettőspont és rögtön után ), szomorú ugyanez, de utána (!

Kika!
Akkor már együtt a család! KépKép Derekad Kép Nekem a hátam akar bekrepálni Kép Otthon megnézte egy csontkovács pasi, és azt mondta, hogy elég tropa. Akkor egy kicsit megropogtatott, utána egy darabig jobb volt Kép Az a legrosszabb az egészben, hogy éjjel érzem igazán, reggel alig tudok felkelni, aztán bemozgatom és legalább napközben nem fáj Kép
Fürdetés: most már nálunk is 8-kor van Kép
Történt valami előrelépés bajor munka ügyben??

Meli!
Zsipp-zsupp nálunk is megy, de szintén a hordozóban, vagy én egyedül szoktam "dobálni" Kép
Jó hogy mondtad, este megpróbáljuk apával is Kép
Remélem, nem tör ki rajtad is az influ Kép
Kép Itt még mindig tavasz van, tegnap eső lett a felhőkből Kép

Orsi!
Ugye nem hiszed, hogy megúszod ennyivel???

Hugi!
Ugye te se???

Hajni!
Gyere elő, léci-léci!! KépKép

Eve, Bea!
Gyerünk-gyerünk!!! Kép

Puszi
Krisz

Kép
lujzika
 
 


Andi!

De csini a lány!Mi pénz volt a ruci?

Kika!

Jobbulást,remélem,hamar rendbe jön a derekad.
Nekem is küldj képet,légy szíves!!!
Örülök,hogy a párod megérkezett.

Meli!

Gyógyulj meg!Már én is teszek-veszek.Tegnap olyan rosszul voltam,hogy nem csináltam semmit.
Zsip-zsup jó ötlet,ki fogjuk próbálni.

A lány alszik,egy kicsit sétáltunk.Vettem egy kis banánt meg mandarint.Most kell a vitamin.

Ildi
tfildiko
 
 


Andi!

De csini a lány!Mi pénz volt a ruci?

Kika!

Jobbulást,remélem,hamar rendbe jön a derekad.
Nekem is küldj képet,légy szíves!!!
Örülök,hogy a párod megérkezett.

Meli!

Gyógyulj meg!Már én is teszek-veszek.Tegnap olyan rosszul voltam,hogy nem csináltam semmit.
Zsip-zsup jó ötlet,ki fogjuk próbálni.

A lány alszik,egy kicsit sétáltunk.Vettem egy kis banánt meg mandarint.Most kell a vitamin.

Ildi
tfildiko
 
 


Hülye ez a gép, én esküszöm, hogy csak egyszer küldtem el! Nem is voltam a gép közelében!Kép

Később jövök
Vendég
 


Hülye ez a gép, én esküszöm, hogy csak egyszer küldtem el! Nem is voltam a gép közelében!Kép

Később jövök
Vendég
 


basszus!

Irtam mindenkinek és kilépett agép.
Anna meg felébredt. NEmsoká újra kezdem.

Andi
Kép
mucska
 
 


basszus!

Irtam mindenkinek és kilépett agép.
Anna meg felébredt. NEmsoká újra kezdem.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kriszta!

Valamit biztos,hogy nem jól csinálok.Nekem nem sikerül.Reménytelen eset vagyok.Köszi,hogy leírtad.

Ildi
tfildiko
 
 


Kriszta!

Valamit biztos,hogy nem jól csinálok.Nekem nem sikerül.Reménytelen eset vagyok.Köszi,hogy leírtad.

Ildi
tfildiko
 
 


Bocs ez már röviditett lesz Kép

Kika!

VAn külön gyerekkatalógus azt nézd Kép

Hugi!
Jó hogy vagy, gyere ha tudsz. Kekec kukac haláli édes! Kép

Bea!

Bársonyhajúra nem mond, hoyg csak a hintában viselkedik jól, mert ez nem igaz. Kikapsz Kép

Ildi!

A ruha 1500 körül volt, nem találom a blokkot.
Vettünk 8990 ért gyerekülést. Tök jó, Anna hazafele fel is avatta.


Meli!
Villognak bizony!

glutén : én még csak ritkán adok, de csak megszokásból veszem a gluténmenteset, most gondolkodtam el, hogy ma is visszaraktam tejpépet miatta.Kép

Krisz!

Jól vagytok már egészségileg?

Hajni, Éva, Orsi?


MI vettünk egy csomó gyerekkaját, egy autót a lánynak. Tápit, mert adatk hozzá dobozt is, meg a tejpép is jó áron van.
MOst megyek, mert Anna kiszedia széket alólam, leszek még.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Bocs ez már röviditett lesz Kép

Kika!

VAn külön gyerekkatalógus azt nézd Kép

Hugi!
Jó hogy vagy, gyere ha tudsz. Kekec kukac haláli édes! Kép

Bea!

Bársonyhajúra nem mond, hoyg csak a hintában viselkedik jól, mert ez nem igaz. Kikapsz Kép

Ildi!

A ruha 1500 körül volt, nem találom a blokkot.
Vettünk 8990 ért gyerekülést. Tök jó, Anna hazafele fel is avatta.


Meli!
Villognak bizony!

glutén : én még csak ritkán adok, de csak megszokásból veszem a gluténmenteset, most gondolkodtam el, hogy ma is visszaraktam tejpépet miatta.Kép

Krisz!

Jól vagytok már egészségileg?

Hajni, Éva, Orsi?


MI vettünk egy csomó gyerekkaját, egy autót a lánynak. Tápit, mert adatk hozzá dobozt is, meg a tejpép is jó áron van.
MOst megyek, mert Anna kiszedia széket alólam, leszek még.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


SziasztokKép

Most megpróbálom újra megírni, de már nem nagyon emlékszem rá.Kép Azóta sétáltunk, Gergő még alszik a babakocsiban, így talán lesz időm befejezni ezt a hsz-t. De most már mindig le fogom másolni, amit írok, olyan méreg, mikor elszáll!Kép

Mindenkinek köszi haj ügyben a dícséreteket és Gergő nevében is! Tényleg nagyon cuki kismókus! És látnátok, mikor úgy igazándiból fülig ér a szája! Azt lefotózni nagyon ritkán sikerül, de tényleg fülig ér Neki!Kép

Eve
Olyan aranyos vagy, amit írtál!Kép

Ildi
Örülök, hogy már jobban vagy, de azért wc-t takarítani még talán nem kéne! Mikor utaztok?

Kriszta
Ha megtudod mennyit mértem tegnap kész leszel!Kép Majd a hsz végén!Kép

Andi
Annyira tündér Annád van!Kép

Meli
Kis kúszó-mászó is tündéri!Kép

Nekünk elég katasztrófa volt az éjszakánk, valami frontra tippelek.Kép Meg a foga is bántja még, annak ellenére, hogy mind a kettő kint van! Ez normális? Annyira viszkethet Neki, állandóan a szájába nyúlkál, rág mindent. Néha félek is, mert annyira rágja a játékait, nehogy baja legyen annak a kis fogacskának!

Szóval, a tegnapi mázsálás eredménye: 9400 gramm!Kép Hátam, csípőm: no comment.Kép

Bea
Alma ügyben van valami híred? Tud nagymamád eladni nekünk, vagy keressek más forrást?

Most megyek gyorsan krumplit pucolni, amíg nem ébred fel.

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


SziasztokKép

Most megpróbálom újra megírni, de már nem nagyon emlékszem rá.Kép Azóta sétáltunk, Gergő még alszik a babakocsiban, így talán lesz időm befejezni ezt a hsz-t. De most már mindig le fogom másolni, amit írok, olyan méreg, mikor elszáll!Kép

Mindenkinek köszi haj ügyben a dícséreteket és Gergő nevében is! Tényleg nagyon cuki kismókus! És látnátok, mikor úgy igazándiból fülig ér a szája! Azt lefotózni nagyon ritkán sikerül, de tényleg fülig ér Neki!Kép

Eve
Olyan aranyos vagy, amit írtál!Kép

Ildi
Örülök, hogy már jobban vagy, de azért wc-t takarítani még talán nem kéne! Mikor utaztok?

Kriszta
Ha megtudod mennyit mértem tegnap kész leszel!Kép Majd a hsz végén!Kép

Andi
Annyira tündér Annád van!Kép

Meli
Kis kúszó-mászó is tündéri!Kép

Nekünk elég katasztrófa volt az éjszakánk, valami frontra tippelek.Kép Meg a foga is bántja még, annak ellenére, hogy mind a kettő kint van! Ez normális? Annyira viszkethet Neki, állandóan a szájába nyúlkál, rág mindent. Néha félek is, mert annyira rágja a játékait, nehogy baja legyen annak a kis fogacskának!

Szóval, a tegnapi mázsálás eredménye: 9400 gramm!Kép Hátam, csípőm: no comment.Kép

Bea
Alma ügyben van valami híred? Tud nagymamád eladni nekünk, vagy keressek más forrást?

Most megyek gyorsan krumplit pucolni, amíg nem ébred fel.

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Ildi!
De ez rögtön nem látszik, csak ha a nézet/küldést is megnyomtad!
Krisz

Kép
lujzika
 
 


Ildi!
De ez rögtön nem látszik, csak ha a nézet/küldést is megnyomtad!
Krisz

Kép
lujzika
 
 


Ildi
Úgy tudsz mosolygós és vigyorgós fejeket csinálni, hogy beütsz egy kettőspontot és rögtön utánna egy ) jelet, vagy egy nagy o betűt! De ne legyen köztük hely, rögtön egymás után. Tehát nem : ), hanemKép és nem : O, hanemKép.

Remélem menni fog!

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Ildi
Úgy tudsz mosolygós és vigyorgós fejeket csinálni, hogy beütsz egy kettőspontot és rögtön utánna egy ) jelet, vagy egy nagy o betűt! De ne legyen köztük hely, rögtön egymás után. Tehát nem : ), hanemKép és nem : O, hanemKép.

Remélem menni fog!

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Andi,
Papír alapú katalógusom nincs most megnéztem a web oldalukat de ott a gyerek kaják nincsennekleárazva, melyik és mennyi??????
K
kika
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: