Új privát üzeneted érkezett!

Meli!
Jól tetted, jól tetted, érett már az a feketepont! Kép

Krisz

Kép
lujzika
 
 


LujziKép
Van mentségem!!!Kép
Vásárolni voltunk, Réka éléskamráját kellett feltölteni!!!
Tegnap tisztára rá volt gerjedve a kekszes-piskótás tejpére, minden kanál előtt sikongatott, hogy adjam már.

Lehet, hogy a gyerekem rosszul van összerakva, mindig örülök, hogy milyen aranyosan eljátszik a játékaival, hát most rájöttem, hogy mindegyiken a cimke tetszik neki, azzal játszikKép

Meli
Bnm
 


Meli!
Akkor ez nagyon közös vonás! A legapróbb kiálló címkét is észreveszi Eszter is Kép És az a legfinomabb rágcsa a világon! Kép

Krisz

Kép
lujzika
 
 

 
 

Hát,lányok elég rosszul vagyok.Nem használ az Aspirin sem.Ilyen gyenge már rég voltam.Apának telefonáltam,hogy hozzon nekem hamburgert.Hátha az lecsúszik.Nem kívánok semmit.
Majd este jövök,ha jobban leszek.A Noémi elkezdte a műsort.

Ildi
tfildiko
 
 


IldiKép
Kitartás!(könnyű mondani). Ülj be egy kád forró vízbe, dobj be egy felest, áztasd magadat kb. fél órát, az kihoz mindent! Ja, bocsi, most kapcsolok, hogy mikulás van, akkor sztornóKépKépKép
Addigra remélem rendbe jössz. Lehet, azért vagy ilyen gyenge, mert így a kettő nagyon ütKép

LujziKép
Na, cimkerágcsáló gyerekek, ez jó!!!KépKépKép
Nálunk még az üdítősdoboz, az ásványvizes flakon a nyerő. Múltkor extra élvezettel széttépte az újságomat, plusz a nagy ígyekezetben le is bukta, úgyhogy a kukában landolt az újság, pedig még ki sem olvastamKépKép
Gondolta, okádék ez a lap, az apja is csak szennylapnak hívjaKép Apja lányaKép

Pusz:
Meli
Bnm
 


Ildi!
Te szegény! Kép De a hamburger naggggyon jó orvosság Kép Tegnap én is azzal kúráltam magam (pedig nem is voltam beteg Kép)!

Meli!
Nagyon kifejező Réka vélemény-nyilvánítása Kép Képzeld, majd ha már beszélni is tud Kép

Pusz
Krisz

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok,
élek de fogzás van és szörnyű hisztis, majd jövök pusz

ja nekem annyi feketém van, hogy meg is buktamKép
kika
 
 


KikaKép
Nem feladni!!! Lehet ám pótvizsgára jelentkezni!!!Kép

LujziKép
Ne ettől félek én is, mi lesz ha már beszélni tud majdKép Elküld a búbánatbaKép

Közben gyártom az adóbevallásomat, pénz áll a házhozKép

Pusz:
Meli
Bnm
 


Ajajj!
Itt elkezdett esni a hó!!!Kép

Meli
Bnm
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁ, de utálom!!!
Mindig akkor fogy ki ez a köcsög tinta a nyomtatóból, amikor nem kéneKépKép

M.
Bnm
 


De jól ellevelezgetek itt magambanKép
Bnm
 


Ildi,
Jobbulást Neked és pihizzél ha tudsz!Kép

Bea,Kép
Olvastam, lassan minden a régi vagy mégsem????

Lujzika,
Elindultak visszafelé, egy órája beszéltünk akkor Passaunál voltak, rossz volt nélküle de már jön hazaKépKépKép
Németeken csodálkozim hiszen tényleg mindent visszavesznek környezetkimélés miatt, miért pont a bébiüveg maradt ki???rejtély.

Meli,
Első siker napomKép Anna ma egy egész üveg gyümit evett 10 körül (nem kellett neki uána semmi) majd ebédre egy üveg sütőtökös krumpli (Hipp)de utána még lenyomott 100 ml tápot, annyira nagyon jóóóóóó, elfogadta a kanalat és már nem azt a kanalas cumisüveget használjuk hanem normál kanalat, soha nem hittem volna, hogy ez is eljön.
Étvágya ma extra, de valszeg a tegnapi és a mai sok sok sétának.

Hajni,
nekem nagyon hiányzol.Kép

Bea,
Nagyikád most dolgozik a piacon?mert a hétvégén megyünk Mogyoródra a barátainkhoz.

Andi,
Mit rendezett ma át Anna???Kép

Na pusz
K
kika
 
 


Csajok!

Hamburgereket ne is emlegessetek, mert nagyon éhes lettem!!!Kép És ez ugye vidékKép
Ja, és hóesésről sem akarok hallani!Kép

Kika!
Mama most nem árul, mert nem nagyon van neki mit. Nektek tényleg vannak barátaitok Mogyoródon???Kép

Meli!
Legalább tudod, hogy kivel állsz szóba!Kép

Pusz
Vendég
 


Bea,
IgenKép Miért?? Nem tudom az utca nevet (szőke vagyok tudodKépKép) de a pizzás melleti házban laknak, és velük szemben van egy ja de eszembe jutottKépKép Gödöllő utca.
K
kika
 
 


Kika!
Akkor már nincsenek túl messze Kép
Nem fogtok eltévedni?? Mogyoród, Gödöllő ... Kép

Meli!
Itt még csak beborult, de soha nem lehet tudni, mi lesz belőle, eső vagy hó Kép
Jó a társaságod Kép!

Bea!
A tieden! Kép (Mogyoródon)! Nekem most hozott apa egy másfajta finomságot valamilyen libanoni étteremből Kép Olyasmi, mint a Döner Kebab, de sokkal finomabb! Kép Csak hogy fokozzam az étvágyad Kép

Pusz
Krisz

Kép
lujzika
 
 


Kika,
most csak nekedKép Az én bébiételes üvegeimet apa elviszi egy helyre, ahol nagyon örülnek neki. Sőt, ha más ügyből megy, akkor is azt kérdezik, hogy ugye üveget hoztál?
Ja, és azért nem visszaváltható, mert nagyon vigyáznak a kisbabák egészségére, így csíramentes az üveg. Egy mosott üveg már soha nem lesz csíramentes. A csíramentesítés meg gondolom már többe kerülne, mint az új üveg, bár erről még nem olvastam. Tudod, én már elég sok mindent összeolvastam erről az elmúlt 10 évbenKép
És mindig kérdezed mennyit kéne hízni. Hát azt nem tudom, de most Tüncsi 60 dekát hízott 4 hét alatt, így elérte a 6,36-otKép De ez nem mérvadó, mert ő nagyon le volt maradva...

A többieknek is pusz,
Hajni
nalika
 
 


Jelentem, elállt!!Kép

NaliKép
Te most durci vagy, vagy mi van, hogy nem jössz???

Bea, LujziKép
Ja és nem fogok összeveszni magammal, mi???KépKépKép
Bár ki tudjá, bármi előfordulhatKép

KikaKép
Na látod, hogy sikerült, a kitartás meghozta a várva várt eredménytKép Nagyon ügyes, és tényleg jó étvágya vanKép

Pusz:
Meli
Bnm
 


Hajni,
KösziKép Én is elküldhetem arra a helyre???Kép Mert nagyon sajnálom kidobni.....vagy ne csináljak ebből problémát??????Kép
Hiányzol ám, úgye tudod???Kép Tüncsinek pedig nagyon szép a súly gyarapodása és bár nem értek hozzá szerintem nincs lemaradva súlyban, mondjuk a 9-11 kg-hoz igenKépKép na de félévesen ez szuper súly, gondolom mozog is ezerrel.
Képet lécciléccilécci.....

pusz
kika
 
 


Sziasztok

Itt vagyunk. Meg volt az oltás, volt egy pici bömbi, de kifele nevetett.

Hát most 50 dkg hizást produkált de kivételesen nem szidtak össze. Kép MOst 7750 gr. Megmértük: 70-71 cm, de a kiskönyvbe 68 cm került. Nem birok a védőnővel, de már nem is érdekel.
egy hónap múlva kapjuk a 3. agyhártya gy.védőoltást.

Fluort nem engedi, szerinte káros a gyereknek.
1 éves kor után kap bárányhimlő elleni védőoltást, 2 éves kor után meg kullancs hatása ellenit.

Próbálom ezt a keveset végig olvasni és irni is mindenkinek, de nehezen megy , mert Anna itt csimpaszkodik.
Ezért most mindenkit külön puszikálok és bocsika , hoyg nem irtam külön külön. Remélem ezért már csak fél fekete pont jár Kép
Andi és az ördögfióka

Andi
Kép
mucska
 
 


SziasztokKép

Csak most tudok leülni olvasni és még kérdéses, hogy mikor fogom tudni elküldeni? Gergő folyamatos odafigyelést igényel és nem akar aludni.Kép Nemsoká szopizunk, remélem akkor csak elalszik!
Most fél 5 múlt, meglátjuk mikor küldöm el!Kép

Ildi
Sajnálom, hogy lebetegedtél!Kép A Neocitránt érdemes lenne megpróbálnod!

Kriszta
Hát igen!Kép
Kilócipelés: azért érzem rendesen a csípőmet is miatta.Kép De lesz még nehezebb is, úgyhogy barátkozom a kripliség gondolatával.Kép
Neocitránt én is nagyon szeretem, csak pocakosan és szoptatósan nem lehet. De szerencsére most nem is kell! Kop-kopp!Kép

Meli, Kriszta
Ma én is észrevettem, hogy Gergő is a cimkét nézegeti nagy gonddal.Kép

Meli
Okádék újságKépKépKép

Andi
PusziKép

Hajni
Tényleg, mi van Veled? Olyan furi, hogy csak így bekukkantasz és semmi több!Kép

Meli
Ez az ellevelezgetés ismerős!Kép A másik topikon jó sokáig ezt csináltam magammal. De a türelem rózsát terem, most tökre beindult az élet!Kép

Most megyek, lekicsinyítek 1-2 fotót, ma csinálta Karcsi a hajamról, ahogy ígértem. De még nem láttam, ha béna nem teszem fel!Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


SziasztokKép

Csak most tudok leülni olvasni és még kérdéses, hogy mikor fogom tudni elküldeni? Gergő folyamatos odafigyelést igényel és nem akar aludni.Kép Nemsoká szopizunk, remélem akkor csak elalszik!
Most fél 5 múlt, meglátjuk mikor küldöm el!Kép

Ildi
Sajnálom, hogy lebetegedtél!Kép A Neocitránt érdemes lenne megpróbálnod!

Kriszta
Hát igen!Kép
Kilócipelés: azért érzem rendesen a csípőmet is miatta.Kép De lesz még nehezebb is, úgyhogy barátkozom a kripliség gondolatával.Kép
Neocitránt én is nagyon szeretem, csak pocakosan és szoptatósan nem lehet. De szerencsére most nem is kell! Kop-kopp!Kép

Meli, Kriszta
Ma én is észrevettem, hogy Gergő is a cimkét nézegeti nagy gonddal.Kép

Meli
Okádék újságKépKépKép

Andi
PusziKép

Hajni
Tényleg, mi van Veled? Olyan furi, hogy csak így bekukkantasz és semmi több!Kép

Meli
Ez az ellevelezgetés ismerős!Kép A másik topikon jó sokáig ezt csináltam magammal. De a türelem rózsát terem, most tökre beindult az élet!Kép

Most megyek, lekicsinyítek 1-2 fotót, ma csinálta Karcsi a hajamról, ahogy ígértem. De még nem láttam, ha béna nem teszem fel!Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Szóval ilyen lett a hajam. Nekem egy kicsit rövid, de muszáj volt levágni, hogy ha nőni fog legyen valami formája. Majd kiderül.Kép

Kép
Kép

PuszKép

Orsi

avocado
 
 


Szóval ilyen lett a hajam. Nekem egy kicsit rövid, de muszáj volt levágni, hogy ha nőni fog legyen valami formája. Majd kiderül.Kép

Kép
Kép

PuszKép

Orsi

avocado
 
 


sziasztok!

hát ezért a sok szupi babaképért érdemes volt bekapcsolnom a gépet!Kép

Ildi !

Gyors javulást, mert így tényleg nem fogtok haza jutni.

Lujzi!

Nem fogtak a konyhába, csak tegnap (is meg ma is) Hőemelkedésem van és apa bezavart az ágyba. Délután meg vissza kelett vinnem az Orsit az orvoshoz és 3 órát ültünk ott.
Ma is ágyban kellett lennem, de apa most ment dolgozni ugyhogy rögtön ki is pattantam onnan!Kép

Lujzi! Meli!

cimke rgcsálás: Szóval vagyonokat vagytok képesek kiadni egy pici cimkére?Kép És még azt mondjátok, hogy játékot vesztek?

Feketepont: Nekem orvosi igazolásom van, ugyhogy csak egy fél feketébe eggyezek bele!Kép

Bea!

Ezért már érdemes volt előbujnom!Kép Mármint, hogy lássam az írásodat!Kép


Hajni!

Azért ez is több mint a semmi! De jöhettnél többet is!
Hol tartasz a vezetésben? Vagy már kezedben a jogsi?

Kika!

Jó darabig én is rakosgattam az üvegeket, de majdnem ellptek minket. Választanom kelett vagy a poharaink vagy az üvegek!Kép De hogy nézne ki ha bébiételes üvegekbe kinálnám az kávét, teát.... a vendékeknek?Kép Szóval az üvegek repültek.

Andi!

Pár fotó arról, hogy éppen miben mesterkedik a kis oltásos?

Orsi!

Jó lett a hajad, bár ha egy ilyen kis tündért tartasz a kezedbe akkor azért nehéz a hajadra koncentrálni és nem a legénykére!
Szóval jó lett a hajad és így nem tünik olyan rövidnek, csak valóban rövidebnek mint azokon a képeken amiket eddig láttam rólad!KépKép

puszi:
É.
eve
 
 


sziasztok!

hát ezért a sok szupi babaképért érdemes volt bekapcsolnom a gépet!Kép

Ildi !

Gyors javulást, mert így tényleg nem fogtok haza jutni.

Lujzi!

Nem fogtak a konyhába, csak tegnap (is meg ma is) Hőemelkedésem van és apa bezavart az ágyba. Délután meg vissza kelett vinnem az Orsit az orvoshoz és 3 órát ültünk ott.
Ma is ágyban kellett lennem, de apa most ment dolgozni ugyhogy rögtön ki is pattantam onnan!Kép

Lujzi! Meli!

cimke rgcsálás: Szóval vagyonokat vagytok képesek kiadni egy pici cimkére?Kép És még azt mondjátok, hogy játékot vesztek?

Feketepont: Nekem orvosi igazolásom van, ugyhogy csak egy fél feketébe eggyezek bele!Kép

Bea!

Ezért már érdemes volt előbujnom!Kép Mármint, hogy lássam az írásodat!Kép


Hajni!

Azért ez is több mint a semmi! De jöhettnél többet is!
Hol tartasz a vezetésben? Vagy már kezedben a jogsi?

Kika!

Jó darabig én is rakosgattam az üvegeket, de majdnem ellptek minket. Választanom kelett vagy a poharaink vagy az üvegek!Kép De hogy nézne ki ha bébiételes üvegekbe kinálnám az kávét, teát.... a vendékeknek?Kép Szóval az üvegek repültek.

Andi!

Pár fotó arról, hogy éppen miben mesterkedik a kis oltásos?

Orsi!

Jó lett a hajad, bár ha egy ilyen kis tündért tartasz a kezedbe akkor azért nehéz a hajadra koncentrálni és nem a legénykére!
Szóval jó lett a hajad és így nem tünik olyan rövidnek, csak valóban rövidebnek mint azokon a képeken amiket eddig láttam rólad!KépKép

puszi:
É.
eve
 
 


Lányok!

Egy kicsit jobban vagyok.Köszönöm az aggódásokat.Legyűrtem 2 sajtburgert,aludtam fél órát.De még hányingerem van,a közérzetem sem az igazi.Szerintem azért is vagyok rosszul,mert már több éjszaka alig aludtam.Na,és a megfázás és még a mensi is.Együtt egy kicsit sok.

Hajni!

Örülök,hogy jöttél.

Kika!

De jó,hogy ilyen étvágya van a lányodnak.

Andi!

Szép súlya van az Annának.Na,látod,nem érünk benneteket utol.Nem is bánom,nem szeretném,ha kövér lenne.Noémi 7640g.Legközelebb leméretem,hogy hány cm.

Ildi
tfildiko
 
 


Lányok!

Egy kicsit jobban vagyok.Köszönöm az aggódásokat.Legyűrtem 2 sajtburgert,aludtam fél órát.De még hányingerem van,a közérzetem sem az igazi.Szerintem azért is vagyok rosszul,mert már több éjszaka alig aludtam.Na,és a megfázás és még a mensi is.Együtt egy kicsit sok.

Hajni!

Örülök,hogy jöttél.

Kika!

De jó,hogy ilyen étvágya van a lányodnak.

Andi!

Szép súlya van az Annának.Na,látod,nem érünk benneteket utol.Nem is bánom,nem szeretném,ha kövér lenne.Noémi 7640g.Legközelebb leméretem,hogy hány cm.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi,
További jobbulástKép ezek a sajtburgerek győgyító erővel bírnakKép

címke: ezen jót derültem mert Anna is azt rágcsálja minden játékon, néha ellenőrzöm hogy stabilak-e és nem marad-e a szájában.

Andi,
Bárányos ellen miért oltatod be????Azon nem jobb ha átesik vagy be kell ellene oltatni???

Eve,
kávé, tea bébiüvegbenKépKép azért neked is van humorodKép
Jobbulást!!!!!


Lujzi,
férj már határon belül kb. este 8 mire hazaérnekKépKép

Meli,
Jelentkezz mert lassan érik a feketeKépKép
K
kika
 
 


Ildi,
További jobbulástKép ezek a sajtburgerek győgyító erővel bírnakKép

címke: ezen jót derültem mert Anna is azt rágcsálja minden játékon, néha ellenőrzöm hogy stabilak-e és nem marad-e a szájában.

Andi,
Bárányos ellen miért oltatod be????Azon nem jobb ha átesik vagy be kell ellene oltatni???

Eve,
kávé, tea bébiüvegbenKépKép azért neked is van humorodKép
Jobbulást!!!!!


Lujzi,
férj már határon belül kb. este 8 mire hazaérnekKépKép

Meli,
Jelentkezz mert lassan érik a feketeKépKép
K
kika
 
 


KikaKép
nana, ne nekem osztogasd azokat a feketéket!!KépKépKép

Képzeljétek kúszik a lány!!!! Kicsit még mamókás a tempónk, és van amikor a seggünket túl magasra emeljük és elborulunk, mint a krumpliszsák, de mostmár nem csak gurulva tudunk közlekedniKép

Megyek játszani, mert ma délután összesen 3*fél órát aludt és be indulva teljesen. Van egy - belülről szivacsos, kívül műbőr - labdája azt gyömöszöli, igazából ezen tanulta meg a kúszás alapmozdulatait.
Kép

Puszi:
Meli
Bnm
 


KikaKép
nana, ne nekem osztogasd azokat a feketéket!!KépKépKép

Képzeljétek kúszik a lány!!!! Kicsit még mamókás a tempónk, és van amikor a seggünket túl magasra emeljük és elborulunk, mint a krumpliszsák, de mostmár nem csak gurulva tudunk közlekedniKép

Megyek játszani, mert ma délután összesen 3*fél órát aludt és be indulva teljesen. Van egy - belülről szivacsos, kívül műbőr - labdája azt gyömöszöli, igazából ezen tanulta meg a kúszás alapmozdulatait.
Kép

Puszi:
Meli
Bnm
 


Kika!

A Noémi is rágcsálja a plüssök címkéit.
Akkor pár óra és már találkoztok is.

Meli!

Gratulálok a kúszáshoz!Ügyes a leányzó és nagyon szép is.

Most már azért izgulok,hogy én tudjak elaludni.Jó lenne,ha sikerülne pihennem.

Jó éjszakát Mindenkinek!

Ildi
tfildiko
 
 


Kika!

A Noémi is rágcsálja a plüssök címkéit.
Akkor pár óra és már találkoztok is.

Meli!

Gratulálok a kúszáshoz!Ügyes a leányzó és nagyon szép is.

Most már azért izgulok,hogy én tudjak elaludni.Jó lenne,ha sikerülne pihennem.

Jó éjszakát Mindenkinek!

Ildi
tfildiko
 
 


Itt vagyok, de hulla.

2 órán keresztül mostam a puzzle darabokat. Kellett nekem ennyit venni Kép



Reggelre Hajninak és Kikáéknak boldog hófordulót kivánunk!

Én Corába leszek, mert szét akarok nézni meg Annának akciós a kajája, igy nagy bevásárlás lesz.


Kika!

Egy injekcióval meg lehet úszni a bárányhimlőt. A tvben is volt róla szó a múltkor és a dokim is helyesli. Dokik szerint egyáltalán nem helyes már azért olyan helyre vinni a gyereket, hogy minnél hamarabb elkapja. És nekem is jobb, hogy nem kell kinlódni a lánynak 2 hetet. Ez egész életre védettséget ad.



Meli!

NAgyon szépek a képek és örülök, hogy most ilyen aktiv vagy Kép Te megérdemelsz egy piros pontot!
A lány nagyon fotogén! Kép

Nekem jobb volt, hoyg nem tudtam mire számithatok! Kép

Ildi!

Az a 110 gr nem nagy különbség Kép és 6 hét előnyünk van korban Kép
Remélem a sajtburger meggyógyitott!

Éva!
MA nem volt türelmem fényképezni csak reggel Kép
Kép

Tessék gyorsan meggyógyulni!Kép


Hajni!

Nagyon szépen fejlődött Tüncsi, nálunk a doki néni a szuper kategóriába sorolná súlya lapján! Kép


Bea!

Holnap én megyek a Corába, ezek szerint jól pofára fogok esni. Kiváncsi vagyok igy mennyi lóvét hagyok ott Kép

Krisz!

Ha ilyen kajákat le mersz mégegyszer ide irni én az életben nem jövök többet Kép

Orsi!

Jó a hajad, szépek vagytok a képeken!Kép

Lányok ma azért kaptam egy kettest legalább? Kép A fénykép meg ugye szorgalmi volt! Kép Tessék beszámitani!

Szép álmokat mindenkinek!
Holnap Cora után jelentkezem!

Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Itt vagyok, de hulla.

2 órán keresztül mostam a puzzle darabokat. Kellett nekem ennyit venni Kép



Reggelre Hajninak és Kikáéknak boldog hófordulót kivánunk!

Én Corába leszek, mert szét akarok nézni meg Annának akciós a kajája, igy nagy bevásárlás lesz.


Kika!

Egy injekcióval meg lehet úszni a bárányhimlőt. A tvben is volt róla szó a múltkor és a dokim is helyesli. Dokik szerint egyáltalán nem helyes már azért olyan helyre vinni a gyereket, hogy minnél hamarabb elkapja. És nekem is jobb, hogy nem kell kinlódni a lánynak 2 hetet. Ez egész életre védettséget ad.



Meli!

NAgyon szépek a képek és örülök, hogy most ilyen aktiv vagy Kép Te megérdemelsz egy piros pontot!
A lány nagyon fotogén! Kép

Nekem jobb volt, hoyg nem tudtam mire számithatok! Kép

Ildi!

Az a 110 gr nem nagy különbség Kép és 6 hét előnyünk van korban Kép
Remélem a sajtburger meggyógyitott!

Éva!
MA nem volt türelmem fényképezni csak reggel Kép
Kép

Tessék gyorsan meggyógyulni!Kép


Hajni!

Nagyon szépen fejlődött Tüncsi, nálunk a doki néni a szuper kategóriába sorolná súlya lapján! Kép


Bea!

Holnap én megyek a Corába, ezek szerint jól pofára fogok esni. Kiváncsi vagyok igy mennyi lóvét hagyok ott Kép

Krisz!

Ha ilyen kajákat le mersz mégegyszer ide irni én az életben nem jövök többet Kép

Orsi!

Jó a hajad, szépek vagytok a képeken!Kép

Lányok ma azért kaptam egy kettest legalább? Kép A fénykép meg ugye szorgalmi volt! Kép Tessék beszámitani!

Szép álmokat mindenkinek!
Holnap Cora után jelentkezem!

Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


AndiKép
Köszi a pirospontot, na egye fene megfelezem Veled, de csak azért mert a szorgalmit is megcsináltad!
Jó vásárlást holnapra!

BeaKép
Olvastam a fejleményeketKépKépKép

IldiKép
Remélem sikerül idejében elaludnod és ébredésektől mentes nyugodt éjszakát kívánok Nektek!Kép

Én is elteszem magamat holnapra!
Pusz:
Meli
Bnm
 


AndiKép
Köszi a pirospontot, na egye fene megfelezem Veled, de csak azért mert a szorgalmit is megcsináltad!
Jó vásárlást holnapra!

BeaKép
Olvastam a fejleményeketKépKépKép

IldiKép
Remélem sikerül idejében elaludnod és ébredésektől mentes nyugodt éjszakát kívánok Nektek!Kép

Én is elteszem magamat holnapra!
Pusz:
Meli
Bnm
 


Sziasztok!

Jöttem hogy beírhassátok az ellenőrzőmbe a feketepontokat Kép

Egyszerűen nem hagy élni a gyerek. Egész nap nem alszik szinte, de mivel rájött hogy tud közlekedni egy percre sem lehet magára hagyni. Tegnap előadta az első ágyról való leesést így is, pedig apa ott ült mellette Kép

Bocsi hogy nem reagálok semmire, de bár visszaolvasgattam, nem tudom megjegyezni. Szőke vagyok Kép

Próbálok többet jönni, hátha úgy sikerül.

Néhány kép a tegnapi produkcióról, avagy hogyan szerezzünk cseresznyét Kép

KépKép


Hisztimentesszépnapot!

Hugi
Amatőr
 


Sziasztok!

Jöttem hogy beírhassátok az ellenőrzőmbe a feketepontokat Kép

Egyszerűen nem hagy élni a gyerek. Egész nap nem alszik szinte, de mivel rájött hogy tud közlekedni egy percre sem lehet magára hagyni. Tegnap előadta az első ágyról való leesést így is, pedig apa ott ült mellette Kép

Bocsi hogy nem reagálok semmire, de bár visszaolvasgattam, nem tudom megjegyezni. Szőke vagyok Kép

Próbálok többet jönni, hátha úgy sikerül.

Néhány kép a tegnapi produkcióról, avagy hogyan szerezzünk cseresznyét Kép

KépKép


Hisztimentesszépnapot!

Hugi
Amatőr
 


Jó reggelt!

Orsi!

Én a hátamon érzem a Noémi cipelését.Na,és a vállamon.
Nagyon csini lett a hajad,a legényke pedig gyönyörű.

Éva!

Köszi.Ma már jobban vagyok.Nagyon köhögök,de a közérzetem jobb.
Neked is jobbulást!

Andi!

Gyönyörű a lánykád!

Kika!

Boldog félévességet kívánok az Annának!

Hajni!

Boldog félévességet kívánok a Timcsikének!

Meli!

Elég későn sikerült elaludnom,de 6 órát azért aludtam.

Hugi!

Nagyon aranyos a Bálint és ügyes!

Ildi
tfildiko
 
 


Jó reggelt!

Orsi!

Én a hátamon érzem a Noémi cipelését.Na,és a vállamon.
Nagyon csini lett a hajad,a legényke pedig gyönyörű.

Éva!

Köszi.Ma már jobban vagyok.Nagyon köhögök,de a közérzetem jobb.
Neked is jobbulást!

Andi!

Gyönyörű a lánykád!

Kika!

Boldog félévességet kívánok az Annának!

Hajni!

Boldog félévességet kívánok a Timcsikének!

Meli!

Elég későn sikerült elaludnom,de 6 órát azért aludtam.

Hugi!

Nagyon aranyos a Bálint és ügyes!

Ildi
tfildiko
 
 


Hajni!

Nagyon boldog félszülinapot kívánunk Timcsinek!Kép

Kép

Később jövök. Pusz mindenkinek!Kép
Vendég
 


Hajni!

Nagyon boldog félszülinapot kívánunk Timcsinek!Kép

Kép

Később jövök. Pusz mindenkinek!Kép
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Legelőször is:

Hajni, Kika!
Nagyon-nagyon boldog féléves szülinapot kívánunk Timcsinek és Annának !!! KépKépKép

Jó lenne, ha képeket is láthatnánk a félévesekről!!!

Hajni!
Azért beugorhatnál többször is, hátha pozitívan hatunk a kedvedre!Kép Na meg küldhetnél bizonyságot a jogsiról is! Kép
Tüncsi is beindult rendesen! Kép

Kika!
Remélem, apa rendben hazaért! Kép
Anna étvágya nem semmi! Kép

Ildi!
Örülök, hogy jobban vagy Kép Lehet, hogy a sajtburgerek jobban hatnak, mint bármilyen patikai csodaszer??? Kép

Eve!
Remélem, te is jobban vagy! Kép Milyen rendes apád van neked, hogy ágyba parancsol! Kép

Meli!
Szóval Réka is elindult a helyváltoztatás újabb módozatában Kép Lehet, hogy már csak mi nem bírjuk megemelni a nagyra nőtt kuffert?? Kép
Labda: nehogy a bújtatott reklámozásért kapj feketepontot Kép (Schöller)
Réka továbbra is dönörűűű ! Kép

Bea!
Hát te éhen haltál??? Kép

Andi!
Majd számolj be, miket kaptál a Cora-ban! Kép Anna egy kis vigyorbogyó !KépKép

Orsi!
Szerintem nagyon jó lett a frizud! Kép Kripliség Kép Nálam is érik nagyon Kép

Hugi!
Jó, hogy jöttél végre te is! Kép Megijedtél a büntitől, mi??? Kép Nem semmi Mackópajti! Kép

Eszterkém egyelőre nagyon próbálkozik a mászással, de nem megy! Kép Ő inkább a hordozóban produkálja magát, úgy hajtja magát, hogy attól félek, egyszer kirepül! A hinta-palinta a varázsige Kép
Na meg lazán felül benne, és az a félő, hogy kiborul! Szóval már nem lehet egyedül hagyni benne! KépKép

Szép napot mindenkinek!

Krisz

Kép
lujzika
 
 


Szép jó reggelt!

Legelőször is:

Hajni, Kika!
Nagyon-nagyon boldog féléves szülinapot kívánunk Timcsinek és Annának !!! KépKépKép

Jó lenne, ha képeket is láthatnánk a félévesekről!!!

Hajni!
Azért beugorhatnál többször is, hátha pozitívan hatunk a kedvedre!Kép Na meg küldhetnél bizonyságot a jogsiról is! Kép
Tüncsi is beindult rendesen! Kép

Kika!
Remélem, apa rendben hazaért! Kép
Anna étvágya nem semmi! Kép

Ildi!
Örülök, hogy jobban vagy Kép Lehet, hogy a sajtburgerek jobban hatnak, mint bármilyen patikai csodaszer??? Kép

Eve!
Remélem, te is jobban vagy! Kép Milyen rendes apád van neked, hogy ágyba parancsol! Kép

Meli!
Szóval Réka is elindult a helyváltoztatás újabb módozatában Kép Lehet, hogy már csak mi nem bírjuk megemelni a nagyra nőtt kuffert?? Kép
Labda: nehogy a bújtatott reklámozásért kapj feketepontot Kép (Schöller)
Réka továbbra is dönörűűű ! Kép

Bea!
Hát te éhen haltál??? Kép

Andi!
Majd számolj be, miket kaptál a Cora-ban! Kép Anna egy kis vigyorbogyó !KépKép

Orsi!
Szerintem nagyon jó lett a frizud! Kép Kripliség Kép Nálam is érik nagyon Kép

Hugi!
Jó, hogy jöttél végre te is! Kép Megijedtél a büntitől, mi??? Kép Nem semmi Mackópajti! Kép

Eszterkém egyelőre nagyon próbálkozik a mászással, de nem megy! Kép Ő inkább a hordozóban produkálja magát, úgy hajtja magát, hogy attól félek, egyszer kirepül! A hinta-palinta a varázsige Kép
Na meg lazán felül benne, és az a félő, hogy kiborul! Szóval már nem lehet egyedül hagyni benne! KépKép

Szép napot mindenkinek!

Krisz

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Erre még nem is gondoltam,hogy a sajtburgerek mentették meg az életem.Tényleg jobban vagyok,már felmostam,és kipucoltam a WC-t.Most elkezdek vasalni,és összeszedni,hogy mit viszünk haza.Majd apa pakol,ő azt nagyon érti.
Mi sem mászunk még,nem tud elindulni.
Aranyos lehet a lánykád,ahogy hintázik.Az enyém utálja a hordozót.De holnap kénytelen lesz benne ülni pár órát.

Ildi
tfildiko
 
 


Kriszta!

Erre még nem is gondoltam,hogy a sajtburgerek mentették meg az életem.Tényleg jobban vagyok,már felmostam,és kipucoltam a WC-t.Most elkezdek vasalni,és összeszedni,hogy mit viszünk haza.Majd apa pakol,ő azt nagyon érti.
Mi sem mászunk még,nem tud elindulni.
Aranyos lehet a lánykád,ahogy hintázik.Az enyém utálja a hordozót.De holnap kénytelen lesz benne ülni pár órát.

Ildi
tfildiko
 
 


Tiszta hülye vagyok!Kép

Kika!
Annának nagyon boldog félszülinapot!Kép

Kép

Pusz
Vendég
 


Tiszta hülye vagyok!Kép

Kika!
Annának nagyon boldog félszülinapot!Kép

Kép

Pusz
Vendég
 


Kriszta!

A hinta-palinta nálunk is nagyon menőKép Az egyetlen dolog, amiben szótfogad a gyermek!

Ildi!
Örülök, hogy jobban vagyKép

Meli!
KépKépKép
Nagyon édes a kis labdadögönyöző!Kép

Orsi!
Nagyon aranyos Gergő a képeken, neked pedig tök jó a frizurádKép

Hugi!
De jó, hogy jöttél! Nem lehetne kicsit gyakrabban?

Andi!
Vettél valamit a Corában?

Eve, Hajni???

Pusz
Vendég
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: