Új privát üzeneted érkezett!

Csilla: Végre jöttél, de jó:)

Én már nem hányok igaz nincs is mit. Hasmenésem van bár az is csak viz szinte. fejem nehéz cudarul érzem magam.
Fáj minden porcikám.
Jövök amint jobban leszek.
Puszi addig is mindenkinek!

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki legalább egy picinel jobban van!!

Csilla én is aggógom a járvány miatt.A suliba és az oviba nem nehéz összeszedni az ilyen betegségeket.Ezért úgy döntötünk hogy beadatjuk nekik a védőoltást.A három nagynak 971ft /db Zsebinek másabb kell neki1005ft került csak az övét egy hónap mulva meg is kell ismételni.A nagyokat délután ötre viszem a dokihoz hogy beadják Zsebi majd 17-én kapja meg a 15hónapos oltással együtt.Szóval ahoz képest nem drága hogy ha elkapnák a gyógyszer többe kerülne.És persze igy legalább nem szenvednek a betegségtől sem.
Na megyek mert felébredt a törpém.

kunkli
kunkli
 
 


Hello!

Felhívta a férjemet egy nő hogy nyertük egy két személyes egyhetes nyaralást vagyis a szállást.Mert ők így reklámozzák magukat stb....Vasárnap kell menni valami tályékoztatóra ott megkapjuk az üdülési utalványt vagy mit.Ti vagy ismerősötök járt már így ? félek hogy valami átbaszás de az bizti hogy egy vasat sem fizetek,nehogy lelépjenek vele.

kunkli
kunkli
 
 

 
 

Kunkli!

Ennek ne dőlj be. Engem is hívtak már. Én azt mondtam, nem érünk rá.

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


sziasztok!

csucsu köszike!igyekszem jönni. képzeld mára igérték a visszajelzést munka ügyben és sehol semmi. pedig én beleéltem magam!

Kunkli ! szerintem se dölj be nekik anno én megtettem és még meg is van a hotelcsekkem, semmire nem mentem vele!

NEm drága az oltás, de azért én félnék beadatni. Meg most nem is tudom megoldani, én most csak echinaceát adok nekik.

pusz

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok en gripas vagyok es ami a gond hogy nem ihatok semilyen gyogyszert mivel szoptatok meg.Mondjatok nekem mikor kaptatok meg a menstruaciot a szules utan kezdek aggodni mivel mar 7 honap elmult es en meg nem kaptam meg igaz szoptatom meg a kicsit!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
lauracska
 
 


Sziasztok!

Laurácska először is jobbulást neked!!!
A kérdésedre a válasz hogy teljesen változó mikor jön meg.Az elskettőnél már nem tudom de Krisznél több mint egy évmulva Zsebinél pedig egyből .Ezen ne aggódj!De ugye azt tudod hogy attól még lehetsz terhes.

kunkli
kunkli
 
 


Na itt vagyok csajok!
Kunkli: Apósomék is nyertek ilyet el is mentek de csak mézesmadzag az egész.

Kcsilla: Remélem csak késnek a telcsivel és vissza is hívnak. Jó lenne ha 2008-én jól kezdődne.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsu csak a bemutatóra mentek el vagy a nyaralásra is?Mert elmentünk a bemutatóra megkaptuk a hotelcsekket már csak attól félünk ha elmegyünk még a végén kifizettetik velünk vagy ott tartanak mosogatni.

Amúgy hogy vagy?

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: csak a bemutatóra mentek el. Korfura nyertek egy hetet szállodában. Megnézték a neten és az a szálloda abszolút nem drága. A repülőjegy pedig olyan drága volt rajtuk kerseztül, hogy megfiztetették a szállodát is benne.
Attól függ ti hova nyertetetek szállást? Nézzétek meg a neten a neve alapján.
De nekem az furcsa miért is nyer valaki utat aki nem is tett érte semmit.
Szerintem itt van a bökkenő. Nem?

Már jól vagyok ma szedtem le a fenyőt most takaritok utána. olyan fura a lakás most a fa nélkül. Olyan üres minden.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Látogassátok meg a köv. oldalt.
Mondókákat fogtok találni :-D

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Vagy

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Köszi

Sziasztok

Üdv.
maci1981
 
 


Sziasztok!

Csucsu én is takarítottam hogy nincsennek itthol a kölkök.
Mi csak ide Olaszországba Riminibe mennénk mert három közül lehet választani de mi félünk a repüléstől ezért ide el tudnánk autózni nem kerülne sokba az üzemanyag.Ettől félünk mi is hogy valami bökkenő van.De senki nincs aki elment volna és azt mondaná hogy .ez és ez volt.A tvben sem hallottam még róla sem jót sem rosszat.Majd látjuk.

Csilla találtál melót!? Mit?

Britta mi ujság hogy tetszik Daninak az ovi?

Laurácska jobban vagy?

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Mi tavaly Rimineben nyaraltunk . nagyon szupi volt. repülővel mentünk. Mondhatom a Szabina birta a legjobban. A férjem nagyfiát is vittük ő is jól érezte magát. Családoknak szupi hely Rimini. De miért nem mentek Jesoloba? Az közelebb van 200km-el és ugyanolyan szupi hely. Én ott is nyaraltam és fantasztikus hely. velence közel van 40km. Rimini délebre van és szinte ugyanolyan Jesolo. Sőt ott ha szállodában vagy apartmanban szálsz meg akkor kapsz Beach kártyát amivel ingyen igénybe vehetsz napernyőt és asztalt a parton. Rimini drágább amúgy de szintén álomszép a strandja homokos és lassan mélyül.
Amúgy ha kocsival mentek szerintem nem olyan rizikós. Hisz annyi szálloda van valami szállás biztos van. Ha netán az átverés lenne.
Viszont ne augusztusba menjetek mert akkor pihennek az olaszok is. És akkor tutti nincs szállás.
Van Rimini térképünk és katalógusunk hova érdemes menni. Ha mentek elküldöm neked postán.

Ui: amúgy mi az Italia tourral mentünk az a legkorekktebb az olasz utakban. nem bántuk meg. és fapados repülőjegyet is intéznek. nem hiszed el de 4-en 30Ft ért repültünk. csak az illetéket kellet kifizetni. Ami 4főre 43ezer Ft volt. A benzin és az autópálya dij is annyi közel. Igaz ti többen vagytok érdemes kocsival menni.

Kép
csucsu05
 
 


Hello!

Nagyon köszi az infót és a felajánlast is.Szóval az történt hogy a bemutatón azt mondták lehet választani hováakarunk menni Riminibe,Teneriffébe,Madeirára de fel kell hívni a hotellcsekken lévő telefonszámot mert ott intézik ezt az ügyet.Mi ugy gondoltuk jo lesz nekünk Rimini mert kicsit nagyon félünk a repüléstől.Tegnap délután fölhívtuk a számot és ott közölték hogy a mivel nem vásároltunk csak Teneriffébe vagy Madeirára mehetünk.De mivel hogy annyi pénzünk nincs és valószínű hat lóval sem bírnának felvontatni a gépre maradunk a fenekünkön.
Amúgy Cintia valószínű megint fellép a karneválon így megint hozzá kell igazítani a nyári programokat.
Mi is beugrottunk tavaly hazafelé Velencébe szép de nekem az a sok lépcső nem jött be a hidakon a babakocsit nem győztük cipelni.Szidtam az egész hülye olasz népet nem tudom miért nem csinálnak egy kis sávot ahol lehet tolni a babakocsit és azon gondolkodtam hogy a fenébe közlekednek tolókocsival is hát ez számomra rejtéj.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Valószinű örülnek, hogy velence még megvan. Évről évre süllyed. Régen nemigen gondoltak babkocsira vagy tolokocsira.
Amúgy Riminibe enélkül is elmehettek. Apartmanok nem olyan drágák és kocsival mehettek. Nagyon szép és pont ideális gyerekes családoknak.

Kép
csucsu05
 
 


Tudom a férjem is ugyanezt mondta.Majd meglátjuk hogyan fogunk állni anyagilag lehet nem is fogunk tudni menni sehová.És Ti mit terveztek az idén?

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Láttam az egész család már regizett az iwiwen.
:)

A vonalzódon a Szabi képe nincs fent. Azt láttad? Régebben ott volt a képe is nem? Tessék vissza tenni őt :)

Hát idén mi Görögországba mennénk Korfura ha eladjuk a házat. Ha nem akkor nem megyünk mert gyesből nehéz lenne kihozni.

Kép
csucsu05
 
 


Hello!
Már csak Zsebinek és apjának nincs.Hallgattam rád azért csináltam magamnak is.Kiváncsi leszek hány ismerőst tudok összeszedni.

Már rengeteget próbáltam a noivonalas vonalzóra rakni képet de nem tudok.Vissza rakom a babafalvásat bár az elég furcsán mutatja a korát azért cseréltem le.

Ez a fránya pénz!!Nálunk is mindíg azzal van probléma.

Én viszont láttam hogy eladtad a légzésfigyelőt miért?

kunkli
kunkli
 
 


Na kicseréltem a vonalzót
Kép Kép

kunkli
kunkli
 
 


Sziasztok jol vagyok mostmar es a gyerekek is jobban vannak igaz a Boki meg kohog egy kicsit.Hetfon kezdodik megint az ovoda ugyhogy alig varom hogy legyen egy kis nyugtom.Van egy kerdesem van e magyarorszagon neckerman katalogus valakinek?

phpBB: Kép
phpBB: Kép
lauracska
 
 


Laurácska: Még a neckermannos katalógus nem jött ki az új. Mármint ha nyaralásos katalógus kell.
Ha kellakkor szívesen szerzek neked és elküldöm postán. nekünk szoktak küldeni mindig de még nem kaptunk.

Kunkli: Igen látom érdekes a Szabi kora:) De itt van a kép róla és ez a fő :)
Tegnap a párom meglesett titeket mondta szép családod van. Azt mondta Zsebi egy kis kópé lehet :)
Igen eladtam a légzésfigyelőt most még a rácsos ágyat adom el meg a pelenkázó szekrényt. részben azért mert ha eladjuk a házat akkor nem kell azokat is elköltöztetni. Na meg lehet ezt meg kell lépni mert talán igy azért is jön a baba. Itt örizgetem a másik gyereknek és lehet hiába. Ha meg mégis jönne a kistesó majd akkor pótoljuk. Van még digitális mérlegünk meg babkocsink bébihordonk de azt kölcsön adtam most. Pláne olyannak adtam oda aki a sogornőm rokona . Megfogadtam nem leszek jószívű hisz pont ez a sogornőm aki alámpakolt. ha vissz akapom őket akkor azt is eladom nem fogok osztogatni senkinek semmit hisz én sem kaptam senkitől semmit mindig csak igérgettek. Én meg mindennemet odaadom. na most inkább eladom igy véletlenül sem tudom senkinek odaadni aztán vagy vissza kapom vagy nem. Tamás azt mondta , hogy lesz kistesó akkor legalább megint járhatjuk a boltokat mint a Szabinánál.
Szóval ezért adtam el.

Kép
csucsu05
 
 


Hello!

Nagyon köszi a párodnak is a dicséretet.

Tökéletesen megértelek én is mindíg így jártam.Ha pedig véletlenül valamit visszakaptunk az olyan állapotban volt hogy ki is lehetett dobni.Így minden gyerekre mindent vennem kellett.Most biztos kinevetsz mert mindenki azt szokta de nem érdekel de Zsebinek a cuccait elrakom az unokáimnak.A tipegők ugysem sokat változnak a zoknik,harisnyák,badik egyáltalán nem divatfüggők.Van 3pár nike cipő is már, ugy néz ki mintha új lenne.És a játékokkal is jól ellesznek ha ithadják hogy vigyázzunk rájuk.A férjednek is igaza van csodás dolog a bébiknek vársárolni.

kunkli
kunkli
 
 


CSucsu tavaszi kel es erdekel hol lehet letolteni gyerek jatekokat az internetrol

phpBB: Kép
phpBB: Kép
lauracska
 
 


sziasztok!

Hát nem tudok sok mindent irni msot, a héten már meloztam és nem voltam gépközelben, lassan el is fogtok felejteni!

Szerdán volt Boni szülinapja, és együtt vártuk h este 6óra 10 legyen..akkor született..Ilyenkor mindig lepereg előttem az egész a vajúdástól a születéséig.. Ti h vagytok ezzel??nosztalgiáztok ilyenkor?

Gábor elkezdett toporzékolni alig lehet kezelni őt, nem tudom miért ilyen. kicsit ijesztő és elszomorít.

AMugy jól vagyunk kezdek megnyugodni, leszámítva h a fiamat nem tudom kire hagyni, délig velem vana munkahelyemen utána anyumal van estig amig hazaérek..

most mennem kell..irok amint tudok

puszi mkinek

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla: de jó, hogy jöttél. mesélj már a munkahelyről.

Kunkli: Megértem ha van helyetek és olyan akkor persze rakd félre. Amúgy a Szabina ruhái is félre vannak téve van benn alig hsznált nike cipő meg álom szép ruhácskák. Csak az a baj, hogy eddig 5zsák van. a végén hova teszem nem tudom.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!


Nos, jelentem kedden megkezdük az ovit. Tízórai és ebéd volt már aznap is. Alvás csak másnaptól, de így sem gond. Nagyon jól érzi magát, bár a szabályokkal még van egy kis baja. Csak annyi, hogy nem akarja betartani. Ám az óvónénik ezt megoldható problémának tekintik. Szépen eszik, alszik is. Próbál beilleszkedni a többiek közé. Hál istennek, nincsenek sokan a csoportban. Mindössze 18-an. Az óvónénik nagyon aranyosak. Igaz, az összes aranyos a mi ovinkban. Képzeljétek, állandóan repetázik az ebédből. Nevetünk is sokat, mert olyan, mintha itthon nem kapna. Pedig itthon is szépen eszik. Azt hiszem, örülhetek.
Sajnos, Gergő ma délelőtt belázasodott. Most gyógyit adok neki, meg lázcsillapítót. Mesét néz és fekszik szigorúan.
Én jól vagyok, bár az utbbi napokban állandó álmosság gyötör. Bence sokat mozog. Még mindig főleg éjjel. Eddig kerek 4 kg-ot híztam csak. Ennek nagyon örülök, meg annak is, hogy csak a pocakomra hízok.

További szép hétvégét!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

laurácska nézd meg a google n én ott szoktam keresgélni mindent.

Csilla dratula a munkához írj róla bővebben!!Hogy beviheted a gyerkőcöt az tök jó én még csak a filmekben láttam olyat.
Írtóra szégyellem magam hogy nem tünt fel Boni szülinapja.Ne haragudj! BOLDOG SZÜLINAPOT neki utólag is.Mi is nosztalgiázunk a szülinapjaikon.

Csucsu hely az nálunk sincs már van egy zsák kinőt ruha az én a férjem szekrényében és egy a szoba sarkában.Már kinőttük a házat csak még nem jöttünk rá hogy hogyan vegyünk másikat.De törjük a fejünket rajta.

Britta Gergőnek jobbulást!!Örülj neki hogy jó az étvágya én imádom ahogy Zsebi eszik és nem válogat mint a többiek.A négy kilo pedig tényleg semmi ezekszerint csini kismama vagy.

kunkli
kunkli
 
 


Sziasztok!

Sajnos, Gergő tegnap este még rosszabbul lett. Egész éjjel nem aludtunk szinte semmit. Nem volt elég a magas láz(39,77), még hányt is többször. A lázat is nehezen vittük le neki. Mivel nem akart semmilyen lázcsillapító használni. Megpróbáltuk a vizes törölközőbe tekerést, ami igaz, nem tetszett neki, de lassan meghozta a várt eredményt. Utána valamelyest javult a helyzet. Ma délelőtt ismét elkezdett felmenni a láza, de szerencsére nem hányt. Kopp-kopp. Holnap irány a doki. Tudom, most azt kérditek, miért nem vittük már tegnap. Az ok egyszerű, nincs gyógyszertári ügyelet egész hétvégén, és így nem lett volna értelme. De holnap minenképp meglátogatjuk a dokit, és elviszem Danit is, mert elkezdett köhögni. Igaz, ő szedi a sinupretet, mert nála nincs hányás, és láz sem. Így hát nagyon fáradtnak érzem ma magam. Gondolhatjátok. Na, befejezem a panaszkodást.

Pussz nektek:


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Britta nagyon sajnálom a nagyfiut lehet elkapta az infulenzát.A tv-ben ilyen tüneteket mondtak rá.Én soha többé nem viszem ügyeletre a gyereket.Szabi 2 éves volt amikor lázas lett elvittük az ügyire .Egy vén doki volt megsem nagyon vizsgálta az aszisztesel beadatott neki egy szurit hogy lemenjen a láza.Másnapra a gyerek lebénult.Irány volt a korház.Roszul izomba adták be neki az inekciót és egy tíz centis tályog lett belőle . Elkezték a gyógyszeres kezelés de azt mondták ha nem javul ki kell müteni.Több mint egy hétig volt bent látogatni nem lehetett mert infulenza járvány volt és akkor még bentmaradni sem lehetett.Alíg tudott menni amikor haza engedték.A papírjára azt írták gyógyult.Nekünk nem tetszet a dolog anyám férje a Kenézibe dolgozott ez egy másik korház.Az ő protekciójával vittük oda a gyereket ott már bent lehettem vele.Ott volt mégegy hétig.Valami gyulladás csökkentőket adtak neki vénásan.Miden este 11kor jöttem haza kajálni mert nekem nem adtak enni.Előbb elaltattam a másik olyan pici gyereket aki egy korterembe volt vele aztán Szabit majd hazáig szaladtam mert már busz sem járt.Kocsink még nem volt.És ez a város tulsó végén van .Mire Szabi felkelt már vissza is kellett mennem mert sírt amikor nem voltam ott.Szóval kicsit sántikált amikor kiengedték azt mondták ha nem javul fizioterápiára kell járni.De szerencsére helyre jött.Úgyhogy én csak a saját dokinénihez viszem Őket.

kunkli
kunkli
 
 


sziasztok!

csak röviden irok (bár ezt már megszoktátok biztosan..) :lol:

a helyi bababoltban dolgozom, és csak azért tudom odavinni Gábort (bizom benne h lesz megoldás erre is) mert senkit nem találtam aki vigyázna rá. a barátnöm lett volna az egyik megoldásomd e mivel ö is áprilisban fog szülni, nem igazán szeretném ezzel terhelni. Sokkal nehezebben viseli ezt a terheségét mint az elözö kettőt. A másik apám lett volna de mivel a kapcsolatunk finoman szolva rossz igy kiesett ez a lehetöség. Eddig ugy néz ki h 9töl fél 12ig van Gáborka velem, utána anyuval jönnek haza. én meg 5ig dolgozom.

Kunkli ez szörnyü, majndem elsirtam magam a leirtakon. nekem is mindg ez volt a rémálmom, márcsak azért is mert az itteni gyerekorvos nagyon brutál mikor szurirol van szo! és ugye egy gyerek születésétől kezdve elég sokat kap..ha csak a kötelezöt nézük akkor is.

és köszi, átadom neki!

örülök h tudtunk végre msnezni, visszaigazoltalak iwiwen. Megnéztem a képeket rólad..hát irigyekedm..négy gyerek után szereték én is igy kinézni!


Britta jobbulást nektek! Vigyázz magadra, probáld meg kivédeni nehogy te is elkapd. bár tudom ez nem könnyű.

puszi nektek!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla: lehet még nem írtam de BONITÁNAK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!


Kunkli: Laura is fent van az iwiwen. A férjem meghívóját küldtemel neki. Igaz Laura?? Remélem nem baj ha kiadlak a csajoknak?? -Solaja Laura néven:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok igen en is az iwiwen vagyok jaj ma vegre elkezdodott az ovi igy van egy par nyugodt percem VEGRE

phpBB: Kép
phpBB: Kép
lauracska
 
 


Sziasztok!

Kunkli! Amit leírtál az szörnyű. A szerencse a dologban hogy Szabi rendbejött.

Mi ma voltunk a dokinál. Valami vírust szedtek össze a gyerekek az oviban. Jaj, de jó! Ugy sem akartam pihenni:)))
Diétázni kell. Gergőnek daedalonetta kúp 2*1, Daninak sinupret csepp a köhögésre. Ezenkívül semmit nem kell adagolnom nekik. Ennyiből azért jó. De a legjobb az lesz, ha ennek vége, mert jó lenne átaludni egy éjszakát, és nem fent lenni szinte egész éjjel. Én bírom, hisz én vagyok az ápolónő:)))
Már nem vagyok fogékony a betegségekre, amióta gyerekeim vannak. Nekem kell ápolnom őket úgyis. Tehát jobb egészségesnek maradni.


Pussz:


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta: elhiszem, hogy szeretnél aludni éjjel mostmár. Még jó, hogy így bírod hisz sok kismama álomkórós egész terhessége alatt. Tutti a pocakodban a baba Doki lesz ha felnő :)
Na de viccet félre téve remélem már jobban leszneka gyerekek.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Köszi csajok már bejelöltem Laurácskát 10-én az elsők közt csak még nem jelölt vissza.

Laurácska majd jelölj vissza létszi ,ha akarsz.

A férjemnek annyira megtetszett az iwiw hogy mostmár Ő is akar.Egész délután az ismerőseit kereste az enyémen.Csak olyan sokat kell várni a meghívóra,mert csak harminc nap mulva kérhetünk és ugye még harminc míg megjön.

Jó neked Britta nálunk én szoktam lenni az első aki elkapja a betegségeket attól a gyerektől aki éppen beteg.
Továbra is jobbulást a gyerkőcöknek!!És neked hogy legyen időd pihizni!!!

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: ha kapunk meghívót akkor szólok és elküldök nektek egyet.

Kép
csucsu05
 
 


Nagyon köszi Csucsu!!

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Jó ez a képed ami a neved mellet van:)

Kép
csucsu05
 
 


Hello!
Köszi Csucsu!
Leírom hogyan szoktam képet feltölteni hátha rájösz mi a hiba.
Melléklet feltöltése,tallózás,miután rákattintasz a képre, társítás,Microsolt office....hoz,Képek szerkesztése,Átméretezés,Előre beállított széllesség x magasság,itt én a web-kicsi (448x336képpont)ra kattintok,OK gombra,bezárás majd kiirja hogy mentés mentem és végül feltöltés.

kunkli
kunkli
 
 


Sziasztok!

Szerencsére a fiúk gyógyulgatnak. Gergőnek elmúlt a hányás, és elkezdett enni is. DAninak van még hasmenése, de ő is tud enni. Éjjel már alhattunk is. Nagyon jól esett, mert már kezdtem kidőlni. Állva is tudtam volna aludni, így mindig kellett valami elfoglaltság.
Nekem hál istennek semmi bajom.
Iwiw-en én is bejelölöm Laurát.

Pussz:


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta: Hálistennek, hogy a fiúk jobban vannak és szerencse, hogy te nem kaptad el.
Akkor mostmár csak a fáradtságot kell kialudnod.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Majd jövő héten kipihenem magam, ha a gyerekek oviban lesznek.

Szabina hogy van? Mit csinál?

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Szabina éppen mesét néz ilyenkor nem lehet hozzá szólni. amúgy jól van meggyógyult teljesen igaz nála ez a hányásos dolog 1napig tartott. Szerencsére nem beteges remélem az igazi influenza elkerül minket. Volt, hogy a szülinapján náthás volt de az is hamar átment rajta. Jó lenne ha azzal az influenza vírust kipipálhatnánk.
Jönne már a tavasz az jó lenne mert akkor többet kintlehetnénk a levegőn. Néha estére teljesen meggajdul és nem bírok vele. Annak tulajdonítom, hogy most igy télen jobban bevagyunk zárva. Na meg a dackorszakban benne vagyunk néha király amit művel:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Britta remélem tudtál pihenni az éjjel.Lassan itt a farsang kitaláltátok már hogy ki mi lesz?Bár gondolom most inkább a betegeskedéssel vagytok inkább elfoglalva.

Jaj Csucsu remélem nemsokára mi is elérjük azt az időszakát hogy egy kicsit lekösse a tv.Mert most csak addig érdekli míg elkapcsolja amit ép néznék.Mindíg csak vele szabad foglalkozni valakinek és persze amikor csak én vagyok itthol semmit nem lehet tőle csinálni.Most is itt csüng rajzam és nyomkodja a gombokat én meg nem győzöm kitörölni. :)
Na megyünk játszani.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Én probáltam felrakniképet. A microsoft officenál leragadtunk a párommal. Nem sikerült. Én már nem is idegesítem magam. Amennyit én már próbáltam......

Eljön az az idő lassan. Szabina is most kezdte nézni a mesét 1-2hónapja. addig nem kötötte le. Most az a baj, hogy ki kell kapcsolni a tv-t mert az se jó ha azt bambulja mindig. De hálistennek ha kikapcsolom nincs harag. Mi is megyünk most sétálni így egy kicsit alvás előtt lefárasztom.

Kép
csucsu05
 
 


Kunkli!

Igen, közeleg a farsang, de egyelőre ötletem sincs, mi lehetne ez a két gyermek. Sajnos, kézügyességem az nincs, tehát valami egyszerű dolgot kellene kitalálnom. MOst azonban valóban a betegség köt le, de nagyon.


Puszi:


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Hello!

Csak gyorsan bekukantok délelőt vittük Zsebit a 15 hós oltásra utána főztem mos visszük Szabit a szemészetre.Majd tenisz és mazsi edzés nagyon sűrű a nap.
Csajok nálatok is olyan idő van mintha nem is tél lenne?.Nagyon jó kint sétálni.

Szép napot nektek !A betegeknek jobbulást!!!!

kunkli
kunkli
 
 


Sziasztok !Kérlek benneteket ha ídőtök engedi szavazatok a kisfiamra beneveztem egy helyi versenybe. Előre is köszönöm és bocs,hogy igy ismeretlenül http://www.egerszeginfo.hu/2/zegibaba_s ... asztott=87
renus
 
 


Csajok: tegnap jött egy vevő. tetszett a ház nekik már megegyeztünk az árban is. Megbeszéltük hova kellene menni ügyvédhez ami jó. Egy idős házasspár és a fia aki kb 40éves venné meg. Ma jön a feleség akinek ha tetszik akkor oké. A férjnek és a gyereknek tetszik. Ami viszont gáz, hogy a nagyfiú 40éves kb az egy perverz pasi. Végig a melleimet nézte meg a seggemet. Már bocs, hoyg így írtam. Annyira kiakadtam mert a szemével amit művelt az szörnyű volt. Ma 2-re jönnek mondta a férjemnek jöjjön addigra haza mert én nem fogom szó nélkül ezt hagyni. De komolyan anynira bunkón néz a pasi. Nővel szerintem még sose volt. De ez külsőre is látszik. Komolyan azért imádkozok ne ők vegyék meg. Jön szombaton is egy vevő jelölt remélem azok hamarabb döntenek. Igaz ezek rá vannak kattanva a házra de nagyon. ja és mikor bejöttek nem hitte el a pai , hogy ekkore a ház . Erre azt mondja otthon lszoktuk venni a cipőt de most nem vesszük le. És elkezdte a házat centiről centire lemérni . Jól ráfázott mert több is mint amit mondtam :) H ama jön és nem veszikle a ciőpt én biztos szolók mostmár. Utánukegész este takaritottam mert a szabina miatt nem jó ha cipővel bejön. Végig ment a szobákba a szőnyegen és hát mindenhol járt. Azért sár is van mert olvad mindenhol meg amúgy is.
Azt mondja a pali van édzsbijó??? Gondolom HBO-ra gondolt csak kise tudta ejteni. Mondom van ha befizet rá. Nekünk van de e hülye ha kifizeti akkor minden van. Utána mondja megmutatom a padlást neki? Mondom ott vannézze meg én nem megyek fel miközben a gyerek is itthon van. Meg egyébként is minek menjek fel a padlásra vele? Na aztá megjött a Tomi megnyugodtam bár nem zavarta úgyanúgy nézett továbbra is.
Szóval kivoltam nagyon tegnap. nehogy már egy ilyen perverz ürge vegye meg.

Kép
csucsu05
 
 


Na jól kipanaszkodtam magam bocsi:(

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: