Új privát üzeneted érkezett!

ÉviKép
Na azért annyira ne havazódjatok be, hogy ne legyen net!!!
Örülök, hogy rendben vannak a babókKép. Lehet, hogy egypetéjűek?? Két kis tojásKép
Mikorra is van kiírva???

AndiKép
Ne tessék fenyegetőzni!!!Kép

IldiKép
Hát melegítsd fel szegénykét!Kép

Pusz:
Meli
Bnm
 


Meli!

Most kezdte a 29. hetet.
Küldtem neked mailt!
pusz:
É.
eve
 
 


Meli,

Ja és a postát sem hozza még felKépKép Anna.

Rékának jó lenne ha olyan billentyűzetet adnál ami be is van dugva, mert biztos fontosat akart nekünk írni csak így mi nem kapjuk megKépKép

Andi,
Mostmár magyarázkodhatsz, úgysem hisz Neked senkiKépKép A kutya mit vétett?????
Szerintem célirányosan kéne Annát pakoltatni, mosott ruhák a vasaló deszkára, mosatlan edények a mosogatóba stbstbKépKép

Eva,
Drukk az ikrekhez a sógornőnek. Császározni fogják????

Lujzi,
Nagyon nagy a hó Regensburga is, Ti kaptatok???

Kika
kika
 
 

 
 

Meli!

Majd este megmelegítem,most etetni fogunk.
Gyönyörű a lányod!
Annyira fáj a hátam.

Köszi a drukkot!De tényleg úgy néz ki,hogy maradunk Szegeden.Szomorú vagyok!!!

Na,megette a lány az uzsit.Ma lemázsálom,mert holnap jön a doki.

Ildi
tfildiko
 
 


Andi,
köszönjük szépen itt is a köszöntéstKép

H.
nalika
 
 


Kika!

Csáazár: Még nem tudjuk, de ő ugy szeretné. Most karácsony óta elég sokat volt korházba és elég megrázó élményei voltak azokról az ikres kismamákról akik simán szültek. ( az hiszem azt le is írtam amikor az egyik kicsi miközben simán megszületett a másik keresztbe fordúlt és őt már hiába emelték ki császárral, már nem tudtak rajta segíteni.)
Nagyon ügyes lánykád van! Szerintem ha felérné a konyhapultot akkor meg is csinálná magának a cumisüvegbe valót is!Kép
Ja! Köszi a drukkot!Kép
puszi:
É.
eve
 
 


Na, mindenki behavazódott???
KépKépKép

M.
Bnm
 


Meli!

Én most kerültem a géphez.A Noémi lefárasztott.Egy percig nem bír nyugton lenni.Most az apját szórakoztatja.

Ildi
tfildiko
 
 


Jó éjszakát Mindenkinek!

Ildi
tfildiko
 
 


IldiKép
Nektek is!

Meli
Bnm
 


Sziasztok!

Kika!
Úgy látszik, hogy nem országos havazás Kép Nálunk még mindig tavasz van. Délután az eső sem esett,így eltudtunk menni egy kicsit sétálni is Kép Itt jelen pillanatban 4 fok van pluszban!

Andi!
Hát a pakolászás miatt nem irigyellek, látom már, hogy én se fogom megúszni. Eszter még csak forgolódva közlekedik, de az asztalterítőt már így is majdnem lerángatta Kép

Meli!
Nagyon helyes a kishörcsög Kép Kisoroszlán: morog, kiabál, aztán a zsiráf nyakára megy Kép

Eve!
Örülök, hogy jól van a sógornőd!Kép Irígylem az ikrekért, mi is szerettük volna, ha így sikerül. Bár néha mostanában vannak kétségeim Kép

Ildi!
Azért én még drukkolok a hazautazáshoz Kép

Bea!
Te meg jól eltűntél Kép

Hajni!
Te délibáb! Kép

Pusz
Krisz

Kép
lujzika
 
 


LujziKép
Tavasz: hát azt észrevettem, hiába küldtem nektek a hófelhőket visszajöttKép
Hihetetlen mennyire esik, mi lesz ebből reggelig???

M.
Bnm
 


Nalika,Kép

pusz Nektek

Ma a hisztis napnak lassan vége mert megyünk fürcsizni, mindenkinek szép álmokat.
K
kika
 
 


Szép jó reggelt!

Mi ez a lazaság??? Anyukák, talpra!!! Hasatokra süt a hó! Kép

Nekünk jó trutyi éjszakánk volt, 3-tól fél 5-ig a lánykámat takargattam, mert állandóan kitakarózott, nagyon nyugtalanul aludt Kép Szerintem nem igazán jó, hogy este kapja a tejpépet, lehet, hogy túl megterhelő a kis gyomrának!

Meli!
Réka nyugodtan alszik??

Puszi mindenkinek!

Krisz
(Itt még mindig tavasz van, éjjel is plusz 4 fok volt!)

Kép
lujzika
 
 


Jó reggelt!

Kriszta!

A mi éjszakánk szuper volt.A Noémi egyszer sem ébredt fel,csak kétszer kellett betakarnom.Én viszont nem tudtam aludni!!!Már olyan mérges voltam emiatt,hogy lehet,hogy ezért nem sikerült aludnom.Már elmúlt éjfél,és még akkor is ébren voltam.Most az egyszer alhattam volna,és tessék...
Én még azért reménykedem,hogy haza tudunk menni.
Megyek takarítani,mert jön a doki.(De azért jövök ide is.)

Ildi
tfildiko
 
 


Lányok!

Nem esik a hó!!!Talán...reménykedem...

Ildi
tfildiko
 
 


SziasztokKép

Próbálok visszaolvasni és jegyzetelni word-ben, de fogalmam sincs mikor fogok a végére érni.

Jól vagyunk, mindenkinek puszi, majd jövök.

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

Itt süt a nap! Kép

Ildi!
Küldök belőle, jó??? Kép Nem alvás Kép De legalább Noémi jól aludt, ez is valami, nem?? Kép

Orsi!
Jegyzetelj gyorsan-gyorsan! Kép

Puszi
Krisz

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Tényleg jó hogy aludt,de én hulla vagyok.Olyan gyengének érzem magam.Egy kicsit megfáztam,és jön a mikulás is.

Ildi
tfildiko
 
 


HaliKép

LujziKép
Bevallom, mi két napja visszaállítottuk a rendet. Fürcsi után már nagyon nyűgi és fáradt és úgy sajnáltam szegénykémet, hogy evett, de közben meg sírdogált, mert éhesnek éhes volt, de nagyon fáradt. De most így is fél 6h- fél 7h között kel, akkor tea, aztán alszik, ma pl. fél 9h-kor kelt.

IldiKép
Szegénykém, hát most tényleg alduhattál volna.

Mi úgy küszöböljük ki ezt a problémát (különben ott állhatnánk a kiságy mellet, mert 5mp alatt lerúgja a takarót magáról), hogy hosszúujjú body, harisnya és pizsi (alsó, felső). Így nem kell parázni, hogy megfázik. Este 24fok van, de reggelre lehűl 21-re.

Ma nálam van a hiszti manó, engem kapott el, már korán reggel berágtam a párom munkahelyére, aztán az uramra is, mert havat lapátol, pedig neki nem szabadnaKép Olyan elb.szott egy család ez (anyósomék), hogy már szólni sem akar nekik, hogy segítsenek, pedig tudják, hogy mi a helyzet a fiukkal. Na jó befejezem, mert csak mégjobban felnyomom az agyamat.

Puszi:
Meli
Bnm
 


Meli!

Mi a baja a férjednek?
A Noémin éjszaka egy hosszú ujjú body és egy plüss hálózsák van.
Nálunk kb.20-21 fok van.
Az anyósodék ott laknak a közelben?

Ildi
tfildiko
 
 


IldiKép
Mostmár 7 éve, hogy volt egy autóbalesete, eltörött az egyik csigolyája, amit kétszer műtöttek, aztán tavaly ebből kifolyólag porckorongsérvvel műtőtték, de csak egyet (kiszedték a porckorongot, ezáltal ugye a két csigolya összenő és már nem olyan "rugalmas" a gerninc), van még neki kettő. Szóval vigyáznia kellene magára, mert ha még azt a kettőt is ki kell szedni, hát akkor elég nagy baj van. (így is). Egyébként 28 éves lesz, szóval eléggé elrendezték szegénykémet.
Néha muszáj ráijesztenem (nem nagyon sikerül), hogy majd a gyereke vígan futkározik kint az udvaron, ő meg a teraszról nézheti majd, ha így folytatjaKép Strucc-politikát folytat, ami szerintem nem nagyon kifizetődőKép

Igen itt laknak nem messze anyósomék. Amikor vettük a házat, anyukámék mondták, hogy meg fogjuk bánni, akkor csak legyintettem, most már másképp csinálnám...Kép

Még mindig nem bújt ki Noéminek a 3. fogacskája??? Melyik ez a "hírhedt" 3., a fenti??? Az alsó két fogacskája van neki kint???

Csajok, nektek amikor játszik hason a gyerkőc kaja után, szokott bukni??? Próbálom megfejteni, hogy mitől, de eddig még nem nagyon sikerült, van, hogy egyik nap semmi nem jön vissza neki, a következő nap meg többször isKép Na azért nem az egész kaja.

Meli
Bnm
 


Sziasztok!

Meli!
Azt hiszem, nálunk hálózsák lesz bevezetve, bár nem tudom, mennyire fogja értékelni a leányzó, mert abban azért nem tud annyira forgolódni!
Eszter is szokott hason bukni, már csak azért is, mert a mászást úgy próbálná gyakorolni, hogy a hasán hintázik. Hát persze, hogy némi kaja így visszajön. Azért is nem szeretem, ha ücsörög, mert akkor próbál előre dőlni és a végeredmény ugyanaz!
Anyósék Kép Azért a fiukat jobban is kímélhetnék Kép Szegény párod Kép

Ildi!
Remélem, nem leszel beteg! Kép Nálunk is próbálkozik a fogacska, de még csak nagyon duzzadt az íny, fog még sehol Kép

Többiek???

Krisz

Kép
lujzika
 
 


Hali!

Szóval gondoltam bekukk ide mielött elbujok a konyhába.

Meli!

Mail ment!
Gyertek költözzetek hozzánk!Kép
Itt ugy röhög a nap, hogy elég volt söprűvel elmaszatolni az este lehulott havat!
Rohamossan olvad. A házak tetjéről csak ugy zúdúl a víz!
Ferit fegyelmezd, mert kikap!Kép
Vagy költözzetek ide itt nem kell lapátolni!KépKép

Ildi!

éjszakaKép

De küldöm a napocskát, hogy ott is olvasszon ezerrel! Ha még nem küldte oda a Lujzi!
Vagy küldte, de hozzánk tévedt????Kép

Orsi!

siess jegyzetelni osztán jerr!!Kép

pusz
É.
eve
 
 


ÉviKép
Mindjárt olvasom a mailt, csak szólok, hogy a napocska ideértKép
Próbálom fegyelmezniKép

LujziKép
Ja, igen, az ülésről már ne is beszéljünkKép De hasonló szokott előfordulni, ha a lábujját szopogatjaKép

Képzeljétek, ugye kénytelen voltam megtanulni fordítva öltöztetni a gyereket, viszont tök jól el van úgy, ha fordítva teszem le, tehát a feje van a hasamnál, akkor elnézelődik aranyosan!!! Csak nem fordítva működik ez a gyerek???KépKépKép


Pusz:
Meli
Bnm
 


LÁnyok!

Mi élünk és itthon is vagyok, de nem birok jönni. Anna egy égedelem. Állandó foglalkoztatást igényel Kép Pakol, szétszed, rossz, mint egy kis ödrög fióka.
Nappali alvás az nincs egyszerűen, ha van akkor össz vissz 10 perc. Nem tudok tőle semmit csinálni, főleg ilyenkor mikor a párom nincs itthon.
Ahogy tudok jövök, csak jelet adtam magamról, hoyg rendben minden.
Igy szereli a széket alattam:
Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


5 perce még volt hangfalunk is géphez:

Kép

Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Na,voltunk sétálni.Már megint szállingózik a hó.
A doki néni betette a Noémi fülébe az új fülbevalót.Jól áll neki nagyon.

Meli!

Ó,szegény férjed.Sajnálom...Jó lenne,ha vigyázna magára.
Még nem bújt ki a 3.,szegényt jól megkínozza.A felsőt várjuk.
A Noémi is szokott néha bukni.Pl.ma mielőtt jött a doki.Lebüfizte a szép ruhát,amiben vártuk az orvost.
De van,hogy több nap nem jön vissza semmi.

Kriszta!

Nem hiszem,hogy beteg leszek.(Kösz az aggódást.)Pár szem Coldrex,és már nincs bajom.

Éva!

Küldd a napot,mert megint esik.

Képzeljétek!Rátaláltam az első zöldséges kajára,ami ízlik.Úgy tátogott,mint a töknél szokott.Brokkoli pulykahússal,és nincs benne cukor.Kecskeméti kajcsi,végre még valami ami ízlik neki.Vettem gesztenyés kajcsit is neki,de még nem kóstoltuk.

Ildi
tfildiko
 
 


Andi!

Nagyon édes a kis rosszcsont.
Megkaptad az e-mailt?Érdeklődtem,hogy mi van veled.De az a lényeg,hogy jöttél.Így már tudom,hogy minden okés.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

Megkaptam,de nem volt időm irni.Kép Látod mit csinál Anna és ez megy egész nap Kép
Biztam benne, hogy az is elég ha gyorsan itt jelentkezem.
Mekkora Noncsi?
Mi holnap megyünk az oltásra plusz méreckedésre.

Kicsit jobb idő lesz, akkor talizunk jó?

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Nem baj,ha nem írtál.Én már nagyon várom,hogy a Noémi is ezt csinálja.
Tegnap este mértem,uzsonna után 3 órával.7600g volt a súlya.Te holnap hányra viszed?
A talit már várom.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok:9

Andi,
nagyon helyes az ördög fiókádKép Amúgy az a fönöki bőr fotel amit Anna baba szerel az nagyon ismerősKépKép

Meli,Kép
Szegény férjed ezek a férfiak már csak ilyenek, amíg nem annyira komoly a dolog addig nem veszik komolyan ezeket a dolgokat.

Lujzika,
Megnéztem azt a web címet a német időjárásról, csak kár, hogy nincs angolul, de boldogultamKép A lényeget értettem mert ábrák is vannak:o hó esés és napsütés holnapra. Amúgy a férjemék holnap du. indulnak visszafelé ha nincs akkora hóhelyzet.Kép

Csajok,
Én még nem találtam brokkolis üveges kaját, melyik az???Ki gyártja?????
Van egy extrán szőke nős kérdésem: Ti mit csináltok azzal a nagy mennyiségű bébi ételes üveggel??Le lehet ezt adni valahol, vagy környezetkímélő módszerrel kukába dobjam????Mert mostanra anniy gyűlt belőle össze(pedig még nem is eszik Anna sokat), hogy már nem tudok vele mit kezdeni és csak kerülgetem.

A mi éjszakánk sem volt jobb, hajnali 3-4 ig szórakoztató programmot nyomtam és persze evett is mert a végén éhesen űvöltött az óbudai hajnali pirrkadatbaKép
Itt volt a védőnéni, és javasolta, hogy a főzibe (ha én csinálom) tegyek oliva vagy sima olajat.
Nektek mondtak ilyet????

Most el amjd még gyüvök
puszmák
K
kika
 
 


SziasztokKép
Na végre itt vagyok, totálisan lefáradva!Kép
Gergőnek ma sikerült a visszafordulás hasról hátra és annyit csinálta, hogy jól el is fáradt benne. Na onnantól nem volt jó sehol, csak a karomban. Persze 9 és x kilót nem olan könnyű már cipelészni, így állandóan próbálkoztam, nem sok sikerrel. 3-kor már nagyon laposakat pislogott, gondoltam elaltatom, hát fel volt háborodva. 4-re tudtam elaltatni, óriási kínszenvedések árán!Kép Sajnos tudom, hogy én is ilyen voltam, de most ez nem vígasztal.Kép Jó lenne, ha ebben nem rám ütött volna.KépKép
Amúgy itt is gyönyörű idő volt ma, sütött a nap, egész meleg volt, jó nagyot sétáltunk.Kép
A jegyzetelést csak most tudtam befejezni, úgyhogy idemásolom.

Eve
Fantasztikus jót szánkóztunk a Hugimmal!Kép Annyira jól esett! Alig várom, hogy majd Gergővel is lehessen, biztosan nagyon fogja élvezni!Kép

Meli
Gyönyörű a félévesed!Kép

Bea
Az ovi alatti részen. Az ovi meg a tüzép utcájában van. És Ti? Lassan majd meg kéne beszélnünk az alma-vételt.Kép

Andi
KösziKép
Képek édesek!Kép
Barátnődet nagyon sajnálom!!!Kép

Kika
A másik topikon olvastam erről, de megoszlottak a vélemények, hogy oliva, vagy sima olaj. Nézz be esetleg, tudnak a többiek segíteni, ott sokan maguk főzik a kajcsikat. Én még ugye nem tudok hozzászólni ez ügyben.Kép

És hoztam 1-2 képet Gergőről. Most már egész ügyesen változtatja a helyét a szőnyegen és mindig a széléhez akar menni, hogy a képeken látható módon rágcsálja. Muszáj leszek valamit kitalálni, mert félek, hogy lenyel egy darabot. Ráadásul rájött, hogy ha hasról hátra, majd tovább hasra fordul, akkor máris a szőnyeg szélén van, szerintem nem sok kell, hogy le is menjen róla, szóval most már még inkább rajta kell legyen a szemem. És majd ha már mászni is fog, mint Andi Annája....Kép Reszkessetek Anyucik!KépKépKép

Szóval a képek:

Ja, és így ül a Drágám.Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Ma meg sikerült Neki kiszedni a 8-ast és azt rágta.Kép
Kép
Kép
Kép

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Kika!

Kecskeméti a brokkolis kaja.(Brokkoli pulykahússal)
Én dobom ki az üvegeket a kukába,nem tudok vele mit csinálni.Naponta két üveg megy a szemétbe.

Orsi!

Nagyon ügyesen ül a Gergő,és jó nagy fiú.
Én is olyan voltam mint a Noémi,egész nap cipelték a fenekem.És éjjel sem aludtam.

Ildi
tfildiko
 
 


KikaKép
Én is úgy "hasznosítom" az üvegeket, mint az Ildi, mélyrepülés a kukába.

OrsiKép
Nagyon ügyes a Gergő, szépen ül egyedülKép

AndiKép
Lehet, hogy egyszer a lányodnak köszönhetően katapultálni fogsz???KépKépKép
Nagyon édes, ahogy éreklődik minden után. Legalább jó lett az a hangszóró, sikerült neki megjavítani??KépKépKép
Az a féloldalas fekvése, miközben a hangfalat szugerálja, haláliKép Tisztára mint a nagyokKép

Délután mi is sétáltunk egy nagyot, isteni idő volt, sütött a napocska egész végig. Néha sikerült megfenekleni a hóban, de ott volt a felmentő sereg - apa - így hamar kikászálódtunk a hó fogságábólKép
Így néz ki az én kis eszkimóm sétára készülveKép
Kép

Puszi:
Meli
Bnm
 


Meli, Ildi
KösziKép

Meli
Édes a kis eszkimód!Kép
Ugye milyen szuper idő volt ma? Eddig egy szavunk sem lehet erre a télre!Kép

Most mennem kell, lehet hogy ma már nem jövök, szóval puszi mindenkinek.Kép

Orsi

avocado
 
 


Meli!

Édes a lányka.
A Noémi is így néz ki,ha sétálni megyünk.Ma itthon maradt a cumi,egy kicsit mérgelődött,majd elaludt a kocsiban.
Milyen cumit szeret a Réka?

Orsi!

Délután itt is jó idő volt,de délelőtt esett a hó.

Én sem jövök már ma.Jó éjszakát!

Ildi
tfildiko
 
 


Hát nagyon-nagyon szomorú vagyok, hogy csak ennyire vagyunk képesek!KépKépKép
A távollévők, akik már napok óta nem jelentkeznek kapnak egy nagy feketepontot.


IldiKép
Ez Baby-Nova cumi, kettő van belőle, egy itthoni meg egy utazósKép

Jó éjt.
Meli
Bnm
 


Jó reggelt!

Hát,elég rosszul vagyok.3 órát aludtam az éjjel.Köhögök,fáj mindenem.Jobban megfáztam,mint gondoltam.Most kúrálom magam,hogy péntekre rendbejöjjek.

Meli!

Nálunk a MAM cumi a nyerő.4 db van belőle.Most csak alváshoz kell.Régebben egész nap a szájában volt.

Ildi
tfildiko
 
 


Szép jó reggelt!

Ildi!
Hát mégiscsak elkapott! KépKépKép Küldök gyógypuszikat KépKépKép!

Meli!
Csatlakozom, mármint a feketepont-adáshoz! KépKép
Eszkimó Kép Aranyos, mint mindig! Kép

Andi!
Tündér a csajszi! Kép Inkább rossz legyen, mint beteg! KépKép Drukk megy az oltásra Kép Nekünk is kéne már kapni, lassan felhívom a dokinénit, hogy lehet-e már!

Kika!
Remélem, a párod hazafelé is szerencsés utazó lesz Kép Itt még mindig tavasz van, de az Alpok az más tészta! Üvegek nálunk is a kukában végzik!
Csodálom, hogy itt nem lehet visszaváltani, mert a németek még a sörösdobozt is visszaveszik Kép

Orsi!
Nekem ne panaszkodj a kiló-cipelésre! Kép Mókuska még mindig tündérke! Kép Ugye mondtam, hogy a visszafordulástól nem oldódik meg minden?? Kép

Eve!
Ott fogtak a konyhában??? Kép

Bea!
Megint bedöglött a gép???

Hugi, Rami!
Benneteket már ne is keressünk??? Kép

Hajni!
Puszi neked! Utólag is boldog szülinapot Petinek! KépKép

Szép napot mindenkinek! Kép
Krisz

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Elég szarul vagyok.Megittam egy Aspirin C pezsgőtablettát.Várom a hatást.Mondanom sem kell,hogy a Noémi felébredt az előbb,nem bírom elaltatni.Most még nem nyűgös,de biztos,hogy mindjárt kezdi.
Várom a gyógypuszikat!
Úgy szeretnék én is ilyen fejeket alkotni az íráshoz,de nem megy.Az Andi leírta,hogy kell,de nem megy.Béna vagyok.

Ildi
tfildiko
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Ildi remélem hogy meggyógyulsz és haza birtok menni.

Úgy gondolom, hoyg én is feketepont gyanús vagyok Kép

MOst megyek a konyhába, 13-ra megyünk oltásra. Apa itthon van és felváltott egy főzés erejéig az ördögfióka mellől.
HA rendben lesz minden oltás után akkor jövök.
Mindenkinek puszika!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Drukkolok,hogy minden rendben legyen.Kíváncsi vagyok az Anna súlyára.

Úgy néz ki,hogy visszaaludt a lányka.Nem is írtam,hogy a doki megdicsérte,mert már ilyen jól ül.Egyre többet fordul hasra,de most meg vissza nem akar.Vigyorog egy picit,próbál haladni,de nem megy neki.Aztán ideges lesz,és nekem kell visszafordítani.

Ildi
tfildiko
 
 


Háááát, lányok!

Nem lesz ez így jó!!! Kép Lassan lehet készíteni az ellenőrzőket! Kép

Krisz

Kép
lujzika
 
 


Kriszti!

Piszok rosszul vagyok.Megjött a bajom is,fáj a hasam.A Noémit pedig szórakoztatnom kell.Most beraktam az ágyába,jó lenne,ha elaludna.

Jó pár feketét ki kell osztanunk.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok lányok!

Kriszta!
Küldjem az ellenörzőmet?Kép Annyi feketém van, hogy már biztos összejött egy egyesKép

Orsi!
Nagyon édes Gergő a képekenKép

Ildi!
Gyógyulj meg gyorsan!Kép Meglátod nemsokára menni fog neki a forgás minden iránybaKép

Andi!
Megy a drukk az oltáshoz!Kép Ez még agyhártyagyuszis?

Meli!
Irtó édes eszkimód van!Kép Apát meg tessék megfenyegetni, ha nem bír megmaradni a hátsójánKép

Kika!
Nekem is olivát mondott a védőnő! Csak én elég keveset főzök, és mindig utána jut eszembeKép

Eve!
Te is eltünsz, mint egyesek???Kép

Hajni, Hugi???

Mi délelőtt a Corában voltunk, de hiba volt!Kép Az egész akciójuk nem ért annyit, hogy ezért bemenjek PestreKép Birtam venni egy pulcsit meg egy nadrágot Zsófinak, 500-500Ft-ért, ráadásul a rendes bébiosztályon, nem az akciós részen.
Tegnap meg itt volt a nagymamám, nagyon ritkán jön, mert inkább mi szoktunk hozzájuk menni, úgyhogy vele voltam elfoglalvaKép

Pusz mindenkinekKép Később leszek.

Olvastátok a fejleményeket?Kép
Vendég
 


Bea!

Köszi.Hónapok óta ezerrel visszafordul hasról.Most meg,hogy állandóan hasra vágja magát,inkább rinyál,mint sem megfordulna.Csúcs ez a gyerek.Ma nincs sok energiám hozzá,magamat is alig bírom vonszolni.Nagyon várom a férjem,hogy vegye át a lányt.Ma nem sokat fog pihizni,az tuti.Még nem tudja,hogy mi vár rá.

Ildi
tfildiko
 
 


Bea!
Nem kapsz egyest, mert most nincs osztályzás, 5 feketepont egy banyás stempli Kép Nagymamád kidédizte magát?? Kép

Ildi!
Nálunk a Neocitran a nyerő, eddig mindig bejött! Néha apa is lehet gyerkőcszórakoztatós üzemmódban Kép

Andi!
Kérünk jelentést a súlygyarapodásról! Kép

Többiek????

Pusz
Krisz

Kép
lujzika
 
 


Ildi!
Jobbulást neked!Kép
Zsófi is szeret elfelejteni dolgokat, de a gonosz anyukája nem szokta figyelembe venni a kisasszony szeszélyeitKép

Kriszta!
Banyás stempliKépKépKép
Ki bizony!Kép Hetente egyszer-kétszer beugrunk hozzájuk, de álltalában csak fél-egy órára, mert ha átmegyünk Szadára, akkor mindenkit végig szoktunk látogatni, és ennyi jut. Most meg szinte egész nap babázhatottKép

Pusz
Vendég
 


Gyorsan jövök, mert még a végén a saját csapdámba esek és én is kapom a fekete bumszlitKép

IldiKép
Kép Jobbulást!

BeaKép
Na végre!!!!!!!! Elteheted az ellenőrződet, de csak akkor, ha többet nem fordul előKép

AndiKép
Helyes! Napi egy bejelentkezés a minimum!!!Kép
De neked külön még kötelező a kis ördögfiókáról képeket feltenniKép Szeretnénk látni, mire számítsunk, mire készüljünkKépKépKép

ÉviKép
Te aztán kiadós kaját csinálsz, hogy még mindig nem szabadulszKép

Meli
Bnm
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: