Új privát üzeneted érkezett!

Szép jó reggelt!

Meli!
Fürdés Kép Teszteli az anyja képességeit Kép
Eszter mostani ágya már olyan, amit később át lehet alakítani heverővé, nagyon élvezi a méretét Kép
De ha én leírok valamit (éjszaka végig alvása), biztos, hogy megérzi a kiscsaj, mert ma pl. 4-kor kelt, dumált egy csomót, aztán kivettem teázni (mert szerintem az esti tejpép után lehet, hogy szomjasabb), aztán persze nálunk kötött ki, reggel 7-kor raktam vissza az ágyikójába, és még most is alszik Kép
Holle anyó: Grimm után szabadon Kép (mégiscsak német Kép) Amúgy nem rázta ki rendesen a párnáit, mert reggelre nem sok maradt belőle KépKép

Ildi!
Eszter általában megiszik napközben egy üveg teát, de tegnap estére még csinálnom kellett egy újabb adagot, ezért gondolom, hogy nem elég neki a kajcsi. De a dokinéni is azt mondta, hogy inkább teáztassam.

Többiek???

Szép napot mindenkinek!
Krisz

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Hát,az én lányom most nem alszik.40 percet aludt,és most még elég vidám.Ilyet nem csinált még reggel.
Persze,a teában kevesebb a kalória,és az Eszter így is jó súlyban van.Milyen teát iszik?A Noéminek a Milupa Gyümölcsteája ízlik.

A Többiek???Én nem tudom,hogy merre lehetnek.
Mire ezt leírtam,már nyűgös is a lány.

Ildi
tfildiko
 
 


Hát szép jó reggelt!

Itt rázza Holle anyóKép

Lujzika,
Párom maradna, de mennie kell, csak abban reménykedem, hogy a hétvégéig ha folyamatosan esik akkor valamelyik német boss csal lefújja a dolgot. Amúgy itthonról 12-en mennek és persze kocsikkalKép Mondjuk a repcsi sem jó ebben az időben, volt benne elég sokszor részem úgyhogy tudom. Szerintem az a legjobb ha ilyenkor az ember lánya/fia maradna a popóján a jó kis meleg szobába. Kép

Eszterkének a te elég? Csak azért kérdezem mert ma éjjel hosszú idő után először hajnalban Anna felsírt, először cumi be vissza, de nem aludt el, majd tea, nem volt elég és ezután (bár már nagyon régen valamikor novemberben evett utoljára hajnalban) adtam neki tápit amiből 130 ml-t benyomott. Úgyhogy nálunk a tea nem volt elég.Kép
Amúgy ha most éhesebbek a babák az erős hidegfrontot lehet okolni, hétvégére itthon -15 fokot jósolnak.Kép

Meli,
KösziKép

Most el majd jövök
K
kika
 
 

 
 

SziasztokKép

Réka ma fél 9h-kor kelt. Egyszer nyöszörgött éjszaka, félálomban odamentem az ágyához odaadtam neki a cumit, aztán se kép se hang, se nála se nálamKép
Reggel apa megdicsérte, hogy milyen ügyes, hogy ilyen sokat aludt, mondtam, hogy ja milyen ügyesen és gyorsan visszaaludt. Életem párja bambán nézett rám, ő lemaradt erről. Pedig ő sokkal éberebben alszik mint én és ha csak egyet is nyekken a lány már fent van.Kép Hát most aludt mint a bunda. Azért megkérdezte pimaszul, hogy nem csak álmodtam én ezt az egészet???Kép

Réka most alszik, mindig szokott délelőtt sunyni fél vagy egy órátKép
Nálunk pár napja a pelenkázás katasztrófa, még pisinél elmegy, hogy állandóan hasra vágja magát, de ha kaki van akkor ketten kellünk a tisztábatevéshez.Kép
Nálatok nincs ilyen "probléma"???Kép

Ildi, LujziKép
Leányzók mit ebcsiznek ma???

Pusz:
Meli
Bnm
 


Ja!
Tea: a Réka a tápszeres hamikat leszámítva mindig iszik teát. Van amikor közben is kéri, de általában ha végeztünk az evéssel. Összesen olyan 200-250ml iszik meg egy nap.

IldiKép
Neki is a milupás gyümölcsteák ízlenek. Most jelenleg barackos, illetve narancsos-barackos van itthon. Általában felváltva adom neki, nehogy valamelyikhez nagyon hozzászokjon, aztán meg nem iszik meg mást.

Pusz.
M.
Bnm
 


Meli,
Úgyan ez a szitu, a múltkor úgy vágta magát hasra a kakis popsijával, hogy utána minden a szennyesben landolt.Kép
Amúgy nálunk a pelenkázó kezd életveszélyes lenni, nagyon oda kell rá figyelni.

Mi ma eszünk először húsis kajátKép mármint AnnaKép én nem.Kép
K
kika
 
 


KikaKép

Sajnálom, hogy mégis mennie kell a párodnak, nem lesz semmi baj!

Éjszakai evés: nem lehet, hogy tegnap napközben esetleg kevesebbet evett???
Mennyi tápit eszik egyébként?

Puszi:
Meli
Bnm
 


KikaKép

Melyik husis hamira esett a választásod???
Ne keseredj el, ha esetleg kevesebbet eszik belőle, mint a főziből vagy a gyümiből. A Réka is ha husisat eszünk, akkor fél-háromnegyed üveggel eszik, szerintem laktatóbb. De mivel az anyja megmelegíti az egészet, mert sokszor kiszámíthatatlan, volt már hogy megette az egészet, így a maradékot én takarítom elKép
Apukám már meg is gyanusított, hogy a bébikajákat nem is az unokája eszi meg, mert én eleszem előleKépKépKép

Pusz.
Meli
Bnm
 


Ildi!
Eszter pici kora óta kamillateát iszik (kaki miatt).

Kika!
Most itt nem esik, de megnéztem Regensburgot megint. Ott mára még havazást mond, aztán -10- -15 fokot. És jövő hét elejére esőt. Amúgy meg tudod nézni a www.wetter.de honlapon, ott lehet városok szerint is keresni.
Úgy néz ki, hajnalban elég volt a tea, mert nem sírt, aztán el is aludt.
Kíváncsi vagyok az első husis kalandra! Kép

Meli!
Eszter ma a hajnali kelésén kívűl fél 10-kor kelt, már úgy mentem be hozzá, hogy mi van. Mondjuk akkor már vigyorgott rám az ágyikójából Kép
Pelenkázás: már nálunk is tragédia Kép Izeg-mozog, forgolódik, a popsitörlős dobozt állandóan lerugdossa, katasztrófa Kép Sokszor eszembe jut, amikor még törpe volt, hogy milyen simán tisztába lehetett tenni Kép
Szóval eleszed a gyereked elől a kaját Kép GYIVI-gyanús Kép!!!
Nálunk csak akkor nem fogyott el egy egész üveg, amikor Eszter beteg volt, most már simán beveri, mindegy, milyen! Kép

Pusz
Krisz

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Az jó,hogy megeszik mindenféle kajcsit.
Jó sokat aludt az Eszter.Az enyém a délelőtti másfél-2 óra helyett aludt 40 percet.Most letettem az ágyába,mert már nagyon nyűgös volt.(Most jelenleg csendben van.)Nem hajlandó 5 percnél többet háton lenni.Ülni akar,és ugrálni.Nagyon lefáraszt.Az viszont jó,hogy egy kevés ideig jól érzi magát az etetőszékben.Sikerült együtt feltennünk a pörköltet és a rízst.Az előbb pedig összerámoltam a konyhát.

Meli!

Mi sütőtököt eszünk csirkehússal,de mi csak fél 2h-kor ebédelünk.
Nálunk is gond van a pelenkázásnál,állandóan mozgásban van.A lába a szájában,és van,hogy kihúzza a feneke alól a pelust.

Kika!

Én is kíváncsi vagyok,hogy ízleni fog-e neki a húsos kajcsi.

Képzeljétek!Minden hiszti nélkül alszik a Noémi.Jól elfáradt a takarítás és főzés nézésében.Én meg gyorsan tornázom egyet,bár nincs kedvem.

Ildi
tfildiko
 
 


Szerintetek adhatok a Noéminek áfonyás-almát?(Hipp-es)Még nem mertem megkóstoltatni vele.

Ildi
tfildiko
 
 


IldiKép
Mi zöldséges rizst ettünk sertéshússalKép
Szerintem nyugodtan adhatod, mi már jó pár üveggel bevertünk belőle. Az egyik kedvenceKép

LujziKép
Nehogy rám uszísd őketKép Egyébként most se ette meg, egy-két kanállal maradt, szerinted hol kötött ki...???KépKépKép

Hétfőn fél 9h-re kell mennünk az UH-ra előtte jól meg kell teáztatni, hogy a vesék telítődve legyenek. Bp-re csak febr. 28-ra van időpont. De egyébként most visszább ment nekiKép

Pusz:
Meli
Bnm
 


Meli!

A Noémi úgy vettem észre,hogy a Kecskeméti bébiételt jobban szereti,mint a Hipp-est.Most találtam a szekrényben egy Kecskeméti brokkoli pulykahússal kajcsit.Azt néztem,hogy van benne alma is,lehet,hogy így megeszi.Megkóstoltatom vele,ha nem ízlik kapja a tököt hússal.
Akkor holnap kapja az áfonyás-almát.Először csak egy-két kanállal adjak,vagy mehet az egész üveg?
Örülök,hogy visszább ment a csomó.Kíváncsi vagyok,hogy mit mondanak hétfőn.

Ildi
tfildiko
 
 


Meli!

Mégis a tököt ettük meg.Eszembe jutott,hogy a doki néni mondta,hogy ha banánt adok,ne adjak azon a napon almát.

Többiek?

Ildi
tfildiko
 
 


Lujzi,
Anna is az első perctől kezdve kamilla teát kapott mármint amióta teáztatom, sőt ez odaáig "fajult", hogy mást, pl. gyermelteákat nem iszik meg, nyílván mert ezt szokta meg.
Köszi az oldal címet megnézem.

Hát ez a húsos hami két esélyes, 100 grammot evett meg belőle, szerintem is jobban tömít mint más kaják.

Meli,
Te hogy tudod megenni????Nekem pl. ez a csirkehúsos hami(megkóstoltam) nem is ízlett, nem mondom a nestlé őszibari-lmás-banános verzíóból a maradékot megeszem, de ezekből az egyéb üvegesekből nem tudnám megenni.

Ildi,
Egsz szépen eszik Noémi.Kép

K
kika
 
 


Kika!

Az kezdésnek nem is olyan rossz.Nekem sem ízlenek a főzik,de például a Hipp-es körte nagyon fini.De ha a gyümikből marad,beleteszem a pépjébe.A főziknek nem sok íze van.A Noéminek nem is ízlenek,csak amibe gyümi van.De a Hipp-nek nincs gyümis főzije.
Milyen fajta az a kamillatea?Hogy csinálod neki?Cukit teszel bele?
Az előbb aludt el a lány,nagyon lefárasztott.Nem hajlandó feküdni,csak állni.Úgy sír,ha leteszem,hogy borzasztó hallgatni.Így mindig foglalkozni kell vele,ha ébren van.(Írni is úgy írok ilyenkor,hogy itt a kezemben.)De végre most pihizek egy kicsit.Megeszem a jól megérdemelt pudingomat,és sütimet.

Ildi
tfildiko
 
 


IldiKép
Szerintem már nem kell kóstoltatni, de ez csak az én véleményem.
Miért nem lehet almát adni, ha evett banánt???
Mi van akkor az olyan bébigyümikkel, ami mondjuk őszibarackos-banános alma (HIPP)???
Nem lehet, hogy azért fogadja csak a gyümiseket, mert az kicsit édeskés???

KikaKép
Először nekem sem ízlett. Na nem azt mondom, hogy innentől kezdve csak bébikaját eszemKépKépKép Viccesen meg is jegyezte a párom, hogy nem rászokniKép

Többiek???????????
Bnm
 


Sziasztok!

Ildi!
Áfonyás almát még mi se kóstoltuk, de már van belőle itthon, holnap bevetem én is Kép Gondolom, azért mondta a dokinéni, hogy almát és banánt ne adj egyszerre, mert fog mind a kettő.

Meli!
GYIVI-t még meggondolom Kép Én csak a gyümijeiből szoktam enni, mert a többi kajája nem ízlik annyira Kép A banános-almás-őszibarackosban ott az őszibarack, ami gondolom ellensúlyozza a két fogóst.
Nekem azt mondta a dokinéni, hogy sertéshúst ne adjak neki, mert az zsíros. Mondjuk akkorra már kapott, de egyelőre még csak egy üveggel.

Kika!
Te raksz a kamillateába cukrot? Én igen, mert különben nem issza meg, de most már elég régóta gyümölcscukrot rakok bele. Amúgy azt hallottam, hogy a kamillatea cukor nélkül fog, csak cukorral hajt. Nem tudom, mi az igazság?

Többiek???

Pusz
Krisz

Kép
lujzika
 
 


LujziKép
Zsíros??? Hát én semmi ilyet nem vettem észre!
Ellenben a sonkás tésztával, ott egyszer egy böfinél jött vissza neki valami, meg is ijedtem, mert olyan volt, mintha vérezne valamilye, de aztán jobban szemügyre vettem és az tényleg zsíros lehetett.
Megkóstoltük a kekszes-piskótás tejpépet, ízlett. Finom, ezt tanusíthatomKépKépKép Hiába no, nem vagyunk pazarlósakKép

Meli
Bnm
 


na hallihó!!!

Tegnap elmentem angolra és utána már nem próbálkoztam, hogy jó-e a "küldözgetőm".
Mire hazaértem egy nyűgös rosszaság várt itthon.
Ma vittük a doki bácsihoz, torokgyuszija van.
Tiszta nyügi aludni is csak az ölembe alszik.
Nem csoda, hogy beteg tegnap is a 25-ből csak 6-an voltak.

Lujzi! Kika!

A kamilla teáról én is ezt hallottam. Keserűen fog és cukrossan hajt.

Na ennyi volt mert ébredezünk. Majd még jövök
Addig is mindenkinek puszi:
É.
eve
 
 


SziasztokKép

A másik topikon írtóra beindult az élet, így ma nem tudtam jönni, így is alig tudtam Velük lépést tartani.Kép
Most meg Karcsi elment Pestre bulizni, így kettesben leszünk Gergővel egész éjszaka! Szurkoljatok, hogy jó fiú legyen!Kép
Most se nagyon hagy írni, mennem kell.

Majd holnap beszámolok, hogy alakult az este és az éjszaka.

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Azért 1-2 képet felteszek Mókuskámról, most éppen elvan, hátha hagyja.Kép
Tegnap készültek.Kép
Ja, és szerdán mázsáltuk, 9200 gramm volt.Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Bocs, ha kicsit sok.Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Orsi!

Gyönyörű a fiad.Jó kis súlya van.
Hol vettétek a napocskáját?Nagyon tetszik.
Drukkolok,hogy jó legyen az éjszakátok!(Na,és hogy a miénk is.)

Melinda!

A dokink mondta,hogy a banán és az alma együtt nagyon fog.Ha uzsira banánt adok,akkor tízóraira vagy őszibarit,vagy körtét,vagy sárgabarit kap.Erre odafigyelek.
Valószínű,hogy azért szereti a gyümiset,mert édes.Hétfőn kapott finomfőzit,110 ml-t megevett.Ez az a zöldséges eddig,amiből ennyit azért megeszik.Holnap megint próbálkozom a zöldségessel.A doki mondta,hogy ne erőltessem.(Mert megutálja az evést.)De azért én próbálkozom,ha már úgy is tele a szekrény a zöldségesekkel is.
Tegnap az apja gyümölcsből vásárolt be neki,vett 32 üveggel.Egy darabig elég lesz.

Kriszta!

Igen,fog együtt a kettő.Én is ezért nem adom egyszerre.

Éva!

Jobbulást kívánok az Orsinak!Hát,a közösségben könnyen összeszedik a betegségeket.

Ildi
tfildiko
 
 


Lujzika,Eva,

Ezek szerint Anna az ellen példa. Keserűen kapja a kamilla teát és minden nap van kaki, nem fog. Az első két hónapban ha nem volt kaki akkor tettem bele cukrot, amúgy a kmailla teát én korábban cukroztam, ez 100 ml teába egy pici kávéskanál cukit jelentett de fokozatosan vettem el és jelenleg nincs benne semmi.Kép Megissza, sőt mást (ez aggaszt) nem is fogad el, de azt olvastam, hogy a kamilla a nyugtatja is a pocakot, így lehet, hogy ezért úsztuk meg a hasfájós időszakor egy két húzósabb éjjellel.?

Csak halkan jegyzem meg, hogy a kecskeméti és a hipp úazon a gépsoron készül, kinyomoztam.Kép Korábban már feltűnt a címkén, hogy úott gyártják (ezt itt meg is írtam) most pedig ki is derítettem a dolgot.KépKépKép

Ma kipróbáltuk a kecskeméti szilvát, hát csajok én utálom gyümiként, de ez nekem is nagyon bejött,Kép hátmég Anna manónak.Kép
(tejpépbe tettem bele egy picit )
Náluk amúgy változatlanul a tejpép a favorit, semmi másra nincs akkora tátika mint erre, pedig a szaga elég vacak.
K
kika
 
 


HaliKép
ÉviKép
Jobbulást az OrsinakKép Gondolom már számítottál rá, ha ennyi beteg van a csoportban.
Gyógyító puszikat küldök neki és a Réka isKép

Ezt most csináltam:Kép

Puszi:
Meli
Bnm
 


Kika!

Ha megyek vásárolni,én is veszek szilvát.Én még ilyet nem adtam neki.A Kecskeméti Vilmoskörte-birsalmával az nagyon ízlik neki.
Nálunk nem mindig menő a tejpép.Uzsira megevett 110ml-t körtével,és utána kétharmad banánt.Ma már nagyon jól evett.Melyik tejpépet is eszi az Anna?

Ildi
tfildiko
 
 


OrsiKép
Annyira aranyosak vagytok!
Látszik a Gergőn, hogy milyen boldog és kiegyensúlyozott baba, csak úgy ragyog!!!Kép

Pusz
Meli
Bnm
 


Meli!

Gyönyörű a Réka!

Jó éjszakát Mindenkinek!

Ildi
tfildiko
 
 


Eve,
Orsinak jobbulástKép

Meli,
nagyon édes Réka babaKép

Orsi,
Huncut egy kislegényKép

Ildi,
Humana HA tejpép.

Ma már biztos nem leszek, életem párja jól olvassátok, így január végén óév búcsúztató party-n van és a mai fürdetés rám hárué, ami azért lesz nagyon izgi mert reggel egy rossz mozdulattól "beállt a derekam", így ma csak csökkentett üzemmódban voltam, Anna is ma inkább volt a kiságyban mint máshol én pedig ma szinte egész nap másztam, szó szerint. A járókába nem mertem betenni mert mélyebben van és nem akartam U betűben várni az estét.
Na mindenkinek szép álmokat!Kép

A távollévők nekem nagyon hiányoznak, jó lenne ha csak egy kukk erejéig jönnének.
puszi
kika
 
 


SziasztokKép

Fürdés sima volt, elalvás kicsit rázósabb.Kép

Mindenkinek köszi a dícséretet kép ügyben.Kép

Meli
Az biztos, hogy kiegyensúlyozott, mindenki ezt mondja, aki élőben is látja.Kép Minden idegenre mosolyog, cuki pofa!Kép Anyukám szerint én is ilyen voltam, sőt én a bajusszos-szakállas pasikat le-Apuciztam, mert Apukámnak az volt.Kép És mindenkinek az ölébe akartam ülni.Kép
Lánykád még mindig gyönyörű!Kép

Többieknek is pussz, most megyek gyorsan zuhizni.

Orsi

avocado
 
 


Jó reggelt!

Hát,nem sokat aludtam.A Noémi fél 12h-tól fél 2h-ig nem aludt.Nem bírtam elaltatni.A férjem sem aludt,nem bírt visszaaludni.Már a végén ő ringatta a lányt.Adtam a lánykámnak enni,inni.Nem volt se szomjas,se éhes.Kiakadtunk tőle.A párom ,miután a Noémi elaludt,elkezdett játszani a gépen.4h-kor ment dolgozni.Szegény,2 óra alvás után járja az a gyűjtőállomásokat,és szavazatokat szed.(Valamilyen szavazás van a Mol-nál.)Úgy sajnálom!Én azért 3 órát aludtam.
Hát,reggelizni sem reggelizett,csak 40ml-t.

Orsi!

Ügyes vagy,hogy simán ment a fürdetés.

Kika!

Jobbulást neked!Jó,hogy lányod elvan a kiságyban.A Noémi tegnap,amikor nem aludt,állandóan a kezemben volt.Vagy az etetőszékben ült,amíg én főztem,pakoltam.Ha kezet mentem mosni,toltam az etetőszékében a fürdőbe.Ha letettem a szőnyegre,már visított is.

Ildi
tfildiko
 
 


Szép jó reggelt!

Nálunk most "jó" ködös a reggel, kíváncsi vagyok, milyen lesz a folytatás!

Eve!
Jobbulást nektek, torokgyusziban most volt tapasztalatunk bőven Kép Remélem, hamar kiheveri a kis hercegnő KépKépKép (ezek a gyógypuszik)!

Orsi!
Mókuskád még mindig gyönyörű Kép Nagyon huncut pofija van Kép Remélem, az éjszakád jól telt! Kép

Meli!
Nem pazarlás Kép Réka is tündéri manó KépKép!

Kika!
Remélem, a derekad bírta az esti gyűrődést Kép Apa kibulizta magát?? Kép Holnap van az indulás??

Ildi!
Nem lehet, hogy fogacska van a dologban?? Szegény párod Kép

Azért egy-két szóra a többiek is előkerülhetnének már, léci-léci!! Kép

Szép hétvégét mindenkinek! Kép
Pusz
Krisz

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Hát,már hetek óta várjuk a fogacskát,de az nem akar előbújni.
Jó lenne,ha a többiek előkerülnének.Nem tudom,hogy mi lehet velük.
Az előbb jött meg a férjem,ma hamar hazaért.A Noémit szórakoztatja.
Ma mit esztek?Elhalasztom az áfonyás almát.Este tettem a pépjébe körtét-birsalmával,és ugye megkezdtem az üveget.

Ildi
tfildiko
 
 


SziasztokKép

Ildi
Tegnap elfelejtettem írni, hogy a napocskát ajándékba kaptuk.Kép

Kriszta
KösziKép

Most csak pár sort tudok írni, mert GErgő itt csücsül az ölemben és fogja a kezem.Kép

MEGVAN A MÁSODIK FOGACSKÁNK!!!Kép
Ebből kifolyólag elég katasztrófa volt az éjszaka, de szerencsére Karcsi mégiscsak hazajött, így nem egyedül küzdöttem.Kép Ezért is néztük meg reggel a fogát és a miatt volt. Alúl megvan mind a kettő, most várhatjuk a felsőket.Kép


Mennem kell, mindenkinek puszi, majd még jövök.Kép

Orsi

avocado
 
 


Orsi!

Gratula a fogacskához!
Megyek,mert jön a tízórai.

Ildi
tfildiko
 
 


OrsiKép
Nahát, milyen szorgalmasan osztogatja a fogtündér a fogacskákat a GergőnekKép

Szegény leányzóm is kínlódik, illetve két napja már nem annyira, mert vettem neki az ínyére Dentinox N gélt, csak éjszakára szoktam bekenni neki, de olyan édi mikor meglátja már mosolyog, és ha hiszitek ha nem nincs az esti nyüglődés, szépen elalszik.

IldiKép
Nem próbáltátok ti ezt a kenceficét??? Lehet, hogy jó lenne a Noéminek és nem éjszakáznátok ennyit.

Mi ma spenótot hamizunk, főzök neki krumplit hozzá, így elég lesz az egy üveg két napra, mert egyébként a háromnegyedét enné meg.

Andi, Bea
Mi van veletek??? A többiek is hiányoznak, de ez tőletek nagyon szokatlan, hogy már napok óta be sem köszöntök!!!

ÉviKép
Orsi remélem jobban van már.

KikaKép
Derekad??? HOgy sikerült a fürdetés???

LujziKép
Na kibújtatok már a tejeszacskóból??? (köd)Kép

Puszi:
Meli
Bnm
 


Sziasztok!

Holle anyó felébredt Kép

Meli!
Ebből kifolyólag a tejeszacskó kilyukadt Kép
A másik topikban olvastam, hogy állítólag a magyar Dentinox gélből kihagytak valamilyen fontos hatóanyagot Kép a legfontosabbat. Kíváncsi lennék, mi az igazság!
Mi még csak 1x próbáltuk, akkor hatott, viszont azóta leállt a fogmanó, pedig az otthoni dokinénink szerint már akkor 4 volt indulóban. Valahol elakadtak Kép

Ildi!
Mi megettük az első üveg áfonyás almát, ízlett a kisasszonynak Kép

Orsi!
Gratula a fogacskához Kép Milyen rendi párod van, hogy hazajött Kép

Andikám!
Én se vagyok megelégedve! Kép

Többiek téli álmot alszanak??? Kép

Pusz
Krisz

Kép
lujzika
 
 


Meli!

Minden este bekenem az ínyét vele,de a nyelvével lenyalja még az ujjamról is.Látnotok kéne.Nekünk nem használ.

Kriszta!

Mi holnap fogjuk enni.Remélem,hogy ízleni fog.(Van belőle 5 üveggel.)
Ott nálatok milyen árban vannak a bébikaják?Vagy itthonról viszed?

De jó lenne már tudni valamit a többiekről!

Ildi
tfildiko
 
 


SziasztokKép
Anna ma elkezdett popó emeléssel és kukacoló mozgással eljutni a macijáét és siker koronáztaKép

Reggel mégcsak arra gondoltam ez tuti véletlen de miután kitettük a játszószőnyegre ott is csinálta és messzebbre is eljutott mint 10 cm.

A tegnap esti fürdetés fájó derékkal de megúsztuk. ma már apja biztosabb kezében fürcsizik, de holnap estétől megint én vagyok a soros csütörtök estig.

Lujzika,
Holnap délben indulnakKép de a programm csak hétfő du kezdődik, így van esélyük, hogy odaérjenekKép Bár a tervek között "a holnap este már Regensburgban alszunk szerepel" de hát úgye ebbe azért tél tábornok is közbeszólhat.
Most el visszaolvasni majd jövö
kika
 
 


Kika!

Gratulálok az Annának.Nagyon ügyes.
Biztos,hogy nem lesz könnyű az apa nélkül.
Olyan jó volna,ha péntekre már jó idő lenne.Csak ne essen a hó,mert akkor nem tudunk hazamenni.Már úgy vágyom haza!

Ildi
tfildiko
 
 


SziasztokKép

Mindenkinek köszi a gratulát.Kép

Szuper jót sétáltunk, itt gyönyörű idő van, verőfényes napsütés! Gergő lassan aludni fog, akkor kimegyünk a Hugicámmal szánkózni.Kép Muszáj, nem bírom ki, hogy itt mindenki szánkózik én meg bent kuksolok. A fiúk majd figyelnek Mókuskára, de elvileg 3/4 órát szokott aludni, addig szabadok vagyunk.Kép

Kika
Gratula Annának a kúszáshoz! Gergő még mindig ugyanott tart, jár keze lába, vigyorog hozzá és nagyon akar, az látszik, de előbbre nem jut.Kép

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok lányok!

Nem merem elkiabálni, de talán kész a gépünk!Kép
Még nem olvastam vissza semmit, de gondoltam adok valami életjelet magunkról. Zsófinak ekcémája van(volt), kapott rá krémet kedden, csütörtöktől már nem is látszik. Mondjuk csak a két könyökén volt egy-egy foltban, dokibácsi szerint nem súlyos, de azért kenegssem még egy ideig, nehogy előjöjjön megint. És jön a harmadik fogunk!Kép

Pusz, később jövök
Vendég
 


Sziasztok!

Bea!
Végre!!! KépKép Ekcéma Kép Még jó, hogy nem súlyos Kép

Kika!
Gratula a kukacoláshoz Kép Eszterke még mindig csak gurulva közlekedik Kép Elvileg estére lehetnek Regensburgban, végülis végig autópálya van, és ugye ott takarítják Kép Akkor nem lesz hosszú idő apa nélkül! Kép

Ildi!
Hasonlóak a bébikaja árak az otthoniakhoz, így itt veszem őket.

Orsi!
Szánkózás Kép Jól hangzik! Van valamilyen lejtő is nálatok? Vagy egymást húzgáljátok?? Kép

Lassan felébredhetnének a többiek is! Kép

Pusz
Krisz

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

És milyen babakajcsikat lehet ott venni?Mind itt?

Bea!

De jó!Már hiányoztál ám!
Örülök,hogy rendben van már a Zsófi bőre.

Andi!

Merre vagy?!

Orsi!

A Noémi ott tart a mászásban,hogy 1 percet bír hason lenni.Tehát,mi még nem tartunk sehol.De ez is valami,hogy 2 másodperc alatt nem fordul vissza,hanem egy kicsit tartja magát.

Ildi
tfildiko
 
 


Kika
Ez a vidék csupa hegy és völgy.Kép Az utcánk is olyan, hogy csak el kell idulni a végéből és hazacsúszol.Kép
A Hugival elmentünk , de nem sokat voltunk, viszont az szuper jól esett! holnap úgy megyünk Gergővel sétálni, hogy elvisszük a szánkót is.Kép Szuper dombok vannak kint a falu végén.Kép

Ma már nem hiszem, hogy jövök, úgyhogy puszi mindenkinek.Kép

Bea
Neked külön is!Kép Végre, hogy jössz!Kép

PusssszKép

Orsi

avocado
 
 


Jó reggelt Csajok!

Ez az éjszaka jobb volt,mint a tegnapi.Csak 4-szer keltem.És ma még reggelizett is 100ml-t.Ez nagy dolog!
Ma áfonyás-almát eszünk tízóraira.

Gyertek ma!

Ildi
tfildiko
 
 


Orsi!

Nekem úgy hiányzik a hegyes-völgyes vidék!!!Nem tudom megszeretni az Alföldet.(Bocs azoktól,akik ezen a vidéken születtek.)

Bea!

Hogy nézett ki a Zsófi ekcémás bőre?A Noéminek száraz a bőre a könyökén és a térdén.Kedden megmutatom a dokinak.

Apát elküldtem a Tescóba,szabad a gép.De ti meg sehol!!!

Ildi
tfildiko
 
 


Szia Ildi!
Csak bekukk, mert paníroznom kell a gombát, aztán meg megyünk sétálni és szánkózni!Kép

Majd jövök!

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

Visszaolvasni még mindig nem volt időmKép, de láttam, hogy hiányoltatokKép

Ildi!
Száraz volt a könyökén a bőre, és ha víz érte kicsit kipirosodott. Máshol nem volt neki, de azért megmutattam a dokinak. Ha már lementünk, meg is mérték, 8100g és 70cm. Szerintem nézesd meg a dokival, bár ehet, hogy nem az, de ha igen adni fog rá krémet.

Pusz mindenkinek, de megint el kell mennem, viszem haza Dávidot
Vendég
 


Bea!

A Noéminek nem piros,de kedden megnézetem.
Jó kis súlyban van a leányzód.Noémi is kb.70cm.(Nagyon sokat nőtt,csak 48 cm-rel született.)Súlyunk most 7500g.
Hány éves a Dávid?

Ildi
tfildiko
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: