Új privát üzeneted érkezett!

SziasztokKép

Látom mindenkit összezavartam.Kép Mégegyszer bocsi!Kép

Kika, Ildi
Ti gyúrtok karra, meg bicepszre??? Akkor én mit mondjak?Kép De majd Ti is megtudjátok előbb-utóbb.Kép

Kika
Miért nem hagyod ülni? Gergő imád ülni és hiába teszem le a hátára, csak kiabál és sír, nem akar úgy maradni. Persze úgy is elvan néha, de ha ülni akar, akkor kész, nem tudom lebeszélni.Kép De szerintem a babák nem csinálnak olyat, ami nem jó nekik, Gergő is már megül egyedül, csak ott kell legyek a háta mögött, mert előre-hátra billeg és így még el tud dőlni. Viszont mászni még nem tud, ma is hiába volt hason, nem jött rá, hogy kell.Kép Nagyon akarna, de nem megy még Neki.Kép

Ildi
Nekem a kordgatyók darabja 4990 volt, nem bírtam otthagyni! A farmer már kicsit több, az 8e, de a Levi's-ek árához képest olcsó volt.

Most megyek, odateszem a vizet a fürdéshez. Ma már tuti nem jövök, mert megnézzük a tegnapi film másik felét.Kép

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Orsi!

Jó vétel volt a 3 naci.
Én is hagyom a Noémit ülni,bár még hamar eldől.Tegnap este megfogta az ágyat,és pár másodpercig megállt.Úgy örültem.Nálunk a mászásnak semmi jele.
Megyek fürdeni,ma már én sem jövök.

Jó éjszakát!

Ildi
tfildiko
 
 


Orsi,
Azért nem hagyom mert azt mondta a doki, hogy nem tesz jót még a hátán, nem elég erősek a hátizmai és később ne legyen gond vele. Az is igaz, hogy azért mégsem állíthatom meg a fejlődésbenKép mondjuk nem is akarom, így maradt a kompromisszum: azaz úgy ül, hogy csak akkor engedem ha nekem támasztja a hátát és azt sem engedem sokáig. Anna még csak most lesz féléves, és ez még tényleg korai.

Tejpép: nekem tegnap felírta a doki néni, de a Humana Ha-sat, van tapasztalatotok?????

K
kika
 
 

 
 

Kika
Mi eddig mindig a boltban vásárolt tejpépet adtuk a Rékának, nekünk nem volt ilyen doki által felírt.

Ülés: Nekem azt mondta a doki, hogy amit magától csinál, azt hagyni kell, erőltetni nem szabad a dolgot.
Magától még nem ül, mert dől jobbra-balra, hátrafelé is elborulna, mert feszíti a lábát és állandóan fel akar állni.

A pancsivízben már párszor felvette a mászó pózt, gondolom ott a víz miatt könnyebb a pocakKép

ÉvaKép
Orsi lenyugodott már???

AndiKép
Gondolom hulla vagy, azért nem tudsz jönni, bár mondtad, hogy jössz. Neked külön jó éjszakát, pihizd ki magadat.

BeaKép
Ez a gép aztán jól kibabrál veled, mikor kapunk már "belőled" egy keveset???

OrsiKép
Micsoda mázlista vagy Te, hogy ilyen akciókat tudsz kifogni! Na jó, azért nekem is szerencsém szokott lenni néha ilyen térenKép
Kisoroszlán:Kép

IldiKép
Noéminek visszajött már az étvágya???

LujziKép
Na nem aludt el Eszterke tejpépevés közben???
Hójelentés???

Nali, Rami, Hugi?????????????

Puszi:
Meli
Bnm
 


Sziasztok!

Eve!
Nálatok is gépbitorlás van??? Kép

Kika!
Sajna rossz híreim vannak hóügyben Kép Az Alpokban a hétre nagy havat jósolnak és legalább hét végéig hideg is lesz Kép (Direkt Regensburg-ot néztem meg!)
Nálunk ma nem esett egyáltalán, de ide is ígérik a havat. Éjszaka fagy, ma viszont napközben egész jó idő volt.
Ha te 7 kg-val bicepszre gyúrsz, akkor én mit szóljak?? Kép Eszterkém 3 hónaposan már 7 kg volt Kép Tehát már több, mint 4 hónapja! Akkor én mire gyúrok??? Kép
Vigyorgás, mosolygás Kép Ez a legjobb KépKép

Orsi!
Otthon én is beszereztem 2 bársonygatyót, egész jó áron szintén Kép

Ildi!
A gyúrásos kérdés rátok is vonatkozik!! Kép
Te panaszkodsz, hogy Orsi lusta?? És az állás micsoda?? Kép

Meli!
Nekünk is bóti pépjeink vannak, főleg hogy itt nem is írnak fel semmit KépKép
Most új tejpépet ettünk, kekszeset Kép Nem is aludt el Kép Mondjuk szerintem egy kicsit túl édes az eddigiekhez képest, nem is fogja minden nap kapni! Na meg gluténes is.

Hajni, Andi, Bea, Rami, Hugi!
Remélem, ti is jól vagytok, és ha nem is írtok, legalább olvastok KépKépKép

Szép éjszakát mindenkinek!

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Andi!

A kis Annácskának Boldog 8 hós fordolót kívánok!

Kika!

A Noémi is úgy ül,hogy nekitámasztom az ülőgarnítúrának.
Nem ismerem azt a pépet.Nekünk mindig Milupásat ír fel a doki.

Meli!

Az enyém sem ül magától csak pár másodpercig,aztán kidől.Állandóan fel akar állni.
Van olyan nap,hogy nagyon jól eszik,van,hogy egy kicsit rosszabbul.Ma tököt kap,azt bizti,hogy jó étvággyal falja.

Kriszta!

De lusta.Nem akar gügyögni,csak köhécsel,és sikítozik.
Nagyon szépen esik a hó.

Ildi
tfildiko
 
 


Szép jó reggelt!

Andi!
Nagyon boldog hófordulót kívánunk nektek! KépKépKép Nem semmi, hogy megy az idő, 8 hónapos már Anna! KépKépKép

Ildi!
Eszterkém is csak úgy csücsül, ha fogom, és ő max. az ölemben rugózik a lábával, magától még nem próbál felállni, de én ezen még nem aggódom, lesz még éppen elég ideje ácsorogni Kép
Itt csak hideg van, de a hó nem esik!

Szép napot mindenkinek!
Krisz

Kép
lujzika
 
 


Szép havazós reggeltKép vagyKép !

Ildi,
A Milupás ha receptre kapod uaz, kiderítettem, hogy a HA-s tejpépeket nem is lehet máshogy beszerezni csak vényre a zámogatott ára így 600 ft körül mozod, ha nem lenne támogatott akkor a duplája.zért jó kis árai vannak ezeknek.Kép


Lujzika,
Mi a Humana HA-s tejpépet kaptuk. Ez állítólag a folytatás a Humanas tápszer után, nem ízesített. Ma próbájuk ki, majd kiváncsi vagyok és beszámolok, hogy ízlett-e.

Andi,
Boldog 8 hónapos hófordulót!KépKép a kis druszánknak.

Meli,
Mi újság voltatok a dokinál????

Eve,
Annyira ritkán látom mostanában a Te írásaidat is, szerezd vissza a gép feletti uralmadat!Kép

Gatyó:nekem szülés után közvetlen minden ruhám jó volt, így nem kellett új cuccokat venni csak egy két melltartót, de ez inkább annak köszönhető, hogy nagyon szigorú szénhidrát diétán voltam a terhességi cukor miatt. Ennek "köszönhetően" még kevesebb is voltam szülés után mint előtte. Bár kihagytam volna ezt a macerát. Állandó cukor kontroll, vizeletvizsgálat, időre enni és csak az adott mennyiségeket brrrr. Szóval macerás volt, de Anna miatt megérte. Amúgy néha vicces is volt, főleg a Trója c. film alatt mikor nekem este 9-kor kaja idő volt(pótvacsora) 1 db. sonkás zsömi a film alatt, szerintem tuti hülyének néztek a körülöttünk ülők.

Bea???Hajni??????Hugi??????Egy kukkra azért jelezzetek lécciléccilécci
K
kika
 
 


Kriszta!

A Noémi már vagy másfél hónapja fel akar állni.De persze egyedül még nem tud.De ha megfogom a kezét,felhúzza magát állásba egy pillanat alatt.De még ráér állni.Én a gügyögés miatt aggódom,már a mászás nem érdekel.

Kika!

Nálunk lehet venni recept nélkül is HA-s pépet,csak úgy 1000Ft.A múltkor vettem egyet recept nélkül,mert azt hittem,hogy nem lesz elég.
Az én cukrom is magas lett a terhelés után.Meg kellett ismételni pár hét múlva a vizsgálatot,és akkor nem érte el a határértéket.Azt mondta a doki,hogy nincs semmi teendő,de én egy kicsit visszafogtam a szénhidrátfogyasztásom.A szülés után egy héttel,már újra 42kg voltam.Te mennyit híztál a terhesség alatt?

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi,
Nálunk a környéken egyetlen patikában sem adjáki ki a HA-s tejpépet. Nekem a 12. terhességi héten vették észre, hogy a terheléses vércukro vizsgálat után magasabb a vércukor szintem, az egész terhesség alatt 4 kg-ot híztam, így gyakorlatilag a szülés után a teherbeesési súlyom alá estem. 180 gr. ch-ra volta diétám beállítva és nagyon szigorúan 6 szor kellett megadott időben ennem. Eleinte nagyon nehév volt, de megszoktam. Egy cél ill kettő lebegett előttem: Anna egészséges legyen és ne legyen vele smemi gond, illetve ne kelljen inzulint használnom azaz ne legyen a cukrom magasabb. Hála' mindkettő teljesültKépKép
K
kika
 
 


Kika!

Bizti,hogy nehéz lehetett diétázni.A két cukorterhelés között én is 200g-nál több szénhidrátot nem ettem.Féltem,hogy gond lesz.Amikor a doki mondta,hogy minden rendben,akkor is igyekeztem mérsékelni a sz.fogyasztást.Még szerencse,hogy nem kívántam az édességeket.Rengeteg csirkemellet és almát ettem.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Az előbb beszéltem anyukámmal, ő is mondta, milyen tél lett otthon! KépKép De hát mikor essen a hó, ha nem most?!

Kika!
Eszter már elég régóta nem HA-s tápit kap, ezért tejpépből sem vettem neki azt. Amúgy itt a drogériákban is árulják mind a HA-s tápikat, mind a tejpépeket. Kíváncsi vagyok, Annának hogy ízlik majd Kép
Vércukor Kép De így legalább nem híztál Kép!

Ildi!
Nem semmi az a 42 kg! Kép Már írtam, de én megboldogult lánykoromban sem voltam ennyi, nemhogy 2 szülés után KépKép! A nadrágméretedet meg hagyjuk Kép

Krisz

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Igen,itt tél van.Hófehér minden.Nem megyünk sétálni,mert szerintem beázik a babakocsi.Nincs esővédőm.
Megyek mert a lány felébredt,köhécsel,és így adja tudtomra,hogy menjek.

Ildi
tfildiko
 
 


SziasztokKép

Mi teljesen be vagyunk havazva.Kép De gyönyörű! Azért csak úgy az igazi a tél, ha van hó, nem igaz? Viszont ez a hülye szél nem hiányzott, így ma nem tudunk sétálni.Kép

Andi
Boldog 8 hónaposságot Annácskának! Tényleg hihetetlen gyorsan megy az idő!!!
Kép

Kika
Gergő még csak 5 hónapos, de úgy ül, mint a kisangyal és nem tudom róla lebeszélni.Kép Igaz, nem átlagosak a méretei, vasgyúró, szóval nála nem hiszem, hogy erőnléti problémák lennének, gondolom ezért is tud már ülni, mert elég erős hozzá.Kép Állni még nem próbál, csak az ölünkben feszíti ki a lábait. És persze a mászás sem megy még, de mindennek eljön az ideje.Kép

Bea, Andi
Remélem azért hamarosan tudtok jönni!

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

KÖszike a köszöntéseket Mindenkinek.

Eddiga számitógépes vacakolt a gépemmel, mert nem volt rendben minden. Most talán jó, de még nem főztem.
HA kész a kaja és enged a gyerek jövök bővebben végre.
Most itthon vagyok, nincsen vendég kislány, csak ránk közben ki lett irva , hogy átmenőforgalom és telefonközpont és állandóan megzavarnak.
Kép
Sietek jönni.
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Orsi!

Még mászni is ráérnek.A Gergő még csak most múlt 5 hónapos,és nagyon ügyi.Kezdem felfogni,hogy nem szabad erőltetnem semmit.Majd,ha akar mászni,akkor mászik.Minden gyerek más időpontban csinál mindent.

Andi!

Gyere!

Többiek?

Ildi
tfildiko
 
 


HaliKép
Mi is behavazódtunk. A férjem most mérgelődött, mert szenvedett a hólánccal mire felszerelte, idén valamivel nagyobb téligumit vettünk és épp hogy rá tudta tenni a láncot, szegénykém ki volt kattanva rendesenKép

AndiKép
Boldog 8 hónaposságot AnnánakKép Kérünk majd egy friss, 8 hónapos fényképet, ha lehetKép

IldiKép
Igazad van, nem szabad semmit sem erőltetni. Majd meglátod egyszer csak úgy elkezd a Noémi gagyogni, hogy már azt fogod kérni tőle, hogy maradjon már egy kicsit csöndben. Egyébként a Réka sem szövegel állandóan, csak ha épp olyanja van, gondolja minek jártassam a számat feleslegesenKép

KikaKép
Hétfőn megyünk a hasi UH-ra, akkor a mellékvesét nézik, hogy Bp-re mikor kell mennünk azt még nem tudom, nem keresett még a gyerekorvos, hogy mit intézett.
Mikor kapja Anna a tejpépet??? Kiváncsi vagyok hogyan fogja fogadniKép

BeaKép
Haaaaahhhhhhhhóóóóóóóóóóóóóóóó????

LujziKép
Hát igen, minket is elért a tél. Mostmár bevallhatod nyugodtan, hogy Te küldted erre a hófelhőket!!!KépKépKép
Tegnap vettünk mi is kekszes-piskótás tejpépet a Rékának, de erre rá van írva, hogy gluténmentes.

OrsiKép
Gergő már egyedül ül??? Nem semmi erő van ebben a kiskrapekbanKép

Pusz:
Meli
Bnm
 


Szia MeliKép

Egyedül, de azért ott vagyok mögötte és sokáig nem hagyom. De már olyat csinál közben, hogy előre-hátra hintázik, amit eddig a térdünkön csinált ezerrel.Kép Ülve még kicsit óvatosabb, de már kezdi.Kép
Hólánc:Kép Nekünk nincs is, és most kezdtem el gondolkozni, hogy Karcsi haza tud-e jönni délután?Kép Remélem!

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

Most elárulok egy titkot, itt hétágra süt a nap Kép!!!
Krisz

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Hány fok van nálatok?

Meli!

Jó,hogy sikerült felrakni a hóláncot.
A doki néni 2 hetente jön hozzánk,szegényt mindig kiakasztottam,hogy a Noémi még ezt se csinálja,meg azt sem.Ő pedig mindig azt mondta,hogy nem vagyunk lemaradva semmiben.Ezért úgy döntöttem,hogy nem aggódom.(De azért erről bizti,hogy nehéz lesz leszokni.)Azt kellene felfognom,hogy nem kellene másik gyerekhez hasonlítanom az enyémet.Minden gyerek más.
Azért remélem,hogy egyszer már elkezdi a gügyögést is.Aranyos vagy,hogy nyugtatsz.Majd a 2.gyereknél,már nem aggódom ennyit,tuti.(Ha lesz második.)És most elkezdek leszokni az aggódásról.Remélem,hogy fog menni.

Ildi
tfildiko
 
 


Luji,
Ezt ne is mond, hétágra?????????? Itt depis, sötét tél van.
Anna nem barátkozott össze ezzel a tejpéppel, annyira hisztisen éhes volt, hogy 50 ml-t nyomott csak be és először csak nézett a szemeivel, hogy " hé anya ez meg mi...? aztán miután szószerint minden tejpépes lett benyomott a kis megszokott tápiból 180 ml-t. Mondtam is neki, hogy nagyon ciki az iskolában is tápszert enni uzsiraKép
Azon gondolkodtam, hogy valamit nem jól csinálok????? Ez nagyon sűrű lett, a főzelékes cumis etetőn át sem ment a cucc, ez a kanalas etető üvegből meg folyt rendesen. Mi a kanalat még csak barátkozni hívjuk, akkor most hogy adjam ezt Neki?????????
Ötletek?????
K
kika
 
 


Ja azt elfelejtettem, megkóstoltam ízre mint a tejbegríz, na de a szaga.......
K
kika
 
 


Kika!

Mi már azóta kanállal eszünk,amióta elkezdtük a hozzátápit.Még nem volt 4 hónapos,és kanállal kapta az almát.Már a 2.evés remekül ment.Én csak a tápit és a teát adom neki cumisüvegből.
Add neki kanállal.Ügyes az Anna,menni fog neki.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukkra futja, benyaltuk a hányós-hasmenős vírust családilag, mind a hárman döglődtünk.
Szegény mackópajti is elkapta Kép Hál istennek nem kellett neki gyógyszert adni, egész jól viselte, de most csak tápot ehetett, azzal elég jól átvészelte.

Mindenkinek nagyon sok pussz,
Hugi
Amatőr
 


Hugi

Jobbulást a Bálintnak és az egész családnak!
Gyere,ha tudsz!

Ildi
tfildiko
 
 


Hugi
jobbulást Nektek!

Én ma már nem jövök, mindenkinek puszi.Kép

Orsi

avocado
 
 


Ildi
Szerencsére nem mi vagyunk betegek!Kép
Kopp-kopp!

Orsi

avocado
 
 


Orsi!

Még sikerült javítanom.(azt hittem.)

Jó éjszakát!

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Itt még mindig nem esik a hó, de ahogy olvastam, otthonra jutott áldás bőségesen KépKép!
Ide holnap délutánra ígérik, majd meglátjuk!

Kika!
Eszter is kanállal eszik, mióta elkezdtünk más kajcsit is enni, és egész hamar megbarátkozott vele Kép Ő is csak a tápit és a teát issza cumiból, mint Ildi Noémije!

Ildi!
Itt most -2 fok körül van, de éjszakár jó hideget ígértek Kép Igaza van a dokinéninek! Biztos eljön majd a gügyögő korszak is, csak győzd majd hallgatni ! KépKépKép

Meli!
Hólánc Kép És kellett is???

Andi!
Nem jöttél Kép Remélem, azért holnap futja egy kicsit hosszabbra is! Kép

Orsi!
Párod hazaért??

Hugi!
Jobbulást nektek! Kép Még jó, hogy Mackópajti jól viselte Kép

Remélem, a többiek is jól vannak Kép Azért néha szólhatnátok hozzánk! KépKép

Szép éjszakát mindenkinek! Kép
Krisz

Kép
lujzika
 
 


Jó reggelt!

Hát,nem tudom miért nem éhes a lány reggel.Úgy néz ki,hogy nekünk lassan elég lesz 4 étkezés is.20ml tápit reggelizett.Elképesztő!Csináltam neki pépet,hátha nem kell neki a táp,de öszeszorította a száját.Kíváncsi vagyok a tízóraira.

Ildi
tfildiko
 
 


Szép jó reggelt!

Ide is megérkezett a havacska KépKép!! Még nincs nagy látszatja, de elég sűrűn esik, és 0 fok alatt vagyunk, így valszeg meg is marad belőle valamennyi!

Ildi!
Hát talán most nem volt éhes! Én ilyenkor meg szoktam próbálni egy fél óra múlva is, aztán ha nem eszi, nem eszi.

Többiek???? Elakadt a net is a hóban???? Kép

Pusza
Krisz

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Megpróbáltam újra,de nem kellett neki.Csináltam egy kis teát,abból megivott 30ml-t.Remélem,hogy a tízórainál jobb étvágya lesz.
A ti napirendetek milyen?

Ildi
tfildiko
 
 


Hol vagytok?Senki sem ér rá?
Elmegyünk a piacra,szükségem van egy kis puncskockára.Na,és egy kis banánra.

Ildi
tfildiko
 
 


SziasztokKép

Nagyon eltűnt mindenki!Kép Ildi és Kriszta tartják a frontot? Én is csatlakozom, de nem sokáig, mert ma gyönyörű az idő és elmegyünk sétálni fél 12 körül.

Olyan szép, amikor csupa hó minden és süt a nap! Csillog-villog minden! De azért arra kíváncsi vagyok, hogy a hóban hogy tudom tolni a babakocsit?Kép

Kriszta
Hazaért, azt mondta nem volt semmi gáz. Igaz itt dolgozik helyben, nincs messze a suli.Kép

Ildi
Puncskocka: nyammm!Kép Nekem vissza kéne fognom magam, baromi sok édesééget zabálok, és nem nagyon szeretnék meghízni.

Most megyek, mert Gergő kiabál.

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Orsi!

Mi most jöttünk meg a sétából.Tényleg szép idő van,de elfáradtam.Megértem bírkózni a babakocsival,nehéz volt tolni a jeges úton és járdán.Elég volt ennyi.Viszont vettem puncskockát,és gyönyörű banánt.Azt hiszem,hogy rászoktam erre a sütire.Hetente fél kilót engedélyezek magamnak,többet nem.Ma ráálltam a mérlegre,és még mindig 43 kilót mutat.Megnyugodtam,hogy nem híztam.

Andi!

Hol vagy?

Többiek???

Ildi
tfildiko
 
 


Mucska

Tudtam a barátnőddel beszélni. Hétfőn találkozunk. Köszönöm az eddigieketKép.

Vali
cvali
 
 


Sziasztok!

Hűűűű, de eltűnt mindenki Kép

Ildi!
Na milyen volt a tízórai meg az ebéd??
Eszterkém 8 és 9 között reggelizik, 11 körül kap gyümit, 1 körül ebédet (főzelék), 5 körül most tápit kap, és 8 és 9 között vacsizik (most tejpép). Régebben reggeli után még aludt egy nagyot, ez mostanában nem szokása, viszont rászokott az ebéd utáni alvásra, úgy egy-másfél órát alszik ilyenkor. Aztán van, amikor még uzsi után is alukál fél-háromnegyed órát. Hát ilyen a mi napunk.
Azért a kilóidat nem kéne ám mindig tudatosítani, mert ilyenkor mindig rosszul érzem magam Kép

Orsi!
Jó nektek, hogy szép idő van, nálunk most esik a hó, de hát ez olyan városi tél, tiszta latyak minden Kép És most még sötét is van hozzá Kép

Többiek!
Léci-léci ássátok elő magatokat a hóból! Kép

Pusz
Krisz

Kép
lujzika
 
 


Szia Kriszta!Kép
Én előkerültem, mert végre sikerült Gergőt elaltatnom! Nagy küzdelem volt! De elaltattam, mert félek, hogy ha átbillen, akkor egyáltalán nem aludt volna. így is szerintem már azért ment ilyen nehezen, mert túl volt a holtponton.
Városi tél: hát igen, eddig nekem is ilyenben volt részem, nyáron költöztünk ide, ez az első telünk itt. És fantasztikus szép így havasan minden! A hóban én is küzdöttem kicsit a babakocsival, de nem volt vészes, a sár szerintem rosszabb!
Most néztem ki az ablakon és megint szállingózik a hó. Olyan jó lenne egyet szánkózni, de Gergővel még nem lehet.Kép Majd jövőre!Kép Meg hóemberépítés!Kép

Ildi
Én is kérve kérlek, hogy ne emlegesd a kilóidat, mert rosszul leszek! Én híztam sajnos pár kilót és fogyózni meg nem merek a tejcsi miatt, így az édességadagomat kéne csökkentenem, csak így télen elég nehezen megy.Kép Mondjuk most van nadrágom, amibe beleférek.Kép A mérleget meg eldugom!Kép

Nagyon el van tűnve mindenki rajunk kívül.Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok,
Olvasgatlak Benneteket és jövök.
Kika
kika
 
 


Kriszta és Orsi!

Ne haragudjatok,többet nem említem a kilóimat.Nem titeket akarlak bosszantani,csak örültem,hogy nem híztam.Legközelebb akkor írom meg a súlyom,ha hízom.Oké?Bocs!!!Azért még szóba álltok velem?

Kriszta!

Megette az egész üveg körtét,és a főzeléket is.Most pedig bevágott egy féladag pépet,és majdnem egy egész banánt.Este már bizti,hogy nem sokat fog enni.
Éjjel mennyit alszik az Eszter?

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi
Ne hülyéskedj már!!!!Kép
Csak irígykedek, mert fogalmam sincs, hogy én mikor lehettem ennyi, de tuti jó régen!KépKép Igaz nagyon én sem panaszkodom, mert a szülés után hamar visszamentem, csak azóta feljött 2-3 kiló. Persze ha fogyizhatnék hamar lemenne, de azt most nem lehet, így marad az önmegtartóztatás.Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


HaliKép

LujziKép
A sáros-latyakos időnél semmit nem utálok jobban, de szerencsére Orsihoz hasonlóan, szép havas tájat látok, ha kinézek az ablakon.
Képzeld mi is fordítottunk a hamin, 6h-kor kapja a tápit és 9h-kor a tejpépet. Ma hajnalban nem is kelt fel teáért, aludt mint a bunda reggel 8h-ig. Na jó egyszer megébredt, mert elakadt a kiságyban (a ringispil kutya füle hozzá képest), megkapta a cumiját és már aludt isKép

OrsiKép
Szánkózás: lassan már azt sem tudom, hogy néz ki egy szánkóKép Pedig annyira jó, de talán gyerekkoromban szánkóztam utoljára. Miért??? Fogalmam nincs, na majd jövőre bepótolom a lemaradásom, remélem lesz akkor is hó!

IldiKép
Örülök, hogy nem híztálKép Érdekes én láthatóan vékonyabb vagyok, de az a fránya mérleg még mindig ugyanannyit mutat. Elromlott??? Vagy a tükör kergült meg??? Én tipikusan olyan alkat vagyok, akire azt mondják, hogy ha lenyel egy cseresznyemagot, akkor azt hiszik róla, hogy terhes. Még jó, hogy Andi révén megismerkedtem a mályvateával, ha netán nem tudtam egy nap elmenni egy helyre akkor tényleg úgy néztem ki, mint egy kismamaKép Nagyon vékony a hasamon a bőr (össze-vissza is repedt terhesség alatt, de nem érdekel) és szerintem hasizmom is nulla.

KikaKép
Még mindig olvasol??? Nem ijedt meg az Anna a megjegyzésedtől??? (hogy ciki a suliban tízóraira vagy uzsira tápit enniKépKépKép Nagyon tetszett!!Kép)

AndiKép
Gyere ha tudsz!

ÉvaKép
Remélem megoldódnak babanetes-gondjaid!Kép Ne félj nem kuncogtamKép

Délelőtt voltunk bevásárolni, hát rendesen leizzadtam mert néhány embernek luxus eltakarítani a havat a háza elől. Beszéltük is a párommal, hogy sílécet kéne a kerekek alá tenni és úgy könnyebb lenne közlekedniKép

Puszi:
Meli
Bnm
 


Meli,Kép
Elolvastam minden sőőőőőőőőt.KépKép

Anna lassan beleszokik a " táp helyett a kanalas verzió van"-ba, ma pl.: 100 gramm gyümi és 120 gramm főzi is lecsúszott és ilyet még nála sosem láttam, de ma a tejpépes kanál után (merthogy ma ezzel próbálkoztam) kapkodott.Kép ÉRTITEK???? Életemben most láttam először, hogy tátikázik, nagyon édes. RádumáltamKép, hogy ezt a többi kanalas hamival is, így kell tennie.
A mai nap híre pedig, hogy a lába után megtalálta a lábújját is úi. bekapta ebéd utánKép Mondtam neki, hogy ezt itt Közép-Kelet Európában nem szokás sőt momentán én nem is ismerek olyan országot, ahol a kaja végeztével rágcsálják a lábukat, de elfogadtam ezt annak, hogy valszeg ízlett neki a hamiKépKép Vagy lehet, hogy éhes maradt??Kép

Andi,
ígérted, hogy jössz....???????

Bea,??????
Mi újság Veled? Ekkor gond van a géppel???

Éva,
Ezt ismerem, mármint a babanetes gondokat!Kép

Lujzika,
Nincs kecmec apa utazik, ha van, hó ha nincs hó.Kép

Most el, pus mindenkinek.
K
kika
 
 


Orsi!

Az a két-három kiló az semmi.Hamar le fog menni.

Meli!

Ha eszem,akkor nekem is a hasamon látszik.Úgy utálom!Az én hasam sem valami szép.Hiába tornázom,van rajta egy kis zsírréteg.Azt mondta,aki ért hozzá,hogy masszírozással tudnám eltüntetni róla a zsírt.(Vagy plasztika,de az egy vagyon.Na,meg persze,ha akarok még egy babát,akkor még csúnyább lesz.)
Tuti,hogy a mérleged romlott el.Ha vékonyabbnak látod magad,biztos,hogy úgy is van.
De rég szánkóztam én is!Már nem is emlékszem...
Sokszor kell a teától WC-re menned?Mennyit iszol előle?

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Élünk még csak nem tudom hol áll a fejem.
Anna nem alszik napközben csak 10 percet. A többi időt leginkább lábon szeretné tölteni. NAgyon anyás lett, apa nem kell csak anya.Örülök is neki meg nem is. Ha megyek valahova, akkor jön utánam négykézláb. Olyan, mint egy kis nyomkövető. EGyszerűen még főzni is alig tudok tőle. Remélem ez azért enyhül előbb utóbb.
NAgyon huncut és rafinált.

Ahéten megállandóan voltak nálunk és a hétvége sem lesz különb, mert halászlét főzünk a barátoknak.
Anna szerencsére nagyon jól viseli ezt a nagy átmenő forgalmat, attól nem nyűgös.
Ahányan itt megfordultak az ucsó napokban annyian egész évben nem jártak nálunk.

Anna továbbra is zabagép. Kiváncsi vagyok, hoyg szerdán mennyit mérnek, meg akkor lesz a második agyhártyagyuszi oltás.


Lányok lányok! NEmvagyok megelégedve!
Én egyszer nem tudok jönni egy kicsit és már nem is irtok? Akkor tavasztól végképp kihal a topik?

A virusokkal azért vigyázzatok, nálunk is kellett karbantartás a héten a gépen. pedig nincs időm netezni max a babnetet olvasom, ha nincs is időm irni.
Mehgyek apánal vacsikát kéne adni.

Mindenkinek millió puszika!!!!!!!!!!!!!!!

Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


KikaKép
Juhééééééééééééééé!!!
Örülök, hogy rákapott Anna a kanál "ízére". Nagyon át tudtam érezni a problémádat, mert a Réka is ezt csinálta az elején. Most meg már, ha lerakom az etetőszék tálcájára a kajáját, már nyúl a kanál után, próbálná megfogni, csak nem éri el. Nagyra nyitja a száját és minden kanál közben "mondja", hogy hamm (azért közben, mert a mm-nél csukódik a szájaKépKépKép).

IldiKép
Te, nekem elkopna a kezem, mire lemaszíroznám ezeket a zsírpárnákat.
Kétnaponta iszom a teát (azért figyelembe veszem, hogy másnapra van-e valami tervem délelőttreKép), általában kora reggel indul a menet, aztán reggeli után valamikor délelőtt és előfordult már egyszer-kétszer, hogy ebéd után is. Szóval kétszer bizti. Egy bögrével iszom belőle.

AndiKép
De jó, hogy jöttél!
Átjáróház: szerintem téged jobban lefáraszt a nyüzsi, mint a leányzótKép
Zabagép: bizti nem lesz kiugró a hízás, hisz már jó sokat mozog, pláne, ha állandóan a nyomodban vanKép
Megmondom őszintén irigyellek azért, hogy anyás, a Réka még mindig nem bújós, jó nem azt szeretném, hogy állandóan rajtam lógjon, de néha jól esne egy kis bújásKépKép
Mondjuk a kis piszok idegenben rögtön keresi, hogy hol vagyok és csak nálam nyugszik meg, de itthon...nem kellek annyiraKép

Tegnap óta tolató üzemmódban működik a RékaKép Próbál már négykézlábra állni, de még eldől, a kis seggét jobban felnyomja a kezével meg csak a karján támaszkodik és így borul a bugyorKép

Délutáni alvás után nagyon nyűgi volt, nyöszörgött, bekentem a kis ínyét Dentinox N géllel, utána már vigyorgott mint a tejbetökKép

ÉviKép
Még mindig nem sikerül???

LujziKép
Csak nem behavazódtatok teljesen???

Puszi:
Meli
Bnm
 


Csak bekukk:

Kika
Gratula!Kép Csak belejön a leányzó!Kép

Andi
Tavasztól megint teljesen eltűnsz?Kép

Ildi
Aranyos vagy.Kép Ha majd lehet én is kipróbálom a teát!Kép

Meli
PusziKép

Jó éjt és puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

Apa játszott Kép

Holle anyó rázza itt is rendesen az ágyneműjét Kép
Eszterkém ezzel egyenesen arányosan nyügi volt délután, de azért nem volt vészes Kép

Orsi!
Nekem ez a városi tél most azért rossz, mert eddig én is szép fehér teleket láttam otthon (Dunaharasztin), már amikor volt hó Kép
Szánkózás Kép Már én is várom, mikor lehet már a kiscsajjal Kép

Ildi!
Csak poén volt Kép
Éjszakai alvás: általában 9 körül elalszik Tündérkém, és reggel 8 és 9 között ébred.
Örülök, hogy jó étvágya volt Noéminek Kép

Meli!
Mióta Eszterkém az új ágyában alszik, őt se szoktam úgy találni reggel, mint ahogy lefektettem Kép Van helye pörögni Kép
Örülök, hogy bejött nálatok is az esti tejpép Kép Én viszont azt vettem észre, hogy ez a 180 tápi nem igazán elég a lánykámnak, napközben most sokkal több teát lögyböl le.
Mérleg Kép
Az én pocakom nem lett nagyon csíkos, de jól megnyúlt bőrileg (na meg zsírilag is) Kép
Tolató üzemmód Kép Helyes lehet Kép Eszter még csak a hasán repked, emelgeti a kezét is meg a lábát is egyszerre, nem tudom, hogy lesz ebből mászás?? Kép

Kika!
De jó, hogy Annának tetszik a kanál Kép Ugye, milyen édes, amikor tátog??? Kép
Apa bátor Kép De arra készüljön, hogy a határon lesz egy kis várakozás, mert olvastam, hogy ellenőrzik a téli gumikat, meg a hóláncot!!!

Andi!
Végre!!! Kép Aktív a lánykád rendesen Kép Eszterkém is anyásabb lett, mióta otthon voltunk, de még nem öltött veszélyes méreteket Kép Na meg apának is nagyon tud ám örülni, mikor hazajön! Annyira helyes, szinte röpköd, mikor meglátja Kép

Hajni!
Nem ér, hogy csak játszol a neten!!! Kép

Hugi!
Remélem, jobban vagytok már!! Kép

Eve, Bea, Rami!
Hát sehol se működnek a gépek ???

Szép éjszakát mindenkinek!
Krisz

Kép
lujzika
 
 


HaliKép

Ma egyedül fürdettem a leányzót, apa "kimenőt" kapott, Fábry-mániás úgyhogy rátapadt a tévére.
Hát kész "rémálom" volt a fürcsi, újabb produkcióját mutatta meg a lányom, négykézlábra álltKép és itt is bevetette a tolatástKép
Csak ugye még ingatag a Drágám és totál beparáztam, hogy leborul a pelenkázóról (olyan állványos fürdőkádunk van, aminek a tetején rajta van a pelenkázó).
Szóval nagyon örültem, hogy ilyen ügyes, csak féltem, hogy nem tudok egyszerre többfele koncentrálni, de hála neki újabb képességeimet fedezem felKépKépKép

LujziKép
Holle anyóKép Ez nagyon jó!
Sajnos nekünk a hagyományos 120*60-as ágyunk vanKép
Tejpép: hát azért némi nehézségbe ütközünk, szegénykém már nyűgi és fáradt, sírdogál, de énekelek neki meg simizem a buksiját és úgy eszik szépenKép Remélem a többi evészetnél azért nem fogja ezt a produkciót elvárni, mert szegénykém halláskárosult lesz az én óbégatásomtólKép
Látom az éjszakai alvással majdnem egy programon vannak a gyerkőceink, csak a mi programunkba néha becsúszik egy addodaacumimat-szünetKép

IldiKép
???
Fogadjunk, hogy apa kitúrt a gép előlKép

ÉviKép
Szerintem Te is hasonló sorsra jutottálKép

NaliKép
Látom lebuktál Lujzi-nyomozó általKép Szóval tessék ide is bekukkantani egy kicsit, mert dorgálás lesz!!!Kép

Puszi:
Meli
Bnm
 


Jó reggelt!

Andi!

Édes lehet az Anna,miközben téged követ.
Kíváncsi vagyok én is,hogy milyen a súlya az Annának,ha ilyen jól eszik.
De jó lenne,ha a Noémi is így ragaszkodna hozzám!
Én sokat jövök,és nem hagyom kihalni a topicot.(Kivéve,ha elutazunk.)

Kika!

Édes lehetett az Anna,ahogy bekapta az ujját.a Noémi tegnap a szájával szedte le a zokniját.Olyan aranyosak tudnak lenni.

Meli!

De ügyes a Réka!Ebből mászás lesz már.Nálunk semmi jele nincs,továbbra sem hajlandó hason megmaradni.
A Noémi ágya is 120*60-as.

Kriszta!

Ez a városi tél tényleg nem szép.Otthon,Zalában,minden gyönyörűbb.De most ott elég cudar idő van.Sok falut tegnap meg sem lehetett közelíteni.
Mennyi teát iszik egy nap az Eszter?Noémi max.100ml-t iszik meg belőle egy nap,de általában 60ml elég neki.

Ildi
tfildiko
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: