Új privát üzeneted érkezett!

Orsi!

Nekem is a vanilíás krémtúró a kedvencem,de mazsola nélkül.A mazsolát nem szeretem.Ha van valamiben,kipiszkálom.A túró rudiból melyiket szereted?Én a Piros Pöttyöst.Na,és a Danone vanilíás puding...
Igen,tanító néni vagyok.

Andi!

Már nagyon várom,hogy gyere.

Meli!

Én is elvinném a dokihoz.Biztos nincs semmi gond,de ezt mondja egy hozzáértő doki.
Köszi a dicséretet.
Az én hajamban is van még egy kis volumen,de most kiszárította a fodrász belőle.És a hajam nagy részét levágta.Nagyon sajnáltam,de már ronda volt.
Mennyit eszik egy nap a Réka?
A Noémi 900 ml körül eszik.

Hugi!

Az jó,hogy beszélget.A Noémi nem akar.A sikítás megy nála ezerrel.Remélem,hogy lassan elkezdi a gügyögést.Már aggódom...(mint mindig.)
Bár én se szeretném a csokit,jó lenne.

Mától keményen elkezdünk spórolni.Az ősszel szeretnénk már új lakást venni.

Ildi
tfildiko
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Itt esett éjjel a hó, de nem sok maradt meg belőle Kép
Eszterkém ágyát kicseréltük, most már a nagy ágyában alukált. Már tegnap délután beleraktuk, hogy lássuk, hogy tetszik neki. Nagyon boldog volt benne, aztán szépen el is aludt, 5-kor úgy kellett felébresztenem, hogy még nem éjszaka van, és kajcsizni is kéne Kép

Andi!
Nagyon remélem, hogy barátnőd már jobban van Kép Fogadott lánykád ma is nálad lesz??
Csatos képed nincs Annáról???

Hugi!
De jó, hogy megint jöttél! KépKép Én most kívánok nagyon boldog félévességet nektek, remélem, olvasod!! KépKépKép Lehet, hogy csak a táp tényleg nem volt elég Bálintkának, bár Eszter lassan meg se akarja enni Kép

Meli!
Eszterkém már elég régóta 4x eszik, és az esti tápját így se nagyon akarja megenni, pedig az még egy darabig kapnia kell. Mondjuk a 4-en felül délelőtt kap gyümit is, de én azt nem számolom kajának. Ma viszont meg akarom kérdezni a dokinénit (megyünk kontrollra), hogy jó-e, ahogy eszik!

Ildi!
Nagyon szépek vagytok, Noémi tényleg nagyon hasonlít rád, főleg az első képen. Finomságok megint nagyon jól hangzanak Kép Én viszont diétás Leibniz kekszet vettem Kép
Spórolás: mi is lakásra gyűjtünk, azért vállaltuk el ezt a kihelyezést!

Orsi!
Családi koncert Kép Második fogacska Kép Egyedül fürdetés Kép Én mostanában elég gyakran fürdettem egyedül a csajszikámat, de hála az égnek, mindig egész jól viselte, de a derekam nekem is le akart szakadni KépKép

Eve!
Utólag én is nagyon boldog szülinapot kívánok nektek!!! KépKépKép Remélem, ma már te is bekukkantasz! Kép

Hajni, Kika, Bea, Rami!
Gyertek ti is, léci-léci! KépKépKép

Szép napot mindenkinek!
K.

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Köszi a dicséretet.
Milyen lakást szeretnétek?
Azért gondolom,ott jobban tudtok spórolni.Biztos,hogy jóval többet keres a férjed,mint itthon.De nem lehet jó kint élni.De valamit valamiért.Az férjem 4 hónapot dolgozott Jemenben,a sivatag kellős közepén.De megérte.Nehéz volt az a négy hónap egyedül,de sikerült utána autót vennünk.
Miért nem számolod evésnek a gyümit?Abban is van bőven kalória.Mennyit eszik meg a gyümiből?

Ildi
tfildiko
 
 

 
 

Sziasztok lányok!

A szomszédból írok, mert úgy néz ki, hogy nagy gáz van a gépünkkel!Kép Este jön apa unokaöccse, aki informatikus, próbál kezdeni vele valamit! Remélem holnap már tudok jönni!
Addigis legyetek jók!

Pusz
Vendég
 


Ildi!
Az az igazság, hogy most is van otthon egy lakásunk, de elég kicsi (kb. 40m2) és anyukámékkal egy udvarban van. Szeretnénk egy nagyobbat, na meg szeretnénk egy kicsit önállósodni is végre. Még nem tudjuk, hogy mire lesz elég az itt összegyűjtött pénz, de valszeg csak a beugróra futja majd. Kölcsönt így is muszáj lesz majd felvennünk, az szinte biztos.
Az itteni fizetésre nem panaszkodhatunk, és azért annyira nem is rossz itt élni Kép Csak a család meg a barátok hiányoznak piszkosul Kép De így sokkal jobb, hogy legalább mi együtt vagyunk Kép
Gyümi: azért nem számolom kajcsinak, mert teljesen változó, hogy eszik-e vagy sem, ill. ha eszik, akkor mennyit. Van amikor egy egész üveg lecsúszik, de van, amikor csak pár kanálka.

Krisz

Kép
lujzika
 
 


Bea!

Remélem,hogy megjavul a gépetek.Majd gyere!

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Hétfőn kell vinnünk a csajt hasi UH-ra, azt még itt helyben csinálják, és a héten derül majd ki, hogy mikor kapunk időpontot Bp-re, majd jön a dokink és mondja, hogy mit sikerült intéznie. Most az egyik cickójában nagyobb a csomó, mint a másikbanKép
Ha már ott voltunk meg is méretszkedtünk, 6900g és 68,5cm. Megnézettük a torkát is, mert van, amikor huncutságból nekiáll, köhögni, hogy figyeljünk oda, de egy-két napja tüsszög is párat, azt meg csak nem tudja direkt!KépKépKép
Egy icipicit piros a torka, de nincs baj, remélem nem is lesz.
Akartam ma menni bevásárolni, meg a recepteket kiváltani, de az most apára marad, nem akarom, hogy benyaljon valamit, vagy mégjobban beleessen.
A gyerekrendelőben is millióan voltak, én bent szobroztam fél órát, addig apa kint maradt a kocsiban a csajjal, mondtam, hogy be nem viszem a váróba a gyereket, mert annyi nyavaját összeszedett volna, hogy nem győztük volna kikurálni.

HugiKép
De jó, hogy jelentkeztél!!Kép Ugye mostmár tudsz majd többet jönni!!!Kép
Ti hányszor esztek egy nap és mennyi tápit eszik a Bálint???

LujziKép
Ja, ha a gyümit nem számoljuk, akkor mi is 4x eszünk. De egyébként a Réka min. 3/4 üveggel megeszik, szóval azt vehetjük rendes étkezésnek.
Néztem a tápszeres dobozon, hogy 6 hónapos korban 2-3 tej alapu étkezésnek azért meg kell lenni, a tejpép is annak számít, így megvan a 3 adagunk.

Ja, mától esszük újból a husis kajákat, nem vonjuk meg tőle tovább, annyi hogy most csirkéset és pulykásat nem fogok neki adni.

Jót nevettünk a dokin, mondta, hogy lassan apa előkészítheti a pasikergető durungot, mert ez a csaj olyan szép, hogy úgy kell elkergetni majd a faszikatKép

OrsiKép
Gratulálok Gergőnek a fogacská(k???)hozKép
Mi még egyelőre csak maszírozzuk a helyét, de annyira tud már harapni, hogy fáj nagyon, gondolom már nagyon közel van az a fogacska az íny felszínéhez.

Puszi:
Meli
Bnm
 


Bea
Kép
Gyorsan gyógyítsátok meg a szerkentyűt!!Kép

Meli
Bnm
 


Kriszta!

Nekünk is kell felvenni kölcsönt.Tegnap számításokat végeztem.Ha sikerül úgy spórolni,ahogy elterveztem,akkor 3 millát kell felvennünk.Ennyit tudunk törleszteni.
Melyik gyümit szereti legjobban az Eszter?Áfonyás almát adtál már neki?Én most vettem olyat,de még nem próbáltam.

Meli!

Nagyon szépen nő a Réka.
Mi is 4-szer eszünk,az 5. evés a gyümi.De én azt teljes étkezésnek veszem,mert elég jól eszik belőle.
Remélem,hogy minden rendben lesz a vizsgálaton.

Ildi
tfildiko
 
 


SziasztokKép

Csak beugrani van időm, mert Gergő lassan ébred a sétából, aztán meg megyünk be Pestre.

Visszaolvastam, de ne haragudjatok, most nem tudok reagálni rendesen.Kép

Meli
Megy a drukk ezerrel, és biztos nincs komoly azokkal a csomókkal!!! De könnyű mondani, hogy ne aggódj, én is tuti halálra aggódnám magamat! PusziKép

Bea
Remélem sikerül megcsinálni a gépet!

Ildi
A vaníliásat még nem kóstoltam, pudingban csokis vagyok. Túró rudi természetesen a pöttyös!Kép Megkóstoltam a Danone kétféle rudit, hát ne tudd meg, ki kellett köpni, valami borzalmas!Kép
Ja, és a Danone joghurtokat is imádom, a grapfruit-ananász most a kedvenc.Kép És sajna ezek miatt még mindig csak 2 gatyómba férek bele, így most muszáj lesz venni egy farmert.Kép

Kriszta
Nem tudom, mit akartam írni Neked, de puszi.Kép

Voltam ma reggel fodrásznál, most már tényleg tök rövid a hajam, de jó lett! Ez egy új fodrász, Anyukám már volt nála, profi a csaj. Az eddigiek nem bírtak normálisan megnyírni, ez most úgy tűnik ok. Majd csinálok fotót és felteszem.Kép

Puszi mindenkinek, Andinak külön is! Remélem bírja a gyűrődést szegény!

Orsi

avocado
 
 


Orsi!

Várom a fotót!
Kóstold meg a vanilíást,isteni.Majd lefogysz.
Mit csináltok Pesten?De elmennék én is!

Képzeljétek!Az előbb a Noémi úgy hasra fordult,hogy kinyomta magát.Szétnézett,vigyorgott egyet,aztán visszafordult.Rátettem 10 perce a habszőnyeg közepére,már nincs rajta.Pörög-forog ezerrel,és bürrög.Most jól érzi magát.Megyek,és adok neki ebédet.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Íme egy kép a ma reggeli ébredésről az új ágyikóban:
Kép

Bea!
Remélem, sikerül megcsinálni a gépet, aztán gyereeee!!! Kép

Ildi!
A legjobban a banános-almás-őszibarackos ízlik neki, abból le szokott nyomni egy üveggel is Kép
Akkor Noéminek jó kedve van Kép Maradjon is így!! Kép

Meli!
Remélem, nektek nem sikerül összeszedni egy torokgyuszit Kép!
Egyelőre a 3 tejes nekünk is megvan, reggeli és vacsi tápi, uzsi meg tejpép. De Eszterkém már lassan 8 hónapos lesz, ezért akarom megkérdezni a dokinénit a további kajáról.

Orsi!
Kíváncsi vagyok én is az új frizurádra Kép Jó neked, hogy már 2 gatyóba beleférsz Kép

Amúgy Eszterkém hangulata most igen változó, de szerintem ez köszönhető ennek a hülye időjárásnak is, egy órája még hétágra sütött a nap, most meg szakad a hó!

Többiek???

Pusza
Krisz

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Gyönyörű a lányod!Remélem,hogy az enyém is szeret majd hason lenni.Lehet,hogy azért nem szeret úgy lenni,mert mindig háton alszik.
Mennyit szokott reggel és este enni az Eszter?Mennyit eszik meg a pépből?Kíváncsi vagyok,bocs.Szeretném tudni,hogy a Noémi jól eszik-e.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!
Köszi Kép Ha igazán jó étvágya van, akkor reggel és este 230 tápot eszik, de. fél-egy üveg gyümit, ebédre egy üveg főzeléket (egyik nap húsos, másik nap zöldséges), és uzsira kb. 180 ml tejpépet. De ő már 10 kg! És ezzel a kajamennyiséggel egy hónap alatt csak 20 dkg-ot szedett magára!
Amúgy ő is háton alszik, kicsi kora óta. Én soha nem mertem hason altatni. Reggelente és napközben szokott csak hasra fordulni Kép Mondjuk napközben szokott hason is aludni.

Krisz

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Hát,ez nagyon sok kajcsi.Mi ennyit nem eszünk.De kisebbek is vagyunk.
Én sem mertem hason altatni a csecsemőhalál miatt.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!
Ezért írtam meg, hogy Eszter hány kg! És mindehhez kb. 80 cm! Az otthoni dokinénink szerint viszont egyáltalán nem dagi, csak nagy. Egy éves méretekkel rendelkezik Kép
Én is amiatt nem altattam hason!

Krisz

Kép
lujzika
 
 


Húúúú, lányok!

Itt egyre jobban szakad a hó! Kép Még egyelőre nem nagyon marad meg (3 fok van kint), de ha így folytatja, érdekes lesz!!!

Krisz

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Itt az éjjel esett egy kevés.
Megyek,mert kezd ideges lenni a lány.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Jövök ahogy tudok, de igyekszem Kép

Ildi! Nálunk este reggel táp 180-210 ml, délelőtt gyümi egy üvegnyi, vagy egy-egy gyümölcs ha friss, délbe főzelék, délután tejpép, v. táp nem mindig eszi meg a tejpépet, nem a kedvence. Szerintem ez sok kaja, de nem tudok vele mit csinálni.

Nálunk nyoma sincs hónak Kép Pedig már úgy szeretném.

Bálint kb. kéthetes korától hason alszik, máshogy ugyanis nem hajlandó. Bár nagyon féltettem, bíztam a légzésfigyelőbe meg a jóistenbe, mást nem nagyon tehettem.

Kölcsön ügyben mi is járatosak vagyunk sajna, de mi is csak így tudtunk lakáshoz jutni. Mondjuk mi jól bevállaltuk, most meg majd nézhetem hogy a gyes-ből hogy fizetem Kép De legalább van egy lakásunk Kép

Megyek mert apával eszik a kölyök, és nagyon háborog.

Pusz mindenkinek
Hugi
Amatőr
 


Hugi!

Mekkora a lakásotok?Hány szobás?Mennyit vettetek fel?
Tényleg jó étvágya van a fiadnak.De ez nem baj.
Én nem vettem légzésfigyelőt.

Ildi
tfildiko
 
 


83 m2, 3+1/2 szobás, jó nagy Kép Szeretem nagyon Kép
mackó segít gépelni, nem tudok így írni, folyt. köv.


bh bTerrorist_Takedown-ELEGANCE7 6 xxxxx

ezt üzeni Kép


Hugi
Amatőr
 


Hugi!

Az jó nagy.Én megelégszek egy 1+3 szobással is.Remélem,hogy a télen már szép új lakásunk lesz.
Most apa van a lánnyal.Máskor 7h-kor vált le,de most kaptam egy picivel több szabadidőt.

Ildi
tfildiko
 
 


SziasztokKép
Nagyon összesűrűsödtek a dolgaim, így csak kevesebbet tudok mostanság jönni, de azért nagyon igyekszem.

Lujzi,
Örülök, hogy jobban vagytokKép Nagyon szép a kiscsaj és az új ágyikója is klassz. Kívánok benne szép és nyugodt álmokat EszterkénekKép

Andi,
Nagyon drukkolok ismeretlenül is a barátnődnek és Neked kitartást a két kis bejárónőhözKépKép

Aprópó: Mi van Icával?????

Hajni,
Ha olvasol még bennünket- remélem, hogy igen- csak, hogy tud hiányzol, és amint rendeződnek a dolgok gyere minél előbbKép!!!!!!

Hugi,
Na végreKép Te aztán jól el tudsz tünni, szerintem Cooperfield is megirigyelhetnéKép Örülök, hogy

pill jövök
kika
 
 


végre vagy és meggyógyultálKép
Mackópajti hogy van?

Ildi,
Nagyon édes NoémiKép

Most mennem kell majd jövök
K
kika
 
 


Kika!

Köszi.Gyere!

Remélem,hogy ma egy kicsit többet jöttök.
Szuper volt az éjszakánk.2-szer keltem csak.Végre aludtam!

Ildi
tfildiko
 
 


Szép jó reggelt!

Tegnap este apa bitorolta a gépet (hála az égnek, talált egy csomó játékot Kép). Délután voltunk a dokinéninél. Eszter rendben van, a torka már nem piros Kép Gyógyszert már nem kap, de hát még köhög és taknyos egy kicsit. Azt mondta a dokinéni, hogy ennek már magától el kell múlnia. Megkérdeztem tőle a kaját, tulképp jó, ahogy etetem, de a tápiból egy kicsit vissza kell vennem, elég a 180. Ja és még annyit mondott, hogy délután adjam a tápit és estére a tejpépet. Ez akkor lesz érdekes, mikor már majd leragad a szeme KépKép! Ja, és azt is mondta, hogy egyáltalán nem dagi a lánykám, hanem nagy és erős Kép!

Nagyon gyér a forgalmunk, csajszikák Kép De nyilván mindenki csak akkor jön, amikor tud! Kép

Andikám!
Legalább egy kis életjelet adj magatokról! Kép

Hugi!
Akkor kb. egyformán esznek a gyerkőceink! Kép
Kb. ekkora lakásban gondolkodunk mi is, de majd kiderül, hogy sikeredik!
Nagyon sokoldalú Mackó, az üzenetéből ítélve KépKép

Ildi!
Te vagy a fő lelke a topiknak! Kép Éjszaka Kép

Kika!
Vettük észre KépKép De azért magatokról is írhatsz ám! Kép

Orsi!
Lógsz még egy fotóval! Kép

Meli, Hajni, Bea, Eve!
Léci-léci, gyertek egy picikét!!! KépKépKép

Szép napot mindenkinek!
Krisz

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Én ráérek írni,nem sok dolgom van.A Noémi ilyenkor alszik,apa nincs itthon.Összepakoltam,elmostam a csörgőket,a mosógép megy.Ma főznöm nem kell,mert még van a kacsából.Csak krumplit sütök hozzá.A hálószobát kellene kitakarítani,de a Noémi ott alszik.Nem szeretném felébreszteni,örülök,ha pihen.
Mekkora lakásban laktok most?
De jó,hogy az Eszter meggyógyult!(Most tennék ide olyan mosolygós fejet,de nem megy.Hiába írta le az Andi,hogy csináljam,nekem nem sikerül.)
Azt nekünk is mondta a doki,hogy este pépet adjak.De nem megy,mert a fürcsi után piszok hisztis,és kell neki a táp.Mostanában úgy van nálunk,hogy először megeszik kb.130ml tápit,és utána kap tejpépet.Kb.60 ml víz+30ml gyümi+pép.Majd még szokott inni 10ml tápit.Az uzsink pedig ilyen:kb.70 ml tápi,80ml víz+40 ml gyümi+pép.Aztán iszik egy kis teát.Muszáj a pép előtt tápit adnom neki,hogy gyorsan csillapítsam egy kicsit az éhségét.Nem egy türelmes baba.

Ildi
tfildiko
 
 


Szia, Ildi!
Már azt hittem, levelezhetek ma magammal Kép
Most én is ráérek, Eszterkém 8-kor megkajált, és most édesdeden alszik szintén a hálóban Kép
Az itteni lakásunk elég nagy, kb. 110 m2, egy hatalmas nappali oszlopokkal elválasztva a konyhától, egy háló, egy gyerekszoba (ez még nincs igazán használatban), egy vendégszoba, ahhoz egy zuhanyzós fsz, nekünk egy kádas fsz, és még egy külön WC. Nagyon jó az elosztása, ha jönnek rokonok, vagy ismerősök, akkor is elférünk Kép.
Eszterkém mostanában fürcsi után teljesen felébred, legalábbis egy pár napja, így talán sikerül majd az esti tejpépes megoldás.

Krisz

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Nem volt jó a net,azért nem jöttem.
A Noémi is felébred fürdés után,de türelmetlen,és le kell nyugtatni a tápival.Te is teszel gyümit a pépbe?
A Noémi nem akar gügyögni,lusta.Most éppen emiatt aggódom.Pedig rengeteget beszélek hozzá.
Szerinted van valami baja?Miért nem gügyög?A doki azt mondta,hogy majd fog.
De jó lehet a lakás!sok a rezsi?

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!
Felébredt Tündérkém! Kép Szerencsére jó a hangulata Kép
Én gyümis ill. vaníliás tejpépeket vettem eddig, abba nem raktam külön gyümit.
Noéminek pedig biztos nincs most mondanivalója Kép Ha a dokit nem izgatja, akkor biztos nincs semmi baja Kép
Szerencsére nem túl sok a rezsi, telefonnal, vízzel, fűtéssel, árammal együtt kb. 25 e Ft. Kép Otthon többet fizettünk Kép

Krisz

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok!

Szóval már tegnap is akartam írni, de délelött nem volt időm. Délután meg valami megszállta a lányomat, nem találok jobb szavakat egyszerűen nem volt normális.
Elöszőr aranyos volt és vidám, de utánna.......

Köszönjük szépen mindenkinek a köszöntéseket!

Ildi!

Jó lett a hajad és jók a képek!
Gratula a jó szundikáláshoz!

Bea!

Remélem hamar meggyógyul a gépetek.

Meli!

megkaptam a mailt. Hát nem semmi amit apátoktról írtál. Most csak ennyi mert ezt nem tudtam magamba tartani. De ahogy tudok írok mailt.

Jaj lányok! Ha tudnátok milyen gyönyörű Réka! Eddig egy kép sem tudta visszaadni a szépségét!
Egy tündér! Kevés az a szó, hogy tökéletes baba!
És a szülei sem semmik! Nagyon aranyossak! Nem is tudom leírni, hogy mennyire örülök, hogy tudtunk velük találkozni!

Kika!

Jó,hogy te is előkerültél!

Hajni!

Én is nagyon várlak!

Orsi!

Milyen volt a koncert?
Bocs ha már írtad! Lehet, hogy én olvastam kapkodva és nem emlékszem. Majd akkor visszakeresek!


Andi!

Bár nagyon eltüntél. Remélem nem rosszabbodott a barátnőd állapota.
A pótlánykádról ha van kép egyszer teszel majd fel?

Lujzi!

Tündéri Eszterke az uj ágyikójában!
Ott mi a helyzet hó fronton?
Örülök, hogy Eszterke javul.

Hugi!

De jó hogy már vagy!

Na most ezt gyors elküldöm mert csöngetnek és félek, hogy ugy járok mint a multkor. ( a fele eltünt.)
Még jövök, de addig is puszi mindenkinek!
É.
eve
 
 


Kriszta!

Az tényleg nem sok.
Nekünk nagyon sok a rezsink.Van 2 biztosításom,a Noéminek is kötöttünk,a férjemnek is van.Akkor az internet sem olcsó,van kábeltévé,garázsbérlet stb.Próbálok a kaján spórolni,csak azon tudok.Persze a mi kajánkon,a Noémi megkap mindent.
Mi is vanilíás pépet eszünk,de simán nem szereti,csak gyümivel.
Az enyém is felébredt,és már kezd nyűgös lenni.
Megyek játszom vele,aztán tízóraizunk.Ma őszibarackos-banános-almát eszünk.

Ildi
tfildiko
 
 


Hali!

LujziKép
Örülök, hogy jobban vagytok!
Miért jobb az, ha du adod a tápit és este tejpépet??? Jobban laktat???
Gondoltunk már mi is rá, hogy lehet, ezt kellene, bár általában 6h-kor felkel a Réka, iszik 100ml teát és visszaalszik fél 9h-ig.

IldiKép
Réka eddig kapott banános tejpépet, aztán az utóbbi időben vaníliásat veszünk neki, hát ez a sláger. Vettünk neki csokisat is, de azt már leírtam, hogy nem jött be neki, úgyhogy a barátnőm kisfia tömi a pocakját veleKép

ÉviKép
Olyanokat írsz itt, hogy csak irulok-pirulokKép Ne hozzál már zavarba!!!!!KépKépKép Azt még elhiszem, hogy a Réka gyönyörű, na de amit a szüleiről írtál...KépKépKép

AndiKép
Remélem tényleg csak elfoglalt vagy és nincs nagy bajKép Így ismeretlenül is jobbulást kívánok a barátnődnek!!

BeaKép
Még mindig nem sikerült megcsinálni a masinát???

KikaKép
Ez így nem ér!!! Azért tessék egy-két sor írni magatokról!!! Hogy megy a főzi-gyümi evés???

NaliKép
Te tényleg eltévedtél valahol az autópályán azzal a tanulókocsival, hogy nem jössz????
Hogy van Tüncsike??? És a nagyfiúk???

Rami?????????

Na puszi mindenkinek:
Meli
Bnm
 


Sziasztok!

Élünk még.
Barátnőmről nem irnék most inkább, csak annyit, hogy a hematológián van és láza változatlan.Kép Kép NEm sok jóval biztatják, már lassan 2 hete nem megy le a láza. A gerincvelő eredmény még nincs meg Kép
Most csak egy gyerekes vagyok a héten, Orsibaba nagyikázik.
Mi is jól vagyunk, csak nagyon megvisel eza dolog. 26 évesen hogy nem lehet valakin segiteni????????? Kép Volt, hoyg Orsikám itt úgy aludt el, hogy anyukája énekelt neki a telefonbaKép


Anna jól van csak égedelem.Kép Állandóan a fenekemben van , jön utánam. A kutyát agyonszekálja, és mindent megtalál ami nem az övé. Pl a konnektor.
NAgyon rafinált több duracelles gyerek.KépKép Kép
Tegnap magától felült aztán elvágodott, mint egy krumlis zsák.


Kép

Azt a szót, hogy nappali alvás nem ismeri. Enni eszik és már lassan nem elég az egy üveg főzi , almát kell, hogy adjak utána. Almából egy nap 2 db is lecsúszik. Pár nap és próbáljuk a darabosak kajákat is. Abban legalább 220 gr van, hátha az eléga kisasszonynak.
Éjszaka nincs gond vele, alszik mint a bunda.
MOst nagyon bújós lett, és ha mondom, hoyg szeretgesd meg anyát akkor odabújik. NAgyon élvezem.
Megyek, mert jött a barátnőm Pestről. MOst vizsgázott.
Később még jövök. VAgyis este csak.
Pusz Mindenkinek!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Éva!

Köszi.Agyon dicsértek.

Meli!

A doki szerint jobban laktat a pép.

Andi!

Úgy sajnálom...Te jó ég!Borzasztó lehet neki.
Az Anna nagyon ügyes és gyönyörű.Az én lányom nem akar semmit sem csinálni.Lusta...

Kriszta!

Megette a lány az egész üveg gyümit.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy lassan jelentkezik majdnem mindenki! Kép

Andi!
Ez szörnyű KépKépKép! Nem is tudok nagyon mit írni, csak drukkolni tudok, hogy javuljon a barátnőd! KépKépKép
Anna csuda aranyos a csatjával, nem semmi, hogy szinte napok alatt mennyi minden újat csinál! Kép

Eve!
Biztos jön a front, úgy tudom, holnaptól otthonra is havazást ígértek! Itt tegnap este óta már nem esik, de elég hüsi van, meg felhők is vannak rendesen, így bármi lehet!

Ildi!
A rezsin felül biztosításaink nekünk is vannak, Eszterke jó parti lesz, ha felnő Kép

Meli!
Gondolom, azért mondta, mert hogy estére jobban laktat, meg ugye vissza kell vennem a tápijából, és 180-nal nem biztos, hogy jól aludna. Bár mióta beteg lett, nem is ette meg a 230-at.
És veletek mizújs???

Többiek???

Krisz

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Itt már szállingózik a hó.

Ildi
tfildiko
 
 


NA megettük az első darabos főzeléket. Imádta és megette az egész 220 gt-t! Meg sem fulladt Kép Sokkal szebben ette, minta pépet. ÉS tényleg nagyon boldog volt tőle. NA megyek, merta barátnőm itt van, csak ezt el akartam újságolni Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Örülök,hogy ilyen jó étvágya van a lányodnak.Most biztos,hogy sokat hízik.Mikor mentek súlymérésre?
Jó lenne már talizni.Eljöhetnétek egy kicsit, majd ha ráérsz.

Ildi
tfildiko
 
 


AndiKép

Örülök, hogy jól vagytok! Nagyon édes az Anna a kis csatocskájávalKép
Gratulálok az első darabos főzihez, ügyes a csaj!

LujziKép IldiKép
Szerencsére a Réka nem szokott nagyon kómás lenni fürcsi után, van, hogy kaja után még randalírozik, nem akar elaludni, szerencsére ez ritkán van, úgyhogy lehet, hogy fordítunk és 6h-kor fogja kapni a tápit és fürcsi után a tejpépet.

Pusz:
Meli
Bnm
 


Meli!

Mi 5h-kor szoktunk uzsizni.A Réka mikor megy aludni?

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Kajabeszerző körúton voltunk, mert már nagyon ki voltunk fogyva Kép Eszterkém most úgy bubukázik, mint a bunda, jót tett neki a levegő Kép

Andi!
Gratula Kép Én kíváncsi leszek majd az első darabos kajára, mert otthon egyszer megpróbáltuk, hogy levesben főtt zöldséget törtünk neki össze, de öklendezett tőle Kép
Amúgy mi meg tegnap ettük az első gluténes kaját, mert a dokinéni szerint már adjam neki nyugodtan, lassan úgy is ki kell derülnie, hogy érzékeny-e rá Kép

Meli!
Tegnap nálunk is randalírozás volt fürcsi után Kép Ma kipróbálom az esti tejpépet Kép

Ildi!
Eszter is kb. fél 5 és 5 között uzsizni, aztán mi 8 körül szoktuk fürdetni, de tegnap legalább 10 volt, mire elaludt Kép

Többiek???

Krisz

Kép
lujzika
 
 


SziasztokKép

Muszáj vagyok jegyzetelni, sajnos tegnap este már nem tudtam jönni és jól felgyülemlett itt az olvasnivaló. De az csak jó!Kép

Gergő meg közben a szőnyegén van hason és kiabál, mint állat!Kép Tisztára olyan, mint egy kisoroszlán! De komolyan!Kép

Kriszta
Szuper a kép!Kép
2 gatyó: igen, de az egyik elkezdett szétmenni, így muszáj volt most venni.

Ildi
Vettem vaníliás pudingot, délután megkóstolom!Kép
ÉjszakádKép

Eve
A koncert jól siekrült, igaz én nem hallottam sajnos, mi itthon csücsültünk Gergővel.Kép
Karcsi nagyon jól fújt, Anyukám és a Hugicám is állították, hiszek nekik.Kép
Sajnos nem túl sok pénz gyűlt össze, de tavaly sokat adakoztak, így most várható volt, hogy kevesebb lesz.Kép Pedig nagyon kéne hangszert venni a zeneiskolának, de így sajna nem fog összejönni.Kép

Andi
Kép tündéri!Kép Gratulálok a lánykádhoz, nem semmi!Kép
Szegény barátnőd!!!Kép De azért reménykedj, hátha tudnak Neki segíteni!

Most megyek, mert Gergő közben elaludt és így végre eljutok a wc-re.Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Kriszta!

Mi negyed 9h-kor fürdetünk,utána vacsi.9h-kor az ágyban van,és elég hamar elalszik.
Milyen volt az a gluténes kajcsi?

Ildi
tfildiko
 
 


SziasztokKép

Tegnap már nem tudtam jönni, nagyon elment az idő a vásárlással és fürdés-szopcsi után végre néztünk egy fél filmet.Kép A másik felét majd ma.Kép
Vettem 3 gatyót, így már elleszek a télen. Szerencsére óriási leértékelésekbe botlottunk, ezért is nem két gatyó lett, hanem 3.Kép Úgy örülök nekik!!!

Kinga
Tündéri fiad van!Kép Gratulálok!

Swen
Végreeee!Kép Úgy örülök!Kép
Botond nagyon-nagyon cuki fiú, hihetetlen mosolygós a szeme!Kép
Dícséretet pedig köszi.Kép
Süncsi tényleg nagyon hiányzik, jó régen volt!Kép

Szöszi
Nem hiszed el milyen jót röhögtem! És örülök, hogy újrakezditek az aranyért való versengést!Kép
És azért minket is hiányolhattok, ez legalább azt jelzi, hogy kezdünk visszabillenni a régi kerékvágásba.Kép

Vali
Érdekes, amit írsz! Nekem meg a védőnő azt mondta, hogy ne altatgassam, hanem nyugodtan szoptassam meg, ha felébredt. Igaz Gergő még nincs 6 hónapos, de akkor onnantól kezdve próbáljam inkább visszaaltatni? Mert már Ő is lazán kibír 4-5 órát nappal! Igaz a foga is jön, tegnap is azért ébredt fel fél 12-kor és annyira sírt, hogy muszáj volt cicit adni Neki.

Most megyek, de azért még próbálok ma jönni, ha kisoroszlán engedi.Kép

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Na, megint összekeveredtem itt a topikok között és rossz helyre küldtem el.Kép Bocsika mindenkitől!Kép

Szóval folytatom most már megkönnyebbülve!Kép

Tegnap sikerült 3 nadrágot is beszerezni! Annyira örülök nekik! Csak kettőt akartam venni, de az egyik annyira le volt értékelve, hogy vettem rögtön 2 színben is! Eddig úgysem volt kord-gatyóm, most lett kettő is belőle.Kép Meg egy farmer. Így már talán kibírom a telet.Kép

Ma délelőtt meg az Auchanban voltam heti bevásárolni, fiúk itthon maradtak kettesben. És végre sikerült nem túlköltekeznem!!! Csak 1-2 olyat vettem, ami nem volt felírva! Írtó büszke voltam magamra!Kép

Most megint el, Gergő lassan felébred.

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Orsikám!
Egy picit eltévesztetted Kép De nem baj Kép
Így legalább tudjuk, hogy 3 gatyót vettél Kép

Ildi!
Azt hiszem, Meli már írt ilyenről: biosonkás tészta paradicsommal. Ízlett a kiscsajnak Kép

Krisz

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok!

Csak bekukk.

Orsi!Kép

Jól megkavarodtam. Hirtelen azt hidtem, hogy én vagyok rossz helyen!KépKépKép ( de tudod szőke vagyok ugyhogy könnyen csőbe lehet húzni!KépKép)
Örülök, hogy jól sikerült a koncert, bár sajnálom, hogy nem jött össze elég mani!Kép
Én is buszke szoktam lenni magamra ha csak 1 kezemen meg tudom számolni, hogy mennyi olyat vettem amit nem kelett volna!Kép

Ildi!Lujzi!

Erre még mindíg a nap süt 1000 ágra. Igazi tavaszi idő van.

Meli!

Nem írtam semmi valótlant!
Úgy igaz minden ahogy leírtam!Kép
Nincs min pironkodnod!Kép

Andi!

Egyszerüen borzasztó amit a barátnődről írsz!KépKép
Anna nagyon édes ezen a képen is!
Gratula a daraboshoz. Naná, hogy jólesett neki!Kép Hisz a kolbi is lecsúszott már neki még tavaly!KépKép

Na most el megint mert apa rátelepszik a netre és nem szeretem amikor várnom kell perceket, hogy lepuffantsák ahoz, hogy el tudjam küldeni az irományaimat ill. hogy frissíteni tudjak.
pusz:
É.
eve
 
 


SziasztokKép

Lujzika,
Jó kis hó van felétek. Megint itt a majréKép mert a férjem vasárnap indul Regensburgba, most vagy addigra jobb lesz arrafelé az idő vagy nem megy sehovaKép mert úgyebár kocsival menne mint mindig...milyen most az idő arra???

Andi,
BarátnőKép nem is tudom mit írjak csak drukkolok neki.
Anna nagyon kis helyes csajszi azzal a csattal, tiszta nőcis.KépAzokkal a nagy barna szemekkel pedig hódítani fogja a pasikat. Párod megvette már a pasi lelővő fegyvert??KépKép

Meli,
Mi lett a dokinál tett látogatás eredménye???? Majd számolj be!

OrsiKép
Azt hiszem eltévedtél azaz csak egy üzi erejéigKép De tényleg Te vagy a legrendesebb és leginkább topic életben tartó odaát, így nem csoda ha elkeveredtél.Kép

Eve,
Szóval életed párja bitorolja a gépet????Ne hagyd Magad!Kép

Anna nagy nehezen kezdi megszokni a főzit, a gyümi az már megy de általában nagyon hamar megéhezik a gyümölcsös kajcsi után. A főzit (most, hogy szokja a kanalat) olyan üvegből adom aminek kanál van a végén és a pépes cucc egy lyukon folyamatosan jön belőle. Most jó zagyva vagyok de remélem értitek. Szóval úgy kell elképzelni mint egy cumis üveget csak nem cumi hanem egy kanál van a végén és oda egy lyukon kereszül jön a hami. Ma ezzel evett és becsókolt 150 grammot.
Amúgy meghaladtuk a 7 kg-ot, úgyhogy kezd egy fitness wellness edzéshez hasonlítani a móka veleKép Rubint Réka után szabadon én karra és bicepszre gyúrokKépKép
Nagyon édes hangosan rötyög és teli szájjal vigyorog mindenkire, és a lényeg (bár nem engedem neki) de magától ül, úgy hogy felhúzza magát és stabilan tartja a hátát.

Bea,
veletek mi újság???nagyon eltűntél Te is mostanság.
Na most el
pusz mindenkinek
K
kika
 
 


Orsi!

Először én is azt hittem,hogy rossz helyen járok.
3 nadrág,nem semmi.Februárban én is veszek.A fodrászom árul cuccokat,csak egy kicsit húzós az áruk.Kinéztem egy gyönyörű fekete nacit,ha tud hozni belőle 34-est,akkor megveszem.(15000Ft,ilyen drága gatyát még soha nem vettem.De beleszerettem ebbe a nadrágba!De még nem biztos,hogy sikerül ilyen kicsit szereznie.)

Kriszta!

Ilyen kajcsi nekünk is van itthon.De én még várok vele egy kicsit.Mi fiatalabbak vagyunk.

Kika!

Én is karra gyúrok.A Noémi tegnap este volt 7400g.

Ildi
tfildiko
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: