Új privát üzeneted érkezett!

Huha!

Nincs nagy mozgás!

Bár már jártam én is erre 8 környékén. Írtam is egy regimentet,de ez a kacat nem küldte el.
Ugyhogy mérges lettem és lecsatlakoztam.KépKépKép

Szóval a lényege ez volt:

Bálint!

Boldog félévességet!
Kép
Küld anyát gyakrabban felénk.

Meli!

Mail ment. Réka ezeken a képeken is fenséges, már alig várom, hogy hétvégén láthassam.

Ildi!

A torta fini lehetett.


Orsi!

Ha ez az a krém amit tavaly januártól lehet kapni a mi piciny országunkban és Japánban egy baktériumból izolálták. akkor már én is hallottam erről a krémről. amiket írnak róla jól hangzik. Bár szomorúKép, hogy ilyen pici korban már ilyen kenőcsre van szüksége.Kép
Jó, hogy mostanába sűrűbben tudsz jönni.

Andi!

A barátnődnek gyors gyógyulást!
Neked meg sok kitartást a két kis energia elszívóhoz.Kép
Hát tény, hogy mostanában nemigen van időd ránk!

Hajni!

???? Te már le se jössz az autópályáról?Kép

Lujzi!

Eszterke? Jobban van?

Kika!

?????Kép

Bea!

?????Kép

Ramcsi!

????Kép

Hát most kicsit összefoglaltabban írtam mint reggel, de ennyi a lényege.

puszi mindenkinek:
É.
eve
 
 


Ja!

Ildi!

Érezzétek jól magatokat a "kollegák" között.

É.
eve
 
 


Sziasztok.

Bálint mackópajtinakKép boldog félévességet. Hugi, tessék neki egy fél gluténmentes tortát legalább virtuálisan venni.Kép

Andi,
Jobbulást a barátnédnak. Remélhetőleg semmi komoly, bár ez a csontvelő dolog nagyon csúnyán hangzik,drukkolok.

Lujzi,
Eszterke hogy van?

Ildi,
Változó az étvágya a babának is mint ahogy mi sem eszük mindennap úannyi mennyiséget.

Mi tegnap megvettük Anna manó etetőszékétKép Egyenlőre összerakta a férjem, de egy ideig még használaton kívüli lesz, egy ideig még marad a hordozóban való evés.
Most el mert ez a fránya bejárónő még nem mosta ki azt a szekérnyi szennyest, ezt is lecserélem.Kép
K
kika
 
 

 
 

Sziasztok lányok!

Csak gyorsan benézek, mert rossz a gépünkKép de remélem apa holnapra meg tudja csinálni.

Bálintnak nagyon boldog félszülinapot!!!Kép

Most többre nem futja, mert apa szedné szét a gépet, így is tíz percbe tellt, mire elindult a Babanet.

Pusz mindenkinek, remélem holnap tudok jönniKép
Vendég
 


SziasztokKép

Nagyon gyatra most a babanet!Kép Legalább 1 perc volt, mire frissítette nekem az oldalt!Kép

Hugi
Boldog félévességet Nektek!
Kép

Eve
Hát igen, sajnos kell a krém.Kép Ez azt hiszem nem a japán, de ugyanolyan jó, ebben sincs szteroid és az a lényeg!

Meli
Szuperek a képek! Nagyon édes a lánykád!Kép

Andi
Szegény barátnőd!Kép Majd írd meg a fejleményeket!

Bea
Gyorsan szerelje meg Apa a gépet! alig jössz!Kép

Mi voltunk oltáson, hát Gergő jól kieresztette a hangját, mikor megszúrták, de aztán fél perc alatt megnyugodott a karjaimban.Kép
Itthon már jókedvű volt, most szunyál, majd utánna mérek lázat, remélem nem lesz Neki!
El voltak ájulva, hogy 9 kiló!Kép Most a másik védőnő volt, nem a miénk és elfelejtettük megmérni a hosszát, de nem bánom, mert ez mindig kevesebbet mér. Majd a miénk leméri a jövő héten, vagy én megpróbálom itthon.
Jaj, a lényeget elfelejtem!!!
Már tegnap akartam írni, hogy Gergő a Tescoban ráharapott a csuklómra és szúrt!!! Este megnéztük és határozottan egy fogacska hegyét lehet érezni, persze nem engedi megnézni, így nem láttuk. Ma a dokinéni is megnézte és IGEN, KINT VAN AZ ELSŐ FOGUNK!!!Kép A bal alsó.Kép Szerintem már kedden kint volt, mert akkor éjjel nagyon rosszul aludt, még mondtuk is Neki, hogy az 5 hónapos fordulójának a tiszteletére nem hagyott minket aludni, de szerintem akkor bújhatott ki, csak kedden még nem vettük észre. Pont 5 hónaposan!Kép

Most megyek, mert bármikor ébredhet.

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Megjöttem.Jó volt a tali,csak rövid.

Kika!

Milyen etetőszéket vettetek?

Éva!

Most eszi a férjem a maradék tortát.

Bea!

Majd gyere.

Andi!

Tudsz valamit a barátnődről?Hogy van?

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

HugiKép
Pici fiadnak boldog félévességet kívánok!Kép
Neked meg ismételten gyógyulástKép

Nagyon nagy a pangás!!!Kép

Ma megpróbálkoztunk a spenóttal, fél üveg le is csúszott. Megmondom őszintén a tegnapi csokis tejpép után azt gondoltam, hogy ez is hasonló sorsra fog jutni, mert megkóstoltam és szerintem írtó rossz íze van. Hát a lányom nem így gondoltaKép

Mai újdonságunk, hogy sikongatunk!!! Pici vékony hangján adja neki ezerrelKép
Egész nap be nem áll a szája, kivéve mikor alszikKép Remélem azért nem fog berekedniKép

BeaKép
Mondd meg apának, hogy gyorsan szerelje össze azt a gépet!

AndiKép
Amint tudsz gyere!Kép

ÉvaKép
Mindjárt írom a mailt!Kép

LujziKép
Hogy vagytok??? Remélem jobban van már a leányzó!Kép

Puszi mindenkinek:
Meli
Bnm
 


Meli!

Ugye milyen jó hallgatni a sikítást?Nem fog berekedni.A Noéminek pedig nagyon erős hangja van.Ha elkezdi,zeng a ház.

Többiek?Remélem,hogy jól vagytok.

Ildi
tfildiko
 
 


Meli!

Írtam vissza.
Remélem én is hallhatom majd holnap ezt a sikongatást!Kép

Most itt csak ennyire futotta mert indulnom kell angolra.

puszi mindenkinek:
É.
eve
 
 


Meli
Én is mindig ettől félek!Kép Gergő nem csak sikít, hanem morog és kiabál, pont mint egy kisoroszlán!Kép És akármilyen sokat csinálja, nem reked be. Ki vannak ezek a picurkák találva, az egy biztos!Kép

Kép

Spenótevéshez gratula!

Nem is írtam Nektek, hogy a dokinénink mondta, hogy ne adjak még Gergőnek 7-8 hónapos koráig semmit a cicin kívül, szerinte jó a bőrének, vagyis más kaja nem lenne jó. Nem tudom még, hogy megfogadom-e, majd kiderül Gergő mennyire akar mást is enni. Mert mostanában már nagyon érdeklődik a mi kajánk után, meg az után, hogy mi eszünk. Néha kinézi a szánkból!Kép
Kép

Edig különben nincs láza és jókedvű! Jó lenne megúszni!

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Orsi!

Gratulálok a fogacskához!
Remélem,hogy nem lesz lázas a Gergő.

Meli!

Örülök,hogy a Réka megette a spenótot.
A Noémi ma is sztrájkol,nem eszik.De jókedvű,gondolom nincs baja.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi

KösziKép
Azért estére felment a hőemelkedése és kicsit nyüzsizett is, így adtam Neki egy kúpot, de nem a GermicidC-t, hanem egy sima fájdalom és lázcsillapítót. Remélem rendben lesz az éjszakánk!

Jó éjt!Kép

Orsi

avocado
 
 


Orsi!

Remélem,hogy minden rendben a Gergővel.Én is a sima kúpot szoktam adni,amikor oltást kap.A Germicid C-ből csak egy darab hiányzik.Pedig mondta a doki kedden is,hogy miért nem adok neki belőle 3 este.Azt mondta,hogy nem fog ettől hozzászokni.De én nem adok neki,inkább nem alszom.
Képzeld,csak 3-szor kellett az éjjel kelnem.Olyan jó volt aludni.

Remélem,hogy ma jöttök lányok!

Kriszta!

Mi van az Eszterrel?

Andi!

Mi van a barátnőddel?

Mindenkinek puszi

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Jó a gépKép Na ezt most lekopogtam... Újra lett telepítve minden, mert hiába a vírusirtó, bekaptunk egy páratKép Már annyira lassú volt, hogy percek kellettek neki minden művelethezKép

Visszaolvasok, aztán jövök. Remélem jól van mindenki!Kép

Pusz
Vendég
 


Csajok!
Mi ez a pangás??? Alig kellett valamit elolvasnomKép Mindenkinél rossz a gép???

GermicidC-t én még nem mertem adni Zsófinak, csak a sima lázcsillapítót, mert Dávid allergiás volt rá. Igaz, hogy csak féltestvérek, de én nagyon félekKép Én algopyrin érzékeny vagyok, és mióta ez kiderült, nagyon óvatosan bánok a gyógyszerekkel. Képzelhetitek, milyen jó volt császár után, hogy nem kaphattam algopyrint! Nubaint adtak helyette, de azt meg csak oxitocinnal együtt lehet... Izgalmas volt, amikor olyan összehúzódásaim voltak, hogy a falat kaparam, kértem fájdalomcsillapítót, de adtak hozzá még egy kis méhösszehúzót isKép

Tényleg, hol jártok lányok??? Kriszta sem jött, remélem nem lett betegebb Eszter!

Pusz
Vendég
 


Bea!

Én vagyok,de a többiek?
A Noémi még alszik.
Itt a klinikán Panadolt kaptunk.Hiába ettem meg belőle napi 6 szemet,fájt nagyon a sebem.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!
Nálunk mindenki algopyrint kapott, láthatóan használt is nekik, csak én szenvedtem azzal a rohadt nubainnalKép Olyan mint egy lórúgás, nem tudom, ismered-e azt az érzést, amikor úgy érzed azonnal le kell feküdnöd, mert különben összeesel... Ha nem lett volna muszáj hozzá az oxitocin, nagyon jó lett volna.
Zsófi most fog menni aludni.

Pusz
Vendég
 


Bea!

A Nubaint nem ismerem.Ha nagyon fáj a fejem,akkor Algopyrint szoktam bevenni.
Megyek,mert felébredt.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Hát tényleg nagy a pangi!

Bea!

örülök, hogy apátok meggyógyította a gépet.

Lujzi!

Nagyon eltüntél!
Pedig nagyon vártam a hírket Eszterke hogyléte felöl. Remélem nincs rosszabbúl és nem azért tüntél el.

Ildi!

Örülök, hogy jól érezted magad a talin.

Hajni is régen járt erre, Kika is.... és majdnem, hogy sorolhatnám az egész bandát.Kép

Na most lelépek én is és csak vasárnap térek vissza.

Addigra mindenkiről szeretnék olvasni és csak jót!Kép

sok puszi:
É.
eve
 
 


Éva!

Miért nem jössz vasárnapig?

Ildi
tfildiko
 
 


SziasztokKép

Én is csak most tudtam jönni, mert eddig sétáltunk. Érdekes egy idő van, hol sötét fellegek, hol meg verőfényes napsütés, közben meg néha úgy feltámad a szél, hogy majd elfúj! De azért jól esett és Gergő már 2,5 órája alszik! Hihetetlen, hogy a babakocsiban ennyire bír aludni, bent a lakásban meg nem! De ez van! Várom már a tavaszt, akkor még szuperebb lesz, állandóan kint leszünk!Kép

Kép

Oltás ügyben minden ok, láza nem lett, csak hőemelkedése és picit bedurrant az egyik combikája.

Na, úgy hallom ébredezik, mennem kell.
Majd még jövök.

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Orsi!

Örülök,hogy a Gergővel minden rendben.Mi csak a piacig mentünk,mert olyan felhős az ég.Azt hittem,hogy megered.De nem esik még most sem.Délután elsétálok a Tescóba.Holnap pedig végre elmegyek a fodrászhoz.
Ti hogy aludtatok az éjjel?Mi jól.Szerintem a melegfront miatt.
Jó az a kép nagyon.De jó lesz,ha már tavasz lesz!Én is várom.

Ildi
tfildiko
 
 


Nálunk esik a hó! Én meg ülve elalszom, tiszta nyomi vagyok!Kép

Ti merre vagytok? Rég volt ilyen pangás itt! Esküszöm a másik topik többet termel most!Kép

PusssszKép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

Most lett csak netünk!!! Kép Valamit szereltek a kövin, és teljesen el voltam zárva a külvilágtól Kép

Eszterkém szerencsére már jobban van (köszi mindenkinek az aggódást! KépKépKép). Szerdán du. voltunk a dokinéninél, azt mondta, hogy még mindig piros a torka, de antibikát még mindig nem szeretne neki adni. Ez a mostani szirup olyan, mint gyerekkorunkban volt. Nem a Fagifor, hanem az a barna, édes Kép Úgy néz ki, jobb, mint az előző, mert már sokkal könnyebben köhög tőle Kép
És végre tegnap első éjszaka a saját ágyában alukált, és 1-2 köhintésen kívűl végigaludta az éjszakát Kép

Tényleg jó nagy a pangás, látom, mindenki el van havazva Kép

Ildi!
Utólag is boldog szülinapot a párodnak Kép Remélem, Noéminek megjavult az étvágya Kép Most Tündérkém se eszik valami fényesen, esténként szinte egyáltalán nem akar vacsizni Kép

Kika!
Milyen az etetőszék?? Lassan be kell szereznünk nekünk is, de egyelőre a hordozó van használatban. Naponta moshatnám a huzatát, mert állandóan rajta van a napi étrend KépKép

Orsi!
Gratula az 1. fogacskához!! Kép Örülök, hogy jól viseltétek az oltást Kép Azt nekem nem kell mesélned, milyen a gyerkőcöt cipelni, mi most 10 kg-nál tartunk Kép
Képek KépKép

Meli!
Én egy fél üveg spenótot se tudtam leküszködni Eszternek Kép Amúgy szerintem is bűnrossz Kép
Sikítás Kép Nálunk most ba-ba, a-pa megy ezerrel, de szerintem még nem tudatos Kép
A képek nagyon helyesek! KépKép

Andi!
És meddig lesz két "takarítónőd" ??? Kép Ne lepődj meg, ha jelentkezik a GYIVI!!
Barátnődről van valami jó hír???

Bea!
Köszi a mail-t, de azt is csak most olvastam Kép

Hajni!
Nálatok sincs net???? Kép

Eve!
Remélem, vasárnap már több visszaolvasni valód lesz! Kép

Puszi mindenkinek Kép
K.

Kép
lujzika
 
 


SziasztokKép

Látom nem nagy a mozgásKép

Etetőszék: nagyon klassz, képet készítek de tudjátok milyen béna vagyok úgyhogy majd maiben elküldöm mert ide nem tudom vmi miatt felrakni, pedig nem hisztik el csak halkan jegyzem meg ECDL vizsgám van Kép de minek???Kép
Amúgy nagyon masszív tömör fa.

Lujzika,
Örülök, hogy jobban vagytokKép További gyógyulsát Eszterkének.

Orsi,
Gergő hogy van az utsó oltás után?

Eve,
Mi ez a vasárnap dolog??Én nem értemKép

Andi,
Barátnéd????

Anna nagyon aktív, már gurulva közlekedik és nagyokat vísit és hangosan olyan gurgulázva nevet.
Egyre több időt kell foglalkozni vele, mostmár nagyon igényli a társaságotKép Nálatok is üvöltés és sírás van ha nem lát????? Egy ideig eljátszik magában majd amikor rájön, hogy nem vagyok a helyiségben akkor sír..Kép

mindenkinek puszi, próbálok gyakrabban jönni
K
kika
 
 


Kriszta!

Itt tényleg nagy a pangés.Én sűrűm benézek,de sehol semmi.
Örülök,hogy jobban van az Eszter.
A Noémi 3 nap nem evés után,újra eszik.Igaz,válogat rendesen.A tejpép nem kellett neki uzsira,de egy jó nagy banánt megevett.
A Noémit nem lehet megetetni a hordozóban,mert ki akar mászni.Az etetőszékben sem jó neki,mi még fekve eszünk.Nem tudom,hogy mikor használjuk már azt a drága etetőszéket.Napközben pár percre bele szoktam tenni,még a kajáját elrendezem.De annyit is nehezen van el benne.

Kika!

Nekem is meg kellene csinálnom az Ecdl-t,de hülye vagyok hozzá.Nagyon nehéz volt megtanulni?
Ha kimegyek a szobából,akkor a Noémi elkezdi a sírást.Bár,ha itt vagyok,akkor is sokat sírdogál.Max.10 percet van el magában.

Ildi
tfildiko
 
 


Hali!

Hát tényleg nagy a pangás!

Magyarázat Eve "vasárnapjához", hazajöttek ma Tbányára és csak vasárnap mennek haza.

És ha már itt jártak Tbányán, hát randiztunk is!KépKépKép
Jót dumcsiztunk, bár sajna nem tudtunk sokáig maradni (1 órát csak), mert gyorsan még vásárolnunk kellett, aztán meg a Rékának hamiidő volt.
Az Évi egy nagyon aranyos, szimpatikus csaj! Bizti, hogy fogunk még sokat talizni, ha itthon járnak. Az Orsika egy tünemény, bár most egy kicsit meg volt szeppenve, elég szolídan adta elő magát, de az Évi szerint, majd ha többet talizunk már nem lesz ilyen gond.
A Rékával méricskélték egymástKép

KikaKép
Réka szerencsére eljátszik egyedül, nem sír. Akkor van sírás, ha valaki idegennél van kézben és nem lát valamelyikünket. Ez az "idegen" lehet akár bármelyik nagyszülő is.

IldiKép
Akkor Noémi örökmozgó, hogy nem marad el a hordozóban és az etetőszékben.
Egyébként mi is egy darabig fekve ettünk, csak most amikor beteg lett év végén és el volt dugulva az orra, jobb volt neki ülve enni. Azóta ülve eszi a tápszert is, az etetőszékéből, mert ugye a hordozó az annyiszor mehetett volna a mosóba, ahányszor ettünk!KépKép

LujziKép
Örülök, hogy jobban vagytok és végre tud rendesen aludni az EsztiKép

Többiek???

Puszi:
Meli
Bnm
 


Meli!

Noémi tényleg egy örökmozgó.Állandóan jár a keze és a lába.
Szerencsés vagy,hogy a Réka eljátszik egyedül.
Jó volt nektek,hogy taliztatok.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi
Kép

Meli
Bnm
 


Sziasztok!

Megvacsizott a lánykám, és végre meg is ette Kép!

Kika!
Eszterkém azóta, mióta otthon voltunk, egy kicsit anyásabb lett! De szerencsére egész jól elvan egyedül is, csak akkor pörög be, ha hason van, és mászni szeretne, de az ugye még nem megy Kép Amúgy ő is egyre jobban igényli a társaságot, meg a közös játszit Kép

Ildi!
Örülök, hogy megjött az étvágy Kép Nálunk a kanalas kajcsik mennek a hordozóban, a tápi meg ölben Kép Eszterkém is örökmozgó ám, így elég nehézkes a kaja is, mert állandóan jár keze-lába, na meg kapkod a kanál után Kép

Meli!
Minitali: de jó nektek KépKép
Amikor otthon voltunk, Eszternél nem volt gond, ha más kezében volt, sőt anyuékra, anyósomékra is rá tudtuk bízni 2-3 óra erejéig, míg mi vásárolni voltunk. Kíváncsi vagyok, hogy ez így marad-e?? Kép

Többiek???

Pusz
K.

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok!

ÉLek , de hulla vagyok!Kép
a barátnőm lázas változatlan, ma 39,4 és nem birják lejjebb vinni semmivel. Holnap holnapután sokat leszek nála.
Ameddig benn van, addig lesz 2 édes portörlőlánykám napközben. Segiteni akarok nekik amiben csak lehet!!!!!!
betegsége nem gyógyitható, sokat kinlódnak.

Krisz!

Megjött az sms, de nem volt időm irnia fórumra bocsika. Azt sem tudom hol áll a fejem.

A lány pakol, ma kipakolta a cd tartót, mindig ott van ahol nem kéne. HA itt az Orsi,akkor az meg épp a másik irányban van. Apa meg dolgozik persze. A kutya miatt is nagyon figyelnem kell, mert Orsika miatt félek egy kicsit. az csak idegen A jószágnak, bár elkerüli szerncsére, vagy csak megszagolja. De nem szeretném ha itt történne vele valami. Igy most a földön vagyunk, onnan nincs lejjebb.

Holnapra Éva Orsikájának BOLDOG SZÜLINAPOT
Kép

Melikém örülök, hogy taliztál Évával. Képek nincsennek?

Ildi örülök,hgy neked is jól sikerült a szegedi tali.

Krisz!

Remélem nem kaptok már el semmit.

Kika!

Ügyes leheta forgolódós Annácska.

Bea!
Szia!
Remélem jól vagytok, ne haragudj , de nem tudok irni , itt káosz van. Azt láttam, hoyg nem volt jó a gépetek, remélem megjavitotta apátok.Sokat emlegetjük a szombati tali.
HA összakapommagam jelentkezek.

Bocsika mindenkitől, de húzok az ágyóba, mert azt sem tudom, hoyg fiú vagy lány vagyok. VAgyis tudom, mert mikulásos napok vannak Kép

Tessék szépen irogatni mindenkinek!
HA rendeződnek a dolgok leszek én is.
Pusz MINDENKINEK!
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Meli!

MOst láttam, hogy kerestél!
NAgyon rendi vagy, de a leveleimet sincs időm megnézni, igy most találtam rá.
Velünk tényleg minden rendben, de most szükség van rám és ezért vannak ugye a barátok, hoyg akkor is ott legyenek, ha szükség van rájuk. És most szükség van Kép

Pusz millió:
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

A barátnődnek jobbulást kívánok.Gyere,ha tudsz!

Éva!

Orsinak boldog szülinapot kívánok!Milyen tortát kapott?

Kriszta!

Akkor a tiéd is állandóan mozog.A Noémi még evés közben sincs nyugton.Belenyúl a kanálba,a fejét állandóan forgatja.Az egész gyerek kajás az etetés végére.

Majd jövök,megyek a fodrászhoz.

Ildi
tfildiko
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Ma és holnap kórházas napom lesz. Apa vigyáz Annára ameddig birja, én a barátnőmnél leszek.
Amúgy mi jól vagyunk,Anna egy nagy bohóc.
Meg van az első hajcsatunk is, nagyon dizájnos a gyekek a vékonyka hajában a csattal Kép

Ildi!

Látom ma szépség hetek vannak nálad!

Éva ! Ha lehet kérünk képeket a nagylány szülinapjáról!

MOst megyek, mert Anna hifitornyot szerel éppen, pedig nem is volt rossz tudtommal Kép
Szép hétvégét MIndenkinek!
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


SziasztokKép

Hát nagyon hétvége van errefelé! 8 óta senki sem írt! Ez döbbenet!!!Kép

Én is csak most jutok ide, eddig suvickoltam a konyhát, csempét, minent, szóval nagytakarítás, Gergőt meg 1 perce tudtam letenni szunyálni. Persze lesz vagy 3/4 óra, mert nem sétálunk, akkor lenne 2,5 is! De iszonyatosan fúj a szél itt. Közben meg gyönyörűen süt a nap.Kép Hogy jobban fájjon a szívem.Kép

Andi
Barátnődnek jobbulást! Szegény, nagyon sajnálom! Ha meg lehet írni, hogy mi a baja megírod? Írtad, hogy nem gyógyítható.Kép És mennyi idős a lánykája?

Éva
Boldog szülinapot Orsikának!Kép
Kép

Kika
Minden ok, nincs láza és a combija is csak kicsit csomósodott be.
Kép ügyben ha gondolod segítek. Írd le, hogy mit csinálsz és mekkora a kép. Mert lehet, hogy a méretét nem szereti a babanet. Vagy elküldöd nekem és én felteszem.Kép

Kriszta
Köszi a gratulát!Kép
10 kg, az is szép!Kép Néha úgy érzem, hogy leszakad a karom, főleg mikor szopcsi után van.Kép
örülök, hogy Eszterkéd jobban van!Kép

Most mennem kell, mindenkinek szép hétvégét!Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Andi!

Végre szép lett a hajam.Olyan jó érzés.Levágattam,és be van melírozva.
Írd majd meg,hogy mi a baja a barátnődnek!Úgy sajnálom.

Orsi!

De ügyes vagy!Nálunk most hatalmas a rendetlenség.

Ildi
tfildiko
 
 


Ha már nincs itt senki,és beszélgetni nem lehet,teszek fel pár képet.
Kép

Kép

Kép

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi
Nagyon jók a képek!Kép
Én most egyedül vagyok itthon Gergővel, az egész család koncerten van, egyedül fogok fürdetni is, szóval nincs időm írni.Most is egykezezek.Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Orsi!

Köszi.Milyen koncerten van a család?
Majd írd le,hogy ment egyedül a fürdetés.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi
Úgy látszik ma csak mi levelezünk itt egymással.Kép
Ma jótékonysági koncert volt a zeneiskolánk javára, ahol én is tanítottam és a párom még most is tanít. Ott játszott Karcsi is és a sógorom ütőegyüttese is, ők voltak a sztárvendégek! Artisjus díjjasok és most pont itt vannak, mert jövő pénteken Gödöllőn lesz egy segélykoncert a Sunami áldozatainak a javára és ott fognak játszani, és Karcsi megkérte őket, nem játszanának-e 10 percet ezen a koncerten is. Persze sógor benne van, így játszottak.Kép Ja, meg Anyukám is játszott, de Ő zongorán kísért, nem szólózott.Kép
Sajnálom, hogy nem tudtam elmenni, talán ha Gergő kicsit nagyobb lenne, vagy nyár lenne, mert akkor ki tudnék Vele menni, ha nyűgi, de így nem vállaltam ba. Képzeld el, hogy ott elkezd nyivákolni, nyűgösködni...szóval mi itthonmaradtunk kettesben.Kép
Fürdés egész jól ment, igaz jó gyors voltam, mert hulla fáradt volt szegénykém. Képzeld, amíg csináltam Neki a vizet, elszunyókált a hordozóban.Kép Jövök vissza, pedig tényleg csak pár perc volt, erre szunyókál. Olyan édes volt! De muszáj volt felkelteni, mert már kész volt a víz és újramelegíteni....de jól viselte, tényleg nem aludt el nagyon, mert nem volt nyűgös, hogy felkeltettem. És most végig nagyon jókedvű volt, nem úgy, mint a múltkor, amikor egyedül fürdettem, akkor majd kiugrott a kiskádból, azt hittem leszakad a derekam, mire megfürdettem.Kép Most szuper aranyos volt!Kép
Olyan jó lenne, ha nyugis lenne az éjszaka is! Te tudod miről beszélek!Kép Ha csak a szopira kell felkelnem már hihetetlen boldog vagyok! Gyakorlatilag 5 hónapja nem aludtam át egy éjszakát és nem aludtam többet 3 óránál egyben, szóval nagyon tudnám már értékelni, de sajna nem sok reményem van hozzá.Kép Majd egyszer...Kép
De aztán az sem fog sokáig tartani, mert 2 év múlva szeretnénk a következő babát és rá 2 évre a harmadikat, szóval viszlát átaludt éjszakák!Kép

Most megyek hímezni, meg bambulni a tv-t (inkább csak hallgatom a hímzés mellettKép).

Jó éjt és pusziKép

Orsi

avocado
 
 


Orsi!

Remélem,hogy jobb volt az éjszakád,mint a miénk.Sokszor keltem.
Nyugodj meg,én már több mint 6 hónapja nem alszom.Majd csak jobb lesz!!!
3 babát szeretnél?Én még nem tudom,hogy akarok-e másodikat.Van amikor azt érzem,hogy akarok,de van,hogy nem...Majd meglátom.
Ügyes voltál,hogy megfürdetted a Gergőt egyedül.Én még egyedül ezt nem csináltam.
Milyen hangszeren játszol?

Ildi
tfildiko
 
 


Szia Ildi!Kép
SZUPER éjszakánk volt!!! Azóta nem volt ilyen jó, mióta Gergő megszületett!!!
Este már fél 9-kor aludt Drágám, de éjfél után kicsival felébredt és a peluscsere sem segített, nagyon sírt így megszoptattam. A fogára gyanakodtam, így ott maradt velünk, már nem vittem vissza a kiságyába, hátha így jobban alszik. Aztán ébredezett fél 4-kor, szopizott és elaludtunk. 3/4 7-kor ébredtem, hogy Gergő édesen alszik, csak a párom készülődött, az ébresztett fel. Még visszaaludtam 1/4 8-ig, akkor szopizott Gergő, de fel sem ébredt közben és még 1/4 9-ig aludt. Én már 8-kor fent voltam. Ilyen sem volt még, hogy hamarabb ébredjek Nála!
Szóval szuper volt olyan, mintha végigaludtam volna az éjszakát.

Most mennem kell, mert kisoroszlán nyüzsizik.

Ja, fuvolista vagyok.Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Orsi!

Örülök,hogy jó volt az éjszakátok.
Én éjjel nem szoktam pelust cserélni.
Mit főzöl?Nálam sül a kacsa,és nagy a rendetlenség.Hűtőt olvasztok,csak délután fogom a konyhát kitakarítani.A fürdő kész,most jön a Wc.

Ildi
tfildiko
 
 


Húúú, a hűtőt már nekem is nagyon le kéne olvasztanom. Lehet, hogy ma én is megcsinálom.Kép
Mi ma maradékot eszünk.Kép

Puszi

Orsi

Többiek???????

avocado
 
 


Jaj, elfelejtettem írni, hogy sikerült megnéznem a fogacskát már tegnap is! Nagyon cuki!Kép Egyre jobban kint van és ma délelőtt láttam a másikat is mellette, az is nemsoká ki fog bújni!Kép

Orsi

avocado
 
 


Orsi!

Örülök,hogy láttad a fogacskát.Nálunk a 3.még sehol,pedig nagyon duzzadt az íny.
Az Andi írt egy sms-t,hogy majd jön,ha tud.Nincs jól a barátnője.Nehéz lehet neki két gyerekkel.
Néztem,hogy te is 30 éves vagy.Én is.74-es?
Elrohanok délután a Tescóba.A férjem só nélkül fogja enni a krumplit,mert nincs itthon.Mindig szokott lenni pár kiló a szekrényben,de most éppen nincs.Meg ha már elmegyek, veszek valami fincsit.(puding,csoki stb.)

Ildi
tfildiko
 
 


Lányok!

Remélem,hogy holnaptól jöttök már.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi
Majd csak kibújik az a fogacska!Kép
Szegény Andi-barátnő!Kép
Igen, én is 74-es vagyok.Kép Úgy emlékszem Te is pedagógus vagy, ugye? Kép
Puding: imádom, a legújabb ami szuper finom a Danone: csábítás, csokipuding körtés önteten! Nyammmm! Kóstold meg, elképesztően jó!Kép Én minden nap benyomok egyet!Kép Meg a vaníliás-mazsolás krémtúró még a nagy kedvenc, a túrórudival együtt.Kép

Most megyek, én is remélem, hogy holnapra előkerülnek a többiek!

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Hali!

Egy gyors bekukkantás. Jövés-menés volt egész hétvégén, úgyhogy ezért nem voltam, bár ez a többieknek nem mentség!KépKépKép

Elhatározásra jutottunk a párommal, holnap megyünk a gyerekdokihoz, kérünk beutalót és megnézetjük a Réka cickóját, mert halál ideges vagyok már. Egy hete nem kapott husis kaját (mondjuk az egyik tésztás hamija az sonkás volt), és most nem ment vissza neki a csomóKépKépKép

IldiKép
Tündéri a lánykád, tisztára Te! Ja és nagyon jó a hajad!!!Csini vagy.
Régen nekem is volt hosszú hajam (bár most ismét növesztem), de akkor elkövettem azt a hibát, hogy rakattam bele dauert, hát ne tudd meg a cirokseprü, kutya füle volt hozzá képest.
Most nem fogok ilyen baromságot csinálni.

Lánykám alakít. Tegnap este (6h) is benyomott 160ml tejpépet (jó sűrű volt), na lefekvés előtt már nem akart tápit enni, csak 40ml csúszott le neki. Ma visszavettem a tejpépadagját, rögtön megette a 160ml tápit.
Kis huncutKép Teletömte a pociját aztán meg sztrájk. Vagy lehet, hogy már át akarna állni a napi 4x-i evészetre??? Az kevés nem???

Na jó éjt!

Puszi:
Meli
Bnm
 


Sziasztok!

Ismét reggeli műszakos vagyok. Mackópajti kaját követelt, ilyen se volt már nagyon rég. Tegnap anyuéknál megint előadta az üvöltős magánszámát, és szinte egész nap csak tápot evett. Lehet hogy a csak táp nem elég, és azért ébred ilyenkor korán???

Mindenkinek nagyon köszi a féléves köszöntéseket is!

Orsi! Gratula nagyon az első fogacskához! Vagy már kettő? Te vagy a legrendesebb topiktag! Gergő meg nagyon-nagyon szép!

Ildi én a cukorral szoktam így járni Kép Volt hogy két napig porcukorral ittam a kávét mert folyton elfelejtettem venni Kép

Puding meg túrórudi Kép Képzeljétek én a diétám óta nem szeretem az édességet Kép A túrórudit is úgy eszem, hogy leszedem a csokit. Tiszta ciki, pedig nagy csokifaló voltam.

Meli de jó téged is olvasni! Biztos nem lesz semmi gond, de igazatok van, én is elvinném a gyereket megnézetni.

Andikám neked meg kitartást! Nem lehet könnyű Kép A barátnődnek meg ismeretlenül is gyors javulást, és minden jót kívánok!


Mackó fekszik az ágyába és dumál ezerrel. Csak tudnám kivel beszélget Kép

Hisztimentesszépnapot!

Pusz
Hugi
Amatőr
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: