Új privát üzeneted érkezett!

Jaj Lányok, de aranyosak vagytok!!!Kép
Nagyon szépen köszönjük!!!Kép

Tegnap este mértem Gergőt és 9030 gramm volt, így megvan a 9 kiló 5 hósan!Kép De azért nagyon lelassított, hiszen eddig 1 kilót hízott havonta, most meg csak bő felet.Kép Majd csinálok Róla ma egy fotót és felteszem Nektek.Kép

Tegnap este már nem volt időm írni.

Kriszta
Szegény Eszterkének jobbulást! Azért jó, hogy nem tömi a dokinéni antibikával, reméljük a nélkül is rendbejön! Gyógypuszik mentek!Kép

Andi
MászásKép GinoKépKépKép Én is nagyon kíváncsi vagyok már erre az időszakra!

Gergő egyelőre csak hátról fordul hasra, még mindig nem jött rá a visszafordulásra. És hason jár keze-lába ezerrel, gondolom mászna, de még az sem megy. Viszont már nem csak könyököl, hanem egész magasra felnyomja magát a kezével.KépJa,és körbe is forog hason, az már nagyon jól megy.Kép

Most ennyire volt időm.

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Orsi!

De nagy a Gergő!Nagyon szépen fejlődik.És ügyes is.Most már elég csak havonta 40 dekát híznia.Nálunk olyan nem is volt,hogy 1 kilót hízott volna.Noémi most 7300g.
Várom a képet a kis 5 hónaposról!

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok lányok!

Az este már nem volt időm, mert elég későn ment el a szerelő, meg itt voltak a barátnőmékKép

Orsi!
Gergőnek nagyon boldog hófordulót!
Kép

Ildi!
Ez a komp dolog tényleg nem egyszerű. Van aki esküszik rá, van aki pedig határozottan tiltja. Nem tudom... Nálunk mondjuk nincs választási lehetőség, mert nem férne el vele, tehát nem lesz, de azt hiszem egyébként sem vennék.

Andi!
Édes lehet az Anna Gino párosKép Már Zsófi is megsimogatta DóritKép

Kriszta!
Jobb volt az éjszakátok? Még mindig mennek a gyógypuszik!KépKépKép
A házzal kapcsolatban úgy gondoltam én is, hogy jöttök, láttok, győztök!Kép

Hajni!
Gyere már gyakrabban!Kép Hiányzol ám mindenkinek!Kép

Kika!
Gratula a főzelékhezKép Mindegy, hogy milyen áron, de benne van a gyerekben, és ez a lényeg!Kép

Meli!
HajfestésKép Zsófi imád fodrászhoz menniKép A barátnőm a fodrászom, őt egyébként is imádja ( Kuni előbb fogta Zsófit mint én, mert a császár után pár órával már bent volt a kórházban én meg akkor még feküdtem. Mondtam is neki, ha most a gyerek kiscsirke lenne, azt hinné, hogy te vagy az anyukájaKép), meg sokszor úgy szárítja a hajamat, hogy Zsófi az ölemben üll közbe.
Doki bácsi szerint biztos, hogy a husitól van a csomó?

Eve!
Ezektől félek nagyonKép Tudom, hogy nem fogjuk megúszni a gyerekbetegségeket, de szerintem be fogok pánikolniKép Még jó, hogy Zoli meg tudja őrizni a higgadtságát, de én...

Hugi!
Mi van veled? jobban vagy már? Legaláb egy pár sort írj!!!

Pusz
Vendég
 

 
 

Sziasztok lányok!

Az este már nem volt időm, mert elég későn ment el a szerelő, meg itt voltak a barátnőmékKép

Orsi!
Gergőnek nagyon boldog hófordulót!
Kép

Ildi!
Ez a komp dolog tényleg nem egyszerű. Van aki esküszik rá, van aki pedig határozottan tiltja. Nem tudom... Nálunk mondjuk nincs választási lehetőség, mert nem férne el vele, tehát nem lesz, de azt hiszem egyébként sem vennék.

Andi!
Édes lehet az Anna Gino párosKép Már Zsófi is megsimogatta DóritKép

Kriszta!
Jobb volt az éjszakátok? Még mindig mennek a gyógypuszik!KépKépKép
A házzal kapcsolatban úgy gondoltam én is, hogy jöttök, láttok, győztök!Kép

Hajni!
Gyere már gyakrabban!Kép Hiányzol ám mindenkinek!Kép

Kika!
Gratula a főzelékhezKép Mindegy, hogy milyen áron, de benne van a gyerekben, és ez a lényeg!Kép

Meli!
HajfestésKép Zsófi imád fodrászhoz menniKép A barátnőm a fodrászom, őt egyébként is imádja ( Kuni előbb fogta Zsófit mint én, mert a császár után pár órával már bent volt a kórházban én meg akkor még feküdtem. Mondtam is neki, ha most a gyerek kiscsirke lenne, azt hinné, hogy te vagy az anyukájaKép), meg sokszor úgy szárítja a hajamat, hogy Zsófi az ölemben üll közbe.
Doki bácsi szerint biztos, hogy a husitól van a csomó?

Eve!
Ezektől félek nagyonKép Tudom, hogy nem fogjuk megúszni a gyerekbetegségeket, de szerintem be fogok pánikolniKép Még jó, hogy Zoli meg tudja őrizni a higgadtságát, de én...

Hugi!
Mi van veled? jobban vagy már? Legaláb egy pár sort írj!!!

Pusz
Vendég
 


Sziasztok!

Orsi!

Gergőnek Nagyon boldog hófordulót!
Kép

Andi!

A lányom megind produkálta a szókincsét.
Tegnap amikor bölcsist játszott rászólta a lányodra: "Anna utoljára mondom, hogy hagyd békén a Ginószauruszt!"KépKépKép
Teljesen kész voltunk az apjával együtt.

Ildi!

Tegnap elfelejtettem írni, hogy a punk tum-ot tőlem tanulta, tehát azt eszem amit kifőztem magamnak.Kép

L. Kriszta

Remélem nem lesz ezek után sem baj.

Kika!

Anna és az olvasásKép
De remélem, hogy mostmár téyleg rákap a fözikre.

Hajni!

Hol tartasz a vezetéssel?

Meli!

Egyenlőre csak várom remélem nem ugy mint a Hajniét. Bár nálam mostanába valami nem stimmel mert az unoka nővérem csütörtöki levele is csak szombat reggelre ért ide.

Bea!

??? Csak nem nekiálltál házatbontani ebbena hidegben???KépKép
Vagy apukádnál ragadtál?Kép

Másik Hajni??? Ramcsi????

puszi
É.
eve
 
 


Bocs, először nem engedte elküldeni, utána meg rögtön duplázott...
Vendég
 


Bea!

Most már bizti,hogy nem lesz komp.
A gyerekbetegségektől én is félek.Egyszerre be fogok pánikolni.Eddig még megúsztuk...

Éva!

Nagyon édes lehet a lányod.Úgy megismerném.

Andi!

Ezután ilyen keveset fogsz jönni?

Ma jön hozzánk a doki néni.Már felmostam,összepakoltam.A lány még alszik.

Ildi
tfildiko
 
 


Bea!

Mire bepötyögtem elő is kerültél!KépKépKép
Addig tudtuk mi is csak a betegségeket elkerülni amig nem jártunk közösségbe.
De tavaly februártól juniusig folyton beteg volt, de ez köszönhetö az elözö dokinéninknek is. A fenti eset miatt mert jöttek a tgy. után a szövődmények.
Most minden nap kap vitacolánt és c-vitamint, hogy egy kicsit doppingolva legyen a beteségek ellen. Ja és persze 2 hetente kezelem a pici buksiát mostmár a tetük ellen is azokban a hónapokban amikor közösségbe van.
Ebben az oviévben még csak 2 szer volt beteg.
Most elég szigorú ovónéniük van ugyhogy ha már kucognak akkor orvoshoz kell vinni őket.
de persze nem lehet igyse mindent kivédeni.

pusz
É.
eve
 
 


Ildi!
Miért jön a doki? Csak a szokásos?

Eve!
Azért vicc, hogy a 21. században Európa közepén tetű ellen kell kezelni egy gyereket!Kép Emlékszem, oviban én is nagyon sokszor voltam beteg, előtte állítólag egyszer sem (erre már nem emlékszemKép). Tudom, hogy kivédhetetlen, de negyon félek már előre, annyira féltem ezt a kicsi majmot!Kép

Pusz
Vendég
 


Bea!

Csak a szokásos.Kéthetente jön.Így vagyok nyugodt,ha megnézi.Piszkosul tudok aggódni.Ilyenkor írja fel a tápit és a pépet is.

Ildi
tfildiko
 
 


SziasztokKép

Orsiéknak boldog hófordulót. Jó súlyos egyéniség GergőKép

Most el mert nyügi manót valaki ránk küldte.
K
kika
 
 


Bea!

Orsi már a hét végén 4 éves lesz és nagyon "jó" beteg. Egyedűl a kúpot nem türi. Bevesz minden gyógyszert íztől állagtól függetlenül. Még a szurit is állja.
Az apja szerint nekem negyobb kihívás ha a gyerek beteg mint magának a gyereknek.
És ha már az apja szóba jött. amikor Orsinak tgyuszija volt az apja csuszón volt igy nem kelett magam kiiratni melóból. (Bár lehet, hogy inkább a "munka könyvem" nyomta volna a főnök a kezembe, mert a feltétel, hogy visszavesz az volt, hogy ha beteg a gyerek van kire hagyni.)
Szóval akkor kijelentette az apja, hogy nekünk több gyerekünk nem lesz, mert nem tudja nézni a gyereket ilyen betegen. Nem egy sírós tipus, de akkor....
szóval még mindíg nehéz nekünk is.
És emlékszem én is erre az időszakra amikor ilyen pici volt. Rettegtem tőle, hogy mi lesz ha eléri az ovis kort. Igazából még azt sem tudtam elképzelni, hogy a 24 órából ne 24-et töltsünk együtt.

É.
eve
 
 


HaliKép

Hát nagy az esély, hogy valamelyik husis kaját nem bírja, mert amikor egy hétig nem kapott, visszament neki és utána jött megint elő, amikor elkezdtük. A doki szerint ez akkor következik be, ha folyamatosan kapja a dolgot a szervezete, tehát nála ez a három-négy nap folyamatosnak tekinthető, és ha meg van vonva a szervezettől, akkor visszafordul a folyamat, ami nálunk tapasztalható is.
Tehát most a legkézenfekvőbb megoldás, ha kiszűrjük, hogy melyik és azt mellőzzük egyelőre, aztán remélem, hogy nem egy életre kell mondjuk lemondania a csirke vagy pulykahúsról.
Kiváncsi vagyok, hogy mi lesz a vége.

Kika
Egy-két ismerősöm szerint ha tényleg kiderül, hogy attól van, megérne egy ajtócsapkodást, de engem inkább az érdekel, hogy ne legyen baja a lányomnak, mondjuk más dolog az, hogy ha nem egyedi eset.
Azt sem tudni, hogy ez allergia vagy valami más. Bár nekem erről az jutott eszembe, amikor ugye az ember lányának elkezdett nőni a melle, akkor volt egy kis csomó a bimbóudvar mögött egészen addig amíg a folyamat be nem fejeződött, legalábbis nálam ez volt. Tehát azért nem merek az allergiára megesküdni!

IldiKép
Kiváncsi vagyok, mit mond a doki, lehet, hogy a fogacskája lesz!Kép

AndiKép
Akkor az Anna most vizsgáztatja a takarítónődet???KépKépKép Gondolom a mályvát akkor már eltetted egy időre!Kép

BeaKép
KiscsirkeKép

ÉvaKép
Remélem megkaptad már!!!
Ginószaurusz: mondom én, hogy be fogok hasalni a lányod szövegétől!Kép

Hugi
Mi van veled??? Ugye nincs semmi baj???!!!

LujziKép
Milyen volt az éjszakátok??? Tudott már Eszterke rendesen aludni???

OrsiKép
Boldog hófordulót a Gergőnek!

NaliKép
Te meddig adsz neki csak borjusat???

Pusz:
Meli
Bnm
 


Sziasztok!

Egy autónk lerobbant igy apának kellett segitenem.Kép Kép Kép

Éva!

Lehidalok Orsi szövegétől Kép Azért jó tudni, hoyg Anna már bölcsibe jár Kép

Ildi!

Leszek azért csak nagyon összeszaladtaka dolgok, ráadásul Annát is postára adtam Beának, mert nembirok vele, oylan hisztis.

Bea!

Remélem megkaptad a lányt és már te kinlódsz vele Kép

Meli!

Takaritónő kirugva Kép kaka munkát végez Kép Hiába állandóan netezik. Igy most a lányra rákötöttem egy portörlőt, ha arra jár csinálja meg ő. NEm lehet elég korán elkezdeni a házimunkát Kép
Remélem, hoyg gyorsan kiderül, hoyg melyik kaja a ludas.

Orsi!

Súlyos egyéniség a fiad! Kép Én is kiváncsi voltam, most már kevésbé Kép Kép Kép

TAláltam egy tök jó táblát, hoyg mit kell csinálni a gyereknek és milyen intervallum a normális. HA valakit érdekel felrakom majd.
A barátnőm lánya miatt kerestem, aki 6 hónapos és nem tartja a fejét. Az anyja szerint normális minden.
Pusz, de elindult a hiszti, mert a fotel alatt vagyunk.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,

Vettél fel egy új bejárónőt?Kép A gyermek munkát tiltja a törvényKépKép

Nálunk most szunya van, de hogy milyen hisztis volt.......????? Lehet, hogy front lesz már megint???

Andi,
Azért azt ne felejsd el, hogy az egyéni fejlődési ütemek különbözőek, bár a fejét már tuti kéne emelnie. Anyósomék szomszédságában lakik egy fiatal pár egy 8 hónapos babával. A kislány anyukája nem hitte el, hogy Anna már megfordul hasról hátra és hátról hasra pedig még nincs is hat hónapos. (Ezt amúgy már 4,5 hósan is tudta.) Sőt egyenesen azt mondta anyóséknak, hogy biztos csak tupirozzák, hogy mit tud, merthogy Anna közlekedik a kiságyban és próbálja magát ülésbe húzni, és úgy jut el tárgyakért, hogy gurul. Múltkor anyóséknál voltunk és mondta az anyósom, hogy át szeretne jönni az Evelin mamája, hogy megnézze mit tud már Anna. Ezen nagyon kikattantam, hogy nem cirkuszi mutatványokat ad elő a lányom és ez nem lóvereseny. Na egy szó.....Tényleg a kislány azon kívül, hogy háton fekszik és elkezdte a kezét nézegetni abszolute nem csinál semmitKép de az is igaz, hoyga csajnak(elmondta) egész nap ott van vmelyik nagyszülő és a manó állandóan kézben van. Hát így nincs is rákényszerítve...Kérdeztem tőle, hogy miért nem rakja le a szőnyegre ilyen hab tapin? Erre azt válaszolta, hogy mert félti, hogy vmi baja lesz......Szóval az ilyen dolgokra nem lehet sajna semmit mondani. passzKép

Amúgy engem érdekel a táblaKép Lássam Anna hol tartKép

Meli,
A csomók mindkét mellénél vannak vagy csak az egyiknél??
K
kika
 
 


Nekem is van egy jó címem nem tudom találkoztatok-e már vele.
Szerintem jó dolgokkal foglalkoznak.
http://www.babaszoba.hu/

Meli!

A lányom szerintem a jó, kultúrált, csöndes oldaláról fog bemutatkozni neked előszőr. Még a hangját se fogod hallani. De ha rendszeressen találkozunk akkor el fogja engedi magát. sőt egy idő után direkt produkája is majd magát.
Na akkor lessssssssssz majd meleged!KépKépKép

IGEN EZ UTON értesítek minden kismamaát, hogy nálunk minden nap működik a bölcsöde Orsinéni vezetésével! Csak jót mondhatok. Nagyon türelmes és figyel mindenre.
Csak azt nem értem hogy nem tünt nektek eddig fel, hogy nálunk van az összes humormanó baba amikor üzemel a bölcsöde?KépKépKép

Andi!

autóKép
Ginószaurusz? Kiképzés alatt?Kép

É.
eve
 
 


Sziasztok!

Hát én egy kicsit átmentem már zonbiba Kép Minden tiszteletem azoké a mamáké, akiknek éjjel is fel kell kelnie a gyerkőchöz! Mondjuk a mostani éjszakánk egy fokkal jobb volt, "csak" 3-tól 5-ig aludt Eszterkém az ölemben, és utána egész nyugisan elaludt az ágyunkban is. Jó csúnyán köhög, de olyan gyakran már nem dugul el a nózija Kép
Tegnap ebéd után megpróbáltam mellette egy kicsit hunyni, mert ilyenkor egy órát el szokott szundizni, de persze most már egy 20 perc után elkezdte tépni a hajam Kép Hát ennyit a napközbeni pihiről Kép

Köszi újfennt a gyógypuszikat KépKépKép

Meli!
Örülök, hogy megoldódott a hajfestés utáni állapot Kép
Érdekes dolog ez a csomó! Most megnéztem az Eszterét is, a cicibimbói mögött neki is duzzadtabb, de nem lehet, hogy tényleg attól van, hogy nődögél?? Mondjuk húsos kajcsit elég régen eszegetün, de eddig nem figyeltem Kép

Andi!
Irígykedem, bár csak attól lennék én is ki, hogy a lányom után szaladgálok Kép Bár, ha már így lesz nálunk is, akkor az lesz a bajom Kép Nem semmi a kiscsaj, milyen aktív Kép A táblára én is kíváncsi lennék, bár én egyelőre nem aggódok, szerintem Eszterkém a méretei miatt egyelőre még nem nagyon fog felállni. Viszont most gurul folyamatosan, épp az asztalt célozta meg Kép

Eve!
Nem semmi Orsi szövege Kép
Hát nagyon remélem, hogy nálunk nem lesz tüdőgyuszi, mindenesetre láza azóta sincs (kop-kop-kop) Kép

Ildi!
Kíváncsi vagyok, mit mond ma a dokinéni az étvágyról. Nagyon remélem, hogy ti nem lesztek betegek Kép Bár Eszter étvágya jó, csak az esti kajcsit bojkottálja, csak teát hajlandó inni!

Orsi!
Mi is boldog hófordulót kívánunk Kép
Tényleg nem semmi Gergő növekedése, bár ha jól emlékszem, 5 hónaposan már Eszterkém is 9 kg körül járt! De azért most már nem hízik ám ilyen ütemben Kép

Kika!
Örülök, hogy már beindult a főzievés Kép Csak belejön Anna Kép Anyós szomszédja Kép Hát az a gyerek tényleg le van maradva rendesen, de erről biztos csak a szülők tehetnek! Na ide kéne egy normális védőnő!
Azon viszont én is kiakadtam, mikor otthon voltunk, hogy eljött egy barátnőm a kisfiával meg a hülye férjével, és az első kérdés (persze az okos apukától), hogy na mit tud már Eszterke ??? És azt miért nem mutatja meg??? Nem akartam neki mondani, hogy az én gyerekem tudja, kinek mit mutasson Kép

Bea!
Hát én is rettegtem a betegségtől Kép Olyan rossz látni, mikor küszködik, mert nem kap levegőt Kép Meg amikor köhög Kép Hát remélem, végre túl leszünk már rajta Kép Kellett nekünk hazamenni Kép Kellett hát! Kép

Hajni!
Mi most akarjuk Eszterkét átrakni a másik ágyba, mert a mostani már nagyon kicsi neki, ha keresztbe fekszik benne, már fenn van a rácson a lába Kép A nagyobb ágy már megvan, csak egyelőre a leendő gyerekszobában, de hétvégén áthozzuk a mienkbe, mert még nem akarom külön szobába rakni, főleg most, hogy beteg!

Most el, mert lassan ebéd Kép

Szép napot mindenkinek!
K.

Kép
lujzika
 
 


Éva!

Én is szoktam a babaszoba.hu-t olvasni.

Meli!

Ma megkérdeztem a doki nénit a cicicsomóról.Azt mondta,ha valamelyik állatban több a hormon,adtól lehet.De te is üvegeset adsz neki nem?
A fogtól szenved a lány,még nem bújt ki mindig.Különben minden rendben van vele.Továbbra is Ha-s pépet,tápit ehetünk.És most írt fel Sinlac-ot is.Hátha szeretni fogja.

Andi!

Hozzánk is jöhettek port törölni.
6 hónaposan nem tartja a fejét?szerintem ez durva.A Noémi már 6 hetesen tartotta.
Megkérdeztem a dokitól a mászást.Azt mondta,hogy ne aggódjak,ha nem fog mászni.Az ő gyerekei sem másztak.

Kika!

Az szerintem nem normális,hogy 8 hónaposan még nem csinál semmit.Idegbajt is kapnék.(Már így is közel állok hozzá,hogy nem szeret hason lenni.Pedig anyu azt mondta,hogy én sem szerettem.)

Ildi
tfildiko
 
 


Kriszta!

Nincs lemaradva a te lányod sem.A táblázatok is többfélék.Az egyik könyvem szerint pontosan jól fejlődik.A másik pedig azt írta,(ezen többen kiakadtunk)hogy egyedül fel kellene ülnie.Ez hülyeség.Úgy döntöttem,hogy nem foglalkozom a táblázatokkal.A doki néni szerint tudja a lány azt,amit az átlag.
Én az éjjel 7-szer keltem.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

kiborulva, de élek Kép


Tevékenység Kor Határ(hó)

Fejét függõlegesen tartja 0,8 0,3-3,0
Oldaláról hátára ford. 1,8 0,7-5,0
Fejét szilárdan tartja 2,5 1,0-5,0
Hátáról az oldalára fordul 4,4 2,0-7,0
Felhúzódzkodik ülésbe 5,3 4,0-8,0
Hátáról a hasára fordul 6,4 4,0-10,0
Hüvelykujjal opponál 6,9 5,0-9,0
Egyedül bizt. ül 6,9 5,0-10,0
Egyedül felül 8,3 6,0-11,0
Segítséggel feláll 8,1 5,0-12,0
Bútornál feláll 8,6 6,0-12,0
Lépõ mozdulatokat tesz 8,8 6,0-12,0
Finom ujjhajlítás 8,9 7,0-12,0
Segítséggel sétál 9,6 7,0-12,0
Leül 9,6 7,0-14,0
Egyedül áll 11,0 9,0-16,0
Egyedül megy 11,7 9,0-17,0
Segítséggel lépcsõzik fel 16,1 12,0-23,0
le 16,4 13,0-23,0
Önállóan lépcsõzik fel 25,1 18,0-30,0
le 25,8 19,0-30,0

Ezt dévényesektől szereztem. Az első sor az átlag, a második a mettől meddig normális.
Megyek, emrt a gyerek rámászott a lábfejemre , letette a fejét és elaludt Kép

Andi
Kép
mucska
 
 


Fárasztó dolog a mászás, közben alszunk egyet Kép

Kép

Andi
Kép
mucska
 
 


SziasztokKép

Többieknek is köszönjük a köszöntéseket! És a képeket is!Kép

Hát igen, Gergő már ugye születésekor is rendesen belehúzott a 4270 grammjával.Kép De a súlya ellenére nem kövér baba, igaz a combjai hihetetlen hurkásak, de ha ránézel nem mondod azt, hogy hú de kövér ez a gyerek! Szerintem magas is lesz, déd- és ükpapák között volt nagyon magas, én sem vagyok alacsony a 176 centimmel, szóval kíváncsi vagyok.Kép

Meli
Remélem megoldódik ez a csomó-dolog!Kép

Nem tudtunk ma menni sétálni, mert piszok hideg van és úgy érzem nehéz napnak nézek elébe.Kép 10-kor Apucijának, az előbb meg nekem sikerült nagy nehezen elaltatni, miután már halál nyűgi volt. Remélem a délután jobb lesz. Éjjszaka sem aludtunk valami jól.Kép
Lányok, én már úúúúúúgy vágyok egy olyan igazi jó alvásra!Kép És semmi jele, hogy bármi is változna e téren...szóval nem sok reményem van.Kép

Most megyek gyorsan megebédelek, amíg alszik Mókuska.Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Andi
Hát ez a kép!!!KépKépKép
Miért van az, hogy majdnem minden gyerek elalszik játék és hasonlók közben, csak az én Mókuskám nem? Ő csak ringatva(mostanában), vagy betéve a kiságyba(régebben, manapság egyre ritkábban).

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

Na megebédeltünk Kép Legalábbis a pólóm Kép Ez a kis bestia megint kiberregett szinte mindent Kép Kellett nekem mondani, hogy napközben jó az étvágya, most csak a fele főzit ette meg, abból is egy jó rész a pólómon landolt Kép Hát a kedve legalább jó Kép

Andi!
Úgy néz ki, akkor egyelőre beleférünk minden szórásba Kép!
Tündéri a kép Kép Az a baj, hogy az én lányomról kaja közben nem tudok képet csinálni, mert látni kéne, olyan, mint egy kis ördögpalánta Kép

Ildi!
Én sem aggódok Kép Majd csak megtanulunk mindent Kép

Orsi!
Eszter se kövér, csak nagy Kép A dokinéni is megnyugtatott, ne csodálkozzak a súlyán, hiszen 1 éves méretű ruhákat hord a hossza miatt Kép
Alvás: dettó Kép

Pusza
K.

Kép
lujzika
 
 


Orsi,
Én úgyan ennyire kilátástalannak éreztem ezt a nem alvás dolgot, aztán december közepén változás történt, először azt hittem csak véletlen(hogy alszunk éjjelKép) aztán tendencia lett és mára elértük azt, hogy este 9-10 között fürcsi, hami és alvás reggel hatig fél hétig. Akkor én is hihetetlennek éreztem azt, hogy valaha fogok még egyhuzamban hat órát aludni, de eljött ennek is hála az ideje.
Igaza volt itt a csajoknak csak türelem, no meg az is igaz, hogy ha a mennyiség megvan napközben akkor az éjjeli kelés a kajáért már csak rossz szokás ami ha rögzül akkor nagyon nehéz lesz leszoktatni róla. Nekem a barátnőm kisfia a pl. már elmúl 3 éves és még mindig többször kel éjjel.

Most el mert nyügi van de jövök még.
pusz
kika
 
 


Sziasztok!

Na végre, úgy néz ki, működik Kép Küldtem reggel mail-t nektek!

Puszi
K.

Kép
lujzika
 
 


SziasztokKép

Na végre mükődikKépKépKép

Remélem mindenki jól van.
Lujzika, megkaptam.Kép

Most el majd jövök.
pusz
kika
 
 


Sziasztok!

Végre működik,már elvonási tüneteim voltak.

Puszi

Ildi
tfildiko
 
 


SziasztokKép

Tegnap szépen megírtam az üzimet, erre bekrepált a babanet, de látom mindenki így volt ezzel.Kép

Tegnap csináltam képeket az 5 hónapos Mókuskámról itt vannak. Bocsi mindenkitől, hogy megint sok, de megint nem tudtam választani.Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Most mennem kell, Gergő már elég nyüzsi, délután meg bőrgyógyászatra megyünk, úghogy valószínűleg csak este jövök, ha tudok.

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Orsi!

Nagyon édes a Gergő.

Kriszta!

Hogy van Eszterke?

Andi!

Nincs rajtam végre szőr!!!Olyan jó,és az arcom is ki van tisztítva.

Hol vagytok?

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Mi jól vagyunk, de a barátnőm akivel együtt szültünk kórházba került és próbálunk nekik segiteni amiben csak tudunk. MOst volt gerincvelő vagy avyg csontvelő vizsgálaton.
Igy hol egy rosszcsontom van, hol kettő. NAgyon el vagyok havazva.

Mindnekit puszilok ezerrel
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Segítséget kérek!
www.PetitionOnline.com/IVF2005/petition.html
Ez egy petíció a Kormányhoz, hogy kapjanak több támogatást a kismamák, illetve a lombikprogramban résztvevők.
Mostanában ugye az a téma, hogy csökken a népesedés, és ez persze mind azért van, mert nem szülünk eleget Kép Csak az okokat nem keresi senki Kép
Sajna még csak 182-en írtuk alá, ez nagyon kevés Kép Jó lenne, ha ti is segítenétek KépKépKép
Köszi!!!

Most csak ennyi, mert éhes a csemetém, aztán még jövök! Kép

Pusza mindenkinek!
K.

Kép
lujzika
 
 


Andi!

Milyen betegsége van a barátnődnek?

Kriszta!

Hol kell aláírni?Nem értem,hülye vagyok...

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

A levél végén középen van egy Click Here.... Arra rákattintasz, és utána kéri a neved, email-címed, a következő nem fontos (a véleményed megírhatod), és a végén rákattintasz a Sign Petition gombra!

Krisz

Nem vagy hülye, én se tudok angolul Kép

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Köszi.Aláírtam.

A lányom nem akar enni.Ma még alig van valami a pocijában.Ilyet még nem csinált...Ennyire keveset még soha nem evett.Már ezer féle kaját adtam neki,és nem jó semmi.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Előbújtam a depimből egy kicsit Kép

Nagyon rég jártam erre, meg se próbáltam végigolvasni mindent, de látom zajlik az élet.

Andi gratula a mászáshoz! Szegény kutyus Kép Annácska nagyon ügyes!

Orsi utólag is boldog hófordulót a vasgyúrónakKép Tényleg nem tűnik ducinak, inkább nagynak. Anyósodért sajnállak, nekem ilyen gondom hál istennek nincs. Most lehet hogy gonosz leszek, de nem lehet neki szólni, hogy segítsen? Vagy a párod? Ez a hason "repülőzés" nagyon ismerős Kép

Ildi te szegény, remélem rendeződnek gyorsan ezek az éjszakák. Éjszaka is eszik Noncsi? Nem lehet hogy azért nem eszik napközbe rendesen?

Velünk semmi extra, Mackópajti (alias kekeckukac) nagyon igyekszik mászni, de feltérdelés után sajna a gravitáció egykettőre lerántja a nagy pocakját, aztán csak nyávog Kép Apa még gyesen van velem a hónapban hál istennek, legalább nem vagyok egyedül. Most alakítjuk át a konyhát, mert nem fér el az etetőszék Kép Soha ne vegyetek túl nagy hűtőt, az egész szekrényt át kell miatta szabni hogy elférjünk Kép
Már én is egész jól vagyok, holnap megyek dokihoz megint, hátha valami jót mond már. A lényeg hogy a petefészek gyulladásom nem gyógyult meg, sőt rosszabb lett, így aztán gyógyszerezünk még, és reménykedek hogy csak elmúlik előbb-utóbb.

Mindenkinek nagyon-nagyon sok pusz!

Hugi
Amatőr
 


LujziKép
Aláírtam!

IldiKép
Sztrájkol a picurka??? Egyébként most a Réka is kevesebbet eszik, reggel csak 100ml-t evett a 150ml helyett, fél üveg tésztásat az 1 helyett és tegnap este 150ml-t a 200ml helyett.
Így is bírja a 3 órát. Gondolom most ennyi esett neki jólKép

AndiKép
Akkor már két takarítónőd van??? Szegény Ginó, most aztán bírnia kell a kiképzéstKép

OrsiKép
Csak ismételni tudom Önmagamat! Tündéri egy kissrác a GergőKép És ahogy repdes a kezével...KépKépKép

Pusz:
Meli
Bnm
 


Hugi!

Jobbulást neked,gyógyulj már meg!
A Noémi éjjel nem eszik.Most éppen jókedve van,pedig ugye alig evett.Az éjjeli alvásunk egyenlő volt a nullával.Nem számoltam,hogy hányszor keltem.15-ször bizti.

Meli!

Sztájkol!Nem éhes.

Ma 31 éves a férjem,és én most nem vettem neki tortát.A múlt héten kapott egy számítógépes játékot helyette,de most már bánom.Lehet,hogy elmegyek a Tescóba,és veszek neki valamilyet.De nincs erőm megmozdulni sem,olyan fáradt vagyok.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Lujzi!

Én is aláírtam és mailen tovább küldtem pár ismerősőmnek, hogy olvassák el és írják ők is alá.

Andi!

Nagyon sajnálom a barátnődet.Kép
Szóval most van két babád.Kép

Orsi!

Nagyon jók a képek. Tényleg nem kövér a kisherceg!Igazi gyönyörű baba.

Ildi!

Nagyon Boldog szülinapot apátoknak!
Kép

Hugi!

Örülök, hogy jobban vagy!
De további gyógyulást!

Többiek?

Sok puszit mindenkinek:
É.
eve
 
 


Lányok!

Hol vagytok?

Vettem a férjemnek tortát a Tescóban.Mégsem múlik el a szülinapja torta nélkül.

Ildi
tfildiko
 
 


IldiKép
Én is boldog szülinapot kívánok a párodnak!

ÉvaKép
Mail ment!

Pusz:
Meli
Bnm
 


Meli és Éva!

A férjem köszöni a szülinapi jókívánságokat.
Aranyosak vagytok.

Ildi
tfildiko
 
 


SziasztokKép

Mindenkinek köszönjük a gratulációkat Gergő fotóival kapcsolatban.Kép Aranyosak vagytok!Kép

Most éppen ül a hordozóban, ölében egy kiszuperált billentyűzet és gépel velem együtt. És nagyon élvezi.Kép

Kriszta
Boldog szülinapot a férjednek!

Hugi
Jó, hogy jöttél! Jobbulást Neked!!!
Nálunk még addig sem jutott a mászás, mint nálatok. És én is a nehéz pocakra tippelek.Kép

Andi
Jobbulást a barátnődnek, akármi baja legyen is.

Voltunk ma a bőrgyógyászaton, kaptunk egy jobb krémet, ebben nincs szteroid és direkt ekcémára van. Borsos volt az ára, de duplaennyit is kifizetnék, csak rendben legyen!
Aztán elmentünk a Tescoba, bevásároltam pelusból, mert most már totál odáig vagyok ezért a Sensitiv-ért, eddig SOHA semmi nem folyt ki belőle!!! Akármennyi is volt benne! Ja, nem! Egyszer, mikor Apa pelenkázta.Kép Tesco után gyógyszertár az új kenőcsért, majd Anyukámmal cukrászda, fincsi sütikért és Gergő ezt mind tök jól bírta! Annyira tündér volt!
Viszont azt ne tudjátok meg, hogy milyen nehezen cipeltem be az orvoshoz! Már hordozóstól tuti 15kg, plussz a táskám, meg a zacsi, amibe a pokrócot, meg a ruháját teszem, szóval azt hittem meggebedek! A kocsihoz vissza meg még nehezebb volt! Tudom, hogy mások is egyedül intézik a dolgokat, sőt kocsi nélkül, de most nagyon hiányzott a párom! Csak sajna Ő dolgozott.Kép

Na itt a bizonyíték, hogy mi hogy is netezünk a fiammal.Kép

Kép
Kép

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Ildi
Bocs, valamit nagyon elnéztem! Akkor nem a Kriszta férjének van ma szülinapja!Kép
Boldog szülinapot a TE férjednek!!!Kép

PuszKép

Orsi

avocado
 
 


Orsi!

Köszi.
Már most szereti a netet?Akkor hamarosan ki fog szorítani téged innen.Nagyon szép a legényke.
Remélem,hogy az új krém jó lesz az ekcémára.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi
Én is nagyon remélem! Igaz, amióta a másikkal kentem sokkal jobb volt, csak éppen az szteroidos és csak nem az igazi hosszabb távon használni.
Net: baromira érdekli a számítógép és állanódóan kaparászik a billentyűzet után, ha épp véletlenül az ölünkben van. Így találta ki Karcsi a másik billentyűzetet, de nem lehet átverni, mert figyeli, hogy mi változik a képernyőn.Kép Fifikás nagyon!Kép

Most megyek pihizni, holnap jövök.

Többiek nagyon eltűntek!

BEa???

Na, jó éjt!Kép

Orsi

avocado
 
 


Hahó!

Tényleg nagyon eltűnt mindenki!!!

AndiKép
Csak nem beszorultatok a kiságy vagy a radiátor alá???KépKép

IldiKép
Milyen tortát vettél apának??? Ízlett neki???

ÉviKép
Újból ment a mail! Remélem mostmár megkapod!Kép

OrsiKép
Hogyan gondoltátok Ti azt, hogy csak úgy át tudjátok verni a kislegényt???Kép
Előbb-utóbb megkaparintja tényleg, aztán leshettek sóvárgó szemekkel, hogy újból bitorolhassátok a netetKép

Ma apa etette 6h-kor a csemetét, hát ne tudjátok meg! Egyik tejpépesebb volt, mint a másik.
Vettünk ma a Tündérkének csokis tejpépet, hát az összeset kimotorozta, nem ízlik neki, még jó, hogy az anyja előrelátó volt és vett egy doboz vaníliásat is, na abból benyomta az adagját. A csokis az HIPP volt, a vaníliás meg Milupa.
Próbálta már valaki a Milupának a csokis tejpépjét??? Mert a ha jobb, akkor legközelebb azzal próbálkozunk.

Na jó éjt mindenkinek, megyek tévézek egyet apával, leányzó ma kivételesen mindenféle hancur nélkül elaludt, fáradt volt a Drágám.

Ezek tegnap készült képek, a minőséget nézzétek el nekem, szintén telcsis:
Kép
Kép

Lehet, hogy kicsinyítve jobb lenne???
Szőke nő, szóval hogyan kell??

Puszi:
Meli
Bnm
 


Meli!

Nagyon szép a Réka.
Az apa Fekete-erdő tortát kapott.Nagyon ízlett neki,már a felét megette.(Ennyit a fogyókúrájáról.)
Én nem próbáltam még a csokis pépet.A mi dokink azt mondta,hogy ha lehet,1 éves koráig együnk HA-s pépet.Abban pedig sima van és vanilíás.

Orsi!

Az ember nem is gondolná,hogy már milyen okosak.

Ma nem sokat leszek,mert a szegedi topic nőcii és a csemeték taliznak.Hát,kíváncsi leszek,hogy a Noémi hogy fog viselkedni.Már izgulok nagyon.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Reggel már próbáltam, de nem volt jó a babanet!

Hugi Kekec kukacának boldog félévességet!
Kép

MI jól vagyunk. Két kicsi bejárónőm van. A barátnőmtől csontvelőt vettek, nagyon fájt neki.Kép
A lázát egy hete nem tudják még a kórházban sem levinni 39,6-ról.

Igy nagyon el vagyok veszve.

Ildi: olvastam, nem normális. Érezd jól magad!

Melikém! Szépek vagytok!!!
Most el, mert megjött a második bejárónő és ad munkát rendesen a két lány, mert nem egy napirenden vannak.

Puszika mindnekinek!
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Hugi!

Én is boldog félévességet kívánok a Bálintkának!

Andi!

Köszi.Nem sokáig leszünk.
Mire gyanakszanak?Mi lehet a baja?Szegény...
Na,és neked sem lehet könnyű két gyerekkel.Nekem ez az egy sem egy könnyű eset.Továbbra sem alszunk.Már piszkosul fáradt vagyok.

Ildi
tfildiko
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: