Új privát üzeneted érkezett!

Andi!

Az én kincsem még alszik.Én már összeporszívóztam,felmostam.Kipucoltam a
WC-t.Szóval,sürgök-forgok.Apa teregeti a munkásruháit.Tegnap lusta voltam,nem is főztem.Ma muszáj tevékenykednem.
Nagyon örülök,hogy a tegnapi napotok olyan jó volt.

Többiek?

Ildi
tfildiko
 
 


GYerekek!

HAt fogunk van és mászunk! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


SziasztokKép

Nekünk igen érdekes éjszakánk volt, Gergő szopizott 1-kor, amiben mind a ketten elaludtunk. Fél 3-kor már mocorgott mellettem, így gondoltam átviszem az ágyába, ahogy szoktam. Erre felébredt és nem akart aludni, csak vigyorgott. Pelenkázás se segített, így fél óra küzdelem után Apája ment át hozzá altatni. Aztán szopizott fél 6-kor és olyan jól elaludt mellettem, hogy fél 8-ig szunyáltunk. Viszont ez alatt állandóan "rácsatlakozott" a cicimre megnyugtatásul, hogy még ott vagyok.Kép

Ildikó
A víz nálunk nem csak kemény, hanem nagyon nitrátos is.Kép És mivel Gergőnek van ez az ekcéma, jobb ha nem ebben fürdetjük. Szerencsére van a közelben egy forrás, ami szuper, isszák is a vizét és onnan hozunk vizet. Csak macerás kicsit minden este melegíteni.

Bea, Andi
Nagyon jók a képek!Kép

Bea
Egyszer majd mi is talizhatnánk, elvégre tök közel lakunk egymáshoz.Kép

Most megyek, Karcsi elég rosszul van szegény, nagyon fáj a gyomra.Kép Megpróbálom kitalálni, hogy hozzam rendbe.

PusziKép

Orsi

avocado
 
 

 
 

Andi
GRATULA!!!Kép
Kép

Orsi

avocado
 
 


Szép jó reggelt!

Bocsi, hogy tegnap nem jelenteztem, de elég mozgalmas napunk volt! Először is pénteken megvettük álmaink porszívóját! Kép Atkaölő, porallergiára jó, erős, mint az állat Kép És úgy néz ki, mint a szellemírtók masinája Kép Teszek fel róla képet:
Kép
Képzeljétek el, hogy a régebbi porszívóval való porszívás után annyi dzsuvát szedett ki a szőnyegekből, hogy először azt hittük, lebontja a szőnyeget, közben meg csak a port meg a szöszöket szedte ki belőle Kép Mintha újak lennének a szőnyegek! Kép

Aztán tegnap vásárolgatni voltunk, mert itt most vannak a nagy téli leárazások. Vettünk Eszterkének egy nagyobb overalt, mert a mostani 74-es és épp csak bele tudom tuszkolni, meg kapott nagyobb pizsiket, meg apának vettünk kabátot, meg pulcsit.
De lehet, hogy most van a tegnapi mozgalmas nap böjtje, mert Eszterkém megint betaknyosodott, jó kis éjszakánk volt Kép. 3x szívtuk le a nóziját, de így is nehezen kapott levegőt, 1-től 5-ig az ölemben aludt, aztán mertem csak letenni magam mellé, így elalukált 8-ig. Szerencsére láza nincs (kop-kop-kop), és nagyon remélem, hogy nem is lesz! Kép

Andi, Bea!
Húúúú de irígylem ezt a talit, tündériek a képek KépKépKép Jól ellehetett egymással a két kiscsaj, na meg a nagyok is! Kép

Andi!
Gratula a fogacskákhoz, a mászáshoz meg különösen! Kép Mi még mindig csak pörgünk, na meg néha bepucsít a lelkem, de nem halad, és akkor nagyon ideges Kép

Bea!
Lehet, hogy hamarabb renováltok?? Kép Olyan lila kütyünk nekünk is van, csak nem elefánt, hanem tehén Kép

Eve!
Örülök, hogy te is megvagy! Kép Gyomrod ??
Hercegnő szövege haláli Kép
Történetünk: majd szólj, ha küldjem!

Kika!
Bio zöldségek KépKépKép Ez elég szörnyű! Én egyelőre csak Hipp-et adok tündérkémnek, aztán nyáron anyósoméktól jöhet a friss gyümi meg zöldség, mert az szinte tuti, hogy bio!

Meli!
Remélem, nem lesz beteg babócád! Jó lenne már nekünk is kikecmeregni ebből a hülye náthából KépKép
Etetőszék Kép És tetszik Rékának??
Berregés: megpróbálok nagyon komoly képet vágni (persze nem mindig sikerül Kép), és közlöm vele, hogy nem szabad! Hát néha bejön, néha nem KépKép

Orsi!
Anyósod KépKép Azért néha nem bánom, hogy most egy kicsit távolabb vagyunk Kép Bár az én anyósom azzal akasztana ki inkább, hogy mindent meg akarna csinálni helyettem! De néha bizony hiányzik egy kis segítség Kép Éjszakátok Kép

Ildi!
Nekem is 110 volt a bruttóm, így kapok most 61 körül GYED-et. Viszont én a GYES-t nem is fogom kapni, mert külföldön vagyunk Kép
Nem semmi, milyen szorgalmas voltál ma! Kép

Hajni!
Vezetés Kép Velem mindig az volt a baja az oktatónak, hogy túl óvatos vagyok Kép Én Csepelen tanultam, volt egy csomó jobbkezes utca, én meg nem voltam hajlandó 3-asba rakni, mert úúúútáltam a kupplungot, így kettesben csorogtunk végig Kép

Rami!
Szóval tényleg csak az Andival állsz szóba???

Szép napot mindenkinek!
K.

Kép
lujzika
 
 


Képzeljétek!Ma kitalálta a lány,hogy kell kiszedni maga alól pelenkázás közben a pelust.Még félre néztem,a kakis pelus a levegőben.A habszőnyeg egyik lapját ma reggel felszedte.Elég eleven egy baba.

Andi!

Gratulálok a foghoz és a mászáshoz is!De ügyes az Anna!
A mi fogunk még sehol,az íny már fehér.

Orsi!

Jobbulást a férjednek!
Hát,tényleg elég macerás hordani,és melegíteni a vizet.

Ildi
tfildiko
 
 


Röviden, mert vendégeim jöttek.

Krisz üzeni, hoyg megint nem jó a netje, ahogy tud, jön és puszil mindenkit. Én is. Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok lányok!

Szóval a tegnapi napunk jóra sikeredettKép Kicsit leamortizáltuk a házat, de Andiék látogatása kárpótolt mindenértKép
Bocsi, hogy apa néha belekotyog a dolgokba, de nem tudom megakadályozni!

Ildi!
Pedig most nagyon rossz állapotban van a hajamKép Hosszabb szokott lenni, és dúsabb.

Kriszta!
Érdekes ez a "porszívó"Kép Tényleg az???Kép
Akkor most jól bevásároltatok! Én is tervezek egy Cora látogatást lassan, mert a héten voltam benn kajákért, és már kezdik leárazni a dolgokat. Gondoltam várok egy hetet, mert olyankor mégegyszer lejjebb viszik az árakat.

Kika!
Ha most kiderül, hogy vannak közös ismerőseink, lehidalokKép

Meli!
Jó a képKép Amióta ADSL tulajdonos lettél, mintha kicsit kevesebbet jönnél?!

Eve!
A héten már leszel?

Orsi!
Már akartam mondani, hogy ha gondolod egyszer sétálhatnánk együtt. Öt perc alatt Szilason tudok lenniKép

Andi!
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat!Kép Csak az idő volt nagyon kevésKép

Hajni!
Te már megint hova tüntél???

Hugi!
????? Gyere már néha!!!Kép

Pusz
Vendég
 


Kriszta!

Hát,elég brutális a porszívótok.Mi pénz volt?
Köszi az infót gyed ügyben.
Szegény Eszterke!Jobbulást neki!

Andi,Kika!

Puszi nektek.Gyertek majd!

Hajni!

80ml-t evett meg a borjúhúsosból.Holnap is azt kap.

Ildi
tfildiko
 
 


Hol jártok lányok????
Vendég
 


Bea!

Én vagyok még fél órát.Csak amikor az előbb írtál,át kellett adnom az apának a gépet.
Hol vannak a többiek?

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Végre van net, bár lehet, hogy megint csak ideiglenesen, így gyorsan írok!

Bea!
Tényleg porszívó! Kép
Jó lehetett a tegnapi nap, de ha mindannyian meglátogatnánk, mi maradna a házatokból ??? KépKép

Ildi!
Kakis pelenka Kép Porszívó: hát nem volt olcsó, de megérte Kép Főleg, hogy Eszterkém is lassan mászókorba lép, így nem árt, ha alaposan fel van takarítva Kép
Nálunk a marhahúsos a nyerő, a borjút nem szereti Kép

Többiek ??? Remélem, mindenki családi életet él, mivel hétvége van, aztán holnap legalább egy kis időre előkerültök KépKép

Szép estét mindenkinek!
K.

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Az én kis lánykám egyik zöldségeset se szereti.De ez a 80ml már egy kicsit jobb,mint az eddigi evések.
Itt is elkelne egy olyan porszívó.A szőnyeg mindig tele van a hajammal.Körömkefével kefélgetem,az kihozza belőle.Csak eléggé elfáradok,mire végzek az egész szőnyeggel.

Ildi
tfildiko
 
 


SziaztokKép

Csak 1 percem van, mert Gergő már iszonyú nyűgös és egyedül vagyok Vele.

Kriszta
Szuper ez a porszívó, már hallottam róla, csak itthon piszok drága.Kép Irígykedek!Kép

Bea
Ez szuper ötlet!!!Kép
Mi majdnem mindig 11-től fél 1-1-ig sétálunk. Ma is szuper idő volt! Tudod a telcsiszámom? Megbeszélhetjük a jövő hétre!Kép

Mennem kell.

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Hali!

BeaKép
Én sajna nem vagyok ADSL tulaj, az akartam lenni, de itt egyedül voltam az igényemmel, majd talán nyáron, már beszéltem egy két emberrel, akit szintén az érdekelne.Kép
Hát tényleg nem semmi ez a váratlan esemény!
Igaza van Lujzinak, mi lenne veletek, ha mindannyian meglátogatnánk Benneteket???
Bár ha tényleg mindannyian, akkor ott lenne a Hugi-tűzóltonk isKép

LujziKép
Nem semmi ez a ketyere! Ha ráérsz majd egy kicsit, eljöhetsz hozzánk is tenni egy kört veleKép

AndiKép
A mászás az menetiránnyal egyező, vagy ezt is a tolató kivitelben űzi a leányzó???Kép
Egyébként gratulálok hozzá, na meg persze a fogacskákhoz isKép

Mégegyszer: Nagyon jók lettek a képek, tündériek a csajok, és irigyellek Benneteket, de talán jövőhéten majd Ti irigykedhettek!!!Kép Ugyanis Éváék jönnek haza és tervezzük a randitKép

ÉvaKép
Írom majd a mailt és akkor egyeztetünk, hogy hol és mikor lenne nektek jó!!!!Kép

Csajok!
Majdnem sírva fakadtam! A párom most festette be a hajamat, de nem nézhetek a lányra, mert teljesen meg van rémülve, keservesen sír!!Kép Most aztán kepeszthetek megint, hogy visszaszerezzem a bizalmát, tisztára mint az előző oltásnál, én voltam a mumus akkor is, most meg pláne!!Kép
Most is hozzászóltam de már görbül a szája! Keresi, hogy hol a "régi" anya!!!

LujziKép
Ki mondta ezt neked, hogy nem fogsz GYES-t kapni??? És miért???
Csak azért kérdem, mert nekem erről egészen más a véleményem, és a jogszabályt is direkt átrágtam most megint elejétől a végéig és nem találtam semmi olyat benne, ami kizárná, hogy kapjál.

Puszi:
Meli
Bnm
 


Meli!

Milyen színű lett a hajad,és milyen volt?
Biztos,hogy hamar meg fogja szokni.

Jó éjszakát Mindenkinek!

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi

Ugyanolyan mint volt, szőke, a töve lett befestve, csak ugye most le van lapulva.
Szegénykém! Vígaszképpen azt mondta apa, hogy bizti éjszaka is fel fog sírni!!! Na köszönöm!!!

Pusz:
Meli
Bnm
 


Tegnap próbáltam takarítani, ma meg anyuéknál voltunk..
Hát igen a szép csempének az átka az, hogy csak ablaktisztítóval tudom széppé varázsolniKép A lelkem ugyanis sötétkék. De két ilyen kis manócska mellett (a harmadiktól lehetne) nem tudok akármikor nekifogni...

Tüncsimanó forgolódik, fogunk hálistennek továbbra sincs. Anyukám meg talált rólam egy-két régi fényképet, amin hasonlítok a TüncsireKép Már csak azt kéne kitalálnom, hogy Tomikám kire hasonlít...

Ildi,
na látod, fog ez menni. Először egyet szerettess meg vele, aztán próbálkozz a többivel.

Puszi mindenkinek
Hajni
nalika
 
 


Szép jó reggelt!

Hát sajna ez az éjszakánk se volt jobb, mint a tegnapi Kép Eszterkém az ágyában egyáltalán nem maradt meg, sőt vízszintesen sehol, így megint ölben altattam el (előtte többször szívogattuk a nóziját), aztán levarázsoltam magam mellé, így sikerüt 3-ig aludni egy picit. Aztán megint nem kapott levegőt, így jött a porszívó (ehhez a régit használjuk). Apa amúgy is fél ötkor kelt,
akkor jött még egy leszívás, azóta a hordozójában ücsörög. El-elszundikál, de ha le akarom fektetni, csúnyán köhög Kép! Így ma megint dokinéni következik Kép

Még jelentkezem, de megint orrszívás jön Kép
K.

Kép
lujzika
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Beköszöntött a nehéz időszak.Kép Annára minden pillanatban figyelni kell, mert állandóan feláll, ha meg tud kapaszkodni valamiben. Most meg hogy mászik még azt is ezerszemmel figyelem, hogy hol jár. Mert a kutyát nem akarja békén hagyni még véletlen sem.
Szóval én csak akkor fogok tudni jönni, ha épp alszik.

Szép napot MINDENKINEK!
Majd később olvasok, de tegnap sokáig voltak vendégek. Kép

Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Meli!

Szombaton végre nekem is normális lesz a hajam.Már alig várom.Több mint 7 hónapja voltam fodrásznál.

Hajni!

Ma veszek neki még ilyen borjúhúsosat.Remélem,hogy meg fogja enni.
Bizti,hogy nagyon szép a fürdőszobád.Nekem a járólap fehér a konyhában,az előszobában,és borzasztó,hogy minden látszik rajta.Majd az új lakásban nem fehér lesz.(Persze,ha egyszer lesz lakás.)

Andi!

Nagyon ügyes a lányod.

Kriszta!

Úgy sajnálom az Esztert.Remélem,hogy gyorsan meggyógyul.

Ildi
tfildiko
 
 


SziasztokKép
Most csak beköszönök majd el olvasni és a hétvégi rendetlenséget uralni és jövök mingyá.

Ahogy Hugi szokta mondani hisztimentes szép napo!

Kika
kika
 
 


sziasztok!

L.Kriszta!

Eszterkének gyors gyógyulást.
Nagyon irigyellek a porszívóért!
Nagyon rég fáj az én fogam is egy ilyenre.
(alergiás vagyok és az atkakakira is.)
De mivel a szőnyegtisztító olcsobb volt mi azt vettünk, de ha 2 havont átmegyek vele a szőnyegen az sem olyan mintha minden porszívózásnál egy ilyennel mennénk végig.
A történeted előre is köszönöm. Minden képpen jelezni fogok.

Meli!

Várom a mailt. Remélem összejön, hogy tudjunk talizni végre!KépKép
hajfestés: egyszer én is jártam így, de gondolom ez téged nem vigasztal. Ki volt melíroztatva a hajam, de már a vége mindenhol szőke volt. Gondoltam akkor legyen egységessen szőke. Na anyu befestette. A lányt ahányszor felvettem mindíg átkéredszkedett a mamához. Engem is iszonyúan megviselt. Még akkor Orsi is kicsi volt és ahányszor mentünk anyuékhoz ujra meg ujra meg kelett ismerkednie a lakással és a körülötte levőkkel. Ő mégis a mamát választotta mert ő volt neki akkor a biztos pont. Tiszta lelki teror. De amikor egymásra lettünk utalva mert a mama elment dolgozni akkor rájött, hogy nem lettem szörnyeteg.KépKépKép
Érdekes, hogy amikor kibujnak a pociból megismerik azokat a hangokat maiket odabenn is hallottak már és ilyenkor mennyire nem számít, hogy hány hónapja beszélsz hozzá folyamatossan, meg ölelgeted és az illatodat is ismeri régóta....

Ildi!

Örülök, hogy megvetted a kisszőnyeget.
Az én asztalomon most is van egy "m" betű.KépKépKép( Nekünk betüs van.)
Ne csodálkozz rajta, hogy már most szétszedi okos és ügyess!
Amikor Orsi még csak mászni tudott és lent volt a szőnyegen előhalászott magának egy szőnyegrojtot és azt rágta erre az okos apja odament és bedugta a szőnyeg alá mert azt hidte most jól kitolt a gyrekkel. Orsi követte (felvont szemöldökkel) amíg az apja leült és ujra elővette a rojtot az apja felállt eldugta a rojtot és odább ültette a gyereket. Orsi vissza mászott elővette és rágta. Az apja odatolta a kompot, hogy akkor majd nem fér a szőnyeghez, de az én lányom arrébb tolta és megszerezte magának a rojtot. A puffal már nem tudott elbánni ugyfogy mérges morgó hangokat adott ki. Azután rájött, hogy az apja gatyáján is van rágni való...

Andi!

Akkor te már most elkezdesz szoktatni minket ahoz hogy mi lessz akkor ha már kiköltöztök a nyaralóba? Szépen a fokozatosság elve alapján?KépKépKép


Orsi!

Hát igy jó kis macera lehet a fürdetésKépKép
És Gergő csak most, hogy pici nem fürödhet rendes vízbe? Vagy ez késöbb is igy marad?
anyósKép Sajnos vannak ilyenek akik ha mennek valahova akkor teljessen vendégnek érzik magukat, sőt van, hogy még azt is elvárják, hogy te szolgáld ki őket hiába esne neked jól egy kis segítség.Kép

Andi! Bea!

Nagyon jók a képek.
Irigykedem ám most is!KépKépKép

pusz
É.
eve
 
 


Éva!

Én is allergiás vagyok az atkára.Jó lenne egy ilyen porszívó.De most a lakáscsere a fontos.Arra sincs még pénz.
Nekünk állatos a szőnyeg.De még csak 9 darabból áll,majd veszek még hozzá.
Nagyon édes lehetett az Orsi,amikor a rojtot rágta.
Volt bébikompotok?A barátnőm oda akarja adni a kisfiáét,de először meg akarom kérdezni a dokit róla.
Én nem vettem járókát sem.Sokan azt mondják,hogy nem kell.Nem tudom eldönteni,hogy vegyek-e.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok csajok!

Csak egy gyors bekukk, mert most indulunk apukámékhoz. Mostanában nagyon kevés szabadidőm van, mert mindig történik valamiKépKép, ma például jön a vízszerelő bekötni az új bojlert a konyhába. Ami ugye Andiék tiszteletére tüzijátékot rendezettKép Apa meg már egy hete dolgozik, tehát rá sem nagyon számíthatokKép
Este jövök bővebben, megigéremKép

Most nagyon nem tudok reagálni, de Eszternek NAGYON GYORS GYÓGYULÁST KÍVÁNOK!!!Kép

Ja, és ha akartok hozzánk jönni, majd szólok, hogy mikor akarjuk bontani a házat (ez nem vicc), akkor majd lesztek szivesek segíteniKépKépKép

Pusz mindenkinek! Este jövökKép
Vendég
 


Na vagyokKép

Eszterkének gyógyulást!Kép

Meli,
Akkor most mi lesz, visszafestetsz vagy szeded a Revalidot, hogy gyorsabban lenőjön???Kép

Andi,
Gratula a fogakhoz és a mászáshoz ill. felálláshozKép Nagyon ügyes a kis druszánk.

Nálunk kicsit visszalépés történt a "fejlődésben" eddig ette a gyümit most nagyon nyögve nyelős a dolog, a főzivel detto úez a szitu. Mese nincs mi már tápin nővünk fel.Kép
Most mennem kell de majd még próbálkozom jönni.

Hajni,
Drukkolok.
puszi mindenkinek
kika
 
 


Idi!

Komp ügyben nálunk az volt a helyzet,hogy Orsit amikor bele tettük csak ücsörgött benne. Mászva(!) tologatta maga elött. Amikor már tudott menni akkor ment csak vele. Ugyhogy az lett a sorsa,hogy anyuéknál lett etető.
Járóka: nálunk az sem igazán vált be. Nálunk a konyhába volt felállítva, hogy ha kint vagyok akkor velem lehessen. De a panelokban és emeletes házakban nincs akkora hely,hogy elférjen. Ha a szobába voltunk ugyis a földön játszott ha meg nagyon be kelett tenni valahova akkor arra a kiságy is jó volt. Ugyhogy 16 e volt a járóka de nekünk az is csak pénkidobás volt.
De ez csak az én véleményem. Mert ha van a babának külön szobája és a nappaliba beteszed a járókát akkor lehet, hogy hasznos. De nálunk akkor nem volt nappali, háló és gyerek szoba,igy nekem nincs ilyen tapasztalatom. Mi igaz, hogy már akkor is itt laktunk, de akkor még a papával egy házban laktunk (mostmár csak egy udvaron)és a sógornőmnek is még megvolt itthon a szobája így mi csak egy szobát használtunk. Mire lett külön hálónk addigra meg már nem kelett járóka.
De bizti a többiek is leírják majd a tapasztalataikat és akkor le tudod vonni a következtetéseket.

pusz
É.
eve
 
 


Sziasztok!

Végre megint normalizálódott a helyzet, egyelőre úgy néz ki, hogy csak az éjszakáink szörnyűek.Kép Most utána olvastam, a hörghurutnak vannak ilyen éjszakai köhögési tünetei, és az a torokgyusziból kialakulhat. Na mindegy, nem kuruzslok, du. úgyis megyünk a dokinénihez! Kép

Köszi mindenkinek a jókívánságokat Kép! Remélem, használni fognak! Kép

Bea!
Hát a szombatiak alapján elég lesz, hogy odaállítunk egyszerre mindahányan, és összedől a ház KépKép

Meli!
Hajfestés KépKép
Nekem a Külügyben mondták, hogy a GYES nem jár, bár én se értem igazán, főleg, hogy abszolút hivatalosan vagyunk kint, a páromnak magyar munkahelye van! Kép Egyelőre nem érdeklődtem komolyan utána, mert még odébb van, aztán ki tudja, addig mi változik még Kép

Hajni!
Nem tudod felrakni a régi képeidet ??? Kép

Andi!
Gratula az örökmozgóhoz KépKép Szerintem lassacskán egyre kevesebb ideje lesz mindenkinek netezni, mert elevenednek a gyerkőcök KépKép

Eve!
Orsi + rojt Kép
Porszívó: ahogy már írtam, ez se volt ócsó, valszeg otthon mi se tudtuk volna megvenni, de most belefért Kép Elképesztő volt látni, hogy milyen por marad a szőnyegben egy sima porszívózás után Kép

Kika!
Nálunk se megy mindig egyformán a kajcsi!

Ildi!
Szőnyeg Kép Már bánom, hogy otthon nem vettem meg karácsonykor Kép Bár most még nem adnám oda, mert Eszter a pici ujjaival mindent megtalál, ami mozgatható Kép
Nekünk nem lesz kompunk, már eldöntöttem. Láttam, hogy a barátnőm kisfia mit művelt vele, ment neki mindennek, mert nagyon hülyén állt benne a kis lába Kép Járóka szintén nem nagyon lesz, mert Eszternek az 1x1 m-es járóka már kicsi lenne, így valszeg (hülye szó,de) karámot fogunk neki csinálni. Itt a konyhát egyáltalán nem lehet becsukni, azt meg nem szeretném egyelőre, hogy be tudjon oda is járni!

Puszi mindenkinek!
K.

Kép
lujzika
 
 


Éva!

A mi lakásunk elég kicsi,ezért is gondoltam,hogy nem veszek.Majd valahogy csak megtanul felállni.
De kíváncsi vagyok a véleményetekre,mert hátha meggondolom magam.

Hajni!

Nem szokott előfordulni,hogy a lányom nem ette meg a gyümit.De ma nálunk is ez van.Benne maradt az üvegben kb.60ml.Nem akar enni,nem tudom,hogy miért.Pedig nem néz ki betegnek.

Ildi
tfildiko
 
 


L. Kriszta!

Nem rémitgetés képpen de a hörghurutra nagyon figyelj oda! Az én lányomnyak tavasszal tüdőgyuszija volt és a mi dokinénik kötötte az ebet a karóhoz, hogy hörgh.
Lehet, hogy rémlik is talán a történet mert már egyszer leírtam.

Ildi!

Nagyon leleményessek felállás szempontjából is.
Orsi az ágy szélábe kapaszkodva és a bútorokba kapaszkodva tanult meg felállni. A lakást is ugy járta körbe mindíg a butorok mentén. Kisegérnek hívtuk, mert az egérkék szoktak a fal mellett közlekedni.

Na Andi Annája jól beindúlhatott!KépKép
Még egy fél percre sem adja nekünk kölcsön az anyukáját!KépKép
De milyen szép is ez a korszak!
Most megint irigykedhetek!KépKép Mert ugye az enyém meg szépen visszabeszél és mondja minden mondata után, hogy "punk tum!"( régen 2 éves kora körül ez ugy hangzott, hogy tump tump!)

É.
eve
 
 


Úgy néz ki,hogy a lány csak a kiságyában szeret lenni.Fél órája beleraktam,és jól érzi magát.It a nappaliban sírt,fel kellett vennem.Átvittem a hálóba,és játszik.Most kapta el a körforgót,és tépi a macit.Eddig nem foglalkozott vele.A pelus volt a kedvenc játék.Azzal játszunk kukucskásat.

Kriszta!

Most már látom,hogy nálunk sem lesz járóka.

Éva!

Nem semmi a lányod,már visszabeszél.Az a Punk tum az nagyon tetszik.Kitől tanulta?

Megyek,mert már megunta a játékot.Ideje neki aludni.

Ildi
tfildiko
 
 


Eve!
És nálatok milyen tünetekkel jelentkezett a tüdőgyuszi??? Eszter nagyon taknyos, láza nincs, csak egy enyhe hőemelkedés (37,5 popsiban). A köhögés jóformán csak éjszaka jelentkezik, de akkor szinte nem kap levegőt Kép Étvágya napközben van, de este fürdés után csak teázni volt hajlandó, a kajáját nem ette meg.

K.

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok!

HA Anna elalszik akkor jövök, de most veszélyben a kutya Kép Kép Kép Anna megy utána és nem hagjya békén .
Az előbb meg a radiátor alól bányásztam ki.

Jókat vigyorgok rajta, de nagyon oda kell figyelni rá, mert megharapja a kutyát Kép

Remélem , hogy lassan tudok jönni, de ahhoz az kéne , hoyg aludjon a gyerek Kép

Pusz: Mindnekinek! (még nemis nagyon olvastam Kép )

A

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Nem semmi a lányod.Üldözi a kutyát.Jót nevettem.

Ildi
tfildiko
 
 


Kriszta!

Orsinak is az orra folyott és csak akkor köhögött ha vizszintes állapotban volt. De nem volt még hőemelkedése sem. Elvitte az apja délelött a rendelésre és azt mondta a doktornő, hogy nincs semmi baja.( Én ekkor már dolgoztam)Adott is igazolást, hogy másnap közösségbe mehet. De kora délutánra belázasodott. A velencei gyerekorvos volt az ügyeletes du. 2 kor jött ki és ő már azt mondta, hogy egyértelmű tüdőgyuszi.
A lényeg az, hogy innentől volt a lány 3 napig éjjel nappal egy merő láz. Éjjel és nappal hüttőfürdő és az egész testét borító borogatás.
És még annyi, hogy mind a két dokinéni ragaszkodott az igazához. De a röttgen a tgy.-nek adott igazat. Tehát nem lehet könnyű a kettő közül kiválasztani, hogy melyik lehet.
Nem akartalak megijeszteni csak a hörgh.-ra figyeltem fel.
É.
eve
 
 


Sziasztok!

Olyan jót nevettem este. Elmentem lemosni a festéket a hajamról, meg lefürdeni, addig apa játszott a Rékával, de hallottam, hogy nagyon nyűgi a csaj. Megszárítottam a hajam, jövök ki a fürdőből meglátott a lányom és fülig ért a szája, onnantól kezdve huncutkodott, a nyűginek nyoma sem volt és agyon puszilgatott. Örült, hogy visszakapta a "régi" anyát. Rájöttem, hogy nem látott még vizes, vagy festékes hajjal, ugye olyankor le van lapulva és másképp fest az ember, szegénykémnek elég hülye élmény lehetett. Azért szerencsére apának nem lett igaza, nem sírt fel miattam éjszaka a leányzóKépKépKép

Délelőtt elmentünk bodykat venni, mert napi 2-3 öltözet simán elmegy a folyamatos motorozás meg rágókarágás végett, a hasáig csupa nyálKép
Kaptam egyik barátnőmtől egy fülest, hogy hol vannak olcsón bodyk, németektől hozzák őket és 200Ft/db, azt hittem dobok egy hátast. Vettünk neki pizsit is, meg egy cuki melegítőt.

Ma megettük életünk első tésztás menüjét:paradicsomos tészta cukinivel (hát lecsúszott az egész üveg).

Fel kell hívnom a gyerekorvost délután ugyanis a múlt héten megint elkezdtem adni a Rékának a husis hamikat, először nyuszisat, aztán borjusat, végül pedig pulykásat kapott (kb. 4 napig egymás után husisat ettünk) és a cickójában most megint megnagyobbodott a csomó, pedig már elmúlt teljesen. Elképzelésem sincs, hogy most mi van, ne egyen husosat??? Hát az elég érdekesen nézne ki!! Azt meg kizártak tartom, hogy gáz lenne bármelyikkel is.

AndiKép
Hát Te aztán most bedobtál bennünket a mélyvízbe, totális andielvonási tüneteink lesznek!KépKépKép
Cuki lehet az Anna ahogy kergeti a Ginot és próbálja megharapniKép
Anyósoméknak van egy törpe tacsija (hosszú fülü) és amikor az idősebbik sógornőm kislánya kicsi volt állandóan a csuklójára tekerte szegény kutya fülét, az meg csak türteKép Annyira okosak (na nem mindegyik), hogy némelyik ember tanulhatna tőlükKép

LujzikámKép
Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen az EszterkévelKép Majd gyere és mondd, hogy mit mondott a doki néni!!! Legyél egy kicsit eréjesebb és próbáld rábeszélni egy röntgenre, nehogy aztán tényleg tüdőgyuszi legyen belőle!
Addig is sok gyógyító puszit küldök nektek.

IldiKép
Mi se vettünk járókát, pedig bőven elférne, inkább a földön játszik, ha a konyhában vagyok akkor is eljátszik egyedül, a járóka szerintem a Rékának kicsi is lenne, mert amennyit forgolódik jobbra-balra meg gurul, mérges lenne egy idő után, hogy nem tud úgy mozogni ahogy akar.
Bébikomp: én nem vagyok a híve, egyik ismerősöm mondta, hogy ők vettek a gyereknek, aztán meg szívták a fogukat, mert a gyerek ugyanúgy lábujjhegyen akart menni, mint a komppal, és állandóan orra esettKép Azért egy idő után rájött, hogyan is kell csinálni.

KikaKép
A gyümi nem tetszik neki vagy a kanál???
A Rékának is anno volt ilyen időszaka, ő ugye nem volt hajlandó kinyitni a száját. Én akkor kb. egy-két hétig adtam neki cumisüvegből etetőcumival, ha netán túl sűrű volt, akkor egy kis vízzel higítottam, rákapott az ízére és utána már nem volt gondunk a kanállal.
Nem azért írom, hogy így csináld, csak leírtam, hogy nálunk mi volt. Mondjuk utána már nem engedtem, úgy ahogy a csajok is mondták, addig addig próbálkoztunk (bevallom néha mikor ellenkezett akkor sem adtam meg magamat, erőltettem a kanál használatát), azóta nincs vele gond.

ÉvaKép
Akkor összehozzuk a talit punk tum!!KépKépKép

NaliKép
Csempetakarítás:Kép Hát azt szerintem folyamatosan lehetne suvickolni, még jó, hogy nem kopik elKép
Vezetéssel hogy állsz??? Mikor lesz a vizsga???

Pusz:
Meli
Bnm
 


Meli!

A bébikompról én sem hallottam jót.De a barátnőm nagyon oda akarja adni.Megmondom neki,hogy inkább nem kell.
Remélem,hogy elmúlik az a csomó a lánykád cicijén.
Örülök,hogy a Réka már nem sír az új hajad miatt.

Andi!

Nekem is hiányzol.Gyere!!!

Ildi
tfildiko
 
 


Beszéltem az előbb a gyerekorvossal, most egy hétig szüneteltetni kell a husis hamit (múltkor is ennyi idő alatt visszahúzódott neki), aztán el lehet kezdeni, de mindig csak 1 félét és figyelni, hogy melyiktől kezdődik a folyamat előlről, akkor azt egy darabig ki kell iktatnunk az étrendből.
Hát remélem, hogy tényleg "csak ennyi", de ha mástól lenne, akkor nem húzódna neki vissza, valószínű valamelyiket egyelőre nem bírja vagy valami ilyesmi.

Mi van a végén még kihalunk???Kép

Pusz:
Meli
Bnm
 


Meli!

Remélem,hogy hamar kiderül,hogy melyik husit nem bírja.

Én is megyek,és most este 7h-ig nem leszek.Megjött a férjem,és át kell adni a gépet.

Ildi
tfildiko
 
 


Meli!

Én nem értem ezt a csomós dolgot.Kép Ez valami alergia?
Már alig várom a hétvégét!KépKép

Andi!

Egy picike jelet legalább!KépKépKép
Ginó még bírja a kis parancsnok kiképzését?Kép
É.
eve
 
 


Sziasztok!

Még élek, de elfelejtettünk aludni napközben Kép
Most ezért nyűgi van. Közben apa is hazajött.

Mozgalmas időszaknak nézünk elébe a kutyával Kép
Még tűri, hoyg Anna piszkálja, de muszáj rajtuk tartani aszemem. Akárhogy imádom ginót csak egy kutya. Ráadásul nem is ő piszkálja Annát. Kép

MA kaptam egy vizforralót ajándékba apától Beáéknál anniyra megtettszett és lerágtam a fülét érte. Igy inkább egy vizforralóval jött haza melóból.
A fene most meg a kiságy alatt van Anna.. Kép Ez a nőszemély egy kissé hipraktiv. Én meg a mai naptól egy hulla vagyok. NAgyon vártam ezt az időt, de most nem kell majd mályváznom Kép
De nem baj, azért gyerek! Kép


Csak átfutottam a dolgokat:

Meli: remélem sikerül kiszűrni a dolgokat hogy mit nem bir a Réka.Remélem már megismer a lánykád Kép

Krisz: jobbulást Esztinek.

Éva punk tum Kép jót nevettem, édes a kis Orsi Kép

Ildi!

bébikomp nálunk tuti nem, sok gyerek nehezebben tanul meg járni. Itt a BAbaneten a rendelőben is sok érdekes dolgokat olvashatsz a bébikomp utáni gondokról.
Kika!

Remélem, hoyg gyorsan megoldódnak a hami gondok. Nem lehet, hoyg jön a fog?

Bea!

Mikor menjünk bontani a házat? Kép

Most mennem kell, mert ki vadászom a gyereket az ágy alól.

Mindenkinek pusz!
Most

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

De szeretném,ha már mi is másznánk!Most az apjával ugrál a lány,így ideülhettem a géphez.
Akkor bébikomp lefújva.

Ildi
tfildiko
 
 


ÉvaKép
Mail ment!!!

AndiKép
Na sikerült kihalászni az Annát az ágy alól, vagy beszorultatok mind a ketten???KépKépKép
Vízforraló:Kép Nagyon rendes az apa!Kép

IldiKép
Már én is annyira várom, hogy mikor kezd el a Réka mászni, dehát szerintem az egy kicsit még odébb van. Néha sikerül neki, egy-két centit kúszva előre haladni, de ezt csak nagyon jó indulattal nevezném kúszásnak!Kép

A fél álamat lerágta a Réka, most ez a mániája, felveszem és fél pillanat múlva, már rágja isKép
Aztán kapok jópár puszit is az arcomra, annyira tündér!Kép

LujziKép
Mi volt a dokinál???

Pusz:
Meli
Bnm
 


Sziasztok!

Most jöttünk meg a dokitól, mert Andris fél 6-kor ért haza Kép
A dokinéni szerint a tüdeje, mellkasa, füle még mindig tiszta, a köhögés a lerakódott váladéktól van. Kaptunk egy erősebb szirupot, de szerdán vissza kell menni. Azt mondta, hogy ebből sajna még lehet bronchitis is, de antibiotikumot csak akkor akar adni, ha nagyon muszáj!

Bocsi, hogy most nem írok többet, de most nagyon nyügi szegénykém, szórakoztatom egy kicsit!

Puszi mindenkinek és köszi az aggódást, meg a gyógypuszikat, remélem, használni fognak, mert ránk férne már egy nyugisabb éjszaka! KépKépKép
K.

Kép
lujzika
 
 


Meli!

Nálunk még puszi sincs,és kúszás se.Hasról állandóan visszafordul.Most az ugrálás a kedvence.Ma nagyon nyűgös,nem tudom,hogy mi a baja.Enni sem akar már napok óta rendesen.Semmi nem jó neki.Holnap jön a doki,kíváncsi leszek,hogy mit mond.

Ildi
tfildiko
 
 


Jó éjszakát Mindenkinek!

A Noémi piszok hisztis egész este.Alig bírunk vele.A férjemet is jól lefárasztotta.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok.

Szerintem Anna tud olvasniKép legalábbis ami a korábbi üzimet illeti:o vagy nagyon megijedt azon, hogy "mese nincs mi már tápin nővünk fel", úis úgy benyomott 120 gramm főzeléket, hogy öröm volt nézni. No azért még ne gondoljatok kapkodásra, azaz csak úgy lassan komotosan, és persze anyának ehhez báboznia kellettKép a lényeg, hogy főzi lecsuszant. Csak remélem, hogy ez nem a hideg front előtti evés roham volt és lesz ennek folytatása......mondjuk holnapKép

Meli,
Én nem értem az összefüggést a húsis kaja és a tünet között?????A dokid mire gyanakszik?????
Szerintem azért az kizárt, hogy szteroidos lenne a hús, ezekben az üveges kajában, de ha ez van akkor ebből tuti nagy botrány lenne előbb útóbb.

Andi,
Vége a "jó" világnak????Kép

Bébi komp: én nem hallottam róla jót, pontosabban a reumatológus barátnéja anyunak magayrázott valamit a csont, ízület tudomisénmiről, szóval, hogy mesterségesen segít nem önállóan kezd el a manó menni. Summa summárum: hiszek neki no meg az sem utsó szempont, hogy én kissé labilisnak és sok helynek foglalónak tartom. Nálunk nem lesz, ami viszont van az a járóka. Kifejezetten aggasztott, hogy a konyhából a bébi őrön keresztül úgyan hallottam de látni nem láttam:o a manót így a nappaliban felállítottuk. Nekem praktikusnak tűnt, mert két lába gurítható s(azok rögzíthetőek is) és könnyű kezelni, összecsukni stb. Anna megszokta és szereti. Árát ne kérdezzétek. A keresztlányomnak vették a szülei, így Tőlük van kölcsönbeKép de a keresztlányom a szülők elmondása szerint max. ha 40 percet volt ösz-visz benne.

Eszterkének jobbulást.

Ma már szerintem nem jövök mert kezdődik lassan az esti szeánsz.
Mindenkinek szép jó éjszakát.
K
kika
 
 


Kriszta,
nem tudok scannelniKép Eszterkének már megint jobbulást!! Most már jó ideje betegKép

Bébikomp: Ha jót akartok, nem vesztek. Ha valakinek kételyei vannak kérdezzen meg egy ortopéd orvost.

Meli,
már akartam is kérdezni a csomókat, de láttam, hogy megint gond van veleKép Mi még nem is ettünk Tüncsivel csak borjúsat. Kíváncsi vagyok, mi derül ki, melyik a bűnös...

Kika,
csak így tovább!!Kép Arra azért figyelj, hogy ne kapcsolja össze az evést a későbbiekben a játékkalKép

Andi,
nálatok lejjebb van már a kiságy?? Bocs, ha már írtad, tudod kicsit szita az agyam...

Puszi a többieknek is:
Hajni
nalika
 
 


Sziasztok!

HAjni!

Igen már 2 hónapja. Az a biztos!

Kika!

Tul képp nem bánom, nagyon jó nézni, hogy milyen huncut. CSak Gino meddig birja a kiképzést Kép

Meli!

Kibujtunk már az ágy alól Kép de voltunk ma már a radiátor alatt is. Igy legalább látom, hogy a bejárónő hogy takarit!Kép

Krisz!

GYógyulást gyorsan.
Szép álmokat, ha reggel nem tudnék jönni: akkor


Orsiéknak boldog hófordulót kivánunk!

Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hajni!

Nem akartam venni ,a barátnőm akarta odaadni.De nem kell.Én sem akartam,mert rosszat hallottam róla.Kíváncsi voltam a véleményetekre.
Köszönöm.

Andi!

Akkor lassan mi is lejjebb rakjuk az ágyát.Bár még nem csinál semmit.

Orsi!

Gergőnek boldog hófordulót kívánok!

Ildi
tfildiko
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: