Új privát üzeneted érkezett!

Bea!

Enyém apánál gáz,mert 173cm.Ő is abbahagyta a dohányzást,és utána hízott el.Bár előtte sem volt egy csontváz.
Én soha nem cigiztem,még ki sem próbáltam.

Ildi
tfildiko
 
 


Bea!

Ok, majd ha már irányban leszünk akkor szólok. De időt nem tudok, csak azt, hogy apának egy helyen kell szerződést kötni, de nem tudom, hogy mennyi idő. Valszeg kora délután már arra leszünk.

Ildi!

Ez egy nagyon fini sütike. A nyaraló szomszéd jön vasárnap és ők imádják. Nov 21-n 10 18-kor le van fényképezve, ott megnézheted, hogy néz ki. Kép A többieket már nem idegesitem vele Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Na szép jó reggelt! Kép

Hugi!
Örülök, hogy végre jelentkeztél Kép De annak nem, hogy nem vagy valami jó passzban Kép Kukac tündéri lehet, ahogy rázogatja a popsiját, remélem, legalább ez üdítőleg hat a lelkedre Kép

Meli!
Igen, a szájából motorozik Kép Aztán, ha nem vagyok elég ügyes, akkor már a kanálból Kép
Szirup: nem hiszem, hogy attól volt, mert szerencsére előtte se, meg azóta se volt ilyen balesetünk Kép

Bea!
Köszi az aggódást Kép De csak annyi történt, hogy apa már fél 5-kor lement dolgozni, nekem meg akkor még nem nagyon akaródzott felkelni Kép Így ma kivételesen 8-ig aludtam Kép
Nálunk apa a 80 kg-jával (180 cm) igencsak gebernye, de már mondta neki, hogy biztos anorexiás, mert még mindig fogyni akar Kép

Andi!
Hát nekem ez a mályvatea nem igazán működött, lehet, hogy tovább kell áztatnom Kép Úgy emlékszem, hogy amikor először próbáltam, este ittam, és éjjel már rohangáltam Kép De most du. 6 körül megittam, és reggel voltam először, és azóta se KépKép Na nehogy meglepi érjen, mert délelőtt el kell mennünk apának vásárolni Kép
Elefántkönny: remélem, egyszer végre már sikerül nekünk is megkóstolnunk Kép
Irigyellek benneteket a minitaliért! Képek készüljenek KépKép!!!

Ildi!
Hát nekem szűk felsőim soha nem voltak KépKép A bikini meg már csak egy álom Kép Az első pocak után is maradt a hasamon úszógumi, a mostani után meg pláne Kép Szerintem ezen már csak plasztika segítene Kép

Hajni!
Remélem, a tegnapi bejelentkezésedet nem kell egy egész hónapra beosztanunk Kép!

Orsi!
Jó-jó, csak poén volt! Kép

Kika!
Mi a lepukkanás tárgya??? Jöhetnél te is egy picit gyakrabban !!! KépKép

Szép napot mindenkinek!!!
Krisz

Kép
lujzika
 
 

 
 

Ildi!
Enyém apa 186cm, de a versenysúlya 85-90 körül voltKép
Soha??????? Hú, akkor neked több eszed van mint nekemKép Mi nagyon erős dohányosok voltunk, 2003 tavaszán-nyarán meg szinte kávén meg cigin éltünkKép Aztán nyár végén rászántuk magunkat a leszokásra, mert októbertől lehetett próbálkozni újra a babával. De sajnos nem merem kijelenteni, hogy nem hiányzikKép Még ennyi idő után sem...
Tényleg soha egy szálat sem???

Pusz
Vendég
 


Andi!

Megnéztem,és nagyon guszta.Még volt egy kis puncskockám,azt az előbb megettem.

Kriszta!

Én majdnem anorexiás lettem,de sikerült időben észrevennem.38 kilósan is zsírt láttam magamon.De hála az égnek,túl vagyok rajta.De a kalóriákat még most is számolgatom,hogy ne hízzak vissza.De nem 1200Kcal-t eszem,hanem 1700-1800-at.Ha csak ennyit eszem,akkor tartom a súlyom.És ugye torna.

Ildi
tfildiko
 
 


Krisz!

Még lehet ám megélepid Kép majd vásárlás közben.

Bea!

Én sem szivtam soha egy szálat sem! Kép
Apa szivja Kép Elég az.

Ildi!

MAjd megkóstoltatom veled valamikor. A mostanit elcsesztem. Ez van Kép
Hozzánk azért szeretnek jönni, mert tudja mindenki, hogy akkor sütök. És mindenki kivánság műsorral jön, hoyg mit enne Kép Én meg olyan hülye vagyok, hogy meg is csinálom Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Krisztánk is előkerültKép
Ha összejön (nagyon remélem), kaptok fotókat! Most Andi csinált nekem programot, gyorsan át kell alakítanom a házat a tiszteletükreKép Úgyhogy ha ma már nem jövök...Kép

Andi!
Akkor neked is több eszed vanKép Soha még ki sem próbáltad??? Mi mostanában szivarozunkKép Csak ritkán, de akkor valami jó fajtátKép Amikor abbahagytuk a szopizást, én is rágyujtottam, előtte csak néztem ahogy apa pöfékel. De így, hogy a lakásban nem lehet, nem az igazi. A szivarhoz kell egy kényelmes fotel, egy pohár konyak... Nem a teraszon fagyoskodni.

Pusz
Vendég
 


Na pukkadj meg, akkor nem is megyünk Kép
Azt hiszed pakolni megyek hozzátok ? Én Zsófira vagyok kiváncsi nem a házra. Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


A lány megevett egy egész üveg körtét.Lehet,hogy tegnap a zöldségtől ment el az étvágya.

Andi!

Remélem,hogy egyszer tényleg megkóstolhatom.

Olyan mérges vagyok.Kapott a Noémi egy gyönyörű ruhát még szeptemberben a keresztanyámtól.68-as,de olyan nagynak tűnt.Eddig még nem adtam rá,csak ma.Hát,ne tudjátok meg.A lábszára közepéig ér,kinőtte.Halásznaci lett belőle.

Ildi
tfildiko
 
 


Ja, és délután még el kell mennem vörös szőnyeget venni, mert most pont nincs itthonKép A tisztelt vendégek elé meg mit terítek???Kép
Vendég
 


SziasztokKép

Jó a mini talitok csajok, gratula. Kérnénk majd képes beszámolókat!Kép

Tegnapra minden energiámat kifacsarta Anna manó evési szokása, szerintem Andi nekem is hajszeszre lesz szükségemKép Mert hullik a nőcitől rendesen.
Rájött mennyire izgalmas ha berreg hamizás közbenKép hát szerintem jövő nyáron festetünk isKép

Ma abszolute a Maggi háziasszonya lettemKép Gyorsan valami finomat no de nem Stahl macával hanem a KikávalKépKép Maggi gomboc leves és pasta carbonara de csak úgy a porból, semmi flancKép

Bea,
Próbálkozom de úgye ember tervez aztán vagy a nőci szervezi az életemet vagy a hülye netre nem tudok felgyünni.

Ildi,
Szerintem erőltesd a főzit mert a húst azt hogy adod hozzá???? Próbál ki több félét és ami nem jó azt majd pár nap múlva újra. Mondjuk nagy tapasztalatom nekem sincsKép de jó a mentorom (Andi)KépKép

Most el mert nyafizik a kiscsaj majd jövök vissza.
Pusz
kika
 
 


Kika!

Megkapja a húst is.Ezeket eszi szívesen:
-őszibarack pulykahússal
-almaszósz csirkehússal
-almapüré csirkehússal
-sütőtök
-sütőtök csirkehússal
-sütőtök almával,burgonyával
-alma-banánpüré csirkehússal és az összes gyümi.
Én próbálom vele etetni,de annyira keveset eszik meg belőle.Sajnálom kidobni ezeket a kajákat.Amit tegnap ettünk,már próbáltam 3 alkalommal.Fogom azért továbbra is próbálni,de ha nem kell neki,akkor nem tudom beletömni..Kedden jön a doki,és megkérdem tőle,hogy mit csináljak.Már a vaníliás pép sem kell neki.Finnyás a drága.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a vásárlásból. A kisasszony már meg is ebédelt (sütőtökös krumpli), megpróbált ezzel is berregni, de sikerült leállítani Kép

Andi!
Nem volt meglepi Kép Azt hiszem, ma megint próbálok egy teát, de lehet, hogy egy kicsit tovább áztatom Kép
Én azért megkóstolnám azt az elszúrt könnyet is Kép

Bea!
Belsőépítészt is hívsz ?? Kép

Ildi!
38 kg ??? Én talán gyerekkoromban voltam utoljára annyi, de lehet, hogy még akkor sem Kép
Halásznaci Kép Ismerős!
Eszternek se volt tegnap este étvágya, csak 120-at sikerült megetetni vele, de ma már egész jól evett.Kép

Kika!
Jól van, nem csak az én csajom berreg Kép Pedig egy időben úgy tűnt, leszokott róla, de mostanában újra kezdtük Kép

Többiek??

Pusza
K.

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

37kiló is voltam,és akkor ijedtem meg.Akkor kezdtem elhinni,hogy átestem a ló túlsó oldalára.És elkezdtem többet enni,42kilóra felhizlaltam magam.
Mi most fogunk ebédelni nemsokára.

Ildi
tfildiko
 
 


Mi sétáltunk egy nagyot a lánnyal meg Ginóval. Tök jó idő van.

Kriszta!

Még lehet meglepi, engem volt hogy majdnem este is meglepett, de akkor alaposan! Kép
Anna is berregett ma Kép de mondtam, hogy ezt felejtse el gyorsan Kép na akkor még jobban rákapcsolt Kép

Bea!

Vörös szőnyeg, belső épitész? Ha tudom nem szóltam volna inkábbKép Ne készüld agyon magad, mert hirtelenjében csináltam még egy tepsi sütit, hogy megkóstold.Kép

Ildi!

37 kg? Kép AZ jó hogy nem vagy magas, de akkor csak a csontod lehetett. Most nagyon csini vagy!!!!!

A ruhákkal nem csak Te jársz igy. A legszebbet elszoktam rakni, hogy a dokihoz jó lesz és szépen menjünk. Mire előveszem kicsi Kép iGy ha kell inkább veszek újat, de nem marad semmi a szekrényben.
Ráadásul egy csomó baba született ahova mennénk látogatni és MINDEGYIK FIÚ Kép én meg csupa kislányos fodros dolgot vettem még oda sem tudom ajándékozni. NA ilyenkor hullik igazán a hajam Kép

Kika!

ÉN ezért csempéztettem már előre tavaly Kép Sejtettem, hoyg ez lesz. okos voltam Kép
Örülök, hogy Anna eszi a főziket is, nem csak a gyümit. Nem lesz vele semmi gond.


Többiek????
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

A zöldség továbbra sem nyerő.Ma kb.40ml fogyott belőle.Felbontottam egy másikat is,az sem kell neki.
A berregés nálunk is megy.
A 37 kiló tényleg gáz volt.Nem volt már combom,olyan voltam mint a béka.Még jó,hogy felébredtem,és rájöttem,hogy csontváz vagyok.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

Hát Noncsi nem sporolós ha ennyi kaját felbontasz neki Kép Drága a kis tündér Kép

Tényleg jó, hoyg felébredtél és nem lett baj belőle Kép

Többiek?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Hát,tényleg sokba kerül a kiscsaj.
Megyek,mert apa itt zaklat.(Játszani akar.)

Ildi
tfildiko
 
 


Lányok!

Hol vagytok?Ilyenkor mindig az enyém a gép,ti meg nem vagytok sehol.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi,
én mindig úgy adom a főzeléket, hogy előtte megkakiltatom Tüncsit, mert azt vettem észre, hogy különben nem eszi meg az egészet, mert tele a pocija. Mióta így csinálom gond nélkül megeszi megint. Én pont ezért hagytam el az édes kaját addig míg meg nem szokja a főzit, mert az jobban laktat, mint a gyümi. Majd mostanában próbálkozom megint a gyümivel.
Szerintem csináld úgy (de csak szerintem) hogy a kibontott üveg ugye eláll 2 napig, hogy harmadold meg az üveget, és azt add neki egymás után. Lehet, hogy egy idő után jobban megszokja. És inkább csak egyfélével próbálkozz 3 napig. Nálunk pl a nagy kedvenc a zsenge zöldségek borjúhússal, már a Tomcié is az volt. A gyerekek eleve az édeset szeretik, mert az anyatej is édes, ezért kell őket szoktatni.
Jó hosszút írtam neked, mi?

H.
nalika
 
 


Kriszta,
nem harcolok a dokinénivel, mert elkerülöm nagy ívben, csak apa megy hozzáKép

Bea,
ma nem hoztam képeketKép De a tropicarium tényleg gyönyörűKép

Kika,
mostanában miket esztek?

Szerdán már tényleg felvitt az oktató az autópályára... Én ugye rutinos vezetőként állva hagytam mindenkit az egyik lámpánál, mert kettesben kicsit kihúzattam a kocsit, az oktató meg lazán: Siet valahova???

H.
nalika
 
 


Hajni!

Kösz a tippet.Meg fogom próbálni.De amikor csak harmad üveggel evett meg a lánykád,akkor mit adtál még neki?
Tegnap ugyanazt adtam neki mint ma.Még sem kellett.Holnap próbálkozom tovább.
Tényleg nagyon hosszút írtál nekem.Köszönöm.Jó lenne,ha megenné a zöldséget is.

Ildi
tfildiko
 
 


Szia Hajni!

Végre már hallunk Rólad!!!

Vagánykodunk????? Kép Kép Kép

A majmos és cápás képedet el is mentettem.

A gyerekeidnek jó az izlése. A sztracsis pép csúszik, mint állat. Visit érte, pedig az evőkével eddig sem volt baj Kép


Ildi!

előbb utóbb megeszi ne idegeskedj.

Puszika: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Na sziasztok!

túléltem ezt a hetet, de hulla fáradt vagyok, és éhes mint a farkas. Már 2 napja a kávén és a szöllöcukron kívűl semmit nem kapott a pocakom. De csak az enyém! A Borsó evett helyettem is.
Esküszöm behalok a lányomtól. Ma van anyukám szülinapja és azt mondja a Borsószem hercegnő, hogy hívjuk fel hogy megköszönthesse. Erre amikor anyu felveszi a telefont azt mondja neki: Te mama már teljesen elfelejtettem, hogy hogyan kell hisztizni, szóval megkapom a barbi házat a szülinapomra?KépKépKép
Szóval van bőr a pofáján!KépKépKép Na ezt tuti az apjától örökölte!
Szóval 3 hónapig hallgattam a chou chout. Amióta anyuval egyezséget kötött, hogy ha nem hisztizik többet akkor kap egy barbiházat a szülinapjára azóta meg lépten nyomon az orrom alá dörgöli, hogy kell neki egy külön szoba. Ha lát egy filmet ahol a gyereknek külön szobája van akkor rögtön mondja, hogy látod, neki van külön szobája. Az egészbe az a vicc, hogy volt neki külön szobája de nem akart egyedűl aludni, ugyhogy ott aludtam vele és amikor az apja megunta, hogy egyedűl alszik akkor ö is oda költözött. Igy lett hálószoba a gyerekszoba. Modtam neki, hogy nyugodtan átmehet a másik szobába mire közölte, hogy majd akkor ha lesz bele rózsaszín szőnyeg, meg rózsaszínek lesznek a falak!
Jól kinyílt a csipája mi?KépKépKép

Szóval most eszek és ugy látom, hogy reggelig olvashatok utánna!!KépKépKép Nagyon várom már!Kép:o
Nem is tudjátok mennyire hiányoztatok!
De muszi voltam lekötni a netet! Különben mindig jöttem volna, hogy csak bekukkantok és tuti, hogy ittragadtam volna!KépKépKép

Na puszóka! Már ugyse szabadultok!KépKépKép

É.
eve
 
 


SziasztokKép

Ma már egyszer voltam olvasni, de írni nem sikerült. Apa nélkül voltunk ma egész délután és még most is, mert tanított, aztán meg pótszilveszterezik a kollégákkal. Anyósom itt van, így vele fürdettünk, egész jól sikerült.Kép Viszont hulla vagyok, nemrég vacsiztam és hímezni akarok, úgyhogy csak bekukk volt, hogy mégse felejtsetek el.Kép

Mindenkit nagyon puszilokKép

Orsi

avocado
 
 


Hajni!

Örülök,hogy ilyen jól megy a vezetés.Milyen autón tanulsz?

Éva!

Nem semmi a lányod.
Te is hiányoztál nekünk.

Orsi!

Nem felejtünk el,ne aggódj.De gyere csak többet!

Andi!

Ma én vagyok az első?

Ildi
tfildiko
 
 


Hali!

Felteszem megint a tegnapelőtti "lemezt"Kép Szóval ismételten vásárolni voltunk.
Na jó ez nem fedi teljes mértékben a valóságot. Ebéd után mentünk a melóhelyemre leadni a papírokat, ami az idei évre kell (gyerekszabi, családi kedvezmény...stb.), meg elintézni a GYED-et, ugyanis tegnap volt az utolsó THGY-s napom, "csak" 30e-rel fogok kevesebbet kapni, sírva fakadok! Piszokság, hogy be van maximálva a GYED, kapjon az ennyi lóvét (na a GYES-ről ne is beszéljünkKép) aki kitalálta és éljen belőle, meg lássa el a gyerekét ennyiből!!!

Na ezután mentünk a Rékának vásárolni, kapott a Drágám egy etetőszéket, állítható a magassága és az ülés dőlésszöge is, 21e volt, de mondtam a páromnak hogy a másik nem tetszik és kész. Meg kapott egy cumisüveg/bébiételesüveg melegítőt, amit a kocsiban lehet csak használni. Itthon felesleges is lenne, viszont ha útra kelünk mindig törtem a fejem, hogy mi legyen. Csütörtökön is mikor voltunk Budaörsön itthon jól felmelegítettema főzit, vissza az üvegbe, az üveget jól lealufóliáztam és úgy bele a hőtárolós cumisüvegtartóba, két óra múlva épp hogy csak langyos volt. Így mostmár ez a gondunk is megoldódott!!!Kép

IldiKép
37kg?? Az tényleg nagyon gáz lehetett!!!

Andi, BeaKép
Na megvolt a nagy találkozás???
Bea egy kis ízelőtőt léccccciiiiiiiii, ugye isteni volt az elefántkönny!!!!! Fájdítsd már egy kicsit a szívünket!!!Kép

ÉvaKép
Na végre, hogy előkerültélKép
Nem semmi a leányzódKép Tündéri egy csaj lehet, a szövegétől meg egyenest behasalokKép

OrsiKép
Elfelejteni??? Ugyan menj már!! Miket képzelsz rólunk???KépKépKép
Sikerült aztán hímezni???

NaliKép
Jó a vezetési stílusodKép Oktató meg csak lesett, mi??Kép

LujziKép
Hogyan sikerült leállítani, hogy ne berregjen???
Tegnap anyukáméknál ettük a tejpépet, teljesen le voltak döbbenve, hogy mit alakít a csaj, pláne azon, hogy milyen tempóban kell kanalaznom, mert ha nem vagyok elég gyors, jön a reklamáció!Kép

Jelentem tegnap megtaláltuk mi is a lábunkat, úgyhogy mosmár két kéz és két láb figyel be a csöpp szájábanKép Azóta állandóan azt akarja bekapni, mindegy, hogy zokni, vagy rugi van rajtaKép

Van egy tudományunk!!! Ha odatartom elé a tenyeremet és mondom neki, hogy pacsi, akkor vigyorog nagyot és adja a pacsikatKép Az asztal tenyérrel való csapkodását is egyszer kellett megmutatni neki (anyósom volt az elkövető), majd leshetem, hogyan csapkod bele a tányérjába!!!
A hosszú hajért meg egyenesen meg van veszve!!!

Csináltam egy képet, amin az etetőszékben ül, nem túl jó, mert a telcsivel csináltam.

Kép

Puszi:
Meli
Bnm
 


Sziasztok,

Meli,
Nagyon édes a kép és jó az etetőszékKép
A Gyed sajna bemaximalizált bruttó 83 ezer a plafon. Szerintem azok nem vállalnak gyereket akik ilyen döntéseket hoznak, vagy nekik úgyis mind1 mert jól kereső férfiak.Kép Ismerek olyat aki azt mondja, hogy egyáltalán örüljünk, hogy ennyi van mert pl. az USA-ban hat hétig van ellátás utána semmi.Kép

Hajni,
Jelenleg a paradicsomos krumplit kóstolgatja kecskeméti kiadmány, tegnap ízlett neki de csak pár kanalat kapott ma folyt.köv. Ti miket esztek már?????

Csajok,
tegnap ledöbbentem, itt a zöldségesnél csak úgy megkérdeztem (bár tudtam a választ), hogy van-e bio zöldsége vagy gyümije. Ismer, úgyhogy tudtam, hogy nem fog átvágni. Mit gondoltok mit mondott. Azt, hogy ismer egy két bios árust és úgyanonnan szerik be az árut ahonnan ő úgyhogy azok sem bio termékek, mint ahogy az ővé sem, és a babának még az almát sem vihetem, használjak üvegeset, bár tudja, hogy most a saját boltját rontja, de ő sem adná oda a gyerekének. Na mit szóltok, én szinte bambán álltam ott. Szóval BeaKép én is szeretnék a nagyikáddal megismerkedni és inkább Mogyoródon vásárolok garantáltan bos cuccot, mint bárhol máshol.

Most el majd még próbálkozom........Kép Ez ígéretKépKép

Milyen volt a tali???

Kika
kika
 
 


Meli!

Mi is vettünk ételmelegítőt,ha utazunk legyen.
Jól néz ki az etetőszék.Nekünk Prima Pappa van,de fekve eszik,ezért még nem használtuk.

Kika!

Mennyi pénzt kapunk meg a bruttó 83000Ft-ból?

Ildi
tfildiko
 
 


KikaKép
Igen tudom, hogy be van maximálva, hisz évekig olyan munkakörben dolgoztam, ahol a kismamák dolgaival foglalkoztam és már akkor is fel voltam háborodva, most meg, hogy ugye saját bőrömön is tapasztalom méginkábbKép
A kecskeméti jobban ízlik neki, mint a HIPP???
Mi ma zöldséges-kukoricás pulykahusit ettünk. Délelőtt alvás után leköpött a csaj, ebéd után böfinél szintén, plusz utána magát az etetőszékben. Remélem nem beteg lesz megint, mert hülyét kapok az biztos.
Múltkor is a boltjárás után lett beteg, dehát könyörgöm vásárolni el kell menni és búra alatt azért nem tarthatom!!

IldiKép
Ha az alapod tényleg a maximum, akkor az adó és a nyugdíjjárulék levonása után 61005Ft marad, de mivel éves szinten a GYED nem fogja elérni azt a jövedelemhatárt ami kizár, ezért plusz az adójóváírás, ami 9000, plusz a családi adókedvezmény és a családi pótlék egy gyerek után, így nettó 78105 Ft.

Többiek hova lettek???

Andi meg a Bea lehet, hogy tegnap óta még mindig beszélgetnek, remélem azért a csajokat nem felejtették el megetetniKépKépKép

Pusz:
Meli
Bnm
 


Sziasztok!

Tegnap elmarast a visszaolvasás mert miután teletettem a pocimat rosszúl lettem.Kép
Igy most olvasgatok vissza.

Hajni!

Jó fej lehet az oktatód.
Nagyon szépek a tropikos képek.

Ildi!

Nagyon jó a habszőnyeg nekünk is van. Orsi még mindíg használja. Vagy ő is rámegy játszani vagy épít belőle. Házat, kiságyat a babáknak, vagy magának...

Lujzika!

Egyszer én is szeretném megismerni a történeted, de azt hiszem még nem készültem fel rá.
Még az elözö kettö hatása alatt vagyok. Nekem sok volt az a kettő egyszerre.Kép

JA! egy jó hír. Ma hazamehet a sógornőm a korházból egy kicsit!KépKép
Azt mondta a doki bácsi hogy szépen fejlődnek a babócák.És a héten már csak egyszer görcsölt be.

Na nem jutottam csak eddig az olvasásba egyenlőre. Most borsószem hercegnőznöm kell,de még visszatérek és olvasok!

pusz
É.
eve
 
 


Éva!

Fogok neki venni olyan habszőnyeget.Remélem,hogy szeretni fogja.

Meli!

Remélem,hogy nem lesz beteg a Réka.
A Noémi ma sem akar enni,már nagyon fehérlik felül a foga.Csak már bújna ki!!!
Kiknek jár a maximum GYED?Nekem diplomás bérem volt,én azt fogok kapni?

Lehet,hogy elmegyek a Tescóba habszőnyegért.

Ildi
tfildiko
 
 


Meli,
Drukkolok ne legyen semmi baja Réka manónak.Nekem sajna a max. gyedből csak a 61 ezer marad, úgyanis a családi adókedvezményt és a csal. pótlékot a férjem fizujához csapják. Adókedvezményt azért mert sokkal jobban járunk ha ő veszi igénybe a csal. pótlék meg mind1 mert közös a kasszánkKépKép azaz én költökKépKép
Te ilyen dolgokkal foglalkoztál????Kérdezhetek valamit priviben????


Ildi,
Mi az a diplomás gyed????

Eva,
Jó hogy jöttél már hiányoztál.Kép
Most el majd még próbákozom....
k
kika
 
 


SziasztokKép

Húú, de kicsi ma a forgalom!

Meli, Ildi
Jó, hogy nem felejtetek el!Kép Azért nagyon nem aggódtam ám.Kép

Lányok én most egy kicsit panaszkodni jöttem. Nagyon ki vagyok akadva drága Anyósomra! Már Anyukámmal kipuffogtuk magunkat, de Ő már hazament én meg itt vagyok és folyamatosan idegesít! Mert valami hihetetlen, hogy itt van 2 napig és semmit nem képes segíteni, csak áll és beszélget és nézi, hogy mi Anyuval gürizünk! Anyukám ma délelőtt nem jött át, mert még dolga volt otthon, mondta hogy majd tegyük oda a főzeléket. Oda akartam tenni főni, de Karcsi mondta, hogy elmennek vízért (tudjátok Gergőnek kell hozni a fürdéshez). Na, mondtam akkor nem teszem oda, mert mi meg akkor indultunk sétálni Gergővel. Erre mikor hazajöttünk a sétából több, mint másfél óra múlva, még nem mentek el vízért, de Anyósom nem volt képes megfőzni az ebédet, sem kiteregetni a kimosott ruhát, amit szintén akkor tettem be, mikor elmentem!!! Annyira kiakadtam, hogy képes volt itt üdülgetni, amikor semmi dolga nincs és akkor még azt sem mondhatta, hogy unokázott, mert az unokája sétált! Na mindegy, megpróbálok lenyugodni, csak elég nehéz, mert Anyukám meg állandóan jön és segít egy csomót és akkor Anyósom 1, vagy 2 hónapban egyszer nem képes erre! Igaz otthon is ilyen, azért vannak ott is olyan állapotok! Csak éppen jól esne, hogy ha itt van, akkor kicsit levegye a vállamról, akár csak a teregetés dolgát. Megcsinálom, nem esik le a gyűrű a kezemről, de hogy eszébe sem jut! Na mindegy, ez van.Kép

Amúgy minden ok, tegnap este sikerült egy kicsit hímeznem. Igaz Gergő elég későn aludt el, mert épp le akartam tenni szopi után félálomban és telefonunk volt, amit Anyósom nem volt képes felvenni, és csak csöngött és csöngött és persze, hogy a gyerek felébredt! Ő meg bejött megnézni, hogy mit csinálok, miért nem veszem fel! Pedig tudta, hogy szopizunk...na mindegy, most jól kijött belőlem. Bocsi! Nem akartalak titeket ezzel terhelni, csak annyira tele lettem ezekkel a dolgokkal! Utálom a bunkóságot!

Na, befejeztem.Kép

Kika
Ledöbbentem azon,amit írtál! Apukám már mondta, hgy a biopiacos cuccokkal is vigyázni kell, mert azok is ellenőrizetlenek. Igaza volt! Nekem most az unokatesómék ígértek bio-répát, ők termelték, csak nagyon messze van, így csak kevés fog idejutni. Meg a Bea nagymamája féle alma, szóval ennyi frisset fogok adni. Esteleg ha találok valami nénikét a Gödöllői piacon. Amúgy maradok a Hipp-nél, eleve olyan kombinációban is vannak kaják, amiket én tuti nem tudnék megcsinálni.

Most mennem kell, Gergő mindjárt ébred.

Puszi mindenkinekKép

Andi, Bea merre vannak?

PussszKép

Orsi

avocado
 
 


Voltam a Tescóban,és megvettem a lánynak a habszőnyeget.Most még csak egy csomaggal kapott,egyenlőre elég lesz az is.

Kika!

Diplomás gyed,olyan nincs.(Rosszul fogalmaztam.)Nem az előző évi átlagbér alapján kapjuk a gyedet?Tudom,hogy van egy maximalizált gyed.Akkor azt kik kapják?Gondolom,hogy nem mindenki.Bocs,hogy tudatlan vagyok.

Orsi!

Sajnállak az anyós miatt.Én is ideges lennék.
Miért hozzátok a Gergőnek a fürdéshez a vizet?Bocs,hogy nem tudom.Már biztos,hogy írtad.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok csajok!

Tegnap egész este hülye volt nálam a netKép, ma meg ugye jöttek AndiékKép Szóval, az Anna baba élőben is olyan gyönyörű mint képen, és nagyon jól viselkedikKép Látszik, hogy jólneveltKép De tényleg, annyira aranyosak voltak, mondta is Andi, hogy jót tett neki a levegőváltozásKép

A bizonyíték:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Történtek váratlan események is, de majd Andi elmeséliKép

Andikám!
Nagyon nagy csalódás voltam???Kép

Olvasok, és később jövök!

Pusz
Vendég
 


Bea!

Örülök,hogy jól sikerült a tali.Nagyon szépek a gyerekek és ti is.

Andi!

Nagyon szép az a fülbevaló.Lassan mi is beletesszük a Noéminek a másikat.
Irigy vagyok a taliért,jó lett volna ott lenni.

Ildi
tfildiko
 
 


Jaj, majdnem elfelejtettem, az elefántkönny legalább annyira finom, mint amilyen jól néz kiKép Ha jól számolom, most tömöm a hatodikat a fejembeKép Valahol leírta Andi a receptet, próbáljátok ki, megériKép

Pusz
Vendég
 


Bea, AndiKép
Most aztán irigy vagyok!!!Kép

Milyen váratlan események történtek??? Meséljetek!!!

KikaKép
Kérdezz nyugodtan!!!

Pusz:
Meli
Bnm
 


Na sziasztokKép

Irigylem a talitokat.Kép Nagyoooooon jóóóóóóók a képek, szépek a manókKép

Orsi,
A zöldségesünk nyilván csak azokról nyilatkozott akikkel talizott és tudta róluk, hogy bio cuccként hirdetik az áruikat, nyilván vannak garantált biosok is nem kétlem, (ezt most csak azért írom le nehogy rámszabaduljanak a bio bolt hívőkKépKép) csak nagyon ledöbbentem én is.
Az üvegesekben jobban bízom mert azokat tudom, hogy valóban nagyon szigoruan ellenőrzik, amúgy itt a babaneten is írta a rendelőben az egyik doki néni talán a Gömöri doktor, hogy azért fontos ezekre odafigyelni mert egy pár éve egy anyuka répából főzit csinálta a manónak aki azután nitrát mérgezésben meghaltKép Nyilván a mennyiség és a vegyszerezettség is dominálhatott ennél az esetnél, de azért nem árt az óvatosság én azt vallom.
Amúgy én bízom Bea nagyijában és mivel laknak Mogyoródon barátaink majd úgy igazítjuk a programmjainkat, hogy a piacot is felkeressük.Kép
Csak Beától fogok képet kérni a nagyirólKépKép

Meli, írom a kérdésemet.Kép

Ildi,
Én úgy tudom (de nem ezzel foglalkozom csak megnéztem a tb. jsz-t), hogy a gyed amúgy a fizud X%-a lenne de max. 83000 ft, azaz akik előtte jobb keresettel rendelkeznek azok a max.-ot kapják. Ezt a diplomás gyedet meg mostmár végképp nem értem.Kép


Melyek a váratlan események?????????

Andi??????

K
kika
 
 


HAzaértünk épen egészségesen. Én még nem tudtam megnézni a képeket, amit csináltunk!

A Zsófi egy tündér! Vidám és imádnivaló!

Lányok ha mentek, Beáék tüzijátékot rendeznek a tiszteletekre!

Odaértünk és mindjárt kigyulladt a bojler Kép Egy kicsit égett és jó kormos lett minden Kép

Bea!

Nagyon jó volt nminden jól éreztük magunkat!

jövök még, mert a képeket nem láttam amit csináltunk még.
Pusz A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ezek ugyanazok, csak másik géppel Kép


Kép

Kép

Kép

Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kika!

Visszaolvastam,és tényleg hülyeséget írtam.Azon gondolkoztam,hogy nekem 110000Ft körül volt a bruttóm,és mennyi lesz akkor a gyedem.
Bocs!!!Nem akartalak kiakasztani,csak rosszul fogalmaztam.Felejtsd el amit írtam!

Andi!

Jó lehetett nektek.

Bea!

Irigylem a hajadat.Nagyon szép.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi,
Nem akasztottál ki csak nem értettem de most már igenKép Szerintem Te az előző évi átlagkereseted 70 %-át kapod meg azaz br. 77 ezret, ma mondjuk az átalg kereseted 150.000 lenne akkor már nem ennek a 70 %-át( mert az több lenne mint a max 83 ezer) hanem max. 83 ezret kapnál. Szóval jól ki van ez találva.Kép
A gyes összegéről pedig ne is beszéljünk mert az nevetséges, de tudom most majd lesznek akik nekem esnekKép, hogy más országokban még ezek sincsennek. okéokéoké, de mi tt élünkKép

Meli,
replay

Andi,
Ezek a képek a másik géppel is nagggggggyon jókkk.Kép
K
kika
 
 


Kika!

Én is nevetségesnek tartom a Gyes-t.Más országokban pedig jobbak a fizetések.Igen,mi itt élünk,és jobban szeretnénk élni.Teljesen egyetértek veled.

Andi és Bea!

Tényleg nagyon jók a képek.

Ildi
tfildiko
 
 


NA itt vagyok!

MOst dicsekedni fogok, de a lánykám nagyon jól viselkedett Pedig én nagyon be voltam sz@rva, hogy lebőgök.

A mogyoródi levegő olyan hatással volt a gyerekre, hogy csak! Egy hangos szava nem volt és vigyorgott. Zsófi szintén zenészKép, csuda egy kiscsaj, nem ijedt meg az idegenektől, hanem úgy néztek egymásra mintha már ezer éve együtt játszottak volna Kép ÉS ahogy vigyorogtak egymásra az haláli volt, csak apáink annyira horgásztak Kép, hogy sose volt időben meg egyik fényképező sem. Bea apája ügyesebb volt, az enyém kicsit mujább Kép


Meg ahogy gurultak az ágyon.... utána meg trónoltak az apák ölében.
Apának nagyon tetszett, hogy Zsófikának olyan a kis haja, mintha bársonyt simogatna.

Szóval most már nyugodtan indulok útra, mert Anna ügyes kislány. Hamar haza is értünk épp 2 óra alatt sikerült Mogyoródról a lakásba érni. HA meg végig kész lesz a pálya akkor szuper lesz, mert az ucsó 50 km tettük meg majd 50 perc alatt.Kép

És még az üzlet is megköttetett. Szóval ez a mi napunk volt Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kép

A váratlan események egyike, hogy ez a derékig érő hetvenkilós fenevad éppen szabadon volt, megjegyzem általában torokra támad, és úgy huzgálta a vendégeket az udvaron mint a szánkót. A vadőrt kellett kihívni hogy leterítse!
Fifiapu
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Igen, nem semmi a fenevad! Annyira támad, hogy csak na. Anna is nagyon akarta dögönyözni. Azt meg nem is mondtam, hogy még az áram is elment. Nem látott szivesen bennünket Kép
Szóval Beáékra rávittük a szerencsétlenség sorozatot.

Bea!

Remélem, hogy kihevertek bennünket , szólj ha csináltatni akarsz valamit, megyünk hátha tönkre megy és lesz ürügy, miért kéred apától a lóvét.

Szép estét Mindenkinek!

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Az éjjel megint aludtunk.Csak 3-szor kellett felkelnem hozzá.7 órát szunyáltam,olyan jó.

Mindenkinek szép napot!

Ildi
tfildiko
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Ildi!
Örülök. Kép

Mi mág ágyóba visszabújunk lustizni Kép
Pedig jót aludtunk.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: