Új privát üzeneted érkezett!

Mi elindultunk, majd jövök.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Bea!

Zsófinak nagyon-nagyon boldog féléves szülinapot kívánok!

Andi!

Majd gyere!

Ildi
tfildiko
 
 


Köszi csajok! Írtam egy regényt, de nem engedte elküldeni, a végén meg elveszettKép Ezt most elküldöm, mielőtt nekiállok újra írni.

Pusz
Vendég
 

 
 

Szép jó reggelt!

Nálunk most lett csak net! Kép

Bea!
Nagyon-nagyon boldog félévességet Zsófinak!!! KépKépKép

Ildi!
Küldtem tegnap mail-t, megkaptad???

Tegnap voltunk kontrollon a dokinéninél, gyógyulás útjára léptünk, a torka már nem annyira piros, hét végéig kell adnom neki a gyogyókáit, és ha addig nem lesz újra lázas, vagy taknyosabb, akkor nem is kell visszavinnem Kép

De a tegnap esténk nagyon hülyén sikerült Kép Apa 11-ig dolgozott, így én fürdettem Eszterkét. Már 8-kor vittem, mert nagyon nyügi manó volt, a fürdéssel minden rendben volt, aztán amíg megcsináltam a kajcsiját, félig-meddig elaludt. A hülye anyja meg gondolta, hogy így is megeteti, ilyenkor legalább nem hadakozik, megeszi az egészet. Meg is ette, de a végén, amikor be akartam adni a szirupkáját, szerintem jóformán az egész kaja visszalandolt Kép Öltöztünk át mind a ketten, mire átöltöztettem, felébredt szegénykém teljesen Kép Csináltam neki egy újabb kajcsit, de az nem kellett. Az ágyában nem volt hajlandó elaludni, így a mienkben altattam el, aztán beraktam az ágyikójába. Még mindig alszik, kíváncsi vagyok, mennyire lesz éhes, ha felébred. Kép Azt hiszem, az volt a baj, hogy kb. 3/4 órával a fürcsi előtt jól beteázott, mert csuklott szegénykém, így a tea meg a kaja jól összekeveredhetett benne Kép Mindenesetre többet félálomban nem etetem meg, az biztos Kép

Ötlet, hogy ne vesszenek el az írások: (én most már mindig így csinálom, mert egy párszor én is megjártam). Ha befejezem a levélkét, kijelölöm az egészet és nyomok egy ctrl c-t, ha esetleg nem menne el, akkor ctrl v-vel vissza lehet hívni! Kép

Majd még jövök, de azt hiszem felébresztem a lánykámat, mert nem akarom, hogy éhen haljon Kép!

Szép napot mindenkinek!
K.

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Köszi az email-t.Borzasztó,hogy min mentetek keresztül.Jó,hogy nem adtátok fel,mert ott a gyönyörű lánykád.Én piszok szerencsés vagyok,hogy ezeket nem kellett átélnem amit nektek.
Biztos,hogy nem fog éhen halni az Eszter.Én is mindig azt hiszem,hogy reggelre majd megéhezik.És alig eszik,amikor felébred.Ma megerőltette magát,megivott 90ml tápit.

Bea!

Hol vagy?

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk nagy nehezen. Pakolok és főznöm kell. De ma gépközelben vagyok. Remélem, hogy lesz net is, mert rendesen akadozik a szolgáltatás.

Még nem olvastam, de fogok.Kép
Pusz Mindenkinek!

Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Kriszta!
De jó, hogy Eszter jobban van!Kép EstétekKép Ha nem lenne Zoli, már én is csináltam volna ilyet. Mire jó, ha az ember elvált pasihoz megy hozzá?Kép

Ildi!
BoltbanKép Elmentem szemetes zsákot venni, mert ma kuka nap van. Nálunk zsákban viszik el, amit a boltokban lehet kapni, rá van nyomtatva, hogy MogyoródKép De nagyon jó, mert ha akarok kitehetek akár ötvenet, kötelességük elvinniKép Beadtam Zsófit anyósomnak, mondtam, hogy megyek boltba, nézett is rám értelmesenKép Szegény azt hitte, hogy a tegnapi nem volt elégKép

Andi!
Mit vettél? Csak a szokásosat? Tegnap néztem a Corában, hogy a Pampersnek megváltozott a csomagolása, valami ActivBaby vagy mi lett a neve, és nekem nagyon úgy tünt, hogy ez fogja felváltani a TotalCare-t. Ilyenkor mi van a pontgyűjtéssel??? Nem tudod véletlenül? A Pampers oldalán nem találtam erről semmit.

Pusz
Vendég
 


Én várom a kéményseprőt.Jó lenne,ha jönne,mert nem tudunk elmenni sétálni.
A Noémi itt sikítozik már fél órája,jól érzi magát.Pedig fél órát aludt a szokásos másfél helyett.

Andi!

Mit vettetek?

Kriszta!

Mennyit evett az Eszter?

Bea!

Te jól eltűntél!

Ildi
tfildiko
 
 


SziasztokKép

Először is Zsófinak boldog félévességet. Ez már egy fél gluténmentes torta nem?????Kép

Jól vagyunk de nagyon el vagyok havazva itthoni teendőkkel is és melóval is. Most el megpróbálok képbe kerülni kép nap eseményeivel és ha tudok gyüvök vissza.

Lujzika,
Remélem jobban vagytok??
Andi,
Gyomrod????

Nalika,
Veled mi a helyzet????????????

Pusz
K
kika
 
 


Nem vettünk semmit csak kaját. Igy is egy vagyon volt.

Láttam az új csomagolást a pelusnál., de nem foglakoztam vele, igy nem tudom mi a helyzet. Azért csak marad amig a pontokat be lehet váltani. Remélem.


Hétvégénk az jó zsufi lesz.

Szombaton apa Aszódra megy meg még egy helyre és lehet, hogy visz bennünket is krándulni. VAsárap meg vendégek jönnek. Jó nyüzsis hétvége lesz, de igy már holnap nagytakaritás.

Mondtam apának, hogy ma hivjon már meg vendéglőbe. A kis smucig inkább ma megfőz Kép és osszam be.

Szóval igy állunk mi ma Kép
Pusz, jön a lánynak lassan az ébéd :édesköményes krumpli pulyka hússal. Még ilyet nem evett, kiváncsi vagyok, hogy milyen lesz. A gyerek meg eszi nem eszi, nem kap mást! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


A lényeg lemaradt:

És már 4 fogunk van és nemsokára 6 darabbal dicsekedhetünk! Csak napok kérdése Kép ma reggel kibujt felül a második is. már koccan Kép

És a gyomromat a Pilóta csokis perec helyrehozta. Hiába az alternativ gyógymód a legjobb Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Mi az előbb tízóraiztunk.
Olyat még a Noémi sem evett,de van a szekrényben.
Mit főz a férjed?

Na,most voltak itt a kéményseprők.Mehetünk sétálni.Csak fél órára viszem ki.Elég lesz annyi is.

Ildi
tfildiko
 
 


Andi!

Gratula a foghoz.A csokisperecet én is szeretem.
Örülök,hogy a gyomrod rendben.

Ildi
tfildiko
 
 


A lány evett, most mi jövünk.
Apa rántott husit csinál sült krumplival, de ez is nagy szó. A levest az én megcsináltam gyorsan zacsisból.
De mondtam neki, ha tálalja rakjon fel csokornyakkendőt is Kép

Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Jó étvágyat nektek!
A lányod megette a kajcsit?
Mi megjöttünk a sétából,a lány alszik.Én pedig tornázni fogok.
Majd jövök,következik 35 perc Norbival.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Eszterkém jól bereggelizett, csak éhes volt a lelkem, lenyomott 230-at, sőt azóta 11 körül megevett egy üveg gyümit is Kép

Amúgy a net ma is akadozik, meg már 3 napja olyan, mint a mesében, hol volt, hol nem volt KépKép

Andi!
Te nagyon friss voltál ma Kép Apa milyen rendi KépKép!!
Csokisperec Kép Jobb is, mint bármilyen gyogyó !! Kép
Gratula a fogacskákhoz !! A mieink még mindig nem akarnak kibújni, pedig az otthoni dokinéni szerint 4 van indulóban Kép
Küldtem tegnap egy mail-t, megkaptad ???

Bea!
Anyós Kép Mogyoród: még jó, hogy a kukás nem mondja, hogy a tiéd Kép!!

Ildi!
Kaja, mint fent Kép Jó tornát Kép Nekem a neje tornája van meg DVD-n, de még nem szántam el magam rá Kép

Kika!
Jól vagyunk, bár a tegnapi kontrollon volt egy kis török "kolléganő", aki szegény annyira taknyos volt, hogy valami szörnyű Kép Nagyon remélem, nem szedtünk össze semmi újabb nyavalyát !Kép

Hugiról tud valaki valamit??? Csak nincs baj náluk!

Hajni!
Mail ment neked is, de nem tudom, hogy az akadozás után megkaptad-e???

Meli!
Te se jöttél ma Kép

Orsi!
Szerintem tök mindegy, nekünk mi ízlik és mi nem, Eszter is azokat eszi meg jobban, ami nekem pl. egyáltalán nem jön be Kép

Rami!
Te már csak Andival állsz szóba??? Kép

Puszi mindenkinek!
K.

Kép
lujzika
 
 


Itt vagyok,végeztem Norbival.

Kriszta!

Nekem is van Réka kazettám,de ezt már úgy megszoktam.Már tudom kívülről.Majd valamikor váltok.
Jó sokat evett a lánykád.A gyümi nálunk is lecsúszott,sárgabarackot ettünk.
Fél 2h-kor jön a főzelék.

Megyek krumplit pucolni.

Ildi
tfildiko
 
 


Krisz!

Én nem kaptam meg! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Krisz!

Megkaptam, ment válasz is. Kép

Apa nagyon finit főzött, megtartom! Kép
A lány meg alszik, mint a tej.
megyek játszok egyet.
Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!
Húúúú, nem vagyok normálisKép Nekiálltam kiválogatni Zsófi ruháit, hogy mi az ami jó még rá, és mi az ami nem. De ha ezt előre tudom, hogy meddig tart, biztos nem kezdek beleKép

Andi!
Ügyes apátok vanKép FogacskákKép Nem akarom elbízni magam, de akkor lehet, hogy meglátogattok??? Aszód nincs túl messze tőlünk, oda jártam gimibe, tehát egy párszor megtettem azt az utatKép Lécci lécci...Kép
Pelussal kapcsolatban nem tudod hol tudnák utánnanézni? Naggggyon fontos lenneKép

Krisz!
Ezért utálok lemenni a rendelőbeKép Nálatok egyébként kijön a doki ha hívod?

Kika!
KösziKép Tortán én is gondolkodtamKép

Ildi!
De jó neked, hogy rá tudtad magad szánni!!! Mármint a tornára. Nekem is kellene, de ehelyett a gép előtt növesztem a hátsómatKép

Pusz
Vendég
 


Sziasztok!

Hát a spenót nálunk se fog a kedvencek közé tartozni Kép De nem is csodálom, hogy gyerekkoromban én is utáltam, gondolom, velem is ilyen ízetlen formában próbálkoztak legelőször Kép
Csak el ne felejtsem a következő kakinál, hogy mit etettem a gyerekkel, mert lehet, hogy infarktust kapok a színétől Kép

Ildi!
Kinyírtad ???? KépKép

Andi!
Apa főztjére én már nem is emlékszem Kép Szegénykémnél beindult a nagyipar, alig látjuk Kép Tegnap is az egyik kolléga vitt el minket a dokihoz Kép
Mit játszol ??? Kép

Bea!
Én már csináltam egy válogatást, mielőtt hazamentünk, mert a kis ruhákat hazavittük Andris unokatesóinak (januárban és februárban is születik egy-egy csemete Kép).
Ettől a dokinénitől még nem kérdeztem. Az otthoni bármikor kijött, ha hívtam Kép

Hajni!
Mégegyszer kérdezem: megkaptad a mail-t???

Többiek???

Pusza
K.

Kép
lujzika
 
 


Krisz,
válaszoltamKép

Bea,
4246624 Dono Kft, őket hívd fel a pontgyűjtéssel kapcsolatban.

H.
nalika
 
 


Hajni!

KösziKép De miért vagy ilyen szűkszavú? Baj van? Mostanában nagyon ritkán jössz!Kép

Pusz
Vendég
 


A lányom megint nem ette meg a zöldséges hamit.Kb.50 ml-t evett belőle.Turmixoltam egy banánt,de azt sem ette meg.Nem éhes,remélem,nem lesz baja.Most éppen jó kedve van.Talán uzsonnára majd többet hamizik.Nem fogom erőltetni a zöldségeset,mondjuk nem is tudnám.Összeszorítja a száját.
Majd megbeszélem a dokival.

Bea!

Én egy héten 6-szor erőt veszek magamon,és tornázom.Este pedig csinálok 450-500 hasizomgyakorlatot.

Kriszta!

Mára kinyírtam.Majd holnap újra előveszem.

Ildi
tfildiko
 
 


Bea,
nagyon boldog féléves születésnapot ZsófinakKép

Annyit emlegettétek a mályvateát, hogy én tegnap óta spontán voltam vagy 5*, de nem vagyok beteg, nem is ettem semmi olyat. Hathat ez pszichikailag is??Kép

Tüncsi 2 napja gyakorolja a hátról hasra fordulást, most meg a hasról visszafordulást felejtette elKép

Van egyéb is, meg jön a félévi zárás az iskolában és a fiam, hát ne tudjátok meg hogy áll hozzá. Okosnak nagyon okos, csak ez mellett nagyon lusta isKépKép

Ildi,
neked sem egyforma mindig az étvágyadKép

Kriszta,
most olvastam valahol, asszem a Kismamában, hogy spenótot csak ritkán szabad adni a gyerekeknek. Talán heti egyet írt? Én biztos, hogy a tökkel egy szintre helyezem, tehát azt se fog kapniKép

H.
nalika
 
 


És itt voltunk vasárnap:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

H.
nalika
 
 


Sziasztok!

Szia HAjni!!!! Kép
Végre hosszabban!Kép


A spenótot én is olvastam, igy két hetente kap egyszer. Elég az neki.
Anna is ilyen volt, mint Tüncsi Kép
Mályva nélkül hoyg csinálod Kép Én is olvasom a többieket, de nekem nem megy Kép
bár lehet, hoyg nem kéne annyi csokis perecet enni?
Vezetés?

Lustaság: én is az voltam mindig. Attól még lehet nagyon okos!!! Kép Na ezt az utóbbit nem magamról írtam Kép

Bea!

Nem igérek semmit. Apa a góré ésé az ő dolga a fontos, mert abból élünk. De ha marad idő akkor felhivlak. Igy jó? Kép

MOst kártyáztam a gépemen, meg Annával verjük szét a játékokat Kép,tudjátok már régiek Kép. Másként nem kap újat Kép

Ildi!

Egyszer csak majd éhes lesz. Akkor meg azon lepődsz majd meg Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


HAjni!

BAsszus ezek tök jó képek! Én is viszem a fényképezőt legközelebb!!!!!!
Naggggyon jók! A két ucsó tetszik a legjobban!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


SziasztokKép

Sajna Gergő lassan ébredni fog, így rövid leszek. Délelőtt nem jutottam ide, csak a másik topikban jártam. Kell nekem mindenhol ott lenni, aztán meg nem győzöm!Kép

Felületesen visszaolvastam, így jutott el a tudatomig, hogy Beáék fél évesek!

Bea
Boldog félévességet Nektek!!!
Kép

Nálunk minden ok, nincs semmi különös. Gergő kezdi gyakorolni, hogy milyen is hisztizni, ha leteszem a szőnyegére rögtön nekikezdi. Néha dühében átfordul a hasára és úgy folytatja.Kép Sajna annyira beleéli magát, hogy kicsordul a könnye is, így nem hagyom, nem akarom kínozni.Kép Persze ha odaülök és ül az ölemben és onnan játszogat, azzal nincs semmi baja a kis piszoknak!Kép Nagyon várom már, hogy tudjon ülni magától, vagy hogy véletlenül rájöjjön a hasról visszafordulásra, akkor talán jobban ellenne. De mivel nem akar ott maradni, ezért nem tud rájönni, hogyan is kell visszafordulni.Kép Ördögi kör.Kép
Azért ma tudtam ebédet csinálni, de nem szeretem sokáig a hordozóban ültetni, ott nem tud úgy mozogni.
Éjszakáink tűrhetőek, ma is fél 3-kor kelt cicizni. Aztán 5-kor felkeltette a pisi, én azt hittem tele a pelus és amikor kibontottam rögtön lepisilt!Kép Meg a szőnyeget is.Kép Aztán meg vigyorgott.Kép

Pampers pelus: képzeljétek és eddig Libero-t használtam, de a múltkor nem kaptam a Tescoban a mi méretünkben és próbának vettem egy Pampers Sensitiv-et. Lányok én ilyen szuper pelenkát még nem láttam!!! Azóta az megy nálunk, csak sajnos ha kinövi vége, mert most a legnagyobb méretet kell Neki vennem, Sensitiv-ben nincs csak 5-ös. Pedig szuper jó! A pontgyűjtésben meg az a piszokság, hogy csak 3 féle méretből lehet gyűjteni és abból mi már kihurkásodtunk.KépKép

Hajni
Sziaaaa! Végre újra vagy!Kép

Most megyek, fogalmam sincs jövök-e még ma.

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Hajni!

Ne mááááááá!!! Az akváriumok a mániám, direkt nem megyek ilyen helyekre, hogy ne fájdítsam a szivem, erre...

Andi!

Jó, ne igérd meg, de azért jó lenneKép

Orsi!

KösziKép PisiKép Mi általában Libero-t használunk, de mostanában van, hogy Pampers-t veszek.

Többiek???

Pusz
Vendég
 


Hajni!

Örülök,hogy itt vagy.Nagyon jók a képek.
Gratulálok az átforduláshoz.A Noéminek még csak párszor sikerült.Hasról hátra megy neki,de hasra nem fordul.
Ez igaz,hogy mi sem eszünk egyformán.

Andi!

Kíváncsi vagyok,hogy mennyit fog uzsizni.Egy kicsit aggódom,de nem annyira.Már 7250g volt tegnap.Fejlődik szépen.
Voltam a Tescóban,vettem a lánynak egy plüss békát és egy macit.Nagyon olcsó volt,darabja 249Ft,pedig 32cm.Na,és kapott egy plüss csörgő labdát is.Ilyet már régóta akartam neki venni.Már alig várom,hogy felébredjen,és odaadjam neki.

Orsi!

Gergő szeret a hordozóban lenni?A Noémi nem marad meg benne,csak az autóban.
Én még senzitív pelust nem vettem.Mi a hagyományos Pampers-t használjuk.

Ildi
tfildiko
 
 


Az uzsonna sem nagyon kellett neki.A tejpépből csak pár kanállal evett.Csináltam neki tápszert,abból 90ml-t azért ivott.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

A foga miatt is lehet étvágytalan!!!! Ne idegeskdj rajta, nem lesz baja, max fogacskája Kép
Már utolértetek súlyban Kép

Orsi!

Én szeretem a Pamperst. A törlőnk sensitiv, az is szuper ám Kép
Ördögi kör:Kép majd rájön, ne aggódj.

pisiKép

Bea!

Tényleg nem igérek, mert apa dolga az első. NAgyon beindult a bolt. Mi csak megtűrt személyek leszünk a lánnyal az autóban Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Voltunk egyet sétálni, na meg megnéztük apát, mert a kiscsaj mostanában elég ritkán látja Kép Ma este se nagyon fogja Kép Na majd hétvégén bepótoljuk!

Aztán uzsiztunk egyet, de hát valami, szörnyű, mit művelt Kép A tejbepapi felétől motorozott, de úgy, hogy éppen hogy elvettem a szájától a kanalat, azzzzonnnnal berregte kifelé, és közben nagyon huncutul nézett! Na ezt bírjátok ki röhögés nélkül! Hát én se bírtam, persze annál jobban csinálta Kép Most azóta hintázik a hordozójában.

Na, elkészült a csodateám is, most várok, hogy hűljön! Ha egy darabig nem jönnék, akkor hatott Kép

Meli!
Lehet, hogy te is ezért nem jössz ??? Kép

Ildi!
Torna: hát ezt még elolvasni is sok, nemhogy csinálni Kép Minden tiszteletem!! Kép
Játékok Kép Olyan színes labdánk nekünk is van, Eszterkém is szereti.
Kaja: igaza van Hajninak. Az a lényeg, hogy fejlődik és jól van Kép

Sziaaa Hajni!!!
De jó, hogy jöttél! Na ne félj, a spenótot mostanában nem fogom erőltetni Kép
Timi nagyon ügyeske! Eszterkém elmúlt 6 hónapos, amikor végre a hasról-hátot megcsinálta, bár azóta gyakorolja folyamatosan Kép
Képek Kép

Andi!
Kártyázni én is szoktam Kép Játékok szétverése Kép

Orsi!
Jó kifogás soha nem rossz Kép Itt se, ott se kell túl sokat olvasnod Kép
Ha majd Gergő mindenfelé tud forgolódni, attól nem lesz nyugtod, én már csak tudom Kép

Pusza
K.

Kép
lujzika
 
 


SziasztokKép

A pampers Sensitive-nél az a jó, hogy oldalt elasztikus anyagból van és így az én kis hurkás Mókusomnak eddig a legkényelmesebbnek tűnik.Kép

Kriszta
Tényleg nem kifogás volt!Kép Csak ha egy helyre írok már nem marad idő írni a másikra.Kép
Nem lesz nyugtom?KépKép Pedig azt hittem akkor majd jobban ellesz.Kép

Most mennem kell.Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszi a szülinapi köszöntést! Bocs hogy eltűntem, de nem igazán vagyok jól. Se testileg, se lelkileg. Apa istápolgat, bár már szerintem ő is unja.

Andikám! Bocs, hogy nem tudtam felvenni, csípőszűrni voltunk.
A dokibácsi nagyon megdicsérte kukacot, hogy "vasgyúró" és nagyon erős. Már tud forogni hasról-hátra is, bár ezt kb. három hónaposan már csinálta, de aztán elfelejtette. Most a legújabb tudománya az, hogy felnyomja magát négykézlábra, és rázza a popsiját, csak nem tud még elindulni, de nagyon kedves Kép

Remélem mindenki jól van, nincs energiám visszaolvasni, de mindenkinek minden jót és szépet kívánok!

Pusz
Hugi
Amatőr
 


Sziasztok!

A legfontosabb!!
BeaKép Boldog félévességet ZsófinakKép

LujziKép
MotorozásKép A szájából motorozza ki??? A Réka a teli kanálba kezd el bürrögniKép
Esti átöltözés:Kép Lehet, hogy nem esett neki jól. Egyébként a sógornőm járt így mindig a kislánnyal, amikor beadta neki a szirupot visszajött a kaja, aztán fordította a dolgot, előbb a szirup és utána a kaja. Úgy valamivel jobb volt a helyzet, de amint lehetett átálltak a rendes gyógyszerre, és úgy nem volt gond, nem bírta a gyerek gyomra a szirupotKép
Én minden másnap iszom a mályvateát, úgyhogy ma nem azért voltam távol!Kép

IldiKép
Atyagatya, te aztán fel vagy pörögve, 500 felülés??? Én egy hónap alatt csinálok annyitKépKépKép
Eddig kétszer sikerült nekiállnom tornázni, olyan nehezen szánom rá magamat, aztán ha igen, akkor 10 perc után kiabál a csaj a kiságyból, hogy felébredtKép

OrsiKép
Hiszti:Kép Hiába na, kényelmesebb anya ölében játszani, mint a szőnyegen hasalniKép
A Réka akkor szokott hisztizni, amikor nem éri el a játékát, de már rájött a Drágám, hogyan kell gurulni, így ez a gond is megszűntKép

AndiKép
De el vagy Te kényeztetve!!! Csokornyakkendő megvolt???

NaliKép
Na végre, már kezdtem aggódni, hogy baj van!
Nagggggggggyyyyyyyyyyyon jók a képek!!!

Tegnap este megint vendégeskedtünk, tündéri volt a csaj, a barátnőm férjével rögtön lepacsizott, állandóan vigyorgott rá és huncutul a szeme sarkából lesteKép Ilyet még nem csinált, úgymond idegennel.

Ma reggel útra keltünk, fel Biatorbágyra párom munkahelyére, a családi kedvezményhez pecsételtettük le a nyomit, hogy holnap be tudjam vinni melóba, aztán ha már ott vagyunk, elmentünk Budaörsre először az Auchanba, utána pedig a TescobaKép
Kapott a leányzó egy-két melegítőnacit itthonra (600-700Ft), bébihamit, zoknikat. A Tescoban vettem magamnak mégegy gatyát (apa szerint már annyi gatyám van, hogy egy százlábúra elég lenneKépKépKép), a Rékának vettünk egy fürdőköpenyt (249Ft-ért!!!!, azt hittem dobok egy hátast!), nagy kiárusítás van.

Pusz:
Meli
Bnm
 


Hugi!

Én is minden szépet és jót kívánok.Azért próbálj meg többször jönni!

Andi!

Nem értünk utól benneteket,hisz már ti is híztatok a mérés óta.Meg különben is ma fogyózik.
Most én is Pampers törlőkendőt vettem.
Az nagyon jó,ha beindult az üzletetek.

Kriszta!

Ez nem sok amit mozgok.A terhesség előtt napi 100 percet tornáztam.A mostani meg sem kottyan.Többet kellene.De nem sokat alszom,ezért egyenlőre nem emelem az adagot.
Remélem,hogy vacsizni fog rendesen a lány.

Ildi
tfildiko
 
 


Hugi!

Örülök, hogy vagy, de jobbuljál mindenhogy. Már megszoktam, hogy nem veszed fel , ha felveszed majd egyszer megijedek, hogy baj van! Kép

Örülök, hoyg kukac rendben van, és tényleg édes, amit csinál. Annyit lehet rajta nevetni.Kép
GYere és mi majd helyrerakunk lelkileg. Jó?

Meli!

CSokornyaki elmaradt, de nagyon finom volt. Ilyen egy smucig apa Kép
Nekem életemben össz nem volt annyi nadrágom, mint neked az utóbbi időben Kép

Krisz!

Annyira közel vagytok apához és még is annyira távol! Kép
Meggyógyultatok már?


Ildi!

Remélem Noncsi evett rendesen.

Anna ma majdnem lezúgott az ágyról. Úgy hogy az apja mellette állt. Röptében kapta el. Eddig mindig mondta, hoyg nem esik le, nem esik le. Holnaptól már ő is azon van, hoyg jó helyen van a lány a földön Kép

Orsi!

Lesz ez még jobb is, rosszabb is Kép
Ördögi körből majd csak kiszabadultok!

MOst megyek.
Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok,

Nagyon le vagyok pukkanva, de nem tűntem el. Látom Hajni jelentkezett, örülök, hogy újra vagyKép
Mi küzdünk de nem adom felKép
K
kika
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!
Itt minden rendben.Délelőtt sütit sütök, mert vasárnap vendégek jönnek és holnap nem leszünk itthon.

Kika!

Miért vagy lepukkanva?

Szép napot mindenkinek!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Jó reggelt!

Meli!

Amikor a Noémi elalszik,kezdem is a tornát.Volt már,hogy abba kellett hagynom,de 35 percet azért alszik a lányka.Nem olyan sok az 500 felülés,már emelnem kell az adagot.8 perc alatt végzek vele.
Örülök,hogy sikerült bevásárolnod a lánynak.Nekem is kell venni pár cuccot a lánynak.

Andi!

A vacsinál sem erőltette meg magát,120ml-t evett.De ma már 140ml-t megevett.Két részletben.Már 4h-kor adtam neki,és 7h-kor.
Tegnap a mérleg is kevesebbet mutatott.Mindig fürcsi előtt szoktam lemérni.
Milyen sütit sütsz?Nekem arra nincs energiám.Az éjjel sem sokat aludtam.

Ildi
tfildiko
 
 


Andi!

Tegnap megnéztem a Tescóban azt a szőnyeget,amiről beszéltünk.A tiétekből is ki lehet szedni az állatokat?Félek,hogy a Noémi kiszedné,és megenné.Vagy ne aggódjak?Holnap elmegyünk a Corába,és ott is megnézem.A ti habszőnyegetek milyen?

Ildi
tfildiko
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Meli!
KösziKép VásárlásKép Ha beszabadulok valahova nálam is ez a végeKép

Hugi!
Ne tünj el megint!!! Egy kicsit olvass vissza, meglátod jobb kedved lesz!Kép

Kika!
Mindig csak mondod, hogy jössz... Kép Kicsit gyakrabban???Kép

Andi!
Mit sütsz?
Zsófit már nem nagyon rakom az ágyra, mert félelmetes amit csinál! Van, hogy négyet-ötöt fordul egy lendülettelKép

Ildi!
Ha még sokat beszélsz a tornáról, a végén még rászánom magamKép

Kriszta!
Hol jársz ma reggel??? Ugye nincs baj?

Hajni!
Gyere már!!! Ha ma nem hozol képeket, akkor is gyere!Kép

Eve!
Tanulsz?

Orsi!
Egy kicsit ide, egy kicsit oda...Kép

Pusz
Vendég
 


Szasztok!


Bea!
Elefántkönnyet, mert a barátnőm kedvence. Hiába akartam mást, de neki az kell .

Ildi

Amiénket is ki lehet szedni, de nem piszkálja ne aggódj. Most még Kép

MEgyek, mert most van időm sütni csak.KépA.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Én ezt a sütit nem ismerem.Milyen?

Bea!

Nehéz nekiállni a tornának.Nekem sincs kedvem hozzá.De szeretnék normálisan kinézni a nyáron a szűk felsőkben és a bikiniben.Ilyenkor mindig erre gondolok,és nekikezdek.

Ildi
tfildiko
 
 


Andi!
Azt hittem, a konyhában te vagy a főnökKép

Ildi!
Én elég rutinos fogyókúrázó vagyok, régebben még arra is képes voltam, hogy vettem egy méregdrága két számmal kissebb nadrágotKép Legyen ami inspiráljonKép De akkor még minden hétvégén buli, étterem, strand... Hülye hozzáállás, de amióta itthon rohadok valahogy nincs kedvem az egészhezKép Azért odafigyelek, hogy nézek ki, rendszeresen járok fodrászhoz, kozmikushoz, normálisan öltözök, de valahogy a súlyom most kevésbé izgat. Az a baj, hogy apának így is tetszemKép

Pusz
Vendég
 


Bea!

Apával beszéltem, azt mondta, hogy hazafele meglátogathatunk Benneteket, ha otthon vagytok egyáltalán. Arra fele jövünk haza.

Kb ebéd után mennék, de csak rövid időre.

Mehetünk?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Bea!

Apának jobban tetszettem,amikor volt rajtam még pár kiló.De én úgy nem érzem magam jól.Azért most is mondogatja,hogy szép vagyok,és neki így is tetszem.Neki le kellene fogyni,mert már 100kg.Állandóan piszkálom miatta,mert szeretném,ha vékonyabb lenne.
tfildiko
 
 


Andi!
Persze, hogy jöhettek!Kép Délelőtt kellett volna mennem Dávidért, de az előbb telefonált az "elődöm", hogy betegKép
Azért csörögj előtte, és akkor navigálokKép

Ildi!
Enyém apa is 100Kép Mondjuk a magasságához képest annyira nem gáz, de mióta nem dohányzik meghízott szépenKép Különben nekem is az tett be, magamra kaptam 16 kilótKép Meg utána a terhesség...Kép

Pusz
Vendég
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: