Új privát üzeneted érkezett!

Bea!

Azt hittem érted Kép

(Ez a 8,28 s hszhez szólt, azt hittem a vezetésre gondolsz,vagy mégsem?) Kép

Én sem vagyok toppon ma.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska!

Kaját még én sem tudom! Lehet, hogy megpróbálkozok egy virtuális tükörtojással!
Utána ugye befogad valaki egy pár éjszakára?Kép

Pusz

Bea
Vendég
 


Andi!

A mi kajabeosztásunkat olvastad? (mármint Eszterét Kép) Szerinted sok?

Kriszta

Kép
lujzika
 
 

 
 

Bea!

Miért, apának is ezt akarod adni? KépKép

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


LeesettKép Bocs, ma kicsit el vagyok varázsolva, pedig én az éjjel nem is vezettemKép

Pusz

Bea
Vendég
 


Lujzika!

Aha!Kép De utána indulhat a különbusz BerlinbeKép

Pusz

Bea
Vendég
 


Bea!
Várlak KépKép

Ezt most kaptam:

Hat szekely ul egy asztalnal.
Elottuk egy uveg butykos.
A legoregebb a szajahoz veszi, nagyot huz belole,majd tovabb adja.
Vegigmegy a butykos, az utolso visszateszi az asztalra.
Majd az elso megszolal;
-Petroleum.
Mire az utolso;
-Az. Kép

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Krisz!

Szerintem a déli a sok csak, a többi jó. Mármint nem tej kéne, hanem viz vagy teácska.
Nálunk kifejezetten erőltetik a tejpépet. Abból 150 ml-t mondott a doki. De jó , mert bedagad a pociba és csend van.Olyankor úgy néz ki, mint a jóllakott napközis!
De azért nem szentírás amit irok.
Hú ezek miatt még lehet, hogy kapok valakitől. De én csak azt mondom, ami nekem bejött és a doki is ezt mondta. Ha segítek vele akkor örülök.
Bár Kika gyerkőce előtt lehet, hohgy nem állok meg! Kép


Chello!

Még nem ért ide a mail! Kép Ebből csak este lesz valami.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Bea!

Az volt a baj, hogy nem vettél vezetési leckéket! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Az az igazság, hogy Eszter picikének nagyon hasfájós volt, és azóta kamillateát iszik. Régebben jobban édesítettük, ma már nem annyira, de a sima vizet nem issza meg. Már próbáltam egy párszor és hiába szomjas, azt nem issza.
Jut eszembe, már régen akartam kérdezni, hogy mi az, amivel kr.cukron kívül édesíteni lehet. Mert nekem azt mondták, hogy a méz és a szőlőcukor allergizálhat???

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Krisz!

Én vettem gyümölcs cukrot. De szuper babateák vannak, miért nem próbálod meg és abba még az sem kell! Én is teát adok kaja közben.
Pusz, ,mert apa hazajött a Tb-től és éhen halunk.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Chello,
Babysense előtt maxi cosi phone nevű csodánk volt, na az riasztott be és kiderült, hogy gagyi a készülék. Annát kivizsgálták nem volt apnoeja hála. Ezek szerint Te is bent aludtál a baba mama szobában? Én is ott töltöttem egy éjszakát, még szerencse, hogy volt ilyen lehetőség mert a gyerkőcöt tutui nem hagytam volna bent ha én nem maradhatok.
Mucska,
Alváslabor: bent alszol a gyerekkel egy éjszakát és vizsgálják az alvását, elektródákat tesznek rá, plussz monitorizálják. Anna nagyon nehezen bírta a fején lévő elektródákat keveset és nyugtalanul aludt ezek miatt. Amúgy úgy nézett ki mint mikrobiKép Reggel azonban ezeknek a levételét nem kíbánom senkinek csak ragasztva voltak a kis bőrére de ami sírást rendezett amig leszedték na akkor sírtam vele én is, pedig nem fájt, csak kicsit húzta a bőrét és az alkoholnak hideg érzete volt. Alig tudtam megnyugtatni.
Azóta lelkiismeret furdalásom van rendesen, hogy az alig 1 1/2 hónapos gyerekemet minek tettem ki amikor bevállaltuk, hogy még a normál kivizsgálsáok mellett ezt is végig csináljuk.
Túlaggódtuk a dolgot valszeg, de riasztott az a dög és nem mertük nem végigcsinálni, mostmár tudom, hogy felesleges volt, mert Anna egészséges és hála jól van, de akkor nem tudtuk mit csináljunk és persze mint minden szülő mi is azt gondoltuk ezt meg kell csináltatni.
Amúgy sokat gondolkodtam azon, hogy én ha tudnám mert hallottam róla, hogy létezik a bölcsőhalál, akkor rizikóznék e készülék nélkül lenni és plussz még hason is altatni a gyerkőcöt. (Noha nálunk sem volt semmi előzmény és a kockázati faktoraink nullák voltak.)
Lehet, hogy túl parás szülők vagyunk???

Lujzika,
Ti jó sok napot töltötettek bent, mi egy éjszakát és egy napo az alatt minden vizsgálat meglett ( szemészet, neurológia, ideggyógyászati vizsgálat, belgyógyászat, mellkas rtg, szív uh, kardiológia, vér vizelet vizsgálat )

Kika
kika
 
 


Gyerekek!

Sok lett az álom manó, mert már az előbb megnéztem a gyereket, hogy biztos csak alszik e. Szerencsére igen.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kika!

Azt gondolom, hogy nem vagytok túl parásak.
Nekünk azért nincs ilyen készülékünk, mert én nem tudnék mit kezdeni a helyzettel, ha beriaszt. Akkor meg semmi értelme, ha nem tudok segíteni.
Azt hiszem, hogy elég rögös utat jártatok meg eddig, ahhoz hogy előzmények nélkül is aggódj.
Az a lényeg, hogy te biztonságban tudd Annát, az meg, hogy ki mit gondol az ő dolga.
Ha valamire rákattanok a gyerekkel kapcsolatban azt az én fejemből sem lehet kiverni. A múltkor tudtam, hogy a sapka csapta ki a fejét, de csak elmentünk a dokihoz. Megnyugodtam és kész. Inkább utólag nevessünk, hogy parázunk, mit sírás legyen a vége.
Pusz: A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska,
Mi azóta elvégeztük a Madarász utcai tanfolyamot és persze elmentünk egy életmentő és újraálesztést megtanító vöröskeresztes tanfolyamra, soha ne legyen rá szükségünk )mármint erre a tudásra) de mi is rájöttünk, hogy felesleges a készülék ha helyzet van és nem tudunk mit tenni. Most így a lelkem megnyugodott, de azokat a napokat nem kívánom senkinek. Most már biztonságban tudom Őt.
Főzés: nálam tejfölös pulyka lesz tésztával.

Kika
kika
 
 


sziasztok!

Kika: ne is legyen! Hogy van Anna? ÉS a fejed? Ez a keringő front nekem nagyon betesz! Alig tudtam reggel felkelni Kép ÉS fáj megint a fejem Kép

MEgjártam az olmányirodát Kép Jogsi max. 1,5 hét múlva!

Nalika: van már ötleted anagramma ügyben?

Lujzika: hogy van Eszter?

Zsuzsa
zerko
 
 


Kika, Mucska!

Szerintem egyáltalán nem para, ha aggódunk a babáinkért! Azt hiszem, írtam már egyszer, nekem Andris nagynénje mondta (ő gyerekorvos mellett asszisztens), hogy inkább 3-szor mondja a doki, hogy minek jöttünk, mint csak 1-szer azt, hogy miért nem ???? És én ehhez is tartom magam!

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok!

Sajna nagyon kevés idöm van a netre, mert Andriska még mindig betegeskedik, de ugy érzem reagalnom kell a dolgokra, mert mégiscsak rolam volt szo. Nem akarok am lapitani, mint sz@r a fübenKép

Nalika poénja: bevallom, elsö olvasasra rosszul esett, kb 5 percig bosszankodtam rajta, aztan tényleg nem érdekelt és nem allt szandékomban foglalkozni az egésszel. Nalikaval a masik topikban is mindig normalisan "beszéltünk" és a talin is jol elvoltunk. Ezért is esett rosszul a dolog, de ezek szerint félreértettem. Szerintem maradjunk annyiban, hogy egy rosszul elsült vicc volt és kész (Swen tölem teljesen függetlenül szintén negativan értelmezte).
Egyébként ez a net hatranya, hogy sajna történnek ilyen félreértések. Mindenesetre a Liz Hurley-s hasonlat mar jobban tetszettKép

Kika, sajnalom, hogy miattam összevitaztatok Swennel, emiatt egy kicsit lelkiismeret-furdalasom vanKép

No, ennyit erröl, tovabbi jo dumcsizast, most mennem kell a kis SzörcsögömhözKép

Sok puszi
HiuSüncsi
süncsi
 
 


Süncsi!

Jó csaj vagy!
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Kika!

Ez nagyon jó hír!! Azt lehet tudni, hogy hol leszel, vagy még nem akarod elkiabálni?

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Bárki küldte Kakócát, köszönjük szépen Kép De egy picit puhábbat is küldhetett volna, szegénykém jól megszenvedett vele. Ilyen kakink még nem is volt, ami kipotyogott volna a pelusból!
Na mindegy, de legalább megvolt Kép
Hisztimanót, köszi nem kérünk mára Kép

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Lujzika,
Németo de még korai erről beszélni Kép Majd januárban kiderül, hogy igen-e és oda-e? Na most jól belegabalyodtam a mondatombaKép
Amúgy már volt róla szó korábban is csak a terhességem és Anna születésére való tekintettel jegelték a dolgot, nekem annyira nem fűlik hozzá a fogam...ed mindegy

Süncsi,
Ne legyen lelkiismeret-furdalásod a Swen és én közöttem fennálló nézet különbségek már korábbiak, amiket nem sikerült tisztáznunk. A Swen-féle gondolkodás mód és életstílus az enyémtől merőben eltérő, itt a babaneten előjöttek a különbségek és valszeg az életben sem értenénk meg egymást. Ennyi.
Jobbulást Andriskának!Kép

Nagyon tevékeny voltam ma Kép előszedtem az összes téli cuccot és Anna cuccaiból is már mostam két adagot, közben persze dzórakoztatnom kell Kép Ez az esős idő frontot is hozott? Mert ma nagyon nyügi, na most el teáztatni.
Kika
kika
 
 


Szia Süncsi!

Azért megnézhetnél egyszer engem is a 9 kg-os, hetvenvalahány cm-es Eszterkémmel Kép
Pedig én is hiú vagyok ám (156 cm-mel)! Kép

Pusz

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Kriszta, hogy simán engedték az túlzás. Én protekciós voltam mert a gyerekorvos ismeri a doktornőt. Csak én aludhattam ott a férjem nem de egy 10 nm-es szoba volt 3 anyukának, nappal pedig közös szoptatós szoba volt ahol néha 10-en is megordultak. De legalább volt hol lenni. Ott is az volt, hogy vihettem a vizsgálatokra, én etettem, én tettem tisztába de azért néha rám szóltak, hogy miért veszem ki a kiságyból a gyerekem? Annak viszont nem örültem amikor leküldtek a röntgenre és meg kellett volna egyedül tartanom Noncsit kinyújtott pózban, egyik kezemmel a két kezét másik kezemmel a két lábát és még nem tudom mivel az állát, hogy ne mozogjon. És nem fektetve hanem a levegőben, mindezt 3 óra alvás után idegbetegen. Kép

Kika, igen ott aludtam a mama szobában ha egyről beszélünk. Én a régi szárnyban voltam a Koraszülött osztályon, nem a felújított részben.

Mucska, Te leveled átjött, válaszoltam de úgy látom csak este fogod megkapni. Noncsi nem akar enni rendesen. És most már aludni sem. Kép

Megyek hozzá, elköszönök,

R.
chello
 
 


Csak egy gyors, közben felhasználó lettemKép
Látjátok, hogy már két archivumunk is van?KépKépKép
Chello,
Mi is ott voltunk abba a szobába, a riasztás kivizsgálást a Koraszülött intenzíven csinálják.
K
kika
 
 


Na beleolvastam a másik topikba és örömmel látom hogy kezd rendeződni a helyzet!
Igy helyes!

Pusz mindenkinek és ha délután nem vagyok akkor nem mentem másik topikba! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Szia, Zsuzsa!

Bocsi, de csak most vettem észre, hogy írtál Kép
Köszönjük a tegnapi köszöntést Kép
Eszterkém jól van, csak épp az előbb írtam, hogy ma olyan keményet kaksizott, hogy kipotyogott a pelusból. De hát mindig sütőtököt csak nem adhatok neki? Kép Mert ha azt eszik, akkor utána minden OK!

Kika!
Akkor mégsem olyan jó hír? Na mindegy, ha mégis jönnétek, én azért nem bánnám Kép Azt azért már lehet tudni, hogy melyik vidékre?

Chello!
Na mi arról, hogy a férjem maradhasson, nem is álmodhattunk! Késő este (10 körül) értünk be, és engem minden áron haza akartak küldeni, mert hogy akkor már csak nagyon keveset szopizott. De aztán egy nővérke jóindulatából maradhattam. De azon teljesen kiakadtam, hogy abban a légzésfigyelőben, ami Eszter ágyában volt, nem volt elem, erre kivették egy szerencsétlen kisindiánéból (2 hónaposan volt vagy 3 kg), mert neki úgyse kell!
Remélem, azért Noncsikának jobban alakul a napja Kép

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Kika!

Kép

Erről a múlt héten még nem is álmodtál, mi?
De ma tényleg tevékeny vagy!

Chello!

Még mindig nincs levelem, mert a levelező már b sem jön. Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Én megpróbáltam, de szerintem nem sok
sikerrel Kép !

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Krisz!

A lényeg a próba.

Itt meg megy az élet tovább, ha csak le nem kapcsolnak a netről.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Én is így vagyok vele Kép

Nem mondták, hogy meddig tart a karbantartás?

K.

Kép
lujzika
 
 


Lujzika,
BajorországKép
Kika
kika
 
 


Kika!

Az sokkal-sokkal jobb, mint Berlin! Annyira ne bándd, ha sikerül! A bajorok tök jó fejek, és a vidék is gyönyörű, Anna nagyon jó levegőn nődögélhetne!

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


A " hétalvónk " hol van?

HAjni!

ÉBRESZTŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ!!!

Krisz: elvileg 17-ig.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Olvastam.............
Hát nem semmi mennyiséget termeltetek megintKép

Andi,
akkor tényleg jól tippeltünk KrisszelKép

Megjött a lányom útlevele!!!!

Süncsi,
már mea culpáztamKép De tényleg nem sértőnek szántam a dolgotKép Egyszerűen kapcsold össze a múltkori írásommal, ahol a szeretet átadásáról írtam neked. És akkor máris rájössz a lényegére, hogy a férjed után Andriska is a tenyerén fog hordozniKép Most már érted mire gondoltam?? Csak hát az én fogalmazás kettesem...

Mindjárt jövök, de a fiam rendszerint ilyenkor kakil, ha itt ülökKép

Hajni
nalika
 
 


Szóval a fiam útlevele nem jött megKép Izgalmas, mi?

Lányok, én megjövök, ti eltűntök??? Ez nem ér!!

Kriszta,
mi van a lábujjaddal??

Ja, és köszönjük szépen a kakimanót, jó nagy adagot hozott reggelreKép

H.
nalika
 
 


Szia Hajni!

Csak közben megebcsiztünk, illetve csak Eszter, illetve ő se igazán KépKép Megevett egy negyed üveg sárgarépás krumplit, aztán ivott rá 20 ml tejcsit, és most elaludt. Annyira nem izgulok, hogy éhen fog halni, mert van tartaléka rendesen Kép Csak kíváncsi leszek, mikor lesz legközelebb éhes.
Mikor utaztok? És hová?
A lábujjam még mindig sz@rakszik, pedig már kentem rá mindent (alkohol, Betadine, meg vmi gyulladáscsökkentő Sunride csoda) Kép
Lehet, hogy egyszer csak leesik Kép

Nálunk is járt egy Kakóca, de megfagyott Kép, legalábbis olyan kemény volt!

K.

Kép
lujzika
 
 


Ehhez mit szóltok?

Kép

Ti melyiket választanátok ??? Kép

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Nalika!

Itt vagyokKép Éppen fogyókúrás karamellás kalácsot tömök a fejembe, amiről az első harapás után derült ki, hogy lekvárosKép Gondolom, elcimkézték, nem baj jó ez is, csak sz.r amikor rákészülök valamire, és nem is az!
Apának tavaly úgy küldték ki a jogsiját, hogy csak néztem...be volt dobva az udvarra! Postaládánk nem volt, mert akkor lett kész az új kerítés és még nem volt felrakva, a jogsi meg a földön hevert, még jó, hogy én találtam meg, nem valaki másKép Addig azt hittem,hogy az ajánlott leveleket alá kell írni, de tévedtem...

Ébred a lány...

Pusz

Bea
Vendég
 


Hajni!

Te is fogyózol? Kép Én meg most kaptam apától fogyókúrás friss túrós pogit Kép

Posta Kép Kész röhej, amit csinálnak. Otthon egy hétre szabira ment a mi postásunk, kaptunk helyette egy enyhén alkoholista helyettesítőt, és mindenáron anyukámnak akarta odaadni a szembeszomszéd nyugdíját Kép

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a nagy bevásárlásból. Andikám nem költöttem egy fillért sem, nagymama vásárolt helyettünk Kép

Vettünk egy csomó tök jó body-t, meg ujjatlan rugit (ezt hogy hívják hivatalosan?) meg kantáros farmert ami bélelt, sapit, overállt, zoknit, takarót. Azt hiszem ennyiKép

És még csak főznöm sem kellett mert gyros volt az ebéd.
Csak az volt a dolog szépséghibája, hogy megfagytunk. Olyan rohadt szél van, hogy csak na.

Mazsiból meg PisiMókus lett mire hazaértünk. Kép
Most evett, és letettem aludni, és elaludt!! Igaz hogy csaltam, és leengedtem a redőnyt, hátha így jobban megy neki.

Ez az alváslaboros dolog nem hangzott túl jól! De igazatok van, én sem hagytam volna annyiban a dolgot.

És én a cicát választom ha lehet...
Amatőr
 


Helló!

"Látom" zajlik az élet, pörögtök rendesen!Kép

Csajok, szerintem a kakimanó ma meg van zavarodva rendesen, nálunk is járt már kétszerKép Csak szerencsére Lujzikáékkal ellentétben a mienk nem vagyott meg, legalább is annyira.

Ilyen pocsék időt, utálom az esőt!!!!!!!!

Ja, és a kakimanón kívül a védőbanya is meglátogatot minket!Kép Szerencsére csak dicsérte a leányzót, hogy milyen szépen fejlődik!(szerencséje, mert bokán rúgtam volna). Főleg, hogy két hónappal ezelőtt járt itt.

MucskaKép
Eldöntöttétek már, hogy építkeztek vagy sem???

Mi most bővítünk, az idegeim sokszor cafatokban, a hajam, meg mint aki a 220-ba nyúlt!! Sógorpatji csinálja a brigáddal. Hát igaz a mondás, rokonnal ne kezdj.

Találós kérdés! Hogyan kell a 12-őt két egyenlő részre elosztani???
Kőműveséknél 7-5! Ez a művészet ám!!! És keresik, hogy az 5-höz hol a 6. Hát ezért nem lehet mindenki kőműves, mert ehhez tudomány kell!!!
(Reggel a bumerángban is pont e szakma nagyágyúit vesézgették!!! Jókat rögöhtem!!

Melinda
Bnm
 


Nalika: akkor kostanában gyakrabban megy felétek a kakimanó? Bon Your, vagy a lányok?
ÉS így többet eszik Timi baba is?

Nálunk a hozzátápi óta minden oké! Kaka van bőven!

Amatők: akkor a nagyi bőkezű volt! MErre jártatok?

ZS
zerko
 
 


Jó, azért vannak rendes postások isKép Lásd férjem, de ő csomagozikKép
A leveles is ismer, de ha a férjem még bent van reggel, akkor az ilyen fontosakat egyből a kezébe nyomja.
Egyébként erre rá volt nyomtatva, hogy nem szabad bedobni, és ha jól emlékszem a személyim is úgy jött meg 2 éve..

Bea,
Ezért én biztos beszóltam volna a postára!!
így jobb, ha nem kommentálom a postásotokatKép

Kriszta,
lefényképezzem az épp aktuális kedvenc csokimat???
Ennyit a fogyókúráról nálam...

H.
nalika
 
 


Én a cicát kérem!

Amatőr Hajni!

Kérem a mamikát! Ha kifogy a pénzestárcácskája, becsszóra visszaküldöm. Én is így szeretek vásárolni.
Épitkezés: esetleg tavasszal, mert pénzügyek máshogy alakultak. Egyenlőre.

Bea!

Nem illik ilyen kalácsokat leírni!
Vagy legalább küldenél belőle. Jó lesz lekvárosan is!

Tök jó pont az sír a legjobban, akinek az autói ilyenekkel van tele állandóan Kép
De ide nem hoznak. Kép
Reggel raporta hívom a fiúkat az tuti, hátha marad fent valamelyik autón valami jó.Kép

Nekem ma kiadták, hogy a madártejet is meg kell csinálnom.
Na megyek, mert a lányom mászik.
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


A.Hajni,
ujjatlan ruginak hívjákKép nagymamiKép de rendes volt tőle!

Zsuzsa,
hát nem tudom, minek az eredménye a kaki, de olyan csendben lapított veleKép Van Bon Jour is, meg sima dobozos baracklé isKép De nagyrésze még mindig víz annak amit megiszok (lásd csokoládés kalóriaKép)
Én még várnék most a hozzátápival, de csak azért, mert ugye a Peti köhögése lehet, hogy allergiásKép És őt már ilyenkor etettem. Nem tudom van-e köze egymáshoz?? De már azért Tüncsinél is lecsúszott egy kanálka húsleves vmelyik napKép

H.
nalika
 
 


Na, akkor nektek is megmutatok a hurkáinkat, mert nem jártok odaát! (Kika kivétel)

Kép

És már ébredés is van. MEgint csak 50 perc volt. JA! Volt már egy fél órácska is reggel óta!

Zs.
zerko
 
 


Nalika: húslevessel indítottatok??? Kép
zerko
 
 


Zsuzsa,
hát az úgy történtKép hogy épp akkor nyügizett, mikor ettünk volna. Így az ölemben volt, és annyira, de annyira kívánta, hát kapott egy kicsitKép De pszt!!
És én már odaát megdicsértem a képeketKép Azok az édi hurkák!!!

H.
nalika
 
 


Szia Melinda!

Hú az épitkezés neked szólt volna..
De isten bizii, összefolytak előttem a sorok.
Gondoltam pedig Rád egész délelőtt!
Most elmegyek egy kicsit sirdogálni, jövök nemsokára.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: