Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A múltkor rosszul írtam a II-es gyerekklinikán kell fizetni a 6000-et egy csipő uh-ért.

Angyalka nem Valent doki miatt lett Valentin, habár lehetett volna de ez eddig eszembe se jutott. Azért lett Valentin, mert a családban a párom féltestvérét Bálintnak hivták, sajnos nem ismertük és nem is fogjuk sajnos már megismerni mert meghalt és mivel Bálint rengeteg van a családban. Igy Valentin lett.

Timi örlök, hogy kezd rendbe jönni minden. :-)

Dina hol vagy? Tessék jelentkezni:-) Várunk!!

Nálunk Lili beteg lett keddig itthon. Liliéknek most van bizi osztás, ha jól tudom. Hát nem lett a legjobb, nem nagyon tett jót a váltás. De megígérte az év végi jobb lesz. A tanítónéni azt mondta egyre jobban megy minden, jajj csak az a matek ne lenne. A szorzás nagyon nem akar megmaradni neki:-(
És már nem tudok mit csinálni vele. Most társasjátékot rendelek ami számolásos:-) A tanárnő minden nap kikérdezi. Egyszer csak menni fog:-) Reménykedem:-)

Fiatal úr ma megkapta az első oltást. Kicsit sírtunk, de ahogy anya cicijét bekapta megnyugodott:-) Most itt alszik a kezembe:-) A 2 hós oltásnál lehet láza vagy bedagadhat a combja?

Nektek a bcg oltás milyen volt nekünk sebes, de olyan mintha száradna le vagy ez majd ki fog fakadni vagy ahogy hizik szét megy, tudjátok úgy eltünik?

Sára olvastam hogy kendőbe viszed sétálni? azt én nem ismerem, ez olyasmi mint a kenguru? A gerincének nem árt? Hol lehet többet tudni róla? Milyen árban van? Köszi a választ! Ha nem te irtad bocsánat, de mintha nálad olvastam volna.

Megyek Lili is dajkálni:-)

Puszi

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Brik,
2 hós oltásnál láz lehet, bedagadni állítólag nem szokott, borogatni nem kell. Ha láz nem lesz most, akkor a többinél sem lesz. Nálunk este lett tőle hőemelkedés, de a szívgond miatt már azt is csillapítani kellett. Két napig lehet láz az oltástól, ha harmadik nap is tart, már mástól van.

bcg leszáradhat, de újra begyűlhet, kifakadhat, sebesedhet. Mindez normális, ha vasalt ruhát adsz rá, nem kell vele semmit csinálni. Nálunk hétfőn fakadt ki...

Kendő: nekünk is van, gerincnek nem árt, bele tudod úgy kötni, hogy tartsa egész hátát, buksit. Én nagyon szeretem, de itt többen is kendőznek, úgy tudom. nézd meg itt
http://www.mc.hu/termek.php?id=2070

Tücsi
20150827140659
 
 


Sziasztok!

Valószínű hétközben ritkábban jövök majd,mert végre kimozdultunk itthonról! :roll:
Reggel korán viszem Zsoltit oviba,ha Bandi nem dolgozik.Rebit ő viszi suliba a Hannával.Aztán hazajönnek,nem sokra rá én is megérkezem.Majd 1/2 10-kor elindulok Hannával vissza Telkibe(Rebi is idejár suliba)a CSANÁ-ba.Most van a szoktatási időszak,jövő hét közepétőlmár reggel megyünk és ebéd előtt jövünk el.Aztán majd ebédre is marad,utána meg alvásra.
Ha a párom dolgozik,akkor ő megy reggel Zsoltival,és vissza felé leszáll melózni,munka után meg megy vissza Zsoltiért,hogy nekem ne kelljen Hannával annyit buszozni meg BKV-ni,így azokon a napokon Rebi az "enyém". :roll:

Munka ügyben jövő héten kapok végleges választ,ma legalább is azt mondta az áp.igazgató.Még arra is van esélyem,hogy osztályra kerülök,mert a mostani gárda szeretne még egy szülésznőt.Aztán,hogy az igazgatás belemegy e az jövő héten kiderül! :roll:
Nagyon bízom benne,hogy jövő héten lesz már állásom,vagy az asszisztensi vagy a szülésznői!! :wink:
Drukkoljatok nekem!!!!!!!!

Különben Zsoltinak nagyon tetszik az ovi,nagy szeretet veszi körül!Ebben az intézményben tényleg olyan emberek dolgoznak,akik a szívüket adják a sérült gyerekekért!A takarító személyzettől a gyógypedagógusig,mindenki nagyon aranyos!Zsolti hamar bevágódott náluk,megszerették.Vele azért kevesebb dolguk van és még beszélgetni is tudnak vele.Sajnos itt a legtöbb kisgyermek nem vagy alíg beszél.A ZSolti csoporjában egy enyhe autista kislány van(a többiek jelenleg betegek)mindig odabújik hozzám,és puszit küld amikor elmegyünk Zsoltival.
Tegnap már evett is Zsolti,ma nem igazán,de azért mindenből egy-egy falatot!
Minden 2.héten elmennek busszal kirándulni.
Szóval úgy érzem helyesen döntöttem,hogy ideírattam!

Bocs,hogy most csak magunkról írok,de fáradt vagyok.Holnap jövök és reagálok az írásaitokra!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 

 
 

Sziasztok!


Megvagyok, élek. Köszönöm ahiányolsát, aggódást!

Ma befejztema félévet, és elsőre sikerült minden és közepesnél rosszababt nem kaptam.
Nagyon büszke vagyok magamra!

Olvastalak ám titeket, és nagyon gratulálok mindekinek!

Most megpróbálom valahogy felépíteni az életem.
Tényleg csak Kata tartja bennem a lelket, de miatta muszáj jobbank lennem.

Most ennyi, lelkileg és fizikailag hulla vagyok!

Pusszantás

Kép
anid
 
 


Sziasztok!

Anid!
Gratulálok és bizony büszke lehetsz magadra! :lol:

Az új életed felépítéséhez pedig kitartást kívánok!
Tényleg!Remélem minél előbb sikerül!

Timi
Nem semmi menyit utaztok egy nap! :shock:
Ha dolgozol akkor hogy lesz?

Kép

Jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok!

Sárával összefutottam minap a virtuális térben, és mondta, hogy hiányoltok. Köszi szépen!

Úgyhogy most benézek, de nem állítom, hogy sikerült visszaolvasnom mindent. Azért a fő dolgokról értesültem, úgyhogy gratulálok nagyon az új pocakosoknak, nagyon örülök!!! Dina, téged is olvastalak, rád meg külön gondolok sokszor.

Velünk minden oké, lassan normailzálódik az életünk itt kint. Egyelőre az uram van itthon Mátéval, sok itt a kisbabás család, úgyhogy van is már egy kör, ahova járni szoktak. Egy utcával arrébb is lakik egy magyar anyuka, meg sok a park, ahova tudnak menni sétálni. A játszóterek nagyon durvák: nagyok, szépek, különlegesek, csak éppen a legtöbb gyerek bölcsiben van már 10 (!) hónapos korától (sőt, az már későnek számít), úgyhogy napközben nem nagyon vannak a játszón. Ami elég fura.

Én dolgozom, élvezem, magyar az összes kollégám, úgyhogy kicsit olyan, mintha otthon lennénk. Szerencsére nem kell megszakadni sem a munkában, de azért kitölti a 8 órát, szóval egyelőre ideális. Persze, még próbaidős vagyok (9 hónap a próbaidő - vicces mi? :lol: )

Hát ennyi.

Még egyszer nagyon örülök mindenkinek, vigyázzatok magatokra, gyönyörűek a gyerkőcök (már aki rakott fel képet). Igyexem majd még erre járni.

Sok pusz,
Rita

Kép

Kép
rita81
 
 


Sziasztok!

Továbbra sincs otthon netünk, ezért ismét egy internetkávézóból írok.

Olyan sokat írtatok, hogy nem sikerült a végére érnem, így nem leszek teljesen up to date, de legalább adok életjelet magamról.

Először is köszi mindenkinek az összes gratulációt, aranyosak vagytok!
Én már voltam a vérvételen, uh-n és a védőnőnél is bejelentkeztem, van kiskönyvem és szorgalmasan hordom magamnál :)

Az aggódásomról annyit, hogy a dokim elküldött egy 12. hét utáni ún. komplex vizsgálatra, ami kiderítheti az esetleges problémákat. Remélem nem találnak semmit. Ez egy spéci vérvételből és egy genetikai uh-ból áll, ilyet csinálnak a Czeizelék (Timi, gondolom nálad is ez volt), de én az Istenhegyi útra megyek. Majd beszámolok az eredményéről.

Egyébként mostmár elmúltak a bajaim, nem vagyok rosszul, tökre élvezem a még nem látszó terhességet, és álmodozom róla.
Sanyikának jön a foga, szenvedünk vele rendesen, plusz folyik az orra, köhög, szegénykém már biztos nagyon unja az orrszívást...

A névnaposoknak és a szülinaposoknak utólag is minden jót kívánok!!!

Most ennyi, próbálok még visszaolvasni.
Ha nem írnék, legközelebb jövő hét szombaton jövök.
Addig is legyetek jók!

Sziasztok,
Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


Sziasztok!

Először is minden Áginknak boldog névnapot így utólag is!

Timi!
Nagyon örülök, hogy végre ilyen jókedvű levelet kaphatunk tőled! Szerintem jól döntöttél óvoda ügyében. Annál fontosabb nincs, mint hogy Zsolti szerető légkörben legyen! Szakemberek közt pedig biztos nagyon hamar fejlődik majd!

Jó kis logisztikának tűnik az utazásotok, de biztos hamar belejöttök!

A munkahelyhez szurkolok, biztos jó esélyed van!


Anid!
Jó, hogy jelentkeztél! Gratulálok a vizsgádhoz!
Gondolok rátok sokat!


Rita!
Welcome home!!!!!!!!!!
:D :D
Örülök, hogy jól vagytok és hogy jól érzed magad a munkahelyeden! Ezek szerint bejött a dolog!

Úgy hallottam, nyugat-európában sajnos ez a tendencia, hogy nagyon hamar visszamennek dolgozni az anyukák és a picik így
máris mennek bölcsibe.
Én nagyon örülök, hogy Magyarország nem így rendezkedett be, itt még az anyaságnak van igazi értéke!

Rita, Sára, Panzej! Ha hülyeséget monologizáltam itt, kérlek, javítsatok ki!
:oops:


Brik!
Lilinek jobbulást, biztos hamar belejön a tanulásba. Aranyos lehet a tanító nénije, ha tanul vele, segít neki!


Sajnos most csak egy kicsit tudtam visszaolvasni, bocsánat a többiektől!

Jó hétvégét!

Kinga
kgk
 
 


Sziasztok!

Hat igen, bekoltoztunk, bar meg sok a melo, a ferjem most is fur-farag, az egesz hetvegenk ilyen melokbol all.
Probalok gyakrabban jonni, csak azert meg mindig eleg hektikusak vagyunk, raadasul mamamat befektettek a korhazba, mert ilyen fura szedulese van es zsibbadnak a vegtagjai. Egyelore nem tudjak mi baja, talan jovo heten kiderul. Ezert is ideges vagyok.

Rita, Kinga, Hollandiaban 3 honap utan vissza kell menni dolgozni, addig kapsz fizetest a szabidra. Utana kivehetsz fizetesnelkulit asszem a 9. honapig, utana kirughatnak ha nem mesz vissza. A gyerektamogatas pedig haromhavonta utalnak asszem 50 Euro korul gyerekenkent, szoval turot, es ez minden. Multkor olvastam, hogy az EU-nak az egyik kerese az volt Mo fele, hogy szuntessek meg ezt az indokolatlanul hosszu GYES-t, GYED-et, es redukaljak egy evre... Vannak ervek ide is, oda is, de en azert orulok, hogy legalabb ebben nem lett szigoritas, igy van valasztasunk. Arrol persze senki sem beszel (asszem egy holland pofa ajanlotta ezt a megoldast egyebkent, hogy a magyar noket jobban be lehessen vonni a munkapiacra), hogy Hollandiaban a bolcsi (vagy inkabb babamegorzo) annyira draga, hogy a mama fizetese csaknem egy az egyben ramegy. De nem viccelek, kabe 1200, 1500 Euro egy honapra, szoval arra jo ez az egesz, hogy igy a mama meg tudja tartani az allasat. De penzt gyakorlatilag nem visz haza. Eppen ezert sokan valasztjak azt, hogy szakitanak a melojukkal, es bizony szerintem ott felenk Limburgben a csaladanyak 70 szazaleka haztartasbeli. Erdekes, nem? A roviditos intezkedes eppen a visszajara fordult.

Na, bocs a szajtepesert.

Timi, orulok a hireknek! Es Anid, neked meg nagy gratula! Gyere dumcsizni, ha van (lelki)erod!

Kinek all meg a karifaja, lanyok? Egyszeruen nincs szivunk leszedni. Pedig mar minden tele van tulevellel..
Nem csinalunk egy talit valamikor? Nincs kedvetek?

Tovabbi szep estet mindenkinek!

Anita

Kép
Kép
panzej
 
 


Sziasztok!

Az Agiknak utolag Boldog Nevnapot!

Dina, jo, h jelentkeztel, nagy gratula a vizsgakhoz, tenyleg buszke lehetsz magadra!

Rita, orulok, h jelentkeztel! :) es foleg annak, h ilyen jol erzitek magatokat.

Kinga, azt hiszem jol tudod. Fr-ban altalaban 2-3 honapot maradnak otthon az anyukak (van aki csak 6 hetet) aztan gyerek irany a bolcsibe vagy dadushoz.
Haaaat :? Sztem nagyon gaz.

En mindenesetre nagyon orulok, h itt szultem!

Timi, ezek jo hirek! Biztos nagyon megnyugodtal, h ilyen szeretet es gondoskodas veszi korul Zsoltit!
A dolog logisztokai resze biztos nem lesz egyszeru, foleg ha dolgozol. Remelem azert menni fog.
Az allashoz szurkolok, kivancsi vagyok mi lesz!

Lilla, a multkor kerdezted, h mi lehet Ranpo Evivel. A multkor irt par sort mail-ben, heti par oraban ujra dolgozik, azt irta meg, h "beugrik" ide vmikor.

Dorka is jelentkezik talan valamikor jo hirekkel.

Brik, kendo 8)...
A hordozast egyebkent tejszaporitasra is ajanljak. Minel tobbet vagy a baba kozeleben annal jobb. :)
Nos attol fugg mennyi ideig akarod hordozni Almost. Gondolom ez attol is fugg, h mennyire valik be. Egyebkent korabban szuletett babaknal kulonosen ajanlott!
Nekem 2 kendom van, egy rugalmas es egy sima.
A rugalmas pici babaknal ajanlott, de 10 kg-ig lehet hasznalni. Nagyon kenyelmes, Pirivel nagyon szeretjuk, most is abban szuszog. EGy hatranya van, hogy haton hordozasra nem annyira jo.
Itt meg tudod nezni, jo forras (a lany a babaneten is elerheto, ha kerdeznel tole): http://www.babakozelben.hu/

Azon az oldalon talasz kotos kengurut is. Az az elonye, h nem kell a kotesekkel bajlodni, ha ez nem tetszik. Szinten mini kortol hasznalhato.

Ha sima kendot szeretnel en a Nandut ajanlanam (az is magyar). A "szakik" nem annyira szeretik a kismama felet (Tucsi, bocs), mert a szovese miatt nem tul rugalmas, igy nem annyira kenyelmes.
http://www.bababolt.com/
Ha ilyen kendod van ingyen elmehetsz tanfolyamra a Minimanoba (de a leirassal is lehet boldogulni).
5900 Ft. Lehet ennel olcsobbat is venni. En is egy 2500 ft-os Bobitaval kezdtem, anyaga tul vekony volt, gyurodott es vagta a vallamat. Nem ajanlom.

Lilla, Moni, ma hallottam egy nagyon jot a radioban! A MAV zenekar olyan koncerteket szervez, amik kismamaknak szolnak :)
Most lesz az elso januar 31-en.
Ugy elmenttem volna egy ilyenre, sztem nagyon jo otlet!
http://www.mavzenekar.hu/koncertreszlet ... o=1&nap=31

Pirinek nagyon nem jon be ez a dilis ido, ma eddig nem sikerult leraknom 1/4 oranal hosszabb idore. Csak rajtam vagy a kendoben hajlamos aludni.

Vincusnal anno irtuk, h mikor mennyit szopizott. Hat a kiscsaj "kicsit" tobbet zabal :lol:. Többet is hizik! A multkor vegul 17 szopizassal zartuk a napot :shock: Egyelore ejszaka tartja a 3 orankenti evest. Nappal neha tobb. (Tegnap volt a rekord, majdnem 5 ora telt el 2 szopizas kozott).
Vince ilyenkor mar max 6x evett, sokkal tobbet aludt nappal is es ejszaka is. Nagyon orulok, h igy alakultunk, mert Vincusnal ennek ellenere sokkal faradtabb voltam, mint most... Sokkal jobban elvezem a babazast most :)

Nem jo hirek: Z februar kozepen elutazik egy hetre Kinaba :shock: , hazajon nehany napra es megy Nemetorszagba meg egy hetre :(.

Cseragi?

Tundi drukkolok!!!!

Tali nem lesz valamikor?

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Vanda, boldog nevnapot utolag is! :)
saara
 
 


Sziasztok lányok!

Panzej!
Örülök, hogy beköltöztetek!!!!
Nálunk is áll még a karácsonyfa! Annyira szép, hogy nincs szivünk soha február előtt leszedni. És még nem is hullik. Miután Gézu fölborította, már nem piszkálja ő sem!

Nekem a szabadidőm nagy részét most az teszi ki, hogy szabásmintákat keresek a több tonna Burdámban. Ugye nem kell mondanom, hogy lovagot + hercegnőt! Rossmannból elkapkodták a hercegnős ruhát, vettem valami borzalmat a hajába, amit Gézu azonnal el is tört.

Alziza!
Megnézem majd ezt a festéket. Annyira öszefirkálták + kaparták a falat, hogy festésben gondolkodom én is!

Anid!
Nagyon ügyes vagy, kitartás! Örülök, hogy jelentkeztél. Mi újság Kata beszélőkéjével???? Nálunk Gézu feltalált egy új ragozást: viszlesz, hozlasz, eszlesz. Néha azon veszem észre magam, hogy így válaszolok én is neki. Puszi!!!!

Jó éjt!
Zsu

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 


Sziasztok,

Muzsu
A Burdának van weboldala, kerestem neked egy muskétást, az kb. lovag http://www.burdamode.com/History_%26_Fa ... ,deDE.html
bár én még nem nagyon tudom, hogy egy gyerek agyában milyen pont egy lovag, de nézz itt szét hátha találsz jót. A felső számot kell megjegyezned, bemész a Burda boltba és ott megveheted a szabásmintát.

Na megyek, mert nekem sincs itthon az uram és szalad a ház :?

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Sziasztok!

Saara, nagyon kedves vagy, de ilyen elvetemült még én sem vagyok, hogy a képeimmel foglalkoztassalak. A technikai részletekkel nem terhelek senkit, de a lényeg, hogy itt: http://www.babanet.hu/album/index.php?album=14686 megtekinthető Brúnó és Mira.

A kismama kendő iránt meg nincs különösebb elköteleződésem, csak ilyet vettem négy éve, mert az volt az egyetlen, amiről hallottam, úgyhogy nem kell bocsánatot kérni.

Kérdeznék én is: ha sétáltok, akkor a kabátodra veszed a kendőt meg a gyereket vagy alá? És mennyi ruhát adsz rá? Nekem ez okoz gondot, úgyhogy mi babakocsizunk kint.

Muzsu, nagyon jót mulattam a gyerekeid álmain. Jelmezezéshez én két ötlettel szolgálhatok. Az egyik, hogy egy barátom egyszer úgy lett gyorsan hercegnő, hogy egy kúpos-fátylas fejfedőt tett fel. A másik hogy a +bolondultunk, minden 1/2 áron nevezetű boltokban nagyon jó áron (4-500 forint/m) lehet mindenféle (néha kishibás, néha teljesen hibátlan) anyagot vásárolni. Jelmezgyártáshoz ideális. Van egy a Kálvin térnél a Kiskörúton, a Nagykörúton pedig a Király utcánál (vagy Oktogonnál?) és egy pedig a Baross utcánál (ez a kedvencem).

A karobos tortareceptet még keresnem kell.

Elmesélek nektek két dolgot. Az egyik, hogy két napja viccelődtem, hogy megeszem a Mirát - Brúnó odavetette magát közénk és közölte, hogy nem hagyja, majd megelőzésként jól megharapott. :)

A másik, hogy valamelyik este akkora pancsolást rendezett, hogy gondoltam, megtekintjük Mirával - életem egyik legjobb döntése volt. Mira hangosan röhögve (bocs, nincs jobb szó rá) figyelte, ezt ismételni fogjuk.

A külföldi példák alapján kérdeznék is tőletek, hogy ti hogy vagytok ezzel: ha nem lenne anyagilag nagyon nehéz (azaz egy fizetésből meg lehetne élni) - ti nem lennétek szívesen háztartásbeliek?

Tücsi
20150827140659
 
 


Sziasztok!

Saara, köszi a köszöntést! Jól esett!

Kendőzésnél (csipőnhordozás) én csak egy vastagabb nadrágot meg pulcsit adok rá és a kabátom alá kötöm. A kabátom alját is be tudom húzni egy kicsit, igy tuti nem fázik a lába.

Ha nagyon hideg van, akkor anorák, de alatta akkor csak egy body meg egy nadrág van. Ilynekor, ha elalszik, tiszta csutak a feje, mert olyan melege van. Sapka igen, sál néha, de kesztyű az soha.

Szép napot mindenkinek!

Timi, mi hir az állásról????????

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Tücsi!

Megnéztem a gyerekeket, csodálatosak!
Nagyon szépek, Brunónak olyan szép bőre van!

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Gabek!
Szuper ötletet adtál!!!!!!!!!!!! Most böngészem!!!! Én is gondoltam a Burda boltra, de a weboldal nem jutott eszembe. Amúgy lovagnak sok mindent ki lehet nevezni, Petinek varrtam egy kúpot egy fehér kereszttel a mellén. Rávartam egy fejet, szürke borzos hajjal, az apja meg gyufából készített kardot. Spárga a keze, benne a kard, és tök jó lovagnak tekinti.

Tücsi!
Ismerem ezeket az anyagboltokat, de ez sem jutott eszembe. Hétfőn megyek bevásárlókörútra.
Megnéztem a kölköncöket, gyönyörűűűűek! Mira ujjszopis képe teljesen megfogott!!!! :D

Puszi, Zsu

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 


Sziasztok

Mtm
én tuti háztartásbeli lennék, legalábbis addig míg a fiúk alsósok a suliban!
és nagyon édesek a gyerkőcök!

Sziasztok

erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Szép jó estét!

Sára rendeződött az alvás dolog, végeztetek a hurcolkodással? Nem semmi a 17 szopi. Igencsak cicinapja volt a lánykának. :lol: Kitartás a Z. nélküli napokhoz.

Még az jutott eszembe a Tücsi féle listához, hogy továbbra is szervezzetek kettesben programot Vincével. Mi is amikor a Janka már nagyobb volt elmentünk kettesben a Jencikével biciglizni, játszótérre, stb.

Anita, elég gáz a kinti otthonmaradás. Én biztos nem bírnám pár hónap után bölcsibe adni a gyerkőcöket, főleg, hogy anyagilag is ugyanott vagyok. De gondolom nekik ez a természetes.
A karifa nálunk már 31-én leköltözött a pincébe, ugyanis gyökeres volt.
Anyukádnak mennek a gyógymanók, hogy minden rendben legyen.

Anid, gratula a vizsgához, tényleg büszke lehetsz magadra. Legalább már ez megvan. Kata hogy van? Teljesen rendbejött már?

Vanda, utólag is boldog névnapot!

Rita, de jó, hogy jelentkeztél, jó hallani hogy minden rendben. Nem semmi az a 10 hó. Máténak hogy tetszik a kintlét?

Édesek a gyerkőcök, majd én is megpróbálok holnap küldeni képeket.

Lilla merre vagy?

Most megyek mert elalszok.
Jó éjt
Kata

Kép
Kép
angyalka2
 
 


Sziasztok!

Hú,nagyon sokat írtatok! :lol:

Tücsi!
Szépek a gyerkők! :lol: :lol: :lol:
Én igazából nem dolgozom mióta Alex megszületett!
de azt hiszem nekem szerencsém van! :)

Vanda!
Boldog névnapot Neked,így utólag! :oops:
Kép

Sára
Míg Z elutazik nem lesz segítséged?


Lilla
Tényleg,hol vagy? Kép

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Voltunk 1X a CSANÁ-ba Hannával,hát nem igazán tetszett.12 gyerekre van 2 nő,az egyik nem gondozónő,a másikat nem tudom,csak azt,hogy egészségügyis!
Valamint januárban felemelte az árat 3500ft-ra,amit elfelejtett közölni a telefonba,hisz dec.-ben amikor hívtam még 2500ft volt.
Előre kell kifizetni a hónapot,a szerződés szerinti napok után.A mi esetünkben kb.10 nap lett volna,az 35e,és az első hónapban duplát kell fizetni :shock: a felmondási időre!Valamint 10e ft beiratási díjat!Na ez nekem most 80e lenne,úgy,hogy még nem is keresek,csak a gyesem van!
Aztán hétfőn találtam itt Jenőn egy csajszit,aki vigyáz egy 2.5 éves kislányra és örömmel elvállalná Hannát is.Tőlünk kb.negyed órára laknak,de legalább helyben van!Az ára is jobb,2500ft/nap,és akkor viszem-hozom amikor nekem jó!Vihetem 1/2 7-re,ha majd nappalos műszakom lesz,és mehetünk érte 5 után is,ha úgy alakul.A csanában ilyen nincs!(legkorábban 7-1/4 8-ra vihetem 5-ig)
Valamint utólag fizetek azokra a napokra amikor volt.
A csanában betegség esetén csak az étkezési díjat adják vissza,ami kb.1500ft(legalább is ez van kiírva)a többit nem!


Tegnap voltunk a korai fejlesztőbe!Hannát is kell fejleszteni,de ők most nem látnak olyan dolgot,hogy az értelme lenne elmaradva,inkább részképesség zavarai vannak,és ezeket kell fejleszteni.Azt mondták,hogy időben vagyunk a fejlesztéssel,és Hannával nem fogunk úgy járni,mint Zsoltival!
Kár,hogy Veszprémben anno nem küldtek minket Zsoltival korai fejlesztőbe,talán az ő értelme se lenne ilyen,ha pontosan tudták volna mit kell fejleszteni.
Hannát majd a Bárcziba viszem az Üllői útra,azért ide,mert ez az egy államilag támogatott,ahol most voltunk az fizetős.Egy alkalom,ami 45 perc,2500ft!Hetente 1x kell majd menni,mert az ő életkorában ennyi elég.Mellette otthon kell azokat csinálni,amit ott a fejlesztő pedagógus.
Ma kérek idő pontot,a szakvéleményünk talán jövő hétre kész lesz!

Állás ügyben még semmi hír!Pedig már jó lenne tudni a biztosat!Már nincs pofám felhívni az áp.igazgatót,hisz pénteken azt mondta hívni fog!De állítólag pénteken volt a tárgyalás,hogy mikor nyitják az ambulanciát,valamint az is,hogy vesznek e fel plusz embert az osztályra.Szóval nem tudom,hogy akkor miért nem hív.HA mégsem kellenék akkor is csöröghetne,hogy ne számítsak a melóra!

Tücsi,
én biztos akkor is dolgoznék,ha a párom pénzéből kijönnénk!Nagyon szeretem a szakmámat,és nem vagyok egy itthon ülős tipus!:P

Lilla,
most már előbújhatsz! :lol: :lol: :wink: :wink:

Muzsu,
nagyon irigykedem,hogy ilyen jókat tudsz varrni,kézimunkázni!Nagyon ügyi vagy!Sikerült megfelelő jelmezt találnod?
Ha esetleg lenne egyszer olyan,hogy épp nem munkálkodsz semmin,összedobhatnál egy pókemberes jelmezt Zsoltinak!Oda van érte! :lol: :lol: :wink: (csak vicc volt,hisz neked is ezer dolgod van a gyerekek mellett :P )

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Vanda,
BOLDOG NÉVNAPOT UTÓLAG IS! :wink:
timiban
 
 


Sziasztok,

jaj dehogy bújkálok te kis gonosz Tímea, Te - mint szövetséges - tudod a legjobban, hogy most miért nem fórumoztam. :wink:

Senkinek nem kívánom az elmúlt egy hetemet. Ott kezdődött, hogy elkezdtem vérezni :( barnás pecsételő vérzés. Mindenki nyugtatott, hogy ez nem jelent semmit, sokaknak van ilyen az első trimeszterben, ne foglalkozzak vele. Aztán négy nap után már csak felhívtam a dokimat, aki azt mondta, hogy ez akár egy vetélés is lehet, tehát húzzak be a klinikára egy uh-ra. Ez volt pénteken, és keddre mentem uh-ra. A hétvége egy rémálom volt. Nem tudtam, hogy van-e még babám vagy nincs.
Kedden bementem a klinikára, miután majdnem két órát ültem az uh előtt pattanásig feszült idegekkel végre meghallottam a babám szívhangját. De mondta a doki, hogy ezt vegyem fenyegetésnek, szigorú pihenés, nem emelgetés. Aztán felhívtam a saját dokimat, ő is örült a hírnek, mondta, hogy vigyázzak magamra két hét múlva talizunk a megbeszéltek szerint.
Jó móka lesz a 21 hónapos gyerekem mellett... Hát nem tudom, majd a kiságyba meg a kádba berepül magától, szerencsére már lépcsőn egyedül közlekedik, nem kell cipelnem. Igyekszem annyit feküdni, amennyit lehet, de Bálintot sem akarom elhanyagolni, ő azért hozzá van szokva, hogy elég aktív anyukája van, folyton megyünk valamerre, folyton csinálunk valamit, játszunk, tornázunk, akadálypályákat építünk... csupa nem ülős-fekvős dolgot. Hát majd mostantól többet mondókázunk, meg könyvet olvasunk.
Holnaptól már azért könnyebb lesz, mert itthon lesz apa (ő ugyanis pont elutazott pár napra) és este átveszi a fürdést, meg a kiságyba berakást.

Timi olyan aranyos volt, eljött velem az uh-ra! :) Köszi Timi mégegyszer. És sokat biztatott telefonon is meg mailben. Mert persze anyukámék ilyenkor influenzásak, a férjem ilyenkor van külföldön, a hugom már külföldön él, az egyik barátnőm Bálintra vigyázott, a másik szintén vérezgetős terhes. De az a lényeg, hogy túl vagyunk már ezen a dolgon, és most nagyon fogok vigyázni magunkra.

Bocsánat, hogy így kiöntöttem a lelkemet, de ez egy hét feszültsége volt.

Viszont tegnap Bálint átölelt és azt mondta: szeretlek! Lányok, ennél nincs szebb érzés, de komolyan. Akármilyen gáz is volt a szitu, mert éppen rosszul lettem, és rókakomát kerülgettem, ő meg utánam jött. Nézett rám sajnálkozva. Mondtam neki: Semmi baj kicsim, anya rosszul van, de szeret, és mindjárt jön. Erre elindult felém, átölelte a derekamat és mondta: szeretlek. Azóta bőgök, ha eszembe jut.

Egyébként jól vagyok, olyan reggeltől-estig hányingeresen (Bálinttal csak a 7. héten kezdődött és inkább reggel volt), főleg este a durva. Nagyon kívánós vagyok, de amint eszek két falatot, már elmegy az étvágyam (Bálintnál nem voltam kívánós és az első harmadban banánon és tejen éltem).
Érdekes, mondták, hogy minden terhesség más, de tényleg így van.

Elnézést, hogy lemaradtam néhány köszöntésről:

Vincének és Vandának utólag is nagyon boldog névnapot kívánunk!

Angyalka, Tücsi: Nagyon helyesek a gyerkek! Jencike iszonyat sokat nőtt, és nagyon megváltozott. Tiszta jó pasi! Jankát pedig most látom először, de tüneményes. Brúno is kis sármőr.

Tücsi: A harapós sztori nagyon édes. A tanácsaidat a két gyerekre vonatkozólag meg kimásolom és elraktározom, remélem szükségem lesz rá 34 hét múlva. :wink:

Én egyébként itthon maradnék, ha lehetne. Egyébként se vagyok az a karrierista típus - bár vezető beosztásban dolgoztam - de nem hiányzik, mindennél többet ér ez ami itthon van. Ha az anyagiak lehetővé tennék, és nem lenne ilyen zűrös minden várandósságom, akkor csak szülnék-szülnék és szülnék :) De viccen kívül, jó lenne legalább a gyerekek első-másodikos koráig itthon lenni.

Dina: Gratulálok a vizsgához! Remélem hamarosan helyre jöttök, bár tudom ez még sok idő. Jó lenne, ha jönnél többet és beszámolnál, hogy alakul az életetek, de biztos ez most nehezen megoldható. Remélem azért majd egyszer lesz ilyen. Kiváncsi lennék, hogy megoldódott e a gyerekfelügyelet. Beszéltél végül a lánnyal, akit ajánlottam? Bejött nem jött be?

Sára: Köszi az infót Éviről, remélem hamarosan tényleg idelátogat. Tényleg, én is megkereshettem volna mailben is... És köszi a zenekari infót, lehet majd egyszer, ha már itthon minden elrendeződik...

Huncut Móni: Jól vagy? Minden rendben Veletek? Majd kiváncsi leszek az eredményre, feltétlenül számolj be! Mikor lesz otthon netetek?

Rita: Örülök ,hogy jól vagytok és hogy írtál! Gyere gyakrabban, mindig jó hallani rólatok.

Prücsök: Nálatok mi újság, rég jelentkeztél!? Mizujs felétek? Kismenyem hogy van?

Tudjátok ki jelentkezett nagyon régen? Dorka! Vele vajon mi lehet?

Na most ezt elküldöm, mert most bepótoltam mindent, és jó sokat írtam, nehogy elszálljon.

Lilla

lilló
 
 


folyt. :
upsz, most látom, hogy az előző 600. hsz-mal haladó felhasználóvá avanzsáltam...

szóval még Briknek akartam írni, hogy remélem jól vagytok, és Lili már nem beteg. Ne izgulj, majd egyszer fog menni az a fránya matek is. Nem lehet mindenki mindenben profi.

Sára, milyen a kétgyerekes lét ? Jól vagytok? Hát nagyon nem jó, ha apa elutazik, de mi anyukák a túlélésre születtünk, biztos nem lesz könnyű, de meg fogod oldani ügyesen!

Panzej: Remélem hamarosan elrendeződik nálatok is minden a költözés után! A karifánk már nem áll, mi Vízkeresztkor mindig leszedjük, ez már megszokás, hagyomány nálunk. Bár mindig fájó szívvel...

Taliban mi benne vagyunk...

Na mostmár megyek, mert lassan ébred Bándint (most így hívja magát).

Puszi, vigyázzatok magatokra és a gyerkőcökre!
Lilla

lilló
 
 


Sziasztok,

Kis női szakaszunk múlt héten elvonult Ajkára gyógyulni miután az egész család ledőlt a lábáról és már alig láttam a náthától. Jelentem a gyógyulás sikeres volt, apa is helyrejött itthon, csak anyuéknál nincs net - leszámítva a művházat, ahova nem nagyon bírtam eljutni. :)
Blanka még kap ugyan hörgőtágítót és én is köhécselek még, de ez már felületes. Apukám kakukkfű teával kúrált + néha kakukkfű pálinkát is kaptam. :lol:

Jó sokat írtatok, de a végére értem. ;) A képek nagyon jók! Janka irtó édes, olyan mint egy kis puttó. És Brúnó + Mira is nagyon helyesek, sőt... gyönyörűek!

Tücsi,
Akartam is kérdezni, hogy a férjed külföldi, hogy ilyen különleges nevei vannak a gyerekeknek, vagy csak ez tetszett?

Muzsu,
Nagyon szép lett az ágytakaró!!! Le a kalappal!
Az unokaöcsém muskétás lesz, bár ő nem lovagmániás.

Brik,
Blanka nagyon kevesett szopizott, és én végül sosem keltegettem (nem is lehetett felkelteni, ha egyszer elaludt). Szerintem legalább fél éves koráig annyiszor szopizott, ahányszor csak kért, mert sokszor csak 20-30 ml-ket evett. :shock: Hogy volt-e 17x szopizós napunk, nem számoltam, de volt, hogy óránként evett. Éjjel szerencsére nem, aztán beállt. Én fejni nem tudtam sehogy, így nem volt más választásom. Amennyit kért, annyi volt, néha hoemos bogyót szedtem és ennyi. Szerencsére most az elválasztásnál sem kellett apasztani.
A matekot illetően a csodasuli katalógusban vannak nagyon jó játékok, nem drágábban, mint a normál társasjátékok. Épp most ajánlottam a tesómnak, mert most kezdenek szorozni az unokaöcsémék és több gyereknél úgyis kifizetődik. (http://www.csodasuli.hu/)

Lilló,
Elhiszem, hogy milyen para volt a vérzés miatt, én már 2x átéltem. Remélem most már minden simán fog menni. Drukkolok! :wink: Pihenj sokat.
Bálint szeretet kinyilvánítása teljesen meghatott. Ajkán Blanka is mindig húzot magával aludni.

Most felébredt, majd még jövök.
Prücs

prucsok
 
 


Sziasztok!

Lilló!

Akkor most már minden rendben van?
Biztos nem volt egyszerű, főleg egyedül szembesülni ezzel a problémával, nem is tudom, hogy én mit csináltam volna. :shock:

Mi még mindig várakozó állásponton vagyunk, se Mikulás, se poz. teszt... december 26 óta :shock: :shock:

Tücsi!
Nagyon édesek a gyermekeid!
Mira ahogy szopizza az ujját, tünemény!
Brunó pedig iszonyatosan helyes srác lesz, konkurencia a fiamnak! :)

Timi!
Tök jó, hogy találtál valakit, aki vigyáz Hannára. Nagyon ügyes vagy, nem is tudom, hogy van időd ennyi mindenre. :roll: A napi logisztikáról már nem is beszélve.
Munkahelyről még mindig nincs visszajelzés?

És most akkor a jó hír: Leállamvizsgáztam!!!!! :D :D :D :D :D :D

És most megyek alszok egy nagyot, mert napok óta nem aludtam egy jót!

Tündi és Imi

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Manó!
Gratula, gratula, gratula! :D :D :D
Nagyon ügyes vagy!

Lilla!
Hú, még olvasni is borzalmas volt! Remélem, most már minden oké!!!! Amúgy ismerem azt a mondatot, hogy csak pihenjünk, ne emeljünk. Ilyenkor mindig arra gondolta, hogy 8-9 hónapos gyerekemet meg rúgjam be a kádba, vagy ágyba?! Persze ez nem vicc, tényleg próbálj meg pihenni. Én villámgyorsan rávettem a nagyokat, hogy egyedül másszanak be mindenhova. Panni innentől kezdve mindenhova fölmászott, ha kellett, ha nem. Egyszer a játszótéren a hintákat tartó fölső rúdra is fölmászott, én el sem értem. Ott ordított, hogy leesik. Egy kedves apuka szerelte le a 2 méter magasból jókislány Pannit. Egyszer már a szekrény tetejére is fölteleportálta valahogy magát. Nem mondom el, hogy mit kiabáltam, mikor Petike jött szólni. Úgy hogy, csak rajta!!!!

Én szívesen maradnék itthon később is. Mire elviszem a gyerekeket az oviba, megfőzök, ezt-azt csinálok a házban, már mehetek is újból értük. Ez a jövőben még több lesz, ha már iskola is lesz. Én szívesen főzök, sütök, no meg a műhelyemben bütykölök. Kár, hogy szükség van a keresetemre. Számomra tök furcsa, hogy inciri-pinciri gyerekeket be kell adni a bölcsibe a munka miatt. Hogy alakul ki az a kötődés, szeretet így a gyerekek és szülők között? Belehalnék, ha nem láthatnám az első lépéseket!!! Akármilyen ez a förtelmes egészségügyi rendszer, azért a védőnő-rendszer, meg a 2-3 év itthonlét fontos dolgok.

Timi!
Sokan kérdezik tőlem, hogy mikor van ennyi időm? Ennyire ráérek??? Ez a kedvenc kérdésem! Esténként én nem nézek tévét, ennyi az egész. Napközben mindent a gyerekekkel csinálok, együtt teregetünk, főzünk. Most is itt ugrálnak mellettem a kanapén. Ha közelebb lennétek szívesen segítenék pókember-ügyben!!! A még nem létező lovagjelmezre is van jelentkezőm, több barátnőm gyereke lesz lovag!!!
Szomorúan olvastam a családi napközit, de hátha ez a csaj jobb lesz! Jó, hogy ennyi energiád van, és jól kezeled a dolgokat!!!!

Megyek bundáskenyeret sütni a gyerekeknek, kezd elfajulni az ugrálás!!
Jó éjt!
Zsu

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 


Kép Kép

Ezeket a zsákokat varrtam nekik az oviba. A tornazsákok még csak félkész állapotban.

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 


Pár kép a gyerkőcökről: Kép
A kanapé mögül leskelődnek.
Kép
A kenyérpirító megfigyelése
Kép
Hévízen - felhívom a figyelmeteket Pannika úszószemüvegére + jókislány arcára!

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 


Tündi,
Gratulálok az államvizsgához!!! :D :D :D Éljen a szabadság! most már igazán a kis családodé lehetsz és jöhet a tesó projekt. ;)

Timi,
Szuper, hogy beindult Zsoltinak az ovi és élvezi. Nem semmi a napi rutinotok a 3 gyerkővel.
Lehet, hogy már nem lesz minitalink, ha ilyen hamar elkezdesz dolgozni?

Muzsu,
Gyönyörűek az ovis zsákok! A képeknek meg külön örültem, olyan ritkán látni benneteket.

Tücsi,
Nekem az egyetlen bajom a háztartásbeliséggel, hogy felnőnek a lurkók és utána egy darabig nincs más, miközben az ember még aktív. Ez valószínűleg amúgy is vérmérséklet kérdése. Én szívesen csinálnék olyasmit, amit itthonról is lehet, napi pár óra munkával, jut is - marad is jelleggel. Agyalok is rajta rendesen. :roll: Amúgy jó dolognak tartom, de jobban meg kéne becsülni a főállású anyákat - főleg, hogy így csökken a népesség.

Anid,
Gratula a félévedhez! :wink:

Ágibosziról nem tudtok valamit?
Ezer éve nem járt errefelé.

Na elteszem magam holnapra.
Prücs

prucsok
 
 


Sziasztok!

Manó!!!

NAGYON NAGY GRATULA AZ ÁLLAMVIZSGÁHOZ!!!!!!ÜGYI VAGY!!!!!!

Prücs,
még semmi hír az állásról,így nem tudom mikor kell kezdenem!Tehát egyenlőre itthon vagyok,gondolom még a jövő héten is! :cry: (ezt csak a bizonytalanság miatt raktam ide)
Így megbeszélhetünk jövő hétre egy napot ami nektek is jó! :wink:

Muzsu,
köszi :wink: Zsoltira majd ráadok egy kék gatyát meg egy piros polót,pókemberes álarca meg úgy is van,így kész a jelmez! :roll:

Lilla,
persze,hogy tudtam :lol: !De én olyan jó szövetséges vagyok,hogy beépültem a többiekhez! :wink:

Szóval lányok,aki a klinikára készül uh-ra az vigyen hidegélelmet,és előre "nyugtatózza" be magát,mert eszméletlen ami ott megy!!!!!!
2 órát vártunk Lillával(nekem is mennem kellett),időpontra mentünk,és még az asszisztens is tök flegma volt.Mikor behívtak és végeztem,mondtam a vizsgáló dokinak,hogy ez nagyon gáz ami itt megy!Azt mondta nagyon sajnálja és ő átérzi a kismamák/betegek helyzetét,de ő is egy szenvedő alanya ennek az egész helyzetnek!
Azért a dokimnak is elmondtam,hogy ennyit kellett várnom! :evil:
Mostanában biztos nem megyek eü.intézménybe!!!! :evil:
Majd csak dolgozni! :lol: :wink: De ahova megyek ott nincs ilyen az biztos!Mondjuk meg is van az ára!!!!!! :? :roll:

Holnap reggel viszem Hannát a korai fejlesztőbe az Üllői útra!Éppen van szabad hely,így el is tudjuk kezdeni,gondolom,de holnap már biztosan többet tudok majd!
Megint a bürokrácia csapdájába futottam. :evil: Ugye ez egy államilag támogatott intézmény,de fővárosi fenntartású.Ezért csak olyan gyereket fogadhatnak aki Pesti vagy van Pesti lakcíme! :evil:
Felhívtam a nagynénémet,hogy segítsen már rajtunk,hogy hadd jelentsem be hozzá a Hannát!Úgy néz ki megengedi! :roll:
Jó lenne,hamár nem lenne semmi akadály előttünk!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!

Lilla!
Vigyázz nagyon magatokra!

Tündi!
Nagyon ügyi vagy!Gratulálok!
Kép

Muzsu!
Nagyon szépek a zsákok!
Az én varástudományom a gombfelvarrásnál elakad! :?
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a névnapi megemlékezést! :)

Lilla, bőgtem egy jót, jaj nagyon jó érzés lehetett! Örülök, hogy nincsen semmi baj a legkisebbel.

Tündi! Hatalmas gratula az államvizsgához, ügyes vagy.
Nekem is sikerült a nyelvvizsga a múlt héten, igy nekem is meglett a diploma. Remélem, hogy Te is nagyon büszke vagy magadra! :)

Muzsu, klasszak a zsákok, a gyerekek meg egyszerűen gyönyörűek!!!!!

Timi, folyamatosan szoritok, hogy legyen meg az a fránya állás!

Azt hallottátok, hogy a Margit kórház február 15-tel kap megint 25 aktiv ágyat? Ezért volt a nagy cécó....ennek ellenére nem bánom, hogy a II-en szültem. Mi a jövő hónapban inditjuk a következő baba projektet. Már most nagyon izgulok!

Azt nem tudom, hogy melyiktek hogyan és hol lakik, de érdekelne, hogy mit gondoltok arról, hogy ikerházba költözzünk a férjem testvérével? Náluk van 3 gyerek, mi is legalább ennyit szeretnénk, jól kijövünk egymással, igy is sokat van együtt a család szerencsére. Jelenleg egy lakóparkban lakunk, még csak most költöztünk ide és jó a környék, van egy irtó jó szomszédasszonyom, aki szintén itthon van a babájával. A ház a Centi mellett van, arrafelé nem tudom, hogy milyen lehet a közösség....tudom, hogy a gyerekek otthon lesznek velem, de nem akarok felnőtt társaság nélkül maradni sem.

Most, hogy végiggondoltam és leirtam ezeket jöttem rá, hogy teljesen feleslegesen parázok......

De azért irjátok meg mit gondoltok, hogy ha van kedvetek.

Szép napot mindenkinek!

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Sziasztok!

Tündi gratulálok!!!! Mikor lesz a diplomaosztó?

Vanda: Én is hallottam, hogy a Margitban újra megnyitják a szülészetet kevesebb ággyal, az egyik barátnőm ott szülte az elsőjét, mikor én Bít és pont tegnap kérdeztem tőle, mivel ők is most indítják a következő baba projektet, hogy a másodikat hol fogja szülni. Erre mondta ezt az infót.
És akkor te másodszor már nem is a II.nőin fogsz szülni?
A kistesó projekthez sok sikert!

Hát együtt lakás ügyhöz én annyit tudok hozzászólni, hogy mi laktunk együtt a hugomékkal albérletben, és az nyilván más szitu, mikor egy lakást osztasz meg, de a végén elég sok volt a súrlódás. Főleg a hugom és a párom között. Pedig egyébként nagyon jó a viszony, de mióta nem lakunk együtt megint idilli köztük is minden.

Zsuzsi: Nagyon szépek a zsákok, irigyellek a kézügyességed miatt. A gyerekeid is csodaszépek! Pannikának van a leghuncilibb arcocskája. :)

Hát igen, ahogy Timi írta az uh elég gáz a klinikán, mikor Bít vártam, akkor emlékszem úgy volt, hogy odamentünk 8-ra, jött a dokim, behívott, megcsinálta az uh-t, aztán 10 perc múlva kalap-kabát. Ehhez képest a majdnem két óra várakozás, bár időpontom volt 11-re, nagyon durva. Illetve nemcsak ehhez képest.
Az asszisztensnő meg tényleg tök tapló volt, még érezzem én rosszul magam, hogy megvárattak. Az orvos viszont tök aranyos volt, aki csinálta az uh-t. Ez valamit ellensúlyozott a dolgon. De azért majd megemlítem a dokimnak, ha legközelebb megyek hozzá.

Joe: ha erre jársz... Még azt akartam kérdezni, hogy te a wc-ben biliztetted Botit vagy bevitted neki a bilit a nappaliba/szobába? Elvileg azt hallottam, hogy nem szabad a bilit hurcolni a wc-ből, mert ott kell megszoknia, hogy elvégzi a dolgát, de Bálint sokkal türelmesebben ücsörgött rajta, mikor bevittem neki a nappaliba egyszer próbaképpen.

Timi: Kiváncsi vagyok, hogy mi lesz holnap a korai fejlesztőben, majd mesélj! A lakcímet meg remélem sikerül intézni.

szép napot!
Lilla

lilló
 
 


Sziasztok,

Muzsu
Ha az én gyerekem lesz ovis rendelhetek tőled egy zsákot? :wink: Nagyon szépek :)

Lilla
Fú, ez jó para sztori volt, de minden jó ha a vége jó.
:)

Tücsi
Én biztosan dolgoznék ha jól meglennénk egy fizuból is. Én nagyon szerettem a munkám és most is nagyon hiányzik. Szerintem ez attól függ hogy az illető talál-e jó állást, ami igazán neki való. Én már megtaláltam, de az a baj, hogy mégsem megyek vissza oda, mert a csajszi aki a helyemre került az mondhatni kifúrt, így nagy a feladat előttem, hogy találjak még egy olyan állást ahova minden nap boldogan megyek dolgozni.

Vanda
A Margit kórház kerületében lévő lakóparkban laktok? mert mi is 8)
Nekem az ikerházak nagyon tetszenek, ha jóba vagytok velük én simán költöznék :)
Végül is külön laktok, de mégis karnyújtásnyira. :D Ha pedig gáz lesz akkor mégiscsak ott a fal köztetek és a kertet is meg lehet osztani.
:? Biztos mindenhol vannak jó szomszédok,bár nem tudom hol van a Ceti :oops:

Vizsgázóknak gratula :D

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Sziasztok!

Lilló! A februári osztásba már nem férek bele, úgyhogy június.

A Centi az a Centenáriumi lakótelep. Jelenleg most a 16. kerületben lakunk és nem is a Margit a körzetem, csak megemlitettem, mert amugy ott szultem volna Bálintot. Azt sem tudom, hogy az orvosom azóta felmondta-e a szerződését és most a II-en van végleg vagy mi van. Ha lesz rá lehetőség, akkor most is a II-en szeretnék majd szülni. Nekem szuper volt ott minden. Azt hiszem, hogy a lakóhelyemhez legközelebbi kórház az Uzsoki.

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Sziasztok!

Lilla, elkepzeltem azt a pillanatot, amikor meghallotad Pindurka szivecskejet.... Nagyon boldog lehettel akkor!
Remelem mostmar minden rendben lesz!

Tundi NAGY NAGY gratulaaaa! Tegnap biztos aludtal egy jo nagyot vegre!
Nem lehet, h a sok tanulas, stressz miatt szorakozik veled a mezesed? Maskor is volt mar ilyen?

Tucsi, en tuti itthon maradnek. Sajnos nem sikerult megtalalni eletem szakmajat. Eddigi palyafutasom soran 2 extrem orult fonokot sikerult kifognom, jol kicsinaltak es nagyon nem hianyzik, h ujra ilyen kiszolgaltatott helyzetbe keruljek.
Szeretnek vmi sajat bizniszt 8), ezen agyalok egy ideje. Korabban forditottam, meg ott van az a lehetoseg is, bar azt csak jo par ev mulva tudnam igazan csinalni, mikor tobb idom lesz. Egyik ismerosom ezt csinalja, akkor tudott igazan belekezdeni, mikor 7 eves volt a nagyobbik gyereke :shock: :lol:

Vanda, nem rajongok az ikerhazakert, de igy azt hiszem mennek :)
Kisteso projekt hajra! Ilyen kicsi korkulonbseget szeretnetek? Le a kalappal 8)
Es gratula a nyelvvizsgahoz! Mibol diplomaztal le, ha szabad kerdezni?

Timi, mi volt a korai fejlesztoben???

Prucs, epp eszembe jutott Agiboszi, jol eltunt...

Dorkaval valtottam par szot mail-ben a multkor. Megvan. Talan benez ide egyszer es mesel.

Tucsi, a kendot a polomra veszem fel, ra kardigan+kabat. Kulonben karba vesz az anyameleg :P. Piri a hasamon van, igy nem tudom becipzarozni a kabatomat. Van rajta egy body, egy rugi es 2 polar rugi (egyik vekonyabb, a masik overall szeru, kapucnis)+sapka.
Kabatra rakni a kendot szerintem kenyelmetlen lehet + tenyleg kar a melegert!

Muzsu, nagyon edesek a gyermekeid!
Petinek kiskoraban is gondor volt a haja? Vincuse is gondor, imadom, de tobben mondtak, h ha egyszer levagja az ember utana egyenes marad. Ugy sajnalnam! EMiatt nem is vagjuk csak elol
:idea:

Mi megvagyunk, fiuk is, lanyok is.
Megyek is, mert V felebredt......

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok!

Tündi: hatalmas gratuláció a sikeres államvizsgához. Most egy hét alvás közvetkezik :lol: :lol: Ha megnyugszol, biztos helyre állnak a hormonjaid is, és sikerülni fog a kistesó!! Szorítok Nektek nagyon!

Vanda: Nektek is drukkolok a kistesóhoz. Nem lesz nagy a korkülönbség, a 3.-at is így akarjátok majd, vagy ott többet akartok? Tök szuper, hogy így érzed, hogy máris jöhet a tesó. Én még nem merném bevállalni.

Sajna munkahely terén én sem a legjobbakat fogtam ki, engem is kicsináltak amikor terhes lettem, így nincs hová visszamennem, szóval még előttem ez a hálás feladat, hogy állást keressek. Én előbb szeretnék egy "biztos" (tudom, semmi sem az, de azért a kis cégeknél biztosabb egy multi talán) állást találni, és ha ez megvan, akkor jövőre én is szívesen lennék már állapotos. Akkor nem azon izgulnék,hogy hol fogok két gyerekkel a hátam mögött 4-5 év kihagyással állást találni? Így talán lesz hová visszamennem majd a 2. gyerek után.

Timi: tök jó, hogy találtál Hannára vigyázó emberkét, aki hozzátok alkalmazkodik, és nem nektek kell alkalmazkodni, amit azért munka mellett szerintem elég nehéz megoldani, sőt néha.. A bölcsik nyitvatartása sem a mai munkaidőkhöz igazodik.. A munka biztosan sikerülni fog, ne aggódj, érzem, és drukkolok is Neked nagyon!

Lilla: tessék pihenni továbbra is!!! Remélem már jobban vagy, nincsenek pecsételgetések. Rókakoma még mindig gyakori vendég?

Zsu: én is kérnék majd zsákot :lol: Látod, Neked már megtaláltuk az otthoni bizniszt:-)) Itt aztán annyi jelentkező akad, hogy abból simán eléldegéltek :lol: :lol: Nagyon szépek, nagyon nagyon ügyes vagy, irigyellek is érte. Nekem a kézügyességem a nullával egyenlő kb.. Nem tudok rajzolni, a tű meg taszít :lol: :lol: Nagyon szépek a gyerekeid!

Brik: hogy vagytok, mi újság nálatok?

Dorka, Dina merre vagytok??

Mi betegesen, Áki meg van fázva, én meg nem tudom mi van Velem, de a fejem ketté hasad éjjel óta, és hányok.. Fogalmam sincs, talán a front miatt a migrén tört rám, de ennyi ideig azért nem szokott tartani.. Talán majd elmúlik hamar, mert most az éjjel szeretnék már végre aludni is egy kicsit, nem a WC-t ölelgetni..... :cry: :cry:

Szép estét mindenkinek!

Áki, Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


Sziasztok lányok!
Bezsebeltem a nekem szánt dicséreteket!!! Jól esett!
Most csak bekukkantottam, mert Panni tegnap éjjel hányt egyet, napközben jól volt, de az előbb megint hányingerre panaszkodva jött ki a gyerekszobából. Izgulok, megyek inkább olvasni, hátha kellek neki.
Jó éjt!
Zsu

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik a nyavaja-törpék még nem mentek vissza a bányába, mert délutánra Blanka is megint lázas lett. :( Tegnap elvittem dokihoz, hogy nézze meg, mert múlt héten nem adtam be neki az antibiotikumot, csak a sima gyógyszert és elvileg ez rendben is volt, erre tessék... Annyit köhög, hogy alig aludt éjjel és délután is, most este 6-kor meg már az ölemben elaludt.
Aki találkozik a gyógymanókkal, az küldjön párat hozzánk is!

Gabek,
Azt hittem neked tuti helyed van a Minimaxnál. Sajnos a mai fiatalok egyre törtetőbbek és egyre inkább az egymáson átgázolás megy a helyekért. :? Nem lehet, hogy majd a kitúrós csajszi is szülni megy és visszaveheted a helyed?
Ti mikorra tervezitek a tesót?

Vanda,
Én is gratulálok így utólag a névnapodhoz!
Szerintem, ha jól kijöttök a férjed tesójáékkal, akkor nem lehet gond az ikerházban lakás.

Egyébként állás téma kapcsán felmerült bennem, hogy egyszer megoszthatnánk valamilyen formában egymással, hogy ki mit, hol dolgozott vagy mit szeretne csinálni, hátha tudunk majd egymásnak segíteni amikor arra kerül a sor. :idea: :?:

Szép estét mindenkinek és főleg jobbulást a betegeskedőknek!
prücs

ui: a tali témával érdemben nem kezdtünk semmit... elnapolva, amíg az influenza időszak le nem zárul?

prucsok
 
 


Sziasztok!

Szépen sorban megyek, hosszú lesz, már most látom.

Nagy gratula a sikeres vizsgázóknak, nem semmi baba mellett mindezt végigcsinálni!

Lilla, örülök, hogy minden rendben van, tudom, milyen őrült megkönnyebbülés látni, hogy minden rendben; nálam mindkét gyereknél ez volt (Miránál az elején kétóránként jelentettem be páromnak, hogy terhes vagyok; már nem; bocs, de mégis; mégsem; mittomén). Nem tudom, hogy nektek mondták-e de a Rutascorbin nevű tabletta csillapítja a mindenféle vérzést, szedheted terhesen is.

Nálam bevált, még menet közben is egyszer volt egy kis riadalom, hogy a méhszájnál a nyálkahártya megsérült, kicsit túl érzékeny volt, úgyhogy hirtelen dőlni kezdett a vér, na akkor is jól jött. (Ez utóbbi kalandunk a rendelőben volt legalább, úgyhogy ott egyenesen az ultrahanghoz futottunk.)

Egyébként ezt a gyerekeinek is adta a nővérem, két fiú, állandóan kék-zöld foltokkal voltak teli, azoknak a felszívódását is segíti.

Bí meg egy tündér, biztos meg tudod vele beszélni, hogy kíméljen téged az emelgetéssel, ha nem érzed jól magad.

Jobbulást a betegeknek, a hányós dolgokkal vigyázzatok! Mi csak náthával küzdöttünk a héten, de Miránál éppen elég volt az is, az orrszívó nem sokat pihent a napokban.

Timi, kitartás, neked is elképesztő történeteid vannak. Állásügyben szurkolok, de nagy hülyék lennének, ha nem vennének fel :) - már megint elképesztettél, hogy milyen rendes vagy (és mindenki szövetségese).

Muzsu, gyönyörűek a zsákok - én csak azért nem rendelek, mert egyenzsákok vannak az oviban :).

Munkaügyek: hát, nekem mázlim volt a munkahellyel - élhető volt, ha nem is a legjobb és eléggé el is ismertek/ismernek (még ha nem is mindig ott helyben, de a szakmában). Ennek ellenére szívesen lennék htb, legalább addig, míg kisiskolások a gyerekek - szerintem Alziza, Brik, Timi tudnak mesélni, hogy van tennivaló velük akkor is bőven, a háztartásról nem is beszélve. Nyilván lehet boldogulni úgy is, hogy az ember mellette dolgozik, de rém fárasztó. Másrészt sokszor összeszorul így is a szívem, hogy OK, hogy szültem két gyereket, de az idő zömében mások nevelik őket...

Pedig tényleg mázlim van, eddig elég jó egyensúlyt sikerült találni, Brúnónak jutott a gyerekközösségből is, mert félnapos bölcsis volt kétéves korától, én meg otthon tudtam dolgozni egy keveset és aztán még bőven volt időnk egymásra. És ha minden jól megy, így lesz most is. (A kollégáim már nagyon várják, hogy besegítsek nekik.) De ha Mira is hároméves lesz, akkor ezt már nem biztos, hogy tudom folytatni...

Egyébként abban egyetértek Prücsökkel, hogy az sem jó, ha az ember egyszer csak ott marad, hogy felnőttek a gyerekei és kiesett az életből: munkából, felnőtt társaságból mindenből, de azért az itthoni munkával is bírnék várni még egy picit.

De örülök, hogy nemcsak én vagyok valahogy így ezzel.

Prücsök, szerintem nagyon jó az ötleted, egy kör e-mail?

Ja és köszönöm a dicséreteket - csak vigyázzatok, mert bosszantóan büszke szülők vagyunk párommal, bár látom, hogy ezzel is van más is így ;) (erős a mezőny, hiába :P).

Viccet félretéve, nagyon helyesek a kis zsömleevők, elolvadtam attól az áhítattól, amit az arcocskákon láttam. Muzsu neked meg elképesztően huncutok lehetnek a gyerekeid, a szemük sem áll jól :). De a legjobban az tetszett, ahogy tanulmányozzák a kenyérpirítót.

Lilla, Brúnó tényleg egy sármőr, én is mindig ezt mondom, de az a legjobb benne, hogy egy csupaszív, érzékeny kiskölök.

Muszáj anekdotázni: amikor a bölcsiben bemutattam Piroska (!) néninek (minden gyereknek olyat kívánok, mint ő), akkor szerényen Csodabrúnóként vezettem fel a gyereket. Kicsit felszaladt a szemöldöke, de egy hét múlva ő meg úgy adta ki délben, hogy "itt van ez a Tündérfiú". (Ugye mondtam, hogy bosszantóan büszke szülő vagyok.)

Gyerekek nevei: nem, nem külföldi a párom, sőt, elég nehezen békült ki velük, de mára már ő sem tudna nagyon mást elképzelni. Egyszerűen megtetszettek és nagyon mást valahogy el sem tudtam volna képzelni nekik (ezt súgták volna?). Viszont sosem felejtem el az apai nagymama első mondatát, mikor meglátta első unokáját: "B....a m...! Ez tényleg Brúnó lett!" :lol:

Sok sikert a tesóprojekthez! Tényleg, ManóTündi, sikerült valami hasznosat találni abban a paksamétában, amit átküldtem? A fertilityfriendet vagy a ciklus.hu-t tényleg ajánlom, sok ilyen tipródástól megkíméli az ember lányát.

Vanda, bár nem ismerjük egymást, de ha már kérdezted... azt hiszem, hogy Lillával értenék egyet, néha nem rossz egy kis távolság a rokonoktól. Még egy kertben is sok súrlódási felület lehet; ha költöztök is, érdemes azért ezeknek a kezelésére előre felkészülni, amennyire lehet.

A kendős tanácsokat köszönöm, kipróbáljuk holnap, ha nem lesz bolond szél. Van egy malaclopó-szerű kabátom, sosem hordtam, most felavatom, abba biztosan beférünk mindketten :).

Na befejezem, szép napot és jó hétvégét nektek!

Tücsi[/b]
20150827140659
 
 


Jaj, lemaradt nénány dolog:
most olvastuk ki a Mazsola és Tádét, hát az is nagyon jó kistestvéres könyv, ajánlom.

Meg többen is említettétek, hogy Mira milyen helyes, ahogy szopja az ujját. Ez nekem is elképesztő, cumival, cumisüveggel szóba sem áll (elég gond ez a kardiológián... de egyébként persze örülök neki), de képes így elaltatni magát. Viszont Brúnó (aki szintén szó szerint ívesen köpte ki a cumit), soha nem tudott így megnyugodni és egyedül elaludni. Ő mindig bejelentette, hogy "eee!", kapott egy kis tejcsit és két korty után aludt (na ő ebben volt profi). Olyan érdekes, hogy bár úgy hasonlítanak egymásra, mint két kis tojás, mégis mennyire mások néhány dologban.

Brik, mit mondtak a fejlődés neurológián? És mi volt Hannával a korai fejlesztőben?

Tényleg befejeztem!
Tücsi
20150827140659
 
 


Sziasztok,

Prücsök
Nekem tuti helyem volt, vissza is mehetnék, de én nem akarok. Mert vezető voltam, de most már más a vezető és én nem szeretnék az ő beosztottja lenni, két vezető meg ugye nem lehet ugyanazon a területen, hát így jártam :oops:

állás megbeszélésbe benne vagyok 8)

Képzeljétek voltunk a héten játszócsoportban. Ez az amit már korábban is említettem, hogy itt a kerületben van olyan bölcsi ahova nem bölcsis gyerekeket is lehet vinni. Na előről, érthetőbben: Szóval valójában egy bölcsi, aminek van elkülönített része, 2 nagyobb szoba, ami telis tele van játékokkal (számomra olyan, mint egy játszóház, de bevallom bölcsiben még nem voltam) és reggel 9-re lehet menni és 12-ig lehet maradni. Van játszás, torna, éneklés, kézmosás (olyan mosdóban, amit elérnek a gyerekek :o ), ebédelés aztalnál-széken (nem ám etetőszékben!) és utána a jól elfáradt gyerekemet hozhatom haza aki utána nagyon jót alszik. Szerintem jó kis önállóságra tanítja a gyerekeket, mert a Gergő pl. sohsem mosott még kezet egyedül, mindig én felemelem a mosdóhoz, megmosom, megtörlöm stb. Itt meg úgy csinálta a többiek után, mint a kisangyal. :) Mindez csak 850 Ft-ba kerül ebéddel együtt. Azt hiszem minden héten egy napot ott fogunk tölteni :D

Mai délelőtti prorgam, amíg a gyerek alszik: vasalás

Na megyek is,

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Sziasztok!

Vanda!
Mi a sógórnőmékkel lakunk egy udvarban! :roll:
Mi is jóban voltunk,de tényleg!
Aztán a kis surlódások egyre gyakoribbá váltak.PL:akkor engedte ki a gyerekeit játszani amikor az enyém pont elaludt,vagy a medencét pont a mi ablakunk alá állították"véletlen",udvartakarítás,stb.
Mi most tavasszal választjuk le a kertet,mert pl elég zavaró,ha jön hozzánk valaki,kiülnénk nyáron a kertebe,de ugye azért annyi kaját nem lehet csinálni,hogy mindenkit végig kínálgass,mert mondjuk pont ők is kint vannak. :?
Aztán a dolog már odáig fajult,hogy amikor a gyerekekenk szülinapja van akkor mindíg ők késnek el.(mert messze laknak?)
Volt,hogy 2 órát késtek,a gyerek már nagyon várta a tortát,de mi illedelmesen úgy gondoltuk,hogy illik megvárni azt akit meghívtunk.

Szóval ezt még hosszan sorolhatnám.Szerintem jobb külön ha lehet és akkor béke van! :wink:

Kistesóhoz drukkolok!

Sziasztok
Vendég
 


Gyerekek!

Köszönöm még egyszer a névnapokat, jövőig most már tuti kibirom! :)

Érdekes dolog amit irsz és mindenképpen megfontolandó. Csak ilyenkor olyan nehéz nemet vagy kritikát mondani, mikor az egész család be van indulva és már alig várják, hogy elinduljon az akcióterv véglegesitése.
Anno megbeszéltük a sógornőmmel, hogy csak őszintén, mégha kényelmetlen is. Eddig betartottuk, lehet, hogy nyelni kellett, de mindig elfogadtuk a másik véleményét.
Azt mondja a férjem, hogy neki csak az számit, hogy én boldog legyek. De félek, hogy 10 év múlva esetleg a fejemhez vágja, hogy bezzeg akkor, de jó is lett volna.

Azt hiszem, hogy lesz pár átbeszélgetett éjszaka még.

Köszi csajok!

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Egyébként 5 percre lakunk most egymástól. Amikor 2 hónapja ideköltöztünk, akkor még nem volt eladó az ikerház másik fele. Most meg már érzelmileg is ragaszkodom ehhez a lakáshoz.

Szóval, lehet, hogy igy is elég közel vagyunk egymáshoz....
Nem tudom.

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat. Igaz még csak fél siker, mert nyelvvizsgám még nekem sincs meg... :( (így diplomaosztó sem lesz)

Háztartásbeli témában nekem is az a véleményem mint Gabeknak. Ha valaki megtalálja amiben igazán jól érzi magát akkor csinálja azt, van akinek ez az anyaság. Én nem vagyok az a tipikus tyúkanyó tipus. Igaz még azt sem találtam meg amit szívesen dolgoznék, na de ami késik az nem múlik! :wink:

Babaprojekt is folytatódik. Ez az államvizsga tényleg összekavara a dolgokat egy kicsit, de már tiszta lappal indulunk! Érzem, hogy a február lesz a mi hónapunk!

Lilló!
Annyira jó lehetett hallani, hogy Bí azt mondja, szeret. Nekem is könnybe lábadt a szemem, ahogy olvastalak. :)

Muzsu!
Én még mindig nem értem, hogy Neked (na meg Tücsinek) hogy van ennyi időtök??? Zsákok nagyon jók!
Gyerkőcök pedig tényleg olyan kis ördögfiókák!!!!

Prücsök!
Gyógymanók útban felétek, de remélem már nincs is rájuk szükség.

Sára!
Anyukád Nálatok van még? Hogy boldogultok?
Nem tudod, hogy egy 13kg-os gyereket lehet még kendőben csípőn hordozni?

Szilvi!
Jobban vagy már? Áki? Használtak a homeós bogyók?

Tücsi!
Köszi még egyszer a levelet, igazából még mindig nem jutottam a végére, mert minden szabad percemben tételeket olvasgattam, államvizsga óta pedig az ágyat nyomom, engem is kerülget valami nyavaja.
De mint írtam tényleg az államvizsga zavart be.
A Mira névre mi is gondoltunk, ha lány lett volna, vagy lesz, de a vezetéknévvel együtt szegény gyereknek nem lenne egyértelmű a származása (Daka Mira) :lol: :lol:

Alziza!
Megkérdezhetem, hogy mi a keresztneved?

Vanda!
Szerintem Nektek kell tudnotok, hogy mennyire vagytok jóban egymással!
Én biztos, hogy költöznék a nővéremmel, mert szinte a legjobb barátnőm. De nem tudom, hogy Nálatok mi a helyzet.

Képzeljétek tegnap a lépcsőházban nekem állt az egyik lakó, (Imivel jöttem éppen haza) hogy faluról jött parasztként jó lenne ha alkalmazkodnék a Pesti szokásokhoz. :shock: :shock: :shock: Köpni nyelni nem tudtam. Merthogy valaki leverte a lépcsőházba a falat, vagy mit nem igazán értettem és hogy biztos hogy én, mi voltunk!!! Meg még a fejemhez vágott egykét dolgot. Persze mind ilyen vádaskodás volt. Olyan szinten kiakadtam, hogy utánna egész nap olyan migrénem volt, és olyan ideges voltam. Nem gondoltam volna hogy ezt is megélem, hogy így lehordjanak mindennek. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Inkább befejezem mert már megint nagyon ideges lettem.

Timi!
Én is köszönöm a virtuális segítséget. Tényleg mindenki cinkosa vagy :wink: :wink:

Gabek!
Nagyon jól hangzik ez a félnapos bölcsi. Ha nem lenne Óbuda olyan nagyon messze biztos mi is kipróbálnánk.
Gergőnek hogy tetszett? Mennyi gyerek van egyszerre? Alszik még délelőtt? Rács nélküli alvás, hogy megy?

Remélem senkit sem hagytam ki! Ha mégis akkor szóljon!!!!

Megyek pihizek még amíg Imi alszik!

Tündi

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Sziasztok!

Z lement Vincevel lakogyulesre :lol:.

Tundi, latom, nalatok is szepen alakul a viszonyotok a szomszeddal :shock: :?

13 kg sok csiponhordasra sztem. Haton nem akarod probalni? Nagyon kenyelmes es altalaban a gyerkocok is imadjak, mert mindent fentrol latnak (a vallad folott van a feje).
Pocakosan igy vittem Vincet, mikor nem akartam a babakocsival bajlodni bkv-n, nagyon praktikus volt.
Itt egy video: http://www.youtube.com/watch?v=wsewka-UpkA
Pocak nelkul a derekad kore kotod a kendot a vegen 'ahogy a lany mutatja), pocakkal ugy ahogy a vegen a mellkasodnal.

Nem kell Imit "feldobni" a hatadra ahogy a videon en Vincet egy szekre allitottam, raultem es hajra!

Anyukam ma volt itt utoljara, hazautaznak :(

Dina, mizujs???

Kata, vegul rendezodott az alvas kerdese, egyszerre rakjuk le a 2 gyereket 1 szobaban. Ha nem jon ossze Z odafekszik Vince agya melle.
Rajottunk, h nem kene a regi helyere rakni az agyat a gyerekszobaba, mert 1 ablak alatt lenne (mashol nem fer el). nincs kedvem megfigyelni, h a kis kamikazunk mikor esik ki rajta... :o

Mennem kell, kicsi lany nyugtalankodik.
Ja es kepzeljetek elkezdett mosolyogni, olyan jooooo! :D

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Köszi Sára a linket, megnéztem, de nekem nem megy... :oops: :oops: :oops: Meg Imi is mindig le akar jönni... szerintem maradunk akkor a gyaloglásnál, ill. a kézben cipelésnél, csak azt nem tudom mi lesz ha a pocakban lesz a második?!

Tündi

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Sziasztok!

Tündi
Igen,megkérdezheted! :wink:
Jutka a keresztnevem!

Nagyon kedves szomszédaid vannak! :shock: :evil:

Vanda!
Hát ez az,hogy néha nyelni kell!Viszont úgy nehezebb ha egymás "szájában "laktok!(bocsi!)

Mondom mi is nagyon jóban voltunk.Amikor mi ideköltöztünk,neki még nem volt gyereke és volt,hogy éjfélig nálunk ült és dumáltunk.Imádott Alexel játszani.Most ott tartunk,hogy egy kezemen megszámolom,hányszor jött be Zalánt megnézni amikor pici volt.Egyszer mikor hazajöttünk,aztán hónapok múlva!
Ja meg egyszer a kórházba!Ez nekem azért fáj mert amikor ő szült én naponta jártam be,én mostam,vasaltam a hálóingét stb.!
Na mindegy nem terhellek Titeket ezzel! :oops:

Sziasztok
Vendég
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: