Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nem tudom, figyeltétek-e, mára 4 archívunk lett Kép

Én most megyek zuhizni, utána még benézek. Ha esetleg nem lenne már senki, akkor

Nyugodalmas (vagy izgalmas Kép) jóéjszakát mindenkinek!

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Kriszta,
volt sok izgalmas hozzászólásKép Andiék remélem a tegnap elmaradt vezetést gyakoroljákKép
Gyere vissza én várlak még egy kicsit, bár kezdenek az én szemeim is leragadni...

H.
nalika
 
 


Szia Hajni!

Hát volt Kép De remélem én is, hogy vége a háborúnak, én mindenesetre békejobbot nyújtottam Kép
Andiéknál én is a vezetésre tippeltem Kép

Te kipihizted a tegnapi napot?

Kriszta

Kép
lujzika
 
 

 
 

Kriszta,
már jobbKép Most a nagyfiam folytatjaKép De hát ez a sorsomKép
Készült már rólad kép?? Sztem nyugodtan küldheted privibe isKép

Hajni
nalika
 
 


Jó éjszakát mindenkinek!
Kép

Hajni
nalika
 
 


Jó reggelt!

Látom firssek voltatok este Kép

Andi! Mazsikám 6,5 kg, a hozzátápit kezdtük almával, majd barack, kapott már banánt is. Valamint a déli etetésnél kóstolgatjuk a főzelékeket is. Sütőtök, répa, krumpli. Megeszi, de főzelékből még nem esz meg egy adagot. Te kanállal adod?
5* eszik kb. 180 ml-ket, délelőtt és délután kap gyümit, de nem mindig kell neki. Lehet hogy azért mert sok a kaja? A gyümit akkor le kéne belőle számolni?
Na bocsi, de amatőr vagyok Kép

Ez az éjszakai etetés jónak tűnik. Szóval ma Mazsi ma felkel 6-kor nem adok neki enni Kép Majd megmondom neki, hogy tőled tanultam Kép

Kika : ez az alvás dolog szerintem tényleg igaz. Elég ha arra gondolok, hogy Mazsi hogy ki tud kattanni, mikor elfáradt, de még véletlenül se jön rá, hogy esetleg aludni kéne Kép
A másik topikon én már kifejtettem egyszer, hogy mi Mazsit hogy szoktattuk rá az egyedül alvásra este, és tényleg bejött. Kb. azóta alussza át az éjszakát is, bár lehet hogy semmi köze a két dolognak egymáshoz.
Napközbe mostanába, ha valami isteni csoda folytán elálmosodik, és sír, csak ölbe kell vennem, és szépen elalszik. Először ezen úgy meglepődtem, hgoy néztem mi van ezzel a gyerekkel, elájult? Kép

Megfőzöm a tejeskávém, aztán jövök. Addigra tessék felkelni!!!
Amatőr
 


Halihó!!

Hétalvók Kép
Amatőr
 


Sziasztok!

Amatőr!

Itt vagyok! csak olvasok!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Mit olvasol, ilyen korán reggel? Kép

Mazsi persze felébredt, tiszta pisi volt. Kép De némi víz segítségével egyből visszaaludt. Kíváncsi vagyok, hogy meddig Kép
Amatőr
 


AmatőrHAjni!

És hány órakor eszik őfelsége?
Légysz írd meg, háha tudok esetleg segiteni.
Meg hogy mennyi gyümit és mennyi főzikét esztek már. MOst mégegyszer visszaolvastalak. Hú szerintem sok! Bár az nem baj, ha nem fájna a pocija. A főzinél mennyit eszik? Igen feltétlen csak kanállal!!!!!!

Mert igen szerintem sok és azért is van sírás este. Legalább is nálunk ez volt, mint írtam. Reggel és este kell neki szerintem az a mennyiség, legalább is Annánál ez jött be, de napközben már nem.

Kika!

Te már nyugodtan kezdheted szerintem. Nekem is azt mondták, ahogy 4,5 kiló lett, hogy a súlya alapján át kell, hogy aludja az éjszakát.
Bizti, hogy lesz sírás egy két nap. Szóval olyan napot válassz, hogy előtte pihis legyél Kép vagy ne zavarjon hogy hulla vagy.
De nekem bejött.
Igen én is olvastam valahol, hogy meg kell őket tanítani aludni. Anna magától alszik este, fürcsi, hami , egy puszi és írány az ágy. Én onnatól már nem "foglalkozok" vele, nincs ringatva dajkálva. És alszik!

Na, most én leszek a topik okoskája! Kép

Amiket én írok, az nem szentírás, de nekem bejött. Hátha tudok valakinek segíteni!

Krisz és Hajni!

Igen vezettem, azért nem jöttem már vissza! Kép

Chello!

Egyenlőre nem jó a levelezőm. Az már javitás alatt van a kiírás szerint.
Délután meg egyáltalán nem lesz net!Kép
Anna megtartotta a szavát és küldött Noéminek álommanót.Ugyanis felébredt négy órakor.De gyorsan megbeszéltük, hogy álommanó már elment, de ő még aludjon. Két simi, otthagytam és egy perc múlva édesdeden alukált.

Hirtelen ennyi, mert nem látok a csipától.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


7-kor van az első, és 7-kor az utolsó, tehát 3 óránként eszik ennyit Kép
Gyümiből be kell valljam, nem tudom, mennyi az annyi, mert nekem azt modták, hogy 50 g egy adag, de én még soha nem mértem meg. Ált. 1-1 db/ gyümölcs, de hogy az mennyi... Kép

Főzelékkel ugyanez van, de azt bele szoktam tölteni egy cumisüvegbe, meg a maradékot is, és így úgy tűnik hogy kb. 70-80 ml-t eszik meg, aztán kéri a tápot. De szerintem az a nagyobb baj, hogy elfogy a türelme a kanállal szembe, és inkább szopi.
Persze utánna nem kap 180 ml tápot, hanem a főzeléktől függően adok neki. Ez a 150 ml/kg szerintem ránk már nem igaz, mert ez alapján még többet kéne ennie. Arról nem is beszélve, hogy van amikor mondjuk nyűglődik és kap egy kis forralt vizet is, vagy teát, főleg gyümi után szoktam neki adni.

A másik gondom a rendszerességgel van. Én már komolyan gondoltam rá, hogy beszigorítok, mert lassan 4 hónaposan szerintem már rá lehetne szoktatni, hogy mindig ugyanakkor egyen, nem?
Ill. az alvás is foglalkoztat, hogy ebéd után leteszem aludni, aztán lesz ami lesz. Mert gyanúm szerint az esti nyűglődésbe már az is benne van, hogy iszonyú fáradt. És sokszor hiába viszem el sétálni, akkor sem alszik el. Csak ehhez még össze kell szedni magam agyilag, hogy bírjam a sírás-rívást Kép

Véleményeteket várom, hogy kinél-hogy áll a rendszeresség!
Amatőr
 


Bea!

Valószínűleg jól lakhattam, mert még nem haltam éhen és éhes sem vagyok! Kép

Krisz!

Nálatok meg hideget eszik apa? ez jó akkor nem csak nálunk vannak szakmabeli gondok Kép

Kika!

Beajálhatsz, csak segítesz valami jó szerződést kötni? nehogy átvágjanak, mert ez lesz a könyv legfontosabb része! Kép

Szép és vitamentes napot mindenkinek!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


AmatőrHajni!

Óvatosan bevezetve próbáld ki a következőt:

reggel 7 óra: 180 ml. tej
délelőtt kb olyan 1/2 10 körül egy gyümi
délben ebéd: főzelék kanálkával és viz vagy tea hozzá
ha megéhezik délután, mert nem evett meg elég főzit akkor gyümi, és 4 óra körül pl. tejpép. abból egy 150 ml.
Este fürcsi, 180 ml tej,és szunya reggelig.
Ezt a dokim mondta és bejött.
Főzelékhez víz vagy tea és nem tej. Szerinte. Nem hittem, mert egyik nap még megette utána a tejet is, másnap meg nem adtam neki és vidáman elvolt. Azóta van nyugtunk este.

Pont ugyanakkor már nem fog enni, met te sem mindig ugyankkor vagy éhes. De, be lehet határolni az időt.
Én már ha éhes akkor adok neki, mert minek üvöltsön. De ő hozzászokott a fent leírtakhoz és tartja magát hozzá. De olyan is van, hogy délután nem kéri a gyümit. Ha nem nem. De szerintem, hogy kanál legyen az nagyon fontos.
rendszeresség: nem mindig lehet szabályozni őket, de nálunk is ebéd után megyünk a nagyágyra együtt aludni és általában el is alszik, mert kénytelen.

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ja még annyit. Igen ha túlpörögnek akkor nincs alvás. Én is így jártam szombaton. Délelőtt nem aludt, mert voltak nálunk, délután meg mi mentünk. Kimaradt a délelőtti alvás és alig bírtuk elaltatni. Jó kis küzdelem volt.
Kanállal meg az a baja szerintem, hogy nem jön olyan gyorsan, mint az üvegből.Amíg Anna meg nem szokta, úgy lapátoltam szegény gyerekbe a kaját, mintha tömném Kép Mármint gyorsan ott volt a szájánál a köv. kanál. Ha nagyon éhes, akkor néha most is mondja a magáét közben, ha nem látja a kanalat. Egyszóval nem könnyű dolog ez! Kép
Pusz Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Köszi Andi, kipróbálom. A rendszerességet nem úgy értettem, hogy percre pontosan, de szerintem azért valami már kéne.
Azt bezzeg megszokta, hogy fürdés után kaja van Kép
Azt is megszokta, hogy délelőtt a konyhába kapja a gyümit , ha viszem kifelé és beteszem az ülésébe, már cuppog Kép
Majd csak lesz valahogy, megpróbálom fokozatosan beállítani ezt a pasit. Bár igaz, az apját sem sikerült még megnevelnem Kép Kép

Mi az hogy kiskorú Kép
Elárulok valamit, de csak halkan csendben, nehogy meghallják, de kiskorúságom ellenére hivatásos tűzoltó lennék Kép
Amatőr
 


Amatőr Hajni!

Volt valami sejtésem a cimedből Kép
Itt tegnap lángok álltak, nem vetted észre? Kép Remélem mától még parázs sem lesz!Kép

Végül is ha ebéddel meg tudtok bírkózni, akkor a többi már könnyen megy. Az a legfontosabb. HA utána gyorsan megéhezik, adjad neki gyümölcskéjét nyugodtan. Megszokja. Elején a főzike után Anna is nem sokkal követelt kaját, de mára csak inkább én akarom, hogy egye, mert nem éhes. Kanállal meg úgy sem tudod belerakni, amit nem kér. Kép

Van, hogy megmakacsolja magát ebédnél és akkor sem eszi meg azt a főzeléket amit előző nap imádott. Nekem erre van egy bónuszom: sütőtök krumplival. Az tutkó lecsúszik. Mindig van a szekrényben. Majd figyeld meg, hogy mi a kedvece.

Hú lehet, hogy Chelló azóta szid. Enyém gyerek most meg nem akar felkelni. Jól sikerült a beszélgetésünk hajnalban. Remélem Chellohoz átért a manó, Anna nem fordította vissza a kis barátnőjétől! Nem volna szép dolog tőle!
Na majd lapulok, ha Chello ír.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Szép jó reggelt!

Szia OkoskaKép
Na, akkor én is megpróbálkozom egy virtuális reggelivel:
Kép
Remélem jóllakok veleKép Ma nagy elhatározásra jutottam: Zsófi főzeléket fog kóstolni! Még nem tudom milyet, de valamivel megpróbálkozunk, jövő héten lesz négy hónapos, baja nem lehet tőle(remélem).
Ez a vezetés dolog, micsoda? Szerintem lemaradtam valamirőlKép

Amatőr!
Te nem tudsz aludni???
Rendszerességgel mi sehogysem állunk, mármint ami az etetést illeti, amikor éhes, eszik. Különben 9 körül ébred, kaja, fél egy óra játék, majd 2-3 óra alvás. Dél körül ébred, eszik, aztán innentől borul a dolog. Ilyenkor szoktunk elmenni itthonról, nagypapát látogatni, boltba stb. van még egy délutáni alvás, de az változó, hogy mikor(kaja is ehhez igazodik), fürdés 9 körül, előtte vagyunk nagyon elemünkbenKép Aztán 10 körül alszik el(cicin).

Lujzika! Nalika!
Álommanó arra jár???

Pusz

Bea
Vendég
 


Chello!

Próbáltam írni mailt, de nem tudom, hogy elment e Kép Mert először úgy csinált, hogy ment, de utána kiírt valamit. Viszont semelyik mappába nincs az ébresztő levelem.
HA nem ment akkor bocsi!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Bea!

Köszi reggelit!

Vezetés: hát úgy indult, hogy Kriszta sebbességet váltott. Persze nem autóban, hanem apán Kép
Vasárnap már lett volna nekem is gyakorlatom, csak annyira izott itt a levegő, meg előtte babot ettünk és renndesen durrogtak a kipufogók.

Sütőtökkel próbálkozz. Azt ált szeretik.
Anna felébredt, majd jövök.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Szép jó reggelt.Kép
Ki volt az aki az esőt úgy tegnap este 6-tól Pestre küldte, legyen szíves vigye arébb mert ebből ha így halad ma szobafogság leszKép

Bea, Nem utállak az éjjeli alvásod miatt csak irigy vagyok, hogy nekünk miért nem megy.

Mucska,
Gondoltam Rád hajnalban úgy 3 körül Kép remélem csuklottál. Anna mint aki érzi, hogy beszélyben az éjjeli kaja, úgy "becsókolta" a 150 ml-t, hogy csak úgy cuppant a cumisüveg, no akkor mi legyen ezek után ha ennyit eszik, hogy szoktassam le arról, hogy 6-ig nincs hami????

Helyzet nálunk: mi még nem gyümölcsözünk csak tápi van, este 9-10 körül eszik utoljára, majd ágyában alszik el (ja nálunk van egy kis fény a szobájában ?) és hajnalban ordít a hamiért.
Mindig az ágyába tesszük le és úgy alszik el, naponta 6x eszik és az adagja 120-180 között mozog, de nagy átlagban 150 ml-t eszik.
Várom az ötleteket!!!!!!!

Kika
kika
 
 


Jó reggelt Bea! Köszi a reggelit!

Most eltűnök egy időre, a gyerek felébredt, apa is hazaért őt is meg kell etetnem Kép

Pusz mindnekinek, vásárlás után jövök és beszámolok.
Amatőr
 


Kika!

Köszi, fel is ébredtem Kép
Próbáld ki , hogy egyenlőre csak felét rakd az üvegbe. De azért készítsd oda a másik felét is. Hátha a felével is elalszik vissza. HA nagyon sír, akkor azért ne éheztesd miattam, mert nem állok meg előtte! Kép
Itt is szobafogság van.
A dokim mondta, hogy van olyan anyukája, akinél 3 éves a gyerek, és még nem aludt végig egy éjszakát sem. Azért ne legyél vele drasztikus, csak fokozatosan csökkents az adagját. Hogy ne legyen gond, hogy hirtelen semmi nincs.

Na nem jöttél rá, hogy honnan vagyok ismerős?
Annyira izgat ez a dolog!


Amatőr Hajni meg megint pénzt költ Kép
Várjuk a beszámolót! De remélem, most nem estig vásárolsz! Kép
A.
Pusz!

Andi
Kép
mucska
 
 


Jó reggelit mindenkinek!

Bea!
Nagyon finom volt, bár a tükörtojást nem szeretem, de így virtuálisan elmegy Kép

Én lánykám alszik még, ugyan 7-kor már fent volt, gondoltam csinálok neki reggeli tejcsit, de mire megmelegedett a víz, a kisasszony visszacsicsizett. Amúgy mi 8 és 9 között szoktunk reggelizni (200 ml), aztán de. 11 körül gyümi, dél és 1 között fél üveg főzelék (ő is a sütőtököt szereti a legjobban, ami nem is baj, mert kakira tökéletes), de utána még lenyom min. 100 ml tejcsit, délután (3 körül) attól függően, hogy itthon vagyunk-e vagy sem, megint gyümi, aztán 5 környékén 150-180 körüli tejcsi (de már gondoltam én is a tejpépre ilyenkor) és este 9 környékén 200 ml tejcsi. Az ő pocija nem fáj, és mivel már 9 kg, neki azért szerintem kell ez a mennyiség.

Amatőr!
Ugye te kérdezted a cumit? Nekünk játszónk nincs, az üveg meg Avent. Elég drága, de mi ajándékba kaptuk az első üvegeket a sterilizálóval, aztán már ennél maradtunk, de jó nagyon. A cumi is egész jól bírja a strapát (szilikon), bár azt mondják, hogy ha már lesznek fogacskák, akkor vigyázni kell, mert könnnyen szét lehet rágni.

Hajni!
Akkor jól tippeltünk Kép

Pusz

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Szia Kika!

Az esti alvás nálunk is könnyen megy, napközben soha nincs a kiságyában, és most már tudja, hogy ha este betesszük, onnantól alvás van. De most már vacsi után igényli még a társasági életet, úgyhogy azonnal csak akkor teszem le, ha már látom, hogy nagyon álmos. Egy kis fény neki is kell, szerintem erre azért szokott rá, mert az első időkben mindig égett halványan a lámpa, hogy én fel ne boruljak Kép

Pusz

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Szia Linda!

Remélem, lesz egy pici időd ide is benézni Kép Hogy van Dani? 39,6-tal orvost hívni egyáltalán nem para!!! Jobbulást nektek!! KépKép Mennek a gyógyító puszik KépKépKép

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Mucska,
Majd ha nagyon sír éjjel a kaja után megmondom neki, hogy ezt Mucska-Andinak köszönheti Kép Na jó ez csak poén volt mert még rámküldik a GyIVI-t Kép

Egyenlőre - így látva az adagjaitokat - szerintem nekem azt kéne emelnem fokozatosan, Anna mégcsak most múlt 3 hónapos talán ha a 4. hónapra nem tolódik ki ez a hajnali kelés akkor kéne próbálkoznom a teás dologgal, nem? Mit gondoltok erről?

Mucska,
Nem tudom honnan, de nagyon ismerős vagy?????
Én Szegedre jártam (B.J-vel) a jogi karra a másoddiplomás képzésre, úgyhogy 5 évig havonat két napig plussz a vizsgaidőszak én ott előfordultam. Kajakozni nem kajakoztam de vannak kajakos ismerőseim, többek között a jelenlegi sport államtitkár (ő is évfolyamtársunk volt)Kép
Nem tudom kutatok az emlékeim között.....Nincs közöd a MÁV-hoz?

Lujzika,

Nálunk most is ég egy kis jelző fény szerű éjjel mert különben etetés közben borulnék a gyerekre álmosságombaKép
Kika
kika
 
 


Sziasztok!

Mucska!
Azt hiszem értemKép
Van itthon sütőtök krumplival, arra gondoltam kezdésnek.

Kika!
Nálunk is esikKép

Lujzika!
Jól meg tudnak ezek a manók tréfálni! Ezt már Zsófi is eljátszotta... Éjjelilámpánk nekünk is van(dobozban), két hónapja, szerintem akkor lesz felrakva, ha a gyerek technika órán megtanul fúrni, meg vezetékeket kötögetniKép Ha nagyon akarnám, meg tudnám csinálni, de nem akaromKép

Pusz

Bea
Vendég
 


Itt is esik, úgy látszik Európa-szerte ?? KépKép

Kép
lujzika
 
 


Enyém lányka még mindig alszik! Úgy látszik, hat rá ez a hülye eső. Mondjuk itt jó sötét is van hozzá Kép

Az jutott még eszembe, hogy belénk nevelődött, hogy a hsz-ok végére mindenki odabiggyeszti a nevét is, pedig hát látszik, ki küldte az üzit. Kép Én az sms-ek végére is mindig odaírom a nevem, kivéve ha már nagyon nincs hely. Még azoknak is, akik bizti tudják, ki küldi Kép

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Mucska!

Kép

Pusz

Bea
Vendég
 


Bea!

Eszternek is van már lámpicskuja, de azért nincs még felszerelve, mert ő még a mi szobánkban alszik, és az majd az ő szobájába lesz. Még nem találtam ki, hogy mikor költöztessük át, vélemények ???? Kép

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Jó reggelt!

Mucska, ne lapíts. Kép Álommanó csak mostanra ért ide, a szokásos hajnali felkelés+evés már megvolt. De most alszik úgyhogy ne számíts rá, hogy Anna délelőtt aludni fog. Délutánra küldöm vissza. Kép

Mail átjött és már vissza is ment remélem.

Amatőr, feléd is ment egy. Kép

Kika, Mucska: Noémi is türelmetlen volt amikor kanállal kapta a keményítőt. És hozzá üvöltött, hogy nem tudtuk mi baja van. Aztán a nővérke kitalálta hogy adjuk üvegből és bevált mert abból gyorsabban jött.

Kika, nekünk a Gál doktornő a kezelőorvosunk aki a könyvet írta. A kórházban el is olvastam de már nem sok mindenre emlékszem. Persze nem csoda az akkori idegállapotomat figyelembe véve. Kép

Mucska, Noncsika mostanában kevesebbet eszik. Szerinted ne foglalkozzak vele, nálunk sem számt már a 150 ml/kg adag? Bár azért még így is többet eszik az adagjánál. Most 5,5 kiló és 900-1000 ml.-t eszik naponta. Most már többször megy 900 alá inkább.

chello
chello
 
 


Bea!

Nem jött még meg, mert rossz a levelező rendszer. Most jönnek még csak az estiek.
Remélem ideér előbb utóbb.

Megyek altatni.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Chello,

Ti hogy kerültetek Gál doktornő közelébe? Monitor risztaás miatt?
Kika
kika
 
 


Lujzika!

Szerintem minél előbb!!! Zsófi rögtön a saját szobájába került, tapasztalt apukaKép szerint így a jó. Zoli tényleg sokat segített abban, hogy hülye kezdő anyuka minél kevesebb dolgot szúrjon el a gyerekkel kapcsolatban. A barátnőm nagylánya velük aludt(akkor még egy szobájuk volt), amikor átköltöztek az új házba akkor jöttek a problémák. Eszter nem akart a szobájában aludni, szenvedtek vele egy évet, mire sikerült. Megszületett a kistesó, ő rögtön külön került, vele nincs is semmi baj, már lassan két éves, egyedül alszik el, nem kell neki se lámpa se semmi. Én a környezetemben azt látom, hogy a külön alvó gyerekek jobban alszanak, persze biztos van kivétel. Ez csak az én véleményemKép

Pusz

Bea
Vendég
 


Chello!

Ugye Noncsikának kellenek a gyógyszerek?? Ha esetleg valamit be kéne szerezni, és otthon nincs, szólj nyugodtan, itt is megpróbálhatom !! Kép

Kép
lujzika
 
 


Bea!

Én arra gondoltam, hogy Karácsonyra úgyis megyünk haza (akkor már 6,5 hónapos lesz), lesz körülötte felfordulás rendesen Kép És amikor visszajövünk, akkor költöztetünk. Nem tudom, jó ötlet-e?

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Kika,

a gyerekorvos hozzá küldött minket a Madarász kórházba a bukás és sok sírás miatt. Két hétig voltunk ott azóta is visszajárunk kontrollra a reflux miatt. Kép

De nagyon sokan voltak ott monitor riszatás miatt is. És az alváslaborban állandóan telt ház volt.

chello
chello
 
 


Chello!

Nem jött meg, és szerintem csak estére ér ide a karbantartás miatt.Beáé sem. Kép

Kika!

Apukám nyugalmazott MÁV főtanácsos. Ennyi közöm van a MÁVhoz csak.
Enyém gyerek nem akar aludni. Már apa vette kezébe az irányitást.
Jövök, ha elaludt, mert apa megy intézkedni, ugyanis én mától GYEDEN vagyok.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Chello!

Szerintem jól eszik a Noncsi!
Bővebben nemsokára.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kriszta,

köszi aranos vagy. Kép Igen Noncsinak kell a gyógyszer de sajna Nálatok nincs forgalomban. Anyukámék Nürnberg mellet laknak és ő már utánajárt a dolognak. Kép Most van pár havi adag, remélem addigra kinövi és már nem lesz rá szükség.

pusz,

chello - Ramcsi
chello
 
 


Chello,
Mi is bent töltöttün egy éjezsakát a gagyi készülékünk fals riszatása miatt, azóta van babysensünk Kép Madarász ajánlással, no és az alváslabort is végigcsináltuk, nem volt egy leányálom egy alig másfél hónapos gyereknek.
Nekem amúgy az ottani nővérek és orvosk hozzáállása nagyon szimpi volt, kevés pénzből maximumot hoznak ki és nagyon szeretik a gyerkőcöket ez látszik, neked tapasztalat?

Mucska,
Balatonkenese Máv üdülő?
kika
 
 


aranos=aranyos Kép
chello
 
 


Chello!

Csak egy pár percre kérem az álommanót!!!! Könyörgök!!!!!!! Utána küldöm vissza!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kika, milyen készüléketek volt előtte?

Hát tényleg nem egy leányálom bent lenni egy pici babával. Engem az elején kikészített 1-2 nővér de volt aki nagyon rendes volt és normálisan viselkedett. Az orvosok tényleg profik és mindent megtesznek csak egy kicsit lassan folynak a vizsgálatok, események. Nagyon sok volt a két hét, szerintem hamarabb is haza jöhettünk volna. A legrosszabb az volt, hoy éjjel nem tudtam pihenni ezért nagyon nehezen bírtam a nappalokat. De örülök, hogy jó kezekben voltunk és Noncsika jól van.

Mikor voltatok alváslaborban?
chello
 
 


Mucska!

Ilyet kérsz?
Kép

Ha igen, küldöm!

Pusz

Bea
Vendég
 


Mucska !

Oké, küldöm! Kép

pusza
chello
 
 


Kika, Chello!

Ugye nem baj, ha én is kapcsolódok? Merthogy riasztás miatt mi is voltunk kórházban, csak mi a Tűzoltó utcában. A Madarász utcában simán engedték, hogy ti is bent maradjatok? Mert itt úgy kellett kikönyörögniKép Viszont minden vizsgálatra én vittem Esztert, meg én is etettem, raktam tisztába stb. Szóval erre jó az anyuka napközben, de éjszakára el akartak "zavarni". Mi csak 3 napot voltunk (az is elég szörnyű volt), de ezt annak köszönhettük, hogy ment szabira az osztály, és minden vizsgálatot végigcsináltak a 3 nap alatt, még a bezárás előtt.

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Köszi!

Ideért! Már megy is vissza!
Jól eszik Noncsi! Szerintem már itt sem lényeges ebben a korban, mert már havi 40 dkg a max hízásuk havonta.
Persze neked jobban figyelned kell Noncsit a reflux miatt.De Anna 1000 mt soha nem evett meg és mégis belesnek számit!
Ma is reggel a 180 ml helyett csak 130 ml csúszott le. HA nem akkor nem. Majd eszik ebédnél. RemélemKép

Kika!

Ez örök talány lesz,mert ott nem voltam soha.
De egyszer csak fény derül a titokra remélem!


Bea!

Akét jelből gondolom, hogy érted Kép Bővebben ugye nem akarod!

Tegnap Ica ránk talált el is olvasott bennünket (szegénykém), csak nem tudott írni. Beszéltünk reggel, majd este segítek neki, hogy levelünk is legyen. Közénk való belevaló kiscsaj.

Kika!

Azért nálatok is mindig van valami! Kép
Én ehhez hülye vagyok. Mi az az alváslabor?
Chelloékról tudtam, hogymi van. Sajnos. Mármint nem az, hogy tudtam, hanem ami van. Kép
Éhes vagyok és most hoztak csak kenyeret. Erre apa lelécelt a Tb-hez. Kép
Ma brassói lesz nálunk.
Többiek mit esznek ma? Csak hogy holnapra legyen ötletem.
Hú! Délután mi lesz velem, ha nem lesz net.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska!

Mit értek??? Biztos az agyammal van a gond, de ezt most nem vágom!Kép

Pusz

Bea
Vendég
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: