Új privát üzeneted érkezett!

Huginak nagyon gyorsan láztalanságot kívánok! Hallod Hugi, nagyon vigyázz magadra!!!Kép

Kika, Meli!
Megy a drukk az oltáshoz!Kép

Ildi!
Általában engem is jobban megvisel egy-egy oltás, mint ZsófitKép

Andi!
Azok a szemek!!!KépKép Gyönyörű ez a lány!Kép Így alszik???Kép

Pusz
Vendég
 


BEa!

Igy alszik Kép
És akárhányszor kiszedem a lábait, annyiszor kerül vissza.Kép
Már nem is idegesit, csak ha felsir akkor szedem össze a végtagjait. De ekkor sem ébred fel. Az enyimének jó alvókája van.

Szemek: gondolhatod, hoyg mennyit járunk majd kozmetikushoz ilyen összenőtt szemöldökkel Kép még jó , hogy barátnőm. Pont ezt tudta örökölni az apjától Kép

Na azért Zsófira sem panaszkodhatsz, mert az is egy tündér!
Imádom a róla készült képeket!

HAjnikánk ma pihizik?????

Meli meg megitta a pezsgőt és el is tünt, de ki fog kapni Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!!!

Csak gyorsan, aztán majd később próbálok még jönni. Megint begyulladt a lány szeme, most a jobb oldali (nem írom, hogy a jobb, mert úgy látszik ugyanolyan rossz, mint a másikKép) Most jöttünk az ügyeletről. Lehet, hogy nálunk is könnycsatorna átmosás lesz??? Nagyon szomorú leszek....

Huginak jobbulást!!!! Fú, ennyi minden egy kisbaba mellett....

H.
nalika
 
 

 
 

Meli!

gratula a középhaladóhoz!KépKépKép

Hugi!

Minnél jobban remélem, hogy mostmár meggyógyulsz annálbetegebb leszel!??KépKépIrgumburgum!KépKép
Mostmár tényleg nagyon,nagyon,nagyon.....hamar gyógyulj meg!!!
5 millió gyógypuszit küldünk Orsival!Kép
Remélem nem kerülsz korházba!!!

Andi!

Mit vársz egy falusi szőke libától??KépKépKép
Csak megdöbbentem egy kicsit! Bocsánat.Kép
De tudod én már a chue-chue árán is csak pislogni tudtam. Még az a jó, hogy bár nagyon meg tudok valóban döbenni az árakon nem sajnálom semmire a zsetont.Kép
Anna tündéri még igy kitekeredve is. Ez a póz nekem is rémlik valahonnan!KépKép

É.
eve
 
 


nb ch mn bv

ezt Anna írta lefordítom:hali csajok
kika
 
 


Hajni!
Jöhettél volna jobb hírekkel is!Kép Drukkolok, hogy ne legyen szükség az átmosásra!Kép

Andi!
Nem a szemöldökéről beszéltem, hanem a szemérőlKép És igenis gyönyörű!Kép
Ha szereted Zsófi képeit, akkor tessékKép

Kép

Kép

Kép



PuszKép
Vendég
 


Hajni!

Remélem, hogy nem lesz rá szükség!Jobbulást!

Kika! értettük ám forditás nélkül is Kép

Bea!

Tündériek vagytok, alig várom, hogy dögönyözzek Kép

Eve!

Döbbeni én is tudok ám,aztán meg megveszem. Ezen csak azért nem döbbentem meg, mert ettől csak rosszababt ajánlottak igy örültem, hogy ennyiből megúsztam Kép
NA megyek pancsit csinálni.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Nagyon jó játékaitok vannak.Itt az idő,hogy szétnézzek.Remélem,hogy lesz a Tescóban olyan henger.Ha talizunk holnap,akkor benézek.
Annyira édes a lányod.Már alig várom,hogy élőben is lássam.

Hajni!

Jobbulást a lányodnak!Remélem,hogy nem kell a könnycsatornáját átmosni.

Éva!

Te hol laksz?

Bea!

Szuperek a képek.Gyönyörű a lányod.

Ildi
tfildiko
 
 


Na vagyok.
Mit gondoltok a járókáról??????Mármint nem a Sándorról és a LíviárólKépKép hanem magáról az eszközrőlKép
Anna jelenleg próbálkozik a rácson keresztül kibújni az ágyikóból és olyan delfin szerű hangokat adKép Rém helyesKép
Nem took képet felrakni mert nem segít senki a kicsínyitésben.....

Hani,
Csak nem kell átmosni??
K
kika
 
 


Ildi!

Jó lenne ha tudnánk talizni. Akkor szétnézünk a Tescoba játék téren.
Délelőtt majd látjuk, hogy alakul.Én is szeretném élőben látni Noncsikát!

Pusz:Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Kika!

Küld át és felrakom. VAgy hogy tudok segiteni?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kriszta!

Most már én is kezdem érteni a kicsinyítést,de még tanulnom kell.Ma már egyedül csináltam,de még az apa segített.Legközelebb megpróbálom egyedül,és ha megy,akkor segítek.Hülyeséget nem akarok mondani.De az Andi,tuti,hogy profi benne.

Andi!

Remélem,hogy holnap találkozunk.

Jó éjszakát!

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

Jó és nyugodt éjszakát kivánok Nektek!
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Kika!
Kedvenc programomKép Az Origo szoftverbázisáról le tudod tölteni az IrfanView nevő képszerkesztőt. Nekem nagyon bevált, magyar nyelvű free program. Én leveszem 1024×768-ra a felbontást, a méretet pedig a felére. Elmentem, és onnan már fel tudom ide rakni.

Pusz

Majd jövök, de apa a lánnyal a kádbanKép
Vendég
 


Andi,
Már átküldeni sem tudomKép
Valami gond van a képeket néző progival, Apa jelenleg javítja, ha kész van szólok.
pusz
kika
 
 


Kika!

Remélem, hogy megjavul a dolog.

Amit Bea irt, az a progi jónak néz ki, csak nekem angol maradt Kép
Utána meg rájöttem , hoyg kell kicsinyiteni az enyémmel rendesen.
Szóval ha tudod,majd küldöd.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Szép álmokat Mindenkinek!

Elhúztam aludni, holnap talizunk!

Kika!

HA át tudod küldeni, küldd át, reggel lekicsinyitem.Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Csak próbálom a képet még kisebbre venni:

Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


ÉS ez már reggelre, ha elaludnék Kikának és Hajninak:


Kép

Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Szép napot!
Anna még alszik, én már fenn és kinlódok. Pedig jót aludtam Kép
Pusz Mindenkinek!
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Jó neked,hogy aludtál.Én 7-szer keltem.A férjem pedig hajnalban még 2-szer,mert én már nem bírtam kimászni az ágyból.
Úgy néz ki,hogy nem esik.Tali délben???

Kriszta!

Annának Boldog Hófordulót!

Hajni!

Timcsinek is Boldog Hófordulót kívánok!

Ildi
tfildiko
 
 


ILdi!

Nekem okés lenne.Kép
HA véletlen megcsúszok akkor telcsizek időben. Remélem Anna eszik 11-kor, akkor odaérek.

Hol talizzunk? A Tesco valamelyik bejáratánál?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Én kb. 3/4 1h-ig érek rá,mert fél 2h-kor ebédel a lánykám.
Annál a bejáratnál jó neked,ami a posta mellett van?

Ildi
tfildiko
 
 


Szép jó reggelt! Köszi Andi.Kép és Neked is IldiKép
A képet minygyá küldöm mert szőke vagyokKép és nem értem a program dolgot.

A menetrend már úgy néz ki hatkor evés hajnalban majd visszaalvás 1/4 9-ig. Remélem ez marad.Kép
Csak nem tom ebből, hogy lesz ma séta mert mifelénk orkán szerű szél vanKép
Pusz majd még gyüvök
K
kika
 
 


Jó reggelt!

Timcsi és Anna babának nagyon boldog hófordulót!Kép
Talisoknak jó talizást!Kép
Mindenkinek szép napot!Kép
Zsófi nyűglődik, majd jövök...

Pusz
Vendég
 


Ildi!

Hú akkor nagyok igyekszem, hogy odaérjünk hamarabb.

MAjd próbálom megetetni hamarabb, 12-re biztos , hogy odaéerünk. HA eltudunk indulni hamarabb ,akkor telefonálok. Legfeljebb majd kisérünk hazafele titeket egy darabig Kép

Az a bejárat jó lesz.
Már várom Kép

Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Bea!

Pusz Zsófinak és ne nyűglődjön szegénykém.

Kika!

Várom. Látod, hogy Anna megtanulja az alvás dolgot Kép

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Én is várom.Felébredt az Anna?

Kriszta!

Én sem értek ezekhez a programokhoz.(A géphez sem,csak az internetet tudom használni.)

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Hát beindult a "munkás élet"Kép
Alig akartam elhinni mikor szólt az ébresztő, hogy kelni kell.
Orsinak se tetszett, hogy oviba kell menni.KépKép
Igaz nem tudom mi van felénk se apa se baba se anya nem tudott aludni rendesen.
Most nagyon fura, mert régen voltam már egyedül a lakásba.

Pici Anna és Pici Timi!

Nagyon Boldog Hófordulót!

Ildi!

Kápolnásnyéken lakom.(Velence melett közvetlen.A tótól pár km.-re.)


Andi!

Párszor már tapasztaltam én is, hogy a jót meg is kell fizetni. De nem mindig a legdrágább a legjobb.
Egyébként nagyon örülök, hogy neked enyirte bevált.
Az oldalt be is tettem a kedvenceim közé. a sok festéstől van amikor nekem is eléggé hullik a hajam, amiből amugy se dúskálok.
Lehet, hogy majd én is kipróbálom.
Tudod neked hiszek, hogy jó!KépKép Lsd. mályva!Arra is azt mondtad, hogy jó és meg is vettem!!KépKép JA és jó is!KépKép

Hugi!

Remélem otthon vagy!!!Sikerült a lázad lenyomni.

Bea!Andi!
Hát ezek a képek is nagyon csodássak!
Andi a legutolsó képen nagyon hasonlít rád Anna.És már nagyon ügyes ez a nőci!Kép
Bea irtó jó Zsófi ásítós képe.

A többieknek is sok puszi:
É.
eve
 
 


Ildi!

Fel ébredt és csak állni akar. Még jó, hogy mászni sem tudunk előre csak hátra Kép

Éva!

MályvaKép mondtam én, hogy jó!!!!!

Sampon: épp most irtam egy levelet nekik, hogy miért nem lehet kapni valahol, miért csak a területi képviselőt kell megtalálni.
Remélem válaszolnak is.

Orsi majd csak visszaszokik. Nekem sem volt kedvem felkelni, pedig nekem nem is kötelező Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

A Noémi is mindig állni akar.

Éva!

Elhiszem,hogy nehéz volt a lányodnak felkelni.
Nagyon szép helyen laksz.De jó neked nyáron!

Ildi
tfildiko
 
 


Andi!

Tulajdonképpen az is a probléma, hogy Szenteste óta nagyon át állt arra, hogy csak 11-kor alszi el és de. 10-kor kel fel.
Volt, hogy mi az apjával elöbb aludtunk.Orsi + a tök sötétben ovodásost játszott. arra ébredtem, hogy törökülésben ül a szönyegen és tapsol és azt mondja:Na gyerekek énekljetek....
Azt hidtem álmodom, fordultam is hogy alszok tovább, de a taps folytatódott. felkapcsolom a villanyt.........
Szerintem ma ugy jön haza az oviból, hogy itthon még átöltözni se fog tudni a fáradtságtól.
Reggel amikor keltegettem a chue-chue-ba több volt az élet mint benne.
Ja! chue-chue: Nehogy vegyél Annának majd!KépKépKép
Orsi bekapcsoltatja félpercen belül üvölt a baba és akkor hozza "anya! Gyorsan csinálj vele valamit mert nagyon sír". Akkor ÉN kitalálom mit akar a baba, megnyugszik visszaadom a baba félperc múlva megint sír, megint jön, hogy anya... és így megy ez Szenteste óta. De kikapcsolni nem szabad!!!!! Szóval ugy is mondhatni, hogy vettem magamnak egy Chue-chzet karira!KépKépKép
De jó, hogy taliztok!!!!KépKépKép
eve
 
 


Éva!

Nagyon édes lehet a lányod.
Jót nevettem a Chue-chue babán.Hát,akkor tényleg magadnak vetted.Mennyi volt?

Ildi
tfildiko
 
 


Eve!

Ennek a gyereknek legalább pelenka nem kell Kép Kellett neked ilyen ajándék! Kép Biztos, hogy én is igy járok majd Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ildi!

Én pont nyáron nem szeretem ezt a helyet. A nyaralók minket is elözönlenek. És én akkor akadtam ki, és azóta nem szeretem amikor Orsi pár hónapos volt és egy merő láz.Nem akartam megvárni, hogy a doktornő a rendelés végén jöjjön csak el és babakocsistól elindultam a rendelőbe.De mintha sáskajárás lett volna. A babakocsival nem lehetett közlekedni, mintha valami zsúfolt piacon lettem volna. Nem a nyaralók tehetnek róla, de szar volt a lelki állapotom és nagyon rossz emlékként maradt meg bennem. Na meg amikor megállnak tapogatni a kezét amit a szályába vesz!! Életemben nem láttam még de a gyerekem kezét tapizza!! Tudom, hogy szeretetből, kedvességből csinálja ezért nem is szólok érte, csak csendben égnek áll a hajam.Ezek csak ugy megmaradnak bennem, negatív érzést keltve.
DE azért szeretek itt lakni!!!!!
Tudom most jól ellent mondtam magamnak!KépKépKép
DE tudod szőke vagyok!!!!
eve
 
 


Ildi!

19000

Andi!

De igen van pelusa is. Igaz az egyetlen dolog amit nem tud az a pisilés és a kaki igy azér a pelus addig bírja amig a tépőzár bírja rajta.KépKépKép
eve
 
 


Éva!

Most már értem,hogy miért nem szereted a nyarat.Én is utálnám,ha a Noncsimat idegenek taperolnák.(Akkor is,ha kedvességből teszik.)Hát,jó kis ára volt annak a babának.Mit tud az a baba?Beszél is?Én még ilyet nem láttam.De tuti,hogy én is megvenném,ha az kellene neki.(De még nagyon pici hozzá.)

Ildi
tfildiko
 
 


Eve!

De remélem azért popsikütése nincsen Kép Bár ugye ennyi pénzért még az is belefér Kép

Én már tiszta zsongásban vagyok, hogy talizunk Ildivel Kép

KIKA!
Más fogalmaink vannak a mindjárt átküldöm jelentéséről Kép
Lehet, hogy már csak ha hazajöttem tudom felrakni. Főként, ha addig ideér.Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Orsi 22-én lesz 4 éves. Minimax rajongó. Ott ment a reklámja október óta. Ott tetszett meg neki. Egész decemberbe csak erről a babáról beszélt. Rugkapál ha sír, ha nevet. Van cumisüvege és jelzi ha éhes, ha a cumi kell vagy ha a plédje. Baba hangokat ad. Csak a mamát mondja. pislog, szuszog amikor alszik. MOzog a szája ha cumizik. Cuppog amikor az üvegből eszik.És foglalkozni kell vele különben sír.
Valami specko bör van a fején amitöl ha megérinted olyasmi mintha igazi lenne.
Tömören ennyit tud.Van ok az árára, megéri.
DE NEM MAGAMNAK SZÁNTAM!!!KépKépKép
NEM ÉN VOLTAM ODA ÉRTE!!!KépKépKép
Most van mégegy gyermekem ugy is mondhatnánk!!!!KépKépKép
eve
 
 


Andi!

Most, hogy mondod!!KépKépMilyen anya vagyok én még nem vettem popsi kenőcsöt!!KépKépKép Lehet, hogy azért sír annyit az a gyerek????KépKépKép
Nem is a lányom az oka hanem én?KépKépKép
eve
 
 


Uram istan most megint jelet adtam a Gyivinek!KépKépKép
Nem hiába mondja mindíg az Édesapám, hogy gondolkozz lányom mielött cselekszel!!!KépKépKép
eve
 
 


Éva!

Néztem a táblázatban,hogy már 4 éves lesz.Ő már igazi nagylány.Az a baba tök jó lehet.Biztos,hogy majd az enyémnek is kell,ha nagy lesz.

Andi!

A Noémi még mindig alszik.Ilyenkor fel sem sír.Nem értem ezt a gyereket.
Kb.2 óra múlva talizunk!Megismerjük egymást?Graco babakocsink van,ott fogok állni a Tescó előtt.

Ildi
tfildiko
 
 


ILDI!!!!!!!!!!!!

Ez nem ér!!!!!!!!!!!!!KépKépKép
Direkt cukkolsz?????????KépKépKép
Itt irigykedek!!!KépKépKép
Ti találkoztok nekem meg maradnak a tankönyveim!!!??????KépKépKép

BESZÁMOLÓT AHOGY HAZA ÉRTEK!!!!Kép
eve
 
 


ILdi!

Remélem, hogy megismerjük egymást.
Nekem Retrus kocsim van. De azért elmentettem a számodat a telefonba Kép ami biztos, biztos Kép
Fekete vagyis szürkés kabátban leszek kevés, rövid vörös hajjal Kép
vagyis Kép

Nekem van egy olyan rossz érzésem, hogy Noncsi meg van fordulva a nappallal és éjszakával.
NA majd dumcsizunk, viszem a cdt és a tápit.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Eve!

Te csak intézd a popsikenőcsöt! Nem olyan rég volt Orsi kicsi, hogy ezt elfelejtsd. Kép
Egyébként karácsony előtt már minden csatornán ment a reklámja, hogy a gyerekek biztos tudják, hogy van ilyen Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Nálunk csak a minimax megy!Mi ezért csak ott láttuk a babát.Esténként néha egy kis rtl barátok közt.
Tudod anyuka apuka netfüggőKépKépKép És a babaneten nem reklámoztákKépKépKép
Ja most rémlik nekem Marci popsija is. Ha tv-nék nem felejtettem volna el tutira a popsikenőcsöt!!KépKépKép
eve
 
 


Eve!

Látod látod! A betolakodó megmondta, hogy tévét is nézzünk!!!!! Tessék bekapcsolni azt is. Itt megy.Kép
Egyébként az a baj, hogy rossz fórumot olvasol, mert ha nem volnál csak egy helyhez kötve, akkor ugye láthatnád, hogy a popsikenőcsnek is van topikja.Kép

Enyém gyerek még mindig alszik Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

A lányom felébredt,és játszik.Nemsokára eszünk.
Én is elmentettem a számod.

Éva!

Majd mesélünk.

Ildi
tfildiko
 
 


Andi!

Nem is rosszat olvasok!!!Kikérem magamnak!!!KépKépKép
Csak látod még tv-ni sincs időm, nemhogy bepofátlankodni minden hova és beleszólni mások dolgaiba mint ahogy a betolakodó teszi!
Én itt érzem jól magam!KépTiteket szeretlek!KépÉs más topikokra nem vagyok kiváncsi.KépKép
Na jó! Füllentettem mert ha Orsi ritkán jelenkezik akkor átmászok az exetekre kikeresni őket!
De tudod mit mondasz valamit! Most rájöttem azért vagyok én ilyen buta, mert nem vagyok elég nyitott a világra!KépKép
eve
 
 


Ildi! Andi!

Közel laktok egymáshoz???
eve
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?