Új privát üzeneted érkezett!

saxxqqqqqqqqqqqqqqqqqxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxqíííííííííííííííííííííííííí ííííxxaaaaaaaaaaaaaaí
nalika
 
 


Andi!


Írtam ! Kép

Éva, köszi, nektek is! Kép

Meg mindenkinek. Kép

Muffin sütésben nem vagyok profi, még sütőpapírt sem találtam hozzá így a símából kellett vágni és nem lett olyan szép az oldala. De szerencsére nem azt nézték a fiúk. Kép

R.
chello
 
 


Hajni!

Ez most a 2004 hozzászólásod búcsúztatója volt? Vagy Tüncsike üzent nekünk?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 

 
 

Tüncsi személyesen akart üzenniKép

Ramcsi,
nektek is boldog új évet!!!Kép Papírt ilyenkor nem lehet kapni, mindenki időben felvásárolja....

H.
nalika
 
 


Értelmeztem ám már és látom, hogy Tüncsike boldog új évet kivánt nekünk, de azt is irta, hogy még ő sem kapott muffint, pedig ott van. Kép
Hogy lehetsz ilyen smucig, hoyg még a lánykádnak sem adsz?

Rami!

VégreKép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hajni, nektek is! Kép

Akkor későn ébredtem igaz a sütőt csak karira kaptam. Legközelebb résen leszek.

R.
chello
 
 


Rami,
ha jártok a Pólus felé, ott van egy konyhafelszerelés bolt, asszem a budmil mögött, én ott vettem legutóbb a 200 darabos 1200 ft, és sokáig elégKép

H.
nalika
 
 


Vagyok, csak fürödtünk.
Én is kaptam egy sütőt a sógornőmtől a szülinapomraKép Gondolom célzás volt, mert ők nagyon szeretik az édességetKép

Pusz
Vendég
 


Viszlát, középhaladóság!!!Kép
Vendég
 


Bea!

Végre!!!!!!!!!!!!!

Tüzijátékot már megelőlegeztem! Kép
Biztam benne, hogy előkerültök még apával!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Bea,
grat!!!!!!Kép

H.
nalika
 
 


Gondoltad, lelépek szó nélkül, és csak jövőre kerülök elő??? Annyira bunkó azért nem vagyokKép Még éjfélkor is itt leszekKép

Pusz
Vendég
 


Nem ajánlottam vona, hogy lelépj. Abban biztam, hogy az a két hozzászólást már csak ellövöd valahogy. Kép
Hajninak is jobban megy mióta elérte az ezrediket. Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Bea, gratula! Kép

Akkor Te is süthetsz. Kép

Hajni, Pólus kilőve. Régen arra laktunk de most a város másik
végén. Kép

R.
chello
 
 


RAmi!

Remélem nem tünsz el Kép

Van ám a Tescoban és a Corában is ilyen papir. Itt legalábbis.
Csak muffin nincs Kép

Apa bulizik?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Rami,
akkor az a megoldás marad, hogy amerre jársz nézed, és ha van gyorsan megveszedKép
Noncsinak most mennyi a súlya?

H.
nalika
 
 


Andi,
lehet, hogy nálatok nem olyan népszerű a muffin, de itt PestenKép nagyon ritkán lehet papírt kapni, mert gyorsan megveszik....
nalika
 
 


Azt látom, hogy ott nagyon népszerű. Igyekeznem kell, mert hátrányos helyzetűek leszünk meg elmaradottak Kép

De én nem tudok olyat megsütni, amit nem ettem, igy el kell indulnom kóstolni.

De már tudom, hogy mit viszek ajándékba. Muffinpapirt egy csomót Kép Ezen sem kell törnöm a fejemet Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ezt direkt nektek csináltuk:

Kép

Kép

Most kicsit lelépek, ideje lenne megebédelnem...

Pusz
Vendég
 


Bea!

Imádnivaló a lány!!!!!!!!!

Ebédelni? azt meg már minek? Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Majd még jövök, de most a lányomé a terep, elvégre az Ö gépe.
Addig mi filmet nézünk apával.

Addig is pusszantás:
É.
eve
 
 


Bea,
de helyes!!!!!!!Kép

Andi,
de különböző méretek vannak.....

Tomikám taknyossága hálistennek nem egetverő. Ma még csak egyszer szívta ki a gép az orrát (majdnem azt írtam, hogy szívtam, de elég hülyén hangzottKép) Meg még talán lefekvés előtt egyszer megpróbálom.

H.
nalika
 
 


ma már 4 archív voltKép

H.
nalika
 
 


HAjni!

És honnan tudom a méretet, hogy kinek mekkora kell? Kép
Nem fog ártani, ha lefekvés előtt mégegyszer megpróbálod, legalább nyugodtabban alszik. Kép Még jó, hoyg nincs komolyabb baj.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Igen ez a kezdeti időkre emlékeztet és naggggyon jóóóóóóóóóó!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi, a Tescoban nem találtunk. Ezek szerint itt Pesten mindenki ezt sütött. Kép

Apa tv-t néz a család többi tagjával. Nekem uncsi a műsor.

Hajni, Noncsi most duplázta meg a születési súlyát, 1 hete volt 6400 gr. És Timike?

Bea, köszönjük a képet, nagyon jó. Kép

R.
chello
 
 


Orrszívás: nem tudom nálunk hogy fog működni mert Noncsi rögtön el kezd sírni ha apa porszívózni kezd. Kép Én persze örülök, mármint annak ha tiszta a lakás. Kép

R.
chello
 
 


RAmi!

Hova hajtotok ennyire a súllyal Kép Már megelőztök minket lassan Kép

Nálunk nincs gond, Anna szereti az orrszivót, mert tudja, hogy jó neki utána.

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi, nem hajtunk, mostanában szép lassan haladunk. Azért Anna még vezet. Kép

R.
chello
 
 


Rami!

Már nem sokkal Kép De ez nem baj, a lényeg hogy Noncsikánk rendben legyen.

Anyud is tévét néz?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Igen, bár ő néha bealszik már. Kép Majd éjfélkor felébresztjük pezsgőzni ha el nem alszunk mi is.Kép

R.
chello
 
 


Tüncsi súlya vasárnap volt 5,57Kép De most már halad amióta főzit is eszik...
Egyébként 5 perce elkezdte gyakorolni a hasról hátra való fordulástKép Nagyon örülök neki, csak vége a kisbabámnak...

H.
nalika
 
 


Lányok!

Majd holnap visszaolvasok.Megyek aludni,egy picit összevesztünk az apával a gépen.(Nem komolyan.)Úgy döntöttünk,írány az ágyikó.

Örülök,hogy így befogadtatok.

Búék!!!

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

Nem szabad veszekedni apával. Első apa, utána mi. Velünk igy is többet leszel, mint vele. Szép álmokat.


Hajni!

Tüncsi nagyon ügyi! Gratula neki!

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


SziasztokKép

Csak gyorsan:

NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK, BABÁKNAK ÉS MAMÁKNAK ÉS PERSZE PAPÁKNAKKépEGYARÁNT!

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

Mi is nagyon Boldog Új Évet kívánunk mindenkinek!

BeaKép
Tündéri ZsófiKép

Nekünk elég gázos volt az éjszakánk, szegény leányzó nem kapott az orrán levegőt, úgy aludt, hogy a száján vette a levegőt és horkolt, az orra tele volt, nem volt szívem felébreszteni, aztán persze felébredt, nagyon meg volt rémülve szegénykém. Ha 26milliószor nem szívtuk az orrát akkor egyszer sem. Egyszer-kétszer hányt, dehát a lenyelt trutyinak ki kell jönnieKép Ma már kicsivel jobb volt a helyzet, most alszik, megint adtam neki kúpot, mert hőemelkedése van.

Andi
Bomba: itt valami eszement bolond állandóan az udvarunkba dobálja be, szegény Réka egy órán keresztül próbált elaludni, de mire sikerült volna neki, addigra újabb durranás. A párom kiment megnézni, hogy ki ez a köcsög, valami 10-12 éves kölkök. Megdicsérném az anyját az biztos!

Ja, ma végre eljutottam fodrászhoz egy kis fazonigazításra!Kép Végre megint emberi formám van.

Tényleg mennyi idős kortól tudnak szájon át is lélegezni??? Mert én nagyon meglepődtem, amikor a Réka úgy aludt.

Szóval puszi mégegyszer mindegyikőtöknek, jövőre ugyanitt talizunkKépKépKép

Meli
Bnm
 


Itt van a barátnőm, de éjfélkor még jövök!Kép

Pusz
Vendég
 


Na szép!

Mire végetért apa rémfilmje mindenki el????
Szóval akkor megint ö gyözött és megyünk mi is szunyni!

Na! Akkor már csak jövöre találkozunk!KépKépKép

Boldog Uj évet mégegyszer mindenkinek!

Puszi
Éva
eve
 
 


Én vagyok, csak közben játszokKép

H.
nalika
 
 


Mivel játszol?
É.
eve
 
 


Szókirakós angolulKép Belinkeljem??

H.
nalika
 
 


Én meg iszokKép Azt hiszem kicsit be vagyok rúgvaKép Már egy egész pohár pezsgőt meg bírtam inni, és pont elég is voltKép Itt röhögünk hárman, mint a hülyegyerekekKép
Szókirakót most nem kérném, lehet, hogy magyarul sem menneKép

Pusz
Vendég
 


Köszi, de mégcsak alapfokra készülök, szóval nem sok sikerélményem lenne.
Te meddig tanultál/mióta tanulsz angolul?
eve
 
 


Bea,
hát igenKép Én ugye meg szoptatok, tehát ha akarnék se ihatnék lelkiismeret furdalás nélkülKép De klassz lehet nektek!!!Kép

H.
nalika
 
 


Eve,
annyira nem szokott nehéz lenniKép Én nagyon régőta tanulok, de nem sokat fejlődtem... Amióta játszom néha angol szavak jönnek a számra, dehogy miért?? Igaz néha szoktam beszélgetni is a játékosokkal...

H.
nalika
 
 


Hát igaz ami igaz. Én is csak kölyök pezsit iszom, de vagy abból is megárt a sok, vagy megbuggyant bennem mert furán hülyének érzem magam!!KépKépKép
( DE az is lehet, hogy csak szimplám fáradt vagyok!!KépKépKép)
eve
 
 


Gyakorlásnak jó, megpróbálok az oldalról meghívót küldeni neked, jó??
nalika
 
 


Az jó! Irigyellek. Nekem nagyon gyatra (még érthetQ) a szókincsem csak juniusba lesz az angol nyelv vizsgánk. Októberben idult a csoport ahova járok. Szóval még a leg elején vagyunk.
eve
 
 


Elvileg el kellett, hogy menjen a címedre. Az a titka a nyelvtudásnak, hogy gyakorolni kellKép
nalika
 
 


Hello!

Én meg már majdnem alszok ezen a szuper műsoron,
Ha meghumok, akkor mindenkinek BUÉK!
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?