Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszönjük szépen a névnapi köszöntést!

Zsuzsa!
Mi is BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK BÁLINTKÁNAK!
Kép

Gotti!
Köszönöm a receptet! Kép

Azért nem írok most hosszabb hsz-okat, mert nincs miről! De ha lesz valami, akkor megosztom Veletek! (Meg aztán Bubi sem igazán díjazza, hogy itt ülök, ahelyett, hogy Vele foglalkoznék!

Kinek milyen volt a hétvége?

Puszi mindenkinek!

Adri
radra
 
 


Sziasztok csajok!

Elöször is mindenkinek nagyon-nagyon boldog Valentin napot kivánok!!!!Kép

Most pedig egy naaaagy cuppanos puszikát küldök topikunk drága pici Bálintkáinak!!!!CUPPPPPKép

Gotti köszönjük a szupper salireceptet,Adri Neked külön köszi,hogy 2X is jöttél,és igy Gotti leirta!!KépKépKép

Gotti az irás,amit felraktál,oltárian jooo!!!!Annyit röhögtem rajta,mint az állat!!KépKép

A mi hétvégénk apukám szülcsi napcsijával telt,és pihivel.
Tegnap szülöin voltam,és rohangáltam egész nap,azért nem tudtam jönni.Este pedig dobtam egy cukaharát az ágyikoba,és aludtam egy nagyot.Hát addig,amig a Balázsom hagyottKép....

Képzeljétek!Ma olyan rosszul voltam reggel,hogy majdnem felhivtam a papát,higy jöjjön haza a munkahelyéröl!KépUgy ébredtem,hogy orgott velem az egész szoba.Valami iszonyatosan szédültem,és rosszul is voltam.Attol féltem,hogy elájulok!De azért no pánik,mostmár alakulok,egyre jobban vagyok.
Nem tudom mi lehetett,de eléggé megijedtem.
Veletek nem volt ilyen?Kimerültségtöl szerintetek lehet?

Na pusszancs,mert 1000 és 1 dolgom van,majd még délután benézek!!

Kinga

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok!

Bálintoknak boldog névnapot!
Kép

Hétvégénk nagggyon jó volt! Bál szuper volt, eredetileg azt terveztem, hogy 2 felé hazamegyek, de annyira jó volt a hangulat, hogy fél 4-kor keveredtem haza! Táncoltunk is, még a férjemet is sikerült elkapnom egy fordulóra!Kép Pedig ő dolgozott, de amikor meghallottam Bródytól a Földvár felé c. számot, nem bírtam megállni, hogy ne táncoljak vele! Imádom ezt a számot!
A társaság meg! Hát nagyon sokat nevettünk!
Kép
Másnap meg csak kóvályogtam, mert már reggel 8-kor keltem, a gyerekek miatt....

KingaKép
Remélem semmi komoly! Velem is volt már ilyen!

Most nálunk a kicsi megint tiszta takony, köhög stb.... De láza szerencsére nincs.

GottiKép
Ez tök jó!! Pár ismerősnek én is továbbküldöm!



Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 

 
 

Sziasztok!

Mindenkinek köszönjük a névnapi köszöntőket!! Kép

Adri! Kép
Köszi a mail-t, ha lesz pici időm válaszolok, csak tudod ma Bálint nap és Valentin nap is egyszerre... minden szabad percem a konyhában töltöttem.
Nálatok hogy telt a Nagy nap?

Kinga! Kép
Kicsit ijesztően hangzott ez a rosszullét. Velem még nem volt ilyen, nem tudom mi lehet ez, de szerintem az nem árt, ha pihensz egy kicsit és jobban odafigyelsz magadra. Szóval jobbulást!
Apukád hogy van?

Ditta! Kép
Örülök, hogy ilyen jól sikerült a buli! Kép
Attilának jobbulást!!

Puszi,
Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Sziasztok!
Tegnap voltam, de elszállt az anyagom.
Bálintkáknak Boldog névnapot és jó egészséget!!!
Kép

Gotti!
Együttérzek rágófog ügyben nekünk is jön, már a második és Szonja rém nyűgös.Ma délutáni alvás után egy jó ideig csak sírdogált, biztos ez volt az oka.(Anyukám szerint rémálma lehetett, persze ez is lehet az ok, de tényleg jön az a rágófog is)A salirecept nagyon guszta...
Zsuzsa!
Remélem rokonok tanácsaikkal nem kínoztak nagyon, tiszta haszon, hogy lefárasztják a gyereket.A mutatványhoz nagyon gratulálok, néha visszagondolok, hogy milyen volt, mikor Szonja még csak fordulgatott...most meg már nagyon élvezi, hogy elszaladhat előlem, mikor pelenkát kéne cserélni.
Kinga!
Pánikrohamod lehetett, az előfordul a kimerültségtől.Egyszer már nekem is volt, tömegben, úgy éreztem, hogy fulladok.Mesélj, hogy vagy?
Ditta!
Nagyon klassz, hogy így tudtok szórakozni és van aki vigyáz a picurokra.Biztos feltöltődtél egy kicsit.
Dorka
chopin
 
 


Halihó !

Tudtam én lányok, hogy megérdemlitek a salit ! Tulképpen: Adri kétszer is volt, Zsuzsa is jött, akkor Dorka is lett volna csak "elszállt", Ditta még pihente a mulatozást,Kinga meg szülői és rohangászás, Móni meg szerintem 1000-rel tanult vagy vizsgázott. Hiába, jó kis csapat vagyunk Kép Kép
Ezért kaptok még egy kis vidámságot / remélem már mindenki vacsorázott Kép /, Dittának külön gyógyító humornak szánom/

A kép címe: jégkrém

Kép

Gotti
gottianyu
 
 


Sziasztok csajok!

Már jobban vagyok ,de van benne valami,amit mondtok,mármint a kimerültségben...de azért elmegyek dokihoz is,mert mostanában folyamatosan 138/85 körül van a vérnyomásom(nem tudom mitöl)....
Köszi azért az érdeklödést,annyira jol esik,hogy el sem mondhatom!Tényleg fasza kis csapat lettünk,ahogy Gotti irja.Kép
Már hiányzik,ha nem jöhetek ide,és nem irhatok egy pár sort.Kép
Apum jol van köszönjük szépen,otthon van,gyogyszert szed,a vérnyomása rendszeresen figyelve van,orvoshoz jár,és 1 hónap mulva vissza kell mennie a korházba kontroll vizsgálatra.
Mint kiderült,beigazolodott a gyanunk,ugyanis a zárojelentés szerint agyinfarktusa ,és agyérgörcse volt!Még szépen meguszta!!!KépKépKép

GottiKép a kép tuti!!KépKép

Csatlakozom a fogzok sorához,nálunk is folyamatosan napirenden van.Kép

Na puszi,késöbb még megprobálok jönni Hozzátok:KingaKép

Kinga
skinga
 
 


DittaKép

Annyira irigyellek!!!Tuti lehetett a buliKép
Kép

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok lányok!

Sajna megint csak pár percem van!
Tényleg tuti kis csapat vagyunk! Kép
Mégegyszer köszönöm a Bálint napi köszöntést kisfiam nevében is!
Ezt küldi Nektek: Kép

Kinga! Örülök, hogy apukád jobban van, annak viszont nem, hogy Te nem vagy jól!
(Bár mostanában nekem meg állandóan fáj a fejem, pedig nem szokott. Már a férjem is aggódik emiatt! - Persze én meg annyira azért nem, hogy elmenjek orvoshoz! Kép)
A fiaid csapják már a szelet a csajoknak? Tartottatok Valentin napot?

Ditta! Szuper, hogy elmehettél bulizni! Mindenkinek jár egy kis kikapcsolódás!
Ja és képzeld, vasárnap is sütöttem kiflit! Lehet, hogy holnap is fogok! Kép (Attól félek rászokik a család, és minden nap követeik majd!)

Zsuzsa! Éjszaka megint eszembe jutott a szakdolihoz valami, de még nem volt időm leírni. Talán, ha Bálint hajlandó 10 percnél tovább is egyhuzamban aludni akkor is, ha nem vagyok mellette! Kép
Holnapután megyek a konzulenshez időpontot megbeszélni. Az eddig elkészült irományt meg átküldtem Neki e-mail-en.

Gotti! Nagyon ott van a hóemberes kép! KépKépKép
Nem bánnám, ha már olyan idő lenne, hogy fagyit ehetnénk!

Dorka! Ha már a párod hazaérkezését nem tudtátok megünnepelni, legalább a Valentint igen?

Móni! Remélem már nem kell tanulnod és kikapcsolódhatsz egy kicsit!

Mennem kell, hív a baba!

Puszi mindenkinek!

Adri
radra
 
 


Dorka!

Tőled visszajönnek az e-mailek, vagy csak én vagyok béna?!
Kép
radra
 
 


Adri!Nem most meg is nézem az e-maileimet, biztos megtalálom amit küldtél.Egyébként Valentint azzal ünnepeltünk, hogy párom ünnepélyesen finom vacsit főzött, meg volt ajándékozás is....egy kis szíves csokoládé.Hát így telt.Nem csapunk nagy felhajtást, nem is lehet Szonja mellett.Persze a lényeg, hogy mikor Szoncsika elaludt, tudtunk kicsit beszélgetni.Férjecském a gyerkőcnek kis játéktelefont vett, mert annyira imád telefonálni.
Gotti!JÓ a kép, nagyon jóóó!!!
Dorka
chopin
 
 


Sziasztok!

Örömmel jelenthetem, hogy vége a vizsgáknak,mindenből négyes, ötös lettem.Mostantól több időm lesz, többet jövök majd.Annyira le vagyok maradva tőletek,alig bírlak követni titeket!Kép
Képzeljétek holnap leszünk 5 évesek a párommal.Nem tudtok vmi spéci kaját ilyen alkalomra?
Bálintoknak utólag is Kép
boldog névnapot!
Majd este még benézek!

Puszi:Móni

Kép
moni3
 
 


Sziasztok!

Móni!
Nagy gratuláció a vizsgákhoz! Ez aztán a szép eredmény! Kép
Az évfordulóinkra én a párom kedvenc kajáját vagy sütijét szoktam elkészíteni, vagy elmegyünk vacsizni a kedvenc helyünkre, így még marad erőm estére is... Kép Valentin napra megcsináltam Gotti feketeerdő tortáját, nagyon fini lett, tudom ajánlani!

Dorka!
Ez tetszik, hogy a férjed főzi az ünnepi vacsit. Kép Meg lehet kérdezni, mi volt az?
Ha nálunk a párom főz, akkor az azt jelenti, hogy elmegyünk valahova, vagy pizzát rendel... Kép Kép
Egyébként a rokonok rohamát egész jól bírta a bébi. Pedig mindenki "végigment rajta". Csak a végén sokallt be és már csak nálam volt hajlandó nyugton maradni. Szóval büszke vagyok rá. Kép

Kinga!
Örülök, hogy papád ilyen jól van! Kép

Gotti, Kinga, Adri!
Nagyon jók ezek a kis képek! Már a családnak is megmutattam őket Kép

Most megyek, Bálint valamiért előbb felébredt, és iszonyú nyűgös.
Puszi, Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Sziasztok!

AdriKép
Hát nem gondoltam,hogy ma még valaki meg tud bögetni!!!Annyira szép az e-mail,amit küldtél,hogy sirtam!Tényleg gyönyörü!!!!
A fejem nekem is fájdogál,de lassan megszokom,egyébként szerintem a marha erös frontok tehetnek rola,és a picurokat sem csodálom,hogy nyügösebbek a kelleténél.Kép
Valentin nap:A két nagy fiu közül a nagyobbiknak,Tamásnak van már csaja,nagggyon szerelmes,szinte tulságosan is.Ök megajándékozták egymást.A középsönek még nincs csaj,de remélem egy darabig nem is leszKépÉpp azt beszéltük a párommal,hogy mire a nagyobbiknál lecseng a csajozási örület,akkor majd váltja öt a középsö,mert 4 év van köztükKép
Szoval nem fogunk unatkozni,aztán egy pár év pihi,és jön a Bazsi.Kép
Mi olyan hatalmas modon nem ünnepeltük a párommal,kaptam töle egy gyönyörü orchidea csokrot,és nagyon sok puszitKépKépés nap közben mivel ö dolgozott,röpködtek a szerelmes sms-ek és e-mailek egymásnakKép
DorkaKép

Ügyi nagyon a párod,hogy vacsit fözött Neked!Én is imádom az ilyen meghitt beszélgetös estéket,csak sajna ebben a rohano világban nem sok alkalom van rá.KépAztán beszéljen az ember ideális családmodellröl,amikor a párja nincs otthon,hogy jolétet biztositson a pici kis családjának.

MoniKép

Millio gratulácio!!Nagyon szuper vagy!!
Mostmár akkor gyere gyakrabban,ha tudsz,legalább addig,amig nem lesznek megint vizsgák,ok?
Nah és persze grtaulálok a házassági évfordulotokhoz,kivánok Nektek még 10X ennyit együtt boldogan!!!Jo ünneplést hozzá!

Puszi,és mindenkinek jo éjt,szép álmokat,holnap visszatérek!!!KépKép

KingaKépKép

Kinga
skinga
 
 


Jó reggelt!

Micsoda "tavaszi, gyönyörű" napra ébredtem! Kép
Mindjárt mehetek havatlapátolni! KépKépKép
A púpom tele van már vele!

Most búcsúzom, de nemsokára visszajövök és írok Nektek!


Puszi!
radra
 
 


Sziasztok!

Köszi a gratulákat a vizsgáimhoz és az évfordulóra!KépKépKép
Valószínű a kedvenc kaja lesz az amit főzni fogok.De hogy az pontosan mi.....
A párom imád enni és szine minden a kedvence.Úgyhogy bármit választok jó lesz.
Remélem húsvétkor már nem kell havat lapátolni!!!!!A reggeli testedzés már megvolt,legalább ennyi haszna van!Úgyis rőteljes fogyókúrába kezdtem,kaptam egy szobabringát is,de eddig 2x ültem rajta.De mostantól majd repkednek a km-ek!!KépA bringázás hol mozgat meg?Comb, fenék?
Adri köszi a mailt,a könnyem is kicsordult mikor olvastam és ránéztem a fiamra!

Megyünk anyukámhoz úgyhogy búcsúzom.
Puszka nektek!!!
Kép

Kép
moni3
 
 


Itt vagyok megint.

Ellapátoltam a havat Kép, előkészítettem Nándikát az oviba induláshoz (apukám jött érte és elvitte), és most várom, hogy megkeljen a kifli!
Addig írogatok. Kép

Ditta! Ha állatira elhízom, az főleg a Te hibád lesz! KépKépKép (Nem elég, hogy nem tudom rávenni magam a diétára, még állandóan kiflit is eszem!)
De egyszerűen nem lehet lemondani róla olyan finom!

Móni! Nagy gratula a vizsgáidhoz!
Ha a párod mindent szeret, akkor nem lesz nehéz Neki főznöd valamit! Kép

Kinga! Néha elképzelem, hogy milyen lesz, ha a fiaim akkorák lesznek, hogy már udvarolnak...
Biztosan nem lesz könnyű! De én nem szeretnék tipikus fiús anyós lenni! Ugye nem mindenki olyan!

Zsuzsa! Az éjszaka felírtam az ötleteimet a papírokra, amiket viszek a konzulenshez. (Mert mindent elfelejtek.) Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit szól hozzá!

Dorka! Micsoda férjed van! Kép (Az enyém max. szendvicset készít - évente 1x Kép) De mindegy, attól még imádom!

Gotti! Asszem Ditta kiflijének a receptjét eldugom valahová, hogy ne készítsek állandóan és a Te sali receptedet fogom szem előtt tartani!
(Különben bajok leszenek a ruháimmal és most sincs pénzem lecserélni őket!)

Szép napot Nektek!

ui.: Megyek kisütöm a kiflikéket!
radra
 
 


Zsuzsa!Párom magyaros pörköltet főzött, mert az nagyon megy neki, meg aztán azt még le is tudjuk fagyasztani nekem későbbre, ha Szonja mellett nem tudok főzni.Lám milyen praktikus szempontok határozzák meg egy Valetin napi vacsi menüjét.
Nálunk is süt a nap, de azért ezzel együtt nagyon hideg van.Puszi:Dorka
chopin
 
 


Halihó !

Úgy látom országosan "elmarad" a tavasz Kép
Móni ! Én is gratulálok a vizsgáidhoz, nagyon ügyi vagy és garatula az évfordulótokhoz is ! Készíts szecsuánit, mi nagyon szeretjük ( bár Zitusnak akkor külön kell valami)Vagy naggyon fini a tejszínes-kukoricás csirkemellfilé ( hi-hi-hi, mit nekünk madárinfluenza)
Kb. 4-5 csirkemell filéjét vékony csíkokra vágod és forró serpenyőben kevés olajon megpírítod ( úgyis levet ereszt Kép ) Na mikor ez megtörtént öntessz hozzá még egy kis vizet és delikátot és/vagy csirke fűszersót / ha szeretitek, akkor pici majorannát/és fedő alatt párolod. Nem sok idő múlva ( amikor már majdnem "lesül" hozzáöntessz kb. 2dl tejszínt és adsz hozzá 1 doboz kukoricakonzervet. Éppen csak összefőzöd és már kész / közben kavargasd /. Jó tocsogósnak kell lennie és éppen ezért spagetti jár hozzá. Tálalás után még melegen sajtot is lehet rá reszelni ! Nagyon finom és tuti laktató a tejszín és a kukorica miatt Kép / Adri kedvéért kukoricasali receptem is van ! /Tényleg... kistesó ...?
Dorka
Naggyon együtt van a két manócskánk fogzás terén ! Én tegnap délután már adtam Neki egy kiskanál Panadolt ! ( de hát ezt nem alkalmazhatom mindíg Kép )
Adri, Kinga
Hát ami azt illeti a mi púpunk is tele van már a hóval ! Nálunk még a nagyok nem udvarolnak, annál inkább a harmadik Kép / volt nagy szerelmeslevél átadás, plüss, saját kezű ajándékkészítés stb. /Mi meg úgy ünnepeltünk apájával, hogy elment dolgozni Kép ugyanis éjszakás volt Kép Előtte azonban sütöttem kis családomnak 4 rúd színes kalácsot. És képzeljétek három rúd már aznap este elfogyott !!! (pedig Zitus még be sem kapcsolódott igazán)
Zsuzsa
Örülök a torta sikerének ! Egészségetekre Kép
Ditta ! Hol vagy ?

Ja az jutott eszembe Móni kérdéséről, miszerint " mit mozgat meg a szobabicikli ?", hogy nálunk leginkább az agyamat mozgatta meg, ugyanis törtem a fejem, hogy hova tegyem, hogy ne legyen szem előtt és láb alatt, ugyanis csak porosodott Kép Kép Kép De tavasszal előveszem, mert sajna én sem tudom a ruhatáramat beújítani / egy-két kilós Kép Lányok, én nagyon szeretek "turizni",-- apája már nem annyira díjazza Kép - Ti hogy vagytok ezzel ?

Na lépek, mert hamarosan ébred Zitus. Hibákért bocs, de most nem olvasok vissza Kép

Mindenkinek pussz: Gotti
gottianyu
 
 


Ja még annyit, hogy köszi Adri az e-mailt,, tovább is küldöm a barátosnémnak !


Puszi: Gotti
gottianyu
 
 


Szia Gotti!

Jó derültem a hsz-odon! Szobabicikli! Kép
Mikor még az anyuéknál laktunk én is "kikönyörögtem" egyet. Helyhiány miatt először kiraktam a szobámból a nappaliba, aztán az előszobába, végül elpasszoltam a keresztanyámékhoz. Helyesebben visszapasszoltam, mivel Tőlük kaptam. Akkor még volt egy bécsi hangversenyzongoránk is... Mi meg majdnem az udvaron aludtunk a kutyával.Kép
Jöhet a salirecept! Bármilyen mennyiségben!
A zöldségfélék miatt is várom már a jó időt! Sok finom, színes saláta nyam,nyam - szép álom!
Néha én is veszek turiban ruhákat, főleg a gyerkőcöknek! Általában egy helyre járok, tök jó minőségűeket ki lehet fogni.

Nálunk a Valentin nap inkább Bálint! Kaptam Nánditól 3 szál vörös rózsát, tőlem meg egy 30 dkg-ás mogyorós-mazsolás csokit kapott! + egy hátmasszázst, beszélgetéssel! Mivel a főnöke aznap teljesen kiakasztotta! Kép (A szokásosnál 100x jobban. Pedig amúgy sem piskóta!Kép)

Most megyek, eszek valamit.
Puszi mindenkinek!

Adri


Kép

ui.: Szívesen a mailt! (Remélem mindenkinek átment!)
radra
 
 


Sziasztok!
CSak annyira ugrottam be,hogy elmeséljem,mi is nagy lelkesedéssel vettünk tavaly egy szobabringát,nos azota leginkább ruhákat,esetenként vizes törülközöt aggatunk rá.REndszeresen portalanitom,igy legalább ugy néz ki,mintha használva is lenne a rendeltetésének megfelelöen.Minden nap szemezek vele,de még egyenlöre nem tudott rávenni,hogy megtekerjem.KépKép
A salireceptek engem is érdekelnek Gotti,mert imádom öket!Én is tudok egy párat,majd irok is.
Turizni én is szeretek,csak még egyenlöre a környékünkön emlitésre méltot nem találtam.

Na jo éjt,puszi:KingaKép

Kinga
skinga
 
 


Ja?!Gotti,a recept jol hangzik,ezt is kiprobáljukKép
Dorka,a szobabringa elvileg a popsit,és a lábakat dolgozza meg,ha használod...KépKépKép


Kinga

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok!

Nálunk is lakik egy szobabicikli...a kamrában. Legutoljára a bicepszemet edzettem vele, amikor oda behurcoltam. Kép Egyébként tényleg vádlira, combra, fenékre lehet vele "gyúrni", bár nekem nem nagyon sikerült Kép , de ez nem a bicikli hibája volt. Ja és pulzusszám-emelésre is jó. Szóval hajrá lányok!

Dorka! Nagyon ügyes a párod, ha így tud főzni! A mi családunkban a férfiak teljesen anti-konyhatündérek, de szívesen (?) kuktáskodnak, ha krumplipucolásról, hagymaaprításról, stb. van szó. Kép

Adri! Ne aggódj a kiflik miatt, amíg tél van és havat lapátolhatsz, addig "lemozgod" a kifliket. Minden rosszban van vmi jó Kép Kép Kép

Gotti! A férjem ráállt a hétvégi lilasalira. Úgyhogy főpróba lesz! Kép

Azt hiszem lassan befejezem és megyek aludni. Az elmúlt éjjel ez alig sikerült, annyiszor keltünk, hogy szinte már összefolyt, meg sem tudom számolni. Kép Bálint szinte ordítva ébredt, nem volt hajlandó megnyugodni, cicire is alig tudtam tenni, inkább dajkálás és éneklés jött be. Úgyhogy "beakadt lemez" módjára énekeltem neki egyfolytában a Bóbitát meg a Micimackót... Nem tudom, hogy a fogmanók voltak, vagy front, vagy mi... Remélem a ma éjszaka jobb lesz.

Puszi mindenkinek,
Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Sziasztok!

AdriKép
Örülök, hogy így bejött a kifli!! Az egyik ismerősnek is ma küldtem át mailbe, mert ma szénhidrát napot tart...KépKép Én legutóbb hétfőn sütöttem, többször nem merek....Kép Én is akkor kapok rá a sütögetésre, amikor fogyni kéne..
Ezért ma "csak" diós-narancsos muffint csináltam!

Szobabicikli: én is régóta szeretnék, de ti is, és több ismerősöm is így járt vele, hogy "nem rendeltetésszerűen használták", hogy finom legyek!KépKép
Van itt elég porfogó a lakásban!

Ma már megvolt a torna, hóseprés!KépKép
Azért az már gáz, hogy nem jön a tavasz!

KingaKép
Jégkrémes kép nagyon tuti!Kép
Na de az, amikor táncol a nyanya, meg a papa..... Ilyen vének még nem vagyunk!KépKép

MóniKép
Vizsgákhoz én is gratulálok!
Kép

Valentint mi nem igazán tartjuk, de azért tegnap ebédeltünk a kedvenc helyünkön, és holnap megyünk hosszú hétvégére Gyulára!!!!!!!!KépKép
Csak a hó meg jég miatt félek, remélem nem lesz gond az úton....! Bár arrafelé nem esett semmi, felhívtuk a szállodát.

Na, majd vasárnap este jövök!!
Addig is jók legyetek, süssetek-főzzetek jókat, a szobabicikli hagy pihizzen!Kép

Pusza, Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Lányok!Jól hangzik ez a szobabiciklizés, de hozzáteszem és üzenem Kingának, nekünk nincsen.Én callenetics-et szoktam gyakorolni, meg aerobic-ot, ha van kedvem, de erre egyelőre még nem is gondolok.Örülök, ha van időm enni -néha ez is szétdarabolódik, mert Szoncsika toporog a lábamnál, miután ő már ugyan evett, de anyja gyorsan egye már meg az ebédet, mert a baba felöltöztetése, meg a krokodil megtáncoltatása sürgős.
Amúgy süt a nap....de sajnos mínusz 15..
Gotti!Ezt a kukoricamártásos csirkét ki fogom próbálni, nagyon egyszerűen és laktatóan nangzik.
Dorka
chopin
 
 


Sziasztok!!!

A párom pont tegnap mondta, hogy milyen jó hogy vettük a szobabringát,mikor meglátta rajta a levetett cuccaimat.Hát igen...
Miért van az hogy annyira akartam , most meg nem vagyok képes ráülni????
Képzeljétek tegnap olyan gyönyörű csokrot kaptam az évfordulónkra!!Öt szál vörös rózsát.Gyönyörű!!Az ünnepi ebéd vasárnapra marad, a pezsgzés holnapra.Így legalább minden nap ünnepelhetünk!
Jó ez az eső nem???Az udvaron már csak gumicsizmában tudok áthaladni,lassan bokáig ér a víz!Legyen már tavasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Puszi mindenkinek!!Móni

Kép
moni3
 
 


Sziasztok!

Igazoltan voltam távol reggel! Kép
Most értem haza a suliból. (Holnap is megyek Kép)
Ma kellett kihúzni az államvizsga gyakorlatra a témát: ének-zene, énekesjáték foglalkozást kell tartanom. (Ami nem rossz, mivel úgy gondoltam bármi jó lesz, csak nehogy a mozgást húzzam! Hát, sikerült! Most már "csak" túl kell esnem rajta! Kép)
A konzulenssel is megbeszéltem egy időpontot, mivel most nem ért rá. Szóval akár sikeresnek is mondhatnám ezt a napot - már eddig. (De ki tudja mi vár még rám?! Kép)
Hát ez az eső tényleg király! Már h.ingert kapok az időjárástól! Kép

Most asszem lefekszem egy kicsit, mert állatira fáj a fejem!

Lehet, hogy még felnézek ma, ha nem akkor jó hétvégét!

Puszi, Adri
radra
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!
Kép

(Tudod, hétvégén nem szoktam lenni, ezért a "sietség".)

Sok-sok puszi Neked!

Adri
radra
 
 


Szerettem volna idetenni egy napocskás képet, de asszem nem jött össze! Kép
radra
 
 


Hátha most sikerül!

Kép

Tavaszt akarok végre!!!!!!!!!!
(Lassan olyan leszek, mint a nagyfiam! Levágok egy hisztit, ha ez így megy tovább!)

Na, befejezem a nyafogást!

Sziasztok!
radra
 
 


Ezt nem hiszem el!
A 138. üzenetemben nem látszanak a képek! Kép
Nálatok sem?

Kivagyok néha ettől a Babanettől!
radra
 
 


Adri!

Előre is köszi a névnapi köszöntőt, úgy veszem, mintha lennének képek!
Jó hétvégét!! Kép
Azt a bizonyos tavaszt pedig én is nagggggyon várom már!
Puszi, Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Szia Zsuzsa!
Ez a kép lett volna...


Kép

Most indulok az iskolába!

Puszi!

Jó hétvégét!
radra
 
 


Kép

Boldog névnapot Zsuzsi!!Azért ma mert lehet hogy holnap nem jövök.De ha mégis , akkor holnap is kapsz virágot!!

Puszi:Móni

Kép
moni3
 
 


Kedves Zsuzsi!!Kép

<font color="ff0000">Nagyon boldog névnapot kivánok én is Neked!!


Ui.:Sajna én is csak hétfön tudok legközelebb jönni.De nem biztos...Kép

Puszi Neked,és többiek Nektek is!!!
Kinga</font>

Kinga
skinga
 
 


Boldog névnapot Zsuzsinak!!!
Kép
Tegnap vendégünk volt, szerencsére a gyerkőc jól lefáradt és már este 10-kor elaludt.Végre időben lefekhettem.
Tallinnba is elért az influenzajárvány (mármint a simára gondolok).Úgy döntöttünk, hogy egy ideig nem járunk társaságba, mert a gyerek meg én nincs beoltva.Doktornéni csak két éves kor felett ajánlotta az oltást,azt mondta, hogy inkább a társaságkerüléssel védekezzünk, én meg még nem akarom, hogy a gyerek elkapjon ilyesmit,ráér még ezzel.Férjecském viszont be van oltva,mivel ő mindig utazik.
Már én is minden nap várom a tavaszt.
Dorka
chopin
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a névnapi köszöntőt! Nagyon aranyosak vagytok, a képek pedig nagyon hercigek. Kép

Kisfiamtól kaptam két karikát a szemem alá, mert már nem-is-tudom-hányadik éjszakát nyűglődtük végig, sok-sok keléssel megszakítva. Bár ma éjjel csak 5-ször keltünk, úgyhogy nem tudom mit kersnek itt ezek a karikák, de sebaj, van korrektorom... Kép
Mindenesetre ma délelőtt én is mellé feküdtem egy kis szunyókálásra... hogy ez milyen jó is tud lenni! Kép
A férjem kitalálta, hogy ma az ünnepi nap alkalmából ő főz. Ez, tekintve hogy nem tud főzni, nagy szó. Rakott krumplit szándékozik csinálni, mert már többször segített nekem az elkészítésében. Ennek ellenére akadozik a dolog, mindig hozzám rohangál, hogy mit is és hogyan kell csinálni... De azért értékelem az erőfeszítéseit Kép Kép

Dorka! Ez a ronda influenza... Vigyázzatok magatokra, tényleg jobb a megelőzés. A Kismamában olvastam, h nem is maga az infl., hanem a hatására legyengült szervezetben megtelepedő egyéb betegségek és szövődményeik (fül-, tüdőgyulladás,stb.) az igazán veszélyesek és hosszan gyógyulók. Itt egyébként ajánlották az oltást a 6-24 hós korban is, és a közvetlen környezetnek is, csak más-más típusú vakcinával. Ennek ellenére én sem akarom beoltatni Bálintot, inkább mi is vigyázunk. Remélem sikerül, mert mi azért kimozdulunk és hozzánk is jönnek, de eddig szerencsére még nem voltunk betegek.
Képzeld, itt már +10 fok örül van napközben, végre olvad a jéggéfagyott hó is, szóval a tavasz már bedugta az orrát! Kép Nálatok még mindig olyan hideg van?

Most mennem kell, úgy látom, hogy a konyhában vészhelyzet van, megyek "menteni". Kép

Puszi Mindenkinek!
Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Zsuzsi!Nálunk is kezd jobb idő lenni, már reménykedek a tavaszban.Párom szerint ez csak ideiglenes, visszatér még a hideg, de a jövő héten tényleg átmegy egy kicsit pluszba a hőmérséklet.Szurkolok a rakott krumpliért.Mi nagyon gyakran készítjük, mert párom is én is pillanatok alatt össze tudjuk rakni.
Oltással kapcsolatban azt mondták, hogy ha akarjuk be tudják oltani a gyereket, de Nem szokás két éves kor alatt.Felhívtam a magyar doktornénit,és ő is azt mondta, hogy 2 alatt nem szokás, ha a gyerek nem jár közösségbe és nem született betegséggel vagy gyenge immunrendszerrel.Szóval azt mondta, ha a gyerek teljesen egészséges hagyjuk az oltást és ne menjünk sehova.Mivel tényleg nem járunk közösségbe, csak barátokkal szoktunk találkozni, azt gondoltam, nem kell megbolygatni az immunrendszerét a gyereknek.Most egy ideig még barátokkal sem fogunk találkozni, így döntöttem,egy két hónapot kibírunk, apja meg be van oltva, ő nem hozhatja haza.
Na ezt jól túltárgyaltam.
Dorka
chopin
 
 


Jó főzőcskét,jó étvágyat!
Kép
chopin
 
 


Sziasztok Lányok !

Először is : SOK- SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK NEKED ZSUZSA !

Én sajnos csak most tudtam jönni, ebédfőzés, sétáltatás, süti stb. Tegnap nonstop ugyanez ablakpucolással és függönymosással megspékelve.
Itt a tavasz !!! Remélem legalábbis...
Itt olyan gyönyörűen süt a nap, a fiúk állandóan a kosárpalánk alatt ugrálnak. Zita is mutogatja az ajtót, ha benn vagyunk. A függönymosást-ablakpucolást is a napsütés váltotta ki bizonyára nálam.
Zsuzsa ! Biztos mindenképp fini lesz/lett a rakottkrumpli, hiszen szeretettel készítette Neked a párod Kép Kép

Majd holnap jövök, pussz mindenkinek:
Gotti
A kép a Tied Zsuzsa !
Kép
gottianyu
 
 


Sziasztok!

Gotti! Neked is köszi a névnapi köszöntést és a virágot! Kép Látom, hogy a napsütés nem csak a bőrre veszélyes, hanem az ablakokra is... Kép

A rakott krumpli jól sikerült, párom nagyon igyekezett, de én is besegítettem neki, mert majdnem elvérzett a tojás- és krumplipucoláson. De persze megdicsértem és megköszöntem neki, hogy milyen ügyes. Kép

Mi is voltunk tegnap is és ma is megyünk még sétálni, mert tényleg szupi idő van. Állítólag egész héten hasonló lesz!! Kép

Pusz Mindenkinek, bébi hív: Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Sziasztok!

Ugy látszik,ma megelözve kedves Adrit,én vagyok az elsö!!!Kép
Hogy telt a hétvégétek?Sajna nekünk apa dolgozott,a két nagyfiu az édesapjánál volt,igy kettesben boldogitottuk egymást a Bazsival.Sokszor elgondolkodom rajta,hogy mennyire unhatja már a képemet ez a kis mano!!KépKépÁllandoan engem lát,szinte felüdül,amikor a fiuk,vagy az apa hazajönnek valahonnan!KépKép
NA de mindegy,lényeg a lényeg,hogy sétáltunk mind a két nap a gyönyörü napsütéses idöben.Élveztük mind a ketten.Bazsi minden auto láttán brümmögött,szoval szinte egyfolytában,mert elég forgalmas sajna a környékünk.Biztos elzsibbadt a kis szája,mire hazaértünk.Kép
Influenzával kapcsolatban:én mind a három fiut beoltattam,mert a két nagy közösségbe jár,a Bazsi pedig a családban bárkitöl elkaphatná,mert tudtommal senki nincs beoltva.Szoval jobb a békesség alapon igy oldottam meg.Lesz,ami lesz...
A mai világban már senki nem tudja,hogy mi lenne a jobb,lehetne vitatkozni mindenen,de szerintem mindenkinek saját szive joga eldönteni a vele,és családjával kapcsolatos dolgokat,bármiröl is szoljanak.Ugye csajok?
Zsuzsa üdv. a zombi klubban!!Szegény...hasonloképpen nézek én is ki,csak már jo ideje.Már hiányoznának a karikák,ha nem látnám öket.
Imádom a rakottkrumplit,pláne,ha apa csinálja!!KépKépKit érdekel,hogy milyen az ize??Értékelni kell,mert ez is a ritka szép pillanatok közé tarozik!!Kép
Gotti olvasva a hsz-od,eltöprengtem,hogy nálunk is ráférne az balakokra egy csiszatolás!!
Pfff...csak olyan nehezen szánom rá magam...Kép
A tavaszvárok közé én is belépnék,mert IMÁDOM!!!!!
De a hétre megint esöt és lehülést josolnak a békák!KépKép
Dorka,nálatok mi a helyzet???

Na pusszantalak Benneteket drágáim,majd jövök!Szép napot mindenkinek,használjuk ki a szép idöt,amig lehet!!!!

KingaKép

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok!

Igazoltan voltam távol reggel! Képzeljétek, a nagyfiam már megint beteg. A változatosság kedvéért mandulagyulladása van! 2 napja fáj a hasa is, úgyhogy szombat óta nem eszik semmit. Kép
A kicsinek "csak" bedugult éjjel az orra, úgyhogy Õ meg azért nem aludt. (Nekem meg már tök mindegy mitől/kitől nem alszom! Kép)

Szombaton voltam iskolában, de teljesen feleslegesen! (Ilyenkor nagyon mérges vagyok a sulira! Na, mindegy.)

Most mennem kell, hívnak a gyerekek!

Ha tudok, jövök még ma, ha nem, akkor holnap biztosan!

Puszi Nektek!

Adri

ui.: Azért már kaptunk egy ici-pici ízelítőt a tavaszból - ha nem is hosszú időre...
Kép
radra
 
 


Sziasztok!

Kinga!
Szerintem Bazsi nem unja, h Veled van, inkább ez ad neki biztonságot. Kép Nálunk ez ugyanígy van, én vagyok vele állandóan, és ha este apa hazajön, akkor nagyon boldog. Ilyenkor kicsit rá is bízom a bébit, foglalkozzanak csak egymással, nekem meg van egy kis időm mondjuk vacsit csinálni. De attól, hogy apának örül, nekünk ugyanúgy, hidd el. Ha vki más vigyáz rá, akkor meg alig várja, hogy már velünk lehessen végre. Kép
Az oltással kapcsolatban igazad van, mindeki maga döntse el, mint minden mást is. De olyan jó azért megbeszélni másokkal is! Nekem legalábbis sokat segít, hogy más véleményeket is hallok/olvasok.
Egyébként ma nem engem választanának meg tiszteletbeli főzombinak, mert a karikák kissé halványultak. Kép Ugyanis nagyon jó éjszakánk volt (végre). Csak kétszer keltünk és csak 7.45-kor bökdösött a bébi, hogy most már ébredjek, kaptam egy nagy mosolyt is és ő meg kapott egy nagy reggelit. Kép

Adri!
Nándikának jobbulást! A hasa mitől fáj?
Fárasztó éjszakád lehetett... Kép Bálintnak mivel szoktad az orrát tisztítani? Náthás, vagy csak felgyűltek benne a kígyócskák? Kép Én minden este kipucolom neki, minden tiltakozás ellenére, hogy jól szeleljen és ne nyeljen sok levegőt szopi közben. Nem tudom honnan, de egy csomó anyagot össze tud gyűjteni az orrában!
Miért volt felesleges szombaton bemenni a suliba? Elmaradtak az órák? Konzulenssel mi újság?

Most nekem is mennem kell, felébredt a bébi. Képzeljétek, 2 órát aludt és nem is ordít, hogy még nem vagyok ott, szóval ma el vagyok kényeztetve... Kép

Puszi, Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Sziasztok csajok!!!

El vagyok ájulva ettől az időtől!!!!!
Annyira jó de sajnos azt monják nem tart sokáig.
Pedig el tudnám viselni.A Dani meg annyira megszokta már a téli bentlétet, hogy tegnap egy óránál többet nem volt hajlandó kinntmaradni az udvaron.Akár hogy is könyörögtem neki.Pedig jó időben szinte egyész nap kinnt voltunk az udvaron.(amíg nem volt ovi)
Csatlakozom a rakott krumplisokhoz, mi is imádjuk.De Apa teán és rántottán kívűl semmit nem tud főzni.Max. krumplit pucol.
Én már nem is merem azt mondani, hogy a Dani nem beteg mert attól tartok akkor megint az lesz.
Adri a törpéknek Kép
jobbulást!!!

Mindenkinek legyen nagyon szép Képja!

Puszi:Móni
Kép

Kép
moni3
 
 


Kép

Adri ezt a manocskáidnak küldöm,csatlakozva Monihoz

Puszi:Kinga

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok!

ZsuzsaKép
Kissé megkésve, de én nagyon boldog névnapot kívánok!!
Kép

Gyulán nagggyyyon jó volt!!! Veronika velünk volt, kicsi itthon maradt mamával! Majd teszek fel róla képeket!
Na de minden jónak vége szakad egyszer, ma már az orvosnál indítottunk a kicsivel, lázas, köhög, stb.....KépKépKép
Ráadásul olyan antibiotikumot írt fel a doki (Cefzil) ami már nincs forgalomban! Szegény párom egész délután kb. 5 patikában járt, majd nagy utánatelefonálások által kapott valmi mást, azonos hatóanyagút! De azt majd csak receptre lehet, vissza a dokihoz, és majd este valamikor hazaér a gyógyszerrel..... Mert először dolga van Miskolcon.

Gyulán annyira szép idő volt! Ott egy szem hó sincs, már szabadidőruhában járkáltak az emberek!

Na, most megyek, nyűgi a kicsi!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ditta!
Köszi a névnapi köszöntőt!
Gyerkőcnek jobbulást!! Mindenesetre a doki "jó fej" volt, ezzel a gyógyszerrel. Egyszer én is jártam már így, de szerencsére akkor nem volt nagy a baj. Estig mit adtál a kicsinek?

Adri!
Nándi hogy van? Még mindig nem eszik?

Betegeknek jobbulást kívánunk! Bálint is..nkjlknlkjhkélm, (ezt ő üzeni).

Kép

Kép
Kép
denizsa
 
 


DenizsaKép
Egyenlőre a lázát csillapítom, és kap ambroxolt, ipecacuanát. Estére már remélem itt lesz az ab. Még nem jött haza a párom...Kép Pedig már úúúgy várjuk!

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: