Új privát üzeneted érkezett!

Sziaaaaaaaaaaaaa Chello!

NEm megy a fránya levelezőm.
A freemailt is alig tudom behozni.
Elvileg csak holnap van karbantartás. De egy levél ment volna, de lehet, hogy közbe kakált be a rendszer.
De figyelem és nem maradsz levélke nélkül!!!!!

Noncsi akkor ma jól bírja. Itt hisztimanó van. Apa dögönyözi a lányt.

A vitát nagyon jól teszed ha kihagyod, mert semmi értelme!!!!!!!!

GYere amikor akarsz, de itt csak fecsegünk.
Pusz Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Szia Chello!

Írtam bizony, gonosz freemail Kép Chello holnapra nem cserélünk manót? Kép

Kriszta: poén hát, azért írtam! örülök hogy már jobb kedvre derültél!

Andikám mond má' meg a karbantartóknak, hogy csak gyorsan, gyorsan...

Enyém gyerekem már félig alszik, bi-bi Kép
Még megyek elpakolni a fürdés romjait, de aztán visszatérek

"Aurora"
(Csak hogy még jobb kedved legyen Kriszta Kép)
Amatőr
 


Manó nekem is van! Kettő is. Hiszti és kakimanót ajándékoznék! Szivesen ellenszolgáltatás nélkül!
A.

Chello!
Ment mail, remélem el is ment, mert megint vacak a rendszer!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 

 
 

Andi!

Szóval mégis repcsire ültettétek azt a manót!! Köszönjük szépen, ideért Kép Most hordozóba ültettem a kisasszonyt, azzal viszem magammal mindenhova a lakásban (jó kis otthoni 40 m2 Kép), de így legalább csöndben van. De ha sérvem lesz ... KépKép

Auróra Kép
Alvás: hát ezt hogy csináltad??? És mi lesz holnap reggel?? Kép

Szia, Chello!
Szerintem a viták lassan rendeződnek, és már csak cseverészni fogunk Kép

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Mucska, arra a rendszerre már ma ráférne a karbantartás. Kép

Amatőr, cserélhetünk de csak pár órára és akkor egyikünk sem bolondul meg. Kép Mikorra szeretnéd az álom manót?

chello
chello
 
 


Az a helyzet, hogy az álommanó már nálunk van Kép

Nálunk 7-kor van az utolsó kaja, és utánna reggel 7-1/28-ig csend van. Már kb. egy hónapja így megy ez mifelénk. Így azért is jó, mert midig megnézhetem az esti filmeket Kép

A dolog szépséghibája csak az, hogy Mazsi nagyon ritkán alszik napközbe, és szerintem ennek köszönhető ez a hosszú éjszakai alvás. Vagy egyszerűen csak mázli.

De azért a hisztimanót elküldöm mondjuk holnap délelőttre, ha odaadod addig az álommanódat Kép
Akkor megyünk vásárolni Mazsinak mindenfélét, nem bánnám, ha kibírná épp ésszel Kép
Amatőr
 


Szia Kriszta!

Akkor jövök én is cseverészni. Kép

Mucska, nem haragszol ha egyiket sem kérjük? Kakimanó ma 2* járt nálunk. És természetesen mindig akkor jön amikor tiszta a pelus. Mintha nem lenne mindegy neki.

chello
chello
 
 


Mucska,
nekem egyik manód sem kell kaki ma itt járt a hiszti pedig épp hogy elment. Kép

Lujzi,
Ez ismerős, mármint a hurcibálás, csak én ezt a 65 négyzetméteren adom elő, úgy hogy Anna néha megunja a helységet. Van egy ilyen ringatós hurcibáló amiből a barátnőmél szerint remekül lehet etetni a gyerkőcöt, abban jobban bírja mint a kagylóban. A múltkor már mindent kipróbáltam de csak nem űztem el azt a szenya hiszti manó, végső elkeseredésemben felolvastam neki az épp aktuális adásvételi szerződésemet, baromira uncsi lehetett mert elaludt. Ezek után csak ilyen unalmas dolgokat fogok neki olvasni ha altatni akarom Kép Küldjek????KépKépKép
Kika
kika
 
 


A kakamanó az ilyen! Sőt az én kényes úri gyerekem, ha evés közbe kakil be, addig nem eszik tovább, amíg nem teszem tisztába. Ordít, tudom, hogy éhes, de nem. Kakis pelusba nem eszik, és kész.Kép
Amatőr
 


Akkor megy a csere holnap délelőttre, hogy tudjatok vásárolgatni. Kép

Nálunk éjfél körül van az utsó kaja és már hajnali 5-6 kor megint követel a leányzó. Pedig úgy aludnék néha 7-ig legalább. Egyszerűen mázlitok van az éjszakai alvással. Kép Noncsi még akkor sem aludt ennyit éjjel amikor egész nap sírt a fájdalomtól.

chello
chello
 
 


Amatőr,
Áruld el a titkot, hogy csinálod, hogy átalussza az éjszakát?????????
Kika
kika
 
 


Andi, Chello!

Egyezkedjetek, ki küldi Kakócát! Kép

Amatőr!
Most már bevallhatod, azért teszed le ilyen korán Mazsit, hogy te is kialudhasd magad, aztán meg bekaszálsz minden reggeli aranyat Kép

Kika!
Valami ilyesmi lehet, hogy nekünk is jól jönne. Bár szerintem most nem tudnám semmivel elaltatni, mert nagyon sokat aludt napközben Kép
Remélem, azért éjszaka is fog!

Kriszta

Ui.: jaj-jaj, itt már a Babanet is szórakozik, ezt az üzit másodszor próbálom meg elküldeni.

Kép
lujzika
 
 


Az én lánykám símán elvan a kakis pelusban, én nem bíírrrroomm ! Kép
chello
 
 


Kika, szerintem valami altatót kever az italába. Kép
chello
 
 


Kriszta, holnap átküldöm egyik Kakócát. Kép
chello
 
 


Sziaaaaaaaaa Chello!Kép

Nálunk is alszik Tüncsi éjjelKép Bár nem tudom, hogy miért, de Tomci is ilyen volt. Petivel meg szívtam, mint a torkos borz másfél évigKép

Andi,
kakimanót egy kicsit elkérnémKép
Bors nálunk bejött, a többiek meg meglátják, hogy használják vagy sem. Bár most esik az esőKép
Apa véleménye a rizsről??

H.
nalika
 
 


Kriszta,
már 50 hsz sem kell és középhaladó leszel te is!Kép

Kika,
neked meg 10 hsz a felhasználóhozKép

Húzzatok bele!!!!
nalika
 
 


Köszi Kakócát!

És ha most elárulom, hogy enyém lányka is átalussza??? KépKép Már kb. 2 hónapos kora óta. Csak nálunk 9 körül van az utolsó kajcsi, aztán reggel 8-9-ig alukál.
Azt ne kérdezzétek, hogy mitől, meg hogyan, mert én se tudom Kép De én naggggyon örülök neki! KépKép

K.

Kép
lujzika
 
 


Chello!

Megegyeztem Annával, hogy egy órát küld neked az álom manójából.

Krisz!

Tied az egyik kaki manó!

Kika!

Nálunk is éjszaka alvás van 2 hónapos kora óta. Kép Most leraktam és leghamarabb 7 kor fogom hallani a hangját.

A mi hisztimanónk meg van, csak altatjuk. Remélem reggelre örökre elalszik. Pedig nem kínálom semmivel, se hellyel se kávéval és mégis maradt egész nap Kép vagy Kép nem is tudom, hogy melyik jel illik oda.

Chello!
Nem ment el a mail? Akkor én kész vagyok!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Gyerekek!

Akrobata manó nem kell senkinek?
mert az én gyerekemnél van a kiságyban. A lába az előbb felakadt a kiságy tetejébe, ő meg hason volt és félig lógott a levegőben.
Ez már cirkusz Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
KépKépKép fénykép nincs róla???
Kakimanót mi nem kapunk??

H.
nalika
 
 


Irigykedtek, mi? Kép Egyébként mondanám a titkot, de nem tudom! Egyszerűen mázli, és kész. Soha rosszabbat. NÉha-néha becsúszik egy 6 körüli kelés, de akkor is a kakamanó tehet róla nem Mazsi Kép

Ide lehet vicceket írni? Kicsit hosszú lesz, de szerintem nagyon-nagyon jó!

Néhány idézet egy könyvbõl, aminek a címe: Zûrzavar a tárgyalóteremben (vagy valami ilyesmi...) Ami igazán nagy jelentõséget ad neki, az az, hogy szó szerinti idézetek bírósági vallomásokból.
K: Születési napja?
V: Július 15.
K: Melyik évben?
V: Minden évben.

K: Hány éves a fia, aki együtt él Önnel?
V: Harmincnyolc vagy harmincöt, nem emlékszem melyik.
K: És mennyi ideig élt Önnek együtt?
V: 45 évig.

K: És hol történt a baleset?
V: Körülbelül a 499-es mérföldkonél.
K: És hol található a 499-es mérföldkõ?
V: Valószínuleg valahol a 498-as és az 500-as között.


K: Doktor úr, igaz az, hogy amikor egy embert alvás közben éri a halál, nem tud róla, hogy meghalt, a következõ nap reggeléig?

K: A legfiatalabb fia, aki 20 éves, mennyi idõs?

K: Jelen volt Ön, amikor Önrõl fénykép készült?

K: Ön, vagy az Ön öccse volt az, aki meghalt a háborúban?

K: És végül megölte Önt a vádlott?

K: Milyen távolságban voltak egymástól a jármûvek az ütközés pillanatában?

K: Ön ott volt addig a pillanatig, amíg el nem ment onnan. Igaz ez?

K: Hány alkalommal követett el Ön sikeres öngyilkosságot?

K: Három gyermeke volt, igaz?
V: Igen.
K: Ebbõl mennyi volt fiú?
V: Egy sem.
K: És lányai voltak?

K: Ön azt mondja, hogy a lépcsõ a pincébe vezetett le.
V: Így van.
K: És a pincébõl felfelé is vezetett az a lépcsõ?

K: Mennyi idõre szólt az Ön elsõ házassága?
V: Halálig.
K: És kinek a haláláig tartott?

K: Doktor úr, mennyi boncolást végzett Ön halott embereken?
V: Az összes boncolást halott embereken végeztem.

K: Vissza tudna emlékezni az idõre, amikor megvizsgálta a testet?
V: A boncolás kb. 18 óra 30 perckor kezdõdött.
K: És Mr. Dennington már halott volt ebben az idõben?
V: Nem uram, az asztalon ült, és azon gondolkozott, hogy mi a fenéért akarom én õt felboncolni.
Amatőr
 


Mucska, mail jött és ment is. Kép

De jó akkor 1 órával többet alhatok reggel. Annának puszi érte.Kép

Kriszta! Mitől alszik annyit a lánykád???

Szia Nalika!

Tüncsi is ilyen jó alvó? Akkor csak mi lógunk ki a sorból?

Na most már eltűnök.

pusza Nektek !

chello
chello
 
 


Andi ez nagyon jól hangzott! Én tuti bepisilnék a nevetéstől miközben kiszabadítanám Kép
Amatőr
 


Chello: ma Edina is 1.5 óránál tart! Kép

NAlika: anagramma HELP ME!!! Legalább valami támpontot!

Mucska: a sütőtök rízzsel nálunk ma nem jött be! Kép

Esztikének gratulálok a hófordulóhoz!

Puszi mindenkinek!

ZSuzsa
zerko
 
 


Kika!

az én titkomat elárulhatom?

Nekem egyzser Anna átaludta az éjszakát. NA mondom itt az én időm. Másnap felket hajnal kettőkor és nem adtam neki csak egy kis teát. Volt sírás rivás Másnap ugyaez. Hajnalban meg is kérdezte a párom, hogy meddig lesz ez így. Harmadnap már úgy aludt. Gondolom úgy volt vele, hogy az anyám nem ad kaját, akkor inkább alszok. És teát is csak úgy kapta, hogy ki sem volt véve az ágyból,és tök sötét volt. Gondolom, hogy aszájába kapta a cumit. Kép

HAjni!

A rizs szupi, apának is ízlett.
sajna nem tudtam képet csinálni akrobata manó működéséről, mert le van merülve a gép. Pepdig a rizst is leakartam, hogy azt főztem e,amit te Kép

Pusz: Andi aki megy vacsizni utána jövök, mert holnap elvonási tüneteim lesznek.

Andi
Kép
mucska
 
 


Zsuzsa!

Sajnálom, hátha holnap bejön. A lányomnál is csak a sütőtök tuti amásik ahogy kénye kedve tartja. Faramucik ezek a csajok. Remélem ti rendbe vagytok.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kika, hogy mire volt jó hozzászólásom? Az ember lányának vannak amik rosszul esnek, és olyankor azt szóvá teszi. Ennyi.

Szilvi
lino
 
 


NA mi vacsiztunk.
Mindenki eltünt?
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Én még itt, de erősen álmosodok Kép
Amatőr
 


Andi,
én most vacsizok itt a gép előttKép Hát persze, hogy melegszendvicset!!!!

Zsuzsa,
még lövésem sincs a dologrólKép

Hajni
nalika
 
 


Mond már el nekem légyszi, ha nem fáraszt még nagyon a téma Kép hogy te hogy eteted azt a légtornász gyereket? Kiszámolod rendesen, hogy x kg, akkor ennyi kaja kell, és úgy? Meg azt se tudom, hogy a 150 ml/kg az max. vagy min.
Amatőr
 


Itt vagyok ám én is, de közben megjött Apa (csórikám eddig lent mosogatott a konyhán), és mi most fogunk vacsizni, mármint apa meg én, aztán jön a fürcsi, meg Eszter-kajcsi!

Aztán majd jövünk!

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Lányok én most el, ha megbocsájtotok, de dög fáradt vagyok.
Holnap sietek az aranyért Kép

Jó és főleg nyugodt, hosszú éjszakát mindenkinek

Puszi
"Aurora" Kép Kép Kép
Amatőr
 


NA már megint Amatőr! Te kiskorú te! Kép

Persze, hogy nem fáraszt, mert azért ennek a topiknak is ez a lényege.
Azt mondta a doki, hogy négy hónap után már tápisnak nem számit ez a 150 ml/ kg. Nektek is addig van 10 napotok ha jól számolom ugye? Addig én is számoltam, bár akkor még anyatejet kapott csak üvegből.Onnantól pedig csökkentettem az adagot egy kicsit. Vagyis inkább nem emeltem, ahogy telt az idő.
Én sokszor csaltam is egy kicsit. Ha reklamált a lány kapott a végén forralt vizet. Igy próbáltam az adagot csökkenteni, mert Anna is nagyon beles volt.DE NEM ÉHEZETT, mielőtt valaki beleköt.
Hozzátápizást elkezted már?
És hányszor eszik egy nap és mennyit. Most mennyi a súlya. Ezekre kiváncsi lennék.
Szóval nálunk az van most már, hogy reggel és este egy hig 180 ml van az üvegben. A hig azt jelenti, hogy az utolsó mérőkanál már nincs tele.Délelőtt gyümölcs, ebédre főzelék, délután tejpép.

Szerintem lassan kezdheted az almát pótlásnak. Akkor a tej sem fog annyira hiányozni nekei. Persze csak ha nem kezted még el. Gyümi mehet délelőtt és délután is. Ha meg eléri a 4 hónapot onnatól vannak tejpépek. De persze azt is csak fokozatosan lehet neki adni. Lassan emelve majd az adagot. De az első az alma!!!!!! Én 4 óra körül adok neki, de az megtelíti és nem eszik mohón este.
NA irj és akkor folyt köv. csak feleslegeset nem akarok neked irogatni.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Amatőr!

Akkor hajnalban folyt köv. szép álmokat nektek!
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Jó éjt A.Hajni!!!!Kép
nalika
 
 


Hajni!

Mi van a szendvicseden?
Mi hordjuk azt a rohadt kenyeret és NINCS ITTHON KENYÉR!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
megfulladok, ha röhögökKép Bár ezen inkább nem kéneKép Sonka, sajt, margarin. Apa csak ígérte a ketchupot beleKép Szóval csak ilyen egyszerű. Vmi recept???

H.
nalika
 
 


HAjni!

Meg ne fulladj már, csak csámcsogj szépen, hogy én is halljam. Becsukom a szemem és arra gondolok, hogy én eszek. Így legalább nem hízok.
Hú ez naggggyon jó! Kép
Az meg nem baj, hogy nincs ketchup.Kép

Gyerkőcök ágyba?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
még nincsenekKép Most jön majd egy kisebb fürdés.
Tüncsi meg 7 után evett, még telítődökKép

H.
nalika
 
 


Akkor nyomassuk csak szépen a szendvicseket! HAd telitődjek én is pocira!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


LÁnyok!

HA nincs senki akkor jó éjt. Ha holnap nem vagyok akkor a rendszert csinálják. Elvileg csak 12-17-ig.
De azért próbálkozok majd.
Szép álmokat mindenkinek!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Lino,
Könyörgöm én nem bántottalak, de tudod mit ha Te úgy érzed akkor bocsi, csak hagyjuk már végre abba. Most jut eszembe szerintem ln még az előző hozzászólásomat leszámítva nem is szólítottalak soha meg, lehet, hogy megkedvellek.?Kép

Mucska,
Ez tetszik mármint az ötlet, hogy az éjjeli alvásról, hogyan lehet a gyerkőcöt leszoktatni. Mikor érdemes kezdeni mármint melyik hónaptól?
Nálunk a helyzet: Anna tápszeres a min 150ml-testsúlykg az megvan, de kel éjjel úgy 2-4 között valahol félúton. Na most "tudományos anyuka" Kép elolvasott minden szakirodalmat és van egy könyv nem tudom ismeritek-e dr. kemény -dr. Gál: Aludj velem ebben különböző alvászavarokról írnak és ami nagyon megragadott az az, hogy a felnőttkori alvászavaroknak az alapja az, hogy a gyermekek nem tudnak aludni. Úi. ez is egy képesség amire meg kell őket tanítani és a helytelen szülői hozzáállás miszerint éjjel megetetjük a gyermeket ezzel mi rontjuk el a gyerekeket, majd itt a könyv -ennél a résznél- hosszan ecsetelte a két elvet miszerint itt ütköznek mármint az igény szerinti etetés és a tanítsuk meg gyermekünket aludni már nem folytam bele mert nagyon "magaszszintű bonyolult lett".
Ők is írnak az éjjeli kajálás leszoktatásáról, de hogy hogyan na arra nem mondtak semmit, és lőn MUCSKA aki empirikusan megvilágította a kérdést. KösziKép

Beajánlanálak a könyv szerkesztői brigádjába, na????Kép
Amúgy a folytatásra én is kiváncsi vagyok.
Kika
kika
 
 


Sziasztok!
Visszafoglaltam a gépet apától! Véget ért mára a topikok háborúja? Remélem, igen!

Lujzika!
Mail ment!

Mucska!
És jól is laksz? Ha igen, akkor ezt szabadalmaztatni kellene!

Nalika!
Nyam-nyamKép küldhetsz nekem is, címem a profilomban!

Amatőr!
Aludj jól!

Zsófi baba még itt kukorékol mellettem...majd még jövök!

Pusz

Bea
Vendég
 


Andi,
ilyen korán itthagysz???? Akkor jó 8!Kép

Bea,
elfogyott a hammaKép Majd legközelebb küldökKép

Kika,
én csak annyit tudok az éjszakai alvásról, hogy ha sötét van a csajszi alszik, ha felhúzom a redőnyt felébred. Vhogy jó az érzékelése, vagy nem tudom...

Hajni
nalika
 
 


Lujzi,
Te Esztinek mit adsz hogy ennyit alszik?Kép
Ma este megdumáltam Annával, hogy reggel 6 előtt ne keljen fel, önző egy nő az anyja de egy éjszakát szeretnék már végigaludni, cserébe megígértem, hogy napközben én sem keltem felKép Ez csak vicc volt, még a vérmes anyukák rámszabadítják a GyámhatóságotKépKép
Kika
kika
 
 


Kika!
Most lehet, hogy megutálszKép, de Zsófi is este 10-től reggel 9-ig alszik. Nem csináltam vele semmi különöset, így alakult(nem bánom). Kitartás, egyszer ti is eljuttok idáigKép

Pusz

Bea
Vendég
 


Sziasztok!

A változatosság kedvéért apa játszott Kép Azért nem jöttem. Eszterkém már alszik, ma még a macijával sem bírkózott!

Kika!
Ne félj, nem altatót! Kép Amúgy nekem azt mondta a doktornénink még otthon, hogy 2 hónapos kor, vagy 5 kg a határ az éjszakai alváshoz. Na most mi két hónaposan már elértük az 5 kg-ot, tehát teljesült mindkét feltétel, és valamiért Eszterkém akkortól már nagyjából át is aludta az éjszakákat. Biztos hallotta és meg is értette, amit a dokinéni mondott Kép

Andi!
Fogadjunk, ma pótlod a tegnapi vezetésgyakorlást? Kép

Nálatok kenyér nincs, apa meg üzeni, hogy a szakács meg hideget vacsizik Kép

Ja, míg el nem felejtem, kéne a páromnak jó bagett-recept, nem tudtok esetleg a pékektől szerezni???

Hajni!
Ha beválik Andi fogyókúrája, holnap csináltok nekem is szendvicset? Kép

Bea!
Akkor most olvasok!

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Bea!

Pusz neked! Éljenek az úttörők (előre Kép) KépKépKép

Kriszta

Kép
lujzika
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: