Új privát üzeneted érkezett!

Akkor jó!Kép Most akartam hívni, ugyanis én is függő vagyok!Kép Közben felébred a csaj, ettünk, most meg hangosan nevet a polipvirágnakKép Sajnos nyűgösségnek nyoma sincs, mégiscsak jó anyuka vagyok?Kép
Most el, mert megyek a postára, van egy csomó csúnya sárga papírom, aminek csak az egyharmadát adják vissza!Kép

Pusz
Vendég
 


Kedves Unatkozo Kismamak,
ha egyesek sirnak-rinak egy ilyen hozzaszolas miatt, akkor tényleg rossz a lelkiismeretetek.
Ahhoz, hogy irj, olvasni is kell a topikot - megjegyzem, nem szoktam, csak feltüntek a 2 percenkénti hozzaszolasok.
Nem érdekel mit csinaltok egész nap, bar el tudom képzelni...
A gyerekkel foglalkozzatok, ahogy a masik nyari topikbol a lanyok. ök hogy-hogy nem tudnak egész nap irogatni?
Ja, amugy nekem nem netes baratnöim vannak, hanem igazik, akik "kézzelfoghatoak".
Plusz haztartas, gyerekek.
Gondolom a net mellett a TV is egész nap megy, ugye?
Gratulalok!
juddy
 
 


Tetszik, ahogy mindenki védi magat és a masikat!!
Iiiiigen, ti vagytok a legjobb anyukak, nehogy rossz legyen a lelkiismeretetek!!!
éjszakanként apa nem hianyol titeket??
Ennyi voltam, megyek, mert var az igazi életem!!
juddy
 
 

 
 

Köszi Juddy!
Be is kapcsoltam gyorsan a TV-t nehogymá ne legyen igazad! Kép
Mi már csak ilyen genyók vagyunk Kép
Nem a lelkiismeretem rossz, hanem a kedvem, de lényegtelen.

Lányok! Tegnap néztem apának ajándékot. Digit gépet akartam neki venni, mert a régi már elég sz@r. De rájöttem hogy tök hülye vagyok hozzá! Milyet vegyek??? Ötlet?

Pusz
Hugi
Amatőr
 


Juddy,
csak szánni és sajnálni tudlak, valszeg a "kézzelfogható" barátnők címke sem létezik, mintahogy az egész életed egy csődtömeg lehet az írásodból csöpögő epésség láttán. Szerintem inkább foglalkozz a "tökéletes" háztartásoddal és a gyermekeid nevelésével minket pedig hagyjál békén. ja és néha zaért nézd te is a Tv-t. Tudod! csak a hírek miatt, hogy képben legyél a világban zajló eseményekkel és ne csak a háztartás és a gyereknevelés foglalkoztasson.
K
kika
 
 


Juddy,
Akkor térj vissza az igazi életedhez, ha azt életnek lehet nevezni, ahogy savanyúan reagálsz több topic témájához is.
ja ez is rád vall egyszer nyaralni mész, majd utána főzni most pedig a való életedhez....Hogy is van ez??
K
kika
 
 


Drága Juddy!

Mennyél is! Legalább 1 jó pontott összegyülytesz nálunk ROSSZ ANYÁKNÁL!

Tudod miért van lelki ismeret furdalásom?
Hogy most vagy másfél Órát ránk kellet pazarolnod!!!!!
Te jó ég! Ezt hogyan tudod össze eggyeztetni a "valódi életeddel"?

Nem kell válaszólnod. Nehogy több időd mennyen el ránk!
eve
 
 


Juddy!
Ki kell, hogy ábrándítsalakKép Utálom a TV-t, ezért egész nap fekete a képernyőKép A lakás rendben, már meg is főztem, mosógép mos, a gyerekem pedig aludt két órátKép Tegnap a barátnőmnél voltam, hétfőn pedig ők voltak nálunk. Emellett a férjem imád, esténként csak egymással foglalkozunk(miután a gyerek elaludt), és nyugodtan ki merem jelenteni, hogy tökéletes a házasságunk!Kép
Sajnos kevesebb időm jut a netre, mert én csak ezt a topikot olvasom, és nem megyek másikokba okoskodni.Kép

Ja, és még hobbim is van, arra is tudok hetente 2-3 órát szakítani!

Akkor én vagyok a tökéletes nő??Kép

Bea
Vendég
 


Hugi!
TudokKép Ha most valamihez értek az a digit gépKép Jól megszívtuk két hete a Minoltával, úgyhogy azt neKép Most tényleg le kell mennem a postára, de ha visszajöttem, linkelek nekedKép
Pusz, és ne szomorkodj!Kép
Vendég
 


Juddy!
Tényleg csak szánni tudlak, rossz lehet neked Kép
De én neked nem tartozok beszámolnivalóval az életünkről!

Hugi!
Mi is most vettünk egy Kodakot, szerintem tökéletes arra, amire mi használjuk. Ez itt nem volt vészesen drága. A típusa Kodak EasyShare CX7530. Van hozzá minden, software-lemez, USB kábel, tölthető elemek, és töltő is. Rövid videot is lehet vele csinálni hanggal. Jó a képfelbontása is (5 megapixel) Ez így együtt kb.
55 e volt. De az eggyel előbbi is jó, (tip: CX7330), az "csak" 3,1 megapixel képfelbontású, és töltő nélkül (de a többit tudja) kb. 30 ezer.
Nézd meg a www.Kodak.hu-t, ott le van róla írva minden, és az is, hogy hol mennyiért lehet megkapni.

Puszi neked
K.

Kép
lujzika
 
 


Hugi,
Olympus gépünk van, de még két éve vettük. A tapasztalataink csak jók vele, jók a képek, soha semmi gond eddig sem a képek minőségével, sem a gép mükődésével nem volt. Van hozzá USB port kábel, és egy tarcsi memo kártya. Rövid pár másodperces videót is lehet vele készíteni.
Bővebbet a férjem tud, ha gondolod szólj kérdezek tőle.
K
kika
 
 


Hugi!
Nekünk volt már két Olympus gépünk, nagyon jó volt mind a kettő, csak apa évente fejlesztKép Két hete vettünk egy Minolta Z2-est, amivel mindent lehet csinálni, csak fényképezni nemKép Szerencsére visszavették az üzletben, és akkor vettük ezt a Fujit(S7000), ami igaz, hogy nagyon drága volt, de ettől jobb gép még nem volt a kezembenKép Ennek van két kistesója, amiről szintén csak jót hallottam, az ismerőseink között mindkettő megtalálható. Egyébként az üzletet nagyon tudom ajánlani, profik az eladók, és meglepően segítőkészek, és ami nem mellékes: Pesten ők tudják a legjobb árakat produkálni! ExtrémDigital, a Visegrádi utcában, azt hiszem 13. A depón találtuk őket, nézz ott körül, az országban kapható összes gépet meg tudod nézni, hogy hol mennyibe kerül.
www.depo.hu

Pusz
Vendég
 


Bea!
Köszi én is a linket, mert most legalább megnyugodtam, hogy tényleg jól vettük a gépet, itt kb. 30 ezerrel olcsóbb volt Kép

Pusz
K.

Kép
lujzika
 
 


Hugi!

Nekünk a Hp 720 van és tökéletes jó. Semmi gond vele, a képeket meg láttad , hogy miket tud.
Amit Bea irt oldalon a 3 megapixeles közt megtalálod. Én nem cserélném el az enyémet.

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Szegény Hugi!
Most aztán válogathatsz Kép! Amúgy nem semmi, hogy milyen kínálat van digit gépekből Kép!
K.

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok!

Kika,
a 3 napos nyaralásról volt szó????Kép

Kriszta,
nem is olyan drága az a készletKép

Hugi,
nekem csak egy kis Hp-m van. De féléves volt, amikor kicserélte a szervíz egy újra, mert javíthatatlan volt. Még jó, hogy a szülésig megoldottákKép

H.
nalika
 
 


Hajni!
Érdekel?? Vagy nézzek ehhez vmi kiegészítőt? Pont ugyanolyak a sínek, mint az Eichorn-é.
K.

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a dokitól!
( Nem is igaz! Igazából a szomszéd vitte el a gyereket, hogy én itt ülhessek a gép elött!!KépKépKép)

Hétfőn már mehetünk az oviba.Még egy kicsit gyulladt a füle de addigra rendbejön.

Egy óra múlva úgy csinálok mintha suliba mennék!!!!KépKépKép
Most elolvasom azt amit a gépekről írtatok!

puszi

É.
eve
 
 


Nálam meg most teregetett ki a bejárónő, ja meg a gyerekemmel is játszott egy órátKép Az a gonosz gyerek meg elaludt, úgyhogy az anyukája ráérKép

Pusz
Vendég
 


Igen!
Látod milyen szerencsés környezetben lakunk!
Semmi dolgunk soha. Mindíg csak ugycsinálunk mintha!

A Többiek meg úgy tünik éppen veszekednek a dadákkal és a többi háztartásbeli alkalmazotjaikkal, mert mi más dolgok lehet????KépKépKép
Hova tüntek volna más különben??KépKépKép
eve
 
 


Én bosszankodom , mert az én apucim keresztbe tett és nem tudtunk elmenni sétálni Annával a Tescoba.
Ki van most a Tescoba? Hát apa Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


TescoKép
Micsinál apa egyedűl a tescóba?
Csak nem ciciért ment?KépKépKép
eve
 
 


Na vagyok, csak elirányítottam a bejárónőt, hogy főzzön és mossonKépKép

Anna alma adagja ma 3 kanál volt, nem volt már annyi fintor és talán ízlett is neki, majd holnap folyt. köv. Az viszont édi ahogy a szájában tologatja, úgye eddig csak folyékony volt a hami az meg csusszan.

Nali,
Három napos volt a nyaralás???KépÉn azt nem is néztem mármint a dátumokat, ezek tuti villámban nyaraltakKép nem mert elszakadni a háztartástólKépKép vagy a monitortól??Kép
K
kika
 
 


Jó gonosz apátok vanKép Nem csak neki járna a Tesco-zás!!!Kép

Eve!
Örülök, hogy jobban van Orsi!Kép

Lányok, ti ezt a villám nyaralást hol olvastátok?Kép

Anna-almaKép Édes lehet!Kép

Pusz
Vendég
 


Bea,
Azt hiszem az ovis topicban. Ott ment nyaralni 3 napraKép de azt, hogy 3 nap azt Hanji vette észreKép
K
kika
 
 


Nem biztos, hogy csak 3 napig nyaralt.
De az biztos, hogy nem bírta 3 napnál továbba kukacoskodással. Lehet, hogy a nyaralás alatt is babanetet olvasott!
eve
 
 


Na most el a dolgomra.Tudjátok tévézni.......KépKép
K
kika
 
 


Jó tévézést!!!Kép
Nem találom, tudom béna vagyokKép

Pusz
Vendég
 


Na mi van csajok!
Tán lapátra tettük a bejárónőket? Kép

Apát agyon kényeztettem, de már nagyon unta, mikor harmadszorra vettem ki a széket alóla, hogy biztos ne legyen egy porszem se.
Igy elzavart, hogy szórakozzak Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Hát ez a betolakodó valahogy elintézte, hogy ne legyen se tv se internet ma. Kép Így kénytelen voltam a gyermekemmel foglalkozni. Kép Meg a bejárónő munkáját is én végeztem mert az meg internetezik valahol ! Kép

Andi, mail ment végre! Kép

Többieknek is puszi,

R.
chello
 
 


Sziasztok!

Ezek a bejárónők !!! KépKép
Ma úgy látszik, ők kukkoltak a Babaneten Kép
Mi Metróztunk ma egyet apával Kép Sikerült is költeni Kép Viszont vettünk a gépbe memóriakártyát Kép Így már lehet lődözgetni vadul Kép

Eve!
Örülök, hogy Orsi jobban van Kép Meg neked is jobb már a hangulatod Kép

Ma elhoztam az utolsó sima géppel készült képeket, amit CD-re is előhívtak. Kicsinyítek le egy párat, ami aranyos, aztán majd rakok fel belőle, ha nem baj! Hadd látszódjon az én nyűgös lánykám Kép

Puszi nektek
Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Na itt vagyok megint, de úgy néz ki, csak én Kép
Na mindegy, azért felrakok három képet:

Így eszünk mi:
Kép

A kis sumo-bírkózó és az anyukája:
Kép

és végül az én kis koboldom:
Kép

Valszeg ma már nem jövök, így nyugodalmas vagy vigadalmas jó éjszakát mindenkinek:

Puszi
Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Kriszta,
nagyon édesKép Ez az új frizud?? Még holnap körbenézek, és ha nem találok, akkor lehet, hogy megkérlek majd.Kép

Bea,
megtaláltad már??

Pusz
nalika
 
 


Kriszta!

Szépek vagytok!!!!!!!

HAjni!

MA nem jutottam el , mert apa keresztbe tett. KépHolnap viszont megyek, akkor beszámolok.

Most mennem kell!

Szép álmokat!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Mindenki alszik? Vagy nektek otthon van apátok? Kép
Megyek takarítni, mert holnap vendégek jönnek és a bejárónő szabadnapos.

Megnéztem a linkeket, mindenkinek köszi érte, most már végképp nem tudom, hogy milyen kellene Kép
Gondoltam ma elmegyek kukaccal körülnézni, de apa elvitte az autót. A gonosz Kép
Szóval marad a takarítás, meg a főzés. Kép

Hisztimentesszépnapot!

Hugi
Amatőr
 


Hugi!
Szép és nyugodt napot!

Én valszeg délelőtt nem leszek, de délután igen.
Addig meg csak mazsolázd a knálatot, mert most vagy bajban igazán Kép
Megyek, mert még nem ettünk, ugyanis most keltünk fel Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


SziasztokKép

Hajni, Andi
Nagyon köszi, hogy kerestetek a másikon!Kép jól esett!
Sajna nem sok időm van a netre, és akkor a másik topikba szoktam írni, hisz itt nem tudom követni az eseményeket. Igazándiból ott le szoktam írni, hogy mi van velünk, nem tudom lenne-e értelme 2x. De ha érdekel Titeket, akkor nézzetek be és olvassátok el a híreinket.Kép

Gergő csütörtökön 8150 gramm volt! Szerdán volt 16 hetes, úgyhogy rendesen belehúzott a növésbe a Drágám! Lassan már a 74-es body-k sem lesznek jók! Rugiban szerencsére jobb a helyzet.Kép

Most mennem kell nokedlit gyártani.Kép

Puszi mindenkinekKép

Orsi

Ja, Hajni!
Gratula a vizsgádhoz!!!Kép

avocado
 
 


Orsi!

Tudunk Rólad, mert el szoktuk olvasni, csak jó ha néha ide is bekukkantasz.
Puszi, mert mi sem mentünk sehova és főző üzemmódra vagyok állitva.

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!
Én meg beteg vagyokKép Az este lázas voltam, fáj a torkom, köhögök... Még jó, hogy apa itthon van, legalább Zsófival elvan, mert nem szeretném ha ő is betegebb lenne. Szegénykém így is tiszta takonyKép
Benézek később, de most pihizek egyet.

Pusz
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszta nagyon tetszenek a képeitek.Nagyon szépek vagytok!

Hát nem volt szép munka!!
Én körmölök a suliban 1000 oldalakat, ti meg menesztitek az összes cselédet!
Legalább leültethettétek volna őket gépelni!KépKépKép

Na! Szóval szép hétvégét mindenkinek!
Mi megyünk anyukámékhoz, holnap este jövünk meg.
Lehet, hogy csak hétfőn délelött tudok jönni, mert az egyik rendfelforgató elem (apa) itthon marad, szóval lesz munkám ha hazaértünk. KépKépKép

Mégegyszer jó hétvégét mindenkinek!
Sok puszi
É.
eve
 
 


Bea!

Mire hazajövök tessék meggyógyulni!KépKépKép

Andi!

Mi van abban a Tescóban, hogy apa nem engeda közelébe?KépKépKép
Aztán jegyezni a receptet a könyvhöz!!KépKépKép
Jó fözöcskézést!

Puszi

É.
eve
 
 


Kriszta!
Most látom!Kép Nagyon szépek vagytok!!!Kép
Pusz
Vendég
 


Sziasztok!!

Végül csak egy játékboltba jutottunk el. De dobtam egy hátast az áraktólKép Az akkora készlet, ami a Tescoban 7-8 ezer, ott 30e.

Még jövök, csak megmutatom apának a Krisztáék vasúti készletétKép

H.
nalika
 
 


Sziasztok!

Még jó, hogy legalább bejutottatok.
Mi a Corában voltunk végül délután, bejutottunk, de ki is jöttünk, mert a nép meg volt őrülve.
Igy inkább nem vettünk semmit. De egy bababoltban a végén csak lett hintája Annának.

Nem birtuk ki kipróbáltuk.
Kép

Hajni holnap hajnalban csak megyek a Tescoba. Még azért megnézem. De most tényleg hajnalban. HA lesz akkor délelőtt majd szólok és visszaszaladok érte.

Pusz mindnekinek!
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek a hülye takarítónőm úgy döntött, belevág a karácsonyi nagytakarításba, de szerintem úgy hajnali 1-2 körül feladja Kép

De legalább ma kukacnak jó napja volt.

Andi ez a hinta tök jó! És én mint szemfüles : ugyanolyan szekrényünk van Kép

Hajni hát igen, nem véletlenül vannak az emberek ezren a Tesco-ba. Kép

Megyek tovább takarítni.
Akarom mondani felügyelni a takarítónőt Kép

Pusz
Hugi
Amatőr
 


Kriszta nagyon szépek vagytok!

Bea jobban vagy???

Hugi
Amatőr
 


Nekünk meg hintánkKép

Kép

Csak színre nem stimmel.

Köszi jobban, vettem be gyogyót.

Takarítónő jól melózik?Kép

Pusz
Vendég
 


Bea!

Remélem jobban vagy?

Hugi!

Azért ne dolgoztasd halálra a bejárónőt!!!! Kép


Remélem azért ilyen rosszul kiteregett gatyája senkinek nincsen Kép


Megyek tovább tesztelni Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
felhívtad a figyelmemet a gatyáraKép Klassz a hintaKép
Én már a neten kitöltöttem a tesztetKép

Bea,
jobbulástKép A ti hintátok is klasszKép

Hugi,
mondjuk amit láttam, az márkásabb volt. De a Tescosnak is ugyanolyan jó a minősége. Jó takarítást..

H.
nalika
 
 


Apa üzeni a betolakodónak, hogy nyugodtan internetezhetek tovább a mai teszt után. Ugyanis képben vagyok a világgal és olyanokat is tudtam, amiről ő nem is hallott!Kép
Szép álmokat!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?