Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Britta nagyon jó lett az új vonalzód!!!

Szóval nálunk Zsebi letudva a társasjátékot legkésőbb a jövőhétvégen megvesszük.A mikitől kértek két szánkót azt kell még rövidúton megvenni.Már a szaloncukrot megvettük karácsonyfadíszt közösen hazait szoktunk készíteni imádják a kölkök és szép is.Mézessütés szintén hozzá tartozik a készülődéshez ezt sem lehet kihagyni mert nagyon élvezik.Fát tavaly vettünk egy műfenyőt pedig én nagyon óckodtam tőle de nem is olyan rossz.Előtte mindíg tövest vettünk de hiába ültettük ki mindíg kiment.Lehet hogy én voltam hozzá béna.Mikulás ruci megvan csak azt nem tudjuk kit kellene belebújtatni.Ezelőtt egy barátunk volt de Ő elköltözött az ország tulsó végébe.Tavaly a férjem volt.Jól kisminkeltük anyámmal még a hajába is szórtunk valami lisztféle vackot amitől ősz lett a haja.Olyan jól sikerült hogy nem nagyon ismerték föl a kölykök.Szóval miután elment a "mikulás "ajándék öröm minden megvolt kezte a lányom mert Ő a legtalpra esetebb hogy szerinte apja volt a miki de mondtam neki hogy ő dolgozik meg labla labla....Tutira nem tudják csak sejtik.De ha mást nem találunk megint Ő öltözik be legfeljebb ha bátrabbak lesznek és biztosabbak a dolgukba leleplezik a "mikulást"jól lebírkózzák.Karácsonyra nem szoktunk egymásnak venni semmit mert már nem telik rá.Viszont minden évben mikuláskor amikor a kölkök alszanak a férjem fölveszi a miki rucit és én megkapom maga a mikulást. :wink: :lol:

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Ez jól hangzik :) Gondolom akkor te nagyon város idén is a Mikulást :)
Mi sem csinálunk nagy felhajtást a párommal. A gyerköc -(ök) a legfontosabbak. De azért valami meglepetés kell a fa alá.
Amikor a lányom megszületett pont 24-én 2kor engedtek haza a kórházból. A fa megvolt véve gyorsan feldiszitettük és a gyerek került a fa alá hordozóban. Annál szebb ajándék nem is kell. Volt kis apróság mert még nagy hassal elmentem venni de a férjem nem is vette észre mert a gyerekkel voltunk elfoglalva.
Maximum idén is beültetem a Szabinát a fa alá :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Igen várom az én Mikulásomat! :wink:
Csodálatos lehetett a baba karácsonyra!!!De ha az idén is Őt rakod a faalá biztos lelép onnan,nem marad ott ahová rakod mint amikor születet. :D
De nagyon kívánom neked hogy egy kétcsíkos tesztet rakj a faalá!!!

kunkli
kunkli
 
 

 
 

ime itt vagyok a ket fiam mellet nem sok idom jut magamra a kis fiamnak jon a foga ugyhogy alig aludtam az ejjel.Boki az ovodaba van ma valamilyen varazslo megy hozzajuk.Boki az utobbi idobe kezd feltekeny lenni a kis ocsire es ez aggaszt! :roll:
lauracska
 
 


Sziasztok!

Zsebinek is jön a foga a14.de mindegyikkel megszenvedtünk mint most ezzel is, én már második éjszaka nem alszom ölbevéve alszik csak miközben sétálgatok vele a szobában.Muszály hogy a többieket ne zavarja mert nekik menni kell melózni.De átlagba 3-4 nap és kint van a foga úgyhogy csak ennyit kell kibirni.Gondolom Laura ti még az elsőnél jártok?Bár a három nagynak 5 hónaposan már 2 foga volt.
Boki akkor ma nagy örömmel ment az oviba?Az én fiam ilyenkor teljesen be lesz sózva.
Otthol féltékeny az öccsére vagy az oviba?Mert nálunk egy olyan gond volt amikor Zsebi megszületett és vittük Kriszt az oviba mindenki Zsebit ajnározta az ovónénik dajkák anyukák gyerekek mindenki akik addig Kriszel foglalkoztak mert ugye az ovi az ő birodalma volt most éppen hogy köszöntek neki.Igy elkezdett rosszalkodni de csak az oviban.Szólt az ovónéni hogy bizti féltékeny a tesóra igen ám de otthol semmi gong nem volt vele mert mi úgyanúgy foglalkoztunk vele is mint amikor még Zsebi nem volt.Rájöttem hogy az oviba van a gond hogy ott viselkednek másként.Megbeszéltem az óvónénikkel rájöttek hogy igazam van.Igy mostmár odafigyelnek Kriszre is amikor megérkezünk reggel és nincs is semmi baj.

kunkli
kunkli
 
 


Igen Bojannak ez az elso foga a hegye mar kint is van.Boki itthon feltekeny az ocsire az ovodaba nem is nagyon megyunk mivel a ferjem megy altalaban erte
lauracska
 
 


Laurácska: Fogadjunk te az életben is szótlan tipus vagy? Csak azért írom mert mi olyan hosszan tuduink irni :)

Jajj csajok nálunk olyan hideg van. És a nyár még miylen messze van :(
Laurácska nálatok milyen idő van?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsu ugye nem a mostani írásod a példa a hosszú írásra. :D

Laura tudom hogy nehéz mert a kicsi sok törődést igényel és biztosan fáradt is vagy és ezerszer hallotad már de csak az megoldás a féltékenységre hogy próbálj minél többet foglalkozni Bokival ölelgezsd puszilgazsd sokat ha van kedve segítsen amit tud ellátni a babán és mesélj neki közben sokat hogy Ő milyen volt amikor olyan kicsi volt mint az öccse.


Nálunk is elég vacak az idő de mi még a nyár előtt szertnék apját jól meghógolyózni!

kunkli
kunkli
 
 


Sziasztok!

Jól vagyunk. Nálunk sajna nem esett a hó. :(((( Kicsit sem. Szomorú vagyok. Így nem visel meg. Gergő talán megedződik végre, jobban veszi az ovis akadályokat. Nem olyan gyenge. Én sokat görcsölök továbbra is, azért jövök kevesebbet, mert pihizek.

Teszek képet. Egyelőre magamról, aztán Daniról is. Pussz!!!!!!!!

Kép

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


sziasztok!

na jol eltüntem megint.. :cry: :oops: mentségemre legyen mondva melot keresek ezerrel..gondolom látjátok h msnen se nagyon vagyok jelen..

drukkoljatok jo, h sikerüljön!

Kunkli!

az irásaidbol nekem ugy tünik, h olyanok vagytok a pároddal mint a tinik..hocsatározások..de ami a legjoban tetszett:"Viszont minden évben mikuláskor amikor a kölkök alszanak a férjem fölveszi a miki rucit és én megkapom maga a mikulást" :wink: :wink:

Csucsu!

bocsi h nem tudok irni neked msnsen se, de most nagyon elfoglalt vagyok, de nem felejtettelek el..


milyen szép karácsonyod lehetett mikor megszületett Csucsu..:)

Britta! szép nagy pocid van már!!

nálunk esett a ho, voltunk is kint egy picit a gyerekekkel vasárnap..de a fiam hamar elkezdett fázni..

Laurácska! mi még nem "ismerjük egymást", igy utolag irom, örülök h itt vagy köztünk! :wink: :)

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla!

Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön találni valamit.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta: akkor megértem, hogy ritkábban jösz. Pihizz is sokat. Semmi nagytakarítás meg ilyesmi. Mit mondott a doki miért görcsöl a hasad?
Nagyon jó a képed. :)


Kunkli: Persze nem az utolsó hozzászolásom a hosszú. De általánosságban. Na jó tudom csak viccöltél :)

Hú én ma megyek fogorvoshoz mert végre betömi. Eddig gyökérkezelte meg tisztogatta. Én olyan jó fogorvos találtam aki csúcs. Ja ez Sztk doki. De elmond mindent. Hogy kell fogat mosni. Olyan dolgokat mond el amit eddig nem is tudtam. Pl ha vérzik a fog akkor tovább kell sikálni mert a vér a baktériumokat kimossa. Ezt még én sose hallottam. nekem vérzet és 1hete úgy mosom ahogy ő mondta. Mára már egyáltalán nem vérzik. Ja meg miután gyökérkezelt megsimogatott. Én el se hiszem, hogy ilyen még van. Ja meg közölte ne távolitsa el a fogkőveimet? Mondta nem fáj, sokkal szebb lesz. Hát teljesen oda voltam. Mindezt ingyen. Akartam pénzt adni neki és el se fogadta. Azt hozzá kell tennem, hogy a másik dokinál ő tanuló. De már van diplomája. csak betanul. Lehet ezért ilyen kedves és segítőkész. remélem ilyen is marad.
Na most aztán szószátyár voltam :)

Ja és holnap jön egy vevő meg szombaton is. remélem hamarosan eladjuk már a házat mert egyre nehezebben csinálok itthon valamit. Biztos agyban dől ez el de már tudom, hogy elköltözünk ezért valahogy nem olyan örömmel csinálok itthon bármit is mint régen.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Ja, seemi munka. Most egy hangosat nevetek. Haha!!!! Mindenki azt mondja a családból, hogy jön és segít, de kérdem én, akkor az ő dolgaikkal mi lesz? Nem úgy van az. Amit tudok, megcsinálom, a többi várat magára. Dokihoz jövő kedden megyek, az AFP eredmény is meg lesz. Talán a babó is megmutatja magát. Remélem, a házat sikerül mielőbb eladnotok, és venni másikat. ++++++++++++++++++++++++++++

Pá!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

De jó hogy mindenki írt!! :D


Britta nagyon szépen kerekedsz!!De ugye már rugdos a kis szégyellős zsiványka?

Csilla mi 18 évesnek érezük magunkat és tudod a mondást mindenki annyi amennyinek érzi magát.És persze igazából sem vagyunk sokkal idősebbek. :lol: Drukkolok hogy olyan melót találj amilyet szeretnél.

Csucsu jól van ez már jó példa! :D Én is kérek megint időpontot a fogdokihoz.Mióta betömték fáj igyhát nekem is gyökérkezelés lesz.De csak a jövőhéten mert a torkom is nagyon fáj alig birok nyelni.Most semmi kedvem még a fogkínzáshoz is.

Hú mennem kell mert erre tévedt Zsebikém és majdnem leszédültem a székről olyan szaga van.

kunkli
kunkli
 
 


Sziasztok itt ulok a szamitogep elott es az olemben alszik a kicsi meg a ferjem a nagyobikkal jatszik az este mind a harom fiu a nagy kadba furdott a Bojannak ez az also alkalma a nagy kadba,Nem vagyok en szotlan tipus de nem vagyok az a csacsogo sem,
lauracska
 
 


Laura: Oké már most is többet írtál mint szoktál. :) A végén még kis cserfes leszel :)
A kicsi fiadnak tetszett a nagy kád?

Kunkli: Én is 18-múltam (nemrég :)

Britta: POersze tudom mindenkinek dolga van de gondolj arra, hogy a takarítás megvár. Ne pucolj ablakot meg ilyenek. Pihenj sokat. Kiváncsi vagyok az uh-ra. Szerintem mostmár a kicsi megmutatja magát.

Csilla: remélem jó úton haladsz a munka keresésben. Össze jött most neked is minden. Kicsi fiad jól van már? Meggyógyult?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Tegnap vettem először Zsebinek télifagyit imádta.
Kép Kép

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: ZSebi édes ezeken a képeken. Kis maszaty manó :)

Kép
csucsu05
 
 


Halihó!

Ha, minden igaz, ma megmozdult az én kis törpöm. Igaz, csak kétszer éreztem, de más nem lehetett. Talán du megint érzem. Persze, hogy a munka megvár. Pont az a baj. Amennyi jó esik, annyit pihenek. De nem lehet túlzásba vinni.

Kunkli! Zsebi nagyon édes a képeken.

Mi még nem vettünk semmit a gyerekeknek. Igaz, megint Thomast akarnak. Nekem lenne jobb ötlete is. Társasjáték (valami olyan, ami Daninak is jó), esetleg építőjáték. De még nem döntöttünk.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok Csajok!

Hu nálunk aztán minden esik hó,eső, havaseső nem semmi időjárás van.
Mindenkinek köszi a dicsérő szavakat.

Britta gratula a megmozduláshoz én mindíg ímádtam amikor rugdostak pedig volt amikor majd eltörték a bordáimat.Thomasz nálunk is favorit Krisznél.Társasjátéknak tudom ajánlani a Mézes futamot ha még nincs meg nektek.Kicsiknek is való és az ára is nagyon jó még 1500ft sincs.

kunkli
kunkli
 
 


Britta: Gratulálok a mozgásokhoz. Fantasztikus érzés mikor jelez elöször a kicsi. :)

Kép
csucsu05
 
 


Kunkli: köszi az ötletet, majd megnézem.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Szívesen Britta.

Tegnap nagyon zsufolt napom volt.Bevársárlás a hétvégére, logopédushoz Kriszel,gyors kaja főzés,Szabinak sulibulija , Cintiának fellépése volt alíg vártam hogy bezuhanjak az ágyba de Zsebim mintha megérezte volna szándékomat csak fél 12 kor aludt el alíg lehetett elaltatni olyan virgonc volt. :roll:
Most kinlódtam Szabi vonalzójával nem tudom mi a fene van vele már megcsináltam olyra mégsem azt mutatja hogy ma van a szülinapja pedig, ma van,Az elejen azt hittem én vagyok nem normális és elírtam a dátumot de nem. :evil:

kunkli
kunkli
 
 


Sziasztok csajok!Ime itt vagyok nalunk ma nagyon hideg van azt mondjak ma havazni fog Boki mar be van sozva varja az oregapjat hogy menjenek a piacra az en fiam imad vasarolni.Kulomben nem mondtam edesapam kecskemeten dolgozik ugyhogy tavaszra tervezek menni magyarorszagra
lauracska
 
 


Sziasztok!

Laurácska az én gyerkőceim is imádnak bolta járni,de csak nézelődnek ha elvisszük magunkkal őket.Nem hisztiznek hogy ez is kell meg ez is már kicsi korukban arra neveltem mindegyiket hogy csak egy valamit vehetnek.Kriszel volt hogy előbb választot egy csokit aztán meglátta a cipset montam neki akkor csokit vissza rakjuk a helyére vissza rakta mentem tejért ott meglátta a túrórudit akkor inkább azt választja és már szaladt is vissza a cipsel a helyere.És ezt elég gyakran előadta csak más szereplőkkel.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Szabinak kivánok nagyon Boldog születésnapot :)

Kép
csucsu05
 
 


megcsinaltam en is ezt a vonalzokat a gyerekek szuleteseirol hogy toltsem ide fel segitsetek
lauracska
 
 


Sziasztok!

Csucsu köszöni szépen és én is.

Lauracska segédletekbe lépsz ott a profilba a profilba és az aláiráshoz írd be a kódott amit kaptál.Ha nem boldogulsz kérdez nyugottan.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Tartottatok szülinapi bulit otthon? Torta volt?


Nálunk ma volt egy vevő akinek nagyon tetszett a ház. Kértek ne adjuk el másnak. Ők is itt laknak Halásztelken. A házaspár annyira bevolt zsongva, hogy öröm volt nézni.Van két gyerekük hát nekem a Szabinára egy panaszom sem lehet mert a fiúk az olyan rossz volt , hogy az apja is tépte már a haját. De amúgy nagyon szimpatikus pár volt. Egy a gond ők is árulják a lakást és a szerencsén múllik. Ők azt mondták már nem is keresnek tovább. De azért én nem hitegetem őket mert aki hamarabb megveszi azé. Csak ők voltak eddig az első olyan vevő jelölt akinek szivesen eladnám a házunkat. A csak azt mondta pont olyan a ház szinei meg a burkolatok ami neki tetszik. Hát már csak az égieken múlik.
Viszont megfog jönni mert fájdogál a pocakom szóval a kiscsucsu most sem jön még. De sebaj most jön a karácsony azzal leszek elfoglalva.


Csilla: Merre jársz?


Mindenkinek puszi: Era

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

, Kép
Torta volt ,buli itthol nem mivel pont előző nap volt a suliban sulibuli az volt az Ő bulija is a barátaival.Jól jártam vele.Egy kamionos 1000db-os kirakót kért.
Kép

A falat ne nézétek már rég festeni kellett volna mert a kölkök összefogdossák,rajta van az egész éves étlap ,csak valahogy nem jött össze az idén igyhát tavaszra maradt.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Nem a köjáltól jöttünk ne félj nem nézzük a falat. Ahol kicsi gyerköc van ott ez előforduló jelenség. Nálunk is vannak sávok ahol látszik a kicsi keze.
Ezek szerint a Szabi a kamionokat szereti. atorta is olyan volt meg a kirakós is. Még a végén kamionos lesz. (azok jól keresnek)


Csajok ma megyek fogorvoshoz valószinű mostmár betömi. De olyan érdekes mert azóta egyáltalán nem hullika hajam. Előtte csomókban jött ki. Azt mondta a doki azért hullot igy mert bevolt gyulladva .
Na szóval ma is hős leszek.
Jajj képzeljétek a lányom éjjel 2kor felkelt és játszani akart. Kialudta magát. Aztánmikor rászóltam 15perces hiszti lett a vége. Szegény apja ma hajnali 4kor kelt gondolom milyen jól aludt :(
Sebaj ma 1kor itthon lesz már és a délutáni alvás majd a lányzóval lesz.

Britta: lassan félidőhőz érsz :)

Hétvégén vasárnap megyünk szülinapi zsúrba. A Szabina keresztszülei kislánya 4éves lesz. Jó sokan lesznek Szabina imádja az ilyen dolgokat. Mindig ő akarja elfújni a gyertyát. De lassan az ő tortájának a gyertyáját is fújhatja. 1hónap és 1nap :)
Neki valami lovas torta kell mert az a mindene.
Na ennyi mára elég belőlem.

puszi: era

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Gyors bejelentkezés: minden ok velünk. Valóban hamarosan félidősek leszünk. HOlnap uh. Remélem, minden ok lesz. MAjd jelentkezem.

Puszi:

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Igen Csucsu jól látod kamionos akar lenni már 4 éves korától.A vérében van apám is az volt, nagybátyám is és a bátyám is az.Valahogy Ő is kamion bolond.Csak előbb érettségi és autószerelő szakmát tanul.

Az én hajam is hullik lehet hogy nekem is a fogam miatt!?

Jó éjszakátok lehetett.Neked fönt van a férjed ha a gyerek nem alszik?Az én drágám észre sem szokta venni ha valaki ébren van.
El is felejtettem írni szorítok a ház ügyben nektek.

Britta biztosan minden rendben lesz.Kiváncsian várom hogy megmutatja e magát a kis zsivány.

kunkli
kunkli
 
 


Lenne hozzátok egy kérésem leveleztem valakivel itt a babaneten szeretném ha elolvasnátok és elmondanátok a véleményeteket,de őszintén ha én hibáztam nem sértődöm meg.Szóval a gyermeknevelésben a kiskamaszok, kamaszok topikban.Mert komolyan mondom nagyon bánt ami ott történt és nem is értem. :oops: :cry:

kunkli
kunkli
 
 


sziasztok!

Csucsu, jaj nagyon szoritok nektek házügyben! ma voltam állásinterjun és megyek még szerdán is, nem tudom mi lesz! ezért is vagyok eltünve! De nyugodtan keress rezegj rám ha látsz fent msnen ha nem jo ugyis szolok!!-ez mkinek szolt!


Kunkli! mivel nem voltam babaneten nem is tudtam h szülinapja vana fiadnak, ne hari igy utolag is BOLDOG SZÜLINAPOT KIVÁNOK NEKI!!!

a gyulladt fog, tényleg sok mindenre kihat, nem csak a hajhullásra! nekem is sok gondom volt a fogammal meg még lenne egy kettö fogam amit be kéne tömetni! csak szedjem össze a bátorságomat!Tavaly csinálták meg a felsö fogsorom egy részét, koronát tettek rá!Jol megszenvedtem vele!

Britta! gratula a megmozduláshoz! uh képed ha lesz tegyél fel! kiváncsi lennék picurira! Nem tudom miért van de mostanában alig adnak uh képet a dokik vagy csak én voltam eröszakos, nekem sok van Gáborrol, de anno Bonirol szintén nem kaptam..vagy ez doki függö is? (igaz a fiammal nagyon sok uh voltam..)

puszi mkinek!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


megcsinaltam

phpBB: Kép
phpBB: Kép
lauracska
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam genetikai uh-n. MInden ok. Leírom az eredményem. AFP mom: 0,44. Úgy néz ki, megint fiam lesz. Bár nem 100%. Méretek:
BPD: 44 mm
HC: 149 mm
FL: 31 mm
AC: 132 mm
Magzati súly: 273 gr.

Mellékelek képet is. Ja, még annyi, hogy a gyakori görcsök miatt naponta 3*2 No-Spa, és 3*2 Magne B6.


Egyébként 800ft egy uh kép.

Kép

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


sziasztok itt vagyok alig aludtam az ejjel a kicsi minden fel oraban felebred igy megy ez mar par napja,holnap megyek az ovodaba a Bokihoz valamilyen unnepseget rendeznek a nagyszuloknek de azert en is elmegyek hogy megnezzem a nagy fiamat

phpBB: Kép
phpBB: Kép
lauracska
 
 


Britta: De ari a kicsi babód :) Jó , hogy tettél fel az uh-ról képet. a dávid nagyon szép név :)

Csilla: Sok sikert a munkahelyhez remélem sikerül :)

Kunkli: Felírtam és igyekszem vissza olvasni abba a topicba. Kiváncsi vagyok én is.

Kép
csucsu05
 
 


Kunkli: Na elolvastam. Ezen nincs semmi meglepő. Két külömböző értékrendű és lelkűletű ember vagytok. Teljesen mások igy írás alapján is. És azt ne feledd ha az ember boldog arra irigyek. Szóval nincs baj az ott folytatott levelezéssel teljesen mások vagytok. Ilyen pedig van. Te olyan családban élsz ahol a szeretet a mozgatórugó. Ő pedig olyan családban ahol a karrier a fontos. Szóval ne rágd ezen magad.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csilla utólag is köszi szépen.

Laurácska nagyon jó lett a vonalzód.Mond magába is verset a kisfiad vagy más gyerekekkel együtt.Menj is el nincs is annál gyönyörübb mint megnézni milyen szépen szerepelnek még akkor is ha nem egyedül mond el egy hosszú verset vagy mesét hanem közösen a többiekkel.És milyen ünnepség lesz? nálunk nincs ilyen nagyis buli.

Britta tök jó a uh kép nagyon szépen látszik a bébi.Egy kicsit irigykedem imádtam babát várni, leszámítva a bonyodalmakat de ahogy ott fészkelődik bent a pocakban az leírhatatlan.De gondolom te is így vagy ezzel.Mozog már sokat?Rá se ránts hogy kiskrapek lesz nézd a jó oldalát hordhatja a fiúk ruháit.Remélem hatni fog a gyógyszer és jobban leszel.

Csucsu nagyon köszi hogy szántál rá időt és hogy a véleményedet is leírtad.Engem az viselt meg hogy az egyik levélben még képet akart küldeni a másikban meg elküldött a bics..ba.Szóval te is azt mondod hogy nem írtam semmi rosszat mert a férjem is azt monta de hát Ő elfogult Én meg két éjszakát nem aludtam mert ezen gondolkodtam.Utálom is hogy ilyen érzékeny vagyok.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: én is ilyen érzékeny vagyok megértelek. De hidd el semmi olyat nem írtál ami bántó. Az a helyzet, hogy teljesen külömbözőek vagytok és hát aki nem olyan közegben él mint te(szép család és szerető férj) az irigy erre mert nem is hiszi el, hogy létezik ilyen. Pedig létezik bizony. Hálistennek. Szóval nyugi majd ír még ha akar ha meg nem akkor az már nem a te hibád.
Sajnos ezt el kell fogadni, hogy az emberek mások mint mi. Erre mondaná a párom, hogy mindenkinek nem lehet ő az apja :)

Szóval nyugi :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Nem bánom, ha fiú lesz, de egy kislány jól jött volna. Neki is lettek volna szebbnél szebb ruhái. De mindegy. Nem sokat mozog a babó, kicsit lusti. De sokszor bebújik egy szűk helyre, és kellemetlen. Ja, a név még nem biztos, mert párom folyamatosan változtatja. Így nem tudom, most mi a gondolata. A vonalzómat nem változtatom meg, lehet. MAjd a végén úgy is megtudjátok a nevét.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok meg volt ma az unnepseg nagyon szep volt!Igaz hogy konnyek kozt neztem vegig mert annyira meghatottam mikor lattam hogy mennyit tud egy kis 3 eves buksi fej!Orulok hogy nalunk van ez a nagyis unnepseg Boki harom nyelvet tanul a magyart,szerbet es angolt mind a harom nyelven mondtak verset

phpBB: Kép
phpBB: Kép
lauracska
 
 


Sziasztok!

Britta tudod mit szoktak mondani:majd a következő. :)

Laurácska tényleg nagyon ügyes a kisfiad az én nagyfiam az angolal nehezen boldogul.Dratula hozzá!!A sírással én is igy szoktam lenni ha valamelyket nézem.

Csucsu nagyon köszi a vígasztaló szavakat.És a férjednek is igaza van. :D Már kezdek túl lenni rajta.A javulásomat bizonyítván bemutatom az új családtagunkat.A kölkök már régen szerettek volna vasárnap kapták és majd kiugrottak a bőrükböl örömükben.Ő Lili.
Kép
Kép

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Gratula az új családtaghoz. Akkor most ő lett az 5-dik gyerköc. :) ?
Amúgy a gyerekek személyiség feljődését segíti egy kutya. Az én lányom is imádja a kutyákat de főleg a mi magyar vizslánkat. Állandóan puszilgattja és nem is fél a kuytáktól mint sok gyerek.
Látom még kicsi azt hiszem addig míg nem lesz szobatiszta egy kis borsot fog törni az orrotok alá :)

Kép
csucsu05
 
 


Kunkli!

Nem hinném, hogy lesz következő baba. Azt hiszem, elég lesz megbirkóznom a három gyerkőccel. Te biztos sokkal ügyesebb vagy, mint én. Azért vállaltál 4-et.


Szép napot!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Köszi Csucsu .Lehet mondani hogy Ő az ötödik gyerek de van még két cicánk mert a lányom macska örült.Igyhát ha igy nézük már 7 gyerkőc van. :D
Szerintem is jó hogy állatok közt nőnek föl ha tehetnénk tanyára költöznénk és mindenféle jószágot tartanánk főleg lovat.Mert mi is szeretjük a lovakat.
A magyar vizslák szépek és okosak.A mi kutyusunk törpincser és foxi keverék.Hát igen a szobatisztasággal vannak problémák de már alakul a dolog fele ki fele be nél járunk.

Britta nem vagyok semmivel sem ügyesebb az ember beletanul menet közben ép úgy mint egynél ,kettőnél,háromnál.És én is azért válaltam mégegyet hátha lány lesz olyan szép lett volna 2 lány 2 fiu.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Azért a 3:1arány is csodás. Szerintem mindegy milyen neműek a gyerekek. Mindegyiknek megvan a maga szépsége. Ha valaki csak fiús vagy csak lányos anyuka annak is. Szóval szerintem a neme mindegy a gyereknek csak egészséges legyen.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Igen Csucsu így van ahogy írod.Imádom is mindegyiket!!Zsebim is hiába fiu megtudnám zabálni. :D
És persze ha 4 fiunk lenne akkor sem lenne kratasztrófa.Nálunk a rokonok közt csak nekünk vannak vegyesen a gyerkőcök.Anyósomnak 5 fia van,Ők ketten vannak lányok.A hugának is két fia van és a Ő fiának is két fia.A férjem öcsének 2 lánya és az ő sogorának 2 fia.A többiek még az első gyerkőcnél járnak.Remélem érthetően írtam.
Más:nem semmi volt a tegnap esténk.Krisznek megfájdult a foga (úgy látszik itt a neten terjed :D )Két gyógyszer tucatnyi öblögetés után még mindíg úgy fájt neki hogy ordított és már azt mondta kiszedi magának.A férjem elindult ügyeletet keresni vele.És nincs az ország második legnagyobb városában még egy rohadt fogorvosi ügyelet sincs. Még olyan sem ahol fizetni kéne mert az is megszünt.Szóval hétvégén is csak 8-14 óráig van rendelés.Szegény gyermekem hajnal 1 órakkor tudott nagy nehezen elaludni még +2 adag gyógyszer után amitől már egész éjjel azt néztem nehogy baja legyen.Ma reggel 1 pillanat alatt kikapták a fogát.

kunkli
kunkli
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: