Új privát üzeneted érkezett!

Edit

Köszi szépen a videót.Nagyon aranyos vagy.Danikám végre kiszállt az ágyból és átsétált a másik szobába,hogy megnézze.neki is tetszett 4x is megnézte egymás után.
Sajnos a láza visszatért negyed 5 óta 38.5 neki és semmi nem viszi le.Viszont megkívánt egy kis mandarint,én meg adtam neki.Igaz csak a levét szívta ki.Olyan kis védtelen most az én nagyszájjú fiam.Kép

A képek nagyon jók amiket feltettél.Végre látunk titeket.KépKépKépKépmég tegyél ha tudsz.

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Nem vesztem elKép

Megvagyunk csak nem volt kedvem írni semKép Sajna nállam nem hatott a napsütés semKép Na meg két kicsivel elindulni.... sejthetitek.

Köszönöm a köszöntéseket!!! Igazán jól esett h ti legalább gondoltatok rámKép

Borka! Annának boldog hófordulót!!!

Roli! Jobbulást Dancinak!!!! És sok sok ++++++++++ energia a kórság mielőbbi legyőzéséhez!

Sagica! Ha időm engedi teszek fel neked egy naon egyszerű banántorta receptet! Mi vettünk "fogkefe szettet" Van benne kis kefe és kicsit nagyobb is. A kicsi pont jó erre a pár fograKép A Corában vettük de tuti lehet máshol is kapni hasonlót. de sztem egy gézlap is elég a tisztításra, ha nem eszi le az ujjad, mint Milán az enyémetKépKép

Zsófi! Sajnálom a Plusos esetet. Drága lehetett manókád amint vigasztalt.

Na majd jövök hírt adniKép Bocsika de már nagyon fáradt vagyok.
Jó éjt mindenkinek!
Zsú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Sziasztok!!!

Geromilo

Fel a fejjel.Kitartás!!!!!
Mondjuk most én is magam alatt vagyok rendesen.Csütörtök délelött óta nem voltam utcán.Hogy én nem voltam az egy dolog,de Dodót se tudtam kivinni,mert Danit nem merem egyedül hagyni.Apa meg este 10után jön haza.
Ma reggel megint arra keltünk,hogy Dani hány és a láza 39.2.Ahelyett,hogy lejebb menne a láza egyre magasabb lesz és a feje is nagyon fáj ilyenkor.
Már nem tudom mit csináljak vele.Csak nézem ahogy ott fekszik egész nap.Állítólag 3 nap alatt lemegy,hááááááááááát nem úgy néz ki.Mert nennek sajnos még nem látom a végét.KépKépKépKépKépKép

Megyek is,majd benézek ha tudok.
Szép napot nektek.Vigyázzatok magatokraKép

Kovács Roland
roli
 
 

 
 

Sziasztok!

Geromiló de jó, hogy jöttél! Biztosan nehéz a két pici gyerekkel (a tesómnak 1 év korkülönbség van a fia és lánya között, ismerős a dolog), de tarts ki még egy kicsit. (1-1.5 év múlva összenőnek a gyerekek, és tuti, hogy nagyon jól el fognak játszani egymással! És akkor majd a környékbeli kismamák irigyen bámulnak rád.) Hamarosan itt a tavasz, minden nappal közelebb kerülünk hozzá! Gondolj erre Zsu! Jövő héten március lesz, vége a februárnak! Na meg nem tom, Te hogy vagy Vele,de énrám kifejezetten jól hat, hogy dumcsizhatok Veletek. Éppen ezért ne bújj el. Gyere és beszélgessünk. Én mindig úgy várom, hogy írjatok, sokszor már türelmetlenül várom! Sztem az is sokat segít, ha kiírhatod magadból a kedvtelenséget! Mi meg majd igyekszünk Téged feldobni! Ha kell, az összes tréfás képeimet, vicceimet elküldöm Neked! Ismered a dalt? "Egyedül nem megy...." "gyere, gyere, gyere, ne egyen a fene a csak úgy topik, majd segít Neked ebben...."
Roli! Hú de örölök, hogy tetszett a kis videó! Nagyon szívesen küldtem. (bevalom kicsit féltem, hogy majd megmondod, hogy mit küldözgetek én ilyen pofátlanul a címetekre...) A láz...még dolgozik a szervezet. Ami jó is meg nem is. Képzeld, annak idején amikor a tesómék kimentek Hollandiába -gyerekek 2 ill. 3 évesek voltak a- először egy közös szállóra kerülte. Az egyik nap Marci belázasodott, telefonált a dokinak, az meg nem ment. Másnap ugyan így, harmadnap a tesóm sírógörcsöt kapott, hogy biztos azért csinálják ezt velük, mert idegenek. Mire felvilágosította a doki, hogy náluk 3 napig -ha csak nincs valami súlyosabb probléma is -nem csillapítják a lázat, majd csak a 3. nap után (ha akkor sem szűnik meg) mert hogy ez a szervezet természetes reakciója a "betolakodókkal" szemben, és hagyni kell dolgozni. Nos ezt csak azért írtam le, mert valóban van benne valami. Bár ettől függetlenül én is a magyar anyukák táborát erősítem. Próbálj meg egy kis hűtő fürdőt. Vagy a nagyanyám speciáli receptjét: Ecetes vízzel "kihúzni" a lázat a gyerekből. Ami abból áll, hogy a végtagokat (a bőrt) kell ecetes vizzel locsolgatni, közeben egy kis rongydarabbal fonoman húzogatni lefelé-kifelé. Hát ha használ. Egyébként a doki mit mondott? Majd küldök még képeket a Levi szülinapjáról!
Mindenkinek nagyon kellemes pihentető hétvégét kívánok! A kis betegnek meg szuper gyors gyógyulást! Edit

Kép

KépKép
KépKép
vile
 
 


Kép
Gyakorolok, de sajna csak egy képet tudok egyszerre.
Kösz a tanácsokat a fogmosással kapcsolatban.
Roli, sajnálom a kis srácot, nálunk szerencsére még ilyen tartós láz nem volt, nem is tudom mit csinálnék. Én mint kezdő anyuka biztos nagyon bepánikolnék, bár tudom hogy ezt nem szabad. Gyógyuljatok meg minél hamarabb.
Geromilo, ha olyan problémád van amit itt is leírhatsz, írj hátha tudjuk orvosolni, olyan sokan vagyunk itt, mindenkinek másban van tapasztalata, hátha tudnánk segíteni neked. Bármi történjék is ne hagyd el magad. Én nagyon szeretek ide járni, mindig kapok egy két jó szót és ez nagyon sokat jelent.
Edit, Enikőnek nagyon tetszett a cica, úgy ebédeltünk meg, hogy egy kanál a cicának, egy kanál a babának.
Tegnap megmértem a barátnőmnél és csak 7,84 kg, szerintetek ez nagyon gáz? Igaz, hogy az alkata az apjáé aki egy csontkollekció és rengeteget mozog. Most fogunk menni egyéves vizsgálatra, remélem nem fognak kivizsgálásra küldeni a súlya miatt. Egyébként semmi baja és szerintem eleget eszik, mégsem hízik.
Mikor állítjuk már előre az órát? Már alig várom, hogy tovább legyen világos.
Sziasztok!
sagica
 
 


Sziasztok!

Sajna nem írhatom le a bánatomat, mert nem csak én nézem az oldaltKép már ha értitek mire gondolok.

Sagica! Naponta hányszor eszik a csajszi és miket? Lehet, h okés a súlya, de nagy baj biztosan nincsKép Milán 8130 gr. 71 cm. 10 hósan. Neki azt mondta a doki h szuper a súlya. A babaszoba mércéje szerint az alsó határon vagyunk. Sztem gyerektől függ. Mindenki másként néz ki. Te is írod, h a párod is ilyen. Akkor valószínű ennyi az egész. Fel a fejjel!!!

Milán már jár ha fogom a kezét v ha kapaszkodhat!!!
Puszi mindenkinek!
Itt megint esik a hóKépKépKépKép
Zsú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Sziasztok

Megint sikerült aludnunk.Azért ez nagyon sokat jelent nekem.
Daninak reggel óta nincs láza és még egy kisebb adag üres nokedlit is megevett(azt mondta,hogy már olyan éhes)Sőt még a számítógéphez is odaült 10percre,de elfáradt és lefeküdt.Et szerintem már jó hír.KépKépKép

Sagica
Szerintem se idegeskedj.Ha eszik rendesen és egészséges akkor ez csak alakati kérdés lehet.Barátnőm kislánya másfél éves(folyamatosan eszik a kiscsaj)És összvissz 10kg.KépKépKépKi ilyen ki olyan!!!

Geromilo
Gratula Milánnak.Bizti Õ is egyéves kora elött fog már járni.

Ha tényleg szeretnél panaszkodni és az is sokat jelentene neked ha csak leírhatod,akkor ott az e-mail címem leírhatod nyugodtan.nagyon szívesen meghallgatlak.De tudd nem akarok tolakodó lenni.Azt is megértem ha nem.Hiszen azt se tudod ki vagyok.

.....és a havaseső csak esik és esik és esik.......Nem érdekli se tavasz se március se az,hogy senki nem akarja már.KépKépKépKépKép

További szép napot!!!!

Kovács Roland
roli
 
 


Zsú, az én e-mail címem is tudod , ha úgy érzed!
sagica
 
 


Csajok jövőhéten mennek a mailekKép

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Zsú
csak nyugodtan és addig is fel a fejjel.
Nézzétek Dodókám mindig ott van Danci mellett.
KépKép
KépKép
Kép....és felmászik az ágyra,aminek baromira nem örülök,ugyanis leszállni még nem tud.
....Dancikám elanyátlanodva......
Kép

Na megyek mert már sok belőlem.Sziasztok!Holnap jövök!!!!

Jó éjt!!!Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Az előbbi hszolásom úgy elszállt, mint a huzat. Kép Kép
Ságica küldök minden étkezésre egy-egy aranyos képet és Enci rövid idő alatt jelentős súlygyarapodásra tesz szert. Kép Kép Na jó ez csak vicc. Sztem sem baj, hogy ennyi kiló. Igazi bájos kishercegnő alkata van. Tündéri a képen!

Zsu! Nincs esetleg egy legeslegjobb barátosnéd akivel megoszthatnád a bánatod? Nem tom miért, de én vmi nagy gondot sejtek, mert olyan nagy szomorúság árad a soraidból. (csatlakozom az előzők táborába, nekm is megtalálod a mail címem) Ne hogy felemésszen már! Vigyázz Magadra! Amúgy mizujs a sulival kapcsolatban? Ja és a havazást meg nem tovább engedni erre mifelénk! Tessék visszaküldeni, bár annak Roli, meg Zsófi nem örülne!

Baján mizujs van?

Roli! Örülök, hogy Danika már jobban van. Ez már tényleg a gyógyulás útja! Nagyon aranyosak a gyerekek a képen!

Az én drága Levim, meg napról-napra többet beszél! Mindent megért, és meg is magyarázza annak rendje módja szerint! Igaz néha átmegy kínaiba. Olyan édes, amikor odajön hozzám, és azt mondja: "anya szeretlek" Na ez minden önfeláldozást megér.

Zsófi! Hogy állsz a takarítással? Ne hogy megerőltesd Magad!!!

Kép

<!--attachment: gyereknevel_s_fels_fokon-368754.doc*mime_msword.gif*application/msword*23.6**gyereknevel%e9s+fels%f5fokon%2edoc --><center><pre>
Kép
gyereknevelés felsőfokon.doc (23.6 k)</pre></center><!--/attachment-->

Kép

Na pussz Mindenkinek! Edit

KépKép
KépKép
vile
 
 


Sziasztok! Fú, mennyit írtatok!
Roli! Jó, hogy Dani már jobban van, borzasztó lehetett. Anna 1 hónapos volt, amikor én is összeszedtem egy vírust. Szerencsére csak 2 napig tartott, de iszonyatos volt. Gyógyszer semmi, ill. paracetamol tartalmú, de a lázat nem vitte le. Hidegzuhanyoztam szinte negyedóránként, párom éjjel hideg vízbe ültetett, semmi. Végül prizniccel húzta le a drágám, sose felejtem el milyen szar volt ennyire kiszolgáltatottnak lenni.
Zsófi nem lehetett semmi a boltos sztori, remélem megnyugodtál azóta.
Geromilo, az én emailcímemet is tudod, írj, hátha segíthetünk. Sok-sok energiát és kitartást!
Edit, nagyon jók a képek, micsoda nagylány!
Sagica! Szerintem se gáz, hogy ennyi kiló. Õ érzi, mennyit kell ennie. Ha valami nem stimmel, úgyis szól, márha éhes.
Mi jól vagyunk. Nagyon örülünk a tél végének! Párom most hétvégén is focizni vitte a csapatot, de nem baj, ez utolsó rendezvény. Most itthon vagyunk anyukámnál, főz nekünk és délután is unokázik, én pedig megnézem a párom focimeccsét. Akkor már itthon lesz, de akkor meg ő focizik. Köszönjük a 7 hónapos jókívánságokat. Küldök majd este képeket, most nem tudok, otthon van a cd.Most megyek ebédelni, szép vasárnapot!
borkaborka
 
 


Csajok!
Figyuzzatok csak! A nagyobbacska gyerekekkel már biztos tanulgattok rajzolni. Küldök egy kis segítséget, hogyan kell kutyát rajzolni!<!--attachment: kutya-368852.ppt*mime_msppt.gif*application/vnd.ms-powerpoint*69.1**kutya%2epps --><center><pre>
Kép
kutya.pps (69.1 k)</pre></center><!--/attachment-->

Na megyek egy kicsit sziesztázni!

KépKép
KépKép
vile
 
 


Sziasztok!!!

Délutáni pihiből jöttem.Gyönyörű a mai napunk csak vacak az időKép

Daninak semmi baja.Se láz,se hőemelkedés,se hányás,se semmi.Ma már nem is feküdt,evett is.Úgy érzem minden OKÉ.......KépKépKépKépKép

Borka
Szerintem egy ilyen betegségnél nincs rosszabb.Legalább is nem szeretném megtapasztalni.

Edit
Jó ez a gyereknevelés felsőfokon.De a kutyásat sajna nem tudtam elindítani,de ismerem,mert valamelyik nap kaptam egy barátnőmtől mailbe.Az is tuti.KépKépKépKépKép
Na megyünk kicsit tanulni Dancival.

Zsú
Ha van MSN-ed azon is tudunk dumcsizni és azt se látja senki és élőbe van.KépKépKépÉn nagyon szeretem.Kép

Puszi Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Itt nálunk "gyönyörűen" esik a hó!!KépKépKép
Sajnos, mégis ideért! Kép
Szegény Levinek lassan egy hete ígérgetem a biciklizést, már nagyon várja!
Ma amolyan tunya-lusti napunk volt, de néha ez is belefér! Semmihez nem volt kedvem, apa is dolgozott.

Roli! Na hál' istennek, hogy jobban vagytok! KépKépKépKép Csak aztán óvatosan, fokozatosan! Eléggé legyengíthette Dani szervezetét ez a fránya vírus! Már itt is jelenkezett ez a betegség, az egyik barátosnőm nagyfia elkapta! Nekünk van MSN-nünk! Csak még sohasem használtam egyedül. Többnyire a nagylányom kezeli, és ül rajta órákig! Ja igen, ezt már korábban is akartam mondani. Roli, egyáltalán "nem sok belőled" Én mindig nagyon várom a hszólásaitokat. Olyan jó olvasgatni, meg hallani felőletek!

Borka! Olyan jó Neked, hogy ott van a közeletekben az anyukád. Sokszor nekem is jól jönne. Annyira szeretnék már elmenni egy moziba a párommal kettecskén.

Zsófi, holnap készítem a tortát, a csokis változatnál maradtam. Amikor elmondtam anyunak a krém receptjét azt mondta, hogy ez nagyon jól hangzik.
Ébredésmentes éjszakát Mindenkinek!
Pussz Edit\ Kép

KépKép
KépKép
vile
 
 


Szép estét!!!

Dani nagyon jól van,de úgy döntöttem,hogy holnap még nem engedem suliba,mert még az evés nem az igazi.Úgy gondolom még egy nap pihi ráfér.Meg ha jól belegondolok tegnap még 39°-os láza volt.Szerintetek hülyeség?

Edit
Köszi!!!KépNagyon aranyos vagy.Néha úgy érzem túl sokat beszélek.de tudjátok egész nap szinte egyedül vagyok,nincs kivel dumcsiznom.
Nagylányodra nem mered rábizni egy mozi erejéig Levit???
Figyu ha gondolod néha dumcsizhatunk mi is MSN-en.A címem ugyanaz mint a mail.Az egy kicsit közvetlenebb.

Na megyek én is pihizni.Szép jó éjszakát nektek:
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Jó reggelt kívánok mindenkinek!

Sajna a hó nem olvadt el, úgy hogy kerékpározás kilőve. Pedig el kellett volna intéznem 1-2 dolgot a holnapi "bulira". Felbuzdúlva Ságica lufis ötletén, még egy kis krepp papírral is feldíszítem az ebédlőt.
Roli!
Velem ue a helyzet. A férjem v a munkahelyén dolgozik, v a vállalkozásán. Ráadásul most "költözik" nagyobb üzletbe, szóval minden szabad idejét leköti. Vivire már jó párszor rábíztam Levit, többnyire akkor amikor aludt, hogy neki se legyen vele annyi baja. De ezek s.o.s. esetek. Pl szülői, v kutyánkat vittük dokihoz, stb...Tudod itt nálunk nincs mozi. Legközelebb ami élvezhető is az a debreceni plázában van. Az út 3/4 óra+előadás+vissza, ez így már kicsit sok lenne. De még ez is elmenne, hanem a lelkiismeretem jobban bántana, mivel Vivi is csak akkor tud elmenni valahová, ha mi megyünk, az-az visszük magunkkal. És azt hiszem utoljára ez kb 2 éve volt. Tehát neki is hiányzik már. Õ pont abban a korban van, amikor "élni kellen az életet", viszont itt a településen semmilyen szórakozási lehetőség nincs!! Szegénykém gyakran mondja, hogy ő úgy szeretne baráti társasággal beülni valahová, és csak beszélgetni egy kicsit.
A dumcsiba benne vagyok, majd bejelentkezem! Lehet már most de. ha Neked jó! Csa asszisztálj benne.
Azt hiszem ma ismét előkerül a szánkó, pedig már jobban szeretnénk a strandra menni!
Kép

KépKép
KépKép
vile
 
 


Ja, igen és egyáltalán nem hülyeség, ha Danika még 1-2 napot lábadozik. Nagyon jól gondold. Kell, hogy a szervezet ellenállóképessége egy kicsit megerősödjön, különben könnyen visszaeshet, akár egy másik betegséget is elkaphat, ami ebben a ragyogó időben igen könnyen megeshet! Na meg biztosan örülne egy kis extra kényeztetésnek, mert gondolom a fiúk ahogy nőnek egyre kevésbé hagyják, csak akkor amikor elesettek. Ha az idő megengedi menjetek le közösen egy kis sétára, had edződjön. A leckét meg majd pótoljátok. Esetleg "pihentetés" képpen du gyakorolhattok is egy kicsit. De a doki nem mondta, hogy vidd vissza, v hogy mikor mehet suliba? (Már csak az igazolás miatt is) Minket mindig visszarendel, megnézi, és utánna mondja meg, hogy mehet-e v sem. Na eldugultam!

KépKép
KépKép
vile
 
 


Sziasztok!!!
Hááááááááááát éjjel semmit nem aludtunk.Dodóval 11től 1-ig sétálni kellettt(ilyen még soha nem volt)Utánna meg odatettem magam mellé,így aludtunk volna,de neki ez se volt jó.Egész éjjel dobálta magát forgolódott,nyüszögött.Valamilye fájhatott neki.Remélem ez csak egyszer fordult elő,mert még egy ilyen éjszakát nem bírnék ki.KépKépKép

Edit
Nem kell visszamenni a dokinénihez.Mindig előre odaadja az igazolást.Csak akkor kell visszamenni,ha nem változik vagy rossszabb lesz az állapota.Nem is szívesen ülném végig azt a 600beteg gyereket.

Na igen egy 16éves lány már menne.Emlékszem még arra az időkreKépKépKépKép
Ne haragudj,nekem annyira természetes,hogy két sarokra van a mozi.Bele se gondoltam,hogy máshol nem így van.De azért ne hidd,hogy egy beképzelt,bunkó pesti vagyok.KépKépKép

Szépítgessd csak a lakást.Majd tegyél fel képeket a bulirólKépKépKép
Msn-re meg jelentkezz be nyugodtan,majd ha észreveszlek felveszlek.nem tudom mennyit leszek ma itt.De igyekszem.KépKép

Puszi Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Heni! Felvettelek MSN-enKép
Az éccakát sajnálomKép Nekünk is ilyen Milán ha velem alszikKép Nyekereg, forog. Tehát én sem alszok sokat.

A sulit még sztem is hanyagoljátok 1-2 napig.

Bicikli nállunk is ígérve vanKép

Mozi is jó volnaKép

Na majd jövök!
Puszi mindenkinek!!!
Zsú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Heni!
Ahogy Zsú mondta, -szakszóval- én is felvettelek MSN-en, a lányom tel-on végig aszisztálta. Kép Kép Kép Hiába ez lenne az első MSN-zésem!! Műszaki zseni vagyok!! Kb 11-ig itt vagyok, vasalok, meg Levizek, aztán megyünk levegőzni, meg a kajáért.
Edit

KépKép
KépKép
vile
 
 


sziótok! Kitartás csajok! Inkább most legyen még 2 hétig rossz idő, minthogy áprilisban járjunk nagykabátban. Egyébként meg szerdán már akkor is március! És az 1. gólya is megérkezett, szegénynek azért még befagy a segge, de fő, hogy itt van. Íme a képek:KépKépKép
borkaborka
 
 


Borka!

Rengeteg a tennivalóm, de nem tom megálni, hogy ne mondjam el! Tündéri kislányod van! Azok a gyönyörű igéző szemek, az a szépen ívelt szemöldök! (Asszem a fiúk itt is dongani fognak! Apa felkötheti a ...) Egyenesen zabálni való!!! Hát "ezt" nagyon jól összehoztátok! És micsoda vagány szerelés! Öröm lehet minden Vele eltöltött pillanat. Jajj, úgy meg tudnám gyömöszölni! Hmm most egy kicsit elfogott a nosztalgia..mikor volt az én Vivim ilyen pindur! Most már csakugyan nem tudom mit szeretnék harmadiknak. És jól látni Téged "szemtől-szemben" is.
Puszi EditKép

KépKép
KépKép
vile
 
 


Borka!
Jól mondja EditKép Csodás a csajsziKép

Sagica!
Ne hari de benneteklet meg nem is dícsértelek meg. Röstellem magam. De ami késik nem múlikKép Ti is szuperek vagytok!! És a fürdős képen nem tűnik éheztetett csajnak Enikő semKép
A következő hsz-emben meg küldöm a banántorta receptet!!!Kép

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Banános torta:

Hozzávalók:
150 gr. vaj, 120 gr. porcukor, 2 tojás, 1 cs. vanilliás cukor, 250 gr. liszt, 2 kávéskanál sütőpor, 120 ml tej, 500 gr. banán
A díszítéshez porcukor

Elkészítés:
A vajat a porcukorral habosra keverjük, hozzáadjuk a tojásokat, a péppé tört banánt, a vanilliáscukrot és a tejet. A lisztet elkeverjük a sütőporral és a masszához adjuk. Papírral bélelt sütőformába szedjük, majd előmelegített sütőben (170-180°-on) kb. 50-55 percig sütjük. Miután kihűlt eltávolítjuk a papírt és a tetejére porcukrot hintünk.

Remélem bejön a recept:9 Akár más alkalomra is jó!
Mindjárt teszek még fel egy könnyű muffin receptet isKép Most belejöttemKépKépKép

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Kakaós muffin

Hozzávalók:
20 dkg vaj v. margarin, 4 tojás, 2 evőkanál kakaó, 2 dl cukor, 3,5 dl liszt, 1 1/2 teáskanál sütőpor, 1 1/2 teáskanál vanilliáscukor.

Elkészítés:
A sütőt 200°-ra előmelegíteni.
A formákat kivajazni, lisztet a sütőporral és a kakaóval kikeverni, a tojásokat a vajjal+ a 2 fajta cukorral habosra keverni, beletenni a lisztes keveréket. A masszát a formákba tenni és 20 25 percig sütni.

Szeretem ezt a receptet, mert könnyű és gyors.
Ezt én is megcsináltam tegnap a 12 db-ból fél óra után nem maradt semmiKépKépKépKép

Ja igen mailek kb. holnapra vannak betervezve.

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Na meg nem is dicsekedtem kisebbik fiam legújjabb tudományával!!!
Már kapaszkodás nélkül 6!! lépést tett meg.
Méghogy a fiúk később érnekKép

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Sziasztok!
Hát egy pár napig nem néz be az ember, aztán megtelik egy egész oldal! Nagyon sokat írtatok a hétvégén Kép!
Nálunk megvolt a vendégség, tök fincsi kajákat csináltam, legalábbis nekünk ízlett, de azt hiszem, a vendégeknek is Kép. Takarítás is kész lett, a párom rendesen besegített. A két gyerkőc meg játszogatott egymással, de igazi nyugalom csak a kockásfülü nyúl alatt lett a végén, mert előtte persze mindig az a játék kellett, ami a másiknál volt. Főleg a vendégfiú van éppen ebben a korszakban, Botond bármihez nyúlt, azt tuti, hogy elvette tőle (ráadásul 3 centivel magasabb, és 4 kilóval nehezebb, pedig 2 héttel fiatalabb, mint Botond).

Nálunk is esett ez a fránya hó, már nagyon elegem van belőle, én amúgy sem szeretem. Botond is mindennap elmondja, hogy "jöhetne már az a tavasz".

Heni!
Nagyon sajnálom, hogy ilyen éjszakátok volt, nem jön a foga esetleg? Nálunk akkor volt ilyesmi. Rátokjár a rúd mostanában. Remélhetőleg nemsokára ki tudod magad pihenni!

Geromilo!
Remélem, hamar megoldódik a problémád! Én is csatlakozom a többiekhez, ha esetleg szeretnéd magánban elmondani, bár még nem "ismerjük" régóta egymást. Sajnos a tavasz sem old meg mindent.
Kisfiadnak meg gratulálok! Nyáron majd szaladhatsz utána!

Vile!
Aztán majd mesélj, hogy milyen lett a torta! Én meg kereshetek most valami receptet, ui. az unokahúgom (vasárnap tartjuk a szülinapját) azt SMS-ezte, hogy olyan tortát kér, amit Botond is hajlandó megenni, csak ne feketeerdő legyen. De Botond csak a csokitortát hajlandó megenni. Viszont a csokitortákat már nagyon unom. Alkothatok Kép.
Rossz lehet, egy ilyen kis településen, hogy még kávézni sem lehet beülni sehova. Az ember ezt Budapestiként el sem tudja képzelni. Bár mi csepeliek vagyunk, a közvetlen környezetünk nekünk is inkább egy falura hasonlít. Ha jobban belegondolok, a "városba" lejutni (OK, tömegközlekedéssel) nálunk is majdnem egy óra. Ha autóval mész, akkor meg nem tudsz leparkolni, vagy fizeted a méregdrága parkolódíjat.

Sziasztok
Zsófi
zsóf
 
 


Sziasztok!

Jaj, csajok, két évvel ezelőtt én már a vajúdóban voltam. Pont ilyenkor kezdődtek az első fájások. Du még átszaladtunk anyuékhoz Földesre, mert hajnalban megérkeztek a tesómék. Rövid beszélgetés után, kérte, hogy áztassam már be a lábam, mert szeretne egy kicsit kényeztetni, megmasszírozni a lábam. Nagyon kellemes volt. Miután hazaértünk, elkezdtem kimosni azokat a babaruhákat, amiket tőle kaptam Hollandiából. Közben vacsit készítettem és még egy kalácsot is bedobtam a kenyérsütőbe. Éppa mosogató előtt álltam, amikor negyed 10-kor elfolyt a magzatvíz. Hú, de bepánikoltam, mert az aznapi vizsgálatnál még azt mondta a dokim, hogy a baba feje még nem ékelődött be, és én féltem ne hogy valami baja legyen. Az addig mindig élcelődő uram, aki már hetekkel azelőtt tervezgette, hogy mit fog tenni, ha beindul a szülés, azt sem tudta mit csináljon. Mint a filmeken, csak rohangált a lakásba össze-vissza. Kórház, vizsgálat előkészítés.. fájás nuku. Bevittek a vajúdóba, és még a tv-t is bekapcsolták, hogy jobban teljen az idő, - mondván ebből talán reggelre lesz baba - és képzeljétek tömény pornó jött be elsőre. Na ezen jót nevettünk. Aztán minden fájás egyre erősebb lett. A szülésznő nem is akarta elhinni, hogy ilyen hamar tágulok. (egyébként végig Edit asszonynak hívott, azt hittem frászt kapok ettől a megszólítástól) Végül épp hogy beesett a dokim. Addigra én már bebódultam a "kéj-gáztól" Ugyanis a férjemmel kijártuk a papás-mamás sztanfolyamot, és ott mondták, hogy lehet kérni. Na én éltem is vele. Úgy rátapadtam, mint a pióca, nekem bejött. Utólag kiderült maxra volt állítva. Na ezen is jót röhögtünk. 00.26 perckor megszületett Ilisz Levente Csaba 3960 g és 58 cm. De szép is volt az a pillanat. Még sohasem láttam olyannak a férjem arcát, mint akkor. Azt hiszem sokkal-sokkal közelebb kerültünk egymáshoz. Ja és utólag a tesóm elárulta, hogy célirányos szülésbeindítós talpmasszást csinált, elleste az egyik kinti barátnőjétől. Õk ugyanis 12 hetesen, meg 38 hetesen láttak élőben, és mindig azt írta mailben, úgy szeretné hogy ők hazajönnek 27.-én, és én másnap megszülök. Akkor legalább láthatnak pocival, meg babával is. Amúgy márc 7.-re voltam kiírva, de mindig mondta a doki, hogy nem fogom addig elvinni. Ne haragudjatok, de ezt olyan jó volt leírni.
Zsófi, én mindig számolgatom, hogy most hány hetes terhes vagy, meg most épp milyen vizsgálatok következnek. Úgy szeretnék már megint kismama lenni, az olyan jó volt, meg minden, ami utána történik! A krém a hűtőben hül, hu-la-la-val készítettem, nekem ez tutira keményre verődik. Ez önmagában is édes, ezért külön nem raktam bele cukrot. Majd lefényképezem! Mit szólnál, vm tiramisus ízesítésű krémhez? Szeretitek? Na igen, a kistelepülésnek megvannak a hátrányai, meg az előnyei is. Talán egy kicsit nagyobb városban, mint pl Újfalu ellaknék, de ott meg ott vannak anyósomék. Na akkor inkább Keresztes. Örülök, hogy jól telt a vendéglátás. Ilyenkor én mindig egy nagyot szusszantok. Na ez is kipipálva.
Ságica! Most jut eszembe a Te tündéri kislányodnak meg hétvégén lesz a szülinapja. Benned még frissebben élnek ezek az események! Neked nehéz volt a szülés?
Zsú már régóta érlelődik bennem, hogy veszek ilyen muffin sütőformát, de a héten komolyan megveszem. Olyan egyszerűnek hangzik, és sokan dicsérik is. A banán tortát is kipróbálom, nálunk ugyanis kell 1-2 nap, mire lecseng a szülinap. Jó lesz utánpótlásnak! Gratula az első lépésekhez. Minden egyes mérföldkő a kisgyerek életében maga a csoda. Csoda a babának, és caoda nekünk szülőknek is. Én mindent úgy szeretnék elraktározni az agyamba, hogy még öreg koromban is tisztán emlékezhessek rá. Mivel a mail címem nem mentettem el nincs a profilomban. Roli felvilágosított. vilelevi@vipmail.hu
Roli! Szerencsésen elkészültem mindennel, igaz volt egy kis hajrá, mert du egy nem várt ismerősöm is elszaladt hozzánk. Nagyon jó volt Veled beszélgetni! Remélem azóta már békésen pihiztek, és nyugisabb lesz az éjszakátok.
Borka! Én meg hétvégén hallottam: "nyitnikék" olyan kedvesen mondta, még egy percre meg is álltam és hallgattam. Ma az esti fürdésnél emlegettelek, igencsak megnőtt a "bundám" elkelne már egy gyantázás.
És képzeljétek, ma este eljött az a galamb, amelyik tavaly ilyenkor az apu halála után sokat üldögélt a fenyőfánkon. A férjem mondta is, eljött papa köszönteni!
Hú, de hosszú voltam! Ugye nem haragusztok?

Puszi Edit Kép

KépKép
KépKép
vile
 
 


Kicsi Levinek!!!!!
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Köszi Roli!!!! Nagyon ari vagy!!!!

Kép

KépKép
KépKép
vile
 
 


Sziasztok!!!

Edit
Jó bulizást nektek.Egyetek-igyatok érezzétek jól magatok.Na még rímel isKépKépKépMajd tegyél fel képeket.Msn-be meg tök profi vagy.KépCsak így továbbKép

Borka
Csak azt tudom mondani,amit az elöttem szólok.Gyönyörű kislányod van.Életvídám,és jó,hogy téged is láttunk.KépKépKép
Az a gólya meg eltévedt vagy szereti a hideget.KépKépKép

Zsófi
Most már biztos vagyok benne és,hogy a foga jön.De amikor ott nyöszögött azt hittem neki is a feje fáj(Daninak is úgy kezdödött)Tagnap megnéztem,Tök be van durranva az ínye.Éjjel 6xkeltünk.
Örülök,hogy a vendégség jól sikerült.Úgy éreztem kicsit tartasz tőle.Legalább is nagyon izgultál.

Zsú
Jó volt veled is dumcsizni.Csak kár,hogy hamar mennem kellett.De majd ha van kedved folytatjuk.KépKépKép

Sagica?????

Puszó Heni

Jaaaaaaaa nagyon hideg van.BrrrrrrrrrrKép

Kovács Roland
roli
 
 


Halihó!!!!

Merre jártok?
Bulizgatunk-bulizgatunk?KépKépKép

A mi éjszakáink egyenlőek a ka....val.Dodó alig alszik valamit.Ha a foga miatt van akkor igazán kibújhatna már.Ilyenkor délelött szoktunk pihizni,de ezzel elmegy az egész nap.Kép

Dani tegnap már ment suliba.Szegénykém olyan fáradt volt amikor mentünk érte.Ráadásul tegnap 3. volt suliba.Pont a leghosszabb napon megy elöször.

Ma meg színházba megy.Tiszta elfoglalt emberke.Kép

Most megyek egy kicsit takarítgatok.Senki nem csinálta meg míg aludtam.Kép

Majd jövök.Írjatok!!!!
Puszi Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!
Roli!
Remélem, hamar kibújik az a fogacska! Gondolom, ismered a Dentinox gélt, mi azt szoktuk a fogára kenni, ha fáj (meg ha úgy tesz, mert nagyon szereti az ízét), egy kis időre megnyugtatja. Nagyon rossz, ha az embernek úgy kell nappal helytállnia, hogy éjjel nem aludt.

Edit!
Látom, nagyon érdekel a terhességem Kép. Az az igazság, hogy nekem ritkán jut eszembe, bár ahogy telik az idő, és nő a hasam, egyre gyakrabban. Valahogy nagyon furcsán, és másképp élem meg, mint az előzőt. 19. héten vagyok, de még mindig nem érzem terhesnek magamat. Ezt azzal magyarázom, hogy az előző terhességnél itthon voltam az elejétől (egy előző vetélés miatt táppénzre vett a doki), semmi más dolgom nem volt, mint ezzel foglalkozni, könyveket, újságokat olvasni. Rettentően el is lustultam a 9 hónap alatt, még arra a néhány vizsgámra is csak az utolsó pillanatban kezdtem el tanulni, amik voltak. Most meg annyi minden más dolgom van, Botond egész nap lefoglal, hogy tényleg előfordul, hogy csak a nap végén, lefekvéskor jut eszembe, hogy gondolatban szóljak egy pár szót a picinek is. Van is emiatt lelkiismeretfurdalásom rendesen, és felveti a kérdést, hogy ha már most sem tudom őket egyenlően kezelni, mi lesz később?
Egyébként most kaptam meg az AFP-t, pénteken megyünk UH-ra. Kíváncsi vagyok, hogy kiderül-e már, hogy fiú-e vagy lány, bár nem sok reményt fűzök hozzá, ugyanis legutóbb a vérvételen valami olyasmit hallottam, hogy az UH-gép 4D része elromlott, és csak 2D működik. Persze ettől még lehet, hogy a doki látja majd.

Sziasztok
Zsófi
zsóf
 
 


Sziasztok!

Zsófi!
Gergő 18 hetesen lány volt, de ellenőrzés miatt vissza kellett menni 20 hetesen, akkor fiú volt 22 hetesen lány és 24 hetesen mutatta teljes képernyőn h ő bizony igazi tökös gyerekKépKép Onnantól kezdve mindig megmutatta, h milye vanKép
Milán 12 hetesen már teljes képernyős fiúcska lettKépKép Szétterpesztett lábbal szemben az uh fejjel bemutatta minden alkalommal, h milye is van nekiKép

Heni!

Kitartás!!!! Már csak, h ne érezd magatokat egyedül: Mi sem alszunk már nem is tudom mióta rendesenKép Ha mellettem van Milán akkor állandóan szopna, ha az ágyba teszem akkor meg keres és azért kel fel. Nem tudom már mit kéne tenni vele. Sírni nem hagyhatom. Ha vízzel kínálom addig sír míg nem kap cicitKép Tehát nincs értelme. De ha magam mellé veszem és úgy aludnék, akkor meg szopik 2-3 percet elfordul és 10 perc múlva megint szopi van. Ez megy egész éjjel. Nyálzik, harap, rág mindent.(Néha engem is harapKép) De nállunk semmi nem vált be.
Megpróbálok még máshová is írni. Majd jelentkezem!
Üdv mindenkinek!
Zsú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


KépNagyon mérges vagyok másodszor száll el az üzenetem.
Roli , örülök, hogy végre meggyógyultatok,a változatosság kedvéért most mi vagyunk betegek. Enikő kicsit én nagyon. Elkapott minket a takonykór, adom neki a vitacolatnt meg a sinupretet, remélem nem esik bele így mint én.
Nálunk is buli vasárnap. Bár nem úgy jönnek össze a dolgok ahogy terveztem. Keresztapja nincs mióta a barátnője nem engedi hozzánk, a keresztmamának pedig új pasija van aki annyira félénk, hogy nem mer vasárnap a meghirdetett időbe jönni mert sokan leszünk, így csütörtökön jönnek.
Mozi, szép álom , Enikő nagyon anyás nem szakad le rólam este már mikor nyűgös az apja hozza utánam a fürdőbe meg mindenhová különben addig ordít míg vissza nem jövök és a nagy sírásba kihányja a vacsit. Nem tudom mi lesz velünk a felvesznek a fősulira.
Szülés , szerencsére gyors volt és "könnyű" a gáz jótékony hatásának köszönhetően. Mondtam is a páromnak próbálja ki nagyon király, bár csak az elején volt kedvem viccelni.
Hát immár harmadszorra ennyi ha ez is elszáll feladom. Bár a másodikat a tesóm repítette el.
Sziasztok!Kép
sagica
 
 


Sziasztok!!

Hú Heni nagyon szuper volt a szülinapi buli!!!! Kép Kép Kép Levi teljes lázban égett! Volt itt minden, este még tüzijáték is. A vendégek "folyamatosan" érkeztek, de az est fénypontja a keresztszülők megérkezése volt. Levi rajongással imádja őkat!! Főleg a keresztapját! A torta nem csak finom, hanem szép is lett. A gyertyákat kismilliószor meg kellett gyújtani és felváltva fújjogatta a 4 tortán. Mondanom sem kell, hogy jól összemaszatolta magát a nyalakodással, de jól állt neki! A végén alig bírta szuflával! Nagyon élvezte ezt a színes forgatagot, ami körül vette Õt. A dekoráció is bejött, elújságolta a vendégeknek, hogy milyen szép, és annak rendje módja szerint meg is kellett csodálnia mindenkinek! Ma délelőtt meg eljöttek a legeslegjobb barátosnőmék is a kislányával Zituval köszönteni, aki egyben mennyasszony jelöltünk is. A gyerekek jót játszottak - bár sajna a végére melegettek össze igazán - mi meg jót dumcsiztunk.
Heni! Nem is tudom mit írjak erre a fránya fogzásra. Épp a minap beszélgettük a fodrásznál, hogy olyan borzasztó dolog, mert akkor is fáj, amikor nő, meg akkor is amikor kihúzákk. (már ha kell) Valahogy csak túl lesztek rajta, tudom milyen nehéz. És az a legrosszabb, hogy isten igazából nem is tudsz a gyereken segíteni. Amikor csak teheted pihenj együtt Dodóval! Kitartást, meg sok ++++++++++++energiát Nektek!!!!
Zsófi! Köszi mégegyszer a krémet, nagyon bejött, mindenkinek ízlett. A terhességeddel kapcsolatban teljesen megértelek, de hidd el az idő mindent megold, és ne legyen lelkiismeretfurdalásod. Sokáig én sem tudtam, hogy lehet egyszerre két gyereket szeretni. El sem tudtam képzelni, hogy én Vivin kívül valaki mást is szeretni tudjak. Amikor megtudtam, hogy kisfiú, akkor meg azért. Mit fogok én csinálni egy kisfiúval, mert ugye addig lányra voltam beállítva...de tényleg minden szépen kialakult. Egyébként, ha Neked nem kellemes dolog a terhességedről mesélni, akkor nyugodtan szólj, és én OFF-ra teszem ezt a témát.
Ságica! Üdvözlet a kishercegnőnek! Tündéri, bájos, édes kislány Enci. És van valami titokzatos a mosolyában, lehet, hogy ő már egy született fotómodell? Na végre valaki akinek szintén bejött a gáz!! Levi is nagyon anyás, de jól el vannak amikor én suliba vagyok. Igaz az is előfordult már, hogy a délutáni alvás elmaradt, mert nem tudták elaltatni. Majd kialakul Nektek is.
Zsú, adj tanácsot, melyik fajta muffin sütőforma a jó??
Borka???
És a képek:
Kép Kép
Kép
Sajna nem sok jó kép született, - az egyik képből szándékosan vágtam ki,- mert Levi állandóan mozgásban volt. Ja és szegény Apa az sem tudta, hogy melyik géppel fényképezzen, vagy kamerázzon!!
Edit

KépKép
KépKép
vile
 
 


Sziasztok!
Vile!
Örülök, hogy jól sikerült a buli is, meg a torta is! Végig bírta Levi szusszal? Estére biztosan jól elfáradt.
Én is szoktam muffint sütni, nekem egy teflon sütőm van, de eddig még csak úgy sütöttem, hogy muffin-papírt is tettem bele, így nem tudom, hogyan szedném ki papír nélkül. Viszont létezik szilikon sütőforma, az hajlékony, biztos könnyű kiszedni belőle a muffinokat.
Félreértettél, nem gond a terhességemről beszélnem, csak éppen nem tudom, mit mondjak, annyira nem történik semmi ezzel kapcsolatban. Ha három éve kérdeztél volna, naphosszat tudtam volna mesélni, hogy éppen hogy áll, mekkora lehet a baba, mi fáj, mi nem fáj, stb. Nem volt más dolgom, most viszont sajnos nem érek rá vele foglalkozni, meg hát már nem is hat az újdonság erejével. Elkezdtem neveket is nézegetni, de lánynévből egy sem tetszik, fiúból meg ami tetszik, az a férjemnek nem (és fordítva). Úgyhogy majd anonymusnak hívjuk. Kép

Zsú!
Nálunk is nagyon sokáig tartott, míg leszokott az éjjeli szopiról. Majdnem 1,5 éves volt. Szopi helyett ringattam, sírt, ringattam, aztán valahogy elaludt. Aztán kezdődött minden előlröl. Nehéz ügy. Kitartás!

Sagica!
Jobbulást nektek, mindkettőtöknek!
Hogyhogy nem engedi a keresztapját az új barátnője? Mitől fél, hogy lebeszélitek róla??

Sziasztok
Zsófi
zsóf
 
 


Sziasztok! Utólag boldog szülinapot Levinek, na és Enikőnek! sok kitartást az éjjel rosszul alvóknak.Mi jól vagyunk, sajnos ma esik a havas eső. De azért sétáltunk. Eljöttünk húgomhoz, most szórakoztatja egymást a két csaj.Tegnap óta Anna ül. Még azért billeg, de nagyon édes. Ja, és este adok neki egy kis tejpépet, utána cici. Egyre kevesebbet szopik, amit nem bánok. Szóval elvagyunk, most apa is itthon van táppénzen, kisebb nyavalyája volt. Most már jól van. Sziasztok
borkaborka
 
 


Komolyan mondom, hogy úgy járok, mint a Négyszögletű kerekerdőben Mikamakka, tűlevéllel kell a szememet kipöckölni, különben elalszom!!! De Levi lassan ébred, így hát már felesleges lefeküdnöm. Álmosító fránya idő van.

Zsófi a névválasztással mi is bajban voltunk. Lánynevet könnyeben tudtam volna választani, mint fiút. Mi kb. 21 hetesen tudtuk, hogy van neki "tartozéka" az-az fiú lesz. De a nevét azt szülés előtt 2-3 héttel döntöttük el. Nehezen tudtunk egyeztetni a férjemmel. Tudod, hogy oviban dolgoztam/ok/ mindegyik névről beugrott vm "kellemetlen emlék," és a neveket gyerekekkel társítottam, amelyik meg tetszett volna mindkettőnknek, már túl sok volt. Ezért sokáig csak Dugónak becéztük, mert valahogy szólítani kellett Õt. Hát, sajna rajta is maradt ez a becenév, de mostanában Gudónak szólítjuk, mivel ő is így nevezi magát. Én amúgy a netről töltöttem le az összes nevet. Mindig olvasgattam, hangosan mondogattam, végül felírtam egy papírra azt az 5-6-7 tuti befutót, kitűztem a hűtőre, és nap mint nap nézegettem mondogattam, és amikor egyre ráuntam, akkor azt passzoltam. Amúgy az egyik ismerősömnek is Botondnak hívják az egyik fiát, a másikat pedig Kundnak, és Kuninak szólítják. Valamiben biztos meg fogtok egyezni, az már tuti!
A bulit végig bírta Levi, pedig délután csak 1.5 aludt. Este fél 11-kor sikerült ágyba dugnom. Teljesen felpörgött. Amikor kimentünk tüzijátékozni, még elindult sétálni a tök sötétbe...

Roli, hogy álltok már a fogacskákkal és az esti alvással???? Nagyon eltüntél, csak nincs valami baj???

Borka köszi a köszöntést. Kúráljad, és kényeztesd apát...olyan jó az amikor együtt lustizhatunk, istenem mikor is volt. Én is elég pörgős vagyok, na de a férjem sztem mindenkin túltesz. Nem tud egy helyben ülni...
Gratula Annácskának az újonnan szerzett, tanult testhelyzethez!

Nálunk a keresztszülő választás kisebb fajta sértődéshez vezetett, de utólag nem bántam meg. A terv az volt, hogy a férjem öccse lesz, aki még egyetemista, akkor még meg volt a mennyasszonya is. Levi már 3-4 hónapos volt, amikor a férjem javaslatára megváltoztattuk a döntésünket, és egy nagyon kedves családi jó barát mellett döntöttünk, akikkel már régóta ismertük egymást. Nagyon jól kijövünk mi nők is, - a másik legeslegjobb barátosném -, meg a férjek is. Ráadásul a nagy gyerekek pont egyidősek. És ami a lényeg Levi imádja Õket, meg természetesen Õk is Levit!!!! Igazi keresztszülők!!!! Szóval mi felrúgtuk a papírformát, de higyjétek el jó okunk volt rá. Tényleg Ágica, nálatok mi is a gond? Arra nem gondolnak, hogy most azt kellene nézni, hogy annak a pici lánynak a szülinapja lesz, és hogy Neki mi a jó? Jobbulást nektek!!!

Zsú! Minden ok???

Pussz Edit
Kép

KépKép
KépKép
vile
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám,csak délelött barátnőm volt itt kislányával.Délután meg takarítgattam.
Semmi jót nem tudok nektek mondani.Dodó mostanra belázasodott.De se nem köhög se nem nyügös csak lázas.Lehet megint a foga.Nyáron egy hétig volt lázasminden este mire kibújt az a fránya fogacska.Kép

Nálunk a névállasztás úgy történt,hogy 20.án este hazajöttem a dokitól beindult fájásokkal és közöltem apával,hogy szülni fogok és nem ártana nevet választani.Na gyors összevesztünk,és úgy döntöttünk,hogy ahol kinyillik könyv arról az oldalról ami tetszik.Kép
Daninál meg ragaszkodtam a Dánielhez.

A bulis képek nagyon jók!!!!Elhiszem,hogy jól érezte magát Levi.Hisz ez a nap csak róla szólt.Micsoda nagy ajándék!Mi volt benne ha szabad érdeklődni?KépKépKép

Sagica
Hogy vagytok?Enikő nagyon aranyos a képen.Igazi kis hölgy.Kép

Sziasztok.Jó éjt!Remélem alszunk!

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Heni!
Abban a nagy dobozban a 26 milliomodik autó volt. Pontosabban egy távirányítós teherautó...apának ez a mániája, kérdeztem is tőle, hogy ezt magának, v a gyereknek vette??? Kép Kép Sztem a 2. gyerekkorát éli meg. Kép
Levinek is mindig volt egy kis hőemelkedése fogzáskor. Meg egy kicsit be is taknyosodott olyankor. Dodónak jobbulást! Szegényke, milyen rossz lehet Neki!

Gyerekek!
Öl a sárga irígység, a tesómék ma este indulnak Afrikába Gambiába édes kettecskén a férjével!!!!

Na megyek, mert mára hosszú sétát terveztem - remélem legalább egy kicsit sütni fog a nap - egy kis teendő intézéssel egybekötve! Lehet, hogy még ma bekkukantok!

Puszi EditKép

KépKép
KépKép
vile
 
 


Sziasztok!!!!

Szegény Dodókám egész éjjel 38.2volt,egy fél fokot nem tudtam lejebb vinni a lázát.Reggel 8kor szépen elundult lefelé 36.4-ig.De gondolom ahogy jön az este úgy megy majd feljebb megint.KépKépKép
Nekünk is szoktak a fogak ilyet produkálni.nyáron egy hétig volt minden éjjel 38.5°.
Edit
Akkor a te párod is olyan,mint az enyém.Csak nálunk a foci ilyen.Mondjuk Dani is szereti.KépKépKép
Nagyon jóóóóóóó a tesódénak.Ha nem is Afrikába,de valahova bizti elmennék én is.Kép

Puszi HeniKép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Sagica! Tündéri a nézése a lánykádnakKép Ebben a korban még nagyon anyásak, bezzeg 15 év múlvaKépKép Jobbulást nektek!! +++++++ energia a gyógyuláshozKép

Edit! Autó hozzánk is jöhetKépKép Bár nállunk Gergő imádja őket. Bár vigyázni még nem tud rá, így a maximális élettartam kevesebb mint egy hétKép

A muffin formából nekem is a teflonos van, de bevallom még nem sűrűn használtamKép Én csak kivajaztam és simán kijöttek a muffinok nem tapadt le egy sem. Bár lehet ez még a kezdők szerencséjeKép

Borka! Apátoknak jobbulást! A csajnak nagy gratula a csücsüléshez! Na majd ha mászik, gurul és mindent elérKép A szopit mikorra akarod abbahagyni?

Heni! Kitartás! Nappal sok pihizést! Éjjelre alvást kívánok neked és a fiúknakKép

Zsófi!
Az éjjszakáink kb. így telnek, mint írod. Csak néha leülök vele és megszoptatomKép Míg ő szopik én hunyok egyetKép

Puszi mindenkinek!!!!
Zsú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Sziasztok!

Na akkor kukk, mint ahogy ígértem. A sétából biciklizés lett, de Levi így is örült neki! Csak én fagytam oda a biciklihez! Idebentről, melegebbnek tűnt a hideg, olyan kellemetlen hideg szél fújt!

Heni a foga miatt van ilyen magas láza Dodónak? Jajj, de nem irigyellek...szegénykém, jól ki lehetsz már. Még ki sem hevertétek a Danika betegségét...Dodókának melyik fogacskája nő most?
Adsz neki vm gyógyszert?

Zsú! Nektek is a fogacskátok nő? Ó szegénykém, hát akkor nem csoda ha te is ki vagy, "nemalvás" + még Gergő is, + a bajod. Gyakran gondolok Rád, hogy valyon hogy birod a két kicsivel. Én sokszor Levivel sem boldogulok. A jövő heti Metró akcióban lesz kapható szilikonos muffinforma. De elég húzós az ára, 2.400.-Ft vagy nem? Nem értek hozzá. Szerinted?

Borka! Miért szeretnéd leszoktatni Annát a szopiról? Én meg úgy örültem volna, ha Levi sokáig szopizik!

Ságica! Hogy vagytok? Gyógyulgattok? Hogy alakul a szülinapi buli tervezése? Keresztszülők? Észheztértek már?

Zsófi! Sztem Te nagyon jó anya, és kismama is vagy egyszerre. Ne csinálj már belőle ilyen lelkifurit magadnak. Az természetes, hogy egyenlőre Botond nagyobb just "követel" belőled. De ha ennyire bánt, akkor pl amikor a mesét mondod Botondnak, akkor azt egyúttal kösd össze, egy kis beszélgetéssel a kistesóval. Tényleg Boti tudja már, hogy kistesója lesz? Mit szólt hozzá?
Vagy énekeljetek neki közösen, készítsetek egy kis rajzot a kistesónak, meg ilyenek...és akkor Te is többet "foglalkozol" a picivel és megnyugszik a lelked! De hát tudod Te ezt, olyan ügyi vagy! És ilyen butaság eszedbe se jusson, hogy nem fogod tudni egyenlően kezelni Õket!!!

Na megyek, mert áll a bál, Levi hozza a formáját, és persze én vagyok a hibás, mert megint a gép előtt űlök!!!

Szép estét Mindenkinek!!! Edit

Egy kis választék, hogy melyik bugyingót vegyétek fel az esti "programhoz"
Kép

KépKép
KépKép
vile
 
 


Szép napot!!!!

Éjjel megint nem sokat aludtunk.KépÚgy fel tud sírni az éjj sötétjébe,hogy beleremeg aház is.
Estére sajnos megint felment a láza 38°ra.Most még alszik,de megfogtam a homlokát nem meleg.
Ma mamázni megyünk,hogy tudja pihenni.Kép

A muffinformából nekem is teflonos van,de szeretnék szilikonos sütőformákat is.
Edit ezek ennyibe kerülnek,de ha belegondolsz nagyon jóóóóóóóóó!Legalábbis akiket kérdeztem mindenki ezt mondta.Kép
Elöszőr vegyél csak egyet.

Nekem Dodó még mindig szopizik és nem úgy néz ki,mint aki le akar szokni róla.Pedig ő már megtehetné igazán.
Zsófi
Ne izgulj,mind a kettőt imádni fogod.Amikor Dodó vártuk.Dani minden rajzán ott volt egy baba.KépKépKépEljárt velem UH-ra.Viszont megpróbáltam minden időmet Danira fordítani.Vittem jobbra balra,hogyha a kicsi megszületik úgyse nagyon tudom.Folyamatosan készítettem fel Danit a picire.Elmondtam abukkanóit is a dolognak(hogy nem mindig tuok vle játszani,elmenni....)Szerintem ezért nincs féltékenység:Vagy csak szerencsés vagyok?????????????

Na megyeki készülgetni!

Szép napot!!!!!Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Csak benéztem , lázas takarításba vagyok! Szeretném ha minden tökéletes lenne. Keresztapa már nem is fog észhez térni, a párom beszélt vele, hogy mégis mi a probléma. Igazából nem tudott mit mondani. Valószínüleg a barátnőnek nem vagyunk szimpik. De nem is foglalkozom már velük, nélkülük is lesz vendége az én pici betyáromnak. A baránőim imádják, és a nagyszülők is. Jobb így ha csak az jön el aki szereti, kötelességből semmi értelme.
Roli, nagyon rátok jár a túd mostanában, remélem hamar kibúkik az a fogacska.
Edit nagyon aranyos a kis srác.
Most rohanok, buli után jövök.
sagica
 
 


Sziasztok!
Olyan kedves tőletek, hogy így bíztattok, azt hiszem, rám is fér, tényleg félek a két gyerkőctől.
Tegnap voltunk UH-n, úgy néz ki, hogy minden rendben van, de persze a hátát mutatta a törpe, úgyhogy nem tudjuk, hogy fiú-e vagy lány. Sajnos a dokinak rohannia kellett egy császárhoz, úgyhogy egy kicsit tartunk is tőle, hogy vajon jól megnézett-e mindent.
Botond egyébként édes, tudja a kistesót, már elég rég elmondtuk neki, és úgy tűnik, hogy örül. Persze nem tudja, mi az a kistesó. Heni, jó ötlet, hogy már azt is magyarázzam neki, hogy mi lesz a rossz a tesóban. Egyébként este néztünk egy filmet a méhen belüli életről, és kérte, hogy megnézhesse a kistesót. Csütörtökön meg a játszótéren kérdeztem egy 3 éves kislányt, hogy jó-e, hogy van kistesója, ő ugyan rám se hederített, a Botond viszont válaszolt rögtön, hogy jó! Legjobban az tetszett, bár ez már egy pár hete volt, hogy magyarázom Botinak, hogy a nagyfiúk bilibe kakilnak, a babák meg a pelusba, akkor te most nagyfiú vagy, vagy baba? Válasz: anyu hasában a baba pelusba kakil. Kép Elintézte diplomatikusan (merthogy a szobatisztaság zsákutca egyenlőre). Kép

Sagica, drukkolok, hogy jól sikerüljön a buli! Majd kérünk élménybeszámolót!

Edit! Sajnos a 2400 Ft nem túl sok a muffinsütőért, ennél olcsóbban nemigen kapsz. És a szilikonos állítólag tényleg jó. Én a teflonost ajándékba kaptam, ráadásul jó márka volt (Oetker, vagy hasonló), de már az első sütés után mintha rozsda jelent volna meg rajta. Ezért is sütök sütőpapírral benne.

Heni, nektek meg jobbulást kívánok!

Sziasztok
Zsófi
zsóf
 
 


Edit!
Pont elküldtem, amikor eszembe jutott, hogy esetleg még tudod, hogy honnan töltötted le a neveket?
zsóf
 
 


Sziasztok! Ma megyünk az üknagyihoz, aztán anyuhoz, csavargunk kicsit. Hallom Anna felébredt, énekel a szobájában. A szopiró azért szeretném leszoktatni, mert 8 hónapos lesz. Úgy érzem megtettem mindent. Nem tartozom az évekig szoptató kismamákhoz. Nekem morbid, amikor egy fogakkal rendelkező egy, másfél, két éves kisgyerek szopik. Minek? Azt már értelmetlennek látom. ráadásul nem szeretném, ha a városban vagy bárhol a gyerekem a blúzom alatt matatna és hisztizne, hogy neki cici kell. Emellett persze nem ítélem el azokat, akik ellenkezőleg csinálják. Mindenki maga tudja, hogy jó. Egyébként nagyon nem is kell elvennem tőle, mert saját magától tolja el magát tőlem esténként, hogy hagyjam már békén a cicivel. Reggel szopizik még. De napközben már úgy eszi a kenyeret csirkemell sonkával, krémsajttal, hogy ihaj! Szép vasárnapot!
borkaborka
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: