Új privát üzeneted érkezett!

Ja vendégség= gáz
Hazafelé már elfáradt,mert sokat orditott,és ahogy beraktuk a hordozóba,megnyugodott=ismerős volt neki :)

Talán majd legközelebb.Hannabab csak "remélik kontroll,már megvan a végleges shönt-je,de lehet még vmi........
nem tudják ők sem még. :?

két hét és mi is szépfiuhoz megyünk. :shock: :roll:

kiváncsi leszek a következő hgb-ra!!!

És megint csak alszunk!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Igaz reggel megnéztük közelröl a csepeli piacot,tetszett neki
azota evés,alvás, ism

pusz
ágianya
 
 


Helló :!: :!:

Megkaptuk a szurit sírt de nem adta be a doki az agyhártya gyulladás elleni oltást mert akkor 3 szurit kellett volna kapnia :!: :!:
Adtunk neki 2 szer fél kúpot :!: :wink: És így nyugi volt szerencsére :!: :!: 8) :lol: :oops: :roll: :P :wink: És 1 hónap alatt hízott 310 g-ot ami igen kevés,így járnunk kell hetente mérésre a védőnőhöz :!: Pedig nem eszik keveset hanem sokat és követeli a kaját :!: :twisted: :evil: :shock: :? 8) :cry: :roll: Csak az a gáz hogy a tápot nem eszi és így nem is hízik mert idáig húst 2 szer adtam neki csak gyümi és zöldség és baba kaja meg tejbepapi :!: :!: :!: :!:
Pedig nem is sovány a doki szerint igen még a hurkáin is hurka van,tiszta dagi és pufi :!: :!: Majd küldök képet nektek :!: És mennünk kell a Bokaiba valamikor vérvétel és a tüdő még megvan a behúzódás a bordái között :!: :!: Csak félek mert a doki kérdezte hogy a múltkor ledugták-e a csövet a Domi torkán mert csak így tudják megnézni hogy mi a baja miért van ez :!: :evil: :twisted: :x :shock: 8) :? :o :cry: Majd holnap még írok :!: :!: Puszi mindenkinek :!: :!: Jó éjszakát nektek és a babáknak :!:
domi anyu
 
 


heö :D

hosszú cicakaki :lol: :lol: :lol:
vendégség nyafival :x :x :x sok alvás: királyság :!: :!:
Domi baba hurkás és keveset hízik :?: :?: magyarázatot kérek :shock: :shock: :shock:
mi tegnap: esküvő hányással 8) 8) :lol: :lol: :lol:, amúgy bírták :P :P
na, pá, koptam mosogatni :x :x

KépKép
benó
 
 

 
 

Bege, a fiak, remélem, jobban vannak!!! :!:

KépKép
benó
 
 


Beno a tieid jol vannak,vagy szürcsögi???? 8)

Bege szelelünk????? :roll:

Domibab szurkolás!!!!!!! :wink
:
Diobabu zabál????????Hol van?????

Mi megint alszuka!!!! :lol: :lol: :lol:
keveset eszünk és jol hizunk!!!!
mindenkinek jobbula!!!

millio pusz
ágianya
 
 


Helló :!: :!:
Most volt a védőnő meg beszéltük hogy járunk hozzá mérésre minden kedden :!: Remélem mindenki jól van :!: Majd később jövök :!: :!: Puszi
domi anyu
 
 


Hali!!!

Hogy s mint skacok?????
Szürcsögünk fiuk????????????????????? :shock:

Csak nekem van olyan szar ősz érzésem vagy......?????
Zimankosan néz ki az idő!!!!
és ez lesz :twisted: :twisted: :twisted: utálom!!!

Apa eltolta Jaszit egy körre!!!!! :lol:
Megyek foglalkozom magammal!!!

millio pá
ágianya
 
 


Helló!!!

Domi nagyon hisztis volt ma végig!!!!De mikor fürdéshez készültünk olyanokat kacagott hogy az csak na :!: :!: Majd jövök holnap puszi nektek
domi anyu
 
 


hé, hol amit írtam :evil:

még jó, hogy nyomtam egy ctrl+c-t :roll: :wink:

helló!

na, jelentem, mi is szürcsögünk :roll:
olyan hangok jöttek éjszaka a kiságyból, mintha egy vadmalac túrna :shock: :lol: a cuppogással együtt felettébb érdekes hanghatás volt.
ma a Sterimar/orrszi-porszi művelet többször ismétlődött.

és sajna oda a jó kis egészéjszaka :(
mióta 5x eszik egy nap, stagnál a súlya, ú. hogy újra beiktattam az éjszakai kaját, sajna az hiányzott :roll:


az évnek ezt a szakaszát én is úúúúúúútálom :? :roll: már csak az óraállítás kell... :x

holnap ortopédia, remélem nem rúgnak seggbe a kenguruval. :D

angel37
 
 


Hali!!!!

Ja,azzal ovatosan!!!(kenguru) :shock:
Angel
Ha nekünk is csuszik a akja és csak 5x eszik(este 7-kor) én addig nem fürdetem és másfél-két ora mulva pancsi és még akkor zabbant vagy 100-at. :lol:
Amugy nekem is csak 5x enne,ami tényleg stagnáláshoz vezet!! :x
És akkor csuszuk ha az urfi reggel 7-ig alszik,mert akkor tényleg 5 kaja jön ki.De mit panaszkodom mikor 10 órát alszik egyhuzamban,csak néha hallani ahogy a pelenkával, a feje alatt cumizik. :roll: :lol: :lol:

Többi poronty????Jobban vagytok???? :D :shock:

pusz
ágianya
 
 


Diobabu mennyi kila????

Mi 3900g vagyunk!!!

A többiek 2x ennyik???????????????? :lol:
ágianya
 
 


Helló :!: :!:
28.-án megyünk a Bokaiba vérvétel és a tüdővel és mondta a gyerek orvos,hogy lehet hogy bent kell maradnia a Dominak megpróbálok vele maradni :!: Ha lehet :!: Majd jövök Pusza
domi anyu
 
 


Ágianya,
ha alszik, fölkelted a fürdéssel este meg hogy egyen még egyszer?
én annyira nem akarom... :roll: most is bealukált kb fél órája, 5 evés után, eddig 510ml. ha nem kel föl magától már megint itt fogok téblábolni mint a szarógalamb, hogy fölkeltsem v. hagyjam :roll: tegnap olyan édin alukált, hogy békén hagytam, 6-kor kidőlt, franc gondolta, hogy úgymarad :lol:

csütörtökön volt hivatalos mérés drnéninél 4330g
akörül van most is, ma meg akarom mérni pucéron mindenképp. tegnap is meg akartam

Domi anyu,
hátha nem kell bennmaradnia!! :? drukk! de ha kell, tudj vele maradni!


voltunk ma ortopédián, csípő okés, sine morbo-t írtak a lapjára, de a lábacskák kifelé állnak, 6 hét múlva kontroll, lehet, hogy kap gyógycipőt.

angel37
 
 


Hali!

Angel
nekem este nem alszik,ugyhogy nem keltem,de azért nem várom meg a 3 orát hogy ne aludjon el,igy pancsi és kaja.
Én éjszaka sem keltettem soha,ha kevésszer evett.Ha alszik aludjon!! :lol: :lol:
ortopédiára ki küldött???

Domibabu kitartás,ügyes fiu vagy,biztos minden rendben lesz!!!!

Ikrecskéink?????

pusz
ágianya
 
 


Ági,
nem, én sem, elvem, hogy nem, nappal sem, csak ha elkerülhetetlen, mert mennünk kell.
végül most is ráhagytam, csak egy ötlet volt :? de majd begyömöszölöm a +kaját inkább a napba vhogy.

gyerekdoki küldött, elvileg köteles (vagy nem?)

angel37
 
 


helló
Ma a fiúk iszonyat mennyiséget megettek, tegnap meg szinte semmit. :shock: Még van szürcsögés, de egyre kevésbé.
Jobbulást Diókának is!
Mi is már 2.-jára voltunk ortopédián tegnap. Kicsit tornázni kell.
Domi, remélem, nem kell megint kórházba menned!
Holnap megyünk szemészetre kontrollra a SOTE-ra.
Most egyedül vagyok a srácokkal, apa ma ment íjászni, majd éjfél körül jön. Csak K. cincog, de ő rohadtul.
:twisted: Mi se ébresztjük őket enni, esznek, ha akarnak, s annyit, amennyit akarnak. (Ezért van a sok hányás. :oops: :lol: )
Szép nagy Jaszi is! :D :D
Mi nem tudjuk a súlyunkat most, mérleget visszav., ta. jövő hó elején lesz.
Ikjek? :wink:
pussz

KépKép
benó
 
 


sziasztok mammák :lol:
szürcsi van még,de már közel nem olyan gáz..dr.néni megnyugtatott,h a pici babáknál gyakran elhúzódik a takonykór a szűk orrjáratok miatt. ja az éjaszakai alvás már csak álom :twisted: :twisted:
ahogy olvastam csak Kisjaszi úszta meg. :lol: ő a legügyesebb.
háát az evéssel bebének nincsen gondja ...zabááál már 7 kg ruhában. Gegét viszont minden érdekli ezért a kaja nehezebben csúszik.
mi holnap megyünk a Margitba kiváncsi vagyok mit mondanak. mi még nem voltunk ortopédián.szemészetre 8-án kellett volna mennünk, de akkor volt apa temetése. viszont egyenlőre még nemkaptunk új időpontot.
Heni sajnálom, h Dominak megint korházba kell mennie, remélem minden rendben lesz.
beno, pasijaid már jól vannak?
angel, mit értenek azon, hogy a lábacska kifele áll?mennyire?
na most mennem kell, majd +próbálok holnap jönni.

ja és ablakokat raktunk be az emeletre és erkélyajtó csere volt a földszinten....káosz uralkodik mindenhol
bege
 
 


Benó,
ilyen ez a zabálás!
csak van annyi eszük, mennyit egyenek! vagy mégsem? :lol:

nemtom, kiccsaj most beéri annyival, mint egy hóval ezelőtt :? de egyszerűen elég neki egyszerre ennyi, látom rajta.
tán itt az ideje mást enni :?:
ja, és újabban dumál a cicin! :lol:

drukk a szemészthez! nektek az nem volt gyanús, ugye? ki nézi? Maka drnő?

Bege
hú, szép ez a 7! 8) Gege mennyi?
neked drukk a Margithoz, reméljük meg lesznek elégedve!

húha, nyílászárókkal végezni kell még az esős évszak beállta előtt!

lábifej: eléggé kifelé áll! csípőből már kifelé "rotál" (hű de szaki vagyok) a lába, bokából pedig a lábfeje, még laikus szem is látja. oan kis Chaplines.
hason most is békában tartja, már az inkuban nagyon kis békás volt :oops: :D tipkus korababa dolog.

elvileg kinövi, de ha nem kezelik, lehet csámpás v. irtó lúdtalpas. hát mondjuk ennél nagyobb bajunk sose legyen, de ha már lehet tenni róla, nosza :wink:

angel37
 
 


ó, és hadd dicsekedjek Makilányunkkal :oops: :oops:

drnéni azt mondta, hogy értelmileg biztosan előbbre van a korrigált koránál! :D :D hát, tudjátok, főleg a kis fejecskéjében történt előzmények után, nagy örömmel hallottam :oops:

angel37
 
 


nagyon ügyes vagy Diubabu!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

mindenkinek puszzzantás

mi kedden megyünk margitba
ágianya
 
 


na hahó!!!!!!!!!!!!!!!

ugye nem betegek vagytok????????????? :shock:


pusz
ágianya
 
 


Helló :!: :!: :!:

Nagyon gáz ez a fogzás most törheti át a kis foga az ínyét nagyon hisztis :!: Sokat sír fel éjszaka :!: De más probléma nincs a Domival :!: Velem a helyzet elmentem a dokihoz mert fájt a hasam időnként,és azt mondta hogy idegi alapon van :!: :roll: Elküldött teljes kivizsgálásra ja és kapok egy 24 órás vérnyomás mérőt mert 170/110 és a pulzusom meg:100 kaptam vérnyomás csökkentő gyógyszert :!: :!: :shock: :? 8)

Angel:Ügyesek vagytok nagyon :!: :!: :!: :lol: :P :wink:

Bege:Ablak csere bátrak vagytok mert már hüsi van du.-tán de biztos jobban szigetel mint a régi gondolom azért cseréltétek ki :!: :!: Remélem jobban vagytok :!: :P :lol: :D A súlyotok szuper jó mi még a 7-et se értük el mert nem akarja a tápot :!:

Benó:Apa nincs otthon te meg egyedül szuper Anya vagy :P :lol:

Ági:Nagyon szépen híztok ügyi a nagy fiú :!: Tudod kicsi a bors de erős :!: :lol: :P :wink:

Bocs mennem kell mert Domi felkelt és pancsi jön meg zaba :!: Majd ha tudok jövök később :!: :!: Puszi
domi anyu
 
 


Domiék,
hát sajna a fognövésen mind túl kell esni, nem lehet megúszni, csak kellenek azok a fogacskák:)
ügyes vagy Domika! :)

hú, a vérnyomásod nem semmi! idegi alapon? hülye tanács: próbálj ne idegeskedni :roll: apa :?:


Kisjaszi? hogy vagy? megy a hinta? :lol: ikerfiákok? és anyáik? ti hogy vagytok? :wink:

kis takonyka van még nálunk, megy a röfögés, amúgymeg a duma és a sumi vigyorgás :D :D
betankoltam néhány új 56-os cuccocskát (közelség miatt a Kenguruban), hát má végigéri - jöhet az újabb :roll: :wink:

a zabálás továbbra is mérsékelt, és bárhogy igyekszem, 5 kaja fér a napba, a 6. az nagyon erőltetve van belesűrítve, és úgy igazán a 6-tal sem eszik többet, de nem is éhkoppos, vigyorog a cicin v feltartott kézzel beájul. evvan, biztos most nyúlik.

angel37
 
 


Na, helló, majd írok, de napok óta marhára fáj a fejem, és most elszunnyadtak, próbálok én is...... pussssssszzzz

KépKép
benó
 
 


sziasztok,

a káosz tovább folytatódik nálunk. Az emeleten- amit még nem lakunk- falat bontottunk. áááááááááááá nagyon durva volt. az volt a szerencsém, hogy jött anya segíteni a törpikék körül. A földszínti erkélyajtó körül vakolnak, Zoli a házat kintről szigeteli.... szóval megy a meló 1000-el. Jövőhét vasárnap pedig keresztelőjük lesz a babuknak. Addigra puccba kéne vágni a lakást. Úgyhogy takarítok ahogy engedig a lurkók. Ezért aztán lehet egész héten távol leszek :cry:

Angel, ez a Makilány szupi ügyes. nagyon örülök :lol: :lol: :lol:

a Margítban megdicsérték Gegrőmackót. szépen fejlődik. persze a tornát tovább kell folytatni. novemberben kell visszamennünk kontrollra. Bebét is megnézte a dr.néni pedig őt nem is kellett volna, de azt mondta, ha itt van akkor miért nem...nagyon rendes dolog volt tőle. Hát a kis akarnok nagyon szépen teljesített, bár hason Gege képzettebb. A gézengúzékál alkalmazott kádas tornát elkeztük bebének is , nagyon élvezik a hason úszást egymással szembe csnálják és vigyorognak egymásra. cuki pofik :)

Domimami, ez durva. BAsszus vigyázz magadra a kistökit fel kell nevelned. JA és próbálj nem ideeskedni..

Ágimami, kisJaszi csuda pofa, tetszett nagyon a fotó :lol:

Benó mamácska, az a fránya fejfájás. Gondolom közel migrénes fájdalmaid lehettek. Ez a hülye időjárás.... Hogy tetszett a fiukáknak az úszás :?:

na most mennem kell nyafi van, majd próbálok jelentkezni
pusszantás nektek
bege
 
 


helló
itt is nyafi van, idő nincs
sok sikert az ablakokhoz és a kereasztelőhöz, Bogi!
majd folyt. puszi

KépKép
benó
 
 


ablak=lakásfelújítás :roll:

KépKép
benó
 
 


Hali!!!

Beno hogy van a buksid????Nekem ma fájt piszkosul

Domimam hogy vagytok????

Bogi jol megy a melo???Nálunk jövőhéten lesz ablakcsere

Angel voltunk ma szépfiuhoz azt mondta jobban állunk mint a korigállt kor.Ügyes fiu volt Jasz nov 5-én kell menni,vmi sziho nénihez.

mindenkinek millio ölelés
ágianya
 
 


hi!

Ágianya,
nagyon ügyes kisJaszi! :lol: :lol: gratuláció :wink:
ja kérem, ha két szépfiú találkozik! 8) 8)

szerintem mozgásilag mi le vagyunk maradva valszeg a korrigálttól, még mindig nem támaszkodik fel rendesen :?

pszicho néninél voltunk ott aug. végén, gondolom ua: sakktáblamutogatás, csörgőrázás, tükör, ilyenek :wink:

majd okt végén kell kérnünk időpontot főorvasszonyhoz, nem tudom, mikorra adnak.

Bege,
kis Gergőmackódnak egy is naaagy gratulálós puszi! :D
felújítás :roll:

Benó,
jobban vagy?? :?

angel37
 
 


Hali!!!
Angel
Szépfiu is akart mutogatni Jaszinak táblát stb,de Jaszi meglátta Csőrikét és csapatát a falon és addig tolta magát,hogy jo szögben legyen és tudjon nekik dumálni! :lol: Szépfiu röhögött és monta hogy csuda csávó nagyon leleményes,...mit neki táblák!!Majd le mászott az asztalrol!!! :shock:
Megfogtam a két kezét és lógattam hintáztattam a levegőben,közben vigyorgot,szépfiu mondta hát ha már én ilyeneket csinálok vele és még tetszik is neki akkor ő mit is akarhatna még!! :D Jo a mozgás kordinácioja,de biztos is hogy a hinta is sokat számitott,nekünk.Támaszkodása is tuti.
Ti is nagyon ügyeskék vagytok!!!!a képek magukért beszélnek :D

bege káosz????? :shock:
beno jol vagytok??? :wink:
Hencsi Domika vérvétel??????

mindenkinek pusz
ágianya
 
 


Helló!!!
Sokat írtatok nagyon :!:
Bocs hogy nem jelentkeztünk de nagyon náthás vagyok Én is meg Domika is szürcsög szívom az orrát de nagyon :!: :evil: :? :cry: Hétfőn kell mennünk a Bokaiba és akkor lesz vérvétel meg vizsgálat!!!!!Mindenki nagyon ügyi!!! Majd később jövök :!: Puszi
domi anyu
 
 


Ági,
:lol: akkor minek a pszichonéni? :wink:

na amúgy most megerősítettél, hogy szarul állunk :( jójó, fejét emeli, vagy homorítás mittudomén :roll: keze még nagyon szét, és max. 10 perc után ordít hason a legnagyobb szórakoztatás mellett is :? és nem is hízik, most hülyeanyu vagyok :x
bezzeg kaja közben marhára érdekli a bébitornászó, meghogy apa mit csinál :roll: :D

én is akarok hintááááát! bánom már, hogy nem vettük meg akkor, de hogy hova tenném a költözésig? :)

a hintától amúgy miért támaszt jobban? ezt most nem látom... :oops:

Domi és anya,
jobbulást a takonyból mindkettőtönek :? apjok megúszta?
drukk majd a hétfőhöz.


ja, holnap jön a védőnő, féléves státuszfelmérésre! ilyen nektek is volt? hú, ez a kérdés asszem Ági, csak neked szól, többiek még fiatalabbak :lol:

Jaszi amúgy miket mond? :D csőrikének mit mondott? :wink:
nálunk most az ájájájájá, ghííííííí, eöeöeö a menő duma, ill. a legújabb a "ppppppppppppppp" némi fura hang és nyálbuborék kíséretében :lol:

angel37
 
 


na vmi ilyesmi:

Kép

Kép

ezt meg csak úgy :D

Kép

angel37
 
 


Hali!!!
Angel
nemtom minek a sziho néni!!!!!
Szerintem jol álltok :D :D tökre tartja a fejét,jo hogy nem már fekvőtámaszt akarsz egyböl!!!!!!
Nekünk 2 hétig nem emelte a fejét,és akkor egy napig összekéz,fel a fej és mésnap már csinálta!!! Ja és mi sem nagyon hizunk mostanában és orditunk kaja közben!!!!!!Ha nem eszünk akkor meg vigyorgunk!!!!
Gyerekdoki mondta hogy mikor 250g hiztunk egy hét alatt(4 hétig folyamatosan),akkor telitődött(tulette magát) és most unja a kaját!!!!!!Nem vagy gáz!!!!!!!!!Hanna is ordit és nem hizik!!!

Domimam jobbula!!!!!!!!!

pusz
ágianya
 
 


Helló csajok!
Bege, sok sikert a felújításhoz, remélem, a fiúk már jobban vannak!
Ági, gratula KisJaszinak a szépfiús ügyeskedéséhez!!!
Domimama, drukkolok Domikának! Apa???
Dióbaba mekkora? Hogy van? Ne parázz, édes, bájos tündér, az egyetlen lány a csapatban (nahát, ez csak most esett le!!! :shock: :lol:), biztos nincs lemaradva a korrigálttól!
Mi is voltunk szemészeten múlt héten, minden ok, majd kell kérni új időpontot.
Sütőtököt hamizunk, az bejön, K. hihetetlen mennyiséget eszik, és mostanában megint minden éjszaka 3 óránként esznek.
Na, a 6 órás cincogás elkezdődött, koptam.
Puszi mindenkinek
Ja, fejem már oké, köszi, néhány napig azért eltartott, de nem hánytam tőle, ez is haladás. :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Na, az utolsó 3-at nem olvastam, úgyhogy arra nem reagáltam, most már nem is fogok, csak majd (ok: cincogás :lol: :lol: :lol: ), puszi.

KépKép
benó
 
 


Ágianya,
aszondod nem állunk olyan cudarul? :wink: na jó, elhiszem neked! :lol:
van kis furdalásom, hogy nem igazán hasaltatom, taknyosnyálasra bőgi magát, igazán száni olyankor :roll:

azt mondjuk észrevettem ,hogy úgy hirtelen megcsinál vmit, és onnantól megy, mint az ágybavizelés. biztos a támaszkodás is így lesz.

ohh, jut eszembe, ma fürdéshez fölemeltem pucéron, magamoz szotítottam és végigpisilt :roll: :lol:

ja, akkor lehet, hogy Maki is telítődött. most mintha jobban enne kicist. amúgy mi van már, hogy senki nem eszik? :? :)


Benó,
bizony, egy nuni van a csapatban 8)
oks, egy fene, te is megnyugtattál! ha más nem, szép kiscsaj! :oops: :lol:

szem okés, az jó! :)
3 óránként éjjel, áááááááááá :shock:

hányós migrénes vagy? szegény, az durva lehet.

ma este 4510g. utána pisilt le, már csak kb 4460 :lol:

angel37
 
 


Hali!!!!

Angel nagyon ügyesek vagytok,nekünk 1dkg kellett tegnap a 4 kilához!!!!!Éjszaka felkelünk 5 napja kajolni,de nem tudom miért csinálja,ha eddig reggel 7-ig birta!!!! :oops:
Nem álltok cudarúl!!!!!!!!

Sütőtök az fincsi lehet!!!!!!!!! :lol:

Nálunk az alma a befutó!!! :D

mindenkinek pusz
ágianya
 
 


Helló Ágianya,
na az a nyomorult 10g már meglesz! :lol:

itt volt ma védőnő a kötelező féléves státuszfelmérésen, azt mondta, meg kell ilyenkorra ötszörözni a szül.súlyt (koráknál is), annyi szépen megvan :D
ti meg akkor még jobban álltok!!! :lol:

azt mondta innentől a havi 500g hízás is elég, meg ha mozog többbet, kevesebbet hízik. ha van sok pisis pelenka, akkor jó. na az van. meg ha alszik éjjel végig, akkoris elég a kaja!
Jaszinak mennyi az esti utsó adag?

Ági, ti már esztek mást, mint tej vagy táp?
nekünk most már lehet almát próbálni. de gyanítom az első próba rajtam fog landolni :lol:
a vigantolt nem bírom becsöppenteni a kis pofájába :roll:

ma elvágtam az ujjam a Konakion ampullával, ahogy letörtem :evil: ráadásul vhogy a felső részében gyűlt, kifolyt az egész, újat fel kellett törni. :roll: de asszem most már elég lesz, még egy ampulla van, a jövő utáni hónapban már biztos nemcsak szopósi lesz. :wink:

kollégák jönnek mindjárt :roll: :D

angel37
 
 


úgy értettem Jaszi eszik-e mást! :wink: :lol:

angel37
 
 


jóvanb.meg, most láttam a hsz-ed utsó előtti sorát, storno a kérdésem! :roll:

könnyen ment az első almázás?? :)

angel37
 
 


Helló Csajok!!!!

Mindenki szépen fejlődik :!: :!:
Mi 11 nap alatt híztunk 20 grammot :!: :evil: :twisted: 8) :shock:
És az nagyon kevés a védőnéni mondta :!: :!: :roll: Ja naponta 3-4 szer van nagy wc!!És sokat mozog!!!Akkor mitől hízzon !!!

Angel:Nagyon szépek vagytok sokat híztatok és nagyon édes a kis Dióka :!: :!: :wink: :P

Benó:Sütőtök Én még naturba nem adtam Dominak csak bébikajába és almával :!: :!: :wink: Az bejött a kis szarosnak :!:

Ági:Ügyesek voltatok a Doki bánál :!: Meg mutattam Apának a képeket és nagyot nevetett rajta :!:

Bege:További felújítás :!: Akkor kész káosz van nálatok,ráadásul hétvégén kerestelő :!: :shock: :shock: :shock:

Remélem mindenki meggyógyult a náthából mi most megyünk ki belőle :!: Mindenkinek sok puszi majd holnap jövök :!:
domi anyu
 
 


sziasztok,
gyorsan fellógtam. csak röviden.
angel: nem vagytok lemaradva és Dióka csuda cukiiii. Mi is gyakoroltattuk Gegével a támasztás, ha rávezeted a jó tartásra akkor sokkal kitartobb lesz :)
tegnap voltunk rota 2-n, Gege lepisilt úgy mint téged lánykád....még szerencs, h volt rajtam meltartó, felfogta a nagyját :lol: ja és a védőnők jót szórakoztak. Bebe meg kiköpte a nagyja gyógyszert :shock:
domimam:jobbulást és ne aggódj minden okés lesz.
ágimamci: kis Jaszi mindenkit meghódit. Nagyon ügyik vagytok.
Benó: ezek szerint minden oké volt a szemészeten, mi jövőhét kedden megyünk.A sütőtök krumplival Gegének nagyon bejön, de Bebének...azt az arcot amit vágott.... :shock: :lol: Az alma viszont nagyon megy minden nap fejenként benyomnak 1-et :lol: tejberizspépet próbáltam ma nekik adni amitől Bebe sírógörcsöt kapot, Gege pedig kiköpte,így kénytelen voltam feláldozni magam :oops: :lol: bár egy kicsit feltuningoltam :lol:
a ház körül kezdünk alakulni: felső szinten ledölt fal hejett máshova egyújabb fal épült :shock: az erkélyajtó körül is alakul a dolog, ha minden jól megy holnap festi apa :lol:
na most húzok.
pusz, vigyázzatok magatokra és a babukra
tényleg benó a fiuk súlya :?: mi a hivatalos pucér mérés szerint Bebe 6830g, Gege 5490g, ja Gege örökmozgó csoda, hogy gyarapszik :wink:
bege
 
 


Domimama,
ennyi kaki+ mozgás? na tényleg mitől hízna? még jó, hogy nem fogy :roll:
megoldás? azt is mondott a védőnéni? vagy evvan? :wink:

puszi Domikának!

Bege,
köszi! :lol:
hogy vezeted rá?
én összébb húzom a kis kezeit, hogy ne olyan szélesen támasszon. vagy tegyem könyökre? :oops: :roll:

jóvan, megy a műsorozás, nem unalmas nálatok! :lol: lepisi, pofavágás! :wink: azt megnéztem volna!

a rizspépet épp a minap dícsérte vki :shock: persze biztos egyéni.
de hogy ennyire xar, hogy sírógörcs :?

angel37
 
 


Halliho!!!!

Angel
Nem igazán értem!!!!Hogy kell meg 5szörözni a születési sulyát fél éves korára. a kora babáknál értem,de aki 4 kg születik az fél évesen 20 kg!!!!!!hülyeség!!!!!! 1 éves gyerek álltalában 10 kila!!!!
Attol függ,milyen evő milyen mozgó!!! :shock:
Az almát a szája elejére az inyjére rakjad,ha én beljebb raktam fulladozott tőle nem értette mi az a darabos cucc!!!!!! :cry:

Bege ikrek nagyon nagyfiuk vagytok már!!!!!!!!!!! :D

Hencsi: nem aggodom, hogy vékony ficko a Domibaba!!!!

Beno mamánál??????

pusz mindenkinek orditunk nem alszunk
ágianya
 
 


Ági,
jójójó na, hülyeség hát, de ezt mondta :?
annak se sok értelme volt, hogy kitöltöttek róla egy hathónaposra vonatkozó kérdőívet, naná, hogy ott figyelt egy csomó x a "nem"-nél :roll:
nyilván 4 kilós gyerel tuti nem lesz 20 kilós :wink:

tojom le mindezt, a lényeg, hogy nem volt kifogás a növekedésünkkel és rendben találtattunk :lol:

köszi az almaevős tippet, majd így csináljuk!
úgyis kifogja köpni :wink: mindent kitol a szájából, Vigantolt se bírom belecsöppenteni, vasat egyszer próbáltam kanálból beadni, minden piros lett körben :roll: cumit továbbra is kinyomja, öklendezik tőle még mindig. egyedül a cici, és a saját kis mutatóujja, ami oda bemehet! :lol:

angel37
 
 


Helló :!: :!:

Küldök nektek holnap képet Domiról![/img]
domi anyu
 
 


Igen,az olyan cukorfalat mikor az ujjukat szopizzák,annyira édesek!!! :lol: :lol: :lol:
Nekünk se mindig izlik az alma,csak egy kevés,és utánna a tápszer,de gyorsan!!!!! :wink:
Te most adod neki a vasat????
Én 6 hete nem adom.
Érdekes ez a kérdőiv,nekünk hire sincs,de még a védőnő is mitom én mikor volt!!!!!! A sok nemre meg xarjál rá!!!!!!!!!!!

nagyon alszunk!!!de mikor füdünk??!!!!

pusz
ágianya
 
 


Várjuk a képeket Hencsibébi!!!! :D
ágianya
 
 


igeeen, cukiiik! :lol: és méghozzá milyen hangosan! :shock:

na ezt is akartam kérdezni, hogy kaja előtt v. után kell próbálni az új cuccot! de akkor már ezt is tudom! :wink:
védőnőtől úgy értettem helyette, na de akkor mivel lakik jól??

vas kell, 9 csepp Maltofer, Csáki is ezt mondta meg a gyerekorvos is. pedig már nagyon utálom kotyvasztani, és persze mindig viszontlátok belőle :?

azóta gondolom már volt fürdés, és lóbőr van! :lol:

kiscsaj ma olyat tett, amit még soha (legalábis itthon) össztruttyantotta magát a 9utáni kajánál, ú.hogy tisztába tevés, jól magához térítette, de már aluka van. remélem 6-ig hangját se halljuk 8)

Domiképek jöjjenek! :) :) :)

majd én is küldök körbe már Makilányosat, ne má mindig csak mobiltelefonnal lőtt fotót lássatok :roll: csak gépre kéne tölteni.
holnap az almaevést tuti lefényképezzük :)
meg megyünk hintát venni! :lol: nem dzsungel lesz, de sebaj.

angel37
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: