Új privát üzeneted érkezett!

Hello!
Hogy vagy Csucsu vérzel még?Vagy barnázol?
Gondolom nagyon várod a holnapi talit a dokival.

kunkli
kunkli
 
 


Sziasztok!

Hogy telt a hétvége? Biztos felétek is pocsék idő volt.
Jól vagyunk, fiúk majdnem meggyógyultak már.

Kunkli!

Ha kislány lesz (nagyon remélem), akkor Hanna, ha fiú (neki is nagyon fogunk örülni), akkor Dávid lesz a neve.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Hát sajna nincs kis csucsu. Hétfőnderül ki kell-e eü kaparást csinálni. Szóval ez nem az én időszakom. De nézek előre.

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Csucsu!

Tudom, hogy ez nem vígasztal, de fel a fejjel. Hamarosan eljön a te időd!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Britta örülök hogy jól vagytok.Nálunk türhető az időjárás.Szép neveket választottatok.Ja és a hétvégének még nincs vége nálunk őszi szünet van a héten.Nem kell fölkelnem ez szupi Zsebi is alszik 8 óráig.Nincs mazsi sem tenisz edzés sem.Így délután sem kell rohangásznom a kölkökért.

Csucsu mi volt a dokinál???????????????????????????????

kunkli
kunkli
 
 


Most olvasom mi törtét míg írtam írtad az infót nagyon sajnálom :( :( :(

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli!

Nálunk is szünet van az oviban, igaz már a múlt héten megkezdte a fiam a betegséggel. De ez van. Párom szegény dolizik, és alig áll a lábán a hosszú hét után. Szombaton disznóvágás lesz, aminek "nagyon örülünk". Muszáj, mert kifogynak a fagyasztók a családban.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta: A disznóvágás sok munkával jár de én nagyon szeretem azért. Van valami hangulatos benne. Mi amikor a lányom született akkor vágtunk disznót illetve az apósék. Jó volt csak sajna a kislányom akkor 3hónapos voltígy nem igazán tudtam belefolyni de amint a lányom elengedett már mentem is. Nekem mindegyik része tetszik és az aznapi eledelek a legjobbak. (hagymás vér hú de finom)
Szóval akkor most nálatok lesz munka bőven. Talán a mosogatást nem szeretem a disznóölés után.

Az én férjem is fáradt pláne ő még vasárnap is bement dolgozni olyan sok munkája volt. Most várjuk ezt a 4napos hétvégét. Jó nagyokat akarunk sétálni remélem nem lesz esős idő.

Aztán a Jézuskát várjuk reméljük hoz nekünk egy kistesót. Vagy valami protekciót azért intéz nekünk.
Most csak a jövőre és a szépre gondolunk.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasaztok!

Én is szeretem a disznóvágást.Bár gyerek koromban még nem annyira mert mindíg azokat a teendőket bízták rám amit nem szerettem volna.Demostmár én vagyok a főnők és sokat hülyülünk közbe a haverokkal.És tök jó amikor dicsérik a hurka kolbász ízét amit én csináltam.De én a hagymásvért nem szeretem és a véres hurkát sem.
Az én férjem legtöbb hétvégén dolgozik muszáj jön a mikulás karácsony kell a pénz.A gatyánk ráment az autójavításra.
Csucsu biztos hamar sikerülni fog egy szép és egészséges baba.Aki elfeledtetti veled a most történt rosszat.Hidd el nekem a tapasztalat beszél belőlem.

kunkli
kunkli
 
 


Hello! Csilla vagy Britta !


Azt szeretném töletek megkérdezni hogy hogy lehet képet fölrakni.Mert nem megy nekem. :oops:

kunkli
kunkli
 
 


sziasztok!

Kunkli! itt alul ahova irod a levelet találsz egy olyat feliratot h melléklet feltöltése gondolom ezt megtaláltad akkor kidob egy lehetöséget arra tallozhass a képeid között utána már csak kiválasztod rákkatintatsz majd feltöltés..és kész.. remélem nem lettem tul zavaros..

Csucsu!

tudod mondtam msnen is h nagyon sajnálom, de hidd el nemsokára boldogan fogod ujságolni h jön csucsu kisöccse..

Britta!örülök h meggyogyultatok!


csajok én a disznovágásbol azt szerettem h olyankor összegyült a család zöme jokat hülyéskedtünk, igaz a hurka kolbász készitést kevésbé csiptem..de azért jo volt..csak maga a szegény joszág meggyilkolászása amt nem szeretek..semmilyen állatot nem tudnék bántani sem nem hogy még...ki se mondom.. :cry:

nálunk is zajlik az élet, de igyekszem olvasgatni is titeket!
pusz mkinek

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok.
Azért durva holnap már november lesz. Nem szeretem ezt az időszakot valahogy én már ilyenkor is várom a nyarat.
Viszont ez most jó, hogy hosszú hétvége következik.
Kicsit nyugisabb lesz ez a 4nap.
Remélem az idő is jó lesz mert jó lenne nagyokat sétálni vagy kirándulni.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!


Köszi Csilla én is így csináltam de azt írja ki hogy hiba történt.Az este rájöttem hogy nagy a kép méret csak nem tudom kissebbre venni majd ha lesz rá időm megint próbálkozom vele.
Csajok nálunk tegnap szuper jó idő volt ebéd után sétáltunk is egy nagyot de ma már esik az eső de hideg nincs. Kép

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Nekem sem sikerült képet felraknom még ide sose.Pedig már le is kicsinyitettem a képet de akkor is hibát írt ki. Én feladtam mert csak idegesit a dolog.
De azért te ne add fel :)

Itt is esett az eső délelőtt de mostanra igazi őszi idő van. Szürkeség de legalább az eső nem esik.
Lassan jön haza a férjem megyünk vásárolni mert kong a hűtőnk.
Viszont ma már rajta lesz a fizu a kártyánkon. Legalábbis remélem :)
Mindenkinek jó pihenést a hosszú hétvégén.

Kép
csucsu05
 
 


Hello!


Megnyugottam, én már azt hittem hogy én vagyok ügyetlen.Nem vagyok egy feladós fajta,de már engem is kezd felidegesíteni hogy nem sikerül. Kép

Jó vársárlást nektek!
És persze kellemes pihit nektek is! Kép

kunkli
kunkli
 
 


próba Kép


SIKERÜLT!!!

kunkli
kunkli
 
 


Sziasztok!

Nem baj ha teszek föl pár Képet !?De élvezem hogy végre sikerült! Kép
A lányom mint mazsorett Kép
A zöld szoknyás törpe Ő
Kép Kép
Kép Kép Kép Kép
Bocsi hogy ilyen sok lett!!!!

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: de jók a képek. Dehogy lett sok. Tegyél fel még többet jó nézni. Én még mindig nem tudok képet felrakni de fel is adtam. Inkább nézem a tiédet :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!


Köszi Csucsu.De te se add fel sikerülni fog neked is!! Hiszen hogy fogod nekünk megmutatni a pocakos képeidet ,uh képeket és a megszületett kisbabát mert biztos nem sokára lesz megint két csíkos teszted!!!És persze ne feledkezünk meg a kiscsajról sem akit már most mutogathatsz hogy milyen szép és aranyos. Kép
A kedvenc játéka van nála és a kedvenc ruhája van rajta.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli!

Nagyon jók a képek, kérünk még. :D Gyönyörűek a gyerekeid egytől egyig.

Csucsu!

Remélem, jól vagytok. Te is tegyél fel képeket.

Csilla!

Mit is írjak neked? Talán azt, hogy pihizz ebben a pár napban sokat.


Pussz!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszi Britta.De nehogymár csak az én kölkeimet keljen nézegetni ebben a topikban. :D Tegyél föl te is magatokról!!

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli!

Tennék én, de jelenleg nincsenek friss képeink. Ha lesz, akkor teszek.

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Britta nem baj hogy régebbiek!! Kép


Csucsu kipihented magad?Ma mész ugye a dokihoz?Amúgy hogy érzed magad?

Csilla ti hogy vagytok kipihiztétek ti is magatokat?

kunkli
kunkli
 
 


Sziasztok.
Kunkli: Kipihentem magam jól vagyok. Nem kell mennem dokihoz csak telefonon beszélünk ha műteni kell csak akkor megyek be a rendelőbe a részleteket megbeszélni. Remélem erre nem lesz szükség.
Hétvégén volt két vevő jelölt remélem valaki már megveszi a házat. Persze nem könnyű tudom mert ugye nagy a kinálat és kevés az emberek pénze. De remélem azért valami kis szerencsénk is lesz és már végre lezárhatjuk ezt a szakaszt az életünknek.

Csajok ti pihentetek?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsu telefonon miből következtet arra hogy kell e műteni? Kép

kunkli
kunkli
 
 


Csucsu!

Remélem, nem lesz műtét. Nagyon szorítok érted.

Kunkli!

Rendben, teszek fel régebbieket.


Csilla!

Rég beszéltünk. Jól vagytok?


Mi túléltük a disznóvágást. Igaz, hogy anyumék is ott voltak segíteni, és nekem kevés feladatom volt, de így is nagyon elfáradtam. Már hozzászoktam, hogy napközben többször is ledőlök pihizni, és szombaton nem illett volna ezt tennem.

Sziasztok!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Hello

Mit mondott a doki Csucsu?


Nekem a fogdokihoz van időpontom féltízre van egy lyukas fogam azt tömetem be.Utálok fogdokihoz járni.És félek is pedig tudom nincs mitől. Kép

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Telefonon csak a leleteim eredményét mondta el. De jó hír, hogy jó lett minden leletem.
Az Uh-vizsgálaton multkor már megnézett mindent és nem látott semmi elváltozást aztán rákszűrést csinált meg még valamit amit sajna nem tudok mi de a lényeg, hogy minden ok.

Képzeljétek: Végre 2hónap után eljutok ma fodrászhoz :)
Mert beteg voltam nem tudtam menni ugye mert a fojtógató köhögés kicsit kellemetlen. Aztán vagy nőgyógyászhoz mentünk szóval mindig volt valami. Na de most eljutok végre már alig várom. Úgy levan nőve a hajam még sose volt ilyen. Most festetek és vágatok. Apró örömök de nekem ez is boldogság :)

Britta: Akkor pihenj amikor úgy érzed jól esik. Nem érdekes , hogy mi illik mi nem. Azért egy disznóőlés nem egy kismamának való. Természetes ha elfáradtál.

Kép
csucsu05
 
 


Kép


Így már értem Csucsu.Jó hogy minden rendben.Én nem járok fodrászhoz egész életemben voltam 5-6szor.Mindíg én festem a hajam és hosszú így csak a végét anyám levágja hogy ne legyen szálkás.Amikor fodrásznál voltam sosem úgy csinálták meg a hajam ahogy kértem.Szörnyű lett.

Néztétek este a pókerarcot nekem tetszet.

kunkli
kunkli
 
 


Sziasztok!

Csucsu!

Örülök, hogy jók a leleteid.

Azért pihizek sokat ám. De aznap(disznóvágáskor) nagyon kellemetlenül éreztem volna magam. Már frissebb vagyok. Én is rég voltam fodrásznál. Mondtam is páromnak, meg kéne valamennyire növeszteni, akkor nem lenne ilyen gondom, mikor érek oda, hogy levágassam. Én nem néztem a pókerarcot, mert nem érdekelt.

Pá!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Kunkli: Én fél szemmel néztem csak mert közben a lányom éppen lovagolt rajtam de amit láttam belőle az jó volt. Én inkább vetélkedőket nézek mint a hiradót mert abban mindig van valami ami felidegesit.
vagy áremelés vagy valamelyik politikus próbálja magát fényezni.
És én már úgy vagyok szeretem csak a jó híreket meghallani.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Ez nálunk is hasonló képen szokott történni ha valamit megakarok nézni álltalában nem hallom.De megtanultam a szófoszlányokból kirakni a szavakat és így nagyjából értem.Mert vili hogy mindíg akkor jut eszükbe valami.A hiradóban engem az emberi felelőtlenség miatti balesetek idegesítenek föl.Bár tudom én sem vagyok tökéletes.Csak olyan szörnyű dolgok történnek.A vetélkedőket azért is szeretem nézni hátha ragad rám valami közben és nem csak a szottos kuki amit a fiam eszik.
Csucsu mi van a házvevőkke?És anyossékkkal mi a helyzet?

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Annyi vevő járt már itt, hogy komolyan kezdem unni. De sajna az embereknek nincs ennyi kp-jük. szóval ez nehéz döntés megértem én. Na meg sokan úgy vannak, hogy el kell adni a házukat vagy lakásukat, hogy vehessenek másikat. Szóval mindenhez szerencse kell. Ha kifogunk egy olyan vevőt aki pont eladja vagy eladta akkor jó. Mert bárki járt itt mindenkinek nagyon tetszik a ház. És a nők odavannak érte. Nagy a konyha és az étkezőnk ami egyben van. Még nászajándékba de kaptunk a férjem gyerekkori barátjától egy álomszép konyhabútort. Az anyagot kellet kifizetni a munkadíjat nem. Ő tervezte U -alakú gyönyörű. ha venni kellet volna 1Millió biztos lett volna. Na de a vevők ezt nem tudják, hogy ajándék volt és hát mikor meglátják csak ámulnak milyen szép a konyha. Azért fáj is a szivem érte mert nem valószínű mégegyszer ilyen álomkonyhám lesz.
De az élet ilyen.
Az anyósékkal nincs semmi azóta 3-4hete nem is láttuk őket. Igaz mi kivagyunk tiltva tőllük tehát nem mehetünk. Szóval az unokájuk sem érdekli őket. szegény gyerek ha jövünk haza pl a sétából akkor mindig akarna átmenni. Ilyenkor sirás jön mert én úgye oda nem mehetek. Most egyedül hogy menjen az a gyerek ?
De kezdem megszokni ezt a helyzetet. Ha elköltözünk szerintem nem is fogja őket megismerni. Hisz ha nem látja akkor egy idő után szerintem elfelejti. Pláne , hogy most kezd beszélni. Na mindegy remélem az égiek segítenek nekünk és hamarosan elköltözhetünk innen mert így iszonyú itt lakni. A férjem nagyon pozítiv és hiszi, hogy hamarosan költözhetünk. Ő azt mondta nem mondja meg hova költözünk mert hallani sem akar róluk. Ő olyan , hogy sokáig tűr de utána robban. És most lett elege a szüleiből. Pedig nem uszitom sőt mondom neki menjen át a SZabinával hozzájuk. De ő hallani sem akar róla. Persze Anyósék biztos azt mondják én tiltóm őket de az én lelkem tiszta.
Na jó hosszú voltam bocsika :(

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!

örülök h hiányoltok.

nálunk is sok mimden összejött, betegség, bölcsi gondok,melokeresés stb..részletesen irok majd erröl is este..

puszi mkinek

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Kép

Csucsu vannak idők amikor minden rossz összejön de aztán minden jó összefog jönni.És akkor lesz baba újház és minden amit szeretnétek. :wink: És nem voltál hosszú!De megpróbáltad már újra a kép feltöltést? ha nekem sikerült neked is fog!Jó lett a frizurád vagy csak a szokás fazont csináltatál?

Britta neked is várom a képeidet!

Csilla jó hogy írtál új munkát keresel?várom a részleteket!!

Kép Kép

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Imádnivaló a képek amiket felraksz.
A hajamban semmi új nincs csak festve lett és a végéből vágva. Valahogy a férjem nem engedi levágni sose. Pedig én egy rövid fazont kipróbálnék de hát férfiből van és nem engedi. Multkor 10cm engedett de utána meg is bánta.
Tegnap én is voltam fogorvosnál. Éjjel nem aludtam úgy fájt. Na kiderült gyökérkezelni kell és gennyesen volt begyulladva.
Na most túl vagyok rajta pénteken megyek vissza fertőtlenitésre aztán majd valamikor jövő héten betömi.
Kunkli te már túl vagy rajta?
Amúgy én inkább nőgyógyászhoz megyek mint fogorvoshoz.


Csilla: Mesélj már találtál valami munkát? Nem könnyű az biztos. Kicsi fiad jól van már? Msn-en sem beszéltünk na persze gondolom van más feladatod helyette.

Jajj képzeljétek tegnap a lányom kint a kertben játszott és meglátta a kapunkból amint a Nagymamája kint a kertben kertészkedik. El kezdett örjöngeni át kellet őt kisérni. Na ott volt 2órát aztán az férjem ment érte. Nem hiszitek el de 4hét után adtak neki 2db gumicukrot.
Szóval egyszerűen kitettek magukért.
Azt tudni kell az Apósom minden hónapban egy kamionossal hozat Hollandiából 30-40ezer Ft-ért csokit, cukrot. Az unokáknak. Persze a lányomnak ebből soha nem jutott. Erre most két darab( nem csomag) gumicukor volt a kis kezecskéjében. Ez csak azért bánt mert a spájzukban mindig rogyadásig van édességgel. Na de már hozzá szoktam. Nem is kell, hogy csokit egyen úgyse jó a fogaknak. De annak örülök, hogy a lányom egy kis tündér. agyon csókolgatta állitólag a papát és a MAmát mikor jött hazaés messziről is küldte nekik a puszikat. A gyerekeknél nincs tisztább az biztos.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok csajok!Lauranak hivnak 29 eves vagyok van egy 5 honapos es egy 3.5 eves fiam vajdasagban elek bacstopolyan
lauracska
 
 


Kép

Csucsu én mind a kettőt egyformán utálom a fogdokit is és a nőgyógyit is.Szerencsére az enyémet csak betömték és kész.Bár azt mondta a dokinéni hogy elég csúnya előfordulhat hogy fájni fog akkor mennyek visssza és nekem is kigyökérkezelik.
Az anyósodat csak emlegetni kellett rögtön feltünt.
Az én férjem is szereti a megszokott hajamat 2-3évvel ezelőtt szőkére volt festve egy évig fűztem az agyát hogy vörös legyen mostár azt mondja így jobban is tetszik neki.

Szia Laura örölök hogy írtál dratula a gyerekekhez!!Hogy hívják őket?A nagyfiú ovis vagy ott nem szokás 3 évesen ovit kezdeni?És írj még magatokról!!!Tölthetsz fel képeket is!!!

kunkli
kunkli
 
 


A nagy fiam Boris a kicsi Bojan nem birok kepet feltolteni nem tudom miert
lauracska
 
 


Sziasztok!

Laura ilyen szűk szavu vagy?Nyugottan írhatsz regényeket is. :D
Jó nevük van a fiuknak.Milyen a nagyfiú játszik a kicsivel már amennyit ilyen korban lehet?Bojan szopcsizik még?Képet pedig nekem is most sikerült feltöltenem.Nálam a gubanc a kép méretével volt.Rá kellett jönnöm hogy kell lekicsinyíteni mert nem vagyok egy számítógép zseni.

Csucsu mi van veled olyan ritkán írsz?

kunkli
kunkli
 
 


Laura!

Üdv köztünk.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok. Kunkli: Semmi hír nincs csak itthoni munkám volt sok. Vasaltam meg takaritottam. Na meg a férjem itthon volt pénteken és ilyenkor a gépet lefoglalja. Mondjuk igazoltan használja a gépet házakat nézi majd milyet vegyünk. Jajj már olyan szépet néztünk ki csak fentről valaki küldhetne már egy komoly vevőt.
Szombaton reggel jött egy vevő jelelölt. Aztán 10kor mentünk vendégségbe egész nap ott voltunk. Egy régi kolléganőmnél aki utána barátnőm lett. Nem az én korosztályom mert 53éves de komolyan mondom benne még soha sem csalódtam. Igaz nem is néz ki annyinak és a férjét is imádjuk. A tomi is jól elvan velük. Én annyit nevettem , hogy délutánra már fájt a hasam. Kellet nekünk már mert a sok rossz után ez gyógyszeres kezelés volt :)
Ma pedig délelött főzés meg séta. Most meg ha kinézek az abalakon akkor fehér minden. Szakad a hó :) Már vagy 2órája folyamatosan esik. Olyan karácsonyi hangulatunk is lett . Remélem fehér lesz a karácsony.
Nálatok is esik?

Csilla: Mi van veled?

Laurácska: szia. Gratulálok a két gyerköchöz. Tessék többet írni magatokról mert mi nem vagyunk szótlanok és imádjuk a másikat is olvasni :) Nálatok milyen idő van?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Komolyan mondom besárgultam az irigységtől :evil: hogy nálatok esik a hó.Krisz azt mondta menjük akkor hozzátok.Szóval nálunk nem esik és nem is néz ki úgy hogy fog.
Örülök hogy jól érezted magad már azt hittem valami bajod van.

kunkli
kunkli
 
 


Sziasztok!

Esik a hÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép Kép

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Na a végén nálatok is esett a hó? Jók a képek.
Sajnos az a baj, hogy nemigen marad meg. És a locs pocsot meg utálom.


Britta: Jól vagy? A havazás nem visel meg téged?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Én is levelező barátnőket keresek. ;)

Nálunk is esett a hó ma és ez nagyon nagy öröm volt nekem is és a kisfiamnak is! Ki is mentünk hógolyózni. :D Kár, hogy hamar elolvadt! :( Bár, azt írták, hogy egész héten megmarad a tél! Remélem, hogy még esik sok, és akkor a tavaly kapott szánkót is elővehetjük majd!! ;)

T.Susie

Kép
t.susie
 
 


Sziasztok!

Reggelre el is olvadt! :(

Susie örülök hogy ránk találtál!Szóval te is szereted a havat én imádom.Mi most akarunk szánkót venni mert tavaly tönkrement.Jól bírta még Szabinak vettük amikor születet.Dratula a nagyfiuhoz tesó nem lesz?És tényleg félkettőkor írtál nem alszol északa? :shock:

kunkli
kunkli
 
 


Susie: üdv itt köztünk.
Mi meg tavaly nem is vettünk szánkót mert azt mondtuk majd akkor veszünk ha edik a hó. na nem esett igy szánkók sincs. De ha idén lesz hó akkor megyünk és veszünk. A tegnapi havazásban nemigen lehetett volna még szánkózni. Legalábbis nálunk.
Susie: Irj magadról valamit na meg a kicsiről. Miylen gyerek stb...

Képzeljétek mi szombaton már vettünk ajándékot is a kicsinek. Vettünk egy plüss hintalovat. A ló a kedvenc állata és ha leülök akkor rögtön ráűl a lábamra és kiabál, hogy gyia
Biztos fog neki örülni.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsu!
Mikulásra vagy karácsonyra vagy csak úgy vettétek?
Mi a szülinapjára vettünk hintalovat.
Kép
Kép

Ma pedig ezt a két játékot az egyiket mikulásra a másikat karácsonyra még nem döntöttük el hogy mélyk mélyk.
Kép

a nagyok twistert és gazdálkodj okosant kértek azt is megakarom venni amíg van a boltokban.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Mi karácsonyra vettük. De a Szabinának dec20-án van a szülinapja igy arra is vettünk már egy babát ami 5funkciós. Sír, meg nevet és mondja mama, papa. Az 5-diket nem tudom mi.
Azt kapja a szülinapjára. Mi is igyekszünk már gondolni az ünnepekre mert igy talán egyszerübb, hogy hamarabb elkezdünk vásárolni. Amúgy mi is ilyen hintalovat vettünk csak fehér és barna a sörénye. Szerintem imádni fogja a lányom.
Meg szeretnénk venni neki játék vasalót mert mindig vasal amikor én is de nem vasalóval hanem egy gyurmakinyomóval.
A keresztszüleitől pedig a Jézuska konyhaszettet hoz mert főz is mindig velem igy annak is fog örülni.
A legnagyobb gond a karácsonyi meglepetés terén a férjem.
Már szinte mindent vettem neki mióta ismerjük egymást. És nem igazán szeretek pizsamát venni vagy zoknit ami amúgy is kell.
Szóval ő a legnagyobb rejtély nekem most.

Ti hogy álltok?

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: