Új privát üzeneted érkezett!

Kriszta
KösziKép

O.

avocado
 
 


Kriszti!

Naná, hogy bőgni fogsz, hisz imádod a picit!
Én is úgy éreztem, hogy "belehalok" ha el kell szakadnom tőle, de már megszoktam. Na nem azt mondom, hogy nem hiányzik pedig 11. 30-ra megyek érte minden nap.
A hely szép, csak nyáron nagyon zsúfolt,(a nyaralóktól) télen pedig nem kívánkozom ki.

Orsi!

Most is úgy jártam, mint mindig, ha a képeitek nézem. A lányom megjelenik: "hú odanézz babák! De helyesek! Pici babucikák!....." Szóval nem mintha nekem nem lenne jó sokáig gyönyörködnöm bennük, de ilyenkor teljes a leállás.

Andi!

Nem tudom eldönteni, hogy tüske van még benned,vagy csak a pindurka mutatványa foglal le ennyire?
Ja! Most látom nem csak nekem tűnt fel, hogy nagyon el vagy bújva!

Rossz hír! Apa mégse megy dolgozni, mert holnap de. a szájsebészeten van jelenése!
Tehát a nap többi részében is akadozva leszek, holnap de. pedig viszem a kínpadra!
( Tipikus férfi, "ha a körme letörik abba is képes belehalni"!)

E.
eve
 
 


Orsi!
Bocs! A lényeg lemaradt!
Gyönyörűek vagytok!

E.
eve
 
 

 
 

Eve
KösziKép
Tipikus férfiKépKép

O.

avocado
 
 


Krisz,
most találtam egy oldalt, ahol azt írják, hogy ilyen gyomorgörcs előfordulhat vérszegénység esetén. Lehet, hogy az lesz a megoldás, hogy ha megjön elkezdem szedni a vasat. (ugyebár eléggé vérezni szoktamKép)
Nekem nem fáztak meg a rágókától a gyerekeimKép Lassan nekem is elő kéne bányásznomKép Már vannak gyanús jelek..

Andi,
légyszí ne bújkálj!!Kép Lassan indulnom kell, és még nem is beszéltem veled..

Bea,
ti nem tápszereztek? Vagy rosszul emléxem?Kép Az este nálunk is ilyen.

Eve,
lehet, hogy titkon csak vágyik arra a kistesóra??

Meli, Kika, Hugi, Ramcsi,
hol vagytok???

Nem is írtam: az én áldott jó férjem hajnali 2-kor ment el nekem No-spáért (ház előtt van a patika, de persze az sem használt) úgy, hogy ő hajnali 5-kor szokott kelni...

Pusz,
H.
nalika
 
 


Nem bújkálok, csak apa hazért és ettünk meg beszégettünk.
Kialakitottuk a kisasszony kuckóját stb.Kép
Itt vagyok, csak ezt elküldöm, hogy lássatok.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Eve!

Szegény apa! Kép Találhatott volna jobb progit is szegény.Kép Enyém apa is ilyen.

Ti is szép helyen laktok. A Velencei tavon bizony voltam néhány vidék bajnokságon még kajakos koromban.Kép
Mi nyáron nyaralóban lakunk és imádom, hogy sok az ember, megállnak beszégetni és egész nap nem is tudok semmi hasznosat csinálni. Csak a bográcsban főzőcskézni Kép De ugye az megy beszélgetve is.Kép Azt nagggggyon szeretek. Szeretem megismerni az embereket beszégetni... stb.

Hajni!

Remélem nincs semmi komoly bajod! Ügyi legyél.

Krisz!
Nálunk sem volt baj a rágókától, bár Anna minden mást megrág csak azt nem. Kép Pedig 5 db van belőle. Kaptuk Kép

Orsi!
Szépek vagytok.Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kép
nalika
 
 


Megyek etetni, aztán oktatás. Este jövökKép

H.
nalika
 
 


Igen, csak skótoskodomKép

Gyorsan visszaolvastam.Kép

AndiKép
Hát én is előkotornám a helyedben azt a járókát!Kép

NalikaKép
FérjedKép Rendes pasi!Kép

KikaKép
BOLDOG SZÜLINAPOT!!!Kép

Itt is rettenetesen hülye szél fúj, de egy fél órára ki kell mennünk mindenképp, mert tegnap az eső miatt nem volt séta, meg a párom le akar menni az anyjáékhoz. Adjatok légyszi egy igazolást a távollétre és akkor nem kell mennem, semmi kedvem anyósozniKép Ha meglátom már akkor áll a szőr a hátamon, pedig próbál jópofizni, de tudom, hogy mi van a felszin alatt és sajna sose lehet tudni mikor robban a "bomba"Kép

Réka ma olyan hangerővel kiabál, hogy nem lehet se rádiót hallgatni, se tv-t nézni, mert egyszerűen túlkiabálja!KépKépKép Ilyenkor mindig eszembe jut amit a gyerekorvos mondott: "Jó anyós lesz belőle"Kép Csak ne olyan, mint az enyém, mert akkor agyoncsapom!Kép

Fáj mindenem kiganéztam az egész lakást, apa volt addig a bébifelelős, jókat nevettem rajtuk, aranyosak voltak együttKép Leányzó rákattant a függönyön lévő virágra és majdnem lecincálta a karnissal együttKép

EveKép
Nem lehetett könnyű a "beszoktatás" az oviba. Még jó, hogy nekünk ez messze van, előre rettegek tőle. Az első időben szerintem a melóban nem sok hasznomat fogják venni, mert az agyam az bizti ott fog járniKép
Apát meg tessék elzavarni a gép elől!!!Kép

OrsiKép
Megyek meglesem a képeket!Kép

RamiKép
Hova lettél?

Puszi:
Meli
Bnm
 


Sziasztok!

Hát a nagy bevásárlásból az lett, hogy a tőlünk 5 percre lévő DM-ben vettünk új itatócsőrt, és tárolódobozt a bébikajáknak.

Apa már el is húzott dolgozni, Kukac az erkélyen mormol. Apa jól elaltatta délbe a gyereket, csak aztán ő horkolt jobban Kép

Egyébként semmi extra, frontos vagyok Kép

Hajni! Az epédtől is fájhat a "gyomrod" ill. érezheted ott is. A hátad is fáj ilyenkor? Én nospa+algopiryn, vagy ha napközben érzem, hogy kezd fájni akkor colagol csepp. De az igazán csak akkor hat, ha előtte veszem be. Egyébként leginkább az idő használ Kép No meg a diéta olyankor 1-2 napig nagyon szigorúan. Azért remélem neked nem ez a gond, illetve hogy nincs is nagy gond Kép

Eve de szép hosszút írtál Kép Szeretek olvasni, még, még, még!

Krisz a rágókához nem tudok hozzászólni , kukac szabotálja őket. Minden mást megrág, de a rágókát még véletlenül se Kép

Ma se ette meg a sütőtököt ez a kölyök, bezzeg az alma-krumpli az ment. Kis piszok. Ti főzitek v. sütitek a sütőtököt?

Pusz mindenkinek
Hugi
Amatőr
 


Andi
KösziKép

Nalika
Édesek együtt a gyerkőcök!Kép
Jó tanfolyást!Kép

Meli
Sziaaa!Kép

Hugi
Az alma-krumplit is Te csinálod, ugye?

O.

avocado
 
 


Megyünk enni, nem sokára tényleg itt vagyok!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Nali,
Jó tanfolyamot, majd számolj be a mai fejleményekről!

Hugi,
Sütőtök: pont tegnap beszélgettünk, hogy de jó lassan majd a gyümi után Anna is eheti, én mondjuk nagyon utálom, de ez mind1. Erre megosztottam a nálunk tartozkódó, de azóta otthonába visszatérő anyósomatKép és anyámat. Az egyik szerint főzni kell a másik szerint sütni, úgyhogy én nem tudok pontosan választ adni erre.

Mi ez a lazaság vásárlás ügyben????Kép

Eve,
Örülök, hogy köztünk vagyKép Szép helyen laktok, ismerem jól a környéket. Arra, nyáron elég sokat felbukkanunk Kép
Lemaradtam, hol nézhetem meg Orsit?

Andi,
A kert sütéseket én is nagyon bírom, jó kis grill illatok, hmmmm.
Ebben a vacak hidegben nehéz belegondolni, hogy pikk pakk 5 hónap és újra itt a nyárKép

Anna ma de. hiszti manóval talizottKép most pedig szunyálKép Nálatok is kevesebbet esznek a manók az idő miatt????

Ja vigyázzatok, most beszéltem a doki barátnémmal és bár hivatalosan még nincs influ járvány, de nagyon sok a felsőlégútis beteg gyerek és most a magas lázzal járó és köhögős vírus van.

Rágókánk úgyan nekünk is van, de egyenlőre csak a férjem rághatnáKép mert neki jön a bölcsesség fogaKép
Kika
kika
 
 


Andi ti ma folyton főztök-esztek Kép

Orsi az alma-krumplit is én csinálom, nálunk üveges kaja csak végszükségre van.

Hugi
Amatőr
 


Orsi most néztem meg a nagyfiút, olyan nagyon szép!!! Kép

Hugi
Amatőr
 


Mi ma alma-banán pürét ettünk, kanalaztam jó gyorsan, aztán a 4. kanálnál bealakított a leányzó és az orrában kötött ki, na jött az üvöltés, onnantól kezdve csapkodta a kanalatKép

Rágóka: megfogja, megnyalja, eldobjaKép

KikaKép
JárványKép előre rettegek tőle, sok a gyerek a családban.

OrsiKép
Nagyon édi Gergő, ahogy a rácsok között kukucskál kifeleKép
Szeret hason lenni??? Réka max. 1-2 percig van el, de közben nyög mint egy öregember, meg akar fordulni, de nem jön össze neki és akkor jön a hiszti.

Pusz:
Meli
Bnm
 


HugiKép
Ti legalább eljutottatok valahova, mi autó nélkül vagyunk, úgyhogy "moccanni" sem tudunkKép
Úgyhogy most irigykedek egy kicsitKép

Pusz:
Meli
Bnm
 


Andi !

Merre van a nyaralótok?
Nagyon izgi télen itt nyáron ott.


Hajni!

Tündériek a gyerkőcök!
Sok sikert a tanfolyamon!

Meli!

Nem leszel a hasznukra, de neked jobb lesz, mert ha 1-2 percre is de elterelik a figyelmedet.

Kika!

De jó, hogy jártok erre, akkor már csak pár hónap és akár találkozhatunk is!
Orsiról még nem tettem fel képet, de mindjárt keresek.
Egyébként kár, hogy nincs gépünk, mert most aludt el de nem akárhol, hanem egy hatalmas műanyag kincsesládikóban!

E.
eve
 
 


Eve!

Nekünk itt Szegeden a Tiszaparton van.
Lakástól 5 perc.
CSak a kiköltözés beköltözés nem volna. Pedig csak a ruhákat kell vinni semmi mást.Minden van ott is, hisz mi márciustól október bégéig kinnt lakunk.
Ilyenkor csak az iroda marad a lakásban.


Meli: szegény gyerek ha még az orrán is jött Kép
Nem modták, hogy a szájába kell tenni a kaját Kép Most nem az ő rovására irtam. Kép

Anna nagyon nyűgi elveszett a kaki. Apa most maszirozza.
Virus: itt is tombol sajna.
Na megyek kakit keresni.
Remélem gyorsan előkerül, mert Anna nagyon kinlódik.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hát lehet, hogy csak este leszek 8 körül, mert Anna üvölt, fáj a hasa, kaki sehol nincs. De este jövök már végre.

Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Sajnálom Annát.
Arany pici szíve, jaj még belegondolni is rossz.
Sajna vannak nekünk is ilyen emlékeink.
Főztél neki kamilla teát? Arról mondják, hogy édesen hajt, keserűen fog!
eve
 
 


Szegény Annácska Kép
Meg szegény szülei Kép
A kamillatea tényleg segít! Meg a cukros víz Kép

Hugi
Amatőr
 


Hugi, Meli
KösziKép

Andi
Nagyon sajnálom Annácskát, remélem azóta kakimanó arra járt!

PuszKép

Orsi

avocado
 
 


Most imádkoztuk ki. Hivtam egy szippantó autót Kép

Most megyünk fürödni, kajcsi és vagyok nem szabadultok!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Na anyósjárás megvolt. Egy kicsit sétáltunk előtte, de iszonyú hideg van kint!

AndiKép
Jajaj, nem úgy volt! Belenyúlt a kanálba és aztán az orrához rakta a kezét, így került a kaja a nózibaKép
Örülök, hogy előkerült a kakimanó! Remélem megdorgáltad rendesen, azért mert elcsavargott.

Egyébként meg mi ez a pangás???

Nalika tanfolyáson, az oké, Andi fürdet, de a többiek?? Eve fényképet keres Orsikáról.
Lujzika, Bea, Hugi, Kika, Rami, Orsi???
Skótné hiányol Benneteket!!!!

Pusz:
Meli
Bnm
 


Én most elvonulok a fürdőbe elmerülök egy kád forró vízbenKép

Fél 9h-kor fürcsizünk utána még benézek, addigra kerüljetek elő!!!!Kép

Meli
Bnm
 


Na van kakimanónk.
Bekáltunk a fürdés végén. Igy elmondhatom, hogy a szarban fürödtünk. Jobb lett volna tejbe vajbaKép

Anna játszik a kiságyban én meg megnézem, hogy mit termeltetek.
Gyerekek ma Megasztár van!
Na olvasóba megyek át.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi! Ilyen nálunk is volt egyszer, persze akkor is egyedül fürdettem, hirtelen azt se tudtam hogy most röhögjek, vagy a gyereket vegyem ki, vagy mit csináljak Kép

Megyek Megaszart nézni, tudom, ti csak hallgatjátok, de messze van a TV Kép

Pusz
Hugi
Amatőr
 


És drukkoljatok Szívós Győzőnek, apa cimborája Kép

Hugi
Amatőr
 


Oké Hugi megy a drukk!!!!!!

Küldjek egy kistv-t is?
Hát én sem tudtam hirtelen, hogy mit csináljak. Csak álltam balgán, mint egy hülye. Még jó, hogy épp a fürcsi végén voltunk, igy nem kellett újra kezdeni.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hugi,

Hajrá Győzi!Kép

Andi,
Akkor Titeket ma ez a kakamanó jól megtréfáltKép

Most lassan fürdés van, így nem leszek később még ha tudok benézek.

K
kika
 
 


Meli!

Már anyóst csinálsz a gyerekből? Rád szabaditom a Gyivit az tuti!
Már szidni fogják és még nem is volt boldog gyerekkora Kép

Hugi!

én melegitem a tököt, mert utálom. (Hipp) Kép
ennyi vásárlás lehet, hogy nekem is kijut holnap. Itt van a 100 ft-os bolt a szomszédban. Kép


Eve!

Mindent bevettem kaki ügyben és meg is lett azeredménye, mint olvashattad! Kép


Orsi!

Köszi, már meg van!

Hugi!

Én is sajnáltam magamat Kép Na persze a hercegnőt is. De egy kis lázmérő meg egy alapos torna segitett.

Meli!

anyósjárás: neked hány van , hogy járnak? Kép
Az enyém messze van és nem hogy nem járnak, de még jönni sem jön.Áldott jó asszony! Kép
Az orrban lévő kaját már nem magarázod ki nekem.
Anna sem azért maszatos, mert béna, hanem mert mindig összekenem! Kép


A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kika!

Ne röhögj, mert rátok szabaditom ezt a huncut manót! Úgyis épp fürödni mentek!Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Te Hugi!

Hát én mindenképp neki drukkoltam volna!!!!!!!
Őt nagyon birom!!!!!!!!!!!! mOst láttam, hogy kit is kell figyelni.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Na itt vagyok!
Nehogy azt mondjátok, hogy leléceltetek, mert padlót fogok rögtön!Kép

AndiKép
Hihi, szófogadó kakimanó!Kép Én biztattam erreKépKépKép

Meli
Bnm
 


AndiKép
Nem én csinálok belőle anyóst, hanem a gyerekdoki, őt tessék bántaniKép
Tényleg, Icát felhívtad?

Meli
Bnm
 


Andi!

Örülök, hogy a kakimanó hazatalált, de ne engedjétek sűrűn szabadságra!
Szóval találtam képeket az Orsiról, de béna vagyok és nem tudtam feltenni
Apa megigért, hogy ha megszabadúlt attól a fogától amelyik ki se jött(!). Szóval amelyiket holnap vésik ki neki, akkor majd + mutatja hogyan kell.
eve
 
 


Én itt vagyok!
Csak sms ment, mert nem akartam a munkahelyén zavarni. Meg mintha moist lennének a dokinál is.
Holnap most már személyesen is meegpróbálom.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Eve!

Nagyon sajnálom szegény apát! Kép
Általűában nincs szabin a manónk, mert napi kettő szokott lenni. Kép
Orsi már ágyban van? És szegény apa nagyon be van rezelve?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Te Meli!

Most olvasom, hogy Te mire biztatod az én manómat!Kép
Legközelebb a harmadik szomszédba küldöm a sütit!
Vagy rád szabaditok valami hasjárkálós manót. De nem a gyerkőcre, mert azzal nem tolnék ki. Te is velem tetted Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kép
Na végre, hogy előkerültetek!

AndiKép
3. szomszéd? Na ne!! Az nem hozná át, hanem megenné!!!!!!!Kép
Hasjárkálós manó jöhet szolid formában, mert most épp nyulasat játszok (bogyikKép)

Meli
Bnm
 


Andi!

Nem apa van berezelve hanem én!
Nagyon szeretem, de meg tudok őőrűűlni amikor szenved. Márpedig azt nagyon tud!
Orsi eddig netezett, de mondtam, most én jövök!!
Épen óvodássat játszok, gondolhatod ő az óvonéni!
eve
 
 


Meli!

nyulasat: ez teccik Kép Küldjem a mályvát. Én megittam, holnap szaladok!

Eve!

Tudod a férfiak már csak ilyenek. Szenvedősek. Az enyémet nem tudja hajazni. Közli, hogy lázas, majd meghal. Megmérjük és kiderül, hogy kihülőben van akkor közli, hogy már jobban is van. Kép
Tessék rendes óvodásnak lenni!!!!!!
Egy ovis ülhet a gép előtt? mit mondott az ovónéni? Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hugi!

BAj van! Most látom, hogy nekem az Eszternek is drukkolnom kell, mert öcsi meg azt patronálta!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


AndiKép
Nem fogod elhinni mit csinálok most fél 10h-kor!!!
Zserbót zabálok!!Kép A hülye marha és még csodálkozom, hogy úszógumik nőnek rajtam. Némelyik akkora, hogy már csak a kacsa hiányzik az elejéről, mint a gyerekúszóguminálKép Lehet, hogy nyárra már hápogni is fog??KépKépKép

EveKép
Akkor most be vagy fenyítve, ha Orsi az óvonéniKép
Nem kell a sarokba állnod rosszalkodás végett???Kép

Meli
Bnm
 


AndiKép
Elméletben már megszületett nálam is a mályvatea vásárlása, csak még gyakorlati síkra nem tudtam tenni a dolgot.
Te a többiek sztrájkolnak??
Vagy új topikot nyitottak??KépKépKép

Meli
Bnm
 


Éljen Meli!!!!!

Visszajött a humor végre! NAgyon tetszik!!!!!!!
De azért smucig vagy, hogy nekem és az ovodásnak nem küldesz, pedig itt rostokolunk a gép előtt!

Nem tudom Hajninak mennyire van tele a feje az okossággal.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Meli!

Gyakorlati sikra helyezed az szaladós lesz. Rám etetés közben szokott rám jönni. Olyankor legszivesebben levenném a cumit az üvegről és önteném a tejet a lányba.

Egyébként Te használtad már?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Na jól van, pont kettő darab van még!
Mondjátok szépen utánam: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ dobom a szátokbaKép

Most látom apa bemondta az unalmast, húzza a lóbőrtKép Hihi, akkor most szabad a pálya, maradhatok!

Meli
Bnm
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?