Új privát üzeneted érkezett!

Sajnos, nekünk se jó, mamik, mert akkor kezdődik a babaúszás, most derült ki. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Szombat? :oops: :roll:

KépKép
benó
 
 


hi! :D

akkor most nem lesz ez a buli?
ha ennyien nem, akkor gondolom másik hétvége...

Gabival beszéltem ma! járt már itt, de a regisztrációval adódott némi gixer. :roll:
ha lesz, kérdi, jöhet-e majd ő is bulizni :wink: vagyis jöhetnek-e :D megelőlegeztem, hogy igen 8)
ugye Begecsalád? :)

voltunk ma szemészeten, januárban kell legközelebb! :lol:

angel37
 
 


Helló :!: :!:

Na mi újság csajok :?: Nagyon sajnálom hogy nem tudunk menni :!: :!: :cry: :(
Domika most aludt el :!: Beszéltem a dokival és kértük az agyhártya gyulladás elleni oltást is így 2 szurit fog kapni majd 11-én :!: De legalább védet lesz ez ellen is :!: 2000 forint lesz most majd még kap még egy szurit 1éves kora után :!: Az 4000 forint lesz majd :!: :!: :!: :!: Amit lehet beadatok neki nem ha nem olyan vészes mint a rota elleni injekció :!: :!: :!: :shock: :D :wink: :P

Na majd később jövök még :!: :!: :!: :!: :!:
domi anyu
 
 

 
 

Hm, hm.....
buli.... :wink: :roll:
Akkor szemészeten minden rendben?
MIlyen oltás 2000 és 4? Mi a neve?
Gabinak örülök.
Gyest vagy gyedet, vagy mi jön most majd nekünk - intézitek? Segítséget kérek hozzá! Köszi. Puszi

KépKép
benó
 
 


ja, most már tuti, hogy nem vakult meg.
kancsal, gyengénlátó még lehet, de rreméljük nem. szemüveg is egy más tészta.

segítség:
http://www.magyarorszag.hu/allampolgar/ ... am20060213

én most megyek majd erre a betegápolási izéra, hétfőn jár le a tgyásom, hívnom kéne a drnő asszisztensét...

angel37
 
 


Sziasztok,
sajna a szombat nekünk nem jó, már beszerveztem a mamákat, hogy el tudjunk menni pár órára apával....ja persze csak vásárolni :wink:
sajnálom, hogy nem jó nektek. Viszont ezután már lehet, hogy hideg lesz kerti bulit tartani. Talizni jó lenne.

angyal,
mi az az ápolási? Gondolom ez emelt családi pótléknál jár, mi Gegére azt kapunk. de jó, hogy nincs semmi komoly baj Diókával :lol: :lol: :lol: :lol: harcos a kiscsaj + zabagép :lol:

benó,
én gyedre megyek az több pénz mint a gyes. Gyedet 2 évig kaphatsz utána kérheted a gyest, talán mi a srácok iskolakezdéséig, hacsak vmi változás nem áll be. De ha lehet igényelnünk olyat mint angyalék akkor +próbálom én is.
A gyerekorvost kérdezted meg a hozzátáplálásról? mi is megmutattuk már a fiuknak a barackot..tetszett nekik :lol:

na most rohanok
pussz
bege
 
 


gyerek hosszabb kórházi tartozkódása után jár 1 éves korig.
Ági szt azon van! (vagy nem :oops: ) páran ott intézgették ezt a fejős időkben, csak én mindig azt mondtam, hogy majd...

a linken amúgy erről egy nyekk se. :roll:

persze, gyed jobban fizet, mint a gyes! de nem egymással párhuzamos, te is így írod :wink:

ikrekkel amúgy nem jár mindegy máshogy? hosszabb idők, emelt összeg? :oops:

jöv. szerdán lesz oltás, majd akkor kérdem a hozzátáplást! :)

angel37
 
 


tegnap lefelejtettem: gyerekorvos vesz táppénzre ezzel a gyerekápolási izéval.

angel37
 
 


na, szerda du. óta csak én írtam? :?

hahó!!

angel37
 
 


Helló!!!!

Na most már nem csak te írsz!!!Bocs csak sok volt ez a hét!!!!!!!
Meg jönnek az Anyjáék ma!!!És takarítottam!!!!!!!!!!!!!
Mi ez a valami amiről beszéltek ez amikor a gyerek doki ír ki Én ezt igénybe vehetem hogy 1 hónapot volt Domika a kórházba!!!!!!
Érdemes ezt intéznem 1 hónap miatt :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Na puszi nektek majd jövök még!
domi anyu
 
 


hejó Domi anyu! :D

kb annyi tudok, amennyit leírtam már!
kérdezd a gyerekorvost v. az asszisztensét, ők tudják hogy megy! pontosan nem tudom, mi a kritériuma. :?

angel37
 
 


Háó!!!!

Csak az a kérdés hogy a doki elmondja-e :?: :?: 8) :?

Domikának jön a foga a szomszéd azt mondta,hogy lent a 2 első :!:
Én meg fent kenegettem neki,milyen jó Anya vagyok :!: :!: :!:
Mi :?: :!: :evil: :twisted: :shock: 8) :?
És hason alszik csak már 2 hete kb. :!: :!: :P :lol: :wink:
domi anyu
 
 


Lehet hogy 2 napig nem írok mert megjöttek a szülei Lacinak :!: :!: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :roll: :roll:

Benó: 2000 ft az agyhártya gyulladás elleni oltás most kap 1-et meg 1 éves kora után az meg 4000 ft lesz :!: :!:

Ági megkaptam a képeket Jasziról nagyon cuki :!: :P :P :P

Remélem mindenki jól van :!: :!: :lol: :P

Angel majd pénteken megkérdezem a dokit :!: :!:

Millió puszi nektek meg a bébi bogyóknak :!: :!: :P :P :wink: :wink:
domi anyu
 
 


Domi,
mindig az alsó kettő jön először :wink:

jó anyósózást-apósozást :roll: :wink:

angel37
 
 


Helló!
Mi sokat nyifnyaf mostanában, úgyhogy azért nem írtam. :x
Heni, kitartást anyósékhoz! :?
Fogacskákhoz meg én is ennyit értek, ne aggódj! :roll: :lol:
Én intéztem a gyedet tegnap (a munkahelyen kell, 180. naptól), kösz, Kata, a segítséget egyébként, meg kötöttem a CIB Banknál babakötvényt a skacoknak. Ezeket intéztem, és folyton rohanok, gondolom, ti is. Így se vettem pl. pelenkát, én meg erre mondom, hogy milyen anya vagyok???? :evil: :evil: :evil: Mindegy, van Tesco. :roll: :wink: 8) :lol: :lol:
D. mostanában csak bömbölve bír elaludni. Milyen ötletetek van? Miért csinálja ezt?
Most viszont vigyorogva alszik, a fene a kicsi pofácskáját. 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jaszit én is láttam, CUKORBORSÓ!!!! :P :P :P
De megmutatnám nektek ezt a visítva elalvó - alvás közben mosolygó dejeket! :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja, egyébként a hozzátáplálás kb. azt jelenti nálunk, hogy többet köpünk ki, mint amennyit beveszünk a szánkba, de anya kitartó..... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Minden nap egy kanál, lesz majd abból egy normál kajálás is egyszer.
Sztori:
Voltunk egy étteremben egy barát házaspárral és babájukkal, és ott előadtuk a 6-8-ig szokásos különszámunkat: D. visít teli torokból, K. visítva eszik, összepisilik magukat, K. összehányja anyát és a padlót. Szerencsére nem sokan voltak..... :roll: 8) :lol: :lol: :lol: :lol:
Na, pusziiiiii :P :P :P

KépKép
benó
 
 


Ma vagyunk 5 hónaposak! :D :D :D :D :D
Boldog 5. hónapon Begééknek is 5 napja, és Heniéknek 2 nap múlva! :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Boldog 5.hót K&D :D :D :D :D :D

hú, tényleg itt mindenki egyrakáson ünnepel! 8)
ha más nem, csapunk majd egy tuti 1.szülinapi bulit! 8)

Makilány majdnem a legöregebb, csak Kisjaszi vénebb! :wink:

étterem, bevállalós vagy! :lol:
még nem mernék, pedig jó lenne... :oops: babakocsizást is meggondolom, az is olyan műsorral jár :roll:

úszás milyen volt??

mi ez, hogy 180.naptól kell a gyedet intézni? help :shock: mihez képest?? :oops:
hú, a babakötvényt is kéne, itt vergődik a MÁK-os levél meg az adókártya :roll:

kengurut használ vki :?: asszem én nemsokára kipróbálom!

angel37
 
 


Hali!!!!!! :lol: :lol:
öRÜLÉS MINDENKI JOL VAN!!!
nyifike nálunk is van Beno mam ne aggodj,nekünk minden kaja közben igy van mikor egy orán át eszünk.Teljesen mindegy táp,tej,fagyasztott tej orditás van. :twisted:

Angel a gyed az ami ha magas volt a fizud,akkor is a legmagasabb összeget 100200,ft-ot kapsz a baba 2 éves koráig. a 181 naptol ugyan ugy igényelni kell ezt is,vagy munkába állni,én már kaptam felszolitást a munkahelyemtöl.De elbaszták,na mindegy!!!
Nekünk is müsor a babakocsi :oops:

Hencsi jo bulit :lol: :lol:

pusza
ágianya
 
 


Hejó! :D

iiigen, tudom, gyed fix összeg, hr-esünk már megírta egyszer.
csak azt nem tudtam basszus, hogy mindenképp igényelni kell :roll: miért, ha erre a betegápplásira megyek? :roll:
no mindegy, írtam a hr-esnek ma már megint, majd mondja, mi van!

neked hogy baszták el? :?

ááá, műsor a babakocsi, a hordozó, tuti a kenguru is az lesz :lol:
ma bébitornászóra tettem, műsor volt akkoris, ha épp nem lengett egyik figura sem, ú.hogy egyfolytában lökdöstem :wink: amúgy elnézelődőtt magában :shock: :lol:

a cici az egyetlen adu ász, bármi van 8) csak babakocsizás közben tán mégse :roll: le kéne már szokni vhogy erről :?

az éjszaka mindig egy rejtély :roll:
egyszer-egyszer már megtette, hogy estétől másnap f8-ig! :!: vmikor meg 1-2 körül és 4-5 körül is :roll: átlag egy, olyan 3-4 körül. semmi összefüggés az előző napi kajával, programmal, képtelenség kitalálni, mit hoz melyik éjszaka :oops:

angel37
 
 


csá!!!!

kiküldték a papirt igényeljem meg a gyedet,holott a tgyásom se járt még le mert én beksiben voltam 2 honapot Jaszival
hordozo is gáz nekünk
holnap megyünk a péterfibe
27-én pedig a szépfiuhoz.
tornán voltunk minden endben.
nekünk este fél kilenctől reggel fél 6-ig alszik,ő apa kakasa reggel,ő kelti.


pusz
ágianya
 
 


2 hónapot? miért csak annyit? :oops:

jó Péterfyzést! :roll:
ja, csaj egyik füle még mindig nem reagál arra a sz@rra! :roll: :wink:

hűha szépfiú? :lol:

milyen tornán voltatok??

f9-től f6-ig? rendes kölök ez a Kisjaszi! :D

most kb 9-es fekvéssel 3 körül volt mozgás: cuppogás, egy kis méltatlankodós duma, de mondom nem veszem ki, ha nem sír, és visszaalukált!! 7-ig! :D
lehet, hogy nem is kellett volna eddigse kivennem éjjel?? kíváncsi leszek ma! :?

Kép

Kép

angel37
 
 


Helló :!: :!:

Végre elmentek az Anyáék :!: :!: :lol: :P :wink:
Nagyon s..r volt a hétvégém,próbált szívatni de Én is :!: :twisted: 8)
Mondta az Anya hogy ne csodálkozzak ha Laci azt mondj hogy legyen vége :!: :!: De az nem baj hogy egész nap a kocsmába van a fia ,Én vagyok a hibás hogy elmegy :!: Nem a fia alkesz :!: Még Laci unja meg a dolgot :mrgreen: :shock: :lol: Nevetséges az egész mindenki Lacit védi Én meg szemét vagyok :!: Lemertem feküdni szombaton de.-t,kaptam hideget-meleget egyaránt az Anyától ja persze Laciék nem voltak itthon hanem elmentek egész napos focira :!: Már az Apja is ellenem van sikerült ellenem hangolnia az Anyának :!: :twisted: :roll: Gáz az egész úgy ahogy van :!: Szemét hajnali fél 3-kor felkelt mikor a Domi és neki kellet megetetni mert kikapta a kezemből :!: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: 8) 8) 8) De minek zaklatlak titeket az Én problémáimmal mikor mindenkinek megvan a saját baja :!: :!: :!: Majd később jövök :!: Puszi mindenkinek :!: :!: :!:
domi anyu
 
 


Ó, helló, le vagyok maradva az olvasással.
Nekünk is műsor minden, fürdés, séta, kaja stb., ráadásul jövő hét szombaton esküvőre :!: :!: megyünk! :shock: :shock:
Na, nyifnyaf, majd next time
csókkkkkk

KépKép
benó
 
 


"egyszer-egyszer már megtette, hogy estétől másnap f8-ig! vmikor meg 1-2 körül és 4-5 körül is átlag egy, olyan 3-4 körül. semmi összefüggés az előző napi kajával, programmal, képtelenség kitalálni, mit hoz melyik éjszaka " = ez van nálunk is

KépKép
benó
 
 


Heni, tán ezért csinááátuk ezt a fórumot, h meghallgassuk ezt is, azt is. Szemeteeeeeek ezek! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Még nem fedeztem fel semmilyen rendszert a gyerekekben (mikor van nyafi stb.), mondjuk, magamban sem............. :roll: :roll: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


mostanában D mindig ülni akar

KépKép
benó
 
 


csá!!!!!!!!!!

Hencsi kitartás,hátha jobbra fordul!!!!!!!!De az a kurva kocsma!!!

Beno Angel
nálunk ha este nyolc után etetjük akkor hajnal 3-kor felkel. Tehát igyekszünk3/4 nyolckor elkezdeni az esti kajcsit és reggelig alszik!!!
Nálunk ez a forditott helyzet van!! :?
A napirend az sehogyse van.....hol de séta,hol du séta attol függ milyen fáradt,mert a saját ágyába tudja kipihenni magát.nem cihölöm le ha nyügös,soha nem keltettem fel ha már enni kellett volna stb.....
Valamikor csak beáll a dolog :P
Angel
nekünk se jo még a jobb fülike,ugy vagyok vele majd legközelebb.
a torna meg az amit ott is csináltak vele megnézte a gyogytornász mondta hogy továbbra sem kell itthon nyaggatni,és akkor adott a szépfiuhoz időpontot.Merthogy csak már beugro,és nem ott van az állando munkahelye.tán

Hüha Dávidka és az ülés!!!!!!Komolyan nyomja a csávó!!!!de klasszzzz!!!!!!! vagy nem????én nem tudom!!!

bege :shock:
pasik lefoglalnak???? :roll:

na pá
ágianya
 
 


ja és Diobabu milyen kis ügyeske!!!! :lol:
nekünk is van olyan kis könyvecskénk!!!
pusz
ágianya
 
 


Helló :!: :!:

Mi is próbálunk már ülni :!: Nekem a kenguru jött be a legjobban, a babakocsi nehéz és a nagy buszra felszállni vele nehéz hát még leszállni :!: :!: Nem igazán segítőkészek az emberek :!: :twisted: :twisted: Bár viszem a kocsiba is ha kell :!: :roll: :shock: 8) de nem szeretem :!: Nálunk a napirend:6-8 között elalszik reggel 5-6-ig kb. tápszer majd még alvás köv. kaja tejbepapi,majd alma,majd valami bébi kaja vagy rendes főt a levesből vagy táp majd 5-6-kór fürcsi majd tejbepapi vagy tejberizspép :!: :!: :!: Majd ha szerencsémvan 1-ből alvás :!: Én meg ilyenkor már mint 1 mosott rongy :!: :twisted: :roll: :shock: 8) És ha napközbe alszik csinálom az itthoni dolgomat a napi alvás kb.:egész nap 2-3 óra de van amikor kevesebb,de ezt úgy hogy minden kaja után kb. 1/2-1 óra vagy még ennyi sem :!: :roll: :wink: De nembaj mert ezt vállaltam :!: :!: :!:
domi anyu
 
 


Ja úgy kb. ez a napirendünk :!: Sétálni járunk mindennap a kisboltig meg vissza,és Anyuékhoz :!: Most már vagy 2 órája alszik :!: De ma nagyon hisztis volt :!: :!: :roll: És nagyon tévézik sajnos!!!!!!!

Remélem mindenki jól van :!: :!: Megyek majd még lehet hogy jövök :!: :!:
domi anyu
 
 


heö :D
A kenguru tényleg jó, ha 1 gyerekem lenne, én se mennék babkocsival. :P :P :P :P Ez komoly, néha viszem őket kenguruban, sőt, egyszer a D.-val ketten mentünk ződségeshez kenguruban, tök jó érzés volt (K. apával volt otthon). :D
Ma volt a védőnő, és mondta, h ne erőltessük az ülést. :wink: :roll: :?
Kaja: tápi + alma, banán, krumpli, őszib. - ezeket próbáltuk eddig, kis sikerrel.
Iszonyú sokat sírt este K. - vajon a foga??????????
Na, majd... utálok egy ujjal írni :twisted: :twisted: :twisted: (K.-val).
pussszz :D :D

KépKép
benó
 
 


Hali!!!!

Ügyesen irsz egy ujjal is!!! :D
küldtem motoros képet
hüha felkelt

puszi mindenkinek
ágianya
 
 


hi!

KisJaszi a vadmotoros :lol: :lol:
szépen nő ám! :wink:
na, hogyhogy fölkelt? mikor etettétek?

és nektek még ismétlik a fület? azt mondták fél éves korig elmegy, ha nem reagál - amúgy Diu nyilván nem süket -, csak hát ugye őt nem kéne úgy venni, mint "normi" félévest, utána küldik a Heim Pálba.
mondjuk engem is rengeteget hordtak hallásviszgálatra, 18évesen se hallottam soha semmit a hallásvizsgálaton, mikor kezet kellett emelni, hogy bal v. jobb fülben hallom a sípolást :lol: na és mégse vagyok én se süket :roll: :wink:

Benó,
nem tetszik nekik a hozzátáp? :roll:
lehet a foga, nézz be a szájába! :wink:

Domimama,
apa család :x
Domi jókat eszik már! :D


na tegnap kaptunk kengurut, ma kipróbálom óvatosan élesben, ha nem akad ki nagyon, holnap ebben viszem oltásra - hogy visszafelé tuti üvöltsön benne :roll: :wink:
ááá, babakocsival koszvadt bkv-ra, soha! :evil: a 7-es busz, 4-6-os villamos még egyedül is horror :evil:

halkan mondom: mintha alakulna némi napirendünk :) most napok óta éjjel is jókislány kb 9-től 6-7-ig húzza 8)

angel37
 
 


Helló :!: :!:

Nekünk nem tudom most mi van megint felkel mióta itt voltak
az Anyáék :!: :!: :!: Nem tudom mért van ez :!: :roll: :? :shock:
És pénteken kérek a dokitól vérvételhez papírt, mert nagyon
fehér a talpa és szerintem sápadt is egy kicsit :!: 8) :cry:
Félek nagyon hogy megint kórház lesz a vége,de hátha nem
olyan gáz még a helyzet :!: :!: :| :) Úgyhogy éjszaka felkel
1-kór és 5-kór is 2-3 napja és nagyon nyugtalanul alszik sokat
felkel és sír,mert kiesik a cumi :!: :!:

Jaszi nagyon aranyos ahogy motorozik :!:
Bocs felkelt, majd jövök
domi anyu
 
 


Hali!!!

Ismétlik,de nekünk is mondták a H.Pált.Azt mondták sok cuccos van a fülébe.....e van.De a Margitba is jo volt az agytörzsi!!!!!
Nem aggodom jo lesz minden!!!! :lol:
Nekünk a hozzátápi kicsit jön be!!!Jobb az alma mint a barack.
Viszont a Péterfibe okt végén kell csak menni jo lett a hemoglobin.

Hencsi
Ha jobban lesztek vérvétel meg ilyesmi,és nincs virus,akkor kéne rendezni dolgainkat :)

puszka
ágianya
 
 


Helló :!: :!: :!:

Benne lesz szombaton a babavilágba a Bánhidy megnézem kiváncsi vagyok mit mond :!: :?:

Jó Ági remélem elküld minket a doki vérvételre :!: Viszont ma meg rózsaszínű volt a talpa,lehet hogy csak fázós :!: :?:
domi anyu
 
 


Ágianya,
:lol: bocs! cuccos a fülben az nekünk is van, tegnap csak kívülről ugye megtelt két pálcika :lol: meg szt més simán lehet szűk a hallójáratuk!

agytörzs nekünk kis jól kilengett! :wink:
nem aggódom ,csak akkora f...ság... :roll: befogom a "jó" fülét, és zajongok, simán figyel rá.
csak hát ugye el kell könyvelni, hogy nem műxik a fülike :? meg egy +macera majd a HeimPálban.

óóó, ti is már hozzátápoltok?? de jó!
lehet, hogy csüt. azt mondja a drnén, hogy mi is... :oops:

mennyi a HGB? Diónak 117, Cs. azt mondta, határeset.
kb október végén/közepén) megyünk majd mi is.

Domi,
talpról kell nézni? felnőttnél tenyérről, olyan már hallottam. nézd meg a szeme alatt! :D
ha nem flejtem el, megnézem én is drbácsidat! :wink:

angel37
 
 


sziasztok mammák.
le vagyok maradva, jó sok minden történt. A pasijaim teljesen lefoglalnak. Sajna vkitől a fiuk elkaptak egy fránya náthát. Szombat estére kezdett szürcsögni Bebe, hétfőre Gege. Voltunk dokinál kaptuk egy csomó gyogyót. Talán kezd javulni a helyzet....amit nem bánok, mert éjjel felkeltek, hogy nem szelel rendesen az orr. Szegénykéim szenvednek.
Mi már kb 1 hónapja úgy-ahogy átaludtuk az éjszakákat. Ha este 8 körül esznek akkor reggel 6 fele ébrednek. és, ha ügyesek vagyunk akkor kaja után még 9-ig alszanak. A napközbeni alvás nem mindig megy, aminek a következménye, hogy a fürcsi utáni öltözködés már igen zajos. Viszont kaja után beájulnak, azért vannak rosszabb napok.... kis aranyosak :)

Nagyon cuki Dióka és Jaszi és nagyon ügyesek.

na most mennem kell
pusz
bege
 
 


Helló :!: :!: :!:

A mai nap kész rémálom volt főleg a du. :!: :!: 3-8-ig fenn volt és 5-ig jó volt minden,de aztán fürdés :twisted: 8) :roll: majd a gyógyszerek :roll: :evil: majd kaja :wink: :lol: :P 5:30 vagy 6-tól kb 8-ig üvöltés :!: :!: :!: Jön a foga lent ma mikor kentem neki du.-tán éreztem hogy hegyes egy kicsit az ínye,úgyhogy szerintem 1-2 nap és meglesz az első fogunk :!: :!: :P :D :lol: Viszont a gyógynövényes kenőcs nem elég sajnos ma 2 alkalommal kentem a lidokainossal :!: :!: Úgy jó volt 1 fél óráig,szerintem ezért kell fel éjszaka mostanság és ezért alszik nyugtalanul pár napja :!: :evil: :twisted: :x 8) :shock: :roll: Szerintetek :?: :?: :?: :?: :?: Remélem hamar meggyógyultok Bege :!: :P :lol: Nagyon ügyes mindenki :!: Angel ne aggódj Dominak van amikor szolok és sz...k a fejemre egyszerűen nem figyel és kész :!: :!: :roll: :wink: De a tv-t azt bezzeg nézi :!: :!: :twisted: :twisted: :oops: 8) :shock: :wink: :mrgreen:

Na mindenkinek nagyon jó éjszakát kívánok :!: Tudjatok pihizni :!: Puszi nektek :!: :!: Majd holnap :!:
domi anyu
 
 


BeGe,
jobbulást a kisfütyiknek!
mennyi gyogyó? mennyire szörcsögnek?
Dió is szokott, Sterimar és szívjuk, ennyi. mondjuk nem folyik az orra, csak vmi azé ott figyelget bent az orrában :wink:

ez már egész napirendes! :D
ja, első kaja után Maki is visszaájul.

Domi,
fogzás :?
Dentinox gélt mondta barátnőm, nekik az bevált.

Ági,
Jaszi édi, tök nagy már! :lol:
ááá, dzsungel hintát mi is akartunk venni, aztán nem... hogy hátha nem fogja szeretni... most meg szt jól jönne :roll: :wink:

angel37
 
 


Hali!!!!

Dzsungel hintát az elején nem szerettük csak kb5percig most meg már 15 percig. tök jo lökni sem kell,csak bekapcsolsz két gombot és zenél,és hintázik.
Legalább a derekam nem fog fájni!! :lol:
Tegnap kaptunk oltásokat meg a második rotát.
Most jokat alszunk,viszont enni csak 60-80ml-et.
Lesz...om,majd eszik ha éhes.

Bege kitartás :lol: :lol: :lol: nem irigyellek,szegénykék ordugival...ó
Angel de még nem kell menni H.Pál-ba????????
Hencsi fogazunk,fogazunk????Nagyfiuskodunk???

Diobabu mennyi kila????Tát több mán mint 4?????megyünk a Hannáékhoz ma.

Norimam kivan?????

pusza
ágianya
 
 


ágianya,
tudom, jól megnéztük a Brendonban :lol:
Maki most bébitornászózik, de már méltatlankodik, ha az egyik figura épp nem leng - kézzel lökdösöm, nyomom a panda hasát, hogy zenéljen kb 10mp-ig :roll:
tudnám értékelni az elektronikát :wink:

mi ma kaptuk a 2. kombináltat, csak szúrás alatt sírt! :D
na épp ma volt hivatalos mérés: 4330g :D és 53 cm :D
aszittem hosszabb, de behajlított lábbal mérték, nem úgy kéne, nem?

kenguruban mentünk ám, minimál sírás volt csak hazafelé a buszon!

kiscsaj is alvósabb lett, most ő sem akkora zabagép, napi 500-500mili, néha 600 körül. ennyit tudott enni előző hónapban is.
most azt mondták, heti 150g növés elég.

nem, HeimP még nem, szt ha megint süketet játszik majd!

ja, Rota oltást nem javasolta a drnő, azt mondta sose ad. :?


Hanna? hííí, üdvözlöm a szülőket - is!
kíváncsi vagyok, hogy vannak! majd mesélj egy kcsiit! :oops:

angel37
 
 


Helló :!: :!: :!:

Holnap szuri :!: :evil: :twisted: :cry: :shock: 8)
Viszont lehet hogy vér is kell megint :!: Nagyon sokat alszik és ez is annak a jele hogy vérszegény :!: most 2 körül aludt el és még mindig alszik :!: Majd később jövök
domi anyu
 
 


Domimam,
a fogzás nem egyszerű. Lehet nálunk is kezd vmi, Bebe szokta dorgölni az inyét az öklével és néha keservesen felsír. Mintha fehéredne az inye, de az is lehet, hogy most indult be. Az okosok azt mondják, hogy a fogacskalehet 2 hónap múlva bújik ki.

Angel,
a szürcsi nagyon szürcsi. És nekünk nem fityeg, hanem folyik az orr tartalom :shock: kaptunk tengervizes sprayt + nasivin babyt+ 3 féle kanalast. VAn amelyik lázcsillapítós és van olyan ami a hörgőkre van jó hatással. Szegény Bebének a hátán érezted, hogy szürcsög :twisted:
holnap megyünk vissza dokihoz, hogy nézze meg javult-e az állapotuk.
Mi szerdán kaptuk vólna a második rotát, de betegen nem lehet védőoltásozni. Miért nem adják be nektek?

ébrednek
bege
 
 


Helló!
:D Kitartást a foghoz, Heni, tuti, amiatt kel fel éjszaka! :? Mit jelent a talp fehérsége? :oops:
Diókának gratula, hogy ennyit alszik, :D én se hallok sose semmit :lol: a hozzátápi nem mindennap jön össze :oops: :?, magyarul tök béna az egész :roll:
Ági, Jaszit a motoron még nem láttam, de bizti cuki, majd megnézem! :lol: Örülök, hogy már ti is hozzátápláltok. :D
Bege, kezet foghatunk, mi is ezért nem jelentkeztünk, mert először K. kezdett el foga miatt kezet rágni stb., aztán estére már láz, két kúp, éjszaka orrfolyás, köhögés, szörcsögés stb., másnap doki, aztán most D. is belép a klubba.... :( :( :( :( :(
Úgyhogy jobbulást kívánok nektek!
Egyébként azt olvastam, hogy a fogzás legyengíti az immunrendszert, és emiatt könnyebben meg tudnak fázni, lehet, hogy hülyeség. De a doki azt mondta, hogy a fogzás miatt van a nátha vagy mi... :roll:
Lényeg, hogy sz.r. :?
Ma voltunk fejlődésneurológián, sokat kell tornáznunk, lábat ide-oda hajtogatnunk stb., sz..., milyenanyavagyokén??-nek éreztem magam. :( K. háta nem annyira vészes, mint amennyire féltem tőle.
Most alszanak, de a cincogás nálunk is (értsd: bőgés, ordítás torkaszakadtából) teljesen normális kb. 2 órán keresztül este, sokszor napközben is (csak úgy), és éjszaka nem különösebben alszunk oda-vissza, szerintem majd most a fogzás miatt különösen nem fogunk aludni... ti se.... :twisted: :twisted: :twisted: 8) 8) :lol: :lol:

Sok puszi, minden jót, jobbulást, akinek kell! :D :D

KépKép
benó
 
 


Heni, nagyon remélem, hogy nincs semmi baja Dominak!!!!!
Mi nem nagyon alszunk vissza reggel, és a fiúcskák ma pl. alig ettek valamit, szerintem ez változó.
Mi hörgős-kalanast nem kaptunk.
Hanna a Péterfiben volt?
Gabiról mit tudunk?
Na, koptam, helló

KépKép
benó
 
 


Gratula a kenguruhoz, Kati, Pesten horror lehet közlekedni, te jó ég! :shock: :shock: :shock:

KépKép
benó
 
 


hú, mennyi hsz született du! :shock: :)

BeGemama,
ó, szegény kis Bebe... :(
jobbulást és kitartást a gyógyszerezgetéshez!
folyóst legalább jól ki lehet szívni.

Makilány saját terméke a végtelen fika (bocs :oops: ), csak nyúlik, nyúlik, a végén fülpálcával szedem ki :roll:

Rota: logikusan magyarázta, miért nem, de már kiment a másik fülelemen :roll: :oops: ezt a kampányoltást nagyon ellenzi, a streptococus ellenit (vagy mit) majd beadja, ha ebből mostaniból megvan a 3. is.

Benó,
jóanyavagy :wink: nehagydmagad! :wink:
egy kis torna nem a világvége :roll: :D
korababák ált. feszesek, rájuk fér. (amúgy kinőhetik, engem a 31.htre születésemmel kutya sem követett ennyire :wink: )
hol nézték őket? visszavitétek a sote2-re?

igen, Hanna a Péterfyben volt!
Gabiról annyit tudok, amit múlt héten írtam!

Domi,
hú, vér azért inkább ne kelljen.
bár utána kirobbanó formában lesz :wink:

angel37
 
 


Hali!!!!

Na mi ez a sok szürcsi az orrban Ikrecskéink??????????? :shock:
Honnan jött valakitöl,vagy csak van ez a macera?????
Nekünk 118 hgb-unk, sokkal sápadtabbnak néz ki azt hittem kb80-as. Ugyhogy Hencsibébi ne nagyon aggodj nem biztos hogy nagy a gáz!!!!
Hanna baba jol van, kb annyi suly mint Dio baba, és vigyorog huncut.
Sok hekyre járnak szinte minden nap van program,és hétfön Debrecen!!!!Hüha szegény Hanni!!!

Mi 3810g vagyunk nagyon nem eszünk,de szinte minden nap hizunk 30-60g-okat,de az biztos hogy sokat számit hogy nagyon-nagyon sokat alszunk!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
egy etetés van ha nem alszik közbe,de a többinél 2 órákat is képes aludni(olyan mint az anyja volt!!!)éjszaka végig tök szupi

Kiváncsi vagyok, hogy ha fog jönni a foga akkor milyen nyafi lesz!!!

Bege,Beno,Hencsi kitartás!!!!!!!Mihamarabbi gyogyuka!!!!!!!
Diobab meg jo zaba!!!!!
Ja azért Hannáéknál volt orditás!!!!Ugyhogy hanyagoljuk a távoli kiruccanásokat. Hazafele jofiu volt!!

Millio ölelés
ágianya
 
 


Ágianya,
ez teljesen jó hízás! :D

Hannababa :lol: Debrecenben most műtik? :?

Dió is vigyori kis tök, és dumál, apjával szépen elbeszélgetnek! :P

kicsit szt ő is sápika, Cs. drnő kapásból ezt jegyzi meg :roll:

Kisjaszinak nem tetszett a vendégség? :wink: Hazafelé meg jófiú? :lol: nálunk hazafelé borítékolt az ordítás, odafelé vagy-vagy.

fogzásra kíváncsi leszek én is... :roll: a két fehér dudorka még mindig u.úgy ott figyel az alsó ínyen, de változatlan.

angel37
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: