Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Ez nagyon jó hír Csucsu a férjem is kávézott még akkor amikor terhes voltam de a szagát sem bírtam.CSak mostmár jó lenne ha biztos lenne hogy babátok lesz mert tényleg nagyon izgulok érte és én egy borzaztó türelmetlen ember vagyok nem birok várni.
Csajok nagyon köszi a gyógypuszikat úgynézki használ.De mi újság veletek?Írjatok valami jót!

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Én most nem küldök gyógypuszit mert abból náthás puszi lesz :)
Az igazság az, hogy én sem vagyok éppen türelmes ember. Tényleg szar ez a bizonytalanság. Most várok hétvégéig aztán veszek egy tesztet. Remélem valamit mutat már mert ez igy nagyon idegörlő. Bár a párom már kis pöttynek hivja és biztos benne , hogy nagy pötty lesz aki 8hónap múlva nem hagyja aludni.
Ő mindig olyan pozítív ember. Hihetetlen. Sose gondol rosszra. Na de ezért szeretem őt.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Na, mégis elindult valami illetve valaki? Jó jel a kávé undor. Bár nekem olyan nem volt. Igaz, volt helyette más.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 

 
 

Britta: Remélem elindult a pötty igen :)

Ma vagyok a 38napon. Nem merek tesztet csinálni jajj. DÉlután pedig szeretnék mert ez olyan rossz, hogy nem lehet így örülni. Amig nem tudom biztosan addig nem repkedek.
Viszont ma van a szülcsinapom remélem kapok ajándékba egy életképes kis pöttyöt. :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Isten éltessen sokáig!!! én is remélem h nagy pötty lesz belöle!!nekem is volt Gáborral kávéundorom.. :P

Kunkli!

én se vagyok tul türelmes ember, de nagyon igyekszem..emlékszem mikor én vártam arra a bizonyos két csikra.. tényleg tegnap megkaptad az msnüzim?mert nagyon hamar kiléptél..

Britta!

jo h tegnap msneztünk, de már nem igérem még biztosra h megint összejon..

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csucsu!

Nagyon boldog szülinapot kívánok és egy csodás pöttyöt is!!!!!!!!!!!!!

Csilla!

Ige, jó volt dumcsizni. Én itt leszek, ha ráérsz, úgy is jössz. Gondolom.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Csucsu NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Megkaptam Csilla üzit csak a Drágám gépezett Ő pedig nem ért hozzá még annyit sem mint én és nem tudta mi az ezért kilépet.
Tudjátok még nemrég vettük a gépet és azelőtt is csak a boltban láttunk közelről.ígyhát még tanuljuk a használatát az msnezést pedig még nem is próbáltam.(van amikor a kölyköktől kérek infót m
ert ők jobban értenek hozzá).
Britta veletek minden oké jól vagytok?
Megyek mert közben főzöm az ebédet ma elhúzódott mert ma voltunk az 1éves kontról vizsgálaton.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli!

Köszi, jól vagyunk. Már csak egy nap, és jön a gyerekekkel a hosszú hétvége. Attila dolgozik szombaton és vasárnap is.
Kontrollon minden rendben volt? Mit főztél?

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Kunkli: Milyen volt a kontroll vizsgálat? Nálunk olyan nem is volt. vagy az a védőnős +doki+oltásos vizsgálatra gondolsz?
Nektek mi volt?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Szombaton is kell menni suliba sőt még jövő szombaton is de Kriszt nem viszem én sem oviba.Igen olyan védőnős +dokis szuri majd 15 hónaposan.Most csak megmérték mindenhol hallás vizsgálat ,hány foga van és hogy miket tud.Minden oké még meg is lepődött a dokinéni hogy milyen fejlett.Csak én fáradtam el nagyon gyalog az út háromnegyed óra oda és ennyi vissza a kis édes nem maradt meg a babakocsiban cipeltem a 8700g-os fenekét+a sok rongy amit ráadtam mert reggel hideg van.Amikor meg leraktam hogy jöjjön a lábán minden fűszálat egyenként megnézett nem haladtunk sehová.Mert csak én vagyok ilyen hülye hogy autoja van csak jogsim nincs a kocsi itt áll az udvaron míg én "sétálgatok".Gyrost csináltam mert az hamar kész van és most nem volt már kedvem mással pepecselni.Most mennem kell az oviba Kriszért aztán viszem teniszre.
Csucsu akkor mégis csak csinálsz tesztet ?Na és lesz szülinapi buli?

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Igen most mondta férjem is, hogy szombaton dolgozik. De utána hoszú hétvége lesz. Nem igazán tartottunk szülinapi bulit. Valahogy hétköznap nincs hozzá kedve. Hétvégén jönnek a rokonok köszönteni akkor az elég lesz. Nem is nagyon szeretem ha a szülinapomat ünnepeljük. Már a gyerek a fontos. Az ővét viszont úgy megszoktuk ünnepelni, hogy tavaly reggel 5től főztem sütöttem délutánig. És az egész lakás lufi és lampion volt. Sok gyerek volt mert úgye sok uncsitesója van +keriszülök+nagyszülők. Szóval az szokott a nagy buli lenni. Idén is igy lesz. :)
Nem csináltam ám végül tesztet és holnap nem tudok reggel mert nem mentünk el a gyógyszertárba tesztet venni. Sebaj pötye igy nyugodtan fejlődhet :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Nálunk is így van hogy már csak a kölköket ünnepeljük.De a nagyok szoktak venni valami apróságot nekünk is a boltból, pl csokit vagy gumicukrot vagy egy cipset nem nagy ajándék de a lényeg a szándék.

kunkli
kunkli
 
 


KUnkli:Igen az ember nem is bírná ha mindet nagyon meg ünnepelne. Persze nálatok ez jobban aktuális, hisz többen vagytok. Nálunk most én mondtam ne csináljunk felhajtást. Most annyi mindent kell venni a kicsinek. Mindent kinőtt most és cipő is kell. Szóval így most hasznos dolgokra költjük a pénzt.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Na ma szar napom volt és még nincs is vége.Logopédushoz járunk Kriszel aki azt mondta hogy szerinte nagy az orrmandulája és nem hall rendesen töle vagyis félrehallja a szavakat és azért ismétli hibásan.Jövőhéten visszük a fül-orr-gégére.Nagyon pánikolunk hogy meg kell müteni mert sok gyerek hal meg ilyen rutin mütétek közben vagy után. :cry: A másik, Szabi ügyeletes 6.osztályos, gondolom ti is voltatok ügyisek ki kell zavarni az udvarra mindenkit és nem szabad beengedni senkit.Ki az az idióta aki kitalálta hogy egy 6.os gyereknek szót fog fogadni egy tanárokra sem hallgató 8.-os nagy marha kölyök.5-en verték rugdosták meg a fiamat amiért nem akarta őket beengedni.Az egyik barátja a segítségére sietett míg a másik elszaladt egy tanárért az iskola többi diákja meg nézte és jót szórakoztak rajta.Az oda érkező tanárnő pedig csak elzavarta őket semmi bünti vagy ilyesmi.Holnap megyek a suliba az igazgatónőhöz ha ő sem csinál semmit saját kezembe veszem az ügyet ,mert meg is fenyegették hogy megvárják az úton.Rettenetesen ki vagyok idegileg. :twisted: Na megyek mert fölkelt a Zsebim.

kunkli
kunkli
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a betolakodásért, egy jótékonysági felhívást szeretnék közölni Veletek!

Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005
kkriszi
 
 


Megcsináltam a tesztetés ketten vagyunk :)

Kép
csucsu05
 
 


DRATULA NEKTEK!!!végre egy jó hír

kunkli
kunkli
 
 


Köszönöm Kunkli. Az örörmben az üröm, hogy reggel barnáztam. Most egy merő aggodalom vagyok. Bár sokan megnyugtattak, hogy ez elő szokott fordulni.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Na Te is mindíg hozol valami izgalmat az ember életébe Csucsu.Nálam egyik gyereknél sem volt ilyen de ez nem jelent semmit attól még előfordulhat.Esetleg nem lehet felhívnod a dokidat csak hogy megkérdezd hogy miért van és megnyugodj?

kunkli
kunkli
 
 


Elfelejtettem megkérdezni hogy a náthából kigyógyultál?

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Sajna még köhécselek de a többi már elmúlt. A barnázás a köhögéstől is lehet. Na meg bármitől. A tesóm holnapra intézet protekciót és reggel 7kor kell hivnom a dokit mikor mehetek be hozzá a nap folyamán. Mert az én dokim magán kórházba ment és ha oda bemennék akkor a havi fizunkat is ott hagyhatnánk sajna.Csak azért mentem a magánrendelőjébe mert itt van Halásztelken. De csak hétfőnként és most ünnep lesz tehát csak a következő héten mehetnék. Most ment el magánkórházba ezért igy is úgy is más dokit kellet volna keresni. Most amit a tesóm intéz az is maszek alapon intézi mert nem is ahoz a kórházhoz tartoznék de ez a doki holnap lesz ügyeletes. Állitólag valami progi hormont adnak ilyenkor és elmúllik a vérzés. Ami akár a beágyazódástól is lehet.
Szóval holnap kiderül. Remélem szimpi lesz a doki és meg is nyugtat, hogy a kiscsucsu ott van és egészséges.
Ez a 6. hét. Szivhang még nem lesz de a kis pötynél nagyobbat kell már látnia.

Kép
csucsu05
 
 


Hello!
Örülök hogy jobban vagy bár a köhögés is nagyon rossz tud lenni.Zsombinál én is 6hetesen mentem elsőnek dokihoz mert mindíg nagyon fájt a hasam szerencsére minden rendben volt akkor.Tudom hogy még ilyenkor nincs szívhang nagy gyakszim van ugyebár.Remélem nálad is minden oké lesz majd írd meg mert nagyon izgulok érte.

kunkli
kunkli
 
 


Délelőtt írok mi volt.
Remélem a holnapi napom jobb lesz mert a mai nagyon rossz volt. Anyóssal össze vesztem mert most megint bunkók voltak. Na legalább nem örlödtem és rákérdeztem de meg is ismertem egyben az anyóst.
Én igérem nem leszek ilyen ha egyszer anyós leszek. Nem fogom megkeseríteni az életét másnak. Mindegy igy már biztos, hogy meszebb költözünk.Jól kisírtam magam de megse mondom neki, hogy ujabb unokája lesz. Igaz ez a babó lenne neki a 8.unoka már immunis irántuk. Főleg az én lányomra. De sebaj majd jobban szeretem őket és talán igy kárpotolom őt/őket. Sajna másik nagyszülők nincsenek nem élnek. Pedig ha élnének a szüleim biztos imádnák a lányom. De alszok egy jót este és remélem nem fog így fájni.
Pihenjetek ti is jól.

Kunkli: Tényleg voltál bent a suliban? Kiváncsi vagyok mit mond az igazgatónő.Mert azért ezt ne vigyék már el szárazon.
Bocsi, hogy nem is írtam erre a megdöbbentő dologra semmit szégyenlem is magam mikor nemcsak nekem van gondom bajom. Ne hari nem akartam Önző dög lenni.

Kép
csucsu05
 
 


Hello!
Semmi baj Csucsu megértelek az én gyerkőceim már megvannak te pedig azzal vagy elfoglalva hogy a tieid is meglegyenek egészségesen nincs ezzel semmi gond majd ha a doki megnyugtat több felé is tudsz koncentrálni.
Bementünk beszéltünk és majd szerdán folytatódik az ügy megkérdezik a nyolcadikosokat valószínű kapnak egy igazgatóit esetleg kimennek a szülőkkel beszélni amit már tavaly is tettek hasonló okból.Szóval minden lepereg róluk de még egy ilyen és megyek a rendőrségre ezt meg is mondtam a suliba.
Az anyósod meg szard le én is úgy szoktam. Ha akarsz nyugottan panaszkodhatsz róla bővebben ,nekem is lenne mit .Nálunk nagypapák nincsennek sőt dédnagypapák sem néha nagyon elszomorít hogy a gyerekek azt sem tudják milyen ha papájuk is lenne. :cry:
Kiváncsian várom mit mondott a doki.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli:Na kiváncsi leszek mi lesz a sulis történet vége.
Most megyünk délelőtt a dokihoz már vár.
Annyi történt még este, hogy 10kor az Após átjött és orditozott. Közölte, hogy takarodjak innen.Mire mondtam ne orditozzon a lányom alszik. Közölte ne tegezzem és nekem ő nem papa.Utána már csak Úramoztam amit nem érdemelt meg. Orditott és fenyegetőzőtt. Anyós szerintem este 7-től nyomta neki az igét és este 10kor átjött. Na közülte a küszöbét nem léphetem át. Sőt a Tamást is kitagadta. És teljesen más sztorival jött elő, szóval szépen alám tettek. Desebaj nem aludtam éjjel de a férjem sem. Remélem a jó isten megsegit és küld egy vevőt.
Na ennyi a szolid történet.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!

Csucsu!

elöször is nagy gratula a pici pötthyöz látod én megmondtam igazam lett!!örülök neki nagyon!
viszont az apos-anyos gondokhoz én is csak annyit tudok hozzáfüzni h magasrol tojd le öket! én se jöttem ki a volt anyosommal..mesélhetnék, de szerintem nem csak én. nálunk én apámmal nem jövök ki honapok ota nem beszélünk és kerüljük egymást, ha összefutunk az udvaron visszarohan és becsapja az ajtot rám. ennyi..de már nem foglalkozom vele..

Fel a fejjel, gondolj pöttyre és Csucsura.

Kereslek msnen is majd ha lesz csöppnyi idöm.


Kunkli!

nyugi, én is csak azért "értek" a számitogéphez mert ezen dolgoztam meg tanultam is, ha tudok vmiben segiteni szolj.


felháborit amit irtál. és az is h a tanár semmit nem tett, és ha ne adj Isten vmi nagyobb baj történt volna a fiaddal?akkor is elitnézik egy legyintéssel?tuti h én is bemennék az igazgatohoz és kiverném a balhét, söt a rendörségre is!hiszen itt tényleg a gyerekröl van szo. én is voltam ügyeletes de utáltam. nem tudom ki volt az a h--e aki ezt kitalálta. Tudok olyan példát is h a tanár jol elcseverészett (ez most volt) egy másik tanárral mig én odamentem simán a lányomhoz a suliba -muszáj voltam bemenni itthon hagyott vmit- és akkor látom h tölük nem messze egy gyerek ostorral csattogtat..hát elhoztam egyböl a lányom még a végén kiveri a szemét és nem csak neki más gyereknek is..ilyenkor hol a tanár?vagy majd megjelenik ha baj lesz?kiváncis leszek a folytatásra nálatok..

Brigi!

még jo h leszek msnen nyugi, de három napja a lakást rendezem át, és igyekszem követni a feng shui-t. szoval macerás és mellette még más gondom bajom nekem is van. de keresni foglak igérem..

jelentkezem amint tudok ujra!

puszi mkinek és legyen szép napotok!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok!
Csucsu nem irigyellek jókor veszekednek ők is veled.Deha szabad megkérdeznem de nem muszály válaszolni min kaptatok ennyire össze?Szegény férjed gondolom neki is nagyon rossz.
Csilla köszi a segítség felajánlást még lehet hogy igénybe veszem.Igen általában a tanárok egymással csevegnek mint hogy a kölykökre figyeljenek és így van ez az oviban is amikor az udvaron vannak.
Britta nagyon eltüntél!

kunkli
kunkli
 
 


Hello!
Most hívott nemrég a férjem karambolozott nem lett semmi baja de a kocsi osszetört várják a rendöröket többet nem mondott olyan gyomor idegem van hogy fáj az egész hasam remeg a kezem na most jólesne egy cigi de már 3 éve leszoktam.A kölyköknek nem montam el itt idegeskedek magamban

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Férjeddelmi van? Nem lett baja ugye?
A cigiről a férjem is leszokott és a balhé után azt mondta de elszivna egy cigit.
Remélem megnyugodtál már azóta és nincs baj.

Hogy min vesztünk össze? Hát ez hosszú. De igazából a szemétdijjas jött hozzánk.
Mesélte , hogy a múlt héten azanyósék nem fizették ki a szemetünket. Ez régen nem volt igy én is mindent kifizetek ha ők nincsenek itthon. Ezért sem értette a szemétdijjas csak miért kellet szegénynek vissza jönnie mert ők ilyenek. És én rákérdeztem van e valami gond. Erre mondta igen mert én ilyen meg olyan vagyok. Meg, hogy a keresztelőre sem hivtunk meg senkit. Ez másfél éve volt. Nem értem miért nem akkor szólt. De amúgy őket meghivtuk csak a testómat meg a férjem tesóit nem mert nem volt pénzünk akkor kerti partyra. Jelzem a templomba mindenki elmehet nem kell oda meghívó. És én meg akkor már kifakadtam,pont másfél hét után látja az unokáját mert beteg de senki nem jött át. Egy nagymamát hivni kell ha beteg az unokája? És onnan jött hideg meleg. Hogy ő akkor jön amikor kedve van. Meg ő is beteg volt. Erre a férjem is mondta de a másik két unokával el tudott menni betegen sétálni. Mert láttuk az ablakból hogy a mama tolja a babakocsit a másik nagy gyereknek meg fogta a kezét. Na most 5lépésre lakunk. Meg, ha a többi gyerek kap 10ezerért bármit a Szabina nem kap mert mi úgyis megvesszük neki. SzóvaL ezeken. De úgy jött vissza az após, hogy én eltiltottam a Mamát a gyerektől. Hát pont ez az én azt szeretném ha néha foglalkozna vele. Mert neki a másik nagyszülei nem élnek. Most vigyem ki egy sirkőhöz a gyereket? Mert sajna annyi törödést tőllük is kap. Szóval ez van. Amúgy két napja megint nem látta én és a férjem úgye nem vihetem mert kitagadtak. De attól ha a kicsit elakarná vinni én nem tiltanám meg, sőt. Mert őt azért ne büntesse már senki. Szóval nagy vonalakban ennyi.

Jó szar idő van. Semmihez nincs kedvem ha kinézek az ablakon.

Kép
csucsu05
 
 


Hello!
Köszi már nagyjából megnyugottam csak annyi idegesít hogy ő volt a hibás.Annyiszor szóltam neki hogy ne menjen a másik autó seggébe mert engem rettenetesen idegesít na és mi van ha hirtelen megállnak előtte, na most megtudtuk :twisted: .Elég csunyán összetört ráadásul lekötötte a motorháztetőt egy rongyal ami utközben a szél feltépett így az felnyilt és betörte a szélvédőt is.Baja akkor lesz a Drágámnak ha egyszer agyonütöm mert mindíg későn jön rá hogy igazam volt amikor már cseszhetem. :wink:
Nálunk csekk jön a szemétről is.Keresztelő ziccer nálunk is volt.Bátyámék amikor a kisfiukat várták feszt mondták mi leszünk a keresztszülők Ők már a lányomé voltak de nem vettek semmit de ez engem nem is érdekelt mi megvettük neki a babakocsit és nekiadtuk az összes kisruhát amit Szabi kinőt majd amikor megszületett vettünk overált mert Ők sajnáltak pénzt kiadni érte és törülközőbe csomagolták a gyereket.A lényeg az hogy nekünk és anyámnak is mindíg monták hogy majd nemsokára lesz a keresztelő ez így ment vagy két évig mire kiderült véletlenül hogy már megkeresztelték a gyereket sőgornőm tesójával.Tesómékkal még tudnék írni pár ilyen jó történetet majd ha kijön rá a lépés.
A te anyosod sem kiváncsi az unokájára?!Ezt is tudom milyen .Zsebivel voltam terhes Krisz elkapta a bárányhimlöt tőle Szabi de Ő sulyos volt korházba került vele Anyám volt bent vele szabit vett ki a munkahelyén mert amikor meglátták az orvosok hogy terhes vagyok még a sürű látogatást sem ajánlották.De én minden nap bementem nem bírtam volna ki hogy ne lássam.Anyósom nyugdíjas nem ért rá bemenni hozzá,de az ivócimbiknek ha bekerülnek még csirkét is szokott sütni.Mondjuk nálunk annyiból másabb hogy Ő minden unokáját leszarja a sógóromékét is.Szóval még róla is tudnék mit mesélni majd ha kijön rá a lépés.
Itt is rossz az idő esik és fúj a szél. :(
Nem is írtad mi volt a dokinál?

kunkli
kunkli
 
 


A doki megvizsgált kézzel azt mondta akkor idegeskedjek ha vérzek. AZt pedig itt nem lát. Na tegnap este elkezdett ömleni a vér belőlem. Éjjel kicsit jobb lett. Azt hiszem a kis csucsu már nincs. De a férjem ma egész napos estig lesz ezért dokihoz segítség hijján nem tudok elmenni. Marad a bizonytalanság. ESte a férjem hoz hazafele tesztet, hogy legalább lássam tényleg nincs vagy van még remény. Szegény férjem azt mondta , most nagyon vernek az égiek minket. Kicsit most remény vesztettnek érzem a dolgot de reménykedek , hogy kicsit megkegyelmeznek az égiek. Nem a legjobb időszakban vagyunk benne.
Kunkli akkor a te Anyósódék sem a minta példa képei. Szomorú ez nagyon.
De nem akarom senki jó kedvét elvenni az én depimmel. Mindenkinek millió puszi.

Kép
csucsu05
 
 


Hello!
Nagyon szomoruan olvasom amit írtál.Még mindíg vérzel es nem fáj a hasad mint mikor szültél? :(

kunkli
kunkli
 
 


csucsu!
a vérzés a vizsgálattol is lehetett, tudod ennek is vannak kockázatai :( de én bizakodom h kis pötty erös és veletek akar maradni.

atöbbi sztorihoz én is tudnék mit irni..

kunkli!

még jo h nem esett baja a párodnak!én nem szeretek rátapaídni az autokra , ha vkinek nem tetszik elözzön meg. föleg akkor nem ha gyerekkel vagyok. én is jártam ugy h hirtelen befékeztek elöttem..

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Kunkli: Még vérezgetek és fáj a hasam mintha mensim lenne. Nem görcsöl de érzem. Mostmár viszont nem olyan erősen vérzek de azért nem maradt abba.
:(

A férjed jól van ez a lényeg. Szegény biztos ő is megijedt azért. Remélem van biztositásotok, hogy ne legyen nagy a költsége a helyrehozatalnak.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Persze én is annak örülök hogy kutya baja.Csak kötelező biztink van.A ferjem barátja bont ilyen autót mint a miénk így baráti áron lesz hozzá alkatrész és segít összerakni is.
De a te álapotod nagyon aggaszt Csucsu nem akarlak megilyeszteni és elszomorítani sem mégjobban de nekem hasonló tüneteim voltak amikor elvesztettem a babámat.Csak nekem úgy fájt mintha szülnék ami végül is igaz volt.Nem kellene bemenni a korházba ha hazajött a férjed? :(

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Este 8kor vagy késöbb ér csak haza. A gyerek pedig estemár fürdik alszik. Sajna senki nincs aki segítene.
Ezért is állt a balhé. Mert sose segitettek. Illetve csak nekünk nem másnak igen. Szerintem engem vmiért nem fogadtak el és ezért a páromat is büntetik. Csak holnap tudok menni dokihoz. Sajna ez a valóság nálunk.

Kép
csucsu05
 
 


Hello!
Nálunk sincs segítség hiába a sok rokon csak egymásra számíthatunk.Anyám is dolgozik és ha nem akkor fáradt vagy valamelyk sorozatot nézi.
Én reggel keztem vérezni vártam én is haza a férjem ,délután mentünk be a korházba.Lecsesztek nagyon hogy miért nem mentem azonnal.Vittük magunkkal a kölköket is,apjukkal a folyosón várták míg megvizsáltak majd vittek a műtőbe és hazakülték őket mert bent kellett maradnom éjszakára.Nem okoskodni akarok csak aggódom.De remélem nincs miért. :(

kunkli
kunkli
 
 


Persze megértelek. De a Szabina 8kor már pilled és álmos. Most hogy vigyem őt a kórházba este. És lehet csak 9kor ér haza a férjem. Més nincs itthon és nem is hivott, hogy elindult. Éjjel már nem viszem őt sehova. Amúgy hétvégén mi is úgy voltuk ügyeleten, hogy jött a gyerek és az Apjával kint sétáltak mig megvizsgáltak. Ez van. Ezért irigylem akinek van segitsége.

Kép
csucsu05
 
 


Hello!

Nagyon sajnálom hogy ilyen helyzetben vagytok. :(
Írd meg a fejleményeket!
Jó éjt nektek!

kunkli
kunkli
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy eltűntem. Hol nem érzem jól magam, hol kitúrnak a gép elől. Ez rettenetes. Néha elegem van. Pont mikor írnék, hazaállít a párom, és átveszi a gépet. Aztán nincs kedvem felkelni, mert pl szúr a hasam. Meg ilyenek.
Azt nem mondanám, hogy jól vagyunk. Gergő megint beteg. Most is a torka van begyulladva. Nekem pedig, ahogy írtam sokat fáj a hasam. Jobban érzem magam, ha pihizek.

Kunkli!

Remélem, megnyugodtál. Sajnálom, ami történt.

Csucsu!

Veled akkor most mi van? Már nem értek semmit.

Csilla!

Remélem, ti jól vagytok. Kidolgoztad magad a lakásban?

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Jó reggelt!

Britta: Velem akkor mi van? Én sem értek semmit.


Tegnap elmentem Sztk-ba hogy megnyugtassanak végre. Mert az én dokim hétfőnként rendel itt a magánrendelőjében. Gondoltam addig is valaki megnyugtat.
Szóval hétvégén úgye voltunk a Szent Imre kórházban mert barnáztam és véreztem. Ott a doki kézzel vizsgált mert az Uh gép a fszt volt és nem tudom nem tudott levinni vagy mi de tény kézzel megnézett azt mondta ne izguljak.
Na én utána is véreztem ezért elmentünk tegnap sztk ba. 2óra várakozás után a doki megvizsgált. Kézzel!!!! Ott volt az uh gép de ő nem tud uh-ni mert csak nőgyógyász nem szonográfus. Mint egy komédiában olyan ez.
Kézzel megvizsgált akkor nem véreztem de mikor matatott kivett már bocs de egy barnás nyákos darabkát. Amire azt mondta na ez nem jó. Ez a magzat tapintás utján kisebb mint 7hetes és szerinte életképtelen.
Kivoltam mert ih nélkül azért ilyet mondani szerintem nem lehet. Adott időpontot kedd 13,30ra uh-ra. Na addig egykismama meghülyül mire megnézik végre uh-al.
A barnázásre illetve vérzésre sem adott gyógyszert mert szerinte már felesleges. Mint egy zombi úgyjöttem ki . Én már sehova nem megyek csak a magándokimhoz. Hétfőn bármit mond elfogadom de ő legalább uh és úgy vizsgál. Ez ami Magyarországon van ez már cirkusz!
Remélem nem rontottam el senki hangulatát.
Mindenkinek sok puszi:

Era

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Britta örülök hogy jelenkeztél. :D Te sem írsz túl jó híreket. :(
Jobbulást Gergőnek :!: Tudod már hogy milyen nemü lesz a Bébid és érezted már hogy rugdos :?: Sok jó pihenést neked máramennyit lehet még +két gyerkőc mellett.
Csucsu már nagyon vártam hogy jelenkezzél!Ez nem túl jó hír de nem is rossz mert legalább még megvan a babád.Én még olyat nem hallottam hogy egy nőgyógyász doki ne értsen az uh.-hoz :!: Nekem nem volt soha magán orvosom de amikor jelenkeztem a körzetihez hogy terhes vagyok vizsgálat után egyből mentünk uh-ra mondta hogy tökéletes képet nem tud csinálni de legalább lesz róla első kép.De hogy nincs baja természetesen meg tudják nézni.Levagyok döbbenve azon amit írtál. :shock:

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli:Én is. Mert ez Szigetszentmiklósi nagy rendelő.Pest megye pest után az első város.Nem egy falú. A kórház pedig ahol hétvégén voltunk az meg Budapest! Szóval vagy a sors ilyen velem vagy itt tart az egészségügy 2007-ben.

Kép
csucsu05
 
 


Pihenj sokat és ne idegesítzsd magad még szerencsére van remény. :!:

kunkli
kunkli
 
 


Igen a remény hal meg utoljára!

Kép
csucsu05
 
 


Felvehetlek msn-re akkor majd tudunk beszélgetni ha egyszerrre vagyunk gépnél csak most mennem kell kelteni Kriszt megyünk a logopédushoz.

kunkli
kunkli
 
 


Csucsu!

Próbálj megnyugodni. Szerintem sem mondhat egy doki ilyet kézzel történt vizsgálat után. Mindenképp menj a magándokidhoz. Egyébként az eü süllyedt idáig. Nálunk sem sokkal jobb a helyzet. Vigyázz magatokra!!!!!!!!!!!!!!


Kunkli!

Sajna, nem tudjuk a baba nemét, mert sosem fordul abba a helyzetbe, hogy lássuk. De nekem azt hiszem, nem is számít már a neme. Ha kislány lesz, akkor is örülünk, ha fiú, akkor is. Nem ez a lényeg. Még nem érzem, hogy mozogna. Néha valamiféle vibrálást érzek, de semmi különös.
Ma reggelre elfeküdtem a nyakam a bal oldalon. Képzelheted, hogy érzem magam.

Na, nem panaszkodom tovább.

Szép napot!!!!!!!!!!!

Remélem, az lesz mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Nem is lényeg az Britta hogy fiu vagy lány csak az ember mégis cak kiváncsi rá.Ne haragudj ha már írtad ebbe a topikba de nem emlékszem mert néha kicsit gyagya vagyok (sok gond, baj)van neve a bébinek?Nálunk mindíg nehezen ment eldönteni.
Hú mennem kell Szabiért a suliba mert ma fél hazajönni mert akik megverték azoknak is hat orájuk van mint nekik.
Jó pihit minden kismaminak!

kunkli
kunkli
 
 


Hello!

Csucsu
SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK A KIS LÁNYODNAK!!!!

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Köszönöm szépen a rosszcsontom nevében :)

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: