Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Megérkeztem én isKép
Olyan jó hogy legalább virtuálisan de vannak barátnőimKépKép Nem is tudom mi lenne velem nélkületek!

Roli! Kukac téma: Tökinek féloldalon feljön a bőr féloldalon nemKép Milánnál minden ok. Tavaly kellett volna vinni megnézetni szakival, de Milán miatt nem mentünk el vele. Igaz, h apa is elbírta volna vinni, de ragaszkodtam, h ezt csak velem lehet. Így tolódott idén nyárra. Nekünk nincs semmilyen kenőcsünkKép Sőt nem is mondták, h van ilyen.

Borka! Nállunk Gergőnek beadattuk, Milánnak nem. Nem muszály és sztem felesleges is ha nem igazán jár közösségbe. Na ez csak az én véleményem.

Sagica! Majd megírhatnád milyen sulit választottál! Tényleg csajszikád addig hol lesz? Csak nem bölcsis lesz?

Csajok a jó idő ma köddel telt felénkKép Pedig reggel olyan jól indult a napKép Nem jött anyós csak apósKép Átrendeztük vele a szobánkat. Gergő miatt kellett, mert bent tartjuk az etetőszékét és pont a vill. kapcs. alatt volt és állandóan felált benne (bele is egyedül mászottKép) És úgy kapcsolgatta a villanyt. ÁÁÁ ne tudjátok meg néha az ütő megállt bennem. pl.Milánt teszem tisztába ő meg ott akrobatázik.
Képzeljétek már alszik mind a két kölökKép
Holnap jövök, most megyek apázni, hamár sikerült innen "elrugdosni"Kép
Jó éjt mindenkinek!
Zsú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Jézusom! Én nem is tudtam, hogy a kukik ilyen macerásak. Örülök, hogy Csaszinak nem nőtt ki. Nem irigyellek benneteket. Oltás ügyben akkor most már teljesen tanácstalan vagyok. ma császármorzsát csináltam ebédre: nyam-nyam. Anyu volt egy kicsit délelőtt, fogorvosnál volt, így ma nem kellett dolgoznia. Délután megyünk hozzá, sétálni egyet, közben pedig beszaladok barátnőmhöz, hogy felköszöntsem, névnapja volt. Hurrá, hétvége! Apa csak vasárnap nem lesz, tornára viszi a srácokat focizni. Sebaj, mi majd nagyizunk. Roham léptekkel telik a február. Márciusban pedig már állítjuk vissza az órákat. Szuper!
borkaborka
 
 


Sziasztok!

Borka! Csak most olvasom, te 53 kg vagy??? Én meg 60KépKép és 55 ről indultam Milánnal. Jó lehet az anyagcserédKép
Megyek hozzátok ebédelniKép Nállunk ma hozatott kajcsi van: rizi-bizi és rántott husi.

Na a kukacok télleg elég húzósakKép De az a legrosszabb, h ahány dokival beszélsz annyifélét mondanakKép Az egyik szerint ne nyúlj hozzá 1 éves korig a másik szerint meg már 1-2 hós korától húzogatni kell a bőrt amennyire enged. Na meg az egyik szerint kell műteni (lehet csak bemetszéses, meg lehet körülmetélés is) a másik szerint nem. A műtéti időpontok is eltérnek. Van aki 2 éves korig tolja csak ki, van aki akár 6 éves korig is vár.

Képzeljéteek!!!! Milán estétől reggel 8.40-ig aludt. Nem hiszem el. Lehet h nem jó helyen volt az ágyikója? Így már csak 1* keltem Gergőhöz. Vissza kísértem az ő ágyába, mert arra keltem 3-kor, h rettentően zsibbad a lábam. Hát nem rajta feküdtKépKépKép

Tegnap megint brokkolis kajcsi volt és apa is megette! Sőt azt mondta máskor is csináljak, mert ízlett neki. Nem értem a múltkor meg szinte kiköpte. Na sebajKép Elfogyott. Ja és a mennyiség: 86 dkg csirkemell sütve, 20 dkg rizs, 1/4 Kg brokkolis zöldségkeverék. Miután készlett 30 perc alatt elfogyottKép evett apa, Töki, Milán, meg én. Na a beles családKép

Bocsika ha hosszúra nyúltamKép
ZSú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 

 
 

Halihó!!
Ma sehol senkiKép
Zsú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Sziasztok!
Sajnos nekem most nagyon összejöttek a dolgok, de majd jövök ám!

Évi

Addig rakok fel két képet magunkról:

Kép
Kép

KépKép
KépKép
evikismama
Budapest XVIII. kerület
 
 


szia Évi! Nagyon aranyosak vagytok! Micsoda szép nagylányod van! Lurkók is bájosak! most nekem sincs sok időm. Remélem jól vagytok. Geromilo, nagyon örülök a jól sikerült éjszakának, szurkolok, hogy most már ilyenek legyenek, biztos te is sokkal jobban érzed magad,hogy aludtál egy nagyot. Azt nem tudom, hogy jó-e az anyagcserém, mióta szültem biztos hogy jobb, de igazság szerint a kilóim inkább annak köszönhetőek, hogy nem vagyok egy termetes nőszemély. 155 cm vagyok, apa meg kb.168-170, talán. Mi vagyunk a törpecsalád. Figyuszoljatok má, hogy kell elkészíteni Anna Csajnak a brokkolit? Most megyek teregetni. Puszi
borkaborka
 
 


Sziasztok!
Évi! Nagyon szépek a gyerekekKép
Borka! Én is 160 cm vagyokKép Apa viszont 194 cmKép
Brokkoli: Felteszed annyi vízben ami ellepi és szimplán megpárolod, ha kész meg szépen leturmixolod, v villával szétnyomkodod ha már nagyobb lesz csajszikád. Legalábbis én így csinálom neki és szereti. Bár én egyébként sem fűszerezek sokat, mert a természetes ízeket szeretemKép Talán egy kis olajat tehetsz bele, nállunk a védőnénitől kapott papíron is írják, h a főzelékbe is lehet tenni egy kávéskanálnyit.
Alvás: tegnap már megint nem volt nyerő éccakánkKép éjjfélkor aludt el és hajnalban arra ébredtem, h mellettem vanKép De hogy hogyan vettem ki magam mellé már nem emlékszemKépKép Na de egy éjjszaka is több mint a semmi! Talán nyárra belejönKép Most néztem az ínét éés fölül szinte kint van a 2. foga. Lehet ez zavarja? Tényleg Borka nektek fogak?
Szerintem megint csak hétfőn jövökKép
Kellemes hétvégét mindenkinek!!!
Zsú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Sziasztok!

Nálunk semmi izgi nem történik, gyerkőc eszik , alszik, és betyár.
Borka, megkérdezhetem mennyibe került a szobahinta? Én megörököltem a barátnőmtől, csak kíváncsi fáncsi vagyok, hogy mennyit kóstál mostanában az ilyen cucc. Enikő nagyon élvezi, persze csak rövid ideig bír egyhelyben megülni.
Én Enikőt csak a kötelezőkkel oltatom be, nem igazán érintkezik még más gyerkőccel. Egyébként nálunk a védőnői szolgálat nagyon pocsék, sokmindent könyvből és más kismamáktól tudtam meg , amiről persze nekik kellet volna tájékoztatni. Lehet az a gond, hogy nem kapott pénzt. Én a terhességem alatt sem voltam vele megelégedve ezért úgy döntöttem nem kap egy fityinget sem. Nem is jött ki csak egyszer, Enikő születésekor. Bezzeg aki pénzeli minden héten megy két-három hónapig. Sajna ilyen világot élünk.
Örülök, hogy mostanában senki sincs maga alatt, remélem ez sokáig így marad. Én már nagyon szeretnék csavizni, de lassan jön az a tavasz. Nálunk nagyon hideg van, bejött amit ígértek.
További jó gyereknevelést és depimentes időszakot mindenkinek!
Sziasztok!
sagica
 
 


Sziasztok!!!!
Ma mamáztunk.Már vagy két hete nem voltunk nála.Nagyon örült a fiúknak na meg a húgom is.(Õ 9 éves és Daninak olyan mintha a testvére lenne).
Dodó meg én ebéd után jó nagyot aludtunk.nagyon jól esett.Mondjuk egész héten döglöttem.Olyan nudli voltam,hogy semmihez nem volt kedvem.Bezzeg majd pótólhatom.KépKépKép
Ma a reggeli hideghez képest egész jó idő volt este csak ez a vacak valami ne szitált volna.

Borka.szerintem a védőnőnek nem kell fizetni.Elég gusztustalan,hogy már Õ is a lóvéra megy.KépKépKépMi lesz itt később.

Zsú.Aza pici alvás is valami.Majd ha kibújik a fogacska megint nyugi lesz egy darabig.KépKépKép

Évi.Van itt a netről egy közös ismink.Csanikó.Ugye???
Nagyon jók a képek.

Na megyek.Jó éjszakát!
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok! Én még nem hallottam, hogy a védőnőnek fizetni kéne. Hallatlan! Egyébként én sem láttam már több, mint két hónapja. A hinta 13000 volt, nem a hagyományos hinta, saját váza van. Nem olcsó. Roli! 9 éves a húgod, milyen érdekes. Kései gyerek? Átlagos hétvégénk volt és egész jó idő. Vigyázzatok magatokra! Jövő héten találkozunk. Puszi mindenkinek.
borkaborka
 
 


Sziasztok!

Félreértettetek, a védőnőnek nem kell fizetni, csak elvárja a zsebpénzt, legalábbis felénk. Csak benéztem.
Sziasztok
sagica
 
 


Sziasztok!

A védőnéninek mi sem fizetünk! Gusztustalan az ilyen védőnőKépKép Akkor ő sem elhivatottKép Pedig szerintem ez az egyik olyan szakma amelyiknél ez kellene hogy legyen a fő pályaválasztási ok.
A mienk születés után az első 6 hétben jött hetente aztán csak ha én felhívtam akkor jött. Amit n megejtek minden hónapban 1*Kép Hamár ez a munkája végezze isKépKép Habár amilyen módon teszi inkább ő se tenné.

Képzeljétek lehet, h mégis megvan a sulim!!! Van ugyanis szülésznőképzés Szolnokon isKép Nekem ez is nagyon teccetősKép Én szeretnék eü-ben dolgozni, de vidékre sulibajárni nem bírnék a manók mellett, ebben a putri Szolnokban meg nincs semmi normális képzésKép Ápolónőnek mehetnék még, de félek, hogy olyan osztályra kerülnék ahol nem bírnék dolgozni. Ez is felnőtt képzés nem igazi fősuli, de a Szegedi egyetem indítja a képzést. Az az egy baj van h mindössze 50 főt vesznek felKép Ehhez az én jegyeim lehet, h kevesekKép Sajnálom, h annó nem érdekelt igazán a suli és nem tanultam.Kép
Puszi mindenkinek!
Zsú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Sziasztok!

Jó sűrű hétvégénk volt most is. Általában összejön mindig egy csomó minden. Tegnap voltam délelőtt baba-mama börzén, többnyire találok Botinak ruhákat, de egyre kevésbé. Valószínűleg már elnyúzzák ebben a korban a gyerekek a ruháikat. Persze Boti mindig közli, hogy játékot is hozzak, mert egy-két jó vétel volt már játékban is. Most nem volt túl nagy választék, azért egy kirakóst tudtam neki szerezni. Mostanában a kirakós játék a mániája.
Aztán ebéd, szakdolgozat, délután meg a férjem ment anyósomért, mert egy hétig elutazott, most jött haza.

Ma meg festettünk, felújítottunk egy kiadásra szánt lakásban, azzal is lassan elkészülünk, aztán remélem, hogy gyorsan ki tudjuk adni.

Védőnéni: nálunk érdekes volt, mert a terhesség alatt 3 különbözőhöz jártam, mert az enyém mindig beteg volt. Aztán amikor Boti megszületett, kb. 2-szer volt nálunk (kb. 23 éves lehetett a csaj, úgyhogy nagy-nagy tapasztalata volt!), aztán megint beteg lett. Egy fél évvel később tudtam meg, hogy terhes volt, nem beteg. Aztán amikor Boti egy éves volt, egyszer eljött az új védőnő, hogy bemutatkozzon, azóta se kép, se hang. Most, hogy terhes vagyok, meg kitalálta, hogy majd ő jön család-látogatni. Nem mondtam neki, hogy ha a körzetébe tartozó Botondot néha meglátogatta volna, tudná, hogy milyen körülmények között lakunk. Pedig sokszor hiányzott valaki, mindig bajom volt/van a gyerekneveléssel, úgyhogy kérek tanácsot interneten, rádióban, telefonon. A legjobb azért mégis az lenne, ha egy felkészült védőnő a gyereket látva adna tanácsot. Egy ismerősömhöz, akinek szintén 2,5 éves a gyereke, mai napig 1-2 havonta benéz a védőnő.

Geromilo!
A szülésznőképzés jól hangzik, de azért gondolj bele, hogy a választott szülésznőnek ugyanúgy ugrania kell az éjszaka közepén, mint a dokinak. (Nem elvenni akarom a kedvedet, csak gondold jól át, mielőtt potyára tanulnál egy csomót.)

Sziasztok
Zsófi
zsóf
 
 


Zsófi!
Tudom ezt isKép De mire odakerülnék, h vki engem választana, már simán eltudnék menni. Na meg megkérik az embert és v vállalja v nem.
Szeptemberben kezdődik és 6 féléves, + utánna még helyet is kellene találni magamnak. Ott megszerettetni magamat. Tehát legalább 5 év szerintem. Bár előbb sikerülne, de ennyi tutira kell.
Majd késöbb jövök.
Zsú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Geromilo! Húgom Pestre a Semmelweisre jár, ugyanúgy hároméves. Ne izgulj, mert náluk, ha jól emlékszem 25 főt vettek fel, de többen nem is jelentkeznek. szóval van esélyed rá. Többnyire egy felvételi elbeszélgetés van és kész. Inkább az a húzós, hogy már ezt is középfokú nyelvvizsgához kötik. Mármint akkor kapod meg a diplomád, ha megvan, vagy közben leteszed a nyelvizsgát, középfokú, c-t. Előny, ha már egészségügyben dolgozol. Húgomtól semmit nem kérdeztek, miután közölte, hogy több, mint 6 éve a szülészeten van. Egyébként szép szakma, drukkolok.
borkaborka
 
 


Borka!
Itt nem írnak még felvételi elbeszélgetést sem. Én nem dolgozom eü-ben, de ún. humán szakközépbe jártam ahol tanultunk: egészségtant, gondozástant, szoc.pszichot, ált. lélektant, életmódot, fejlődéslélektant, emberitestet, mentálhigiénét, meg hasonlókat. Ja meg bioszból érettségiztem. Na meg szültem két gézengúztKép Tehát nemcsak elméleti elképzelésem van a pályárólKép Hát nemtudom mi lesz. Na még rágódomKép Még várok mailt a sulitól, hogy "mennyi esélyem van"Kép Aztán 02.15-ig be kellene adni a jelentkezési lapokat is.

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Sziasztok!
Mi ez a csúcsforgalom? Sehol senki?
Jó éjt mindenkinek!
Zsú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Sziasztok!
Zsú!
Én csak magamból indultam ki: ha engem az éjszaka közepén felriasztanak, nemhogy egy szülést nem tudnék levezetni, de még két épkézláb mondatra sem futná Kép. De persze biztos átgondoltad a pálya előnyeit, és hátrányait. Mindenesetre drukkolok neked!
Zsófi
zsóf
 
 


helloka! Anna ma megkapta az agyhártya elleni szurit, pici sírás volt, aztán a cumi mindent feledtetett, Remélem estig se lesz semmi. Figyuszoljatok! Időnként veszek bébikajákat és meglepve olvasom, hogy kétszersült, rizs... Akkor ezeket már eheti? Mert akkor nem venném meg, hanem otthon megcsinálnám. Pl. a kétszersült almával volt. Azt én is lereszelem. A rizs is olyan rizs, amit mi eszünk? Remélem mindenki jól van, hétvégén már szinte február közepe, tök jó.
borkaborka
 
 


Szia!
Szurkolok, h ne legyen semmi Annával. Persze a rizs ua. ezt én is írtam nekedKép A kétszersültet passzolom. A rizst én jó puhára szoktam főzni, aztán villával szétnyomkodom és már kész isKép

Zsófi!
Persze ezt az éccaka ébredőset, meg műszak után bentmaradósat is végiggondoltam. De mostanában is az a bajom, h előbb kelek éjjel, mint MilánKép Õ még csak feszeleg én már ott vok. Ja télleg, most megint az ágyban alszik. Van erőm visszatenni is nemcsak kivenniKép Lehet túlzás még ilyet mondani, de vhogy kipihentebbnek érzem magam.

Tényleg csajok, akinek már idősebb gyerkőce is van Az nagy gáz ha Milánnak (9 és fél hós) csak 2-3 naponta van kaksija? Mostanában naponta 1* gyümit kap(alma, banán, barackos bébikaja)+ egyszer ami éppen akad(tészta, rizs, "dudva", felvágott, husi, stb...)Na meg szopik naponta 10* minimumKép na ezek már nem 20-30percesek, de néha főként este ilyen is akad.

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Sziasztok!
Ma voltunk dokinál Dodóval.Sajna vissza kellett húzni a kukacot,de nagyon ügyi kisfiú volt.Épp,hogy csak megnyekkent.Délutánra visszont nagyon fájt neki(mondta drnéni,hogy így lesz).Szegénykém,ahányszor pisilnie kellett keservesen sírt és mászkált fel-alá.Mosogattam neki kamillás vízzel,meg kentem Betadine kenőccsel.Akkor egy darabig nyugi volt.Most elaludt,nem tudom meddig.Így is már második napja semmit nem alszunk,valószínű jön a foga.Nemtudom most éjjel mi lesz.KépKépKép

Geromilo
Hajrá!!!!Mindent bele.
Kakiügyben csak annyi.Nekem azt mondta a doktornő.Ha nem fáj a pocija akkor nem baj ha nincs kaka minden nap.Nem tud minden ember mindennap kakálni.Lényeg,hogy sok rostosat egyen.

Borka
nyugodtan csináld meg neki te azokat a hamikat.Az bizti finomabb lesz.

Puszi Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Kicsit félve kopogtatok be hozzátok, mert úgy látom, Ti már egy jó kis összeszokott csapat vagytok! Bátorságot vettem - pedig reggelre akartam halasztani - és mégis megpróbálom most, bár már nagyon késő van! Szeretnék hozzátok csatlakozni, ha beengedtek!
Magamról röviden ennyit: Editnek hívnak, 17. éve leszünk házasok a férjemmel, Vivien nagylányunk 16 éves lesz, a kicsi Leventénk pedig febr. 28.-án lesz 2 éves. Családunk teljes értékú tagja 2.5 éve Mollyka egy francia buldog kutyus is.
Olvasgattam a leveleiteket, és megakadt a tekintetem a "fütyi problémán" szerintem hamarosan nálunk is sor fog kerülni, egy ilyen kellemetlen beavatkozásra! Sajnos!!!
Nem vagyok én ám ilyen éjszakai bagoly, de a szakdolimmal kínlódok...s az az igazság, hogy engem inkább érdekelne egy kis kötetlen beszélgetés, ismerkedés Veletek, ha ti is így gondoljátok! Üdv: Edit

KépKép
KépKép
vile
 
 


Szia Edit!
Gyere nyugodttan.Bár még én is új vagyok,de bátran mondhtatom,hogy gyere.Nagyon jófejek a csajok.KépKépKépKép

Éjszaka egyszer keltünk.Remélem ma jó napunk lesz.

Danikám tegnap volt 8 éves.Olyan hamar elszáll az idő.

Edit
Merre laktok?Mit tanulsz?

Kovács Roland
roli
 
 


Szia Edit! Nagyon örülünk neked. Micsoda csapat jött össze! Írj még magadról egy kicsit, kicsit feljebb nemrég mindenki bemutatkozott megint az újdonsült csajoknak. De biztosan olvastad akkor. '7 év házassággal asszem bátoríthatsz minket, mert itt többeknek akad gondja a fránya urával. Milyen érdekes a korkülönbség a gyerkőcök között. Így akartátok? 16 éves nagylány, jó ég, gondolom nem egyszerű ez se. Az én férjem már most csőre töltött puskával őrzi a lányát, mi lesz még akkor? Szerelmük természetesen töretlen. Zsófi is küszködik a diplomamunkájával, szegény ki is volt bukva egy picit, biztos tudtok majd egymásnak segíteni.
Roli! Danit puszild meg helyettünk is, boldog szülinapot a nagyfiúnak!
Geromilo, szerintem sem gond, ha nem kakil, Annánál is volt ilyen, lehet, hogy most olyan korszakban van, amikor megint mindent hasznosít.
Mindenkinek szép napot!
borkaborka
 
 


Sziasztok!
Nagyon vártam már a reggelt, hogy valyon milyen fogadtatást kapok...egész éjszaka ez járt a fejembe. Nagyon örülök, hogy csatlakozhatom hozzátok! Már régóta érlelődik bennem a gondolat, -eddig csak olvasgattam - de tegnap éjszaka végre bátorságot vettem. Nagyon szimpatikusnak találtam a beszélgetéseiteket, és az is tetszett, hogy nincs kötött témátok! (Igaz, én még nagyon kezdő vagyok, Karácsony óta van ADSL netünk, addig az a hagyományos betárcsázós volt.)
Szívesen ismerkedek, barátkozok és kíváncsian várom, hogy milyen érzés virtuális barátnőkre szert tenni! Mi Biharkeresztesen lakunk, (Hajdú-Bihar) innen már csak egy ugrás Románia. Nagyon szeretem a gyerekeket, talán ezért is választottam az óvónői pályát. Állítólag ez már elég korán tudatosult bennem. Anyu szerint amikor 4-5 évesen megkérdezték "mi szeretnél lenni?" én már akkor ezt válaszoltam. De az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy legfőbb indokaim egyike az volt: "hogy óvónéninek nem kell aludnia". Bezzeg most már tudnék aludni...
Most a BMGE Pedagógiai Tanszéken Közoktatás Vezetői szakon vagyok utolsó féléves hallgató, és remélem, hogy június 24.-én sikeresen leállamvizsgázom. Köszönöm, hogy befogadtok! Nyugodtan kérdezzetek, szívesen válaszolok!
Puszi: Edit

KépKép
KépKép
vile
 
 


Sziasztok!
Nagyon vártam már a reggelt, hogy valyon milyen fogadtatást kapok...egész éjszaka ez járt a fejembe. Nagyon örülök, hogy csatlakozhatom hozzátok! Már régóta érlelődik bennem a gondolat, -eddig csak olvasgattam - de tegnap éjszaka végre bátorságot vettem. Nagyon szimpatikusnak találtam a beszélgetéseiteket, és az is tetszett, hogy nincs kötött témátok! (Igaz, én még nagyon kezdő vagyok, Karácsony óta van ADSL netünk, addig az a hagyományos betárcsázós volt.)
Szívesen ismerkedek, barátkozok és kíváncsian várom, hogy milyen érzés virtuális barátnőkre szert tenni! Mi Biharkeresztesen lakunk, (Hajdú-Bihar) innen már csak egy ugrás Románia. Nagyon szeretem a gyerekeket, talán ezért is választottam az óvónői pályát. Állítólag ez már elég korán tudatosult bennem. Anyu szerint amikor 4-5 évesen megkérdezték "mi szeretnél lenni?" én már akkor ezt válaszoltam. De az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy legfőbb indokaim egyike az volt: "hogy óvónéninek nem kell aludnia". Bezzeg most már tudnék aludni...
Most a BMGE Pedagógiai Tanszéken Közoktatás Vezetői szakon vagyok utolsó féléves hallgató, és remélem, hogy június 24.-én sikeresen leállamvizsgázom. Köszönöm, hogy befogadtok! Nyugodtan kérdezzetek, szívesen válaszolok!
Puszi: Edit

KépKép
KépKép
vile
 
 


Gyorsan teszek fel képeket, aztán megyünk sétálni. Anna is segít, éppen megeszi az ölemben az egérpadot. Amikor szomorú, előtte öntötte nyakon a pap a keresztelőn. PusziKépKép
borkaborka
 
 


Sziasztok!

Edit! Üdv itt, én is csak egy pár napja csatlakoztam, kellemes kis társaság jött össze.
Ahogy Borka is írta, szintén szakdolgozattal küszködöm, de úgy tűnik (valahol lekopogom), hogy jövő szerdán le tudom adni. Már ki van nyomtatva, csak még nem láttam, aztán kötés, és leadás! Aztán bontunk egy üveg pezsgőt (amiből én nem ihatok, mert terhes vagyok Kép, de azért mégis jó érzés)!
Nálunk szerencsére az államvizsga már megvolt (ez másoddiploma, kicsit másképp szervezték a dolgokat), úgyhogy már csak a védés van, az meg nem nagy dolog. Remélem, Te is sikeresen végzel majd!

Zsú!
Kakiügyben nem tudok hozzászólni, az én fiam mindig is nagyon kakis volt, most már csak 2-3-szor kakil egy nap, az első 1,5 évben napi 5-6 adagot is produkált. Pedig sosem evett rostosat (mármint nem fogadott el gyümit, vagy zöldséget).

Borka!
Nagyon oda kell figyelni a bolti kajáknál, ugyanis a gyártó által feltüntetett kor-ajánlás sokszor nem vág össze a "modern" ajánlásokkal. Értem ezalatt, hogy pl. 8-10 (? már nem emlékszem pontosan) hónaposnak való kajában tej van, vagy bogyós gyümölcs. De szerintem a kétszersülttel semmi gond, ha már egyébként eszik lisztfélét. Viszont tényleg jobb, ha van időd, hogy Te csinálod meg. Persze ezzel szemben is vannak érvek, főleg, hogy a primőrök (remélem, nemsokára TAVASZ!!!, szóval, visszatérve Kép ), sok vegyszert tartalmazhatnak, viszont a konzervben ellenőrzött, esetleg bio zöldség van.

Sziasztok
Zsófi
zsóf
 
 


Borka!
Közben visszalapoztam, mert már nem emlékeztem, hogy mennyi idős a lányod. Ha még féléves, gondolom, nem eszik még lisztfélét (én 10 hónaposan vezettem be, de én óvatosan álltam hozzá allergia miatt). A rizzsel viszont nem lehet gond, abban nincs glutén, sokan az egyik első kajának ajánlják.
Zsófi
zsóf
 
 


Kedves Heni!

Kisfiadnak Danikának így utólag is BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK! És persze Neked is, mert valahol ez a nap a "miénk" is!

KépKép
KépKép
vile
 
 


Kép

Bocsánat a kép lemaradt! Ezt még gyakorolnom kell!

KépKép
KépKép
vile
 
 


Vile
Köszönöm szépen.Nagyon aranyosak vagytok.
Dodónak mára nagyon szép lett a kukuca.Már a pisinél sem sírt.Annyira megkönnyebbültem.

Borka
Nagyon szép kislányod van.KépKépKép

Vile te nem raksz fel képet?

Kovács Roland
roli
 
 


Bocsánat ez lemaradt.
Jó éjszakát minden babának és mamának.KépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok Lányok!

Huhhh! Ezennel bejelentem, hogy végigolvastam a hozzászólásaitokat! A gyerkőcök tündériek! Olyan jó nézegetni a képeket!Sőt, még jegyzeteltem is Rólatok! Nem szeretnélek felesleges kérdésekkel bombázni Titeket! Így megpróbáltam készülni. (a férjem meg is jegyezte, "na ezért beköttethettük a netet...")
Nem is tudom hol kezdjem...
Borka!
Te aztán belevaló csaj vagy! Nagyon jól látod a dolgokat, tetszettek az öteleteid. Főleg a hogyan hódítsuk vissza a párunkat! A férjem díjaztai is az ötleteidet!! És igenis nagyon-nagyon optimista vagy Ez szuper! Minden bajra jó!!!
Házasság...hmmm arról valóban regényt lehetne írni! Folytatásosat! A párommal elég hamar kezdtük az "ipart", de nem bántam meg. Még középiskolás (óvónői szakközép)voltam amikor már eljegyeztük egymást. Tudod régen azért még nem volt elfogadott az együttélés, mi meg már akkor sem tudtunk egymás nélkül élni, ezért suli végén gyorsan össze is házasodtunk, rá egy évre megszületett a kislányunk. Az ezt követő időszak nem volt valami rózsás, voltak szép, nagyon szép, de rossz idöszakaink is. (Ugyhogy Heni, nem feladni!!) Akkor még anyagilag sem álltunk a helyzet magaslatán és sajna bármennyire tartja mondás, bizony jó ha van pénz! Kerestük a helyünket az életbe(munka, lakás) aztán szép lassan összecsiszolódtunk. Azt nem mondom, hogy soha nem veszkedtünk, de mindig kibékültünk, és nem voltak tartósak a balhéink! Az egyik barátnőm azt mondta, hogy olyan jó nekünk, mert mi végül mindig kibékülünk, és nem fordítjuk a fenekünket egymásra napokig. Szóval a korkülönbség végül is így alakult.levelezőn végezetm a fősulit és munka meg család mellett nam akartam még bevállalni a 2.-kat is...aztán meg élveztem a diplomám előnyeit, és a tündérinél tündéribb gyerekeket az oviban. (lehet, hogy így töltődtem fel)Aztán meg vezető beosztásba kerültem és azért nem akartam szülni. Amikor betöltöttem a 30. évemet a férjem emlékeztett az ígéretemre (mert ezt ígértem neki) és végén rábólintottam. Na meg 2003-ban sikerült végre egy 3 szobás kertes családi házat venni (addig 2 szobás társasban laktunk)aminek nagyon-nagyon örültünk. Rengeteget dolgoztunk már rajta, (szinte csak a falak maradtak) de még sjna nincs vége. Régen azt mondogattam csak egy szobával lenne több...de most meg már ez sem elég. AZ idénre tervezzük, hogy Levire felvegyük a szocpolt és bővítsünk. Van egy melléképületünk, ami egy komplett 1 szobás kis lakás, és azzal szeretnénk egy átjárót összehozni.Most még nagyon az elején járunk, a papírokat intézzük!Igazából az én férjem sem egy minta apa, amiben tud segít, de türelme az nincs a drágámnak, így rám hárul a gyereknevelés minden öröme és gondja. Régebben azt gondoltam még túl fiatal ezért is vártam. Mára már rájöttem ez nem így van. Na sok mindenben érettebb lett... de most már nem akarom annyira megváltoztatni. (lehet, hogy ez a titka, elfogadni ahogy van?)Beletörődtem, és ez így is van jól. Senki sem lehet tökéletes. Ellenben mindent megtesz értünk, dolgozik + még tavaly belevágott egy vállalkozásba is. Azóta alig látjuk, de látom rajta mennyire igyekszik, hogy mindenben megfelejen. Tudom, hogy a családjáért teszi, hogy ne kelljen semmibe hiányt szenvedjünk!
A nagylányom mostanra lecsillapodott, főleg mióta van egy nagyon kedves, rendes barátja, akivel hetente 1x találkoznak. Szerencsére nagyon jó hatással van rá, már nem akar mindenáron behapsizni... ( Apát nálunk is érzékenyen érintette ez a dolog, hogy már nemcsak az ő kislánya...de átsegítettem rajta.)Nehéz összeegyeztetni a korkülönbség miatt a gyereknevelést, de igyekszem mindent megtenni, hogy egyik se érezze, hogy elhanyagolom. Vivivel esténként jókat beszélgetünk, elvállaltam az SZMK tagságot a suliba (a helyi gimiben elsős) és segítek neki a Diákönkormányzatban elnökösködni. A drágám kislányom rengeteget segít nekem az öccse pesztrálkodásában, szerencsére imádják egymást. De vigyázok, hogy ne érezze, hogy ő a második anyukája Levinek! Pörgős csajszi, életvidám, rengeteg barátja van igazi oroszlán.
Levivel meg napközben foglalkozok rengeteget. Igyekszek változatos programokat szervezni, hogy ne legyen olyan uncsi egy-egy nap! Azért most jóval könnyebb mint régen. Olyan sok új dolog van amit jó kipróbálni, átélni. Na meg itt az autó, és már mindjárt nem vagyunk úgy bezárva. (régen az sem volt) Most olyan sok szép mindent lehet kapni csak bírja az ember pénztárcája! Nekem is hasonló gondjaim voltak (vannak) mint nektek! Evés, alvás, kaki, fütyi, hiszti, dac...eddig a kútfejemből, némi szakirodalomból és ösztönökből éltem. Jó lesz majd megbeszélni Veletek a problémákat, na meg az örömöket is!
Zsófi!
De jó neked kicsit irígykedem! Na egyszer majd csak elérem én is! De jó hogy kismama vagy! Jól viseled? Hogy birod birod a kicsi mellett? Mi is tervezgetjük a 3. babát, csak én még szeretnék egy kicsit Levizni! Meg úgy számolgattam, hogy érdemesebb lenne előbb visszamenni dolgozni, mert a táppénz azért több mint a Gyes.
A jelenlegi sulit meg azért vállaltam be, mert szakvizsgát ad, és így 7 évig megint békén hagynak... most jelentősen olcsóbb, ha visszamegyek több lesz a fizim (nem sokkal) kicsit kilépek a mindennapokból, új ismeretségeket szereztem, tájékozottab leszek, az agyam kicsit frissül (remélem) meg aztán nem rossz dolog az ha az ember jártasabb egy kicsit a közoktatásban.
Zsú!
Fantasztikus anyát ismertem meg személyedben, rengeteg jó tanáccsal láttad el a Csajokat! Sajna én már nem tudok ilyen következetes lenni, az oviban könnyebb. Csak így tovább! Ja és nagyon szép szakmát készülsz választani!
Nagyon meghatottak a soraid, amit Édesanyádról írtál. Olyan szépen írtad:"örökre elaludt" tavaly az én drága Apukám is elaludt, gyógyíthatatlan beteg volt. Még most sem tudom felfogni, nagyon-nagyon fáj. Ezt szavakkal nem is lehet leírni. Hiányzik ...mindene, a szeretet, az ölelése, a segítő szavai, a gondoskodása az illata. Na abbahagyom, mert már sírok is.
Heni!
Biztosan nem könnyű a helyzeted, de mint irtam kitartás. Egy pár év és minden megoldódik. Tudod vannak nehéz időszakok, később csak mosolyogsz majd a korábbi vitáitokon. Én már rájöttem, nem az a fontos, hogy "nekem legyen igazam". Próbáld meg egy-egy vita végén elsütni egy poént. Furán hangzik, de bejön, és a végén mindketten jót röhögtök az egészen!
Utólag is gratula a kisfiad szép bizijéhez! Sokat kell vele foglalkozni? Mármint mellé ülni, meg tanulni. Hogy ízlik neki a suli?
A kuki dologot meg majd megtárgyaljuk.
Ágica!
Biciklizni mi is nagyon szeretünk, már lassan egy éve. Gyorsabb, ugyanakkor kicsit nehezebb, mert kivenni-betenni a gyereket, aztán meg a boltokban már szabadabb a mozgás. Jobban szeretek csak úgy biziklizni, mint teendőket intézni. De néha azt is muszály! Nekem Hollandiában élnek a nővéremék, és kaptam tőlük tavaly előtt Karácsonyra egy csúcs szuper biciklit!
Irigykedem a torna miatt! Már én is tervezem, csak télen olyan nyügi...majd tavasszal. Addig meg itt a kazi, csak elő kéne venni. Na ma megkeresem Régebben és is jártam kosarazni hetente 1x, nagyon jó volt. Az a baj, hogy a párom nagyon elfoglalt, Vivinek tanulni kell, szóval ninsc pesztrám. Anyukám egy közeli településen él, örülök, ha a tanulásom miatt át tud jönni. Anyósom meg még aktívan dolgozik.
Eszti!
nagyon szép helyen laktok. Az idén nyárra pont ezt a környéket terveztük be. Nem tudsz valami jó bababarát helyet? Remélem a férjed majd meggondolja ezt a 2. gyerek problémát! Lehet, neki több idő kell. Végülis a kicsi és a nagy korkülönbségnek is megvannak a maga előnyei!
Évi!
A kislányodat is Vivinek hívják, de jó! Kamaszkor....hát igen. Szerencsére kifele megyünk belőle. Nem könnyű, de hidd el előbb-utóbb megtalálja önmagát! Vivi renszeresen ellenkezett velünk, az idegeinkkel játszott!

Remélem nem hagytam ki senit! Jézusaom a ház egy csatatér lett, valamivel Levinek is el kellett töltenie az időt amig anyu pötyögtet ezen a valamin. Na most megyünk szánkózni, délután teszek fel képet!

Szép napot mindenkinek!!!

KépKép
KépKép
vile
 
 


sziasztok! Semmi gond nem volt a kétszersülttel almával. két pofára ette az én drágám. Egyébként Anna két hét múlva lesz 7 hónapos. babapiskótát már régóta eszik, abban is liszt van. holnap kipróbáljuk a rizst husival. Bolti tejet nem adok 1 éves koráig, de danoninót már eszik, szereti is. 8 hós kora köröl pedig fogok neki már adni sajtot, túrót. A családban nincs tej-és lisztérzékeny, szóval úgy vagyok vele, hogy nem aggódom túl magam. Nyáron szerintem már simán azt fogja enni, amit mi. Ma közösen rendet raktunk Csaj szekrénykéjében, leselejteztük, amit kinőttünk. mit mondjak roham léptekkel nődögélünk. Egyre jobban várom a tavaszt. Nagyszerű lesz végre napfényben kabát nélkül sétálni. Örülök, hogy mindenki jól van. tegnap megérkezett az új ágyunk, új matraccal a hálóba. Éjjeli szekrényekre még várni kell. Párom szereli ma össze. Nagyon kíváncsi vagyok, mennyit fog szentségelni míg elkészül. Ha sikeres lesz az összeállítás ma abban alszunk. Lehet, hogy fel is avatjuk. Ha-ha-ha. Szép napot mindenkinek.
borkaborka
 
 


Sziasztok!
Vile!
Ez nem semmi, mennyit írtál! Kép És Levi hagyta? Én csak akkor tudok netezni (vagy olvasni, vagy bármit csinálni, ami nem függ össze Botival), amikor alszik, vagy esetleg este, ha az apjával fürdenek. Sajnos 5 percre sem foglalja le magát egyedül.
Egyébként a terhességet jól tűröm, nekem már az elsőnél sem voltam hányásaim, stb., egyszer voltam csak rosszul, de akkor nagyon, el is ájultam. Pedig igazából jól jött volna egy kis hányinger, ugyanis elég sok súlytöbblet van rajtam, legalább nem ettem volna. Nagyon próbálok odafigyelni, de így is hízok, a végén nem tudom, hogy fogok tudni megmozdulni, pedig most kell majd Botival játszanom, emelni, stb.

Borka!
Ha már eszik babapiskótát, akkor nem kell tartani a lisztféléktől, már biztos kiderült volna, ha gond van. Mindig is irigykedtem azokra, akiknek a gyereke mindent szívesen megeszik, ez nagyon jó. Én még most is meg tudom számolni a két kezemen, hogy hányféle kaját eszik meg.

Panaszkodtam pár napja, hogy korán ébredt, úgy tűnik, rendszert csinál belőle, egész héten 7-kor ébredt. Kép Nem lenne baj, ha legalább este korábban elaludna, de így is fél 11, mire elalszik. Hosszú így a nap, és délelőtt nagyon nyűgös, hisztis.
Voltunk hóembert építeni délelőtt, meg szánkózni, de én igazából már nagyon unom, és utálom a havat, hideget, telet, semmi kedvem nem volt kimenni. Ráadásul porhó van, alig sikerült egy meglehetősen béna hóembert összehozni.

Na, megyek takarítani, eddig a kuplerájt a tanulásra fogtam, de most már nincs kifogásom. Kép

(Hogy kerül februárban egy katicabogár az ablakunkra??? Kép)

Sziasztok
Zsófi
zsóf
 
 


Sziasztok!
Elaltattam a kis lurkót, most lesz 2.5 óra szabadidőm. Többőtökkel ellentétben én altatom Levit. Amikor kicsi volt akkor hintaszékbe ültem vele és úgy dúdolgattam neki. Most már, hogy nagyobb melléfekszem, simizem, és énekelek, vagy verselek, vagy közösen mesélünk, képeskönyvet nézegetünk. Ha kellemesen kifárasztom akkor nagyon hamar elalszik. Nekem is, és neki is ez olyan megnyugtató, érezni ahogy szuszog, odabújni hozzá, ő is hozzám bújik, és a pici kezével mindig megsimogat. Olyan kedves. 10 év múlva már úgy sem tehetem meg.
Küldöm a képet a kisfiamról, a lányom már cenzúrázza a dolgokat. Azt mondta, majd ha lesz róla egy elfogadható kép! (Ha-Ha )Nem tudom mekkorába teszi fel -még nem csináltam ilyet,- szerkezteni még nem tudok!
Zsófi!
Mint irtam jó nagy kirakodást rendezett a fiatalember. Aránylag már gyorsan gépelek, + egy darabig lekötötte a Shrek, imádja, ja és még most újdonság neki a hétvégén vásárolt MAMMUT gyerekasztal kisszékkel. Azon rajzolgat mostanság. A terhességeimet én is nagyon jól viseltem, a kilók velem is elszaladtak...hú de nagyon!!! (Milyen fura egybeesés az elsőnél egyszer én is elájultam) Viviennel hamar lement, most még van rajtam, hiába ez már a korral is jár. De elhatároztam, hogy egy kicsit fogyok. (166, 65) Jó lenne 60 alá menni, mert bizony az újabb terhességtől ez is visszatart. Kicsit irigylem azokat a kismamamákat, akik a terhesség elején nem hogy híznának, hanem még fogynak. (Valószínű nem túl irígylésreméltó a helyzetük, ha mondjuk a hányingar kínozza őkat.) Ja, a hiúságomat is bántja. El sem tudnám képzelni akkor mennyi lennék, ha most indulnék. Pedig soha nem voltak súlyproblémáim, bármit ehettem.
Borka!
Olyan jó neked, hogy csak 53kg vagy!!!
Szerintem is nyugodtan adhatod neki a lisztes kajákat. Elárulom, Levi is ette már ennyi idősen a pici csipet kifliket. Õ ugyanis borzasztóan rossz étvágyú volt,- néha még ma is - szerencsére nem látszik rajta. Mindent kipróbáltam, kotyvasztottam, vettem a béby kajákat, de csak a kutyánk járt jól vele. Aztán egyszer egg reggelinél a megkóstoltattam vele a kiflit, meg egy kis összetört Orsi virslit. És ízlett neki. A gyerekorvos meg azt mondta, na ha ezt legalább megeszi, akkor egye.
1 éves korától meg azt ette amit mi, arra ügyeltem, hogy füstölt, fűszerezett kaját ne kapjon, na meg a szeleseket is csak csínnyán.
Olyan jó olvasni, hogy a te kislányod ilyen jól elfogadja a fini kajákat. Igazi minta kislány!
Az ilyen összeszerelős dolgok nálunk is ismerősök, meg a szitkozódások is. Magamban mindig jókat szoktam mosolyogni.
Kellemes pihenést, meg hancúrozást az új ágyban!
Hahó Heni, Évi, Zsuzsa, Ágica Eszti, hol vagytok? Ugye nem én rémísztettelek el benneteket? Na ígérem egy darabig eldugulok!
Sziasztok: Edit
Kép
Sajna a telefonomról csak egy ilyen nyárit tudok, mert a digitálosokat nem tudom átszerkeszteni.

KépKép
KépKép
vile
 
 


Sziasztok!

Apa hazajött, kényelmesen elhelyezkedtünk legozni, Boti meg meséli neki, hogy hóembert építettünk, meg szánkóztunk. Apja - szerintem nem komolyan - megkérdezte, hogy nincs-e kedve szánkózni. Hát volt. Kép Úgyhogy öltözés, nekem meg lett egy kis extra szabadidőm Kép. Mégis van valami jó ebben a hóban.

Vile!
Én is altatom Botit, mindig is szükség volt rá, picinek órákig sírt, mielőtt elaludt, aztán egy időben rászokott a szopira alvásra, amióta leszoktattam róla, meg úgy alszik, hogy ülök az ágya mellett, és a kezemre bújik, énekelek neki. Ja, meg minden altatás a három kismalac mesével kezdődik. Kép
Boti is nagyon rossz evő volt / van, nálunk is örült a kutya a bébikajáknak, meg amiket én főztem, annak is Kép. Remélem, a kistesó nem lesz ilyen macerás.

Többiek!
Tényleg nagyon eltűntetek, mi a helyzet?

Zsófi
zsóf
 
 


Sziasztok!

Ennyi kisregényt átolvasniKépKépKép

Bocsika de most én is Sagica nyomdokába lépek és az utsó hajrában ezerrel a felvi.hu-n lógok. Háát...A végén lehet, h mégsem fog menni a suli. Tudjátok eléggé lusta voltam tanulniKépKép És a jegyeim lehet h kevesek lesznek. Na majd meglátjukKép

Örülök, h lassan de biztosan sokasodunkKép

Edit! Sajnálom apukádatKép Az én anyukám is gyógyíthatatlan beteg voltKép És igen nagyon-nagyon-nagyon hiányzikKépKépKépKépKép És nagyon sajnálom, h nem láthatja az unokáitKép Pedig hogy imádta ő is a gyerekeketKép 3és fél éve 60 évesen hunyt el. És én vagyok az egyszem gyereke. Tehát gondolhatod-gondolhatjátok azt a majom szeretetet amivel körülvettKép Hát mit nem adnék most csak egy mosolyáért!!!! Huhhhhh már ezerrel potyognak a könnyeimKép Bocsánat de ez kijött belőlem.
Köszönöm az elismerést az anyaságomrólKép Ez jól esik a még depis lelkemnek!

Na vigasztalásnak! Gyönyörű kis vasgyúró a fiacskátokKépKépKép

Zsófi! Mostanában az én fiaim is korán kelnek. Na nemhiába itt a tavaszKép Már hóvirágok is vannakKépKép

Borka! Ha már a joghurt megy a sajtot is megpróbálhatod szerintem előbb is. Ha az is ok mehet a túró isKép A lisztes kajcsiról meg annyit, h mehet nyugodtan már fél éves kortól ha nem okoz panaszt. Direkt utánna néztem nekedKép

Heni! Utólag is Sok-sok boldog szülinapot a nagyfiúnakKép
Kukival hová mentetek?

Évi, Eszti, Sagica?

Üdv mindenkinek!
Zsú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


SziasztokÍ!!!!
Vagyok csak tegnap msn-t buheráltam és annyira belejöttem a beszélgetésbe......Kép

Ville
nem rémisztettél el.Nagyon jó olvasgatni téged/titeket.KépKépKép
Szép hosszú levél.Ügyi vagy.

Köszönöm mégegyszer a gratulációkat.Holnap tarjuk neki.Akkor lesz a nagy buli.

kukucunk nagyon jól szuperál.KépKépKépMár nem fáj pisinél se és nagyon szépen vissza lehet húzni neki.Nagy megkönnyebülés ez nekem,meg szerintem neki is.Kép

most megyünk egy kicsit pihizni,mert éjjel óránként keltünk.KépKépKép

Majd még benézek.
Szép napot nektek,meg a babóknak.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


A férjem elvitte magával Levit egy kis üzleti útra, (ez igen ritka) a porszívóm már rajtra kész...de inkább a kukac felől érdeklődnék?

Heni?
Na akkor hogy is van ez? Hát nem úgy, hogy kb 2 éves koráig nem baj ha nem jön teljesen hátra? (januárban azt mondta a gy.orvos, hogy fürdésnél egy kicsit nagyon óvatosan próbáljam meg felhúzni neki, hátha alakul, mivel még nem tökéletes. Most ne menjek vele sehová, ha esetleg magától nem oldódik meg, akkor is majd csak nyáron vigyem el urulógushoz.)
Panaszunk amúgy nincs. Amiket korábban írtál a kezeléséről nagyon drasztikus beavatkozások. Én ezt nagyon-nagyon-nagyon nem szeretném végigcsinálni!!!!! Tegnap este azt olvastam, hogy ezeket a beavatkozásokat érzésteleníteni is lehet, mondjuk az sem kellemes, de legalább...érted. Nektek hogy volt? Ki végezte el ezeket a metszéseket? Mikor van az amikor már nincs tovább és menni kell? Észre lehet ezt venni a gyerkőcön? Ismered a babafalva oldalt? Én ott olvastam róla a tallózóban. Nektek miért kellet már ilyen hamar elvégezni?
Jó sokat kérdeztem, bocsi!

Kellemes napot mindenkinek! Edit

(nálunk akkora a hó, hogy akár Boldog Karácsonyt is kívánhatnék!)

KépKép
KépKép
vile
 
 


Edit

nekem a doki másfél éves kort mondott,hogy addig csak huzogassam és no problem,ha kicsit megy.De Dodónak már épp,hogy egy tűhegy fért volna át rajat.Szóval a bőr nagyon szépen
hátrament,de egy vékony hártyaszerű bőr ott maradt.na ez a kis csúnya úgy döntött,hogy össze akar záródni.Egy hét alatt szűkűlt be úgy,hogy mint mondtam egy tű épphogy átfért rajta.Na most a napi váladék nemtudott normálissan kiürülni és kemény faggyúvá nötte ki magát.Ami nem túl higiénikus,ráadásul fertőzésveszélyes.Arról nem is beszélve ami a fő.Hol fog a pisi távozni?!
Na ezért a dokinéni(háziorvos)Szépen visszafejtette neki és kipucolta.
Daninál fitymaszükület volt.Ott az egész bőrt nem tudtuk hátrahúzni,vagyis csak alig.Neki sebész csinálta 3éves korában.Érzéstelenítés nélkül.Egy fémeszközt aminek egy kis gömb volt a végén azt behelyezet a nyílásba és körkörös mozdulattal felszakította.Na itt szakadt meg a szívem ahogy ordított a gyerek.könyörögtem,hogy hagyja abba.Na ezútán hátul,felül,belül tapadt le amit ismét meg kellett csinálni.
Ez itt a horrrrrror helye volt.De sajnos igaz.KépKépKép

Akkor BOLDOG KARÁCSONYT!!!!!!KépKépKépKépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Köszönöm a válaszod Heni, és ne haragudj, hogy kellemetlen emlékeket idéztettem fel Benned! Ezt még olvasni is borzalom, nem hogy végig élni!!!!!!!!!!!!! Ez tényleg horror!!!!!!!!!

A nagy bulihoz jó szórakozást kívánunk!
Kép

Zsú!
Azért ne add fel ezt a továbbtanulós a dolgot!
Középiskoláskoromban én sem erőltettem meg magam, aztán mégis összejött minden! Én úgy veszem észre, hogy lassan egy jó szakma többet fog érni, mint egy diploma!

Zsófi!
Mi is jót játszottunk a hóban és Apa nálunk is bevetette a szánkót. Na látod, ilyen optimistán kell nézni a dolgokat! ( de majd ha jön a latyak...bbrrr )

Haaaahóóóó! Csajok hol vagytok? Csak nincs valami baj?

Borka! Remélem csak az ágyavatás fáradalmait pihenitek ki?!

Hogy csináljátok ezeket a nevetős-sírós emberkéket?

Mindenkinek jó hétvégét!

KépKép
KépKép
vile
 
 


Sziasztok!
Tiszta hüle vagyok.nem is ma van a buli,hanem holnap.Kép
éjjel semmit nem aludtunk.Kép

Edit
Kép :-)
Kép :-(
Kép :-O kötőjel nélkül.

SzépnapotKép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Tegnap ügyintéztem, após vigyázott a kölkökre. Azt mondta többet nem jönKépKépKép Nem hitte h ilyen nehéz Gergővel. Sztem most teljesedett ki benne a féltékenységKép azért ilyen "kezelhetetlen".

Heni! Mi ez az éjjszakázás?Kép

Felénk is van hóKép Csak apa nem hajlandó levinni Tökit szánkózniKép Most is elvonult itthonrólKép
Már egy hete reggel 8-kor elmegy és este 8-kor jön hazaKép

Edit! A kukacra: nekünk a doki már egy évesen is műttetni akarta TökitKép A másik doki meg 2 éves kort mondott. Na meg húzzük, ne húzzukKép Nem értem már az egésszet. Milánnak sem húzogatom mindig( sokszor elfelejtemKép) Tökit meg apa fürdeti.

Suli nincs lezárva 50-50% hogy felvesznekKép Az már egész jó nemKép

Borka! Na milyen lett az ágy?Kép

Mindenkinek kellemes hétvégét!!! Ébredés mentes éjjszakákat!!!

Zsú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Sziasztok!

Üdv mindenkinek akivel még nem találkoztam. Azt hiszem nekem is jegyzetelnem kell, mert már nem igazán tudom, hogy ki-kivel van.
Boraka, mindenkit felcsigáztál, írd már meg , hogy milyen az az új ágy!
Nálunk mindenki jól van, Enikőm le tud mászni az ágyról , igy már nincs akadály előtte. Egyre jobban elfáradok mellette. Geromilo, sok sikert a fősulihoz! Szerintem szülésznőnek lenni egy csodás dolog. Kár , hogy én nem bírom az ilyen véres dolgokat.
Voltam a barátnőmnél babázni, tündéri ici-pici csajszi.Bár nem érzek késztetést, hogy én is szeretnék még egyet. Azt mondják pár év és kedvet kapok hozzá. Hát nem tudom.
Készülünk Enikőnek új ágyat venni. Adjatok tanácsot , hogy szoktassam át mellőlünk. Egyébként én is altatom , mellé fekszek és simogatom.
Nagyon szeretnék képet feltenni de sajna nem megy, túl nagy a felbontás, hogy lehet rajta kicsinyíteni? Hú elszaladt az idő , vége a kimenőmnek. Szép napot mindenkinek!
sagica
 
 


Sagica!
Szia! Régen jártál felénkKép
Mi Gergőnek fotelágyat vettünk. Ezen feküdtem eleinte én mellette, mostanában meg apa. Direkt 90*180-asra készíttettük neki, így sokáig jó és még kényelmesen lehet mellette feküdni. Tehát ő a mai napig úgy alszik el h melléfekszik vki. Mondjuk nállunk annyiból más a helyzet, h egy szobában lakunk, tehát ha akarnánk sem tudnánk elkerülni az altatását így v. úgy.Kép De sztem ha már elég érett lesz hozzá úgyis egyedül fog aludni. Addig meg kiélvezzük, h eltűr még magamellett bárkit isKép Nállunk már nincs simogatás, kézfogás, csak az a lényeg h vele feküdjön vki.

Remélem jövőhéten már tudsz jünni jegyzetelniKépKépKép

A képkicsinyítéshez mi letöltöttünk egy "infranwiew" nevű programot és azzal van kicsinyítve kép, de sajna már ezer éve nem csináltunk képeket, a régiekből meg már nem jó feltenni, mert annyit változtak a srácok. Remélem tudtam segíteniKép

Zsú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Köszönöm Zsú,megpróbáljuk, de sajna a tesóm csak a jövő hétvégén ér rá , remélem sikerül.
Ági
sagica
 
 


Sziasztok!
Sagica
Úgy szoktam kicsinyíteni,hogy jobb klikk társítás Paint-tal,majd mentés másként.Nekem bejött.

Jó éjt!

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Most csak bekukk, megyünk Debrecenbe, az I Játszófesztiválra, állítólag az egész Főnix csarnok átalakul egy nagy játszóházzá!Kép Kép

A kicsinyítési tippet én is köszönöm!Kép

Majd még jövök!
De jó Ságica, hogy jöttél!
( most már én is tudom Kép Kép Kép )

KépKép
KépKép
vile
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: