Új privát üzeneted érkezett!

Kriszta!
Már azt hittem,hogy világgá mentél!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Hát ahogy végigolvastam, majdnem Kép!
De tényleg, néha az oviban érzem magam, pedig oda nemsokára a lányomnak kéne mennie!

K.

Kép
lujzika
 
 


Krisz!

nekem is elmaradt a vezetéses progi.Apa békésen durrogva horkol.
Apa menjen csak aludni, holnap hosszú napja lesz.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 

 
 

Andi!

Hát neked is jó programod lett vezetés helyett KépKép

Már csak mi iszunk egyedül Béress cseppet?

Hajni!

Gyere vissza !!!!

K.

Kép
lujzika
 
 


Krisz!

Hát itt a végére jól belefáradtam a dolgokba.

VezetésKép ez nem jött össze.
De lehet, hogy aludnom is kéne,mert holnap béreket számolok, meg van egy rahedli átutalásom. Potom 80 db, amit gépre kéne vinni valakinek. De azért leszek.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Na szép, én végre ágyba dugom apát, aztán mindenki elmegy aludni (egyébként idáig rajtunk röhögött Kép)!

De menjél ám nyugodtan aludni, pénzügyekhez tiszta fej kell Kép!

Holnap apa egész estig nem lesz, már megjött Feri bácsi, neki főzőcskézik, és este meg vacsiztatás, legalábbis azt hiszem!
Nekem vasalás van holnapra betervezve, különben leszek én is!
Most csak Hajnit sajnálom! Kép

Szép éjszakát (ha apa durrog, te is hamarabb elalszol KépKép)

Pusz

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Az enyém meg nem bírta nézni, hogy mit csinálok, inkább elaludt. Kép

Szép álmokat Nektek!

HAjni!

Már azért baromi hideg a Tisza! Ez jusson ám eszedbe!Kép
Szép álmokat nektek is.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hajni!

Itt csak egy Spree nevű folyócska van, ebbe még én se tudok belefulladni Kép, de csatlakozom Andihoz (bár már ez is hideg Kép)!! Vagy nyissunk másik topikot ? KépKépKép

Szép álmokat !!!

K.

Kép
lujzika
 
 


Jó éjt mindenkinek, aki megérdemliKépKép

H.
nalika
 
 


Szép reggelt!

Kriszta!

Esztikének boldog hó fordulót!

Hajni!

Ma lesz a rizs, igy ébresztő!

Most el a boltba, mert ti úgyis alukáltok még!

Holnap nem lesz internetem délután, mert csinálják a hálózatot. Így mindenképp utalnom is kell ma.

Szép napot!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Jó reggelt lányok!

Nem mondom, hogy jól aludtam...Zsófi viszont igen, még mindig nyomjaKép
Minden elismerésem a háromgyerekes anyukáknak!!! Ez a hétvége kicsit lefárasztott, Dávid itt volt négy napig, az öcsikém kettő+ néha 2-3 unokatesó( mind fiú)...húúúúú

Lujzika!
Enyém apa szintén röhögőgörcsöt kapott, nem rokonok?Kép

Nalika!
Ezek szerint én nem érdemeltem meg(jó éjt), mert piszok rosszul aludtamKép

Mucska!
Ne engedd nekik, mármint az internet megvonást, ha komoly elvonási tünetekre hivatkozol lehet, hogy gyorsabban megcsinálják!Kép

Linda!
Az a baj, hogy én is szerettem cigizniKép Ezért félek nagyon, hogy visszaszokok...

Most el, vár a konyhaKép

Pusz

Bea
Vendég
 


Szia Bea!


Remélem azért jó kedved lesz ma!!!!!!
Örülünk, hogy itt vagy ám!

Konyha: én is odaigyekszek!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hajni!

Te mit csináltál a rongybabákkal, ha összerágták? Kimostad símán?

Hú én tiszta hülye vagyok, hát neked autóid voltak! Nem babák!
NA mindegy már nem törlömki amit írtam.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kép

Pusz

Bea
Vendég
 


Bea!

Már ment vissza válaszka!

Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska!

KépKépKép

Bea
Vendég
 


Bea!

Nekem meg égnek áll a hajam. Annát semmi nem érdekli csak a távirányitó meg az újság.
Nálatok mi a helyzet, mit főzöl Én Hajni rizsével próbálkozok.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Na végre!
Azért szólhatattok volna, hogy azért tűntetek el napok óta mert van egy új topic. Nekem nagyon hiányzott ez a lazább hangulat, így csatlakozom ha lehet??? MaradokKép
Kika
kika
 
 


Mucska!

Bi-bi jó, nekem ma nem kell főznöm, maradt tegnapról sült csirke, csak valami köretet gyártok hozzáKép Anna baba mit olvas? Zsófi még alszikKép

Kika!
SziaKép

Pusz

Bea
Vendég
 


Lányok,
Amúgy sajna tudtam én is arról, hogy elég megosztottak voltunk odaát, pedig mi azt hiszem abszolute nyitottan és jószándékúan "közelítettünk". Az én eltűnésemnek is az volt az oka, hogy ha volt véleményem és az más volt valamiről akkor "megkaptam a beosztásomat". Ja és a topic néhány írásnyi szomorú hozzászólás miatt is kaptunk, pedig sajnos az élet és a sors máshova is oszthat rossz lapokat. Ezt a hozzászólását az illetőnek amúgy nem tudom megbocsátani, de mindegy.

Személy szerint nekem nagyon bejön a lazább hangulat.

Swen hozzászólásához: nyilván ez szintén egy nyitott topic, nem gondolom, hogy Nalika bántani akarta Süncsit, szerintem a hozzászólása (kétszer is átolvastam) nem volt bántó, a bántó sorokat csak Te vélted benne felfedezni.
Süncsit én nemcsak személyesen ismerem, hanem dolgoztunk is együtt közel másfél évet, mint ember és mint kolléga is nagyon remek, jóérzésű ember, nem hiszem, hogy szüksége lett volna fogadatlan prokátorra, annál is inkább mivel nem volt bántó amit Nalika leírt. Szerintem Te felháborodásodnak,- hogy új topic nyílt - próbáltál ezen keresztül hangot adni. Ami pedig a hozzászólásaodat illeti:
"Megmondom őszintén sokat vacilláltam, hogy írjak-e ide nektek, de nem tudok a dolog mellett szó nélkül elmenni. Azt nem akarom tovább ragozni, hogy másik topikot nyitottatok, mert szerintem is így a legjobb mindenkinek. " Kicsit durvának találom, a legjobb mindenkinek" szerintem kicsit erős, annak a "magnak" mindenképpen aki anno megnyitotta odaát a másik topicot és nem fogadta be a másképp gondolkodó, nem öntudat gomboc, mártír anya gondolkodású "újakat".
Mucskának abban igaza volt, hogy meglehetett volna face to face is írni és nem háttérben emilezni és telefonálgatni, ez korrektebb??

Kika
kika
 
 


Szia KIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jó hogy itt is vagy, megmondom rád nem is mertem számítani!!!!!!!! Szerintem mindenki odaír ahova akar. Tudom milyen ha nem vesznek be. Szegedi topik is összeszokott és nem tudtam beilleszkedni.
Persze azért a régiben is mindenkit szívesen látnak! Remélem.

Bea!

Metro újságot ésközben távírányitja atv-t. Ginó meg sirt, hogy pisilni kell. Persze Anna is mondta a magáét, mert nem érte el a dolgokat.
De már csúszkál hason, így lassan a földön kötünk. ki.

Zita!

Csinálom a rizst, tessék már felkelni!!!!!!!!!!!!!

Kriszta!

Te hol jársz báránykám? Te nem vagy hétalvó!
HOlnap lesz csak madártej. A páromnak felcsillant a szeme, hogy van főzési szaktanácsadónk!
Amúgy meg ő is röhög. Kép
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Kika!

Na, dumád az neked is van!Kép

Pusz

Bea
Vendég
 


Elmentünk barackot tömni a kisasszonyba. Jövök nemsokára.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Lujzikám!

Berlinben jár az álommanó???

Nalika!
Új topikot nyitottál???

Pusz

Bea
Vendég
 


Bea!

Nincs engedélyezve Hajninak a dolog!

De Krisztára nem ismerek Rá. Jól elfáradhatott a sétában.

Körte lett a barckból.

LÁnyok figyeljetek majd, mert én már holnaptól GYEDEN vagyok, mert lejárt az anyaságim!!!!!

Bea!

Tiéd gyerek még mindoig alszik?
Sült csirke: az se kutya Kép (hanem csirke)

Kika!

Nekem irj már pár mondatot magadról, mert én a nyaralás miatt olyan kis tudatlan vagyok.

Bea!

Ez rád is vonatkozik!!!

Köszike: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska!
Már felébredt, most ettünk!
Mit írjak?

Pusz

Bea
Vendég
 


Bea!

CSak egy pár sort magatokról. HOgy azért képben legyek veled kapcsolatban is.

Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Na szasztok, csajszikák!

Hajnikám, én mit vétettem? Olyan sz@rul aludtam, hogy csak (monitorhegyeket láttam álmomban, és mindenütt a Babanet !!! Kép) Apa fél 3-kor kelt, utána egy jódarabig nem aludtam, aztán mire végre sikerült, apa felugrott cigiért olyan 6 körül, aztán meg úgy bevágtam a csicsikát, hogy Eszterkémmel ébredtem fél 9-kor! Ő viszont ma éjjel jól aludt! És most megint csicsikál a kajcsi után.

Örömmel látom, hogy megszaporodtunk!!! Kép

Szia, Kika!
Én reméltem, hogy becsöppensz!!! Kép

Andi, Bea!
Apa röhögött, de kínjában Kép!

Pusz

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Mucska!
Október 8. 10h 14!
Azóta jól vagyok, a többit meg tudod!

Pusz

Bea
Vendég
 


Mucska,
Miért nem is merted volna gondolni?????
Mit írjak....?
van egy Anna Emma kislányom aki már 5400 gramm és 62 cm. Jól van, túl a 3 hós oltáson, császáros voltam epidurállal mint Te.Kép
Nem bántam a dolgot mert mindkét szülést megtapasztalva azt mondom, hogy így volt a jobb. Amúgy most látom bizonyítottnak, hogy a csaszis babák tényleg szebbek, nem viseli meg őket a szülőcsatorna szűkössége. Előzményeimről Breki néven olvashatsz itt a babaneten. Moste nnyi jutott eszembe, hirtelen. Ja és most leszek 33, vén csata ló vagyok.
Kika
kika
 
 


Kika!

Vén csataló az öreganyád Kép. Én 33 elmúltam!

Bea és Kika olvasni fogok. Meg Krisztáét is köszike.
Megyek, mert játszunk, vagyis harcolunk a távirányitóért.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, hogy mit írjak erről a topik témáról, kicsit már túlrágtuk úgy érzem.
Nekem hiányoztatok, és csak ezért volt rossz, hogy ma reggel jöttem rá, hogy miért nem vagytok Kép
De nem rátokleltem. Ha-ha Kép

Mucska: ha jól emlékszem, mi kaptunk pár megjegyzést a másik topikban a chat stílus miatt, de én megmondom őszintén, hogy nem vettem azt sem sértésnek.

De most hogy itt vagyok, megkérdezem újra, amit a másikon kérdeztem tőled Kép
Mi az hogy "le van zabálva" a gyerek? Ezt az esti nyűglődésről, vagy annak elmaradásáról írtad, és azóta ezen töröm a szőke agyamat!


Mindenkit puszilok itt is, ott is Kép
Amatőr
 


Kika!

Mi az, hogy vén csataló??? Akkor én mi leszek a mindjárt-mindjárt 38 évemmel ??? Kép

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Lujzika,
Csataló társKép Figyusz itt nem tudom, csak a valódi chaten, de hogy használtok jeleket????
Kika
kika
 
 


Mucska, Szintén zenész?
Megnézetm profilodat, ismerlek valahonnan de passz hogy honnan.
Kika
kika
 
 


Andi!

Tényleg! Ma vagyunk 5 hónaposak (a fenébe, hogy megy az idő ! KépKép)! Köszönjük a köszöntést!! Kép

Pusz

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Na, itt is én vagyok a kiscsirkeKép Le sem merem írni a koromat!
Lujzika!
Én is gratulaKép

Pusz

Bea
Vendég
 


Lujzi,
Boldog 5. hót!
Kika
kika
 
 


Szia, Amatőr !!!
Üdv köztünk !!! KépKép

Kika!
Én csak három jelet ismerek! A röhögős a 3., a kettőspont-nagy O! A többit sajna én se tudom!

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Amatőr!

Anna mindig megevett 180 ml tápit minden étkezésre.És üvöltött. Sőt akkor is megette amikor egy csomó főzeléket is megevett ebédre. Rá a tejet. Este üvöltött. Egészen addig, amig hirtelen el nem hagytam a tejet az ebédről és a többi étkezésre is kevesebbet kapott.
Akkor derült ki, hogy estére már le van zabálva. Pedig hisztizett az üvegért rendesen! Te cicis vagy vagy cumis? Mert az előző esetben nehéz lesza dolgod a csökkentéssel.
Egyébként ment volna mail csak nem volt hova. Abban benne is van hogy sanálom, hogy nem érlek el.

Nemsoká jövök. Pusz Mindenkinek!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Amatőr!

dobj már meg egy emilcímmel légyszi!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi mi táposak vagyunk, szóval lehet hogy kipróbálom a módszered.

A többieknek is pusz, ti is hiányoztatok ám Kép

Akkor én most valjam be a koromat? Kitagadtok mint kiskorút Kép
Amatőr
 


Az jutott eszembe (mert hiába mondom, hogy nem zavar ez az egész, agyalok ám rajta rendesen Kép), hogy pont mi képviseljük a lazább, humorosabb stílust, akik aztán tényleg jó nehezen jutottunk anyasorsra (kivétel Hajni és Amatőr, de őket is szeretjük ám!! Kép) Lehet, hogy minket megedzett az élet ??

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Kriszta boldog hófordulót! Jézusom, ezek a kölykök hogy öregszenek Kép
Amatőr
 


Lehet hogy a sok nehézség elviseléséhez kellett a humor, nem?
Egyébként meg én ugyan pikk-pakk terhes lettem, de a terhességemet senki nem kívánom Kép Sokszor éreztem ám úgy, hogy ebbe tuti belehalok Kép

De most már Kép
Amatőr
 


Amatőr!

Akkor próbáld ki, de csak fokozatosan csökentsd az adagot. egyszerre csak 10 ml-vel max.m mert dühöngeni fog hogy éhes. estére meg lezabál. 4 hónapig kínlódtunk vele. Annyira üvöltött az üvegért, én meg azt hittem, hogy éhes, mert úgy cuppant az üvegre, mint aki egy hete nem evett!
KiskorúKép

Kika!

Én is csak ezt a hármat tudom csak.

MOst megyek olvasni mindenkiről. Amatőr! Rólad hol olvashatok. Szeretnék tisztábalenni mindenkivel.

Hajni!!!!!!


ÉBRESZTŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ!!!!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Lujzi,
Nekem is ez jutott eszembe pont reggel mikor megtaláltalak Titeket, de Te előbb leírtad. Szerintem ezeket a dolgokat túlélni máshogy mint +-abb hozzáállással nem lehetett. vagy végeztük volna a Lipótmezőn???
Na akkor próba 3., ez lenne a röhögős

a szomorút nem tudom csak a mosolygóst
Kika
kika
 
 


Nem jött be szóval lányok a jelek??????
Kika
kika
 
 


Amatőr,
Leírod mi volt a terhességeddel? Engem érdekel!
Kika
kika
 
 


Én szerintem inkább ide leírom, hogy mi történt, megpróbálok rövid lenni.

Szóval 24 évesen lettem először terhes, az a baba elment, de hát ugye fel a fejjel, fiatal vagyok, stb.

Aztán mikor nekiálltunk a próbálkozásnak, elsőre sikerült a dolog. Aztán jött a félelem.
Végighánytam az első 4 hónapot, sebaj, majd elmúlik. Aztán egyszer csak belázasodtam. Kórház, kiderült, hogy a gyerek rajta fekszik a vesémen, ezért az nem tud kiürülni, pang. Kaptam belső katétert, ami ugyan nem látszott, de minden pisilés nagyon fájt. Ez a 22. hét környékén volt, utánna végig antibiotikum, annak összes jótékony hatásával. Kb. a 33. héten mondták, hogy baj van, nagyon rossz a vérképem. Kiderült akkor, hogy az epémmel is gond van, un. terhességi epepangásom lett. Diéta ezerrel, folyamatos kórház, szigorú fekvés mert állandóan keményedtem.

A vége felé már, szégyellem azóta is, de mondtam a dokinak, hogy legyen valami, mert már nem bírom sokáig. A gyerek állandóan rugdosta a katétert, az állandóan kicsúszott, visszarakták, stb. Horror volt.
Aztán a 36. héten mondták, hogy itt a vége, a gyerek már érett, császár.
És 07.20.-án 7 óra 20 perckor megszületett Mazsi. 2500 gr, 50 cm. A katétert 4 hét múlva kivették, azóta vagyok antibiotikum mentes.

Mazsi most 6,5 kg, 67 cm, és gyönyörű Kép

Röviden ennyi.
Amatőr
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: